PDA

Zobacz pełną wersję : Pan Włodek śpiewający przed meczami.

tato
23-10-2003, 10:40
Nie chcę być niegrzeczny, ale wydaje mi się, że Pan Włodek mógłby sobie już odpuścić śpiewanie przed meczami. Na trzy dotychczasowe próby najlepiej wypadła ta pierwsza, kiedy miał wyłączony mikrofon. Myślę, że najlepiej brzmią kibice bez jakiegokolwiek wspomagania.
Pan Włodek zawsze może spożytkować swój niewątpliwy talent i możliwości na trybunach. Mógłby np. poderwać do dopingu cały sektor VIP... ;)

Grochów
23-10-2003, 10:44
Szkoda mi go tak troche,ale niech odpusci,bo wczoraj to taka kaszana wyszla,ze szkoda gadac :/ :/ :/

Beny
23-10-2003, 11:02
Wszystko by było dobrze, gdyby ten pan śpiewał tak, jak to się powinno śpiewać (szybciej, rytmiczniej), a nie tak jak się śpiewa arie operowe. Dajmu mu trochę czasu, może do wiosny się wyrobi. Narazie pecha, jak Górniakowa, nie przynosi.

peabe(L)
23-10-2003, 11:23
Jak dla mnie pan Wlodek to zupelne nieporozumienie, kto go w ogole wymyslil ? :) Hymn zawsze spiewali kibice i wychodzilo zajebiscie, a teraz on tylko przeszkadza (sorry Wlodziu ale taka prawda).

flajek
23-10-2003, 12:01
heh, niestety musze się zgodzić.... wyszło tak... dziwnie. Nie było tego polotu, tego zapału co przy "normalnym" spiewie Hymnu...... Zupełnie bez rytmu, bez wyczucia.... Powiem więcej, przeszkadzała mi ta aria, po prostu my spiewamy troszke inaczej szybciej... Jezeli tak bedzie Wlodek spiewal to nie mam nic przeciwko....
Podobnie bylo jak puscili hymn na glosnikach z kasety....
IMHO: "naturalnie" jest najlepiej '8

kamyk
23-10-2003, 12:19
z całym szacunkiem dla pana Władzia ale niestety to nie jest opera tylko stadion i tu jest inny spiew i rytm tego spiewu! mi sie nawet nie spodobało na Amice jak zaczał z nami spiewac to jest totalna pomyłka i powinnien spiewac tam gdzie spiewa czyli jak sie nie myle w operze! ale na stadion przy Łazienkowskiej bywaj tak czesto jak możesz!

Aigel
23-10-2003, 12:36
Tez uwazam ze pan Wlodek powinien odpuscic, nasz hymn spiewamy najlepiej My, ale zbliza sie mecz z Wlochami, wiec moze tutaj sprawdzi sie niewatpliwy talent Pana.

Beny
23-10-2003, 12:38
Tez uwazam ze pan Wlodek powinien odpuscic, nasz hymn spiewamy najlepiej My, ale zbliza sie mecz z Wlochami, wiec moze tutaj sprawdzi sie niewatpliwy talent Pana.

O Górniak też mówią, że ma talent! 8- :fu: Samie sobie ten hymn zaśpiewamy!

Adams_
23-10-2003, 12:42
O Górniak też mówią, że ma talent! 8- :fu:

A nie ma? 8-

Beny
23-10-2003, 12:44

A nie ma? 8-

Jak przypomnę sobie wykonanie hymnu w Korei to mam watpliwości! 8)
A jeśli ma to niech go wykorzystuje w tym co robi najlepiej, śpiewaniu tych swoich piosenek, a nie robieniu szopki z hymnu! I tego życzę właśnie sympatycznemu panu Władkowi!

Aigel
23-10-2003, 12:45

O Górniak też mówią, że ma talent! 8- :fu: Sami sobie ten hymn zaśpiewamy!
Moim zdaniem Gorniak ma najwiekszy talent z obecnych wokalistek, a mnie sie podoba jak ktos dobrze wykona hymn panstwowy przed meczem, powtarzam dobrze.

Dziubek
23-10-2003, 12:46
Do tej pory to Włodiego nie słyszałem ale jak na Koronie dotarło do moich uszu jego CWKS to móie temu stanowcze NIE!!!!!!!!!! :fu:
Może jest koleszka komiczny bo sobie biega po murawie ale k...a nie powinni puszczać takich rzeczy!!! Kibice sobie sami wiedza jak to śpiewać kiedy i w jakim rytmie i nikt im nie musi pomagać :box:

legart
23-10-2003, 12:48
Tez uwazam ze pan Wlodek powinien odpuscic, nasz chymn spiewamy najlepiej My, ale zblirza sie mecz z Wlochami, wiec moze tutaj sprawdzi sie niewatpliwy talenta Pana.

O Górniak też mówią, że ma talent! 8- :fu: Samie sobie ten hymn zaśpiewamy!
Moim zdaniem Gorniak ma najwiekszy talent z obecnych wokalistek, a mnie sie podoba jak ktos dobrze wykona chymn panstwowy przed meczem, powtarzam dobrze.

8- :buhaha: ale Pavarotti to ona nie jest

Adams_
23-10-2003, 12:48

A nie ma? 8-

Jak przypomnę sobie wykonanie hymnu w Korei to mam watpliwości! 8)
A jeśli ma to niech go wykorzystuje w tym co robi najlepiej, śpiewaniu tych swoich piosenek, a nie robieniu szopki z hymnu! I tego życzę właśnie sympatycznemu panu Władkowi!

Ona i Steczkowska to imo dwa najlepsze glosy w Polsce oraz dwie najlepsze sztuki w showbiznesie.
Ban nalezy sie temu, kto ja wymyslil w roli wykonwaczyni hymnu. Ot kobieta... chciala dodac cos od siebie. Mogla cycki pokazac :)

Beny
23-10-2003, 12:52
Ona i Steczkowska to imo dwa najlepsze glosy w Polsce oraz dwie najlepsze sztuki w showbiznesie.
Ban nalezy sie temu, kto ja wymyslil w roli wykonwaczyni hymnu. Ot kobieta... chciala dodac cos od siebie. Mogla cycki pokazac :)

Oczywiście masz rację, ale przyznasz, że jak słyszysz/czytasz Górniak, to na myśli przychodzi Ci hymn na MŚ. :)
A z cyckami to dobry pomysł, tylko aby para z mobilizacji przedmeczowej poszła w dobrym kierunku '8 , bo jak nie to znowu trzeba będzie dziwki na zgrupowanie kadry przywozić... :oho:

Aigel
23-10-2003, 12:53
8- :buhaha: ale Pavarotti to ona nie jest
No niewatpliwie, spiewa na stadionie WP, a nie Sansiro (nie wiem jak sie pisze), przed meczem Szali, a nie Zidana wiec proporcje zostaly zachowane :)

Adams_
23-10-2003, 13:08
przyznasz, że jak słyszysz/czytasz Górniak, to na myśli przychodzi Ci hymn na MŚ. :)

Na cale szczescie mam inna mysl :)
Mysle Gorniak, widze rakiete w 10cm miniowce i puls mi rosnie :rotfl:

Beny
23-10-2003, 13:11
przyznasz, że jak słyszysz/czytasz Górniak, to na myśli przychodzi Ci hymn na MŚ. :)

Na cale szczescie mam inna mysl :)
Mysle Gorniak, widze rakiete w 10cm miniowce i puls mi rosnie :rotfl:

:rotfl: No dobra wygrałeś! 8)
Na mnie ona nie działa - kwestia gustu (jest za szczupła), mimo że ciemna.

Siekier
23-10-2003, 14:00
ja uważam że najbardziej efektownie i najgłośniej Hymn wychodzi jak do tej pory przez tłum kibiców ! I to nie tyczy się tylko Legii ale też Polski nie lubie jak wychodzi na środek boiska jakiś człowiek i zaczyna śpiewać ponieważ :
- to nie opera (za wolno)
- przeszkadza to kibicom

Ostry
23-10-2003, 17:33
Jakby pan Włodek śpiewał tak jak my,to zniósł bym to.Ale i tak wolę żebyśmy śpiewali sami,wtedy wychodzi to zdecydowanie najlepiej.

ems
23-10-2003, 17:36
Wlodek!
co?
ADIOS!

tato
24-10-2003, 09:24
Wlodek!
co?
ADIOS!
- Włodek!
- Co?
- Ty wiesz co... ;)

Glaca
24-10-2003, 09:55
Wlodek!
co?
ADIOS!
- Włodek!
- Co?
- Ty wiesz co... ;)

- Włodek!
- Co?
- Mistrzostwo... :buhaha:

_Bart
24-10-2003, 11:13
nabijacze rozmywacze :rotfl:

Włodek OUT

maxon
25-10-2003, 10:27
nabijacze rozmywacze :rotfl:

Włodek OUT

Racja musi odejść jego!!!!!! śpiew przypomina wykonanie hymnu przez pewną maniurkę w Korei na mistrzostwach świata.

:buhaha:

DeCe
25-10-2003, 21:54
faktycznie na meczu z korona nie wyszedl ten spiew najlepiej panu wlodkowi

Tupcia
25-10-2003, 22:24
no nie no...
W zasadzie Pan Włodek robi dobrze to, co robi... Ale hymn?? Naszy hymn?? to do niego neistety nei pasuje...
ak samo zresztą, Carreras (czy tam jakis inny operaowy śpiewak) nie pasuje mi na Santiago Bernabeu

Porter
26-10-2003, 10:29
co mamy po tym ze tu wpisujemy opinie i rady dla Włodiego jak ma spiewać... Trza go dorwać po meczu , na pół literka zaprosić wyjaśnić sprawe i sądze ze od nasttepnego meczu spiewałby ładnie ;)

-Włodek?
-Co?
-Chodź sie napić '8

Lawy
26-10-2003, 14:33
Tak jak on to teraz wykonuje to stanowcze NIE!!!
Ale jakby zmienił rytm?? musiałbym usłyszeć bo niewykluczone, że może nawet by to wyszło ;)

domber
27-10-2003, 21:53
ale na meczu ze Switem to chyba nie spiewal przynajmniej ja go nie slyszalem(a no tak Swit gospodarz) a Pan Wlodek na wyjazdy raczej nie jezdzi :buhaha: :buhaha:

Norbas
28-10-2003, 07:51
co mamy po tym ze tu wpisujemy opinie i rady dla Włodiego jak ma spiewać... Trza go dorwać po meczu , na pół literka zaprosić wyjaśnić sprawe i sądze ze od nasttepnego meczu spiewałby ładnie ;)

-Włodek?
-Co?
-Chodź sie napić '8

z tego co mi wiadomo to już poczyniono pewne ruchy i p. Włodi dostał nawet nagranie żeby do poduszki słuchać :buhaha:

legart
28-10-2003, 09:51

-Włodek?
-Co?
-Chodź sie napić '8

z tego co mi wiadomo to już poczyniono pewne ruchy i p. Włodi dostał nawet nagranie żeby do poduszki słuchać :buhaha:

Znaczy się trzeba dać mu jeszcze jedną szanse :buhaha:

Norbas
28-10-2003, 12:00

-Włodek?
-Co?
-Chodź sie napić '8

Znaczy się trzeba dać mu jeszcze jedną szanse :buhaha:

tak, ale tylko jedną jedyną :rotfl:

Walek_C.Z.K
28-10-2003, 12:32
Śpiew Włodka mamy już z głowy, bo w dzisiejszej NL wypowiada sie Piotr Strejlau, który mówi że po opini kibiców, zrezygnował z tego rodzaju atrakcji. No i dobrze, bo na Koronie wyszło to fatalnie... jak ja skończyłem całą zwrotkę....on śpiewał dopiero Legia najlepsza jest!!!!!!!!

Norbas
28-10-2003, 12:40
i się sprawa sama rozwiązała... a szkoda... ja już go zaczynałem lubic ;)

Swierzy
28-10-2003, 17:19
No i powiezli Wlodka.
Moze sprowadzaja Edytke :oho:

Sharn
28-10-2003, 20:38
No i powiezli Wlodka.
Moze sprowadzaja Edytke :oho:

Rzucimy ją Adamsowi na pożarcie... :D

Kempes
28-10-2003, 21:11
Edytke to można do tańczenia w przerwie wziąść '8

szczepan
28-10-2003, 22:17
nie ma Wlodka i bardzo dobrze... :D bylo milo ale lepiej jak Wlodek bedzie kibicowal z trybun a nie z murawy...

tato
29-10-2003, 13:30
Zacząłem to i skończę.
Włodziu bez obrazy, ale sami śpiewamy trszkę sprawniej. Mam nadzieję, że tak jak proponowałem- będzie z Ciebie pożytek na trybunach. ;)

Mika(L)
05-11-2003, 09:12
Rzeczywiscie...ZAczynal sie mecz...probowalam sie wbic przez tlum na sektor pod Różykiem (Żyleta) i dobiegl mnie dziwny odglos...Szczerze mowiac bylo to dla mnie miauczenie zdechlego kota. Macie racje, mimo dobrych checi w spiewaniu Pana Włodka nie ma nic specjalnego...Mozemy jednynie podziekowac mu za wsparcie :+: I tak sadze, ze kibice najlepiej "brzmia sami"...W koncu wszystko mamy juz opracowane ;)

faktycznie na meczu z Korona nie wyszedl ten spiew najlepiej panu wlodkowi

I tu sie z toba zgodze...... ;)