PDA

Zobacz pełną wersję : Turniej Fan clubów Legii !

Heli_Lukow
22-10-2003, 10:22
Co sądzicie o zorganizowaniu takiego turnieju ... z tego co wiem Widzew miał już 3 takie turnieje . Może NL by się za to wziela i juz w następnym roku rozegrać taki turniej co wy sądzicie o tym pomyśle ? :)

el majoneze
22-10-2003, 10:31
jest przeciez liga fanów..ale rzeczywiscie fajnie by było taki turniej na ktory łatwiej zobic ekipe niz na całą lige..jestem za..nie zwalamy wszystkiego na nl..to mozna zalatwic samemu a tam zrobic tylko promocje.. :)

Raffi
22-10-2003, 10:56
Pewne podejścia do takich turniejów były już w tym roku (odbyły sie 2 turnieje, z udziałem 14 drużyn, reprezentujących różne "legijne" kluby / załogi, choć kilka z nich reprezentowało zaprzyjaźnione ekipy itd.). W przyszłe wakacje przydałoby się zorganizować jeden wielki turniej dla Fanklubów + ewentualnie przyjaciół.

kamyk
22-10-2003, 12:46
mysle ze to dobry pomysł ,i powinien się odbyc na wiosne lub w wakacje pewnie dobra zabawa by była! a cos kiedys Łysolek wspominał ze bedzie chcial zorganizowac turniej miedzy ekipami na wiosne i miałby byc tez grill i mała impreska !chyba ten pomysł się narodzil na meczu miedzy forumowym!

Łysolek
22-10-2003, 13:25
mysle ze to dobry pomysł ,i powinien się odbyc na wiosne lub w wakacje pewnie dobra zabawa by była! a cos kiedys Łysolek wspominał ze bedzie chcial zorganizowac turniej miedzy ekipami na wiosne i miałby byc tez grill i mała impreska !chyba ten pomysł się narodzil na meczu miedzy forumowym!

święte słowa :> widziałbym ekipy nasza forumowa , e-Legia.net , LP'01 oraz grupka kiboli z Olimpii i FB'03 z Sosnowca 8)

Norbas
22-10-2003, 20:40
Łysolek a ze Szczecina to już byś nikogo nie widział?? :/

rkwa
22-10-2003, 22:17

święte słowa :> widziałbym ekipy nasza forumowa , e-Legia.net , LP'01 oraz grupka kiboli z Olimpii i FB'03 z Sosnowca 8)

Jak by impreza byla zorganizowana prawilnie to wypadalo by tez przyjaciol z ADO Den Haag zaprosic.

Kawa
22-10-2003, 22:31

Narazie to musibyć rewanzz e-Legia tyle ze z lepszymi imprezami okolicznościowymi 8)

Łysolek
22-10-2003, 22:38
ze Szczecina oczywiscie chłopaków ze 100% Gryfino :D sorry jakos mysłałem ze to napisałem :>

(L)eszek
23-10-2003, 08:11
a CF-u nie chcecie? :P

pozdrawiam
Leszek

Łysolek
23-10-2003, 11:51
a CF-u nie chcecie? :P

pozdrawiam
Leszek
nieeee , Wy to same CFaniaki jesteście :D:D :rotfl: Przecięz i tak kilka osób od was będzie , moze nie żeby rozgrywac turniej , ale na zabawe jesteście jak najbardziej zaproszeni :>

yusta
23-10-2003, 16:09
Super pomysł, tylko trzeba by było odpowiednio dobrać termin. Wiosna OK, ale myślę, że najlepszy byłby początek lub koniec wakacji. W razie problemów mogę pomóc z boiskiem, sędziowaniem i może jakieś pucharki się ufunduje :>

aaadamm
24-10-2003, 20:18
ja juz dawno o ty mmyslalem, nawet wspomnialem o tym w jednym z postow...ale na mysli mialem takei fc jak MY, Sqadron, Lukow, itp czyli ekipy poza Warszawskie....

i jednak najlpsza pora- to w dniu meczu na jakis boiskach blisko Legii

a organizacja- to juz osobny temat

MTP
24-10-2003, 22:34
Jak juz wszystkie grupy to i TB i T'97 i WL ;-)