PDA

Zobacz pełną wersję : Ankieta na temat marketingu w LEGII!!!

grze(L)a
19-07-2010, 13:29
Bracia zwracam się do Was z ogromną prośbą. W obecnej chwili piszę pracę magisterską na temat marketingu w naszym klubie. Rozdział badawczy to oczywiście ankieta... I tu mam właśnie prośbę do Was, abyście mi ją wypełnili. Im więcej osób mi ją wypełni tym wyniki będą bardziej wiarygodne i łatwiej będzie opisać to co obecnie dzieje się w klubie. Samo wypełnienie to kilka minut a mi bardzo pomoże...Będę wdzięczny za każde wypełnienie i przesłanie kolegom po szalu...

Ankieta jest dostępna pod adresem:
http://moje-ankiety.pl/respond-736/sec-0FtNXlEx.html

Z góry dzięki, z legijnymi pozdrowieniami grze(L)a

wrc
19-07-2010, 13:33
Jak to było z tymi stażami w Legii lub w tvnie odnośnie marketingu, czy czegoś takiego. Pamięta ktoś?

Edit:
Jak dla mnie to jeden z tych stażystów albo inny stjułard.

daimler
19-07-2010, 13:34
Coś specyficzne te niektóre pytania i brzmią jakoś znajomo, ale może dopatruję się teorii spiskowych :)
Twierdzisz, że to do magisterki. OK, niech Ci będzie. W sumie nie ma znaczenia jaki jest powód tej ankiety, bo jej wyniki mogą się przysłużyć tak czy tak :]
W każdym razie pytania jadą działem marketingu KP na kilometr i jeszcze trochę :look:

Co wg Pana(i) możnaby poprawić w widowiskach tworzonych na Łazienkowskiej tak, aby zapełnić stadion na stałe?
w sumie to nawet specjalnie się z tym nie kryją :lol:

grze(L)a
19-07-2010, 13:37
Mam nadzieje ze promotor sie zgodzi na opublikowanie tego;-) bo znając kolegów po szalu wiem jakich wyników się spodziewać;-) heh jesli naprawde uwazasz ze pytanka sa dzielem KP to sie mylisz Kolego;-) ich to nie obchodzi co my myslimy na ten temat i to chcialbym pokazac w mgr;-) pozdro(L)

daimler
19-07-2010, 13:41
Nie widzę powodu, dla którego KP nie może tej ankiety przedstawić oficjalnie na swojej stronie. Po co ludzi wprowadzać w błąd i kreować jakieś sytuacje z magisterkami etc.

Moim zdaniem nie ma w tej ankiecie nic takiego, co mogłoby usprawiedliwiać takie "szeptane" działania. Ot, normalna ankieta zadowolenia konsumenta. Ja tam wypełnię, niech widzą na czym się nie znają.

rolnik
19-07-2010, 14:02
Ankietę przeniosłem tutaj bo to jest właściwy dział na tego typu prośby.

lukasz9209
19-07-2010, 14:03
Ja tam wypełnię, niech widzą na czym się nie znają.
ja też wypełniłem, a co :mpiwo:

vois
19-07-2010, 14:08
No rzeczywiście ciekawe co niektóre pytania. Wiele testów robiłem znajomym do różnych magisterek, ale takiego jeszcze nie ;)
Pytania czy zamierzasz chodzić i kupować pamiątki ( z opcją wyboru - tak po zakończeniu konfliktu) trochę to wygląda jakby KP chciało ocenić ile mogą zarobić jak podpiszą porozumienie.

Z chęcią zobaczyłbym wyniki takiej ankiety choć po tym jak link został umieszczony tutaj jestem przekonany, ze będą zbieżne z moim :)

grze(L)a
19-07-2010, 14:08
dziekowa kazdy glos w tej sprawie jest bezcenny;-) heh ale nie powiem zebym sie nie spodziewal takich wynikow;-) Ty(L)ko (L)

grze(L)a
19-07-2010, 14:17
Jak to było z tymi stażami w Legii lub w tvnie odnośnie marketingu, czy czegoś takiego. Pamięta ktoś?

Edit:
Jak dla mnie to jeden z tych stażystów albo inny stjułard.

Twoj problem Koleszko skoro tak uwazasz;-)

mort
19-07-2010, 14:28
nie no - grze(L)a normalny koleś, miałem okazję poznac i rozmawiac :)

W ogóle jedna z nielicznych osób, które najpierw live zapytały czy mogą coś takiego zamiescic - za co juz na starcie duży plus ;)

PS. Ale plus za czujność rewolucyjną - wróg nie spi ! :D

PS2. A teraz pomóżcie chłopakowi zostać magistrem i wypełnijcie ankietę ;)

wrc
19-07-2010, 14:33
Twoj problem Koleszko skoro tak uwazasz;-)

Chyba nie spodziewałeś się na starcie oklasków? Co by jednak nie było po poście Morta zwracam Ci honor i wypełniam ankietę.

grze(L)a
19-07-2010, 14:46
Dzieki mort za przedstawienie sprawy;-) ankiety wypelniaja sie jak swieze buleczki;-)
a co do wroga to popieram czujnosc, takze nie dziwie sie poczatkowej niufnosci...przy tym czego jestesmy swiadkami od paru lat na Ł3
Ty(L)ko (L)

rolnik
19-07-2010, 15:34
I ja wypełniłem. Nie wiem jak ogarniętego masz promotora ale rzeczywiście niektóre pytania mogą być uznane za mocno tendencyjne.

Powodzenia w pisaniu i na obronie.

grze(L)a
19-07-2010, 15:45
I ja wypełniłem. Nie wiem jak ogarniętego masz promotora ale rzeczywiście niektóre pytania mogą być uznane za mocno tendencyjne.

Powodzenia w pisaniu i na obronie.

Dzieki za wypelnienie.właśnie zamiast siedzieć nad jakaś wodą to siedze nad pracą;/ we wrześniu dobrze byloby sfinalizowac sprawe;-) trafilem na promotora Legioniste i bardzo nie wnika w temat, ale sam nie wiem czy to dobrze;-) a co do pytan to staralem sie jak moglem zeby byly bezstronne:ultras: wyszlo jak widac;D pozdro

Adrian
19-07-2010, 16:53
Wypelnilem, poszlo. Powodzenia w pisaniu :).

vicio
19-07-2010, 21:18
Ach ta ludzka ciekawość... ;)

Wypełniłem. Powodzenia, KoleŻko! :P

Irbis1916
19-07-2010, 23:22
Poszło, pzdr

grze(L)a
09-08-2010, 15:53
Dzieki serdeczne bracia i siostry za pomoc!!!

Ponad 300 wypelnien to calkiem niezly rezultat;-) a teraz trzeba to opracowac...

Mistrz mistrz LEGIA mistrz!!!:raca2: