PDA

Zobacz pełną wersję : Informacje na wyłączność?

MaxyM
21-10-2003, 17:26
Przeglądałem ostatnio oficjalna stron Legii. Dostrzegłem na niej ankietę, w której jest pytanie w jakiej rozgłośni radiowej chcielibyśmy słuchać o Legii.

Chyba nie padło to pytanie tak sobie.
Myślę, że Legia chce za odpowiednie pieniądze podpisać kontrakt z którąś rozgłośnią radiową.

Mogą to być tylko moje przypuszczenia...

Wie może ktoś coś więcej?

bemowiak
21-10-2003, 17:27
Z tego co słyszałem chodzi o transmisje radiowe z meczów.

_Bart
21-10-2003, 17:31
i byłby to zajebisty pomysł

chyba jednak Kita to najlepszy transfer od niepamietnych czasów
ma łeb na karku wie na czym mozna zarobić
tylko że byłoby to radio lokalne bo watpie zeby Radio Zet np chciało transmitowac mecze Legii

Aureliusz
21-10-2003, 17:35
Już na meczu z Iraklisem Hadaj mówił, że sponsorem spotkania jest Radio Dla Ciebie.
A radiowa transmisja meczów była by fajna dla tych co nie chodzą na mecze. Była by to konkurencja do popularnego Studia S-13.

Łysolek
21-10-2003, 17:54
Swego czasu glośno było o sympatii do Legii radia Wawa , nie wiem jak jest teraz , ale chyba ani razu nie słyszałem tam o Legii 8-

Tuzin...
21-10-2003, 18:22
Na meczu z Iralkisem Hadaj mowil ze w RDC beda transmisje z meczow Legii (mam nadzieje ze z wyjazdowch tez, a wlasciwie to przede wszystkim :>). A przed chwila leciala zapowiedz meczu z Korona z wypowiedzia Magiery :)

Adiq
21-10-2003, 18:32
Swego czasu glośno było o sympatii do Legii radia Wawa , nie wiem jak jest teraz , ale chyba ani razu nie słyszałem tam o Legii 8-
Kiedyś Legia miała stałą, godzinną audycję w radio Wawa, bodajże w każdą niedzielę.

kamyk
21-10-2003, 18:43
dobrze by było jak by Legia podpisała kontrakt z jakims radiem i były by dodatkowe pieniądze z tego a i dla kibiców ktorzy w danym momencie nie mogli by pojechac na wyjazd mogli by sluchac meczu przez rowne 90 minut a nie to jak ma miejsce w S-13 bo tam przenosza sie ze stadionu na stadion! a co do panna Kity to mysle ze ten człowiek zaczyna działac w dobra strone i na korzysć naszego kochanego klubu!

Ostry
21-10-2003, 19:11
Ja bym się bardzo ucieszył,gdyby stało się to faktem :) Pełna, 90-minutowa relacja z meczu,jak to zauważył Kamyk,byłaby bardzo atrakcyjna dla tych co nie jeżdżą na wyjazdy i nie mają C+.

Ce
21-10-2003, 20:02
Na meczu z Iralkisem Hadaj mowil ze w RDC beda transmisje z meczow Legii (mam nadzieje ze z wyjazdowch tez, a wlasciwie to przede wszystkim :>). A przed chwila leciala zapowiedz meczu z Korona z wypowiedzia Magiery :)

mówił, mówił i nawet balony reklamowe stały za bramką

bayo
22-10-2003, 11:13
Głos z oddali ;) Radio lokalne to pomysł taki sobie - kibice Legii, z Wawy i okolic, w czasie meczu są przecież na Legii '8,chyba że można tego radia słuchać przez net on air. Albo rozgłośnia która ma zasięg ogólnokrajowy [w co niestety wątpię], albo która nadaje również przez net [to byłoby najlepsze rozwiązanie, coś pod windowsplayera, czy realplayera]. Co mi z tego, że lokalne warszawskie radio będzie transmitowało mecz na żywo, jak w Elblągu go nie odbieram :/
Do niedawna w godzinie meczu Chelsea siadałem sobie wygodnie przed kompem, official site cfc, słuchaweczki i do boju. Do niedawna, bo Romek teraz chce 2.95 poundsa za miesiąc... ale o takim czymś [oczywiście free] powinni pomyśleć na oficjalnej stronie Legii, dla kibiców wojskowych spoza Wawy. Radio i owszem, radio w necie - jak najbardziej :)

Cezdor
22-10-2003, 11:25

Ktoś wie, czy będzie dziś transmisja z meczu? Na stronie http://www.rdc.pl/programdnia3.html nic o tym nie piszą.

Glaca
22-10-2003, 13:16
z kolei w Radio 94FM, slyszlaem, ze raz w tygodniu ma byc audycja ktora prowadzic beda kibic Legii i Polonii... dwaj dziennikarze maja prowadzic dysputy 8-

Kawa
22-10-2003, 22:11
Z tegocowidziałem to na koronie były relkamy Radia dla Ciebie wiec cos może być na rzeczy.

Kasja
22-10-2003, 22:24
Z tegocowidziałem to na koronie były relkamy Radia dla Ciebie wiec cos może być na rzeczy.
no wlasnie dzis mowili cos o tym radiu...
jak ktos cos wie to niech pisze :)