PDA

Zobacz pełną wersję : Koszykarze Legii

Beny
21-10-2003, 15:07
Polpharma bez Jagody

Poważnie osłabieni przystąpią do środowego (22.10.) meczu z Legią Warszawa pierwszoligowi koszykarze SKS Polpharmy Starogard Gdański. Na wczorajszym treningu kontuzji doznał rozgrywający Łukasz Jagoda (24 lata, 186 cm). Zawodnik ma wybity bark i przez 6-8 tygodni będzie musiał nosić gips. Leczenie i rekonwalescencja mogą potrwać nawet dwa miesiące. Początek meczu w Starogardzie o 17:00.

Źródło: sks.e-basket.pl

Gacek
21-10-2003, 15:57
SZANSA NA 1-SZE ZWYCIĘSTWO!!:):):)):)

bemowiak
21-10-2003, 16:10
Obawiam sie tego meczu bo SKS słaby napewno niejest,gra u nich kilku ciekawych zawodników którzy zresztą wcześniej grali u nas,Rybczyński,Exner i Olszewski jeszcze jest Jagoda ale on ani niegrał u nas i wogule niezagra.
Na papierze zdaje mi sie że jesteśmy lepsi od SKS-u no ale od Kotwicy też byliśmy i Turowa pewnie też chłopaki jeszcze niesą zgrani.
SKS ostatnio grał z Turowem w Zgorzelcu i mecz zakończył sie 71-66 dla Turowa,wynik nienajgorszy przecierz my u siebie dostaliśmy 10 i możemy sie cieszyć że tylko tyle.
I jeszcze jedna kwestia...mecz jest na wyjeździe chyba za Gembala żadnego oficjalnego meczu wyjazdowego niewygraliśmy...

Podsumowując myśle że Legia powinna sobie poradzić i odnieść historyczne zwycięstewo na wyjeździe :]

Pozdro

Gacek
21-10-2003, 16:14
odnieśliśmy za Czasów Pacesasa czy Williamsa. ja jak zwykle jestem optymistą i wierze że rozjebiemy SKS!!!

bemowiak
21-10-2003, 16:15
odnieśliśmy za Czasów Pacesasa czy Williamsa. ja jak zwykle jestem optymistą i wierze że rozjebiemy SKS!!!

kiedy to było 8)

Beny
21-10-2003, 16:16

kiedy to było 8)

Wcale nie tak dawno... '8 8-

bemowiak
21-10-2003, 16:17

kiedy to było 8)

Faktycznie tylko 2 sezonu i z 40 zawodników temu ;)

Gacek
21-10-2003, 16:19
no:) jak by to było wczoraj:):) ej organizujemy jakiw Zime??

Beny
21-10-2003, 16:19

kiedy to było 8)

Ale za to za jednego Gembala. :P
No i my zostaliśmy... 8)

bemowiak
21-10-2003, 16:22

kiedy to było 8)

Ale za to za jednego Gembala. :P
No i my zostaliśmy... 8)

Jak byśmy grali to pewnie byśmy wygrali :oho:
Ale że nas niebędzie... chyba że sie myle 8)

A jeszcze jedno ostatni Gembal wogule niedaje grać Sinielnikowowi a jak już mu daje zagrać to jako obrońce dla mnie jest to bynajmniej dziwne...

A Sinielnikow to źródło informacji na temat ligi,to od niego dowiedziałem sie że Unia plajtuje

bemowiak
21-10-2003, 16:23
ej organizujemy jakiw Zime??

8-
Tzn? bo nierozumiem :hmm:

Gacek
21-10-2003, 16:25
ej to jak organizujemy wyjazd w zime??

bemowiak
21-10-2003, 16:26
ej to jak organizujemy wyjazd w zime??

a dokąd? kiedy jest mecz i czy będą chętni?

Gacek
21-10-2003, 16:29
np do Kwidzynia 22.11 sobota. jak myślicie?? od dzis można by zrobić liste i zbierać "pisowe"

Gacek
21-10-2003, 16:31
a nie, odpada 22 gramy w piłe z GKS kurwice. więc następny w Gdyni:)

bemowiak
21-10-2003, 16:33
to sie jeszcze pomyśli dużo czasu mamy jeszcze.

Gacek
21-10-2003, 16:34
to lepsiej od dzis zapisy robić ***** a nie znów na ostatnią chwile i *** lipa niewypali.:((

bemowiak
21-10-2003, 16:37
to lepsiej od dzis zapisy robić *cenzura* a nie znów na ostatnią chwile i *** lipa niewypali.:((

Czy ja mówie że na ostatnią chwile ? na 2 czy może 3 tygodnie,teraz jest jeszcze ponad miesiąc jest jeszcze czas.

Gacek
21-10-2003, 16:58
moz i masz racje...ej a co z michalskim?? taki zawodnik był w sparingach i nawet w szatni był jak po meczu lookałem, czemu niegra??

bemowiak
21-10-2003, 23:43
Podobno Sinielnikow w ogule nie trenuje dlatego nie gra... paranoja najlepszy zawodnik nie trenuje... :/

Beny
22-10-2003, 08:20
Podobno Sinielnikow w ogule nie trenuje dlatego nie gra... paranoja najlepszy zawodnik nie trenuje... :/

A może po prostu powoli myśli o końcu kariery, szykując się jednocześnie do roli trenerskiej... :hmm:

bemowiak
22-10-2003, 08:23

A może po prostu powoli myśli o końcu kariery, szykując się jednocześnie do roli trenerskiej... :hmm:

Trenerem to miał być ale grającym i to 2, dalej pomocnikiem Gembala jest Chabelski myślałem że dadzą mu jedno miejsce pracy tzn kierownik drużyny a tu nic z tego.

A Sinielnikow jest za młody żeby kariere kończyć ;)

Beny
22-10-2003, 08:26
Trenerem to miał być ale grającym i to 2, dalej pomocnikiem Gembala jest Chabelski myślałem że dadzą mu jedno miejsce pracy tzn kierownik drużyny a tu nic z tego.

Tak, ale może się coś w temacie jego trenerki zmieniło.
A czy za młody, trudno nam oceniać.
BTW - a nie było coś słychaś o jakiejś jego kontuzji, czy coś w tym stylu?

bemowiak
22-10-2003, 08:28

Tak, ale może się coś w temacie jego trenerki zmieniło.
A czy za młody, trudno nam oceniać.
BTW - a nie było coś słychaś o jakiejś jego kontuzji, czy coś w tym stylu?

Nie kontuzji niema,tylko nietrenuje i jest bez formy dlatego niezaczęsto gra.

Jak chodzi o teraz bo przed sezonem miał ale co to niewiem,Czubek miał np złamany palec ale gra.

Beny
22-10-2003, 08:34

Jak chodzi o teraz bo przed sezonem miał ale co to niewiem,Czubek miał np złamany palec ale gra.

No to coś tutaj śmierdzi. Niedziwne, że nie gra, bo jest bez formy, jest bez formy, bo nie trenuje, nie trenuje, bo... :hmm: No właśnie coś jest nie tak!?

bemowiak
22-10-2003, 08:46

No to coś tutaj śmierdzi. Niedziwne, że nie gra, bo jest bez formy, jest bez formy, bo nie trenuje, nie trenuje, bo... :hmm: No właśnie coś jest nie tak!?

Mam nadzieje że dzisiaj będzie w formie i niedadzą SKS-owi żadnych szans :)

Jak już Sinielnikow nietrenuje to niech ściągną jakiegoś czarnoskórego na jedynke bo sam Czubek nieda sobie rady a Kuraś jeszcze niejest najlepszym zmiennikiem :/

Beny
22-10-2003, 08:49

Jak już Sinielnikow nietrenuje to niech ściągną jakiegoś czarnoskórego na jedynke bo sam Czubek nieda sobie rady a Kuraś jeszcze niejest najlepszym zmiennikiem :/

Jasne, tylko za co? Ten osławiony sponsor to wogóle wszedł do klubu, czy ciągną na kasie jakiegoś innego?

bemowiak
22-10-2003, 08:52

Jasne, tylko za co? Ten osławiony sponsor to wogóle wszedł do klubu, czy ciągną na kasie jakiegoś innego?

Ciągną na kasie innego sponsora,mają na 2 sezony zagwarantowany budżet po 1 mln zł.

Beny
22-10-2003, 09:00
Ciągną na kasie innego sponsora,mają na 2 sezony zagwarantowany budżet po 1 mln zł.

Kurdę, jak zwykle przegapiłem informację! 8-
Bańka za sezon, to nieźle. Tylko niech już się zgrają, bo stracą za dużo punktów na początku i później mogą nie dogonić liderów.

bemowiak
22-10-2003, 09:02

Kurdę, jak zwykle przegapiłem informację! 8-
Bańka za sezon, to nieźle. Tylko niech już się zgrają, bo stracą za dużo punktów na początku i później mogą nie dogonić liderów.

eee tak najważniejsze są play-offy dlamnie to mogą teraz grać junioży tylko po to żeby zająć 8 miejsce a w play-offach wystawić normalny skład i wszystkich rozwalić ;)

Chodź nie,niech zajmą takie miejsce które pozwoli nam świętować awans u nas w hali :]

Beny
22-10-2003, 09:19
eee tak najważniejsze są play-offy dlamnie to mogą teraz grać junioży tylko po to żeby zająć 8 miejsce a w play-offach wystawić normalny skład i wszystkich rozwalić ;)

Chodź nie,niech zajmą takie miejsce które pozwoli nam świętować awans u nas w hali :]

No pewnie, że u nas w hali! Jak sobie przypomnę mecze z Zagłębiem, to do tej pory mam dreszcze!
Daleka jeszcze droga, ale jestem dobrej myśli. 8)

Gacek
22-10-2003, 11:52
spoko czapka panowie!! damy rade awansujemy!! legia ma 2 porażki tak jak miała kilka lat temu w 2 lidze. jeżeli już nieprzegrają to będziemy liderem....a potem awansik!!

Beny
23-10-2003, 09:06
Środa, 22 października 2003, godz. 17:00

Polpharma Starogard Gdański 83-56 (15-21, 24-12, 20:7, 24-16) Legia Warszawa

Sarzało 19
Kukiełka 15
Marculewicz 11
Rybczyński 10
Exner 9
Dryjański 9
Olszewski 7
Bieliński 3
K.Miecznikowski 0

Sulima 18
Pacocha 12
Dryja 9
Sinielnikow 8
Czubek 5
Kozłowski 2
Leśniak 2

Można się było tego spodziewać po dwóch poważnych meczach zagranych razem. Po jednym obozie przedsezonowym. I po zawirowaniach organizacyjno - finansowych przed rozpoczęciem kolejnego. Trzeba czasu i wiary, że Gembal jakoś zdąży to poukładać i straty punktowe okażą się do odrobienia, albo przynajmniej nie będą takie, aby nie udało się załapać do play off'ów. Chętnie bym poczytał, co po wczorajszym meczu powiedział Gembal. :hmm:

Dobrze, że tak jak jest napisane na stronie głównej, coś się ruszyło z Accioną. Bemowiak - pisałeś o jakiś dwóch innych sponsorach dających po 1 mln zł, teraz ci Hiszpanie, znaczy że kasy trochę w klubie jest/będzie. Myślisz, że są jeszcze szanse na zakontraktowanie w tej chwili jakiś dobrych zawodników, mogących wejść do składu z marszu?

BTW - Gacek po kiego grzyba zakładasz nowy temat, burdel się robi na Forum. :/

bemowiak
23-10-2003, 13:00
Beny, zakontraktować można jakieś zrzuty z NBA ,czy wyporzyczyć zawodników z klubów europejskich którzy niegrają za dużo u siebie,tylko trzeba by sie było troche rozjejrzeć i oczywiście mieć hajs.

Co do Acciony i innych sponsorów to niewiem ile Legia ma sponsorów ale podobno narazie mają zagwarantowany budżet na 2 sezony w każdem sezonie po 1mln zł

W NL napisali że podpisanie kontraktu z Accioną to kwestkia kilku dni...

Te kilka dni to ciągną sie od sierpnia... :/

Beny
23-10-2003, 13:04
Co do Acciony i innych sponsorów to niewiem ile Legia ma sponsorów ale podobno narazie mają zagwarantowany budżet na 2 sezony w każdem sezonie po 1mln zł

W NL napisali że podpisanie kontraktu z Accioną to kwestkia kilku dni...

Te kilka dni to ciągną sie od sierpnia... :/

:) :look:

07:53 - Koszykówka: Umowa podpisana!
Koszykarska Legia ma w końcu podpisaną umowę sponsorską! Wczoraj firma Acciona zdecydowała się (podpisując umowę) na sponsorowanie warszawskiego klubu. Takie słowa wypowiedział na pomeczowej konferencji prasowej, Jacek Gembal. W najbliższej kolejce legioniści będą pauzowali, co trenerzy chcą wykorzystać na obóz szkoleniowy.
Przypomnijmy, że Legia przed obecnym sezonem była na tylko jednym obozie. Liczymy, że teraz skończą się kłopoty naszych koszykarzy.
Autor: Bodziach
Na podstawie: www.e-basket.pl

bemowiak
23-10-2003, 13:06
8- :+: niewierze! ale sie ciesze! chodź takie fajne koszulki miała Legia a teraz dojdzie jeszcze do tego sponsor ;)

Niech podpisują kontrakt z Szybilskim i jakimś dobrym rozgrywającym i za rok zagramy w PLK!!!

Beny
23-10-2003, 13:12
8- :+: niewierze! ale sie ciesze! chodź takie fajne koszulki miała Legia a teraz dojdzie jeszcze do tego sponsor ;)

Niech podpisują kontrakt z Szybilskim i jakimś dobrym rozgrywającym i za rok zagramy w PLK!!!

Bo ciężko w to uwierzyć, po ponad dwóch miechach czekania! :]
BTW koszulek - można gdzieś je dostać, czy po ewentualnym awansie znowu trzeba będzie zrywać z zawodników? '8

bemowiak
23-10-2003, 13:15

Bo ciężko w to uwierzyć, po ponad dwóch miechach czekania! :]
BTW koszulek - można gdzieś je dostać, czy po ewentualnym awansie znowu trzeba będzie zrywać z zawodników? '8

Będzie trzeba zrywać niestety... w sekcji koszykarskiej niestety marketing nieistnieje...

Chodź kiedyś jakieś stojsko było na hali a potem u ciecia w pakamerze sprzedawali różne rzeczy i tam se kupiłem nawet szalik '8

Beny
23-10-2003, 13:17
Będzie trzeba zrywać niestety... w sekcji koszykarskiej niestety marketing nieistnieje...

Chodź kiedyś jakieś stojsko było na hali a potem u ciecia w pakamerze sprzedawali różne rzeczy i tam se kupiłem nawet szalik '8

Trzeba namierzyć tego ciecia, bo stoiska na hali to nie widziałem już dawno! ;)

BTW - trzeba dorwać jakieś szczegóły tej umowy z Accioną - terminy, kwoty, warunki itp. :)

bemowiak
23-10-2003, 13:22
Ale zdaje mi sie że ten ciec niemiał nic z tego że jego pakamere wykorzystywali (tą na przeciwko bufetu) klub jakieś pierdoły tam wrzucał i ktoś to sprzedawał,nawet se można było poduszke kupić 8-

A co do umowy z Accioną to mam nadzieje że dadzą te 800 tys euro jak obiecywali wcześniej.

P.s: Pamiętam po 1 sezonie od awansu obiecywali że hale rozbudują :/

Beny
23-10-2003, 13:29
Ale zdaje mi sie że ten ciec niemiał nic z tego że jego pakamere wykorzystywali (tą na przeciwko bufetu) klub jakieś pierdoły tam wrzucał i ktoś to sprzedawał,nawet se można było poduszke kupić 8-

Pamiętam. Były jeszcze zapalniczki, szklanki itp. drobiazgi.
Swego czasu na hali graliśmy z ludźmi z pracy w nogę, kosza i siatkę. :) Ale jak halę przejęła gmina to nie zgodzili się na jej wynajem. :zly:

bemowiak
23-10-2003, 13:43
Ja niewiem jakim prawem wojsko oddało hale gminie (czy se gmina sama wzieła niewiem :hmm: ) mogli se wziąść lasek chodź tam coś robią.

Ale i tak prawie nic niezrobili z tą halą poza wymianą koszy chyba ze 3 razy oświetlenia nagłośnienia i parkietu... trybuny dalej są te same a wg mnie to je powinni przedewszystkim wymienić.. :/

Pozatym nielubie OSiR-ów , no ale to jest dalej hala Legii 8)

P.s: Ostatni mi Ojcec opowiadał jak kiedyś był na meczu Siatkarzy w 94 chyba były to baraże do ekstraklasy,kibice wchodzili za darmo i stawali obok parkietu...trybun niebyło 8-

Beny
23-10-2003, 13:49
Ja niewiem jakim prawem wojsko oddało hale gminie (czy se gmina sama wzieła niewiem :hmm: ) mogli se wziąść lasek chodź tam coś robią.

Ale i tak prawie nic niezrobili z tą halą poza wymianą koszy chyba ze 3 razy oświetlenia nagłośnienia i parkietu... trybuny dalej są te same a wg mnie to je powinni przedewszystkim wymienić.. :/

Pozatym nielubie OSiR-ów , no ale to jest dalej hala Legii 8)

P.s: Ostatni mi Ojcec opowiadał jak kiedyś był na meczu Siatkarzy w 94 chyba były to baraże do ekstraklasy,kibice wchodzili za darmo i stawali obok parkietu...trybun niebyło 8-

Normalnie pewnie gmina przejęła finansowanie hali w związku z kłopotami finansowymi Legi, dla mnie to logiczny ruch, mający na celu odciążenie klubu. A w przyszłości może przeprowadzenie większych inwestycji w hali. No w wielkim skrócie i uproszczeniu opcja jak ze stadionem.

Trybun narazie nie ma co ruszać. Mało ludzi przychodzi, a poza tym są mobilne i swobodnie można je przesuwać przy okazji innych wydarzeń (vide zapasy, szermierka, czy targi budownictwa ;) ).

bemowiak
23-10-2003, 13:50
Trybun na razie nie ma co ruszać. Mało ludzi przychodzi, a poza tym są mobilne i swobodnie można je przesuwać przy okazji innych wydarzeń (vide zapasy, szermierka, czy targi budownictwa ;) ).

czy mecze w Pruszkowie ;) kiedyś Pruszków je wynajął.

Gacek
23-10-2003, 15:24
spoko teraz możebyć tylko lepiej...Szybil do legii!! w tej chwili!!! i Marcus Williams :):):) :D

Beny
23-10-2003, 16:09
Chętnie bym poczytał, co po wczorajszym meczu powiedział Gembal. :hmm:

Piszę i czytam: ;)

Jacek Gembal(trener Legii): Gramy tak jak jesteśmy przygotowani, czyli w ogóle jesteśmy nieprzygotowani. Jesteśmy w pierwszej fazie przygotowań. Spowodowane to było finansami i obraz jest jaki jest. Na domiar złego na początek przyszło nam grać z trzema najlepszymi zespołami. Dalej aspirujemy do awansu jestem przekonany, że za miesiąc-dwa będziemy zupełnie inaczej grać. Teraz mamy kolejkę wolną więc wyjeżdżamy na obóz. Nie wiedzieliśmy kto będzie grał. Trenowaliśmy dwudziestoma zawodnikami i nie wiedzieliśmy kogo się pozbędziemy. Wczoraj podpisana została umowa sponsorska, teraz sytuacja powinna się zmienić. Myśmy odbywali treningi a nie trenowaliśmy. Dodam tylko że teraz będziemy odpowiednio motywowali i nie może się powtórzyć sytuacja z dnia dzisiejszego że niektórzy zawodnicy chodzili a nie biegali po boisku.

No to tak, jak pisałem wcześniej, potrzeba czasu.

Tylko niepokoi mnie te "chodzenia po boisku". Motywacja motywacja, ale coś mi tu nie gra. :hmm:

bemowiak
23-10-2003, 18:08
Spokojnie wyjadą na ten obóz potrenują i zaczną dobrze grać,mam nadzieje...

P.s: Widziałem dzisiaj Sulime '8

Gacek
23-10-2003, 18:38
oto co pomeczu powiedzieli:
Eugeniusz Torchała(komisarz zawodów): Legie widzę jako absolutnego mistrza tej ligi i ten zespół jest głównym faworytem do awansu.
Krzysztof Dryja: Zagraliśmy beznadziejnie, ten mecz to właściwie sparing.
Dlaczego taki uznany zawodnik jak Ty zdecydował się na grę w pierwszej lidze?
Przede wszystkim chce dokończyć studia i dlatego tu jestem . Nasz cel to wejście do EBL , mamy dobrego sponsora , w piątek jedziemy a obóz i właściwie będziemy się przygotowywać do dalszych rozgrywek. W związku z pozyskaniem sponsora czekamy na dwóch nowych wartościowych zawodników na pozycję 3 i 5 .

sks.e-basket.pl

bemowiak
24-10-2003, 10:21
Bemowiak - pisałeś o jakiś dwóch innych sponsorach dających po 1 mln zł, teraz ci Hiszpanie, znaczy że kasy trochę w klubie jest/będzie. Myślisz, że są jeszcze szanse na zakontraktowanie w tej chwili jakiś dobrych zawodników, mogących wejść do składu z marszu?

Jak już dzisiaj informowaliśmy wielce prawdopodobne jest opuszczenie drużyny Detal-Metu Noteci Inowrocław przez Yanna Mollinari (28 lat, 188 cm). Jak się okazuje to nie jedyny zawodnik, który nie może doczekać się zaległych pieniędzy. W dzisiejszym treningu oprócz Francuza nie uczestniczyli także Tomasz Mrożek (26 lat, 199 cm) i Przemysław Frasunkiewicz (24 lata, 201 cm).

Austin Alex 198 36 obrońca/skrzydłowy USA
Frasunkiewicz Przemysław 201 24 niski skrzydłowy POL
Karólewski Piotr -- -- POL
Kwiatkowski Łukasz 205 24 center POL ( :zly: -odemnie)
Kłosiński Radosław -- -- POL
Mollinari Yann 188 28 rozgrywający FRA
Mrożek Tomasz 199 26 niski skrzydłowy POL
Radke Hubert 208 22 center POL
Robak Artur 208 25 center POL
Szubarga Krzysztof 180 20 rozgrywający POL
Wieszczak Maciej -- -- POL
Zarembski Bartosz -- --

Paru by sie znalazło '8

Beny
24-10-2003, 10:27
Jak dla mnie Austin i Frasunkiewicz, reszty jakoś po nazwiskach nie kojarzę... :hmm:

A Kwiatkowski faktycznie, po tych jego akcjach lepiej, żeby u nas nie grał przez najblizsze parę lat.

bemowiak
24-10-2003, 10:30
a ja Austina niewidze... no chyba że jako zmiennika dla Sulimy 8)

Wg mnie to Frasnukiewicz i Mrożek

Przez Mrożka ostatnio z nami wygrali...

P.s:Ide do szkoły :(

Beny
24-10-2003, 10:52
a ja Austina niewidze... no chyba że jako zmiennika dla Sulimy 8)

Kurczę, on ma już 36 lat!? 8- Odpada, długowieczny to mógłbyć Wojtek Królik! :+:

Cholera, naprawdę jakoś go nie kojarzę! :hmm:

P.s:Ide do szkoły :(

Powinieneś się ciszyć i korzystać, bo dopiero po szkołach zaczyna się niezły sajgon. 8) A po zatym jeszcze dłuuuga droga przed Tobą! :oho:

bemowiak
24-10-2003, 18:06
Austin jeszcze sie koksuje :P niechce go gra samolubnie i udawaŁ że chce walnąć Sulime :zly:

Mrożek to taki łysy wielki chłop który rozwalił nas trójkami.

Z czego miał bym sie cieszyć śpiący byłem musiałem pisać zaległy sprawdzian...

A przedemną to naprawde długa droga w tej szkole jeszcze z 10 lat jak dobrze pójdzie :oho:

Gacek
24-10-2003, 19:49
no własnie

bemowiak
24-10-2003, 20:28
no własnie

8- ambitna i wpełni zrozumiała wypowiedź :buhaha:

No i wymyśliłem jeszcze bajera jak pomódz klubowi.

Lakers organizuje rozklejanie plakatów przed meczami czasami na Bemowie są rozklejone plakaty które pochodzą z klubu niesądze żeby Całka z Szymańskim latali po osiedlu i je rozklejali ani niesądze żeby Gembal z chłopakami to robili, robi to napewno jakiś fiurasek który bierze za to hajs niewiele bo niewiele ale bierze.

My byśmy chyba mogli to plakatować za darmo :hmm:

Co Wy na to?

qwerty1234
24-10-2003, 20:30
Drukarki nie mam ale rozklejać mogę :>
Mrożka pamiętam jak dziś...Ale mnie wtedy wkurzył :zly:
To był mój pierwszy mecz w kosza :)

bemowiak
24-10-2003, 20:38
Drukarki nie mam ale rozklejać mogę :>
Mrożka pamiętam jak dziś...Ale mnie wtedy wkurzył :zly:
To był mój pierwszy mecz w kosza :)

A po co drukarka ? poszło by sie do klubu wzieło plakaty i by sie rozklejało i tyle.

Mogli byśmy w zamian poprośic o darmowe wejście.

qwerty1234
24-10-2003, 20:50
OK :flaga2:
Nic prostszego....
Teraz się tylko umówić...
Jakby co to priv lub krotki.pl@wp.pl :rotfl:

bemowiak
24-10-2003, 20:51
spokojnie, najpierw trzeba sie z klubem dogadać czy w tym sezonie takie coś im odpowiada ;)

Ale jak by co dam znać

bemowiak
24-10-2003, 21:29
hmm przeglądałem se właśnie Wyborczą i nic tam niema napisane o umowie z Accioną to jest dość dziwne ::/::

Gacek
24-10-2003, 21:46
EJ TO DAWAJCIE. MOŻNA SIE WYBRAĆ DO KLUBU, TE OSOBY KTÓRE MOGŁY BY ROZKLEJAĆ, I POWIEDZIEĆ ŻE TO I TO NA TAKIECH WARUNKACH:):) MOŻE SIE ZGODZĄ

bemowiak
24-10-2003, 22:51
Majchrzak poszedł do Astorii... :buhaha:

Gacek
24-10-2003, 23:24
Bemowiak ja na Twoim miejscu bym żałował miejsca w tekście na nazwisko"Majchrzak"

bemowiak
24-10-2003, 23:27
Bemowiak ja na Twoim miejscu bym żałował miejsca w tekście na nazwisko"Majchrzak"

A co mi szkodzi niech se chłopak robi kariere... :buhaha: a miała być Grecja lub inny klub zagraniczny a była Wisła i jest Astoria... :buhaha:

bemowiak
25-10-2003, 11:20
jak już napisałem co robi Majchrzak to napisze co robi Lipiński.

Coraz dzielniej radzi sobie w szwedzkiej ekstraklasie Tomasz Lipiński. W dniu wczorajszym jego zespół Sallen Basket rozgromił u siebie 122-93 Malbas Basket, a Polak tylko w ciągu 15 minut zdobył 12 punktów i 5 zbiórek.

I temu życze jak najlepiej!

Gacek
25-10-2003, 12:29
O 13:50 GRA MAJCHRZAK SPRZEDAWCZYK(ASTORIA-ANWIL), BĘDE OGLĄDAŁ BO CHCE SIĘ POŚMIAĆ:):)

bemowiak
25-10-2003, 22:42
Gacek zapodał mi stronke Acciony ale nic tam o Legii niema :/ to ja niewiem czy oni nas sponsorują czy nie...

Adres to: www.acciona.com

bemowiak
25-10-2003, 22:55
A nasz kolejny rywal wygrał z naszym ostatnim rywalem i to dość gładko...

Stal Stalowa Wola - SKS Starogard Gd. 103 : 89

hmmm jeszcze 2 tygodnie ale mam nadzieje że chłopaki niebędą sie obijać na obozie (o ile tam są wogule :/ ) bo ze Stalą łatwo niebędzie... 8o

Gacek
26-10-2003, 09:42
NO WŁASNIE A MOŻE TO WCALE NIE ACCIONA PODPISALA UMOWE??? KURWAAAAAAAA . NAJWAŻNIEJSZE ŻE KOSZYKARZE POJECHALI NA OBÓZ(KONCENTRACYJNY;) ) NIECH SIE PODSZKOLĄ I ZGRAJĄ TROSZKIE:p:p:)

bemowiak
27-10-2003, 09:13
Beny zmień tytuł tematu na "Koszykarze Legii" i tutaj będziemy pisać wszystko co jest związane z koszem.

Więc ja zaczne nawet bez zmiany tematu ;)

Wyniki ostatniej kolejki.

Stal Stalowa Wola - SKS Starogard Gd. 103 : 89

SMS PZKosz - Turów Zgorzelec 82 : 105

Alba-Alstom - Kotwica Kołobrzeg 93 : 92

Viking Gdynia - Polpak Świecie 59 : 84

Zastal Zielona G. - Pogoń Ruda Śląska 86 : 52

Tytan Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 98 : 77

i tabelka.

1. Alba-Alstom 7 6 1 13 604 : 538 W5
2. Viking Gdynia 7 5 2 12 542 : 545 L1
3. Zastal Zielona G. 7 4 3 11 596 : 532 W1
4. Turów Zgorzelec 6 5 1 11 515 : 453 W4
5. Stal Stalowa Wola 7 4 3 11 605 : 592 W1
6. SKS Starogard Gd. 6 4 2 10 518 : 445 L1
7. TYTAN Częstochowa 7 3 4 10 637 : 614 W1
8. Basket Kwidzyn 6 4 2 10 506 : 485 L1
9. Polpak Świecie 7 3 4 10 525 : 508 W2
10. SKK Kotwica 6 4 2 10 542 : 526 L1
11. Pogoń Ruda Śląska 7 2 5 9 543 : 647 L1
12. Siarka Tarnobrzeg 7 1 6 8 533 : 587 L5
13. SMS PZKosz 7 0 7 7 539 : 683 L7
14. Legia Warszawa 3 0 3 3 224 : 274 L3

Raffi
27-10-2003, 10:15
a

O wilku mowa....

Koszykarze Noteci chcą odejść z klubu

kn 26-10-2003, ostatnia aktualizacja 26-10-2003 20:20

Koszykarze Detal-Metu Noteć Inowrocław przegrali w sobotę w Słupsku z Czarnymi po dogrywce, mimo że 80 s przed końcem prowadzili ośmioma punktami. Ale to tylko jeden z mniejszych kłopotów klubu z Inowrocławia.

Porażka tylko pogłębiła nie najlepsze nastroje w drużynie związane z problemami finansowymi klubu. Od początku sezonu zawodnicy otrzymują tylko małą część wypłat. Czołowi gracze, pytani po meczu o swoją przyszłość w zespole, nie dali w Słupsku precyzyjnej odpowiedzi. Alex Austin i Yann Mollinari powiedzieli, że nie pozostaje im nic innego jak jeszcze raz zaufać władzom klubu i nadal czekać.

Radykalniejsi byli polscy gracze. - We wtorek obiecano nam wypłatę, więc jeszcze kilka dni poczekam. Jednak mam już list czystości [dokument rozwiązujący zobowiązania zawodnika wobec klubu - red.] i na zapas szukam nowego klubu - powiedział skrzydłowy Tomasz Mrożek.

Złudzeń nie ma za to Przemysław Frasunkiewicz. - Były już cztery ostateczne terminy. Nie dostałem dotąd ani złotówki za grę. Też mam list czystości i rezygnuję z gry w Noteci, choćbym miał grać w siódmej lidze - mówi skrzydłowy Noteci. Frasunkiewicz mógłby zagrać w Czarnych, bo właśnie takiego gracza brakuje drużynie. Klub ze Słupska ma jednak bardzo napięty budżet i boi się ryzykować, ale podobno poszukuje dodatkowych środków.

Beny
27-10-2003, 10:22
No to brać chłopaków do nas! Dobrzy są. Nadadzą się! ;)

Gacek
27-10-2003, 15:27
ja tam obstaje przy jednym......MARCUS WILLIAMS WRÓĆ!!!

Gacek
27-10-2003, 18:23
http://grafika.gajewski.e-basket.pl/pliki/gajewski5.jpg
sulim:D

Gacek
27-10-2003, 18:23
znalazłem to na gajewski.e-basket.pl

bemowiak
27-10-2003, 20:12
heh ale ja mam wpływy :D

A na zdjęciu jest jeszcze Błaszczyk Rybczyński i Hajnysz

Gacek
27-10-2003, 21:14
hyhy i sulim rzecz jasna:):) no panowie jeszcze 8 dni i meczunio:P

bemowiak
27-10-2003, 21:42
hyhy i sulim rzecz jasna:):) no panowie jeszcze 8 dni i meczunio:P

przecierz napisałem "jest jeszcze" 8)

bemowiak
27-10-2003, 22:35
Niby Noteć taka biedna...

Ukraiński rozgrywający Jewgenij Anenkow podpisał kontrakt z Detal-Met Notecią Inowrocław do końca obecnego sezonu. 26-letni zawodnik wystąpił już w jednym spotkaniu Era Basket Ligi przeciwko Czarnym Słupsk i na swoim koncie zapisał 8 punktów, 3 asysty i tyle samo zbiórek. W ubiegłym sezonie Anenkow bronił barw rosyjskiego Euraza Jekaterynburg (4,7 punktu i 3 asysty na mecz).

:fu: i po co to ?! żeby pograł i odszedł bez kasy!!! a Legii nie dopuścili do PLK... :/

bemowiak
27-10-2003, 22:46
znalazłem taką stronke... http://republika.pl/legiakosz1/

Gacek czy to nie Twoje dzieło :> chodź Ty sie Patryk Janas nienazywasz...

Gacek
28-10-2003, 14:42
nie Bemowiak nie moje...

bemowiak
29-10-2003, 10:56
I sie Noteć nie rozsypała... do tego jeszcze idzie do nich Lee Shell...

Tragedia zapewniają ich że niedługo hajs będzie a skończy sie pewnie tak jak zwykle... :/

Gacek
30-10-2003, 15:17
już mnie kurwica bierze. przeczytajcie to sobie:
e-basket napisał:
Tomasz Cielebąk w Starogardzie!

Tomasz Cielebąk (27 lat, 203 cm) został nowym zawodnikiem SKS-u Polpharmy Starogard Gdański. W ostatnim sezonie zawodnik bronił barw Legii Warszawa, a następnie Czarnych Słupsk, notując średnio w rozgrywkach Polskiej Ligi Koszykówki 10,5 punktu i 4,8 zbiórki.

mógł by do legii wrócić a nie jakiś sks!!

Raffi
30-10-2003, 19:25
I sie Noteć nie rozsypała... do tego jeszcze idzie do nich Lee Shell...

Tragedia zapewniają ich że niedługo hajs będzie a skończy sie pewnie tak jak zwykle... :/

A jednak im zapłacili.... 8-

Gacek
31-10-2003, 10:59
WYJAZD DO KOZIENIC
ZA TYDZIEŃ W SOBOTE JEST WYJAZDOWY MECZ LEGII Z PZKOSZ-EM KOZIENICE , TO GDZIES KOŁO WAWY MOEŻE BYŚMY WYJAZD ZORGANIZOWALI??

Gacek
31-10-2003, 16:19
e-basket:
SKS lepszy, Sienielnikow na deskach

W rozegranym dzisiaj sparingu pomiędzy SKSem Polpharmą Starogard Gdański a Legią Warszawa górą były Kociewskie Diabły wygrywając 89:79 (32:19, 19:26, 16:18, 22:16). SKS wystąpił bez Tomasza Cielebąka i Aleksieja Olszewskiego. Ciekawe, że co nie udało się w ringu Iwonie Guzowskiej, ani Darkowi Michalczewskiemu udało się Krzysztofowi Dryji. Reprezentant Polski w pierwszej kwarcie znokautował swojego kolegę z zespołu Andrzeja Sienielnikowa. Więcej szczegółów wkrótce.
Mecz rozpoczał sie od zdecydowanego prowadzenia SKS-u który pierwsza kwarte wygrał aż 32:19. Legia w tym czasie nie potrafiła zatrzymać Zbigniewa Marculewicza, który przez pierwsze 10 minut spotkania zdobył 17 punktów! . Kolejne kwarty to już pogoń Legii, która zaczęła odrabiac straty rzutamiW 4 minucie gry doszło do bardzo dziwnego zdarzenia, Krzysztof Dryja nie opanował nerwów i zadał dwa ciosy prosto w twarz Andreja Sinielnikowa...były one na tyle silne, ze nie powstydziłby sie ich Dariusz Michalczewski. Po tym incydencie trener Gembal prawidłowo zareagował i nie wpuścił juz Dryji na parkiet za 3 punkty. SKS wystąpił bez kilku podstawowych zawodników: Aleksego Olszewskiego, Tomasza Cielebaka oraz kontuzjowanych Kamila Zakrzewskiego i Łukasza Jagody.

rozumiecie coś z tego?? DRYJA OUT!!!!

Tuzin...
02-11-2003, 21:25
Czy w srode jest mecz? I o ktorej?

Raffi
02-11-2003, 21:43
http://republika.pl/legiakosz1/terminarz.htm

gramy w środę ze Stalówka, godziny nie znam

m84
05-11-2003, 19:36
Legia 95 - 62 Stal
Wreszcie doczekaliśmy się pierwszego zwycięstwa naszych "kanonierów z Bemowa". Dzisiaj w 9. kolejce I ligi koszykówki, bardzo wysoko pokonali oni zespół ze Stalowej Woli, który przed kolejką znajdował się na 4. miejscu w tabeli. Wygrana potwierdza, że w klubie i pomiędzy koszykarzami jest już chyba lepiej.

Legia Live :>

Raffi
05-11-2003, 22:55
Jak Stalówka była aż na 4. miejscu w tabeli, to...o Boże.....

PS "13-tka" !!!!!!!!!!!!! '8

Pierwsze zwycięstwo Legii
psz 05-11-2003, ostatnia aktualizacja 05-11-2003 22:04

- Przegrywaliśmy, bo byliśmy kompletnie nieprzygotowani do sezonu. Teraz mieliśmy obóz, potrenowaliśmy i od razu są rezultaty - mówi po meczu trener Legii Jacek Gembal. Legioniści pewnie pokonali Stal Stalowa Wola 95:62 i odnieśli pierwsze zwycięstwo w I lidze.

Koszykarze Legii wyglądali przy gościach ze Stalowej Woli jak profesorowie. Jeśli utrzymają tę formę do końca rozgrywek (a trener Gembal mówi, że będzie jeszcze lepiej), to o powrót do ekstraklasy mogą być spokojni. Szczególnie że świetnie zagrały trzy warszawskie wieże: Krzysztof Dryja, Bartłomiej Błaszczyk i Paweł Stasiak (wszyscy po 210 cm). Najlepsze wrażenie pozostawił jednak debiutujący w Legii 24-letni Stasiak, który ostatnie cztery lata spędził w amerykańskiej lidze uniwersyteckiej, a jest wychowankiem Polonii. Grający luźno i swobodnie gospodarze byli lepsi w każdym elemencie gry: szybkie kontrataki wykańczał Robert Pacocha, z dystansu niemal nie mylił się Kamil Sulima, a siedem asyst zanotował Andrzej Sinielnikow. Kluczowe znaczenie miała pierwsza kwarta, którą Legia wygrała 34:15 i przez resztę meczu spokojnie kontrolowała wynik. W drużynie Stali wyróżniał się tylko najmniejszy na boisku Paweł Pydych dzielnie stawiający czoła wyższym i silniejszym legionistom. I aż szkoda, że za taką ładną i skuteczną grę podopieczni trenera Gembala wciąż nie otrzymują pieniędzy...

Legia Warszawa - Stal Stalowa Wola 95:62 (kwarty: 34:15, 23:20, 21:15, 17:12)

Legia: Sulima 18 (4), Pacocha 17 (1), Dryja 16, Sinielnikow 4, Karbowski 2 oraz Stasiak 19, Czubek 7, Błaszczyk 6, Trojanowski 5 Dębski 1

bemowiak
06-11-2003, 12:01
Boże ta Stal jest tragiczne ja z kolegami byśmy ich roznieśli a co dopiero Legia... ale niema sie co martwić teraz mecz z SMS-em i wygrana i Legia ma PLK!

Beny
06-11-2003, 12:26
Boże ta Stal jest tragiczne ja z kolegami byśmy ich roznieśli a co dopiero Legia... ale niema sie co martwić teraz mecz z SMS-em i wygrana i Legia ma PLK!

Siemasz Bemowiak, parę dni Cię nie było! :) Nie byłbym takim optymistą. Narazie mamy tylko 1 zwycięstwo, kilka meczy w plecy i jakieś pseudoinformacje o strajkach... :/

bemowiak
06-11-2003, 12:31
Witam, witam.
A no niebyło mnie bo monitor straciłem ale dzisiaj go odbiłem '8

A co do Legii to rozjechali tą STal jak chcieli a STal ostatnio wygrała z SKS-em! Legia jest po obozie wczoraj ładny meczyk zagrali i zdaje mi sie że już jest wszystko na dobrej drodze!

Tylko podobno wcale umowy z Accioną niepodpisali... :/

Raffi
06-11-2003, 12:56
Romanowski wczoraj powiedział: "Wszystko zostało uzgodnione, podpisanie umowy nastąpi na 99,99%" '8 '8 Który raz to czytam.
Ale pewnie podpiszą.

bemowiak
06-11-2003, 12:58
Czekałem na statystyki żeby Ojcu pokazać mi nie dali a nawet Czubkowi w samym ręczniku nie dali 8-

P.s: Moje zdjęcia są sławne ! 3 z nich są na stronie www.republika.pl/legiakosz1/ czy jakoś tak 8)

Beny
06-11-2003, 13:16
Tylko podobno wcale umowy z Accioną niepodpisali... :/

Też o tym czytałem, ale tak jak napisal Raffi "który raz"... 8-

Faktycznie moze ten obóz na nich tak podziałał i teraz będzie tylko lepiej! :)

Raffi
06-11-2003, 13:32
Najbliższy mecz u siebie dokładnie za tydzień, z Polpakiem Świecie, o 17.00, a potem w sobotę, 15.11, z Albą Chorzów - aktualnym liderem. Na tym drugim meczu prawie na pewno się pojawię, i to nie sam :] Obecność wysoce wskazana, bo mecz bardzo istotny.

m84
06-11-2003, 14:52
Bemowiak a ten Stasiak to jakiś porządny zawodnik? Bo jak na debiut i pozycję to trochę punktów zdobył. Dobrze grał czy ta Stal taka słaba? A w ogóle Dryja mnie zaskoczył że tyle punktów zdobył. Ale i tak jak dla mnie to od drewniak jest!

bemowiak
06-11-2003, 15:10
I Stal słaba i Stasiak dobry :)

Na mnie zrobił bardzo dobre wrażenie, ogrywał zawodników Stali jak chciał, fakt że w Stali niebyło zawodnika na tyle wysokiego żeby któremuś z naszych centrów dorównać...

Trzeba Stasiaka zobaczyć w meczu z kimś lepszym wtedy to sie okarze...
Ze Stalą nawet Błaszczyk dobrze zagrał 8- tylko jemu sie czasem zdarza dobry mecz. Dryi rzut siedział (7/8 ).

A jeszcze jedno Stasiak ma jak na razie jeden minus... jest wychowankiem Polonii...

I nie rozumiem czemu Leśniak niezagrał albo grał bardzo krótko bo go niewidziałem...

Gacek
06-11-2003, 15:21
ale przyznasz bemowiak że Trojan zajebiście grał, mimo że krótko to jeździł ich... a Stasiak tyle rzucił po dostawał piłki pod sam kosz...

Beny
06-11-2003, 15:41
Najbliższy mecz u siebie dokładnie za tydzień, z Polpakiem Świecie, o 17.00 (...)

Znowu o 17! :zly:
I tak w kółko, tracę przez to resztki szacunku do działaczy.
Zawsze przychodzę i zawsze płacę za bilet, nie rozrabiam, nie sikam na deskę w WC, uczciwie dopinguję drużynę itd., a oni odbierają mi tą szansę! :/
Nie no za karę awans musi być! :buhaha:

Beny
18-11-2003, 13:55
Zapowiedź: Zaległy mecz I kolejki

Jutro w Tarnobrzegu tamtejsza Siarka rozegra zaległe spotkanie pierwszej kolejki z Legią Warszawa. Drużyna ze stolicy zaskakująco przegrała ostatnie spotkanie ligowe z Albą Chorzów 78:86. Tarnobrzerzanie zajmują w tabeli jedno miejsce wyżej niż Legia (Siarka - 12, Legia - 13).

bemowiak
18-11-2003, 13:56
szybko informują o tym mecz... :/

Mogli podać po meczu że sie taki odbył...

Beny
18-11-2003, 13:57
szybko informują o tym mecz... :/

Mogli podać po meczu że sie taki odbył...

Przecież jeszcze się nie odbył.

bemowiak
18-11-2003, 13:59
no wiem, tylko nie podoba mi sie info przed dzień meczu...

Beny
18-11-2003, 14:00
no wiem, tylko nie podoba mi sie info przed dzień meczu...

Gacka trzeba opieprzyć. On tam z nimi spółkuje. ;)
Lepiej późno niż wcale.
Jak na treningu?

bemowiak
18-11-2003, 14:03
Lepiej późno niż wcale.
Też fakt, na szczęście to nie info o meczu u nas...

Jak na treningu?

8- yyyy co? ja tylko widziałem z okna jak koszykarze szli na hale ;)

Beny
18-11-2003, 14:08
8- yyyy co? ja tylko widziałem z okna jak koszykarze szli na hale ;)

E no chłopie tandenta! Masz z nas najbliżej, widzisz ich z okna, trzeba było podskoczyć na trening itd., podawać piłki czy cuś, a Ty w domu siedzisz! ;) Wstydziłbyś się. '8 :rotfl:

bemowiak
18-11-2003, 14:10
nie chcieli ze mną podpisać kontraktu pomimo że bym był najlepszy to nie ma podawania piłek ;)

Beny
18-11-2003, 14:28
nie chcieli ze mną podpisać kontraktu pomimo że bym był najlepszy to nie ma podawania piłek ;)

Spójrz na to z drugiej strony: nie było podawania piłek, to nie było kontraktu. :rotfl: Od czegoś trzeba zacząć.

bemowiak
18-11-2003, 14:31
zaczełem od złapania piłki jedną ręką z trudem mniejszym niż chociażby Błaszczyk... jak im nie starczyło to do widzenia, ide do NBA a wg mojego ojca do Polonii :]

Beny
18-11-2003, 14:36
zaczełem od złapania piłki jedną ręką z trudem mniejszym niż chociażby Błaszczyk... jak im nie starczyło to do widzenia, ide do NBA a wg mojego ojca do Polonii :]

W NBA są już "nasi" więc dasz radę.
'8 A do Polonii? Hmm :hmm: Chyba, żeby drużynę rozwalić od środka. ;)
A inne kluby? Parę sekcji koszykarskich chyba jest na Mazowszu?

bemowiak
18-11-2003, 14:37

Trenera z Pruszkowa nawet znam i to pierwszej drużyny '8 ale poczekam jak awansują do EBL teraz to za małe pieniądze jak dla mnie :oho:

Beny
18-11-2003, 14:40

Trenera z Pruszkowa nawet znam i to pierwszej drużyny '8 ale poczekam jak awansują do EBL teraz to za małe pieniądze jak dla mnie :oho:

Ty, ale oni sekcji emerytów jeszcze nie zakładają. 8- :cheesy:
A przez ten czas mógłbyś gdzieś potrenować. 8)

bemowiak
18-11-2003, 15:03
haha bardzo śmieszne ;)

przemyśle to :>

Beny
18-11-2003, 15:09
haha bardzo śmieszne ;)

przemyśle to :>

No zanim Pruszków awansuje...

A poza tym nie za młody jesteś na pierwszy skład? A tak za dwa, trzy lata...

bemowiak
18-11-2003, 15:13

A Le Bron James* (niewiem jak siepisze) nie za młody jest na gwiazde NBA?

Ma 18 lat... mój wiek spokojnie wystarczy na Polską lige.

* Le Bron James został w tym sezonie wybrany z 1 nr draftu i jest kreowany na następce Jordana.

Beny
18-11-2003, 15:16

A Le Bron James* (niewiem jak siepisze) nie za młody jest na gwiazde NBA?

Ma 18 lat... mój wiek spokojnie wystarczy na Polską lige.

* Le Bron James został w tym sezonie wybrany z 1 nr draftu i jest kreowany na następce Jordana.

Kojarzę gościa (gwiazdka niepotrzebna ;) ). A jeśli jesteś w jednej dziesiątej tak dobry jak on, to... najwidoczniej się marnujesz ;) , albo trenerzy się nie poznali, tak jak na Trybańskim. :oho: Więc tak jak Czarek trafisz do enbijej. :buhaha:

bemowiak
18-11-2003, 15:20
Kojarzę gościa (gwiazdka niepotrzebna ;) ). A jeśli jesteś w jednej dziesiątej tak dobry jak on, to... najwidoczniej się marnujesz ;) , albo trenerzy się nie poznali, tak jak na Trybańskim. :oho: Więc tak jak Czarek trafisz do enbijej. :buhaha:

Powiedzmy... ;)

peelka jest już moje! :rotfl:

Lakers
19-11-2003, 12:38
Ciekawe jak zagrają dziż z Siarką ...
...
12 Siarka Tarnobrzeg 9 11 2 7 708 752 -44
13 Legia Warszawa 7 10 3 4 606 598 8

wygrana zrównała by nas z punktami i zamienili byśmy cię miejscami z Siarką oby tylko wygrali !

Rafa(L)2
19-11-2003, 14:42
Wie ktos moze czy bedzie na jakies stronce wynik meczu legia-siarka na zywo?????

cintus
19-11-2003, 15:15
Wie ktos moze czy bedzie na jakies stronce wynik meczu Legia-siarka na zywo?????

Może na http://www.e-basket.pl to jedyny dobry serwis z I ligą, a propos znacie jakieś inne stronki o koszuk w I lidze???

bemowiak
19-11-2003, 15:24
http://www.polskikosz.pl/ to jest serwis PZkoszu

http://www.wozkosz.pl/ a to o koszu w Warszawie, ale tu raczej niema nic o 1 lidze.

Co do meczu to jak Legia niewygra z Siarką to z kim ma niby wygrać?
Ja tam niewidze innej opcji niź wygrana, Siarka wygrała 2 mecze na 9 rozegranych z Rudą Śląską która silna niejest i w zeszłym sezonie ledwo obroniła 1 lige i z SMS-em Kozienice który jaki jest każdy wie...

Typuje łatwe zwycięstwo Legii...

Lakers
19-11-2003, 22:39
mecz przełożony :/
http://www.legianet.com/index.php?strona=news&baza=kosz&item=237

pijak
19-11-2003, 22:51
mecz przełożony :/
http://www.legianet.com/index.php?strona=news&baza=kosz&item=237
no ja tam nie wiem, ale może to i dobrze to sie "dotrą" lepiej...
mam nadzieje że nie powiedzieli im o tym przed halą

Beny
20-11-2003, 08:08
A co ma mecz młodzieżówki do kosza?

Następnym razem będzie Małysz, siatkówka, albo jakaś telenowela! :fu:

A po wyniku Orlików, to chyba lepiej było rozegrać zaległy mecz! 8)

Luk@s
20-11-2003, 11:45
dokladnie, jakas paranoja, odwolac mecz w kosza bo pilkaze graja :hmm:

bemowiak
20-11-2003, 12:49
8- oszaleli! Ja do 2 w nocy w telegazecie sprawdzałem czy niema wyniku bo monitor trace po 16 a oni sobie mecz przekładają ... :/

Jeszcze bym zrozumiał że grają piłkarze Siarki i chcą żeby na koszu była większa frekwęcja, no ale młodzieżówka co oni mają do tego?!

Lakers
20-11-2003, 15:58
wierni kibice ... ;)

pijak
20-11-2003, 18:46
8- oszaleli! Ja do 2 w nocy w telegazecie sprawdzałem czy niema wyniku bo monitor trace po 16 a oni sobie mecz przekładają ... :/

Jeszcze bym zrozumiał że grają piłkarze Siarki i chcą żeby na koszu była większa frekwęcja, no ale młodzieżówka co oni mają do tego?!
LOL..... zostaw swojego koma komuś na prv. i poproś o service... zaoszczedzisz zdrowie i wzrok :D

Gacek
21-11-2003, 20:07
słuchajcie, przeglądałem zdjęcia, z ALBY i doszedłym do wniosku że trzeba zmienić jeden element. trzeba zrobić ten "główny" młyn na środku trybun, to tak bedzie wiecej ludzi śpiewać....oim zadniem...

qwerty1234
21-11-2003, 21:05
słuchajcie, przeglądałem zdjęcia, z ALBY i doszedłym do wniosku że trzeba zmienić jeden element. trzeba zrobić ten "główny" młyn na środku trybun, to tak bedzie wiecej ludzi śpiewać....oim zadniem...
Gacek ale już się przyjęło że siadamy na lewej stronie...Ja tam nie widzę w tym sensu...Kto będzie śpiewał to będzie... :)

Raffi
22-11-2003, 21:48
MTS BASKET Kwidzyn 87 : 76 SSA Legia Warszawa 8o
20 : 16
25 : 16
24 : 18
18 : 26

Basket: R.Partyka 22 (3), D.Puncewicz 17 (3), T.Andrzejewski 11, M.Urbaniak 8, Ł.Nieleszczuk 7 (1), S.Prus 6, A.Lisewski 5, P.Mazurek 4, Ł.Biela 3 (1), M.Łukomski 2, B.Potulski 2, A.Kulik 0;
Legia: K.Dryja 21, R.Trojanowski 13 (1), R.Pacocha 11 (1), K.Kozłowski 8 (1), D.Czubek 6, P.Stasiak 5, W.Leśniak 5, K.Sulima 4, B.Błaszczyk 3 (1), M.Karbowski 0, G.Malewski 0.

Wygrana gospodarzy była niezagrożona praktycznie przez cale spotkanie. Gratuluje trenerowi Dasiowi i młodemu zespołowi Basketu. W naszym zespole zawiedli najbardziej doświadczeni Sulima, Czubek i Pachocha. Praktycznie grali tak jakby ich na boisku nie było. Brakuje nam przede wszystkim rozgrywającego(Silinikow jest kontuzjowany). Nie umiemy wykorzystać swoich atutów. Mamy zaległości treningowe. Basket przejawiał chęć do gry zdecydowanie większa niż mój zespół. Na pewno wpływ na poczynania koszykarzy ma także niepewna sytuacja finansowa Legii. Ciężko trenować i grać kiedy termin zaległych wypłat jest kilkakrotnie przekładany. Nie tylko ciężko trenować, ale w takiej sytuacji wymagać wielu rzeczy.

http://www.e-basket.pl/?mecz=15580

qwerty1234
22-11-2003, 21:50
:(
Dobra od następnego meczu Sinielnikow gra tak?
Będzie lepiej - musi być lepiej...

bemowiak
22-11-2003, 22:37
Co tu sie dziwić jak Sulima rzuca 4 pkt...
Tragedia szczerze mówiąc... no ale mam nadzieje że w następnym meczu zagra Sinielnikow i wygramy... no bo jak nie to czeka nas walka o utrzymanie chyba...

P.s: Niewiecie ile będzie wynosiła nagroda w konkursach rzutów z połowy?
Bo niewiem ile mam sobie doliczyć do budżetu 8) ;)

qwerty1234
22-11-2003, 22:40
Co tu sie dziwić jak Sulima rzuca 4 pkt...
Tragedia szczerze mówiąc... no ale mam nadzieje że w następnym meczu zagra Sinielnikow i wygramy... no bo jak nie to czeka nas walka o utrzymanie chyba...

P.s: Niewiecie ile będzie wynosiła nagroda w konkursach rzutów z połowy?
Bo niewiem ile mam sobie doliczyć do budżetu 8) ;)
Ponoć 1000 zł
No to razem doliczamy '8

bemowiak
22-11-2003, 22:41
Ponoć 1000 zł
No to razem doliczamy '8
To lipa... liczyłem na 5000 tak jak na piłce... bym se hajs do banku wrzucił i na 18 kupił samochód.

Ja wygrywam konkurs na 1 meczu gdzie to będzie Ty na drugim bo pewnie jak wygramy w jednym to dadzą nam po 500...

;)

bemowiak
22-11-2003, 22:44
Ja tam trenować niemusze 8) kiedyś na obozie koszykarskim prawie bym w takim konkursie wygrał 100 koron czeskich (ok 10 zł) ale piłka tylko musneła obręcz...

bemowiak
24-11-2003, 10:23
Nie wiem czy to kogoś poza mną interesuje ale macie.

Niestety słabo prezentuje się Tomasz Lipiński w barwach Sallen. Jego zespół wygrał z Solna Vikings 82:63, ale polski skrzydłowy zanotował wyłącznie 3 zbiórki. Grał mało bo tylko 6 minut.

Tomasz Lipiński (Sallen Basket):
Statystyka: 6 min, 0 pkt, 0/1 za 2, 3 zb, 2 faule

Beny
27-11-2003, 08:39
ASK KS Siarka Tarnobrzeg - SSA Legia Warszawa 58:82 (16:24, 8:17, 16:19, 18:22)

Siarka: M.Szeib 18 (2), W.Polek 13 (3), T.Włodarczyk 11, B.Krupa 9, M.Malcherczyk 3, M.Stępień 2, A.Papka 2, P.Rynkiewicz 0, A.Kowalewski 0, A.Peciak 0;
Legia: K.Sulima 19 (5), R.Pacocha 15, W.Leśniak 12, D.Czubek 10 (1), K.Dryja 8, K.Kozłowski 6, B.Błaszczyk 5, A.Sinielnikow 3, P.Stasiak 2, G.Malewski 2, K.Dębski 0, R.Trojanowski 0.
Sędziowie: Marek Mojka, Paweł Białas

Tylko przez sześć minut koszykarze Siarki prowadzili wyrównaną grę z drużyną Legii Warszawa, która w poprzednim sezonie występowała w ekstraklasie. Ostatecznie warszawianie wygrali 82:58.

Muszę przyznać, że do Tarnobrzega jechaliśmy w ciemno. Nic nie widziałem o drużynie Siarki - mówił po meczu zadowolony trener Legii Jacek Gembal. Trudno, by było inaczej skoro zmagający się z ogromnymi kłopotami finansowymi legioniści bez problemów pokonali zespół Siarki.

Podopieczni Zbigniewa Pyszniaka tylko przez pierwsze sześć minut dotrzymywali kroku rywalom. W piątej minucie wygrywali nawet 12:10, a znakomicie w tym okresie spisywał się kapitan tarnobrzeżan Maciej Szeib, który w pierwszej kwarcie rzucił 11 ze swoich 18 punktów. Jednak pierwszy rozgrywający Siarki szybko złapał trzy faule, a fatalnie w ataku spisywał się Andrzej Peciak. To szybko wykorzystali warszawianie, którzy z minuty na minutę powiększali przewagę w ataku wykorzystując przewagę wzrostu, a w obronie bardzo agresywnie kryjąc gospodarzy. Po 10 minutach Legia prowadziła już 24:16, a po pierwszej połowie było już nawet 41:24 dla gości z Warszawy.

Po przerwie tarnobrzeżanie rzucili się do odrabiania strat. Celną trójką popisał się Waldemar Polek, za chwilę akcję 2+1 skutecznie wykonał Tomasz Włodarczyk i było już tylko 30:43. W 23 minucie faulowany przy kolejnym celnym rzucie zza linii 6,25 metrów był Polek. Tarnobrzeżanin wykorzystał rzut wolny i Legia wygrywała tylko 45:36, a na dodatek czwarte przewinienie popełnił środkowy gości Krzysztof Dryja. Dodatkowo warszawianie w tej kwarcie mieli na koncie już cztery przewinienia, także każdy następny faul kończyłby się rzutami wolnymi. Niestety gospodarze zupełnie nie potrafili tego wykorzystać Legioniści zaczęli bronić strefą i zdobyli 14 punktów z rzędu przy zerowym dorobku Siarki. Ze stanu 45:36 dla Legii zrobiło się 59:36 i było praktycznie po meczu. - Chłopakom nie szło, więc musiałem coś zmienić. Postawiliśmy strefę i to wystarczyło na Siarkę. Dodatkowo wreszcie wstrzelił się Kamil Sulima, który pięciokrotnie trafiał zza linii 6,25 metrów. - Kamil grał lekko przeziębiony, więc trochę go oszczędzałem. A że trafił pięciokrotnie za trzy punkty? Cóż taka jego rola w tym zespole - tłumaczył po meczu Gembal.

W ostatniej kwarcie obaj trenerzy widząc, że wynik meczu jest przesądzony, wypuścili na parkiet rezerwowych. Zdecydowanie lepiej prezentowała się ławka gości, którzy powiększyli jeszcze przewagę i ostatecznie wygrali różnicą 24 oczek.

- Zwycięstwo cieszy, ale po chłopcach w ogóle nie widać radości gry. Trudno im się dziwić. Sytuacja w klubie nie jest najlepsza, zawodnicy zapowiedzieli już, że będą szukać normalnej pracy zawodowej, by mieć źródło utrzymania. Na razie więc chcemy awansować do rundy play off. Jeśli sytuacja finansowa się poprawi, pomyślimy o powrocie do ekstraklasy - zakończył szkoleniowiec Legii.

Środowy mecz obserwował bardzo dobrze znany na Podkarpaciu Paweł Kosior, który być może już od stycznia wzmocni zespół Siarki w walce o utrzymanie I-ligowego bytu.

Mikołaj Siadek

bemowiak
27-11-2003, 08:50
Wow wygrali już chyba 2 mecz na wyjeździe!!! Chodź z tymi drużynami to ciężko przegrać... 8o

bemowiak
28-11-2003, 12:21
Że dzisiaj nic jeszcze niepisałem (chyba) to napisze ;)

Nasi zawodnicy w ligowych statystykach:

W Evaluation niema żadnego w pierwszej pietnastce :/

w punktach Sulima spadł na 5 miejsce... do lidera traci 2,25 pkt a jego (Sulimy) średnia to 17.86 w 7 meczach wg mnie to jak na Sulime to przy mało ale może siepoprawi.

W zbiórkach niema żadnego w pierwszej pietnastce co dziwne bo w tej kategorii to powinien prowadzić Dryja. Lider w zbiórkach ma prawie 12 na mecz 8- :+:

W asystach najwyżej z Legii jest Pacocha ma 2.71 asyst na mecz co daje mu tylko 15 miejsce i tu widać brak Sinielnikowa który w zeszłym sezonie miał coś ok 7 może 8 asyst na mecz... Dziwi mnie że ani Trojanowski ani Czubek niemają podad tego 2.71 ( na e-baskcie tylko 15 najlepszych podają ) przecierz to rozgrywający powinni mieć dużo asyst...

W blokach niema żadnego w pierwszej pietnastce i to mnie również dziwi bo taki Dryja czy chociarzby Błaszczyk niewspominając o Stasiaku powinni mieć z 1 blok na mecz...

W przechwytach Czubek jest na 6 miejscu i ma 2.29 na mecz. A prowadzi Jacek Rybczyński który ma 3 na mecz!!! :+:

I wreszcie kategoria w której prowadzi legionista, procent z gry a prowadzi Dryja który ma 69.81% na mecz wynik nie najgorszy brawo Krzysiu :+: 10 miejsce zajmuje Leśniak który ma 61.54% ale on mało gra więc akurat u niego jest to mało miarodajne.

Procent za 2 i tu jest aż 3 legionistów Dryja( :+: ) zajmuje 2 miejsce z procetem 71.15 na mecz dalej jest Sulima na 11 miejscu z procentem 65.79 w zeszłym sezonie zdaje sie że miał więcej... ale dobre i to.
a na 13 miejscu z niewiele gorszą statystyką od Sulimy Leśniak 64.86.

Procent za 3 i na 2 miejscu Sulima 46.81 % na mecz.

I w klasyfikacji rzutów wolnych niema żadnego legionisty w pierwszej pietnastce ... to akurat mnie martwi bo nieraz były takie mecze że gdyby wykożystali pare osobistych to by wygrali mecz.

No to tyle mam nadzije że komuś sie to będzie chciało przeczytać :]
Pozdro.

kamyk
30-11-2003, 22:23
Wczoraj koszykarze Legii wysoko pokonali Zastal Zielona Góra 101:68, ale nie mają się z czego cieszyć. - Jeżeli do piątku nie dostaniemy pieniędzy, to nie jedziemy na następny mecz - zapowiedział skrzydłowy Wojciech Leśniak. Kilka tygodni temu zawodnicy podpisali umowy, ale do dzisiaj nie dostali ani złotówki. Klub nie ma pieniędzy, a legendarne już negocjacje z hiszpańską firmą Acciona - ponoć już sfinalizowane - nie przynoszą efektów finansowych. Zawodnicy grają za darmo i już trzy tygodnie temu zastanawiali się nad zbojkotowaniem meczu ze Stalą Stalowa Wola. Ostatecznie zagrali. Teraz strajkowali przez pierwsze 24 sekundy i kategorycznie zapowiadają, że jeśli nie dostaną pieniędzy, to na następny mecz do Gdyni nie pojadą.

- Pojadą, zresztą ja razem z nimi - twierdzi prezes Legii Witold Romanowski. - Do piątku zawodnicy dostaną pieniądze, jeśli nie od sponsora, to ode mnie. Zresztą i tak płacę za wyjazdy, za sędziów - deklaruje.

Po takim meczu jak z Zastalem wynagrodzenia im się należą. Legioniści łatwo poradzili sobie z rywalem - już w drugiej kwarcie odebrali gościom ochotę do walki o zwycięstwo. Najpierw konsekwentnie dogrywali piłki do Krzysztofa Dryi, który rozpychał się pod koszem (10 punktów w tej części), potem szukali na obwodzie Kamila Sulimy - rzucający Legii trafił trzy razy z rzędu za trzy punkty (w sumie 13 punktów w tym okresie) i w 18. minucie było już 50:36.

Potem gospodarze świetnie się bawili, a rywale stracili wiarę w sukces. W 27. minucie Andrzej Sinielnikow podał piłkę kozłem pod nogą do Bartłomieja Błaszczyka, który zakończył akcję wsadem - legioniści tak się ucieszyli, że podbiegli do ławki, tak jakby trener poprosił o czas. Zdziwiony Jacek Gembal musiał ich szybko wypychać z powrotem na parkiet.

Legia mogła wygrać wyżej, ale w końcówce Gembal dał pograć rezerwowym, z którymi goście prowadzili przez ostatnie cztery minuty wyrównaną walkę !

oj zle sie dzieje.....

c_zary
01-12-2003, 00:31
Legioniści kolejne spotkanie ligowe powinni rozegrać w sobotę w Gdyni. Czy do tego meczu dojdzie - niewiadomo. Koszykarze Legii myślą bowiem o strajku. - Jeżeli do piątku nie dostaniemy pieniędzy, to nie jedziemy na następny mecz - zapowiedział skrzydłowy Wojciech Leśniak.
Nieco innego zdania jest prezes sekcji, Witold Romanowski. - Pojadą, zresztą ja razem z nimi. Do piątku zawodnicy dostaną pieniądze, jeśli nie od sponsora, to ode mnie. Zresztą i tak płacę za wyjazdy, za sędziów - powiedział prezes.

Strajki w Legii ostatnio w modzie 8o

Raffi
01-12-2003, 15:35
http://www.zw.com.pl/gallery/zw2/10/19/10197.pdf

Raffi
01-12-2003, 15:48
Shit :]
MEcz jest 6.12 z Arką Gdynia :oho: sorry, Vikingiem, ale nasi juniorzy, którzy pojechali grać tam mecz, mieli podobno nieprzyjemności - pomazano im sprayem autokar itp.
a w kolejną sobotę (chyba) z ??? Częstochowa, czy jak to się teraz tam nazywa......

A co do literek, to Ci niestety nie pomogę; osobom, które cokolwiek widzą dodam tylko, że chodzi o dół strony. Niestety kopoiowanie z PDFu to dość żmudna sprawa

bemowiak
01-12-2003, 17:06
Tam jest napisane że mieli niegrać ale jak zobaczyli ilu kibiców jest na hali na godzine przed meczem to dali ostatnią szanse szefom i zagrali.

Tak w skrócie :]

A mecz jest chyba w Gdyni?

A drużyna z Częstochowy to teraz chyba Iskra.

Gacek
01-12-2003, 17:36
Tytan:]

Raffi
07-12-2003, 20:07
Kuźwa, Siarka wygrała z Turowem Zgorzelec 77-63. To jakieś jaja :)

bemowiak
07-12-2003, 21:20
Prawdziwe jaja to są w 2 lidze... Górnik Wałbrzych grał z WTK II Włocławek i ostatnią kwartę wygrał 36 (chyba) do ... 1 8- :buhaha:

Gacek
08-12-2003, 15:54
Cytat z ŻW: http://www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?place=zw2_a_ListNews1&news_cat_id=13&news_id=27434
"Nietrudno natomiast wyobrazić sobie sytuację, w której w ciągu najbliższych dni zespół ostatecznie zakończy żywot. Fakt, że podczas ostatnich spotkań w hali przy ul. Obrońców Tobruku nie sposób było znaleźć wolnego miejsca, nie będzie miał żadnego znaczenia. Szefowie klubu po koszykarzach nie zapłaczą. To wrażenie, jakie można odnieść, gdy się ich słucha."

Jak widać tylko Romanowskiemu zależy na tym aby sekcja koszykówki Legii jeszcze istniała . CWKS nierobi nic aby pomóc koszykarzom. Przecież piłkarze są najważniejsi. Paranoja.

cintus
08-12-2003, 16:12
Jak widać tylko Romanowskiemu zależy na tym aby sekcja koszykówki Legii jeszcze istniała . CWKS nierobi nic aby pomóc koszykarzom. Przecież piłkarze są najważniejsi. Paranoja.

Proponuję transparent skierowany do działaczy. 8)

Gacek
08-12-2003, 16:14
Bemowiak, weź ten transparent z Gembalem i napisz na dole "Romanowski Też"

Beny
08-12-2003, 16:18
Bemowiak, weź ten transparent z Gembalem i napisz na dole "Romanowski Też"

A jak Romanowskiemu się odwidzi to co? Wymaże?
Gembal to Gembal i szcunek dla niego!
A Romanowski to biznesmen - zainwestował, to nie dziwne, że nie chce się wycofać, bo jak zrobi to teraz to straci hajs.

Gacek
08-12-2003, 16:21
Ty ale Romanowski sie stara, i tylko jemu zależy na koszykówce Legii. Wiadaomo że Gembal to Gembal , ale Romanowskiemu też szacunek sie należy od nas dla niego.( np:zapomniałeś o darmowych biletach? )

Beny
08-12-2003, 16:23
Ty ale Romanowski sie stara, i tylko jemu zależy na koszykówce Legii. Wiadaomo że Gembal to Gembal , ale Romanowskiemu też szacunek sie należy od nas dla niego.( np:zapomniałeś o darmowych biletach? )

No dobra, niech będzie. :D
Bilety mnie przekonały.
No i mam nadzieję, że to wszystko nie pierdyknie któregoś dnia. :/

cintus
08-12-2003, 16:30
Jakby Romanowskim robił to dla siebie to już dawno nie dokładałby do sekcji, a władował duuużo.

Gacek
08-12-2003, 16:35
Też mam taką nadzieje. niech ***** ten sponsor(który?) co mówi Romanowski da hajs i niech bedzie w nazwie Legii. już przeboleje to;)

bemowiak
08-12-2003, 16:59
Bym dopisał jak by Romanowski niezapewniał co chwila że jest sponsor... :/ Będzie sponsor dopisze 8)

P.s: http://www.znicz.polskikosz.pl/

Raffi
09-12-2003, 08:57
Legia jeszcze niepewna

Koszykarze Legii Warszawa nie podjęli jeszcze decyzji, czy pojadą na środowy mecz z Pogonią Ruda Śląska (godz. 17).

Powód? Klub wypłacił im tylko niewielką część zaległych pieniędzy. - Prezes sekcji Witold Romanowski obiecywał, że do 5 grudnia otrzymamy wszystkie pieniądze z tytułu kontraktów, na które czekamy od początku pierwszoligowego sezonu. Tymczasem na konta większości z nas przelano jedynie 1/3 zaległych wypłat - mówią zdenerwowani.

- Wprawdzie prezes obiecał nam, że w najbliższych dniach do klubu wpłyną kolejne fundusze, ale nie wiadomo, czy nie skończy się tylko na słowach. Podobno do środy wszystko ma się wyjaśnić. Dlatego postanowiliśmy się jeszcze wstrzymać z decyzją o tym, czy pojedziemy na mecz z Pogonią - dodają koszykarze warszawskiej Legii.

Bemowiak - powiedz mi , co to za Legia Warszawa w 3. lidze??? Rezerwy? Juniorzy?

bemowiak
09-12-2003, 09:09
Hmmm jak to jest teraz to niewiem, ale w poprzednich sezonach to w 3 lidze grali juniorzy ale nazywało sie to drużyną rezerw...

Nawet nigdzie niepodają kiedy mają mecze to niewiem czy jeszcze istnieją 8o

Raffi
09-12-2003, 09:25
Istnieją, tydzień temu przegrali trzema z Polibudą. Mają 3 zwycięstwa i 3 porażki. W sobotę grają na Bemowie z Sokołem Ostrów Mazowiecka, le nie wiem, o której godzinie.

bemowiak
09-12-2003, 09:30
Tak w ogóle to jest w sobote mecz pierwszej drużyny u nas?

Bo miał być trzynastego.

P.s: Raffi skąd Ty masz takie informacje 8- :]

Raffi
09-12-2003, 09:35
Myślę, że rezerwy zagrają o jakiejś wczesnej porze. A dane są ze strony WOZKoszu, niestety wyników ostatniej kolejki jeszcze nie podali

No właśnie, teraz podają że z Pogonią RŚ jest w sobotę, a z Tytanem jakoby w środę o 17.00 (??!!!) - ap rzecież w terminarzu jest jak byk sobota

KOREKTA: mecz z Pogonią jest JUTRO

Raffi
10-12-2003, 09:19
Czekają na pieniądze

- Nie będziemy strajkować - zadecydowali koszykarze Legii. Podopieczni Jacka Gembala zagrają dziś z Pogonią Ruda Śląska.

Występ koszykarzy Legii w wyjazdowym meczu z Pogonią (godz. 18) stanął pod znakiem zapytania po tym, gdy okazało się, że władze klubu przelały na ich konta tylko niewielką część zaległych pieniędzy, na które czekali od początku sezonu. We wtorek stołeczni gracze zadecydowali, że do Rudy Śląskiej jednak pojadą. - Działacze obiecali nam, że wszystkie zaległości zostaną w najbliższym czasie uregulowane, dlatego postanowiliśmy nie strajkować - tłumaczą zmianę decyzji zawodnicy.

Pogoń to jedna z najsłabszych drużyn pierwszej ligi. Wygrała dotąd zaledwie cztery spotkania i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Legioniści do dzisiejszego meczu przystąpią jednak bez Roberta Pacochy, który wczoraj na treningu skręcił nogę. - Nie wiem jeszcze, kiedy wrócę do gry. Na razie okładam nogę lodem i czekam na zabiegi medyczne - mówi Pacocha.

Na drobny uraz narzeka również Krzysztof Dryja, ale on w dzisiejszym spotkaniu raczej zagra.- Teoretycznie jesteśmy faworytem. Pogoń będzie jednak grała przed własną publicznością, a na dodatek my do meczu przystąpimy po kilkugodzinnej podróży i osłabieni brakiem Pacochy. W tej sytuacji nie wolno nam lekceważyć rywali. Na pewno jednak powalczymy w środę o zwycięstwo - zapewnia rozgrywający stołecznej drużyny Robert Trojanowski.

Rafa(L)2
10-12-2003, 15:41
Nieeeeeee...tylko nie Pacocha......

Rafa(L)2
10-12-2003, 16:34
a wlasnie..kiedy jest w koncu mecz z tytanem..????w ta sobote czy w nastepna srode?????/

Raffi
10-12-2003, 17:22
Wg terminarza jest w sobotę

Rafa(L)2
10-12-2003, 18:01
aha...bo na bilecie w ,,Naszej Legii"jet napisaane ze 17grudnia w sobote(a to jest sroda)a gdzie indziej jest napisane ze w srode....

Raffi
10-12-2003, 21:11
na LL też jest napisane, że w środę, ale ja nie mam pewności........

20:48 - Koszykówka: Pogoń 77-94 Legia :) :)
Faworyzowana Legia pokonała w Rudzie Śląskiej miejscową Pogoń 94-77, w zaległym meczu trzeciej kolejki I ligi. Do przerwy na tablicy widniał remis. Po przerwie legioniści nie dali rywalom szans i ostatecznie dwa punkty pojechały do Warszawy. 17 punktów dla naszego zespołu zdobył Dominik Czubek.
A już za tydzień Legia rozegra ostatnie spotkanie w Warszawie, w 2003 roku. Na Bemowo przyjedzie drużyna Tytana Częstochowa. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17. Z biletem wyciętym z NL - wstęp darmowy! 4 dni po meczu w Warszawie, Legia walczyć będzie o punkty w Częstochowie.

bemowiak
10-12-2003, 21:12
Faworyzowana Legia pokonała w Rudzie Śląskiej miejscową Pogoń 94-77, w zaległym meczu trzeciej kolejki I ligi. Do przerwy na tablicy widniał remis. Po przerwie legioniści nie dali rywalom szans i ostatecznie dwa punkty pojechały do Warszawy. 17 punktów dla naszego zespołu zdobył Dominik Czubek.
A już za tydzień Legia rozegra ostatnie spotkanie w Warszawie, w 2003 roku. Na Bemowo przyjedzie drużyna Tytana Częstochowa. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17. Z biletem wyciętym z NL - wstęp darmowy! 4 dni po meczu w Warszawie, Legia walczyć będzie o punkty w Częstochowie.

Haha wygrali na wyjeździe już chyba 2 mecz w sezonie 8- '8 8)

cintus
10-12-2003, 21:29
Mecz z Tytanem będzie w środę... :( Mało bedzie w takim razie kibiców... Kto sie wybiera?

Gacek
10-12-2003, 21:56
JA!!!!

bemowiak
10-12-2003, 21:58
http://www.e-basket.pl/?mecz=14772#stats statsy.

bemowiak
10-12-2003, 22:18
Wobec wielu pytań, chcemy poinformować wszystkich kibiców Legii, że najbliższy mecz Legia-Tytan Częstochowa odbędzie się w środę, 17 grudnia o godzinie 17.
Na bilecie wydrukowanym w "Naszej Legii" znalazł się błąd. Tak więc na Bemowo zapraszamy, nie w sobotę, a za tydzień!
Na kibiców czekają nie lada atrakcje. Oprócz ciekawej oprawy meczu, nie zabraknie konkursów z nagrodami. Do wygrania m.in. karnety na rundę wiosenną i zestawy kibicowskie. Ponadto koszykarze rzucą w trybuny piłki ze swoimi autografami.

8- :buhaha: maże żeby mieć autograf na piłce...

Rafa(L)2
11-12-2003, 07:24
JA sie wybieram na mecz....

Beny
11-12-2003, 08:14
Chwd meczom w środy o 17!!! :zly:

bemowiak
16-12-2003, 20:48
Znane są już najbliższe plany drużyny. Po jutrzejszym spotkaniu drużyna trenować będzie do połowy przyszłego tygodnia. Po kilkudniowej przerwie świątecznej trzeba będzie szybko wrócić do wysokiej formy, bo już 4 stycznia czeka legionistów mecz z Vikingiem (we własnej hali). W tym celu 27 grudnia wyjadą na pięciodniowe zgrupowanie. Romanowski ma nadzieję, że do tego czasu do drużyny dołączy kolejny zawodnik. "Poszukujemy gracza na pozycję silnego skrzydłowego" - przyznaje. W grę wchodzą Michał Hlebowicki z Polonii i Zbigniew Białek z Czarnych Słupsk. Ten ostatni ma wszelkie predyspozycje ku temu, by stać się graczem wybitnym. O ile tylko znajdzie się ktoś zdolny poskromić jego trudny charakter.

Może mnie by chcieli :oho:
A tak na poważnie to wolał bym Białka, młody perspektywiczny, nie z Polonii...

Raffi
17-12-2003, 00:55
Z lektury dzisiejszej NL wynika parę rzeczy: pierwsza transza musiała wynieść ok. 500 tys. zł (ponoć poszło prawie wszystko na spłatę zadłużenia wobec "innych podmiotów"). Romanowski powiedział, że następna transza pójdzie "we wtorek" (dziś ? za tydzień? - raczej to pierwsze) i w czwartek koszykarze dostaną całość zaległości plus pensje za grudzień. Dlużej będzie musiał tylko poczekać Gembal, który tak do końca zostanie rozliczony dopiero przy następnej racie (podobno marzec).
No i właśnie wspomniał, że zamierzają pozyskać jedego z tych 2 zawodników. O ile sobie przypominam obaj mają kłopoty z trenerami i chętnie zmieniliby otoczenie.

PS Oczywiście życie już nie raz weryfikowało wszystkie obietnice i zapewnienia, więc lepiej za wiele na raz nie oczekiwać, żeby się nie rozczarować

Beny
17-12-2003, 09:16
Znane są już najbliższe plany drużyny. Po jutrzejszym spotkaniu drużyna trenować będzie do połowy przyszłego tygodnia. Po kilkudniowej przerwie świątecznej trzeba będzie szybko wrócić do wysokiej formy, bo już 4 stycznia czeka legionistów mecz z Vikingiem (we własnej hali). W tym celu 27 grudnia wyjadą na pięciodniowe zgrupowanie. Romanowski ma nadzieję, że do tego czasu do drużyny dołączy kolejny zawodnik. "Poszukujemy gracza na pozycję silnego skrzydłowego" - przyznaje. W grę wchodzą Michał Hlebowicki z Polonii i Zbigniew Białek z Czarnych Słupsk. Ten ostatni ma wszelkie predyspozycje ku temu, by stać się graczem wybitnym. O ile tylko znajdzie się ktoś zdolny poskromić jego trudny charakter.

Może mnie by chcieli :oho:
A tak na poważnie to wolał bym Białka, młody perspektywiczny, nie z Polonii...

To Ty jeszcze żyjesz? 8- ;)

Hlebowicki też może być. Obok Białka.

Dopingujcie dzisiaj głośno!
A ja jak dorwę tego @$#%^&@#&#, który wymyśla mecze w tygodniu o 17, to mu normalnie ^%$^%@#%@! Złamasowi! ;)

bemowiak
17-12-2003, 13:34
To Ty jeszcze żyjesz 8- ;)

Nie, pisze z zaświatów.

Skąd takie pytanie 8- :oho:

Beny
17-12-2003, 13:37
To Ty jeszcze żyjesz 8- ;)

Nie, pisze z zaświatów.

Skąd takie pytanie 8- :oho:

A bo dawno nie widziałem Twoich postów, a że i ja rzadko ostatnio bywam (net tylko w pracy), to wydawało mi się, że co Cię dawno nie było na Forum. :)
Pozdrawiam. :]

bemowiak
17-12-2003, 13:40
No bo dawno niepisałem postów... teraz jak wracam ze szkoły to najwyżej poczytam forum i ide spać, ostatnio na lekcji z największą kurwą co mnie uczy zasnełem, ale potem miałem gadane, nawet rodziców powiadomiła... 8o :/

Również pozdrawiam :)

bemowiak
23-12-2003, 01:51
Krzysztof Dryja, center warszawskiej Legii, nie wystąpił wczoraj w Częstochowie. Powodem absencji czołowego gracza Legii była kontuzja palca u nogi. Dryja będzie musiał pauzować przez ok. 2 tygodnie. Tak więc raczej nie pojedzie na obóz przygotowawczy, zaplanowany jeszcze w tym roku.
Koszykarzowi Legii życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

bemowiak
23-12-2003, 02:00
(...) bla bla bla jakieś pierdoły dot Polonii i jej super kibiców (...) Ciekawe, że na meczach Polonii na Torwarze zarabia CWKS Legia, której stadion znajduje się po drugiej stronie ulicy Łazienkowskiej. Za pozostawienie samochodu na czas meczu na terenie Legii płaci się 10 zł. Koszykarze Legii grają w I lidze za darmo, więc może to im pomogą kibice koszykarskiej Polonii?

8- pozostawie to bez komętarza...

Beny
23-12-2003, 08:41
(...) bla bla bla jakieś pierdoły dot Polonii i jej super kibiców (...) Ciekawe, że na meczach Polonii na Torwarze zarabia CWKS Legia, której stadion znajduje się po drugiej stronie ulicy Łazienkowskiej. Za pozostawienie samochodu na czas meczu na terenie Legii płaci się 10 zł. Koszykarze Legii grają w I lidze za darmo, więc może to im pomogą kibice koszykarskiej Polonii?

8- pozostawie to bez komętarza...

A ja skomentuję. '8

Naszym koszykarzom każdy grosz się przyda. :rotfl:

Źródło wydaje się uczciwe i wiarygodne. :buhaha:

Dla mnie spox. :oho:

Raffi
23-12-2003, 10:36
Czy aby CWKS? :oho:

bemowiak
23-12-2003, 12:35
A ja skomentuję. '8

Zobacz o której to pisałem 8) o tej godzinie można się nieco pomylić :]

Beny
23-12-2003, 12:45
A ja skomentuję. '8

Zobacz o której to pisałem 8) o tej godzinie można się nieco pomylić :]

:rotfl:

Fakt, zwracam honor! :D

Trzecia w nocy? Niektórzy to maja kondycję! :cheesy:

Kawa
23-12-2003, 12:48
Czy aby CWKS? :oho:
Dokładnie.

bemowiak
23-12-2003, 12:49
A co mi tam 8) niema szkoły to se siedze :)