PDA

Zobacz pełną wersję : Pytania do Forever (L)ove

Strony : [1] 2

Jaco
09-07-2010, 09:36
W tym wątku zadajemy pytania na wszystkie nurtujące nas tematy nowym użytkownikom forum.:pokemon:

Forever (L), byłeś kiedyś na wyjeździe?
Chodzisz do Źródełka na piwo?
Masz jakichś kumpli?
Czy jesteś urodzony w Warszawie?

Na razie tyle. Proszę o szczere odpowiedzi. :kawa:

rolnik
09-07-2010, 09:41
Pytania obraźliwe będą punktowane.

Forever (L)
09-07-2010, 09:47
W tym wątku zadajemy pytania na wszystkie nurtujące nas tematy nowym użytkownikom forum.:pokemon:

Forever (L), byłeś kiedyś na wyjeździe?
Chodzisz do Źródełka na piwo?
Masz jakichś kumpli?
Czy jesteś urodzony w Warszawie?

Na razie tyle. Proszę o szczere odpowiedzi. :kawa:

Tak byłem nie raz (choć nigdy nie byłem na meczu wyjazdowym jeśli o to ci chodziło)
Nie nie chodzę
Tak
Tak

Jaco
09-07-2010, 09:52
Dziękuję.

W jakiej dzielnicy mieszkasz?
Znasz kogoś z tutejszych forumowiczów osobiście?
Wiesz gdzie znajdują się Powązki Wojskowe?
Jesteś zmotoryzowany czy raczej preferujesz rower?
Palisz papierosy czy raczej marihuanę?

Będę wdzięczny za szczere odpowiedzi. :imprezowicz:

VANAHAIM72
09-07-2010, 09:58
Pragnę zauważyć, że ostatnie pytanie nie ma sensu. To, co nazywamy "Rewolucją Październikową" wybuchło jeszcze w Rosji - powstanie ZSRR było jej skutkiem.

Noris
09-07-2010, 10:02
Pragnę zauważyć, że ostatnie pytanie nie ma sensu. To, co nazywamy "Rewolucją Październikową" wybuchło jeszcze w Rosji - powstanie ZSRR było jej skutkiem.

I de facto zaczęło się w listopadzie...
Wtedy w Rosji obowiązywał kalendarz juliański

Forever (L)
09-07-2010, 10:05
Dziękuję.

W jakiej dzielnicy mieszkasz?
Znasz kogoś z tutejszych forumowiczów osobiście?
Wiesz gdzie znajdują się Powązki Wojskowe?
Jesteś zmotoryzowany czy raczej preferujesz rower?
Palisz papierosy czy raczej marihuanę?

Będę wdzięczny za szczere odpowiedzi. :imprezowicz:

Wola
Nie (chyba nie)
Tak
Zmotoryzowany
nie palę i nie paliłem niczego

iniemamniejusz
W jakim celu się tu zarejestrowałeś?

Forever (L)
Forever (L):

ile masz lat?

czy jesteś członkiem partii politycznej, jeśli tak to jakiej?

czy czerpiesz korzyści finansowe z pisania na forum kibiców Legii?

czy kupisz karnet na nowy stadion Legii?

Kiedy w ZSRR wybuchła rewolucja?:hipis:

38
nie
nie
już kupiłem
1990

Forever (L)
09-07-2010, 10:07
W jakim celu się tu zarejestrowałeś?

to już pisałem
Żeby odpowiedzieć na nie do końca prawdziwe stwierdzenia w związku z negocjacjami KP SKLW

Jaco
09-07-2010, 10:07
Dziękuję.

Czy pijesz alkohol?
Masz dzieci?
Pierzesz sam, czy mama to robi?
Jaki napój poleciłbyś prawdziwemu kibicowi?

Liczę na szczerość tradycyjnie. :jb:

Bold
09-07-2010, 10:10
Wybierasz się na Europride 2010?
Jeśli tak, to w jakim charakterze?

wrc
09-07-2010, 10:13
Ale wypas :hasao:

A przepraszam, czy można zadawać pytania innym forumowiczom w ramach forumowej abstynenckiej integracji? :hipis:

Forever (L)
09-07-2010, 10:15
Dziękuję.

Czy pijesz alkohol?
Masz dzieci?
Pierzesz sam, czy mama to robi?
Jaki napój poleciłbyś prawdziwemu kibicowi?

Liczę na szczerość tradycyjnie. :jb:

tak piję
tak mam
pierze pralka
Wódkę (choć nie na stadionie)

iniemamniejusz
to już pisałem
Żeby odpowiedzieć na nie do końca prawdziwe stwierdzenia w związku z negocjacjami KP SKLW

Czy ktoś na tym forum zabiegał o to żeby wyjaśnić mu rzekomo "nie do końca prawdziwe stwierdzenia związku z negocjacjami KP SKLW"?

Jaco
A przepraszam, czy można zadawać pytania innym forumowiczom w ramach forumowej abstynenckiej integracji? :hipis:
Pewnie! Właśnie po to powstał ten wątek. :kowboi:

Forever (L), dziękuję. Do pytań powrócę po krótkiej przerwie na kieliszek wódki.

legart
09-07-2010, 10:17
Ale wypas :hasao:

Tak - ale po zapoznaniu się z postem Rolnika...

Forever (L)
09-07-2010, 10:17
Twój pierwszy mecz Legii na żywo?

Czy byłeś na ostatnich derbach przy Konwiktorskiej w sektorze gości?

Na jaki sektor kupiłeś karnet na nowy stadion Legii?

Jeśli dobrze pamiętam to Przegrany mecz z Zagłębiem Lublin kiedy to oni zdobyli mistrza ;-(

Nie nie byłem (to był by wyjazd a już pisałem że na wyjazdach nie byłem)

213

iniemamniejusz
09-07-2010, 10:19
Lat 38 i od trzech lat na Legii?
I wszystko jasne

Forever (L)
09-07-2010, 10:20
I wszystko jasne

Co jasne jak byś mógł też mnie oświecić ??

Bold
09-07-2010, 10:20
Forever, co skłoniło Cię do przyjścia na pierwszy mecz w wieku 35 lat?

iniemamniejusz
09-07-2010, 10:21

Należysz do grupy "niekumatych" jak dobrze zrozumiałem, tak?

legart
09-07-2010, 10:23
I wszystko jasne

Może chodziło mu jak Lubin zdobywał majstra w 1991? chociaż czy wtedy dostaliśmy u siebie z Zagłebiem rzecz do sprawdzenia....

Jaco
09-07-2010, 10:24
Nie nie byłem (to był by wyjazd a już pisałem że na wyjazdach nie byłem)

Żeby wszystko było precyzyjnie wyartykułowane, byłeś uprzejmy napisać, że na wyjazdy jeździsz, nie jeździsz jedynie na mecze wyjazdowe.

O, zobacz:

Tak byłem nie raz (choć nigdy nie byłem na meczu wyjazdowym jeśli o to ci chodziło)

:popcorn:

Forever (L)
09-07-2010, 10:24
Forever, co skłoniło Cię do przyjścia na pierwszy mecz w wieku 35 lat?

Namówił mnie kolega

Forever (L)
09-07-2010, 10:25
Należysz do grupy "niekumatych" jak dobrze zrozumiałem, tak?

Nie nie należę

Forever (L)
09-07-2010, 10:26
Może chodziło mu jak Lubin zdobywał majstra w 1991? chociaż czy wtedy dostaliśmy u siebie z Zagłebiem rzecz do sprawdzenia....

Nie chodziło mi o ten mecz 3 lata temu

Jaco
Nie nie należę
Dlaczego? :fajek:

Bold
http://www.90minut.pl/liga/0/liga581.html
19 kolejka.

Forever (L)
09-07-2010, 10:27
Żeby wszystko było precyzyjnie wyartykułowane, byłeś uprzejmy napisać, że na wyjazdy jeździsz, nie jeździsz jedynie na mecze wyjazdowe.

O, zobacz:

:popcorn:

Tak bo wyjazdy mogą byc różne np.
1. Delegacja
2. Wakacje
3. Mecze wyjazdowe

Ponieważ nie dookreśliłeś o jaki wyjazd ci chodzi napisałem to co napisałem

zinger
Forever, czym zajmuje się człowiek w wieku 38 lat, oprócz przesiadywania całe dnie na forum LL! ?

brn
jakie przesłuchanie :lol:

czy masz na imię Andrzej?

Forever (L)
09-07-2010, 10:28
Dlaczego? :fajek:

Bo:
1. Nie bardzo mam czas
2. Nikt mnie nie zaprosił

Forever (L)
09-07-2010, 10:29
Forever, czym zajmuje się człowiek w wieku 38 lat, oprócz przesiadywania całe dnie na forum LL! ?

Całymi dniami tu nie siedzę
Praca -> Dom -> Spotkania ze znajomymi -> Prac itd.

Forever (L)
09-07-2010, 10:30
jakie przesłuchanie :lol:

czy masz na imię Andrzej?

Nie

Kung Fu Panda
09-07-2010, 10:30
Forever, czy byłeś obrzezany?

Forever (L)
09-07-2010, 10:32
Forever, czy byłeś obrzezany?

nie

Pan Shat
09-07-2010, 10:33
Jak jest z Twoim poszanowaniem tradycji? Wolałbyś mieć starą rodzinną, zabytkową szafę czy nową nie do końca ładną szafę? Nawiązuje do tego czy jesteś łatwo uległy do nowych rzeczy bo je zobaczyłeś jako super w sklepie, a rodzinę masz w dupie? Dążę do to kwestii herbu.

Czy nie wydaje Ci się, że 3 letni okres obecności (z początku z pewnością wybiórczy) na stadionie, daje Ci prawo do wznoszenia rewolucji? Uważasz, że osoby, które chodzą na mecze kilkanaście/dziesiąt lat i jeżdżą po miejscowościach typu Wodzisław w liczbie ponad 10krotnej, robią dla Legii wszystko dla szpanu i własnych korzyści?

Jak Twoim zdaniem wygląda herb Legii (czy uznajesz trumnę)?

a) Skoro uznajesz trumnę, bo się z nią pierwszą zetknąłeś (mecz z Zagłębiem L.) jako herb Legii, nie wydaje Ci się, że ludzie, którzy mają wytatuowane i wpojone do głowy przez dziesiątki lat prawdziwość herbu z 57 roku mają o tym większe pojęcie i prawo do zachowania tradycji? Na prawdę nie czujesz zajawki w tym, że każdy urodzony w Warszawie niezależnie od wieku (5 czy 70 lat), jako Legię kojarzy herb z 57? I to jest piękne, a nie wygląd herbu (co nie zmienia faktu, że trumna jest okropna).

Bonusowo:
Jak Twoim zdaniem powinny wyglądać stosunki z 'kibicami' Polonii w Warszawie?

zinger
09-07-2010, 10:33
Całymi dniami tu nie siedzę
Praca -> Dom -> Spotkania ze znajomymi -> Prac itd.

to pozwolę sobie zapytać, co to za praca, że wczoraj od południa do wieczora, a dziś już od rana, pozwala śledzić na bieżąco wpisy na forum?

Jaco
09-07-2010, 10:34
Bo:

2. Nikt mnie nie zaprosił
Widzę pewną niekonsekwencję. Czy może to oznaczać, że nikt z "niekumatych" Cię nie lubi? :?

Kubal
09-07-2010, 10:35
Dlaczego ciągle odpisujesz,chce Ci się,szczególnie w tym temacie?
Masz masę różnych wątków,a Ty nabijasz prawie setke postów w jednym,przypadek?Poleciłbyś jakiś film,albo coś o kobitkach napisał w topicu o dupach,masz 38 lat,poradź młodszym ;)

A tak poza konkursem,to chce Ci się w ogóle prowadzić tą donikąd prowadzącą wymianę zdań i poglądów z userami,których zdanie tutaj jest jedno,wiesz jakie.
Pozdrawiam.

PS.Lubisz tatara?

me(L)u
09-07-2010, 10:40
powinniśmy jako Polacy szanować ludzi którzy dokonali jednego z nielicznych udanych zrywów

W jaki sposób Ty szanujesz tych ludzi i czcisz pamięć o nich. Poproszę o konkrety. Czy kiedykolwiek zapaliłeś znicz w jakąkolwiek rocznicę, bądź nie rocznicę? Może wieniec?

Normalnie nie zadałbym Ci takiego pytania, ale skoro innym zarzucasz, że czynią coś pod publiczkę...

pablos
09-07-2010, 10:41
A zdziwisz się zapewne kiedy ci powiem że byłem na żylecie przed protestem i darłem się razem z innymi

Jeśli dobrze pamiętam to Przegrany mecz z Zagłębiem Lublin kiedy to oni zdobyli mistrza ;-(

Ile razy darłeś się na Żylecie przed protestem?

Pan Shat
09-07-2010, 10:42
Jak Twoim zdaniem powinno wyglądać czczenie pamieci zmarłych i chwały żyjących ludzi walczących w jakichkolwiek zrywach (udanych, bądź nie), żeby nie wyglądało na zagranie "pod publiczkę"?

Bold
09-07-2010, 10:42
Czy masz wrażenie że się wygłupiłeś? (delikatnie mówiąc).
Czy nie sądzisz że nieroztropnością z Twojej strony było ferowanie wyroków mając niepełny obraz sytuacji?

Forever (L)
09-07-2010, 10:44
Jak jest z Twoim poszanowaniem tradycji? Wolałbyś mieć starą rodzinną, zabytkową szafę czy nową nie do końca ładną szafę? Nawiązuje do tego czy jesteś łatwo uległy do nowych rzeczy bo je zobaczyłeś jako super w sklepie, a rodzinę masz w dupie? Dążę do to kwestii herbu.

Wole nowoczesne meble ale generalnie jestem raczej konserwatystą

Czy nie wydaje Ci się, że 3 letni okres obecności (z początku z pewnością wybiórczy) na stadionie, daje Ci prawo do wznoszenia rewolucji? Uważasz, że osoby, które chodzą na mecze kilkanaście/dziesiąt lat i jeżdżą po miejscowościach typu Wodzisław w liczbie ponad 10krotnej, robią dla Legii wszystko dla szpanu i własnych korzyści?

Od kiedy przychodzę na Legię opuściłem tylko dwa mecze (choroba)
Uważam że każdy kibic ma prawo się wypowiadać nie dzielę kibiców na lepszych i gorszych tylko dlatego że jedni jeżdżą na wyjazdy a inni nie

Jak Twoim zdaniem wygląda herb Legii (czy uznajesz trumnę)?

a) Skoro uznajesz trumnę, bo się z nią pierwszą zetknąłeś (mecz z Zagłębiem L.) jako herb Legii, nie wydaje Ci się, że ludzie, którzy mają wytatuowane i wpojone do głowy przez dziesiątki lat prawdziwość herbu z 57 roku mają o tym większe pojęcie i prawo do zachowania tradycji? Na prawdę nie czujesz zajawki w tym, że każdy urodzony w Warszawie niezależnie od wieku (5 czy 70 lat), jako Legię kojarzy herb z 57? I to jest piękne, a nie wygląd herbu (co nie zmienia faktu, że trumna jest okropna).

Bonusowo:
Jak Twoim zdaniem powinny wyglądać stosunki z 'kibicami' Polonii w Warszawie?

Co do herbu to mam mieszane uczucia bo
1. Też byłem przyzwyczajony do tego z 57 roku
2. Ale podoba mi się również ten z 1916 (tyle że uważam że klub niepotrzebnie zmienił tarczę herbową)
A co do ludzi 70 letnich to może oni jednak kojarzą jakiś inny herb w końcu ktoś po coś zmieniał w 57 roku herb. Ciekwae czy wtedy też były protesty ??

Nie rozumiem pytania o stosunki z kibicami Polonii

iniemamniejusz
09-07-2010, 10:44

Od mniej więcej trzech lat chodzisz na mecze. NA forum zarejestrowałeś się, żeby oświecić głupi tłum, że nie do końca wszystko wiedzą o negocjacjach na linii KP - SKLW. Jak rozumiem, musisz w nich osobiście uczestniczyć, skoro wiesz więcej. Skoro o negocjacjach wiesz aż tyle, to wytłumacz mi jak to jest że nie wiesz za dużo o grupach kibicowskich, o postulatach kibiców itp.
Przecież "siedzisz w tym". Jeśli ktoś trzy lata mieszka w jednym bloku z ludźmi to wie, że ten sobie popije, tamten lubi techno a ten z pod trójki to pedał tak?
Jesteś jak najbardziej kibicem Waltera. Staż chodzenia na mecze przecież ogranicza twoje możliwości poznania atmosfery na Łazienkowskiej 3.
Rżniesz głupa, tyle mam Ci do powiedzenia.

Forever (L)
09-07-2010, 10:45
to pozwolę sobie zapytać, co to za praca, że wczoraj od południa do wieczora, a dziś już od rana, pozwala śledzić na bieżąco wpisy na forum?

taka gdzie sam jestem sobie szefem

Forever (L)
09-07-2010, 10:46
Widzę pewną niekonsekwencję. Czy może to oznaczać, że nikt z "niekumatych" Cię nie lubi? :?

nie znam nikogo z niekumatych na tyle żeby ustalić czy mnie lubią czy nie

me(L)u
09-07-2010, 10:47
A co do ludzi 70 letnich to może oni jednak kojarzą jakiś inny herb w końcu ktoś po coś zmieniał w 57 roku herb. Ciekwae czy wtedy też były protesty ??

Dlaczego przez te trzy lata nie poznałeś historii Legii i jej herbu?

Forever (L)
09-07-2010, 10:49
Dlaczego ciągle odpisujesz,chce Ci się,szczególnie w tym temacie?
Masz masę różnych wątków,a Ty nabijasz prawie setke postów w jednym,przypadek?Poleciłbyś jakiś film,albo coś o kobitkach napisał w topicu o dupach,masz 38 lat,poradź młodszym ;)

A tak poza konkursem,to chce Ci się w ogóle prowadzić tą donikąd prowadzącą wymianę zdań i poglądów z userami,których zdanie tutaj jest jedno,wiesz jakie.
Pozdrawiam.

PS.Lubisz tatara?

Też nie za bardzo wiem dlaczego chce mi się odpisywać (jeśli chodzi o ten wątek to pewnie dlatego żeby pare osób zrozumiało że to że ktoś ma inny pogląd nie znaczy że jest INNY)

Co do Kobiet to ciężko komuś coś poradzić nie znając danej osoby (osób) z moich doświadczeń wynika tylko że nie zawsze jak kobieta mówi że czegoś chce to rzeczywiście tego chce ;-)

Tak lubię tatara (mam nadzieję że chodzi o potrawę)

Forever (L)
09-07-2010, 10:50
jesteś pracownikiem policji?

masz jakieś hobby? (poza tym, że od 3 lat śmigasz na Legie)

Nie
Tak np. gry RPG

garay
09-07-2010, 10:51
1. Też byłem przyzwyczajony do tego z 57 roku

A kiedy zdązyłes sie do niego tak przyzwyczaic ? :rotfl:

Forever (L)
09-07-2010, 10:51
W jaki sposób Ty szanujesz tych ludzi i czcisz pamięć o nich. Poproszę o konkrety. Czy kiedykolwiek zapaliłeś znicz w jakąkolwiek rocznicę, bądź nie rocznicę? Może wieniec?

Normalnie nie zadałbym Ci takiego pytania, ale skoro innym zarzucasz, że czynią coś pod publiczkę...

Dwa razy do roku chodzę na Powązki i zapalam świecę na grobach żołnierzy (staram się wybierać groby na których nie palą się świeczki)

Forever (L)
09-07-2010, 10:52
Ile razy darłeś się na Żylecie przed protestem?

Niestety tylko raz lub dwa po Wilnie przeniosłem się na Krytą

Forever (L)
09-07-2010, 10:53
Jak Twoim zdaniem powinno wyglądać czczenie pamieci zmarłych i chwały żyjących ludzi walczących w jakichkolwiek zrywach (udanych, bądź nie), żeby nie wyglądało na zagranie "pod publiczkę"?

Ciężkie pytanie
Przed wszystkim IMO jeśli ktoś to robi to nie powinien się tym chwalić
Ale szczerze mówiąc wolał bym zakończyć ten wątek

Forever (L)
09-07-2010, 10:54
Czy masz wrażenie że się wygłupiłeś? (delikatnie mówiąc).
Czy nie sądzisz że nieroztropnością z Twojej strony było ferowanie wyroków mając niepełny obraz sytuacji?

Nie
Nikt nie ma pełnego obrazu sytuacji

Pan Shat
09-07-2010, 10:54
O stosunki z Polonią pytałem z ciekawości, tak jak większość z pytań w tym temacie.

Co do herbu, czy wszystko oceniasz pod względem wyglądu? Nie wydaje Ci się, że należy sprzeciwić się i to znacząco wprowadzenia tego czegoś (trumny, którą historyczną tarczą nie jest) w sposób stanowczy (w sposób rozważny - tak jak to było prowadzone do tej pory, z nielicznymi podtknięciami)?
Co każdemu Warszawiakowi kojarzy się z Legią i zawsze będzie? HERB! BARWY! Bo przecież nie Roger czy Mezenega (czy jakoś tak)...

Czy bywałeś na Legii, nie tylko przy okazji meczów i różnych rodzajów dni otwartych, czy wejść do muzeum?

Maniek
09-07-2010, 10:55
nosish wonsy?

Forever (L)
Od mniej więcej trzech lat chodzisz na mecze. NA forum zarejestrowałeś się, żeby oświecić głupi tłum, że nie do końca wszystko wiedzą o negocjacjach na linii KP - SKLW. Jak rozumiem, musisz w nich osobiście uczestniczyć, skoro wiesz więcej. Skoro o negocjacjach wiesz aż tyle, to wytłumacz mi jak to jest że nie wiesz za dużo o grupach kibicowskich, o postulatach kibiców itp.
Przecież "siedzisz w tym". Jeśli ktoś trzy lata mieszka w jednym bloku z ludźmi to wie, że ten sobie popije, tamten lubi techno a ten z pod trójki to pedał tak?
Jesteś jak najbardziej kibicem Waltera. Staż chodzenia na mecze przecież ogranicza twoje możliwości poznania atmosfery na Łazienkowskiej 3.
Rżniesz głupa, tyle mam Ci do powiedzenia.

A gdzie pytanie ??

Bold
Czy widzisz różnicę pomiędzy ostentacyjnym chwaleniem się "laurkami", a upublicznianiem podziękowań i dyplomów w sytuacji gdy jest się przypartym do muru/wezwanym do odpowiedzi?

wrc
09-07-2010, 10:56
Tak - ale po zapoznaniu się z postem Rolnika...

Właśnie, bo chciałbym się dowiedzieć na ile punktów już nachuliganiłem i czy dużo mi brakuje do miana króla tatarów?

A już kontynuując temat:
Forever mówi Ci coś pseudonim "Łukasz Łata"?

pablos
09-07-2010, 10:56
nie znam nikogo z niekumatych na tyle żeby ustalić czy mnie lubią czy nie

Wiesz tak się składa że mam kontakt z ludźmi z tej grupy i jestem pewien że jeśli konflikt się zakończy to będą oni najszczęsliwszymi ludźmi pod słońcem
Na jakiej podstawie jesteś pewien?

I zobaczysz (mam nadzieję) tylko pamiętaj że nie od razu Rzym zbudowano daj nam trochę czasu na osiągnięcie poziomu np. NS (o ile kiedyś nam się to uda)
Jakim nam?

Dziękuję. Uściślę tylko, że ten mecz Zagłębiem był ostatnim przed protestem.

Forever (L)
09-07-2010, 10:57

Poznałem (pewnie nie całą) a dla ścisłości kibicuję Legii od wielu lat (ok. 20) tyle że wcześniej przed telewizorem
Co do herbów to było ich kilka z tego co wiem i nie ma chyba jednego jedynego najświętszego

Foxx
Prawda? W kwestii okoliczności i motywów wprowadzenia herbu z 1957 mozesz znaleźć choćby na tym forum masz odpowiedź w temacie o historii własnego klubu... Można w nim znaleźć wklejony przez Snopka skan z "Przeglądu Sportowego":

http://www.koniec-iti.eu/images/wks.jpg

:cool:

garay
Jesli kupiłes karnet i jakis znajomy chciałby przyjsc na mecz z tobą,jednak koło ciebie wszystkie miejsca byłyby wykupione.To czy postawiłbys na stadionie przed sobą kamerke internetową, drugą przed twoim znajomym i czy rozmawialibyscie np. przez skype?

Forever (L)
09-07-2010, 10:58
Czy prowadzisz agencje reklamową?

Nie

Forever (L)
09-07-2010, 10:59
A kiedy zdązyłes sie do niego tak przyzwyczaic ? :rotfl:

Wyobraź sobie że Legia ma więcej kibiców niż ludzi na stadionie
Kibicowałem Legii przed telewizorem od 20 lat (nie wiem dokładnie od kiedy)

Pan Shat
09-07-2010, 10:59

Czy uważasz, że Wilno było awanturą stulecia?

Nie wydaje Ci się to incydentalne w porównaniu z tym co się działo w latach 90siątych (youtube polecam)?

Czy nie wydaje Ci się, że to co wydarzyło się w Wilnie, zostało wyolbrzymione przez wszystkie media? GW, TVN ale także przez właścicieli klubu?

Czy na prawdę 20 osób które biegało po murawie, czyni ze wszystkich Legionistów chuliganów?

Czy nie czujesz urazy, kiedy klub nazywa Cię dilerem lub narkomanem, ponieważ byłeś na Żylecie?

Bootleg
09-07-2010, 11:01
Co robisz w sytuacji, gdy policja pyta Cię o dane innego kibica?
Co robisz w sytuacji gdy spotyka Cię 3-4 kibiców zaprzyjaźnionego klubu i prosi o pomoc?
Co robisz w sytuacji gdy o pomoc prosi Cię kibic wrogiego klubu?
Czy uważasz, że kibice powinni mieć prawo do własnego zdania na stadionach (inaczej, czy jesteś przeciw cenzurze)??

daimler
09-07-2010, 11:03
Przed wszystkim IMO jeśli ktoś to robi to nie powinien się tym chwalić
Ale szczerze mówiąc wolał bym zakończyć ten wątek
Czy według Ciebie przedstawiciele OMFC chwalili siękiedykolwiek swoimi działaniami?
Czy do wczoraj słyszałeś w mediach o jakichkolwiek akcjach OMFC, które mogłyby świadczyć o tym że chłopaki robią coś dla taniego poklasku?
nie odpowiedziałeś na kwestię "pod publiczkę" w działaniach ITI.

Bugi B.
dobry temat :lol:

1. Jak nie Andrzej, to może Janusz?
2. Czy Legia zdobędzie w tym sezonie mistrza? jeśli tak, to dlaczego.
3. Lubisz puszyste?
4. Jak powinny według Ciebie wyglądać stosunki na linii klub - kibice?
5. Kupiłeś karnet tylko dla siebie, czy dla całej rodziny?

Forever (L)
O stosunki z Polonią pytałem z ciekawości, tak jak większość z pytań w tym temacie.

Co do herbu, czy wszystko oceniasz pod względem wyglądu? Nie wydaje Ci się, że należy sprzeciwić się i to znacząco wprowadzenia tego czegoś (trumny, którą historyczną tarczą nie jest) w sposób stanowczy (w sposób rozważny - tak jak to było prowadzone do tej pory, z nielicznymi podtknięciami)?
Co każdemu Warszawiakowi kojarzy się z Legią i zawsze będzie? HERB! BARWY! Bo przecież nie Roger czy Mezenega (czy jakoś tak)...

Czy bywałeś na Legii, nie tylko przy okazji meczów i różnych rodzajów dni otwartych, czy wejść do muzeum?

O Herbie już napisałem swoje zdanie
SKLW przed konfliktem nie przeszkadzał Herb (trumienka) na tablicy na cześć Marszałka
Jeśli chodzi o mnie to uważam że najlepszy był by Herb z 1916 w orginalnej tarczy herbowej ale szanuje wasze zdanie i nie zamierzam z nim walczyć

Tak bywałem na Legii również przy innych okazjach

rolnik
Czy na prawdę 20 osób które biegało po murawie, czyni ze wszystkich Legionistów chuliganów?

Popłynąłeś lekko Panie kolego.

daimler
09-07-2010, 11:04
Co robisz w sytuacji gdy spotyka Cię 3-4 kibiców zaprzyjaźnionego klubu i prosi o pomoc?
Czy uważasz, że kibice powinni mieć prawo do własnego zdania na stadionach (inaczej, czy jesteś przeciw cenzurze)??

Dodam jeszcze jedno pytanie - na wakacjach w Trójmieście/Krakowie/Poznaniu podchodzi do ciebie ktoś i pyta "za kim jesteś". Co odpowiadasz?

wrc
Czy według Ciebie przedstawiciele OMFC chwalili siękiedykolwiek swoimi działaniami?
Czy do wczoraj słyszałeś w mediach o jakichkolwiek akcjach OMFC, które mogłyby świadczyć o tym że chłopaki robią coś dla taniego poklasku?

Dobrze, że o to pytasz. Fajnie się składa, bo ja czekam na odpowiedź dotyczącą śp. "Łukasza Łaty"

Forever (L)
nosish wonsy?

Jeśli pytanie miało brzmieć "nosisz wąsy" to nie

Forever (L)
09-07-2010, 11:05
Czy widzisz różnicę pomiędzy ostentacyjnym chwaleniem się "laurkami", a upublicznianiem podziękowań i dyplomów w sytuacji gdy jest się przypartym do muru/wezwanym do odpowiedzi?

Tak widzę ale widzę też do czego te laurki później zostały użyte

Forever (L)
09-07-2010, 11:06
Właśnie, bo chciałbym się dowiedzieć na ile punktów już nachuliganiłem i czy dużo mi brakuje do miana króla tatarów?

A już kontynuując temat:
Forever mówi Ci coś pseudonim "Łukasz Łata"?

Nie

rolnik
09-07-2010, 11:08
Wszystko fajnie ale trzymajmy poziom w tych pytaniach bo za chwilę wpadnie mort i porozdaje dyplomy.

Forever (L)
Na jakiej podstawie jesteś pewien?

Jakim nam?

Dziękuję. Uściślę tylko, że ten mecz Zagłębiem był ostatnim przed protestem.

Bo z nimi rozmawiałem

Nam bo też chce dopingować więc i tworzyć atmosferę

Możliwe

Bold
W jaki sposób broniłbyś się gdyby posądzano Cię o faszyzm?

daimler
nie uważasz, że zostały użyte wczoraj z powodu bycia "przypartym do muru/wezwanym do odpowiedzi?" jak to okreslił przedmówca? Widziałeś wczesniej takie dokumenty?

Forever (L)
09-07-2010, 11:09
Jesli kupiłes karnet i jakis znajomy chciałby przyjsc na mecz z tobą,jednak koło ciebie wszystkie miejsca byłyby wykupione.To czy postawiłbys na stadionie przed sobą kamerke internetową, drugą przed twoim znajomym i czy rozmawialibyscie np. przez skype?

Nie

Foxx
09-07-2010, 11:10
Do czego?

Kubal
09-07-2010, 11:12
Kologo Forever,na pewno zostawisz po sobie ślad na tym forum,będziesz pierwszym userem,który w tydzień jebnął 1000 postów :chytry: Ja tylko to będę kojarzył z Twoją osobą,a chyba nie o to Ci chodziło logując się tutaj...

Forever (L)
Czy uważasz, że Wilno było awanturą stulecia?

Nie wydaje Ci się to incydentalne w porównaniu z tym co się działo w latach 90siątych (youtube polecam)?

Czy nie wydaje Ci się, że to co wydarzyło się w Wilnie, zostało wyolbrzymione przez wszystkie media? GW, TVN ale także przez właścicieli klubu?

Czy nie czujesz urazy, kiedy klub nazywa Cię dilerem lub narkomanem, ponieważ byłeś na Żylecie?

Tak uważam że Wilno było awanturą stulecia (21 stulecia)

Nie nie wydaje mi się uważam że bronienie BYDŁA które mogło wywalić nasz klub z pucharów jest co najmniej dziwne

Nie nie czuję się urażony ponieważ uważam że te słowa nie tyczyły się mnie
Choć uważam że były powiedziane niepotrzebnie

daimler
Wkradł się chaos, więc ja swoje pytania zbiorę w jeden post. Będzie Ci łatwiej:

1. na wakacjach w Trójmieście/Krakowie/Poznaniu podchodzi do ciebie ktoś (zakładamy że ktoś "duży") i pyta "za kim jesteś". Co odpowiadasz?
2. nie uważasz, że skany dyplomów zostały użyte wczoraj z powodu bycia "przypartym do muru/wezwanym do odpowiedzi?" przez KP?
3. Widziałeś wczesniej żeby OMFC w ten sposób się "lansowało"? Czy według Ciebie przedstawiciele OMFC chwalili siękiedykolwiek swoimi działaniami? Czy do wczoraj słyszałeś w mediach o jakichkolwiek akcjach OMFC, które mogłyby świadczyć o tym że chłopaki robią coś dla taniego poklasku?

Odpowiedz mi proszę i daję Ci w tym temacie spokój.

VANAHAIM72
Wszystko fajnie ale trzymajmy poziom w tych pytaniach bo za chwilę wpadnie mort i porozdaje dyplomy.

Morta biorę na klatę ja :D Podoba mi się ten temat i jestem bardzo ciekaw rozwoju sytuacji...

wrc
09-07-2010, 11:13
Nie

Świetnie się składa! Naprawdę!

Członkowie OFMC w roku 2005 zaczęli organizować spotkania kibiców z żyjącymi Powstańcami, którzy opowiadali zarówno młodym jak i starszym fanom Legii o wojennej Warszawie, akcjom przeciwko hitlerowcom, a także o codziennym życiu. Spotkania cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem ze strony kibiców. Odegrały one dużą rolę w krzepieniu patriotyzmu. Jan Romańczyk, ps. „Łukasz Łata”, walczył w czasie Powstania w batalionie „Miotła”. O kibicach z OFMC mówi: My mamy już dzisiaj więcej niż 80 lat. Coraz trudniej nam realizować nasze zobowiązania, kiedy ktoś z powstańców umrze, albo kiedy trzeba pomagać chorym. To kibice się tym zajmują. Dbają o porządkowanie grobów, o sztandary na uroczystościach. Podkreśla, że kibice opiekują się powstańcami całkiem bezinteresownie: Kiedy im dziękujemy za to, co robią, mówią tylko, że to dla nich zaszczyt. Mówi się, że nam pomagają, ale tak naprawdę to oni wszystko robią za nas, bo my możemy im już tylko dawać rady. Kibice z OFMC upamiętniają także ofiary komunizmu. Od 2003 r. na meczach Legii wisiała ich flaga z przekreślonym sierpem i młotem oraz napisem „Better dead than red”, czyli „Lepiej być martwym niż czerwonym”. Hasło „Better dead than red” spopularyzował noblista, pacyfista Bertrand Russell – mówi „Pawełek” z OMFC. Dzisiaj flaga została uznana za polityczną i według przepisów Polskiego Związku Piłki Nożnej nie może wisieć na ligowych meczach. Kilkukrotnie została już nie wpuszczona przez ochronę na trybuny stadionów.

Mógłbym Cię prosić o interpretację przytoczonego fragmentu?
Co autor miał na myśli?
Czy po przeczytaniu tego fragmentu dotarło coś do Twojej głowy i czy jeśli "tak" to czy na spotkaniu z SKLW będziesz miał na tyle cywilnej odwagi, żeby wstać i przeprosić członków OFMC za stwierdzenie "lansują się na grobach"?

Forever (L)
09-07-2010, 11:13

1. Nie wiem
2. staram się pomóc
3. Staram się pomóc
4. Uważam że każdy ma prawo do własnego zdania

Forever (L)
09-07-2010, 11:14

Nie odpowiadam już na temat OMFC

Pisałem że ITI też działa pod publiczkę np. przywracając Herb

rolnik
09-07-2010, 11:16
Morta biorę na klatę ja :D Podoba mi się ten temat i jestem bardzo ciekaw rozwoju sytuacji...

Absolutnie nie neguję tematu tylko nie chciałbym żeby za chwilę zrobił się cyrk z pytaniami typu: Lubisz puszyste? ;)

Forever (L)
09-07-2010, 11:17
dobry temat :lol:

1. Jak nie Andrzej, to może Janusz?
2. Czy Legia zdobędzie w tym sezonie mistrza? jeśli tak, to dlaczego.
3. Lubisz puszyste?
4. Jak powinny według Ciebie wyglądać stosunki na linii klub - kibice?
5. Kupiłeś karnet tylko dla siebie, czy dla całej rodziny?

1. nie
2. Mam nadzieję bo zdobędzie najwięcej punktów w tabeli
3. nie
4. Klub powinien umożliwić uczestniczenie kibicom w widowisku na ogulnie przyjętych prawach kibice powinni wspierać swój klub w sposób nie kolidujący z prawem (w skrócie)
5. Dla siebie

Foxx
Nie odpowiadam już na temat OMFC
To znaczy, pozostajesz przy wirtualnym napluciu nam w twarz i mamy tu sobie dalej gaworzyć w swobodnej atmosferze?

VANAHAIM72
To bardzo dobre pytanie - przecież prawdziwie zły człowiek nie będzie kochał puszystych króliczków :D

Forever (L)
Dodam jeszcze jedno pytanie - na wakacjach w Trójmieście/Krakowie/Poznaniu podchodzi do ciebie ktoś i pyta "za kim jesteś". Co odpowiadasz?

Za Legią

daimler
09-07-2010, 11:18
Pisałem że ITI też działa pod publiczkę np. przywracając Herb
to nie jest żadna odpowiedź i żaden argument. chyba, że mam rozumieć że nadal uważasz działania OFMC za obliczone na tani poklask?
czemu nie chcesz odpowiedzieć? brak odwagi?

i ponawiam te, na które nie odpowiedziałeś:
2. nie uważasz, że skany dyplomów zostały użyte wczoraj z powodu bycia "przypartym do muru/wezwanym do odpowiedzi?" przez KP?
3. Widziałeś wczesniej żeby OMFC w ten sposób się "lansowało"? Czy według Ciebie przedstawiciele OMFC chwalili siękiedykolwiek swoimi działaniami? Czy do wczoraj słyszałeś w mediach o jakichkolwiek akcjach OMFC, które mogłyby świadczyć o tym że chłopaki robią coś dla taniego poklasku?

Forever (L)
09-07-2010, 11:18
Dobrze, że o to pytasz. Fajnie się składa, bo ja czekam na odpowiedź dotyczącą śp. "Łukasza Łaty"

odpowiedziałem że go nie zanam

Forever (L)
09-07-2010, 11:19
Co sądzisz na temat zakazów stadionowych za używanie niecenzuralnych słów na stadionie Legii?

Bzdura

me(L)u
09-07-2010, 11:20
Jeśli chodzi o mnie to uważam że najlepszy był by Herb z 1916 w orginalnej tarczy herbowej

Piszesz, że kibicujesz Legii od 20 lat. Czy przez cały ten okres uważałeś, że najlepszy byłby właśnie taki herb? Jeśli nie, to kiedy mniej więcej doszedłeś do takiego wniosku? Czy aby nie w okolicach 2006 roku, kiedy to klub zaczął go używać na okoliczność 90-lecia Legii?

Forever (L)
W jaki sposób broniłbyś się gdyby posądzano Cię o faszyzm?

nie wiem ale raczej bym się nie przeją bo to bzdurne oskarżenie
Trochę tak jak z oskarżaniem mnie o pisanie postów za kasę

wrc
odpowiedziałem że go nie zanam

Ale co mnie to obchodzi? Dostałeś fragment i proszę Cię o interpretację i odpowiedź na pytanie. Podejrzewam, że Foxx i Daimler też są bardzo ciekawi Twojego stanowiska w tej sprawie.

zinger
09-07-2010, 11:21
Nam bo też chce dopingować więc i tworzyć atmosferę

w dużym uproszczeniu:
czy nie myślisz, że tobie, jako dorosłemu, 38-letniemu człowiekowi, który 3 lata temu pierwszy raz pojawił się na Ł3, i chce tworzyć atmosferę ZAMIAST ludzi, którzy od najmłodszych lat byli na tym stadionie, którzy poświęcili dni, noce, wolny czas, etc. etc. na przygotowywanie opraw, na jeżdżenie po Polsce i Europie za swoim ukochanym klubem, nie poprzestawiało się trochę w makówce? czujesz chociaż trochę powagę sytuacji?

Forever (L)
09-07-2010, 11:21
nie uważasz, że zostały użyte wczoraj z powodu bycia "przypartym do muru/wezwanym do odpowiedzi?" jak to okreslił przedmówca? Widziałeś wczesniej takie dokumenty?

Może i tak nie odpowiadam na ten wątek

daimler
09-07-2010, 11:22
Czemu nie odpowiadasz na ten wątek?
Nie uważasz, że to jest w tym momencie kwestia Twojej wiarygodności?
Z mojego punktu widzenia jeśli nie odpowiesz na ten wątek, możesz nie odpowiadać już na żaden.

Forever (L)
09-07-2010, 11:22
Kologo Forever,na pewno zostawisz po sobie ślad na tym forum,będziesz pierwszym userem,który w tydzień jebnął 1000 postów :chytry: Ja tylko to będę kojarzył z Twoją osobą,a chyba nie o to Ci chodziło logując się tutaj...

Nie o to myślę że nie dojdę do 1000 postów ten temat to typowy jedno dniowy spam jutro nikt do niego nie zajrzy

Forever (L)
09-07-2010, 11:23
Świetnie się składa! Naprawdę!

Mógłbym Cię prosić o interpretację przytoczonego fragmentu?
Co autor miał na myśli?
Czy po przeczytaniu tego fragmentu dotarło coś do Twojej głowy i czy jeśli "tak" to czy na spotkaniu z SKLW będziesz miał na tyle cywilnej odwagi, żeby wstać i przeprosić członków OFMC za stwierdzenie "lansują się na grobach"?

Już napisałem na temat OFMC nie wypowiadam się
Przeprosiłem i na tym zakończmy

rolnik
09-07-2010, 11:24
To bardzo dobre pytanie - przecież prawdziwie zły człowiek nie będzie kochał puszystych króliczków :D

Nie wiem co odpowiedzieć :lol:

daimler
09-07-2010, 11:24
Jeśli przeprosiłeś a nadal uważasz tak samo, to mówiąc delikatnie, bardzo delikatnie - nie liczy się.

Forever (L)
09-07-2010, 11:25
To znaczy, pozostajesz przy wirtualnym napluciu nam w twarz i mamy tu sobie dalej gaworzyć w swobodnej atmosferze?

Czytaj wszystko a nie po łebkach
Specjalnie dla ciebie

Przeprosiłem w co najmniej 3 postach za źle wyrażone zdanie na temat tego co robi OFMC

wrc
09-07-2010, 11:25
Już napisałem na temat OFMC nie wypowiadam się

To w takim razie mam pytanie z innej beczki:
Zdarza Ci się fetować kakę?

Forever (L)
09-07-2010, 11:26
Piszesz, że kibicujesz Legii od 20 lat. Czy przez cały ten okres uważałeś, że najlepszy byłby właśnie taki herb? Jeśli nie, to kiedy mniej więcej doszedłeś do takiego wniosku? Czy aby nie w okolicach 2006 roku, kiedy to klub zaczął go używać na okoliczność 90-lecia Legii?

Wcześniej nie zastanawiałem się nad tym

Kubal
09-07-2010, 11:27
Nie o to myślę że nie dojdę do 1000 postów ten temat to typowy jedno dniowy spam jutro nikt do niego nie zajrzy

E tam,nas tu są tysiące,pytań jeszcze nie zadawali najlepsi :D

Forever (L)
09-07-2010, 11:28
Ale co mnie to obchodzi? Dostałeś fragment i proszę Cię o interpretację i odpowiedź na pytanie. Podejrzewam, że Foxx i Daimler też są bardzo ciekawi Twojego stanowiska w tej sprawie.

po raz nie wiadomo który odpowiadam zapędziłem się i przeprosiłem szkoda że wielu z was nie umie tego zrozumieć

Forever (L)
09-07-2010, 11:30
w dużym uproszczeniu:
czy nie myślisz, że tobie, jako dorosłemu, 38-letniemu człowiekowi, który 3 lata temu pierwszy raz pojawił się na Ł3, i chce tworzyć atmosferę ZAMIAST ludzi, którzy od najmłodszych lat byli na tym stadionie, którzy poświęcili dni, noce, wolny czas, etc. etc. na przygotowywanie opraw, na jeżdżenie po Polsce i Europie za swoim ukochanym klubem, nie poprzestawiało się trochę w makówce? czujesz chociaż trochę powagę sytuacji?

Jaką powagę ??
Dlaczego zamiast ??
Czy ja wam/im bronie przyjść i dopingować ??
Czy klub wam broni ??
Nie klub nawet chce wam dać 30 (lub więcej) darmowych wejściówek

me(L)u
Wcześniej nie zastanawiałem się nad tym

Wcześniej, to znaczy kiedy? Zanim klub zaczął używać "trumny"?

Dlaczego się nie zastanawiałeś? Może po prostu uważałeś, że przecież Legia ma już swój herb i nie potrzebuje nowego?

Forever (L)
Nie wiem co odpowiedzieć :lol:

Kara za pisanie nie na temat

Forever (L)
09-07-2010, 11:32
To w takim razie mam pytanie z innej beczki:
Zdarza Ci się fetować kakę?

Nie bardzo rozumiem
Jeśli chodzi o to czy pasjonuję się tym co dzieje się na boisku to tak pasjonuje się

zinger
09-07-2010, 11:33
Jaką powagę ??
Dlaczego zamiast ??
Czy ja wam/im bronie przyjść i dopingować ??
Czy klub wam broni ??
Nie klub nawet chce wam dać 30 (lub więcej) darmowych wejściówek

czy jest na sali lekarz?
eot

Bugi B.
Absolutnie nie neguję tematu tylko nie chciałbym żeby za chwilę zrobił się cyrk z pytaniami typu: Lubisz puszyste? ;)

oj tam, tylko jedno takie dałem:jezor: a odpowiedź na prawdę mnie interesowała;)

1. nie
2. Mam nadzieję bo zdobędzie najwięcej punktów w tabeli
3. nie
4. Klub powinien umożliwić uczestniczenie kibicom w widowisku na ogulnie przyjętych prawach kibice powinni wspierać swój klub w sposób nie kolidujący z prawem (w skrócie)
5. Dla siebie

4. Ogólnie się piszę przez " u zamknięte".
Sposób nie kolidujący z prawem, a czy nie uważasz, ze zachowanie ochrony było/jest zgodne z literą prawa? np. fakt, że nie noszą identyfikatorów?
5. Czemu kupiłeś tylko dla siebie? mam nadzieję, że ceny karnetów nie są zbyt wysokie by kupić dla całej rodziny?(jeśli uważasz pytanie za zbyt osobiste-nie odpowiadaj)

rolnik
Wierzę, że był to żart :)

Forever (L)
09-07-2010, 11:34
Wcześniej, to znaczy kiedy? Zanim klub zaczął używać "trumny"?

Dlaczego się nie zastanawiałeś? Może po prostu uważałeś, że przecież Legia ma już swój herb i nie potrzebuje nowego?

Tak nie zastanawiałem się nad tym do momentu kiedy klub nie zmienił herbu
Po zamianie wyrobiłem sobie opinię którą tu już prezentowałem

VANAHAIM72
09-07-2010, 11:34

Lubisz kogoś karać?
Jak często to robisz?
Preferujesz kary cielesne czy też może znęcanie się psychiczne?
Czy karzesz także sam siebie?
Jeśli tak, to w jaki sposób?

rolnik
09-07-2010, 11:35
:lol:

me(L)u

Nie odpowiedziałeś mi jeszcze, dlaczego wcześniej się nad tym nie zastanawiałeś.

Forever (L)
Lubisz kogoś karać?
Jak często to robisz?

Nie
żadne z wymienionych
tak
np. odpowiadając na głupie pytania

Xth
09-07-2010, 11:36
Wyobraź sobie że Legia ma więcej kibiców niż ludzi na stadionie
Kibicowałem Legii przed telewizorem od 20 lat (nie wiem dokładnie od kiedy)

Co takiego sie stalo, ze przez 20 lat "kibicowania" Legii nie czules potrzeby dopingowania, a za rzadow iti gdy widmo pustego stadionu coraz bardziej zaglada im do okien nagle stales sie glownym oredownikiem prowadzenia dopingu ?

proNsua
09-07-2010, 11:36
Moja matka ogląda sejmową komisję śledczą i stwierdzam, że ten temat jest podobny :lol:

Andrzej
09-07-2010, 11:37
ja mam pytanie do Forever (L)

Niekumaci czy jak ich tam zwał, wszystko ok, niech są będą, na stadionie musi być miejsce dla każdego jak to często podkreślają władze naszego klubu i internetowe barany.
To ja się pytam, co z tymi co mają swoje grupy po 50 i 80 i ich piłka nie interesuje? Rozumiem, że dla nich miejsce na nowym stadionie również się znajdzie, bo ma być dla każdego. :prawi:

Forever (L)
09-07-2010, 11:38
Co takiego sie stalo, ze przez 20 lat "kibicowania" Legii nie czules potrzeby dopingowania, a za rzadow iti gdy widmo pustego stadionu coraz bardziej zaglada im do okien nagle stales sie glownym oredownikiem prowadzenia dopingu ?

Kiedy pierwszy raz znalazłem się na stadionie oglądanie meczu w telewizji straciło wiele ze swego uroku
Nie uważam żebym był głównym orędownikiem dopingu jestem tylko jednym z wielu

Forever (L)
09-07-2010, 11:39
ja mam pytanie do Forever (L)

Niekumaci czy jak ich tam zwał, wszystko ok, niech są będą, na stadionie musi być miejsce dla każdego jak to często podkreślają władze naszego klubu i internetowe barany.
To ja się pytam, co z tymi co mają swoje grupy po 50 i 80 i ich piłka nie interesuje? Rozumiem, że dla nich miejsce na nowym stadionie również się znajdzie, bo ma być dla każdego. :prawi:

Uważam że tak i IMO klub również tak to widzi

Forever (L)
09-07-2010, 11:40
Znaczy się generalnie fetujesz kakę tak?

podaj definicje określenia "fetujesz kakę"

Forever (L)
Znikam na jakiś czas tak więc wstrzymajcie się z pytaniami

rolnik
Achmed, błagam :)

VANAHAIM72
09-07-2010, 11:41
Lubisz kogoś karać?
Jak często to robisz?

Nie
żadne z wymienionych
tak
np. odpowiadając na głupie pytania

Skoro już ustaliliśmy, że karzesz sam siebie to mam kolejne pytanie...

Od kiedy masz te skłonności?
Czy uważasz, że to normalne?
Czy często byłeś karany w dzieciństwie?
W jaki sposób?

Andrzej
09-07-2010, 11:41
Uważam że tak i IMO klub również tak to widzi

właśnie sęk w tym, że może dla niektórych może to jest nienormalne i to są właśnie panowie z KP. sam widzisz, oni som uje. :\\

b.
09-07-2010, 11:42
podaj definicje określenia "fetujesz kakę"

To takie chuligańskie określenie jak ktoś odpala racę na meczu.

pablos
1. Twoja opinia na ten temat?
http://legionisci.com/news/20329_Taki_bedzie_nowy_herb.html

2. Uznajesz zgody? Miałbyś coś przeciw temu, żeby kibice naszych zgód siedzieli obok nas na trybunie, czy też w świetle prawa muszą być w klatce i basta?

wrc
Achmed, błagam :)

Nie no jasne:) Robię wszystko żeby się nie uczyć na jutrzejsze kolokwium.
To już ten etap sesji kiedy z człowiekiem robi się niedobrze:D

zinger
09-07-2010, 11:46
Nie no jasne:) Robię wszystko żeby się nie uczyć na jutrzejsze kolokwium.
To już ten etap sesji kiedy z człowiekiem robi się niedobrze:D

chłopie co Ty studiujesz? :)

b.
09-07-2010, 11:48
chłopie co Ty studiujesz? :)

Vagner Love sobie poszedł, to teraz Achmeda przepytujemy? ;)

zinger
09-07-2010, 11:49
6 stron tematu i dopiero teraz offtopnąłem :prawi:

wrc
09-07-2010, 11:51
Vagner Love sobie poszedł, to teraz Achmeda przepytujemy? ;)

Bujaj się :foch: Lepiej byś wrzucił zdjęcie tej hanyski, u której zaczepiłeś się po meczu w Katowicach.
Pogoń i Gieksa nie awansowały więc może ma jakąś koleżankę, albo od biedy siostrę chociaż.

Zinger: Socjologię:)

zinger
09-07-2010, 11:53
ale chyba nie na UW? z tego co wiem, to już jakoś z 2 tygodnie po sesji ;)
chyba że sam jesteś sobie winien ;)

b.
09-07-2010, 11:56
:lol:

siostre powiadasz? :lol: największemu wrogowi nie życzę znajomości z jej siostrą :lol:

Bugi B.
09-07-2010, 11:56
Skoro można innych przepytywać a Pan Forever znikł, to Achmedzie drogi, powiedz nam czego powinieneś się nauczyć na jutrzejszego kolosa? myślisz, że zdasz? jeśli tak, to dlaczego?

Ps. Ja ostatnio też tak robiłem jak Ty, i mam kampanie wrześniową, tak więc lepiej się ucz:D

wrc
09-07-2010, 11:57
:strach:

Idę. Miłego dnia.

Kubal
09-07-2010, 11:58
Z dedykacją dla F :pociesza:

http://www.youtube.com/watch?v=BdNupwOyTq0

pzk
09-07-2010, 12:13
Chyba dawno nie przeczytałem 6 stron tematu na LFF`ie w takim tempie :lol3:

http://i28.tinypic.com/2sabgqc.jpg
:lol: Mój głos w Marvinach ma na 100%

garay
09-07-2010, 12:39
http://videolog.uol.com.br/video.php?id=196369

Forever jakie to słodkie ;*
Tylko czemu nie napisałas ze was jest kilka?

teraz wiadomo skad te 150 postów w 1 dzien.:lol2:

2 punkty karne.

Forever (L)
09-07-2010, 12:45
To takie chuligańskie określenie jak ktoś odpala racę na meczu.

Co do odpalania rac to ja ich nie odpalam
Ale uważam że można by wprowadzić przeszkoloną grupę która w określonym miejscu i w określony sposób mogła by race na stadionie odpalać

Forever (L)
09-07-2010, 12:50
1. Twoja opinia na ten temat?
http://legionisci.com/news/20329_Taki_bedzie_nowy_herb.html

2. Uznajesz zgody? Miałbyś coś przeciw temu, żeby kibice naszych zgód siedzieli obok nas na trybunie, czy też w świetle prawa muszą być w klatce i basta?

1. Porażka

2. Nie jestem Ultarsem żeby uznawać lub nie zgody może uznacie to za skandaliczne ale mam przyjaciela który kibicuje Wiśle Kraków i kilka razy siedział na stadionie koło mnie więc nie mam nic przeciwko temu żeby usiadł obok mnie ktoś z Pogoni Szczecin czy innego klubu

Forever (L)
09-07-2010, 12:53
dlaczego?! :mama:

Bo jeść trzeba ;-)

Egoista
09-07-2010, 12:55
Dobrze że wróciłeś ...bo też mam pytanie a nie chciałem żeby w natłoku zaginęło

Mija 24 godzina od wysłania maila do KP. Czy dostałeś już odpowiedź?

i korzystając z "luźnego" tematu:

Pisałeś że nie spodziewasz się szybkiej odpowiedzi (sugerując oczekiwanie dłuższe niż jeden dzień). W związku z tym pytam: Czy u Ciebie w firmie również odpisuje się na maile klientów dłużej niż 24 godziny? Czy w związku z brakiem odpowiedzi nie czujesz się olany przez KP?

Forever (L)
09-07-2010, 13:12
Dobrze że wróciłeś ...bo też mam pytanie a nie chciałem żeby w natłoku zaginęło

Mija 24 godzina od wysłania maila do KP. Czy dostałeś już odpowiedź?

i korzystając z "luźnego" tematu:

Pisałeś że nie spodziewasz się szybkiej odpowiedzi (sugerując oczekiwanie dłuższe niż jeden dzień). W związku z tym pytam: Czy u Ciebie w firmie również odpisuje się na maile klientów dłużej niż 24 godziny? Czy w związku z brakiem odpowiedzi nie czujesz się olany przez KP?

To nie ja wysłałem tego meila czytaj uważnie forum

me(L)u
09-07-2010, 13:19
Nadal nie odpowiedziałeś mi, dlaczego przed tym jak klub zaczął używać "trumny" nie zastanawiałeś się w ogóle nad kwestią herbu.

Forever (L)
09-07-2010, 13:20
Nadal nie odpowiedziałeś mi, dlaczego przed tym jak klub zaczął używać "trumny" nie zastanawiałeś się w ogóle nad kwestią herbu.

odpowiedziałem czytaj uważnie

Egoista
09-07-2010, 13:20
aaahhh rzeczywiście już nie chciało mi się szukać czy to ty czy twój ziomal. A masz możliwość go spytać ?

Afgan
09-07-2010, 13:25
dobry jest ponad 150 postów w ciągu doby :ok:

Duma Stolicy
09-07-2010, 13:26
Nie jestem Ultarsem żeby uznawać lub nie zgody może uznacie to za skandaliczne ale mam przyjaciela który kibicuje Wiśle Kraków i kilka razy siedział na stadionie koło mnie więc nie mam nic przeciwko temu żeby usiadł obok mnie ktoś z Pogoni Szczecin czy innego klubu

Czy ten przyjaciel ma na imię Mariusz, a na nazwisko Walter? :]

pzk
Poczekaj, dopiero się rozgrzewa :lol2:

Dubiel
aaahhh rzeczywiście już nie chciało mi się szukać czy to ty czy twój ziomal. A masz możliwość go spytać ?

dzis sonduje w internecie czy jest sens robienia kolejnej edycji tanca z gwiazdami. ale w sumie jak siedzi przy kompie obok to moglby go spytac

me(L)u
odpowiedziałem czytaj uważnie

Czyżby?

Wskaż mi, proszę, w którym miejscu odpowiadasz na pytanie, DLACZEGO wcześniej się nad tym nie zastanawiałeś, bo może ja niedowidzę.

Kubal
09-07-2010, 13:27

Pisałem,że będzie miał 1000 w tydzień :gwizdze:

Afgan
09-07-2010, 13:29
Pisałem,że będzie miał 1000 w tydzień :gwizdze:

albo ma chłopak urlop, albo pracuje intensywnie na forum :D

Przeczytaj uważnie tytuł wątku i rozkmiń czy takie posty tu pasują.

Forever (L)
09-07-2010, 13:35

Klub IMO zaczął używać "Trumny" bo :

1. Miał do tego herbu wyłączne prawa
2. Nie musiał kupować herbu z 57 za kasę od CWKS-u
3. Miał herb który był używany TYLKO przez KP Legia

Może coś jeszcze o czym nie wiem

Forever (L)
09-07-2010, 13:36

nie, nie znam go

Forever (L)
09-07-2010, 13:37
Czyżby?

Wskaż mi, proszę, w którym miejscu odpowiadasz na pytanie, DLACZEGO wcześniej się nad tym nie zastanawiałeś, bo może ja niedowidzę.

nie będę za ciebie przeszukiwał forum

Dubiel
09-07-2010, 13:44
Dajcie juz mu spokoj z tym herbem. Jasne chyba jest ze herb czy barwy nie maja dla niego zadnego znaczenia. I ma do tego przeciesz prawo. Ma tez gdzies nasz tradycje kibicowskie i do tego tez ma prawo. To jest wlasnie panowie target itiotow.

Forever (L)
09-07-2010, 13:47
Dajcie juz mu spokoj z tym herbem. Jasne chyba jest ze herb czy barwy nie maja dla niego zadnego znaczenia. I ma do tego przeciesz prawo. Ma tez gdzies nasz tradycje kibicowskie i do tego tez ma prawo. To jest wlasnie panowie target itiotow.

Źle mówisz nie mam tego gdzieś po prostu nie jest to dla mnie tak ważne jak dla was

LLM
09-07-2010, 13:47
Czy jesteś zwolennikiem akcji widelec?
Czy rozkminiasz kto co był i w ogóle ?
Co byś zrobił gdyby prezes twojego ukochanego klubu nawyzywał cię od dilerów, pijaków i złodziei ?

Dubiel
09-07-2010, 13:49
Źle mówisz nie mam tego gdzieś po prostu nie jest to dla mnie tak ważne jak dla was

wybacz. odnioslem wrazenie ze herb nie ma dla ciebie zadnego znaczenia

Pan Artysta
09-07-2010, 13:50
że wam się chce :)
a ty Forewer masz swoje lata a jak być miał 12 lat i pierwszy raz dorwał do neta
ps:
a nie ciekawiej było by ci na niekumaci.com
ten sam poziom fetowania kaki
i takie samo podejście do pewnych spraw
a i admini fajni i lekko dziecini
pomyśl :)

pablos
09-07-2010, 13:50
Amen.
Kończymy?

Forever (L)
09-07-2010, 13:59
Czy jesteś zwolennikiem akcji widelec?
Czy rozkminiasz kto co był i w ogóle ?
Co byś zrobił gdyby prezes twojego ukochanego klubu nawyzywał cię od dilerów, pijaków i złodziei ?

Uważam że kibice idąc na mecz bez biletu dali Policji doskonały pretekst do pokazówki
nie rozumiem
Już odpowiadałem na to pytanie

Forever (L)
09-07-2010, 14:00
wybacz. odnioslem wrazenie ze herb nie ma dla ciebie zadnego znaczenia

To znów pewnie ja coś źle napisałem
Herb ma znaczenie ale nie upieram się że tylko ten z 57 jest najwłaściwszy i jedyny

Forever (L)
09-07-2010, 14:01
że wam się chce :)
a ty Forewer masz swoje lata a jak być miał 12 lat i pierwszy raz dorwał do neta
ps:
a nie ciekawiej było by ci na niekumaci.com
ten sam poziom fetowania kaki
i takie samo podejście do pewnych spraw
a i admini fajni i lekko dziecini
pomyśl :)

dziękuję nie skorzystam
IMO żeby dyskusja miała sens wespół dyskutant musi mieć inne zdanie

Forever (L)
09-07-2010, 14:02
Amen.
Kończymy?

ok

Pan Artysta
09-07-2010, 14:14
dziękuję nie skorzystam
IMO żeby dyskusja miała sens wespół dyskutant musi mieć inne zdanie

ale tam byłbyś bogiem a tu jesteś "anomalią" :lol:
i nie wiem czy choć 10% userów traktuje cie poważnie

bkt
09-07-2010, 14:38
ŁOŁ co to w ogole za temat.

MeLa
09-07-2010, 14:40

te Artysta bez takich jaką kanalią ? bez obrażania :lol:

Forever (L)
09-07-2010, 14:45

A to już ich problem

Z trzema gadam (zaczynam) na priva i choć by dlatego było warto

Pan Artysta
09-07-2010, 14:49
A to już ich problem

Z trzema gadam (zaczynam) na priva i choć by dlatego było warto

tam masz 10 i to live

Andrzej
09-07-2010, 14:54
A to już ich problem

uja prawda. :lol: to Twój problem, że mając swoje lata każdy traktuję Cię jak 10-cio letniego idiotę. :lol:

lans
09-07-2010, 14:57
Twarożek ogarnij się na litość boską.

Pan Artysta
09-07-2010, 15:02
uja prawda. :lol: to Twój problem, że mając swoje lata każdy traktuję Cię jak 10-cio letniego idiotę. :lol:

Krzysiu 0 wyczucia taktu :lol:
sie Forewer obrazi czy cóś ale bankowo poczuje się od ciebie lepszy :)

Forever (L)
09-07-2010, 15:04

Nie każdy co może cię zdziwi co najwyżej paru ludzi których posty zaczynają i kończą się bluzgą

Forever (L)
09-07-2010, 15:05
Krzysiu 0 wyczucia taktu :lol:
sie Forewer obrazi czy cóś ale bankowo poczuje się od ciebie lepszy :)

Nie obrażam się za coś co ktoś napisał w necie a zwłaszcza w tak gorącym temacie

ichuj
09-07-2010, 15:06
tak z ciekawości.. gdyby iti zmieniło dziś herb na różowy kwadrat w żółte kwiatki też herb byłby dla ciebie bez znaczenia?

Pan Artysta
a widzisz Krzysiu juz Forewer poczuł się lepszy od ciebie :)
ps:
Forewer nie bluzga on z niewiedzy robi "użytek"

iniemamniejusz
Kilka osób, kilka zakazów... zaklinie rzeczywistości. Co w głowie musi mieć trzydziesto ośmio letni typ, żeby tak dać się wkręcić w jakieś debilne pytania i odpowiedzi :)

Pan Artysta
09-07-2010, 15:09
kurka ForewerL zaciekawiłeś mnie jako "anomalia" i zadam ci jedno trudne pytanie:
gdzie byłes 2 lata temu ? i dlaczego wtedy nie wpadłeś na LFF? tylko wybrałes dzień w którym Kosmala zrobił z siebie itiotę ?

dyha
09-07-2010, 15:14
Myślę, że możemy śmiało typować Forever(L) na zwycięzce większości kategorii w Marvniach.

Forever (L)
09-07-2010, 15:15
kurka ForewerL zaciekawiłeś mnie jako "anomalia" i zadam ci jedno trudne pytanie:
gdzie byłes 2 lata temu ? i dlaczego wtedy nie wpadłeś na LFF? tylko wybrałes dzień w którym Kosmala zrobił z siebie itiotę ?

Nie wiem gdzie byłem 2 lata temu ;-)
A na forum zaglądałem rzadko bo nie bardzo było o czym czytać
Po za tym wtedy jeszcze nie czułem takiego parcia żeby coś zrobić
Ja mam już DOŚĆ tego protestu i ciągłego konfliktu

A co do tego czy Prezes Kosmala powiedział to co napisało SKLW ciężko mi uwierzyć. Wielka szkoda że nie ma z tej wypowiedzi żadnego nagrania ;-(

wrc
09-07-2010, 15:16
Odniosłem dziwne wrażenie, że nastąpiła zmiana warty:popcorn:

Forever (L)
09-07-2010, 15:17
Myślę, że możemy śmiało typować Forever(L) na zwycięzce większości kategorii w Marvniach.

Myślę że przesadzasz za jakiś czas nikt już mną się nie będzie ekscytował
Będę pisał sobie z kilkoma osobami i stanę się jednym z wielu userów tego forum
tyla że może moje poglądy będą bardziej w stronę środka niż większości tu piszących

p(L)m
09-07-2010, 15:17
Jedno zasadnicze pytanie.
Jak się teraz czujesz, skoro ku twej osobie założono oddzielny temat, całe forum skupia się ku tobie, a ty robisz jako gwiazda?
Czy teraz śmiejesz się z kibiców, odpisując im na kolejny post?
Dobrze ci?

Bugi B.
09-07-2010, 15:27
Odniosłem dziwne wrażenie, że nastąpiła zmiana warty:popcorn:

ja natomiast odniosłem wrażenie, że ktoś tu nie odpowiedział na pytania skierowane do Niego:look:

Ps. Dyha - może jakieś przyspieszone wybory?:lol2:

Forever (L)
09-07-2010, 15:33
Jedno zasadnicze pytanie.
Jak się teraz czujesz, skoro ku twej osobie założono oddzielny temat, całe forum skupia się ku tobie, a ty robisz jako gwiazda?
Czy teraz śmiejesz się z kibiców, odpisując im na kolejny post?
Dobrze ci?

Nie czuje się gwiazdą
Nie śmiałem się z kibiców i nadal się nie śmieje co najwyżej czasem się załamie
Lepiej niż wczoraj i mam nadzieję że gorzej niż jutro ;-)

ichuj
09-07-2010, 15:34
tak z ciekawości.. gdyby iti zmieniło dziś herb na różowy kwadrat w żółte kwiatki też herb byłby dla ciebie bez znaczenia?

dostanę odpowiedź?

Bartek_(L)
09-07-2010, 15:35
1. w 2004 r. po wyjeździe do Wiednia prezes Legii ogłosił że na skutek rozrób na stadionie ze sponsorowania Legii wycofała się firma Siemens; po telefonie SKLW Siemens kategorycznie to zdementował
2. w trakcie protestu kibiców odbywającego się pod torwarem w 2005 r, ITI wynajęło balon na którym umieszczono specjalistyczna aparaturę to monitoringu wydając na to kilkaset tysięcy złotych, jednocześnie skarżąc się że klub cierpi finansowo z powodu protestu
3. w 2005 zatrudniono Pawła Kaczorowskiego, piłkarza otwarcie deklarującego niechęć do Legii i kibiców, mimo protestów i zapowiedzi braku akceptacji przez kibiców klub wydał na niego pieniądze
4 na dwa czy trzy dni przed derbami na jesieni 2005 klub wydal zakazy osobom ktore przygotowywały oprawy co wiecej - na meczach które miały miejsce kilka miesiecy wczesniej

można tak długo, nie wytrzymałem i musiałem napisać - forever nie odpisuj - ten post ma charakter informacyjny, zobacz jakie naprawde jest ITI

arczi
09-07-2010, 15:38
A ja mam serię pytań do wszystkich userów.

Wiecie że za oknem jest piękna pogoda? I że niektórzy są już na urlopach, a inni właśnie je rozpoczynają? I że cholernie irytująca jest konieczność siedzenia na tym forum w takich okolicznościach przyrody, wertowania tych dziesiątek jałowych stron i zwracania wam uwagi w co piątym poście, jak pięcioletnim Krzysiom w piaskownicy? Jest piąteczek. Jedźcie gdzieś nad wodę, odpocznijcie.

A Ty Forever na litość Boską... Daj już sobie spokój. Wyjdź na powietrze, dychnij sobie, sklej samolot, zrób cokolwiek... ale nie dotykaj przez kilka dni klawiatury. Ani Ty nie przekonasz do niczego Nas, ani My Ciebie. Masz swoje argumenty i w porządku. My mamy swoje i wymieniliśmy się nimi na publicznym forum jak na ringu bokserskim. Co z tym zrobisz dalej - Twoja sprawa. Może Cię bawi prowokowanie userów tego forum, ale adminom nie jest już do śmiechu. Osobiście chciałbym zająć się już innymi, znacznie przyjemniejszymi rzeczami niż czytanie tych wszystkich wypocin. Chcesz dalej się w to bawić? Ok. Nie zabraniam, ale nie mniej później do nikogo pretensji, jak ktoś w końcu napisze, lub powie coś o kilka słów za dużo. Oby rzecz jasna tylko na napisaniu się skończyło...

SPQR
09-07-2010, 15:42
Ja się tak spytam z ciekawości ...

Na jaki ch... się z nim spieracie, plus honorujecie oddzielnym tematem na forum? Przecież wiadomo, że to kolejny itibot, kolejny z serii po różnych mroczkach, sraczkach, lukinhach i innych dziwadłach. Dyskusja merytoryczna z kimś kto nawet nie stara się być merytorycznym nie ma najmniejszego sensu...
To jak tłumaczenie chłopu małorolnemu zjawiska zimnej fuzji.

No chyba że wasza chęć szydery nad botem jest tak wielka :jamaica:

Forever (L)
09-07-2010, 15:43
1. w 2004 r. po wyjeździe do Wiednia prezes Legii ogłosił że na skutek rozrób na stadionie ze sponsorowania Legii wycofała się firma Siemens; po telefonie SKLW Siemens kategorycznie to zdementował
2. w trakcie protestu kibiców odbywającego się pod torwarem w 2005 r, ITI wynajęło balon na którym umieszczono specjalistyczna aparaturę to monitoringu wydając na to kilkaset tysięcy złotych, jednocześnie skarżąc się że klub cierpi finansowo z powodu protestu
3. w 2005 zatrudniono Pawła Kaczorowskiego, piłkarza otwarcie deklarującego niechęć do Legii i kibiców, mimo protestów i zapowiedzi braku akceptacji przez kibiców klub wydał na niego pieniądze
4 na dwa czy trzy dni przed derbami na jesieni 2005 klub wydal zakazy osobom ktore przygotowywały oprawy co wiecej - na meczach które miały miejsce kilka miesiecy wczesniej

można tak długo, nie wytrzymałem i musiałem napisać - forever nie odpisuj - ten post ma charakter informacyjny, zobacz jakie naprawde jest ITI

Ale ja nigdzie nie napisałem że klub nie popełniał błędów tyle że IMO teraz czas na porozumienie a nie na wyciąganie akcji z przed 5 lat

Forever (L)
09-07-2010, 15:44
Ja się tak spytam z ciekawości ...

Na jaki ch... się z nim spieracie, plus honorujecie oddzielnym tematem na forum? Przecież wiadomo, że to kolejny itibot, kolejny z serii po różnych mroczkach, sraczkach, lukinhach i innych dziwadłach. Dyskusja merytoryczna z kimś kto nawet nie stara się być merytorycznym nie ma najmniejszego sensu...
To jak tłumaczenie chłopu małorolnemu zjawiska zimnej fuzji.

No chyba że wasza chęć szydery nad botem jest tak wielka :jamaica:

ooo może skoroś taki oświecony wytłumaczysz mi zjawisko zimnej fuzji tylko na priva co by wątku nie zaśmiecać

p(L)m
09-07-2010, 15:47
Ale ja nigdzie nie napisałem że klub nie popełniał błędów tyle że IMO teraz czas na porozumienie a nie na wyciąganie akcji z przed 5 lat

No to zostań członkiem zarządu i dopuść do reszty itiotów pomysł porozumienia.

Bete
09-07-2010, 15:53
A ja mam serię pytań do wszystkich userów.

Wiecie że za oknem jest piękna pogoda? I że niektórzy są już na urlopach, a inni właśnie je rozpoczynają? I że cholernie irytująca jest konieczność siedzenia na tym forum w takich okolicznościach przyrody, wertowania tych dziesiątek jałowych stron i zwracania wam uwagi w co piątym poście, jak pięcioletnim Krzysiom w piaskownicy? Jest piąteczek. Jedźcie gdzieś nad wodę, odpocznijcie.

A Ty Forever na litość Boską... Daj już sobie spokój. Wyjdź na powietrze, dychnij sobie, sklej samolot, zrób cokolwiek... ale nie dotykaj przez kilka dni klawiatury. Ani Ty nie przekonasz do niczego Nas, ani My Ciebie. Masz swoje argumenty i w porządku. My mamy swoje i wymieniliśmy się nimi na publicznym forum jak na ringu bokserskim. Co z tym zrobisz dalej - Twoja sprawa. Może Cię bawi prowokowanie userów tego forum, ale adminom nie jest już do śmiechu. Osobiście chciałbym zająć się już innymi, znacznie przyjemniejszymi rzeczami niż czytanie tych wszystkich wypocin. Chcesz dalej się w to bawić? Ok. Nie zabraniam, ale nie mniej później do nikogo pretensji, jak ktoś w końcu napisze, lub powie coś o kilka słów za dużo. Oby rzecz jasna tylko na napisaniu się skończyło...

Archi:protestuje::foch:
Swoją drogą jak znam te forum to temat rozwojowy ;)

SPQR
09-07-2010, 15:56
ooo może skoroś taki oświecony wytłumaczysz mi zjawisko zimnej fuzji tylko na priva co by wątku nie zaśmiecać

Czy wiesz co to jest porównanie? :roll:

Pan Artysta
09-07-2010, 16:02
A co do tego czy Prezes Kosmala powiedział to co napisało SKLW ciężko mi uwierzyć. Wielka szkoda że nie ma z tej wypowiedzi żadnego nagrania ;-(

tu was boli :)
wszedzie to samo pytanie-na legia net, na niekumatych inaczej forum i pojawiło się to pytanie i tu :)
lubię to
ta nie pewność i 100 postów aby postawić jedno pytanie które od wczorajszego dnia męczy wszystkich iti otów
czy pozostał jakiś ślad słów Kosmali co wiewióry w lesie wali :lol:

i nigdzie nikt wam tej odpowiedzi nie udzielił
ps:
ForewerL na legianet klikasz jako --->;)uśmieszek<---

Forever (L)
09-07-2010, 16:02
No to zostań członkiem zarządu i dopuść do reszty itiotów pomysł porozumienia.

Z przyjemnością tylko niestety nie chcą mnie wybrać ;-(

Zdzisiek
09-07-2010, 16:03
Wnioskując z treści przeczytanej, napisanej przez Ciebie dotychczas na forum, twierdzę, że najgłupszy nie jesteś.
Tylko pragnę zauważyć, że przez 3 lata magistra nie zrobisz. Masz 38 wiosen na karku, rodzinę, obowiązki itd. Ktoś Ciebie skusił
kibicowaniem, i tak stałeś się "fanatykim" znającym naszą Legię tylko z
youtube, przekazów "ustnych", może mediów itd.
Nie będąc na "wojnie" nie możesz decydować o warunkach egzystencjalnych
na placu boju. Marzysz jak, większość z nas o, (że tak to nazwę) "powrocie do normalności". Zanim się zestarzejesz na dobre. Chcesz ten pierwszy raz, poczuć atmosferę Łazienkowskiej. To tak jak pierwszy stosunek, o którym wiesz, że się może zdarzyć, więc bez opamiętania zrobisz wszystko, żeby do niego doszło, w nawiasie (po trupach). Nie baczysz na to, czy może się to Tobie opłacać, i czy przypadkiem komuś, przysłowiowej krzywdy nie zrobisz.
Dawno, dawno temu była piękan atmosfera na Legii, której niestety nie było
Tobie pisane oglądać i czuć. Jestem parę lat młodszy od Ciebie (parę), ale
to co przeżyłem, i widziałem na Legii, zapiera dech w piersiach.
Od czasu kiedy Ty zacząłeś kibicować tj. około, jak sam napisałeś (3-4 lata),
ja na stadion nie poszedłem. Z jakich przyczyn, nieważne...
Znam "parę osób" od wielu lat, z różnych "środowisk legijnych".
Wiem co im się stało dzięki "włodarzom" z KP, i jak ci ludzie z w/w KP, traktują mnie, i wielu z nas, za to, że jesteśmy "tylko" kibicami Legii.
Przez ostatnich parę lat byliśmy świadkami, kłamstw, szykan, pomówień,
oskarżeń i poniżań. Ty jako (bez urazy) "świerzak", nie możesz mieć z tym nic wspólnego, a w związku z tym nie możesz mieć określonego zdania na w/w temat. Dostaniesz zakaz za to, że pojedziesz za Legią do Wilna, lub Bełchatowa, będziesz chciał pójść na derby, w liczbie okolo 741 osób, i tylko za to będziesz musiał pojawić się w prokuraturze, zamęczą cię durną korespondencją, oskarżą o np. napaść na policjanta i, udział w nielegalnym (wg. nich) zgromadzeniu, to wtedy pogadamy...
Potrafisz pisać, rozpylaną elokwencją, i składnościa w treści pisanej,... i tylko dlatego w 170 ostatnich postach napisanych, raptem przez 3 dni, próbujesz odpierać zarzuty, i odpowiadać na pytania. Ale to nic nie wnosi. Dyskutujesz z ludzmi, którzy poświęcili Legii, trochę więcej niż ty. Polemizujesz, i stawiasz siebie w świetle osoby "neutralnej" odcinającej się od wszelkich grup, i środowisk, itd...
A tak naprawdę to nic nie wiesz, po za cenami biletów i karnetów...
Dlatego zadam Tobie pytanie....

dlaczego to robisz ?

Forever (L)
09-07-2010, 16:04
[ciach o pogodzie]

OK obiecuję do poniedziałku nie będę pisał
Miłego weekendu

b.
09-07-2010, 16:06
OK obiecuję do poniedziałku nie będę pisał

Jeszcze jakbyś był tak uprzejmy to ustosunkuj się do postu Zdziśka ( :brawo: ).

rolnik
09-07-2010, 16:18
Jako że kolega Forever dał arcziemu słowo, że do poniedziału zamilknie to temat zamykam na weekend żeby mieć święty spokój :bauns:

rolnik
12-07-2010, 07:20
Temat otwarty :kawa:

Przypominam: debilne pytania, debilne uwagi, debilne posty = punkty lub ban.

Cygan
13-07-2010, 08:31
Słowo się rzekło. 2 punkty.

gawron
13-07-2010, 10:08
Ja mam pytanie: Co zrobiłeś dla Legii oprócz przychodzenia na mecze?

Fester
13-07-2010, 10:29
Wnioskując z treści przeczytanej, napisanej przez Ciebie dotychczas na forum, twierdzę, że najgłupszy nie jesteś.
Tylko pragnę zauważyć, że przez 3 lata magistra nie zrobisz. Masz 38 wiosen na karku, rodzinę, obowiązki itd. Ktoś Ciebie skusił
kibicowaniem, i tak stałeś się "fanatykim" znającym naszą Legię tylko z
youtube, przekazów "ustnych", może mediów itd.
Nie będąc na "wojnie" nie możesz decydować o warunkach egzystencjalnych
na placu boju. Marzysz jak, większość z nas o, (że tak to nazwę) "powrocie do normalności". Zanim się zestarzejesz na dobre. Chcesz ten pierwszy raz, poczuć atmosferę Łazienkowskiej. To tak jak pierwszy stosunek, o którym wiesz, że się może zdarzyć, więc bez opamiętania zrobisz wszystko, żeby do niego doszło, w nawiasie (po trupach). Nie baczysz na to, czy może się to Tobie opłacać, i czy przypadkiem komuś, przysłowiowej krzywdy nie zrobisz.
Dawno, dawno temu była piękan atmosfera na Legii, której niestety nie było
Tobie pisane oglądać i czuć. Jestem parę lat młodszy od Ciebie (parę), ale
to co przeżyłem, i widziałem na Legii, zapiera dech w piersiach.
Od czasu kiedy Ty zacząłeś kibicować tj. około, jak sam napisałeś (3-4 lata),
ja na stadion nie poszedłem. Z jakich przyczyn, nieważne...
Znam "parę osób" od wielu lat, z różnych "środowisk legijnych".
Wiem co im się stało dzięki "włodarzom" z KP, i jak ci ludzie z w/w KP, traktują mnie, i wielu z nas, za to, że jesteśmy "tylko" kibicami Legii.
Przez ostatnich parę lat byliśmy świadkami, kłamstw, szykan, pomówień,
oskarżeń i poniżań. Ty jako (bez urazy) "świerzak", nie możesz mieć z tym nic wspólnego, a w związku z tym nie możesz mieć określonego zdania na w/w temat. Dostaniesz zakaz za to, że pojedziesz za Legią do Wilna, lub Bełchatowa, będziesz chciał pójść na derby, w liczbie okolo 741 osób, i tylko za to będziesz musiał pojawić się w prokuraturze, zamęczą cię durną korespondencją, oskarżą o np. napaść na policjanta i, udział w nielegalnym (wg. nich) zgromadzeniu, to wtedy pogadamy...
Potrafisz pisać, rozpylaną elokwencją, i składnościa w treści pisanej,... i tylko dlatego w 170 ostatnich postach napisanych, raptem przez 3 dni, próbujesz odpierać zarzuty, i odpowiadać na pytania. Ale to nic nie wnosi. Dyskutujesz z ludzmi, którzy poświęcili Legii, trochę więcej niż ty. Polemizujesz, i stawiasz siebie w świetle osoby "neutralnej" odcinającej się od wszelkich grup, i środowisk, itd...
A tak naprawdę to nic nie wiesz, po za cenami biletów i karnetów...
Dlatego zadam Tobie pytanie....

dlaczego to robisz ?

ten post powinien skończyć ten temat i pożegnać Pana Forevera, który nigdy nie zrozumie o co tu tak na prawdę chodzi...

Forever (L)
13-07-2010, 11:19
Ja mam pytanie: Co zrobiłeś dla Legii oprócz przychodzenia na mecze?

kupowałem pamiątki
Wylicytowałem koszulkę jednego z piłkarzy
Uczestniczyłem aktywnie w spotkaniach z zarządem (z inicjatywy Legia Net) jak i w spotkaniu z SKLW
Dopingowałem i zachęcałem do dopingu
Tyle

karakan
13-07-2010, 11:25
Jaki masz nick na legia.net?

Forever (L)
13-07-2010, 11:29
Jaki masz nick na legia.net?

Forever (L) jak łatwo się domyślić ;-)
Ale napisałem tam nie więcej niż 3 komentarze więc możesz mieć problem ze znalezieniem

karakan
13-07-2010, 11:38
Nie wiem czy łatwo..

Forever (L)
13-07-2010, 11:43
Nie wiem czy łatwo..

A to ty w necie pod rożnymi nicami występujesz ??

p kibic
13-07-2010, 12:08

1.Gdyby zmieniono godlo Polski na czarna wrone tudziez pieknego labedzia, bylo by to dla ciebie wazne? czy zaakceptowal bys to bez problemu?

2. w jakiej dziedzinie zycia jesstesmy mocny? tzn. moze np. jestes inzynierem, informatykiem, zoologiem, pytam serio

karakan
13-07-2010, 12:11
A to ty w necie pod rożnymi nicami występujesz ??

nićmi..

To jest temat gdzie Tobie się zadaje pytania :chytry:

Traper
13-07-2010, 13:10
kupowałem pamiątki
Wylicytowałem koszulkę jednego z piłkarzy
Uczestniczyłem aktywnie w spotkaniach z zarządem (z inicjatywy Legia Net) jak i w spotkaniu z SKLW
Dopingowałem i zachęcałem do dopingu
Tyle

Pierwsze pogrubienie, Ile było tych spotkań?

Drugie, to ciekawe, że dopingowałeś, z tego co napisał zdzisiekk(nie siedzie i nie rozkminiam każdej twojej wypowiedzi wynika, że na Legii jesteś od 3-4 lat), więc moje pytanie: gdzie dopingowałes?

Forever (L)
13-07-2010, 13:11
1.Gdyby zmieniono godlo Polski na czarna wrone tudziez pieknego labedzia, bylo by to dla ciebie wazne? czy zaakceptowal bys to bez problemu?

2. w jakiej dziedzinie zycia jesstesmy mocny? tzn. moze np. jestes inzynierem, informatykiem, zoologiem, pytam serio

1. O herbie już napisałem wszystko

2. Zawodowo zajmuję się zarządzaniem i wydaje mi się że jestem w tym dobry

Forever (L)
13-07-2010, 13:13
Pierwsze pogrubienie, Ile było tych spotkań?

Drugie, to ciekawe, że dopingowałeś, z tego co napisał zdzisiekk(nie siedzie i nie rozkminiam każdej twojej wypowiedzi wynika, że na Legii jesteś od 3-4 lat), więc moje pytanie: gdzie dopingowałes?

Dziwne interesujesz się sprawami Legii a nie wiesz ?? jedno z zarządem i jedno z SKLW

Na Legii (podać trybuny rząd i miejsce ??)

Traper
13-07-2010, 13:19
Dziwne interesujesz się sprawami Legii a nie wiesz ?? jedno z zarządem i jedno z SKLW

Dobrze, że Ty się orientujesz i nie wiesz jak wygląda flaga OFMC

Na Legii (podać trybuny rząd i miejsce ??)

Wystarczy jak podasz mecze na których dopingowałeś, albo podasz ich przybliżoną liczbę

iniemamniejusz
13-07-2010, 13:20
Zaraz zaraz. Dopingowałeś czyli dokładnie robileś co? Pierwszy mecz na jakim byłeś to było zdobywające na naszym stadionie mistrostwo kraju Zagłębie Lubin. Potem jeśli mnie pamięć nie myli, doping był na meczy PE z Górnikiem Łęczna, a później to już wiadomo, Wilno i koniec atmosfery na stadionie. To ja się pytam co z tym dopingiem, no chyba, że chodzi Ci o te sporadyczne przypadki śpiewania na czas zawieszenia protestu.

Traper
13-07-2010, 13:22
iniemamniejusz, do tego dążyłem, ale chciałem żeby sam na to wpadł ;)

Forever (L)
13-07-2010, 13:31
Dobrze, że Ty się orientujesz i nie wiesz jak wygląda flaga OFMC

No przecież ja się nie orientuję ;-P po za tym kiedy to miałem mieć okazję podziwiać tą flagę ?? na wyjazdach na które nie jeżdżę ??

Wystarczy jak podasz mecze na których dopingowałeś, albo podasz ich przybliżoną liczbę

Po za tymi na których wy również kibicowaliście (jak np. mój pierwszy z Zagłębiem, Pożegnanie żylety itd) to na większości meczy przez ten czas
Ilości wybacz nie umiem policzyć

iniemamniejusz
13-07-2010, 13:33
Po za tymi na których wy również kibicowaliście (jak np. mój pierwszy z Zagłębiem, Pożegnanie żylety itd) to na większości meczy przez ten czas

A to jeszcze ciekawsze. Wytłumacz mi zatem, jak to jest możliwe, że w tej przenikliwej ciszy stadionowej nie doszedł do mnie twój doping?

Net
13-07-2010, 13:36

:lol::lol:

Kiedy będzie można głosować na najbardziej druzgocący post roku ??

Traper
13-07-2010, 13:38

Myślę, że ten post powinien zakończyć dyskusje z tobą, nie ośmieszaj się coraz bardziej

p kibic
13-07-2010, 13:52
2. Zawodowo zajmuję się zarządzaniem i wydaje mi się że jestem w tym dobry[/QUOTE]

super. masz wlasna firme, masz pracownika, który pracuje u ciebie od 3 lat, firmie troche nie idzie ale znasz problem od podszewki, masz wiedze dlaczego macie problem..
teraz ten pracownik ktory o zarzadzaniu wie tyle co nic, ale ze pracuje u ciebie od 3 lat uwaza ze ma prawo cie pouczac, mowic jak wyjsc z kryzysu, wytykac bledy, na twoje merytoryczne odpowiedzi ciagle bredzi to samo, jak go traktujesz??
1.kazesz sie w koncu zamknac
2. gdy ciagle stara sie byc madrzejszy od ciebie i nie reaguje na uwagi ze nie ma pojecia o czym mowi wyrzucsz go z roboty
3. caly czas starasz sie przekonac (widzac ze nie przyjmuje zadnych argumentow) dyletanta ze to ty masz doswiadczenie i wiedze w tej robocie a nie pracownik ktory pracuje w firmie od 3 lat, po tygodniu przekomarzan i dyskusji on ciagle uwaza ze jest madrzejszy w tym temacie mimo tego iz kilkanascie razy udowodniles mu ze generalnie jest w temacie dyletantem... co robisz?

Forever (L)
13-07-2010, 15:18
A to jeszcze ciekawsze. Wytłumacz mi zatem, jak to jest możliwe, że w tej przenikliwej ciszy stadionowej nie doszedł do mnie twój doping?

Nie wiem pewnie w ramach bojkotu nie było cię na stadionie ;-P
Bo jak byś był to byś wiedział że ludzie 9 w tym i ja) dopingowali

Forever (L)
13-07-2010, 15:30
2. Zawodowo zajmuję się zarządzaniem i wydaje mi się że jestem w tym dobry

super. masz wlasna firme, masz pracownika, który pracuje u ciebie od 3 lat, firmie troche nie idzie ale znasz problem od podszewki, masz wiedze dlaczego macie problem..
teraz ten pracownik ktory o zarzadzaniu wie tyle co nic, ale ze pracuje u ciebie od 3 lat uwaza ze ma prawo cie pouczac, mowic jak wyjsc z kryzysu, wytykac bledy, na twoje merytoryczne odpowiedzi ciagle bredzi to samo, jak go traktujesz??
1.kazesz sie w koncu zamknac
2. gdy ciagle stara sie byc madrzejszy od ciebie i nie reaguje na uwagi ze nie ma pojecia o czym mowi wyrzucsz go z roboty
3. caly czas starasz sie przekonac (widzac ze nie przyjmuje zadnych argumentow) dyletanta ze to ty masz doswiadczenc i wiedze w tej robocie a nie pracownik ktory pracuje w firmie od 3 lat, po tygodniu przekomarzan i dyskusji on ciagle uwaza ze jest madrzejszy w tym temacie mimo tego iz kilkanascie razy udowodniles mu ze generalnie jest w temacie dyletantem... co robisz?

Wiesz staram się mu wytłumaczyć ale też wysłucham jego spostrzeżeń (a nuż widelec zauważył coś co mi umknęło) a najlepiej jeśli jest taka możliwość wciągam go w rozwiązanie problemu (bo uważam że jeśli ludzie uczestniczą w rozwiązaniu problemu to potem jeśli coś pójdzie nie tak poczuwają się do kolejnych poprawek)

Tylko wiesz co sytuacja na Legii jest trochę inna IMO wygląda ona tak używając twojego porównania

Jest sobie firma którą przejął nowy inwestor i jest sobie stara załoga i nowa załoga. W firmie są problemy bo inwestor nie dogaduje się ze starą załogą która nawołuje do strajku. Nowa załoga jest podzielona cały ten spór za bardzo jej nie dotyczy i chętnie by pracowała (wszystko jedno czy na starych czy na nowych warunkach) tyle że nie bardzo może sobie poradzić bez starej załogi.
Powiedz co byś zrobił na miejscu
1. Starej załogi
2. Nowej załogi
3. Inwestora

Forever (L)
13-07-2010, 15:31
Myślę, że ten post powinien zakończyć dyskusje z tobą, nie ośmieszaj się coraz bardziej

A tak konkretnie co was śmieszy panowie ??

Net
13-07-2010, 15:39
A tak konkretnie co was śmieszy panowie ??

Smieszy mnie to, że mój 4 letni syn jest bardziej ogarnięty niż Ty.

Z tego co wyczytałem, Twój staż na Ł3 to 3-4 lata, nie masz pojęcia o podstawowych rzeczach. Twoje pytania są na poziomie szkoły podstawowej lub nawet niżej, ponieważ w podstawówce dzieciaki mają przyswojone więcej wiedzy niż Ty.

Nie wiem lub nie chcę wiedzieć ile masz lat ale jeżeli jesteśmy w podobnym wieku to odnoszę wrażenie, że zostałeś wychowany w wierze, że 13 grudnia był dobrym posunięciem.

Forever (L)
13-07-2010, 15:44
Smieszy mnie to, że mój 4 letni syn jest bardziej ogarnięty niż Ty.

Z tego co wyczytałem, Twój staż na Ł3 to 3-4 lata, nie masz pojęcia o podstawowych rzeczach. Twoje pytania są na poziomie szkoły podstawowej lub nawet niżej, ponieważ w podstawówce dzieciaki mają przyswojone więcej wiedzy niż Ty.

Nie wiem lub nie chcę wiedzieć ile masz lat ale jeżeli jesteśmy w podobnym wieku to odnoszę wrażenie, że zostałeś wychowany w wierze, że 13 grudnia był dobrym posunięciem.

No po prostu sama merytoryka i do czego się tu odnosić ;-(

ichuj
13-07-2010, 16:12
O kurcze! Stary wyjadacz z ciebie... 3 lata na Legii, dwa mecze na Żylecie, żadnego wyjazdu. Z takim stażem, nie ma się co dziwić, że chciałeś nas ogłupiony lud oświecić.

Zadałem ci dwa razy pytanie, na które nie uzyskałem odpowiedzi. Tak więc zadam jeszcze raz, czy herb również byłby dla ciebie bez znaczenia (bo jak sam mówisz, nie jest to dla ciebie tak ważna kwestia jak dla nas) gdyby został on zmieniony na powiedzmy różowy kwadrat? Tylko nie mów, że kwestie herbu już skończyłeś, bo nie skończyłeś.

Będzie oprawa na meczu otwarcia?

Forever (L)
13-07-2010, 16:17
O kurcze! Stary wyjadacz z ciebie... 3 lata na Legii, dwa mecze na Żylecie, żadnego wyjazdu. Z takim stażem, nie ma się co dziwić, że chciałeś nas ogłupiony lud oświecić.

Zadałem ci dwa razy pytanie, na które nie uzyskałem odpowiedzi. Tak więc zadam jeszcze raz, czy herb również byłby dla ciebie bez znaczenia (bo jak sam mówisz, nie jest to dla ciebie tak ważna kwestia jak dla nas) gdyby został on zmieniony na powiedzmy różowy kwadrat? Tylko nie mów, że kwestie herbu już skończyłeś, bo nie skończyłeś.

Będzie oprawa na meczu otwarcia?

już wypowiadałem swoje zdanie w kwestii herbu nie chce ci się czytać to twoja sprawa
Jeszcze raz zapytam ile trzeba mieć lat na Legii i ile wyjazdów żeby mieć własne zdanie i móc je głosić ???
Edit
Co do oprawy to ja nic na ten temat nie wiem ale mam nadzieję że tak

ichuj
13-07-2010, 16:28
To znów pewnie ja coś źle napisałem
Herb ma znaczenie ale nie upieram się że tylko ten z 57 jest najwłaściwszy i jedyny

1. O herbie już napisałem wszystko

:cenzura: napisałeś a nie wszystko, ale widzę że rżnięcie gł.pa to u ciebie norma..
Głoś sobie swoje zdanie, oświecaj nas o wielki

iniemamniejusz
13-07-2010, 17:40
Nie wiem pewnie w ramach bojkotu nie było cię na stadionie ;-P
Bo jak byś był to byś wiedział że ludzie 9 w tym i ja) dopingowali

Przeczytałeś moje pytanie, czy tak na około próbujesz wyjść z mało ciekawej sytuacji? Ja w przeciwieństwie do Ciebie kolego mało sympatyczny nie zajmowałem się kibicowaniem przed telewizorem, także również nie przed telewizorem stwierdzałem tą przenikliwą ciszę.
:cenzura: głupoty, tyle!

Forever (L)
13-07-2010, 18:42
:cenzura: napisałeś a nie wszystko, ale widzę że rżnięcie gł.pa to u ciebie norma..
Głoś sobie swoje zdanie, oświecaj nas o wielki

Wszystko co ja mam w tym temacie do powiedzenia

Przeczytałeś moje pytanie, czy tak na około próbujesz wyjść z mało ciekawej sytuacji? Ja w przeciwieństwie do Ciebie kolego mało sympatyczny nie zajmowałem się kibicowaniem przed telewizorem, także również nie przed telewizorem stwierdzałem tą przenikliwą ciszę.
:cenzura: głupoty, tyle!

Przeczytałem i odpowiedziałem na stadionie był prowadzony doping jeśli go nie słyszałeś to IMO nie było cię tam

iniemamniejusz
13-07-2010, 19:05
IMO w co drugim poście, zajebiście.
Kolego, na stadionie, na którym był doping to akurat Ty nigdy nie byłeś. Bo sporadyczne dwa przypadki na jakich miałeś prawo być pozostawię bez komentarza.
Jeśli chodzi o doping to faktycznie iti ********** dość często było słyszane, a jeśli mówisz o wygwizdywanym "Legia klask klask" i twierdzisz, że to był doping, to tylko potwierdzasz zdanie jakie o tobie tutejsi forumowicze mają.
Znikniesz jak każda gwiazda, która w takim stylu się tu pojawiała. Niekumaci prowadzą zapisy, korzystaj z okazji :prawi:

detoxizer
13-07-2010, 19:10
Forever, jak czytam Twoje posty już wiem, czemu nie ma jedności w kibicach. Nie będę tłumaczył na jakich podstawach tak twierdzę, bo w zasadzie po co? Nie chce mi się, nie mam tyle zapału co niektórzy wpadający z Tobą w polemikę. Pozdrawiam.

Forever (L)
13-07-2010, 19:27
IMO w co drugim poście, zajebiście.
Kolego, na stadionie, na którym był doping to akurat Ty nigdy nie byłeś. Bo sporadyczne dwa przypadki na jakich miałeś prawo być pozostawię bez komentarza.
Jeśli chodzi o doping to faktycznie iti ********** dość często było słyszane, a jeśli mówisz o wygwizdywanym "Legia klask klask" i twierdzisz, że to był doping, to tylko potwierdzasz zdanie jakie o tobie tutejsi forumowicze mają.
Znikniesz jak każda gwiazda, która w takim stylu się tu pojawiała. Niekumaci prowadzą zapisy, korzystaj z okazji :prawi:

Zniknę albo i nie zobaczymy za czas jakiś ;-P
A co do dopingu to był jaki był ale jednak słyszalny nawet dla Ciebie ;-)

Ciekaw jestem jaka będziesz miał stopkę jak dojdzie do porozumienia ;-)