PDA

Zobacz pełną wersję : Kadra: Boruc dostanie powołanie?

kamyk
15-05-2003, 11:37
Pozycja Jerzego Dudka w reprezentacyjnej bramce jest niepodważalna. Wszystko wskazuje na to, że na numer dwa wyrasta golkiper Karpat Lwów - Maciej Nalepa. Kto jest trzeci na liście Jacka Kazimierskiego, trenera bramkarzy w kadrze? - o tym pisze "Sport".

"Szamotulski, Liberda, Tkocz - wszyscy oni są podobni, tylko w danym okresie jeden ma lepszą formę, drugi - gorszą. W całym tym gronie mam jednak swojego czarnego konia" - powiedział Kazimierski.

"Bardzo mi się podoba w ostatnim czasie Artur Boruc. Wreszcie zaczął bronić w Legii. Jest młody, utalentowany, zasługuje na sprawdzenie. Poza tym - znam jego dobre i słabsze strony. Jeżeli tylko do końca będzie bronić równo, zaproponuję go na mecz z Kazachstanem" - dodał.

niech arturo broni dobrze to dostanie powolanie :) bo chlopak ma talento :))

misiekd
15-05-2003, 12:43
od czasu gdy wrócił do składu po kontuzji jest w dobrej formie i nie wpuścił jeszcze bramki.
należałoby mu się
Wg mnie na Kazachstan Janas powinien powołać conajmniej 4 legionistów:
Zieliński (100%), Boruc, Jarzębowski, Saganowski. (ew. Surma)

MaxyM
15-05-2003, 12:52
Ne zrozumcie mnie źle, ale to jest Reprezentacja, a jak tak każdy będzie zaraz tam grał to może i któregoś z nas forummowiczów zatrudnią.

Jeszcze nie, niech chłopak dogra sezon do końca - a co jak się spali?

Może mieć po takim meczu problemy z psychiką i zawalić nam lige. Za wcześnie na Reprezentacje i to o wiele - jeszcze bedzie czas ... .

Jawor_CDR
15-05-2003, 12:56
Hmm, ja dla mnie, choc nic nie mam do Boruca, to chyba troche za wczesnie na powolanie. Mnie sie wydaje ze Janas powolouje w ten sposob, ze jak jakiemus pilkarzowi wyjdzie jeden mecz to on od razu go bierze. Ja rozumiem ze mecz ze Szwedami tuz, tuz, ale lepiej powolac sprawdzonych zawodnikow niz posilkowac sie tymi co raz blysneli w jednym meczu.

legart
15-05-2003, 13:05
Zgadzam się z przedmówcami, mimo że forma Boruca rośnie (co mnie cieszy), chyba jeszcze za wcześnie za kadrę.

Kiju
15-05-2003, 13:44
Tez mi sie wydaje ze Boruc i reprezentacja to nieporozumienie.Niech chociaz rozegra 10 meczy na rownym,solidnym poziomie.Przeca on na dobrą sprawe nie wywalczył jeszcze miejsca w podstawowym skladzie Legii,zawsze przegrywał rywalizacje w bramce.
Moim zdaniem Boruc czy tez powoływany nie wiem dlaczego Stasiak z Widzewa to melodia przyszłosci...tak na dobra sprawe to nie ma kto zastapic Dudka,ktory tez nie jest w najwyzszej formie.szkoda ze gdzies zagubil sie Majdan,to był dobry bramkarz,powinien wrocic do polskiej ligy,np. do Wisły i odbudowac swoja silna pozycje.

Keleborn
15-05-2003, 15:04
Zgadzam się. Niech nabierze pewności siebie, pogra na równym poziomie w klubie. Jakby teraz w reprezentacji zagrał, to mógłby się poczuć mistrzem świata, a to by go zgubiło. I tak go czasami fantazja ponosi, czyż nie?

yakuza
15-05-2003, 15:25
Borucowi zdarzają sie jeszcze proste błędy ale widać już po jego interwencjach ze oswoił sie z tym że w Legii nie ma kto go zastapić i zaczyna bronic coraz pewniej. Jak dla mnie to jeszcze troche za wczesnie do reprezentacji. Niech zdobywa doswiadczenie w Legii a wtedy kto wie :)
Ten chłopak ma spory talent.

Aureliusz
15-05-2003, 16:26
Ja myślę, że te powołania Janasa są strasznie chaotyczne. Ktoś zagra 1, 2 mecze dobrze a Janas bierze go od razu do kadry. Przykłady można mnożyć: Zdebel, Jarzębowski, Lasocki. Jeszcze nie czas na Boruca. Niech sie ogrywa w Legii i za rok będzie czołowym bramkarzem w Polsce.

yusta
15-05-2003, 16:27
Ja się boję, że jak Boruc dostanie powołanie i dostanie szansę z tym Kazachstanem to mu sodówka uderzy. Na początku rundy, strasznie drażniły mnie jego wypowiedzi w prasie: "Najwyższy czas, żebym ja bronił", "Nie zawaliłem żadnej bramki" itp, szczególnie po tych babolach nie poczuwał się do winy. Złapał kontuzję, posiedzial na ławeczce, troszkę ochłonął i są efekty. Boje się, że wystep Arturka w reprze, może coś w jego psychice zmienić. Za wcześnie dla niego i nie chodzi mi o wiek, tylko o doświadczenie. Niech pobroni najpierw z jeden sezon na równym wysokim poziomie.

R@dek (L)
15-05-2003, 17:13
Ciężko powiedzieć czy kadra może mu zaszkodzić :hmm: Dobrze jednak że został zaóważony może weźmie się jeszcze bardziej do roboty i zacznie walczyć o kadre to mu wyjdzie na dobre :)

Yevaud
15-05-2003, 17:40
Na grę w reprezentacji w wykonaniu Boruca za wcześnie. Otrzymanie powołania wcale jednak jeszcze nie ozancza, że zagra on choćby i minutę!!!
Dlatego Janas może go sobie spokojnie powołać, żeby się chłopak z atmosferą w kadrze oswoił, ale nie oznacza to wcale wypuszczenia go na boisko. A jeśli miałby dojść do gry Boruca, to koniecznie musiałby Janas też wystawić w tym samym czasie Jacka Zielińskiego jako swego rodzaju osłone psychiczną. I tak jeszcze trochę czasu, aż Boruc nazbiera przynajmniej te 50 meczów w lidze.

Unico
15-05-2003, 18:52
[...]szkoda ze gdzies zagubil sie Majdan,to był dobry bramkarz,powinien wrocic do polskiej ligy,np. do Wisły i odbudowac swoja silna pozycje.

Ej Kiju nie żartuj tak okrutnie. :buhaha: Majadan w Krakowie 8- :rotfl: Chyba, że miałeś na myśli Płock :> tam może sobie budować swoją pozycję :>

Co do powołań - o co temu Janasowi chodzi? Teraz Boruc dostanie powołanie 8- wcześniej Jop zagrał 8- Chyba on nie chce sprawdzić w reprezentacji wszystkich kopaczy z naszej ligi :>

yeah
15-05-2003, 19:16
Je pense que il est trop jeune pour joue dans L'equipe National.

Nazgul
15-05-2003, 19:24

WHAT???
May you use any human language?

yakuza
15-05-2003, 20:50
[...]szkoda ze gdzies zagubil sie Majdan,to był dobry bramkarz,powinien wrocic do polskiej ligy,np. do Wisły i odbudowac swoja silna pozycje.

Ej Kiju nie żartuj tak okrutnie. :buhaha: Majadan w Krakowie 8- :rotfl: Chyba, że miałeś na myśli Płock :> tam może sobie budować swoją pozycję :>

No własnie Kiju głupi jestes czy jak przeciez w Wisle pewniakiem jest boski Andżelo a taki Majdan to by nawet na ławke nie wszedł :rotfl:

misiekd
15-05-2003, 21:16
yeah napisał:

WHAT???
May you use any human language?

Bitte schon:
"sądzę że on jest zbyt młody by grać w drużynie Narodowej (czyt. Reprezentacji)"

Ostry
15-05-2003, 22:18
Ja również jestem zdania,że chyba jescze trochę za wcześnie na kadrę.Tak naprawdę,to Boruc zaliczył w Legii dopiero kilka dobrych interwenci.Widać,że ma spory talent,ale z reprezentacją należy trochę poczekać.To wszystkim wyjdzie na dobre.

Kiju
16-05-2003, 00:11

:>

Nie wiem czy to żarty,bo chyba w Wisle zastanawiali sie nad Majdanem,tyle ze podpisał on kontrakt w Grecji...a wydaje mie sie ze jest nadal dobrym bramkarzem,duzó lepszym niz obecni w Wiśle.

..ale nie o tym jest temat.

Gandi
16-05-2003, 10:58

:>

Nie wiem czy to żarty,bo chyba w Wisle zastanawiali sie nad Majdanem,tyle ze podpisał on kontrakt w Grecji...a wydaje mie sie ze jest nadal dobrym bramkarzem,duzó lepszym niz obecni w Wiśle.

..ale nie o tym jest temat.

Widzisz Kiju - Majdan już raz Wisłe olał i starczy. Niech sie tam bawi w Turcji lub inszej Grecji a na starośc wróci pomóc swojej Pogoni.

A my mamy naszego nowego boskiego Piekuta!! 8- :+: ( wiem wiem i dla nas jest to szok)
Na razie więc igła jest rezerwowowym i pewnie tak zostanie do końca sezonu

P.S
W kwesti Boruca
Za młodyś na heroda... tfu... bramkarza repry :>

Adiq
17-05-2003, 01:18
Wg. mnie nie powinien dostać powołania, bo jest młody i po prostu może mu sodówka uderzyć do głowy. Jeszcze niedawno był stałym drugim bramkarzem Legii, awansował na pozycję pierwszego, zagrał dobry mecz i powołanie do kadry. Za szybko to wszystko się toczy i może to tylko wyjść na złe. Jestem przekonany, że jeszcze nie raz zagra w reprezentacji.

c_zary
17-05-2003, 02:39
To naprawde jest u nas az tak zle na tej pozycji :hmm:
Boruc ma zadatki na dobrego bramkarza ale na razie musi sie jeszcze duzo uczyc. W tym momencie to powolanie byloby zdecydowanie na wyrost.

biotronic
17-05-2003, 10:42
Boruc w kadrze? Bez przesady. Niech najpierw wywalczy cos z Legia. Ustabilizuje forme na wysokim poziomie. aha i jeszcze postep, postep i jeszcze raz postep. Jak na razie jakis ten postep widze, ale to ma sie utrzymywac przez dluzszy okres czasu, a nie klika kolejek ligowych.
Boruc do REPRY!!! (ale za rok)