PDA

Zobacz pełną wersję : Bardzo fajny program o mazowieckiej piłce na WOT

Sergii
20-10-2003, 20:14
Dzisiaj ( poniedziałek) został wyemitowany w TV super program w całości poświęcony ostatniemu weekendowi w wykonaniu futbolistów z naszego województwa. W programie m.in była relacja z wyjazdu kibiców do Płocka , wywiad ze Svitlicą , Jacek Magiera uczył dzieci kopać piłkę , w dziale wielki mecz ( ? ) przedstawiono mecz Legii z Utrechtem , mówiono też o Polonii ( oświetlenie) Świcie i Petro ale 80 % było o Legii. Program ten będzie emitowany w każdy poniedziałek na "Wocie" a za tydzień m.in bramki z meczu Legia - Korona i Polonia - LEch dalsze losy dzielnego "Magica" jako nauczyciela piłkarskiego rzemiosła , w dziale wielkie mecze ( ? ) przestawienie potyczki Polonii z Porto

rkwa
20-10-2003, 20:17
Jeszcze tytul moglbyc napisac.

Swierzy
20-10-2003, 20:18
Taa. Bardzo fajny program. Sporo o Legii mowili. W nastepnym wydaniu bedzie chyba wiecej o KSP 8o
A widok Magica wsrod tych srajtkow mnie rozwalil :)
Pokazali tez urywki z Legia-Utrecht. Za tydzien jak pokaza polonia-Porto to bedzie jeden wielki LOL :rotfl:

Tuzin...
20-10-2003, 20:53
A o 22 w Radiu94 Czarny Poniedzialek czyli Legionista i Polonista tocza boje na slowa :> Tylko ta muza z dupy :/

arczi
20-10-2003, 21:59
Jeszcze tytul moglbys napisac.

Piłkarski tydzień.
Też oglądałem. Całkiem fajny programik. Choc jego jakosc jest mizerna. Ale czego sie spodziewac po TVP.

rkwa
20-10-2003, 23:29
Dzieki Arczi,za tydzien zobacze i sam ocenie,napewno Ci co nie maja canalu sa zadowoleni.Ja osobiscie bym chcial zeby powrocil ''przedsionek ekstraklasy'' albo zeby canal pokazywal 2 lige.

Norbas
21-10-2003, 01:45
program o piłce na wocie?? :O
jeszcze mi powiedzcie że autorstwa Zielińskliego....

aż zacznę tvp3 oglądać :buhaha:

legart
21-10-2003, 07:30
W jakimś radiu lokalnym jest reklama środowego meczu z Koroną, a w środę o 22 jest retransmisja na Wocie - czyżby coś drgnęło w otoczce medialnej meczów Legii ?

arczi
21-10-2003, 08:42
... Ja osobiscie bym chcial zeby powrocil ''przedsionek ekstraklasy'' albo zeby canal pokazywal 2 lige.

Woot pokazuje 2 lige. Wczoraj wieczorem w magazynie sportowym pokazywali kilka spotkan drugoligowych, tabele oraz różne statystki.

legart
21-10-2003, 08:57
... Ja osobiscie bym chcial zeby powrocil ''przedsionek ekstraklasy'' albo zeby canal pokazywal 2 lige.

Woot pokazuje 2 lige. Wczoraj wieczorem w magazynie sportowym pokazywali kilka spotkan drugoligowych, tabele oraz różne statystki.

Zgadza się tuż przed 23 w poniedziałkowych wiadomościach sportowych pokazją trochę bramek z II ligi

bemowiak
22-10-2003, 06:46
25-cio minutowy skrót meczu pomiędzy Legią a Koroną zostanie zaprezentowany w regionalnej telewizji TVP3. Legia zgodziła się bezpłatnie oddać prawa do krótkiej relacji.

Przynajmniej wot chce coś brać za darmo niejak ogólnopolska TVP

Beny
22-10-2003, 07:23
25-cio minutowy skrót meczu pomiędzy Legią a Koroną zostanie zaprezentowany w regionalnej telewizji TVP3. Legia zgodziła się bezpłatnie oddać prawa do krótkiej relacji.

Przecież to telewizja płaci klubowi, za to że może transmitować (retransmitować) jego mecze, a nie klub telewizji. :hmm:
Poza tym powoli, bo powoli ale jakoś tam TVP z C+ się dogadują w wiadomej sprawie.

bemowiak
22-10-2003, 07:26

Przecież to telewizja płaci klubowi, za to że może transmitować (retransmitować) jego mecze, a nie klub telewizji. :hmm:
Poza tym powoli, bo powoli ale jakoś tam TVP z C+ się dogadują w wiadomej sprawie.

Możliwe ale mi chodzi o coś innego... w zeszłym sezonie TVP miała za darmo prawa do transmisji PLK i niepokazali w całości żadnego meczu :/

A co do tego że telewizja płaci klubą to kiedyś Stolarka Wołomin zapłaciła 20 tys zł TVP3 za transmisje meczu.

Beny
22-10-2003, 07:32
Możliwe ale mi chodzi o coś innego... w zeszłym sezonie TVP miała za darmo prawa do transmisji PLK i niepokazali w całości żadnego meczu :/

A co do tego że telewizja płaci klubą to kiedyś Stolarka Wołomin zapłaciła 20 tys zł TVP3 za transmisje meczu.

W TVP może uznali, że niewiele osób bedzie oglądać PLK i z reklamowego punktu widzenia im się to nie opłaca. Wolą puścić durnowaty serial, albo jeszcze głupszy teleturniej. Nie takie cuda się tam dzieją. Chociaż powrót do transmisji piłkarskiej LM mile mnie zaskoczył.

A co do Stolarki, to myślę, że woleli posmarować, aby wogóle do ludzi dotarło, że jest takie coś jak Stolarka Wołomin, bo przyznasz, że dla ludzi nie siedzących w siatce niewiele osób o nich słyszało. I to bardziej z marketingowego punktu widzenia Stolarki, a nie ze sportowego drużyny Wołomina.

legart
22-10-2003, 08:24
Kiedyś na Wocie był fajny program o drużynach z różnych lig w Europie wschodniej (Czechy, Węgry i chyba Rumunia).