PDA

Zobacz pełną wersję : PP: Legia - Korona (kibicowsko)

Adiq
20-10-2003, 17:12
O rewanżu piszmy w nowym temacie. Tak będzie czytelniej.

E_L_K_T_R_Y_K
20-10-2003, 17:16
ciekawe jak bedzie z polonistami

Tuzin...
20-10-2003, 17:21
ehhhh kochani dzialacze dali takie ceny biletow jak na lige za mecz z trzecioligowa druzyna... brawo :fu:

Długi123
20-10-2003, 17:23
Mam nadzieję,żw wszyscy zmobilizują się i na ten mecz i znów bedzie nas mnóstwo na stadionie.Prawdziwi kibice są na każdym meczu,jak narzekacie na brak pieniędzy to powiem tak,karnet na 3 mecze(Korona,Groclin,Dospel) kosztuje 40 zł +20 zł na Świt a następną kasę trzeba mieć dopiero na marzec,to prawie 4 miesiące więc warto się zaporzyczyć i dotrzeć na Legię!!

_Bart
20-10-2003, 17:30
ja jestem ciekawy jak sie korona zaprezentuje pod wzgledem ilosciowym, mysle ze bedzie ich kolo 100 ale chcialbym zeby bylo ich wiecej i stac ich na to
śmieszy mnie Polonia która tak narzeka na naszych działaczy ze ich nie chca wpuscić, a pewnie i tak pojawiło by sie ich niewielu, a po II dla chcacego nic trudnego
Nas bedzie pewnie kolo 10 tys ale to zalezy od pogody na maxa :/

Kasja
20-10-2003, 17:36
ja slyszalam ze z Kielc ma byc sporo...
ale to moze byc tylko takie gadanie... :P

szczepan
20-10-2003, 17:36

z Kielc raczej tak srednio ale pewnie zjawia sie zgody...

_Bart
20-10-2003, 18:03

waptie zeby ktos jechał z myslą że raczej nie wejdzie (chyba słyszałeś o wymysle naszych działaczy który jesli chodzi o Polonie popieram w 100%, ale Craxa mogłaby wejść)

Kasja
20-10-2003, 18:09

nie no ja mowie tyle co mi kumpela z Kielc napisala...
ze maja plany... ale jak to wyjdzie to zobaczymy :P
no i ciekawe czy wpuszcza zgody... ;)

Kempes
20-10-2003, 18:31
no nie moge znaleźć

po ile te bilety będą ? :help:

szczepan
20-10-2003, 18:35
no nie moge znaleźć

po ile te bilety będą ? :help:

sadze ze niestety cena moze byc ta sama co za lige :/ ja na szczescie mam karnet...

rkwa
20-10-2003, 18:41

waptie zeby ktos jechał z myslą że raczej nie wejdzie (chyba słyszałeś o wymysle naszych działaczy który jesli chodzi o Polonie popieram w 100%, ale Craxa mogłaby wejść)

Jak maja przyjechac to przyjada,czy bedzie zakaz czy nie.

szczepan
20-10-2003, 18:43
wiem ze to bedzie ciezko zrobic i pewnie i tak wszyscy wejda ale Ci z dowodami z Warszawy nie powinni byc wpuszczani... :/

Tupcia
20-10-2003, 19:54
Taaaa... to mają być jakieś dymy????

P.S. Nie na temat, ale jestem przeszczęśliwa, bo nie mam boreliozy, czyli mogę dalej sponsorować nasz klubbbb.. i w ogole MOGĘ chodizc na mecze;P

Kasja
20-10-2003, 19:58
Taaaa... to mają być jakieś dymy????

P.S. Nie na temat, ale jestem przeszczęśliwa, bo nie mam boreliozy, czyli mogę dalej sponsorować nasz klubbbb.. i w ogole MOGĘ chodizc na mecze;P
to fajnie- wiesz ze sie baaaaardzo ciesze :)
ale juz tak od razu dymy chcesz??? :P

Tupcia
20-10-2003, 21:09
wiem wiem, ja tez sie bardoz cieszę ze idziesz ze mną na mecz, a w niedzielę będziesz mogła ze mna pić:D '8

Co do dymow... mi tam do dymów bardzo daleko... NO chyba że w Łodzi 8)

Ehhh... mialam się uczyć w koncu ;)

Grochów
20-10-2003, 22:41
Mam pytanie:Wiecie może ,czy jutro mozna bez problemu kupić karnet ???
Ps.Korone licze na ok.170-200+zgody.

Jastrząb
21-10-2003, 08:29
No, siostry i bracia. Pogoda zapowiada sie nieszczególna, ale nie powinno nas to chyba powstrzymać! :cf0:

Porter
21-10-2003, 09:44
Jutro najprawdopodobniej przybedziemy , mimo chujowej pogody, tak jak na Iraklis....

LUDZIE SRAJCIE NA POGODE MIESZKACIE W NAJLEPSZYM MIESCIE W POLSCE MACIE NA ŁAZIENKOWSKĄ BLIZIUTKO POGODA NIE POWINNA WAS ODSTRASZYC

p.S NAJWYZEJ ZNOWU WEŹMIE SIE PARASOLE SPOD TRYBUNY '8

Kempes
21-10-2003, 13:51
powtórze sie

po ile bilety ? 8-

Beny
21-10-2003, 13:57
powtórze sie

po ile bilety ? 8-

Chyba tak jak zawsze, w końcu to normalny mecz, a nie Polonia, czy Świt:

Bilety na mecze rozgrywane na stadionie Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3:

Trybuna odkryta 22 zł
Przed trybuną krytą 22 zł
Trybuna kryta - sektory A i F 32 zł
Trybuna kryta - sektory B i E 40 zł
Trybuna kryta - sektory C i D 50 zł

'8

Kasja
21-10-2003, 14:22
no ja jutro bede miala swoj debiut na krytej ;)

Jastrząb
21-10-2003, 14:32
Taaa, trzeba szukać schroniennia. Zwłaszcza, że na dworze piździ jak w... kieleckiem. :rotfl:

pijak
21-10-2003, 14:33
hehe to połowa chlopaków z Żylety też pewnie na krytą pójdzie :rotfl:

Kasja
21-10-2003, 14:34
hehe wcale bym nie miala nic przeciwko :P

tato
21-10-2003, 14:35
Moim skromnym zdaniem, na sektor gości powinni zostać wpuszczeni wszyscy chętni. Niezależnie od tego, czy są to kibice korony czy jakiejkolwiek ich zgody.
Po pierwsze na każdym bilecie klub wtedy zarobi (ja ciągle jakoś głupio się łudzę, że im więcej kasy w ... kasie Legii tym lepiej dla Legii a nie dla działaczy nierobów :zly: - niech się smażą w piekle).
Drugi powód, dla którego chętnie widziałbym jutro wszystkich scyzoryków, polonistów, cracowiaków i innych przybłedów to ogólne przekonanie, że im więcej kibiców pod zegarem, tym widowisko ciekawsze i przy założeniu, że z murawy może powiać nudą to przynajmniej na trybunach będzie ciekawie i wesoło :box: .

pijak
21-10-2003, 14:39
Moim skromnym zdaniem, na sektor gości powinni zostać wpuszczeni wszyscy chętni. Niezależnie od tego, czy są to kibice korony czy jakiejkolwiek ich zgody.
Po pierwsze na każdym bilecie klub wtedy zarobi (ja ciągle jakoś głupio się łudzę, że im więcej kasy w ... kasie Legii tym lepiej dla Legii a nie dla działaczy nierobów :zly: - niech się smażą w piekle).
Drugi powód, dla którego chętnie widziałbym jutro wszystkich scyzoryków, polonistów, cracowiaków i innych przybłedów to ogólne przekonanie, że im więcej kibiców pod zegarem, tym widowisko ciekawsze i przy założeniu, że z murawy może powiać nudą to przynajmniej na trybunach będzie ciekawie i wesoło :box: .
a owszem, zgadzam sie z Tobą... szkoda tylko że wcześniej nikt z ksp nie pomyślał!!! dla mnie robienie qrwa "Somali" w celu kupna biletu to żadna atrakcja, a dzięki tym pannom z ... było jak było, za co teraz chyba zap[list]acą...
a ciekawie to jst jak lech wpada w 800 osób :)

Jastrząb
21-10-2003, 14:47
Zawsze byłem za tym żeby kibice przyjezdni mogli zasiadać na Łazienkowskiej i podziwiać grę Legiuni jak i nasze kibicowskie popisy. Tym razem jednak myślę, że pachoły z Konwiktorskiej, za to "zaprezentowali" na derbach, nie zasługują na kolejne wizyty na estadio WP. :kspsz:
http://www2.legialive.pl/dodatki/bajery/77.gif

Tupcia
21-10-2003, 17:42

Ja też nie - zapraszam :>

Ostry
21-10-2003, 18:06

Ja też nie - zapraszam :>

Niektórzy nie muszą się przenosić '8 :> :)

Muranowiak
21-10-2003, 18:17
Korona niech przyjeżdża w ile chce, choć sami dali nam ograniczenie(ale i tak na tym maluczkim prowizorycznym sektorku wiecej nie dało by rady upchnąc), krausy też niech wpadają i inne zgody, bo bedzie ciekawiej. Tylko nie ksp "światła miasta"- oni nas olali to i my ich. :ksp: Jak nasz przyjmą w wiekszej liczbie to i oni dostaną te tysiąc biletów( starczą dla nich na kilka sezonów-hehe). NO I NIECH WPADAJĄ NAFCIARZE Z PREZESEM DMOSZYŃSKIM- W KOŃCU ZASŁUŻYLI!!! :krol2: :krol: :dz:

MTP
21-10-2003, 18:29
Co do naszej frekwencji to wg mnie 8000 to góra.Po Płocku jestem podzielony Czy byc z piłkarzami czy pokazaz że Legia to my.Nie to żebym się odwracał ale kilku sobie olało mecz z Wisłą.

Muranowiak
21-10-2003, 18:37
Korona niech wpada ile ich z kieleckiego przywieje, choć oni dali nam ograniczenia(jednak na tej prowizorce więcej by nie weszło), cracovia i inne zgody też. Tylko KSP "światła miasta" nie - oni nas olali gdy byliśmy w potrzebie na derby, to i my ich. Jak zmienią postępowanie to dostaną te nawet tysiąc biletów( starczyłoby im na kilka sezonów).NO I NIECH WPADAJĄ NAFCIARZE Z PREZESEM DMOSZYŃSKIM- W KOŃCU ZASŁUŻYLI HEHE :pijemydalej: :hero: :pijok:

arczi
21-10-2003, 19:10
Kolejny napinacz.

Swierzy
21-10-2003, 19:49
A co mnie tam obchodza polonisci. 8o
Gdyby nie karnet poszedlbym na 'przed Kryta'. Pogoda ma byc fatalna a ja nie jestem jeszcze w pelni zdrowy. Najwyzej sie podprowadzi jakis stolik, parasol czy inne krzeslo :D

I tym sposobem "nabilem" setny post :szampan: :pijok:

szczepan
21-10-2003, 20:31
tak jak na Iraklisie przez 90 minut zyleta :D

a jak dla mnie ksp nie powinno byc wpuszczane...

PRASKI
21-10-2003, 20:44

czemu, zupełnie Was nie rozumiem :hmm: , przecież im więcej kibiców tym lepij :)

szczepan
21-10-2003, 20:51

czemu, zupełnie Was nie rozumiem :hmm: , przecież im więcej kibiców tym lepij :)

ale co Ci zmieni liczba 5 czy 6 8)

poprostu dla pewnych zasad... tak jak mowie Cracovia inne zgody spoko normalna rzecz ale nie oni...

PRASKI
21-10-2003, 21:08

poprostu dla pewnych zasad... tak jak mowie Cracovia inne zgody spoko normalna rzecz ale nie oni...

jakich zasad ? :>

Mrozik
21-10-2003, 21:09

Jak Kuba bogu, tak Bóg kubie :>

szczepan
21-10-2003, 21:15
dziekuje Mrozik...

PRASKI
21-10-2003, 21:16

Jak Kuba bogu, tak Bóg kubie :>

więc chcecie się zniżyć do ich poziomu ? 8)

szczepan
21-10-2003, 21:17
wojna to wojna :D

E_L_K_T_R_Y_K
21-10-2003, 21:18
niech wejdzie ich ta cała piątka, puzniej nie beda gadali ze miało byc ich 100 :buhaha:

Lolek
21-10-2003, 22:17
niech wejdzie ich ta cała piątka, puzniej nie beda gadali ze miało byc ich 100

Nie wejdzie ani jeden. Jest to jedyny sposob, zeby przytemperowac "kibiców" tego "klubu". Pzdr.

Sharn
21-10-2003, 22:47

Nie wejdzie ani jeden. Jest to jedyny sposob, zeby przytemperowac "kibiców" tego "klubu". Pzdr.

Jedyny? :>

Lolek
21-10-2003, 23:49
Słuszna uwaga! Jedyny oficjalny! ;)

tato
22-10-2003, 11:58

Powiedzą, że miała być setka, ale komuna im przedziurawiła koła w ikarusach i dotarli tylko do restauracji "remis" na spotkanie kombatantów ZBOWIDu.
Po drodze zdołali jednak zorganizować udaną zasadzkę na LEGiĘ - wyrwali babci siatkę z zakupami, bo miała w niej dwie butelki "Króla" dla męża. Fanatycy odbytnicy !!!:zly: - nieliczni ale fanatyczni...

Glaca
22-10-2003, 12:20
Powiedzą, że miała być setka, ale komuna im przedziurawiła koła w ikarusach i dotarli tylko do restauracji "remis" na spotkanie kombatantów ZBOWIDu.
Po drodze zdołali jednak zorganizować udaną zasadzkę na LEGiĘ - wyrwali babci siatkę z zakupami, bo miała w niej dwie butelki "Króla" dla męża.

przerazajaca wizja :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Fanatycy odbytnicy !!!:zly: - nieliczni ale fanatyczni...

poplakawszy... :rotfl: :+:

Kawa
22-10-2003, 12:39
Podobno na Wocie o 22 maja być obszerne fragmenty meczu.

legart
22-10-2003, 12:44

Po drodze zdołali jednak zorganizować udaną zasadzkę na LEGiĘ - wyrwali babci siatkę z zakupami, bo miała w niej dwie butelki "Króla" dla męża. Fanatycy odbytnicy !!!:zly: - nieliczni ale fanatyczni...

Mogłeś sobie darować końcówkę :/

tato
22-10-2003, 14:18

Mogłeś sobie darować końcówkę :/
Mam z tego ich pożal się Boże hasełka niesamowitą polewkę, więc nie mogłem. Potraktuj to proszę w kategorii dowcipu. ;) Mnie to ich hasło inspiruje słowotwórczo: nieliczni - idiotyczni, nieliczni - przekomiczni itp.

legart
22-10-2003, 15:06
DZisiaj wieczorem będzie padał śnieg 8-

Beny
22-10-2003, 15:10

Mam nadzieję, że znajdę jakieś konkretne miejsce na krytej, bo już jestem chory, a po tych zapowiedziach zrobiło mi się jeszcze gorzej... :help: 8o

legart
22-10-2003, 15:25

Mam nadzieję, że znajdę jakieś konkretne miejsce na krytej, bo już jestem chory, a po tych zapowiedziach zrobiło mi się jeszcze gorzej... :help: 8o

biore kalesony i na żyletę :)

Jastrząb
22-10-2003, 15:28
Ja nie mam kalesonów, ale i tak pójdę na żyletkę ;)

Raffi
22-10-2003, 20:04
Jaaaacek Magieraaaa!

Widzów ok. 7500? Mogło być z 5-6 do zera, liniowi i główny wyczyniali niesamowite cuda, dobrze że Korona była beznadziejna bo inaczej chyba bym sięwnerwił. Doping w 1. połowie nędzny, w drugiej niezły; gósci 235-240, dopingują nieźle, małą kartoniadka w barwach i jakieś szale /płotna w podobnych barwach

kozer
22-10-2003, 20:10
Właśnie wróciłem, siedziałem na krytej górnej C. Straszny piknik był. Żyleta śpiewała cały mecz, chociaż zdarzały się przerwy. Tam gdzie ja siedziałem to ludziom się wogóle nie chciało śpiewać nawet jak ktoś coś zarzucał to nikt nie kontynuował. Momentami nawet było gości słychać. W drugiej połowie nasiliły się jedynie jazdy na sędziego.
Oby jak najmniej takich pikników.

arczi
22-10-2003, 20:13
Oj Raffi. Nie uważałeś:>
Nie mieli kartonów tylko jakies kawałki materiału które po chwili zwineli i zaczęli nimi machać. Według mnie kozak im to wyszło.
Pozatym odpalili kilka rac. Ogólnie poprawna prezentacja.
A my? No cóż. Jaki przeciwnik taki doping ;) Olaliśmy sobie dzisiejszy mecz jeśli chodzi o oprawe.

Aureliusz
22-10-2003, 20:22
To był mój pierwszy mecz, w którym chciałem ze stadionu wyjść, zanim jeszcze się mecz zaczął. Poszedłem na niego mocno chory, z gorączką i bólem gardła. Z każdą minutą odliczałem tylko koniec meczu. A do tego mecz był nędzny, dobing był nędzny i w ogóle wszystko było nędzne.

PS: aejaejaejaeja Jacek Magiera! ;)

szczepan
22-10-2003, 20:25
u Nas zero oprawy tylko doping ale raczej jak na sparingu...

korona miala male skrawki materialy ktore najpierw utworzyly barwy a potem posluzyly do takiego krecenia nad glowa kolek (jak szalikami) co wygladalo calkiem niezle... w 2 polowie byly serpentyny i race...

Raffi
22-10-2003, 20:30
Były u nas 2 race chyba :] na L

pijak
22-10-2003, 20:35
nie wiem czy ktoś to widzial, ale w 1-szej połowie jakaś panna z żylety stala na samej gorze sektora... i mdlala... na wysokości trybuny E... na gorze...
ja bez kitu w szoku bylem, bo podobno trzeźwa byla... a "pływała" w ramionach tego typa z ktorym przyszła. Potem ktoś zainterweniował i karetka przyjechala, po 15 min dziewczyna z chlopakiem wyszli ze stadionu... szkoda mi dziewczyny, i tego typa też :)
Korona fajnie wypadla, pomyslowe te materiały... pierwszy raz takie widzialem :)

Mrozik
22-10-2003, 20:36
U nas 2 race i kilka serpentyn + 2 małe flagi na kijach :D Magiera dzięki pewnym osobom ;) stał się głównym bohaterem piosenek. Korona 4 race + te materiałowe "coś" :]

Zajacc
22-10-2003, 20:38
nie wiem czy ktoś to widzial, ale w 1-szej połowie jakaś panna z żylety stala na samej gorze sektora... i mdlala... na wysokości trybuny E... na gorze...
ja bez kitu w szoku bylem, bo podobno trzeźwa byla... a "pływała" w ramionach tego typa z ktorym przyszła. Potem ktoś zainterweniował i karetka przyjechala, po 15 min dziewczyna z chlopakiem wyszli ze stadionu... szkoda mi dziewczyny, i tego typa też :)
Korona fajnie wypadla, pomyslowe te materiały... pierwszy raz takie widzialem :)

pewnie pierwszy raz na meczy byla i mdlała z wrazenia :P no coz... taki piekny widok powalic moze kazdego '8

Ostry
22-10-2003, 20:50
Doping był bardzo słaby,zwłaszcza na Krytej :/ Mówice,że na Żylecie też było beznadziejnie,a momentami było całkiem nieźle :)
Fajnie wypadło nam te racowisko ;) Korona zaprezentowała się dosyć ciekawie,te materiały wyszły im bardzo fajnie.

Kasja
22-10-2003, 20:59
bylam na gornej D przy orkiestrze (Boshe moje uszy, gardlo i wszystko... :P)
co prawda nie ma to jak zyleta, ale nie bylo zle :)
pozdr Tupa ;)

PS szkoda ze nie bylo oprawy bo chcialam to zobaczyc z perspektywy krytej, ale luzik :) moze jeszcze bedzie okazja :D

LEEEEEEGIIIIIIIAAAAAA :D:D:D

_Bart
22-10-2003, 21:05
zimnooooo

ale jak zawsze warto było

Korona przedstawiła bardzo fajna prezentacje z tych pasów
my no coz odpuscilismy sobie ten mecz i pod wzgledem oprawy i dopingu (choc dotarło sie Legia Gol i aejaeja...) R. jak zwykle błaznował i rozjebało mnie jak zarzucał coś na korone Żyleta podchywiła i woła go M. po czym R. wraca i z takstem "pojebało was, kompleksy macie? po **** spiewacie na korone?' :> :rotfl:

Kawa
22-10-2003, 21:08
A Zielinski z Wotu wymyslił czemu nie było bluzgów na Korone- przyjażń trenerów Kubickiego i Wdowczyka :rotfl:

Norbas
22-10-2003, 21:11
A Zielinski z Wotu wymyslił czemu nie było bluzgów na Korone- przyjażń trenerów Kubickiego i Wdowczyka :rotfl:

już dawno wiedziałem że Zieliński jest mistrzem :buhaha:

PRASKI
22-10-2003, 21:12
doping był niezły, nawet na Wocie wspominali o tym że nie było żadnych chamskich przyśpiewek :rotfl:

Jaaaaceeek Jacek Magiera :buhaha: :rotfl:

PS. Drukarz - Targówek 4-0 !!!!! :+: :+:

rkwa
22-10-2003, 21:16
Wreszcie dobry doping - bravo,obyczesciej.Korona wg sie ladnie pokazala - fajne te szarfy wygladaly.

Jaceeeek Magieraaaaaa :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Kasja
22-10-2003, 21:19
Wreszcie dobry doping - bravo,obyczesciej.Korona wg sie ladnie pokazala - fajne te szarfy wygladaly.

Jaceeeek Magieraaaaaa :rotfl: :rotfl: :rotfl:

kurde a ja nie slyszalam ze o Magierze spiewaliscie :(

*PRZEMO*
22-10-2003, 21:27
na wocie całkiem ładnie sie wypowiadali... doping był całkiem całkiem musze powiedziec ze nawet bardzo słyszalny... tylko załuje ze mnie nie było ;( ;( ;(

Dziubek
22-10-2003, 21:34
Mi się dzis bardzo podobało i doping fajny i piosenek pare ciekawych było (Jacek Magiera alealealeale!!! :+: )
Wogóle zajebiście gdyby nie temeratura :/

Kempes
22-10-2003, 21:40
bylam na gornej D przy orkiestrze (Boshe moje uszy, gardlo i wszystko... :P)
co prawda nie ma to jak zyleta, ale nie bylo zle :)
pozdr Tupa ;)

PS szkoda ze nie bylo oprawy bo chcialam to zobaczyc z perspektywy krytej, ale luzik :) moze jeszcze bedzie okazja :D

LEEEEEEGIIIIIIIAAAAAA :D:D:D

Przy orkiestrze ? :] Ja dziś wyjątkowo również na krytej , również niedaleko orkiestry , czy to Ty jesteś jasnowłosą dziewczyną która stała na samej górze ? :>

MTP
22-10-2003, 22:00
Na d górnej fajne też były polewki z Szali.O mało co na krytej przy schodach nie doszło do bójki pomiędzy jednym kolegom a obrońcą Szali.
Był jeszcze najebany typ co doping chciał rozkręcać.Chcieliśmy tez scootera zarzucic ale mało osób podchwyciło.

Tuzin...
22-10-2003, 22:01
Jaceeeeeeeeeeeeek Magieraaaaaaaaa aejejaeja :D

To byl chyba jedyny moment dzis ze spiewal caly stadion :>

Kempes
22-10-2003, 22:03
Na d górnej fajne też były polewki z Szali.O mało co na krytej przy schodach nie doszło do bójki pomiędzy jednym kolegom a obrońcą Szali.
Był jeszcze najebany typ co doping chciał rozkręcać.Chcieliśmy tez scootera zarzucic ale mało osób podchwyciło.

Tu tu tu tururututu ;)

legia gol legia legia gol

Kasja
22-10-2003, 22:07
Przy orkiestrze ? :] Ja dziś wyjątkowo również na krytej , również niedaleko orkiestry , czy to Ty jesteś jasnowłosą dziewczyną która stała na samej górze ? :>
no bylysmy dwie :) i obie jasnowlose :P

No jak mogłaś nie słyszeć. Pieśń o dzielnym, szybkobiegającym Jacku rozbrzmiewała na pół Warszawy ;)
no bez kitu u nas to bylo slychac (przynajmniej ja i Tupa tak slyszalysmy) jakby o Legii normalnie...
dopiero po meczyku dowiedzialysmy sie ze to o Magierze bylo :)

Kasja
22-10-2003, 22:08
hehe no z Szali to maksymalne polewki :)
hmm a szkoda ze tej akcji nie widzialam :)

Kempes
22-10-2003, 22:26

W takim razie moja osoba Cie namierzyła 8) pilnuj sie.

Kasja
22-10-2003, 22:28

hehe a skad wiesz ze to ja akurat bylam??? :>

Kempes
22-10-2003, 22:29

Męska intuicja :rotfl:

no dobra , nie jestem pewien ale ustalmy na lewo od bębna ?

rkwa
23-10-2003, 02:48
Jaceeeeeek Magieraaaaaaaaa :rotfl:

Wszyscy *******.....

:rotfl: :buhaha: :rotfl:

brevery
23-10-2003, 08:32
Taa...mecz był i wszystko mnie napieprza :fu: Qur***** zimno ale na meczu trzeba byc.Troche sie wykuruje i już w niedziele trzeba iść.Komuś obiecałem 8).Co do Korony to ich prezentacja naprawde bardzo mi sie podobała.Fajny pomysł z tymi pocietymi szarfami i doping tez konretny momentami.
Pzdr Brevery

Beny
23-10-2003, 08:52
Uff, żyję - z gorączką i dreszczami, ale żyję. :)

Moim zdaniem nadspowdziewanie dużo ludzi, jak na ta porę, pogodę, środek tygodnia i przeciwnika. Doping poprawny, bez zachwytów. Co prawda siedziałem z racji przeziębienia na górnej F, ale i tak głównie doping był na odkrytej i na krytej D. Najbardziej mnie zdziwiło, że przy takiej pogodzi ludzie na gF siedzieli 8- , zero szans na poskakanie i porządne potupanie dla rozgrzewki, a tyłki podrywało się tylko przy bramka i ciekawszych akcjach, przy hymnie i ostatnie kilka minut. 8- Marnie się tak ogląda mecz, mimo, że pod dachem. Kiepsko, szczególnie, że przymierzam się do zakupu karnetu na krytą (no wiecie z wiekiem się człowiek wygodny robi ;) ), tylko jeszcze trzeba namierzyć gdzie są/będą jakieś wolne miejsca, bo na tej F, to mi się nie podoba. :)

Co do gości, to moim zdaniem bardzo dobrze, spora grupa, flagi, te szarfy (czy co to tam było), race - dla nich to był chyba jeden z najważniejszych wyjazdów tego sezonu.

legart
23-10-2003, 08:59
w zasadzie doping na żylecie był średni, chociaż śpiew był prawie nonstop o różnym natężeniu (najgłosniej było oczywiście o Jacku Magierze :) )
okrzyki o spalonym :rotfl:

No i skandowanie z krytej do Kuzery żeby pozdrowił kolege :buhaha:

Keleborn
23-10-2003, 09:17
no bez kitu u nas to bylo slychac (przynajmniej ja i Tupa tak slyszalysmy) jakby o Legii normalnie...
dopiero po meczyku dowiedzialysmy sie ze to o Magierze bylo :)

Dokładnie tak - D, E i F na krytej śpiewały Legia (...) dopiero w TV usłyszałem że śpiewano Jacek Magiera. Na trybunie nie było nic słychać, ale po meczu widziałem 5 kozaków pomykających samochodem po Powiślu rozdartych "Jacek Magieraaaa" :rotfl:

kamyk
23-10-2003, 12:02
widze ze Jacek Magiera jest nowym idolem hehe i już się doczekał nawet pioseneczki o sobie :)) nio niestety nie mogłem być na meczu z Korona i niestety tez nie będzie mnie na Świcie bo mam zjazd na studiach ale już w srode się melduje na Estadio WP! POZDRO

Jastrząb
23-10-2003, 12:21
Jaaacek Maaagiera ! do tej pory chodzi mi po głowie ta piosenka :rotfl:
A Korona, faktycznie nieźle się chłopaki prezentowali i wyjątkowo mało było bluzgów na Legiunię

Kasja
23-10-2003, 13:09
hehe zyleta o Magierze, a kryta caly czas o spalonych :buhaha: w sumie smiesznie bylo :)

Mini
23-10-2003, 14:22
tylko co ten ***** Zielinski opowiadał o przyjaznych stosunkach i braku wyzwisk? co ? chyba nie słyszał jak korona śpiewała to co wszyscy w Polsce lecząc kompleksy.
a te kawałki meczu puszczane na wocie i w tle Legiaaaa Warszawaaaa albo Jaceeek Magieraaaa było zajebiste!
może tak na Świcie będziemy przez 90 minut wydzierac się Legiaaaa Warszawaaaaa ?

Jastrząb
23-10-2003, 14:29
Na Żylecie powstały 2 teorie na temat liniowych. Pierwsza głosiła że liniowi prawdopodobnie pracują na koleji jako dróżnicy i muszą co 5 min. podnośić szlaban. Wczoraj mieli tylko chorągiewki, więc nimi sobie machali.
Drugi pomysł dotyczył nowej klasyfikacji prowadzonej przez PZPN. Na najbardziej machniętego sędziego. Zwycięzca, w ramach współpracy obu federacji, będzie sędziował baraż o utrzymanie sie w lidze Mauritiusu. ::ban::

Mini
23-10-2003, 14:40
a naprawdę jest tak ze to czy był spalony czy nie widzi kilka procent ludzi którzy są na równi z ostatnim obrońcą lub tuż obok a reszta gwiżdże przy każdej niekorzystnej dla nas decyzji sędziego choćby była niewiadomo jak słuszna.juz na takim meczu jak z Koroną kiedy jest piknik i jestesmy od nich trzy razy lepsi albo i więcej i wiadomo że wygramy to można by sobie darować to bo wiadomo nie od dziś że strzały to Stanko ma niezłe ale oczy i zorientowanie się gdzie jest ostatni obrońca już znacznie gorsz i można by sie zająć dopingiem. jesteśmy najlepsi i żaden sędzie nam nie przeszkodzi w dublecie.ale niestety jest jeszcze Szala 8o

Ostry
23-10-2003, 17:27
Kiepsko, szczególnie, że przymierzam się do zakupu karnetu na krytą (no wiecie z wiekiem się człowiek wygodny robi ;) ), tylko jeszcze trzeba namierzyć gdzie są/będą jakieś wolne miejsca, bo na tej F, to mi się nie podoba. :)

Zapraszam na D górną,rząd 10 miejsce 2 :) Tam nie ma karnetu,a obok siedzę ja,tak więc zawsze jest głośno ;)

Kasja
23-10-2003, 19:13
Kiepsko, szczególnie, że przymierzam się do zakupu karnetu na krytą (no wiecie z wiekiem się człowiek wygodny robi ;) ), tylko jeszcze trzeba namierzyć gdzie są/będą jakieś wolne miejsca, bo na tej F, to mi się nie podoba. :)

Zapraszam na D górną,rząd 10 miejsce 2 :) Tam nie ma karnetu,a obok siedzę ja,tak więc zawsze jest głośno ;)
widzialam cie :)

Endrju
23-10-2003, 21:14

A ja zapraszam na C dolną :) tylko nie za bardzo orientuję sie gdzie są wolne miejsca :hmm:

Tupcia
23-10-2003, 21:15

Męska intuicja :rotfl:

no dobra , nie jestem pewien ale ustalmy na lewo od bębna ?

YYYY... patrząc od dołu- jedna jasnowlosa, ta po lewej, to byłam ja. A ta po prawej to Kasja... ;) pozdr... teraz zmiana, ja ide z kasją na zylete;PP

Kasja
23-10-2003, 21:17

A ja zapraszam na C dolną :) tylko nie za bardzo orientuję sie gdzie są wolne miejsca :hmm:
gdzies bym sie wcisnela ;)
no ale ja zapraszam na Zylete... wlasnie Tupe wyciagnelam a im wiecej tym lepiej :D

Tupcia
23-10-2003, 21:18

Taaaa... to ja CIe chyba widziałam;)) Ja tam tego scootera podlapalam, fajne fajne ;)
A Jacek Magierra - NAPRAWDĘ chyba nikt u nas się nie zorientował, że to nie Legiaaaa Warszaawa...

Kasja... hej Szalalla!! :buhaha: i wybraz sobie mnie w czasie 'tanczymy labada..." '8 to tak na poprawę humoru!!!

Beny
23-10-2003, 21:21

No właśnie z miejscami mogę mieć większy problem, bo chodzi co najmniej o cztery osoby (pewne są: ja, mój brat i kolega z synem, a mogą być jeszcze następne osoby), więc mam szczerą nadzieję, że przed rundą wiosenną spokojnie zdążę znaleźć jakieś dobre miejsca. :)

Kasja
23-10-2003, 21:23

Taaaa... to ja CIe chyba widziałam;)) Ja tam tego scootera podlapalam, fajne fajne ;)
A Jacek Magierra - NAPRAWDĘ chyba nikt u nas się nie zorientował, że to nie Legiaaaa Warszaawa...

Kasja... hej Szalalla!! :buhaha: i wybraz sobie mnie w czasie 'tanczymy labada..." '8 to tak na poprawę humoru!!!
haha taaaa SZALA i SPEEDY GONZALES!!!!! :D
ale i tak melodyjka wiesz ktora najlepsza ;)
ten typek co chcial rozkrecac doping to dobry byl :P w sumie troszke mu nawet wychodzilo ;)

PS a ty nie mialas lektury czytac??? :P

Tupcia
23-10-2003, 21:42
Eh, miałam miałam... ale są ciekawsze rzeczy do roboty:P:P
Speedy Gonzales... mowię Ci, on sie jeszcze kiedyś rozkręci (I hope) ;)
EEe.. a o którą najlepsza melodyjke Ci chodzi?? :/ Mein Gott, nie, już wiem... A ten typek, co chcial rozkręcać dping, to przypadkiem nie Everlast :> ??

kozer
23-10-2003, 21:43
Na górnej C powinno być troche wolnych miejsc. Tylko, że doping słaby. Ja już więcej tam nie pójde.

Kasja
23-10-2003, 21:47
EEe.. a o którą najlepsza melodyjke Ci chodzi?? :/ Mein Gott, nie, już wiem... A ten typek, co chcial rozkręcać dping, to przypadkiem nie Everlast :> ??
nie wiem nie wiem...

no ta... no wiesz ktora :P
nie pamietam tytulu :P
ta co nam po glowie chodzila i ja spiewalysmy caly czas :P

Ostry
24-10-2003, 14:16

A ja Ciebie nie :) A Tupa powiedziała,że się poznamy ;)

Kasja
24-10-2003, 16:09

A ja Ciebie nie :) A Tupa powiedziała,że się poznamy ;)
taaaa?? a mi tego nie mowila :P
pokazywala mi ciebie bo stalam z nia... :)

Tupcia
24-10-2003, 17:59
No ni... wybaczcie!!!
a więc - OSTRy, to jest KASJa. KASJA to jest OSTRY:)))
nie no, nastęnym razem, wybaczcie, serio. glupio tak - ale Ostry, dostrzegłam Cie dopiero w trAkcie meczu już... A mnie to w ogole widziałles??

Ostry
24-10-2003, 18:47
No ni... wybaczcie!!!
a więc - OSTRy, to jest KASJa. KASJA to jest OSTRY:)))
nie no, nastęnym razem, wybaczcie, serio. glupio tak - ale Ostry, dostrzegłam Cie dopiero w trAkcie meczu już... A mnie to w ogole widziałles??

No właśnie nie ;) Trochę ślepy jestem :> :)

PS.Ale rozmywamy :P

el majoneze
24-10-2003, 21:06
ech..a ja choruje po tym meczu...Jaaaaceeek Maaagiierraaaaa!!widzieliscie relacje w wocie?"kuba"taki usmiechniety gadał,chyba usłszał hit o magicznym jacku.. :) a swoja droga ten jego sprint był niesamowity... :)nie ma nikt tego na video?? :)

MTP
24-10-2003, 22:23
Nie to nie ja!Ja stałem na schodach między D a E i on sie tam przyplątał!Swoją drogą chłopak dobry wzrok miał że wypatrzył jak koledzy piją!

Koroniarz8
26-10-2003, 16:35
U nas 2 race i kilka serpentyn + 2 małe flagi na kijach :D Magiera dzięki pewnym osobom ;) stał się głównym bohaterem piosenek. Korona 4 race + te materiałowe "coś" :]

Te materiałowe coś na początku trzmane jako kartony następnie machamy tym nad głowami podobie jak szalami , a na koniec wszyscy zawiązują je sobie na głowach. To nowość na Polskich stadioniach, jezeli nie to zwracam honor ekipie która to przed nami wymysliła.
PS> przy wejściu wasza ochrona zabiera nam do depozytu 16 rac i 8 dużych wulkanów-b.dobrejj jakośći.... no cóż , bez urazy ale gdzie to zostanie odpalone to nie wiem;- być moze na sylwestra sobie to odpalą:P

szczepan
26-10-2003, 19:37
Te materiałowe coś na początku trzmane jako kartony następnie machamy tym nad głowami podobie jak szalami , a na koniec wszyscy zawiązują je sobie na głowach. To nowość na Polskich stadioniach, jezeli nie to zwracam honor ekipie która to przed nami wymysliła.
PS> przy wejściu wasza ochrona zabiera nam do depozytu 16 rac i 8 dużych wulkanów-b.dobrejj jakośći.... no cóż , bez urazy ale gdzie to zostanie odpalone to nie wiem;- być moze na sylwestra sobie to odpalą:P

pewnie tak a i tak ciesz sie ze nie zabrali serpentyn :/ bo przed Lechem to chyba ochronie brakowalo papieru toaletowego bo zarekwirowali bardzo duzo serpentyn...

rkwa
27-10-2003, 04:34
Koroniarz - nie wiem co Ty chcesz,przeczytaj caly temat.Juz Was pochwalilismy.Dla mnie zajebiscie jak na was sie pokazaliscie i tyle.Awansujcie do 2 ligi to bedziecie mieli sprawdzian dobry - chetnie do Was pojade na Zaglebie. :>