PDA

Zobacz pełną wersję : LEGIA - TURÓW ZGORZELEC SOBOTA godz.17 !!!!!!

Gacek
17-10-2003, 17:23
MECZ Z TUROWEM ODBEDZIE SIE JUTRO O GODZINIE 17

Mini
17-10-2003, 19:35
no to do zobaczenia.
na następnym meczu o ile oczywiście znowu nie będzie o tej samej porze co mecz w piłkę.

Gacek
17-10-2003, 20:08
ja tam bede napewno czy piłkarze będą grać czy nie...

Ulthran
17-10-2003, 23:34
ja będe w Płocku ;) bede z wami duchem :D

Beny
18-10-2003, 09:17
No, a ja będę, jak zawsze kiedy grają u nas, a piłkarze na wyjeździe. :)

Zapowiada się ciekawy mecz, bo Turów jest wymieniany wśród kandydatów na awansu! 8)
Mam nadzieję, że nasi z meczu na mecz będą coraz bardziej zgrani, mimo późno rozpoczętego sezonu.

bemowiak
18-10-2003, 10:40
Legia też jest wymieniana wsród kandydatów do awansu 8)

Tak sie ze starymi pociełem wczoraj że dzisiaj nawet Ojcec mi niedał hajsu na mecz 8-

Ale już se skombinowałem naszczęście.

I mojego Ojca niebędzie 8-

Zajacc
18-10-2003, 10:49
Ja sie pewnie wybiore chociaz jeszcze nie wiem czy dam rade...

Ci co idą na kosza niech sie odezwia do mnie na priva...

Lakers
18-10-2003, 10:50
ja bede :)

Zajacc
18-10-2003, 11:05
Zaraz bo ja juz sie pogubilem :P w ktorej to hali? w tej co w zeszlym sezonie, na Bemowie? tam przy forcie Bema?

bemowiak
18-10-2003, 11:06
Tak,na Bemowie.

bemowiak
18-10-2003, 14:01
wszyscy co są w Warszawie i niemają co zrobić z czasem to zapraszam na hale Legii na Bemowie o 17. Będzie super pokaz Ultras!!! :]

Wstęp chyba 10 zł

m84
18-10-2003, 14:04
Bemowiak ja bym chętnie wpadł ale jak już pisałem w innnym poście to niestety jestem po operacji i na razie to odpada. A szkoda...Ale sądzę że i tak Was tam trochę będzie. Hehe pokaz ultras?:) a co na przykład?:P

bemowiak
18-10-2003, 14:09
Bemowiak ja bym chętnie wpadł ale jak już pisałem w innnym poście to niestety jestem po operacji i na razie to odpada. A szkoda...Ale sądzę że i tak Was tam trochę będzie. Hehe pokaz ultras?:) a co na przykład?:P

to zostanie ujawnione po meczu :P

życze zdrowia!

P.s:Ja już niemam wyrostaka!

m84
18-10-2003, 14:54
Czyli Ci już wycieli? Takie średnie uczucie nie?:)troche sie można namęczyć. Ale w sumie i tak chciałem mieć to już za sobą bo ten ból przed operacją był jeszcze gorszy. Dzięki:)

bemowiak
18-10-2003, 17:55
Legia przegrała ale ile niewiem :P całkiem sporo...

Beny
18-10-2003, 18:01
No jak widać jeszcze wiele jest do zrobienia, narazie dwa mecze w plecy. A skoro Wisła ma grać w PLK, to i pewnie anulują nam walkower.

Bemowiak jak się da to wrzuć te fotki co żeś je pstrykał... '8

bemowiak
18-10-2003, 18:08
No jak widać jeszcze wiele jest do zrobienia, narazie dwa mecze w plecy. A skoro Wisła ma grać w PLK, to i pewnie anulują nam walkower.

Kude Beny niepoznałem Cie :(

A foty będą na stronie Lakersa...

Ale zaraz jakieś najlepsze wrzuce.

Beny
18-10-2003, 18:17

Ja Ciebie tak, ale chciałem być anonimowy :oho: Siedziałem z bratem na prawo od Was (Ty, łysy w okularach - pewnie Lakers :) , no i najmniejszy wzrostem - pewnie Zającc :) ).
Elementy ultras należałoby chyba wykorzystać w przyszłości efektowniej. A i śpiew wyszedł nie zaciekawie. ;)

bemowiak
18-10-2003, 18:21
dobra 4 najlepsze fotki.

http://www.republika.pl/bemowiak2/Turow/DSC00014.gif
http://www.republika.pl/bemowiak2/Turow/DSC00018.gif
http://www.republika.pl/bemowiak2/Turow/DSC00026.gif
http://www.republika.pl/bemowiak2/Turow/DSC00029.gif

bemowiak
18-10-2003, 18:23

Ja Ciebie tak, ale chciałem być anonimowy :oho: Siedziałem z bratem na prawo od Was (Ty, łysy w okularach - pewnie Lakers :) , no i najmniejszy wzrostem - pewnie Zającc :) ).
Elementy ultras należałoby chyba wykorzystać w przyszłości efektowniej. A i śpiew wyszedł nie zaciekawie. ;)

haha mam Cie na zdjęciu :P
To już wiem który jesteś.
A oprawa przecież była kozacka :)

Beny
18-10-2003, 18:26
No i nawet mnie widać. :) Bluzeczka polo w czerwono - czarne poziome pasy. ;) Oprawa kozacka była, ale zawsze być może lepsza. :buhaha:

bemowiak
18-10-2003, 20:41
Dobra zamieściłem pare zdjęć są pod tym adresem http://www.republika.pl/bemowiak2/turow03.html

tylko miniaturki sie niewyświetlają ale czemu niewiem :hmm:
Ale jak sie kliknie to sie wyświetlają.

Beny
19-10-2003, 10:07
SSA Legia Warszawa - KS Turów Zgorzelec 72:82 (26:23, 10:23, 18:19, 18:17)
Legia: R.Pacocha 21 (2), D.Czubek 15 (2), K.Sulima 15 (3), B.Błaszczyk 6, K.Dryja 5, K.Kozłowski 3 (1), K.Dębski 3 (1), W.Leśniak 2, G.Malewski 2, A.Sinielnikow 0, T.Malinowski 0, M.Costanzo 0;
Turów: S.Nowak 21 (1), A.Czerwonka 12, G.Mordzak 11 (1), M.Stokłosa 11 (2), T.Zabłocki 9 (1), E.Żak 9 (3), D.Skowroński 7, K.Zych 2, A.Gajewski 0, M.Kuzian 0.
Sędziowie: Tomasz Trojanowski, Mariusz Adamczek Widzów: 200

Legia inaugurowała sezon we własnej hali. Mecz z Turowem Zgorzelec obejrzało ok.200 widzów. Mecz obydwa zespoły rozpoczęły piątkami Legia: Sulima, Czubek, Pacocha, Dryja, Leśniak; Turów: Żak, Mordzak, Skowroński, Nowak,Czerwonka. Pierwsze punkty w meczu zdobyli gospodarze. Legia od początku osiągnęła 6 punktową przewagę i starała się ją utrzymać. Legioniści bardzo dużo faulowali w 1 kwarcie zwłaszcza Krzysztof Dryja w ciągu 5 minut przewinił 3 razy, legioniści już po 4 minutach gry mieli 5 fauli na koncie i każdy następny kończył się rzutami osobistymi gości. Legia w tym czasie kontrolowała przebieg spotkania. Dużo kontrowersji wzbudziła sytuacja z ostatnich sekund 1 kwarty. Gracz Turowa dostał piłkę pod koszem , wskoczył i w tym czasie padł głos syreny końcowej, zawodnik Turowa oddał celny rzut tuż po nim. Jeden z sędziów nie zaliczył kosza, drugi zaliczył, i po naradzie uznano kosza. Po pierwszej kwarcie wynik brzmiał: 26-23. Drugą kwartę wznowiono od połowy boiska, co nieco zdziwiło przybyłych kibiców. W drugiej kwarcie na boisko wdarło się wiele chaosu. Sędziowie nie potrafili uspokoić sytuacji na parkiecie, i wprowadzali jeszcze większą nerwowość na parkiecie i trybunach. Technicznego dostali legioniści i ex-legionista Marcin Stokłosa. Co chwilę odgwizdywany był faul, co raz to innej drużynie. Takie zachowanie wzbudzało wiele emocji również wśród ławek rezerwowych. Pomyłki sędziów wyszły na korzyść zgorzelczanom i to oni po tej kwarcie prowadzili 36-46.
W śród ludzi przybyłych na ten mecz byli m.in. Wojciech Królik, Piotr Szybilski. Ten drugi zapytany, co z występami w Legii odpowiedział krótko: „Zobaczymy jak się sprawy potoczą”
W 3 kwarcie inicjatywę przejęli goście ze Zgorzelca, którzy pewnym momencie prowadzili różnicą 19 punktów. Na 4 minuty przed końcem 3 kwarty z boiska za 5 fauli „spadł” lider zespołu Legii Kamil Sulima. Wtedy już było praktycznie jasne ze legia tego meczu nie wygra. Przed 4 kwartą na tablicy ukazywał się wynik: 54-65. Jeszcze na początku 2 kwarty, ostatni zrywa Legii, zmniejszenie strat do 8 punktów było już wszystkim, na co było stać dziś gospodarzy. Gra punkt za punkt utrzymała się do końca meczu. Legionistom wciąż brakuje zgrania, niektóre akcje kończyły się już na połowie boiska, lub nawet pod samym koszem, zgorzelczanie nic wielkiego nie pokazali, ale wykorzystywali „prezenty” od legionistów. Legia przegrała swój drugi mecz w tym sezonie. Miejmy nadzieję, że ostatni. Widać było, że legia ma słabą „deskę”, mimo wysokich graczy(Dryja, Błaszczyk, Leśniak) wyraźnie przegrali w zbiórkach:21-36. Miejmy nadzieje, że Piotr Szybilski zagra w Legii i że pomoże nam w awansie do PLK. Widać było żal i złość na twarzach koszykarzy, miejmy nadzieje, że to już ostatni raz schodzą z parkietu z takimi minami

Marcin Gacoń

Po 6 kolejce I ligi mężczyzn
Po szóstej kolejce I ligi pierwsze miejsce w tabeli nadal zajmuje Alba-Alstom Chorzów, która dzisiejszego wieczoru pokonała rudzką Pogoń 106:99. Pozycję wicelidera utrzymują zespoły beniaminków – Vikigna Gdynia i Basketu Kwidzyn. Obie te ekipy zwyciężyły swoje dzisiejsze mecze, Viking wygrał 88:84 z częstochowskim TYTANem, natomiast Basket po dogrywce zwyciężył 69:66 Polpak Świecie.

Kolejny mecz wygrała drużyna Wojciecha Krajewskiego, tym razem Kotwica z kwitkiem odprawiła Stal Stalową Wolę – 86:81. Zastal Zielona Góra 11 punktami (96:85) zwyciężył tarnobrzeską Siarkę. W meczeu kolejki Turów zwyciężył w Warszawie tamtejszą Legię 82:72. Po meczu trener Czerniak powiedział - Zagraliśmy bardzo dobrze cały mecz. Równo w obronie, bardzo jestem z tego zadowolony, trochę rwała nam gra w ataku, ale nie mogę narzekać. Poradziliśmy sobie nieźle z wyższymi od siebie zawodnikami, typu Dryja i Błaszczyk, na deskach, co mnie bardzo cieszy. Bardzo dużo złego w tym meczu zrobił nam Robert Pacocha. U Sienielnikowa widać trochę zaległości treningowe, ale to taktycznie świetny gracz, lecz na chwilę obecną brakuje mu wsparcia w partnerach. Chcąc uciąć pytania na temat liderów zespołu powiek krótko, nikt nie wysunie się na lidera w tym zespole, bo ja do tego nie dopuszczę. Nie będę też wyróżniał nikogo po meczach, wygrywamy i przegrywamy jako zespół – taką przyjąłem zasadę. Do trójki faworytów sprzed sezonu, czyli SKSu, nas i Basketu dołącza Kotwica, więc sądząc po wynikach nasza porażka w Kołobrzegu była spowodowana nie tylko utratą Darka Lewandowskiego.
W tej kolejce pauzowały dwie drużyny – SMS PZKosz Kozienice oraz SKS Polpharma Starogard Gdański.

tabela

1. Alba-Alstom 6 5 1 11 511 : 446 W4
2. Viking Gdynia 5 4 1 9 411 : 394 W1
3. Basket Kwidzyn 5 4 1 9 429 : 406 W3
4. Zastal Zielona G. 5 3 2 8 438 : 405 W3
5. Stal Stalowa Wola 5 3 2 8 426 : 421 L1
6. TYTAN Częstochowa 6 2 4 8 539 : 537 L4
7. SKS Starogard Gd. 4 3 1 7 346 : 286 L1
8. Turów Zgorzelec 4 3 1 7 328 : 295 W2
9. SKK Kotwica 4 3 1 7 356 : 345 W2
10. Polpak Świecie 5 1 4 6 366 : 377 L2
11. Siarka Tarnobrzeg 5 1 4 6 389 : 417 L3
12. Pogoń Ruda Śląska 5 1 4 6 412 : 484 L1
13. SMS PZKosz 5 0 5 5 369 : 484 L5
14. Legia Warszawa 2 0 2 2 168 : 191 L2

Tylko nie mam zielonego pojęcia co oznaczają w tabeli te "W3", czy "L2" itp. :hmm:

Gacek
19-10-2003, 10:09
wpadłem na pewien pomysł rozgłaszania meczy-choć kosztowny. przeglądałem właśnie cenniki bannerów w onet.pl jak by się złożyć i umieścić banner na stronie głównej.?? z onetu czy wp korzysta miesięcznie od **** luduwięc pewnie każdy by lookną oco chodzi. co myślicie otym??:wielkafl:

bemowiak
19-10-2003, 10:11
Beny "W3" i "L2" to jest ilość wygranych lub przegranych pod rząd W wygrane L przegrane.

A co do banera na onecie to dobry pomysł ale niewiem czy by to ludzi na mecze przyciągneło.

Gacek
19-10-2003, 10:14
wiesz zawsze by ktoś zwrócił uwage

a co do tego co napisał beny to pierwszy artykuł zgadnijcie kto napisał??:):)

Beny
19-10-2003, 10:17
Beny "W3" i "L2" to jest ilość wygranych lub przegranych pod rząd W wygrane L przegrane.

No na to bym chyba nie wpadł! :)
TNX!

Beny
20-10-2003, 11:32
wpadłem na pewien pomysł rozgłaszania meczy-choć kosztowny. przeglądałem właśnie cenniki bannerów w onet.pl jak by się złożyć i umieścić banner na stronie głównej.?? z onetu czy wp korzysta miesięcznie od **** luduwięc pewnie każdy by lookną oco chodzi. co myślicie otym??:wielkafl:

Ciężko będzie tego dokonać, dlatego właśnie, że jest kosztowne. Zauważ ile było ostatnio osób (wyjazd do Płocka wszystkiego nie tłumaczy, bo w poprzednim sezonie też mniej więcej tyle osób przychodziło, może trochę więcej, bo jeszcze część CF), a przecież zbórka na ten cel musiałaby być przeprowadzona wśród nas. Poza tym w natłoku informacji, banerów i reklam na onecie taka forma każdorazowego zaproszenia na mecz koszykarzy mogłaby nie zostać zauważona. Równie dobrym płatnym pomysłem byłoby np. umieszczanie ogłoszeń/reklam na sportowych stronach warszawskich gazet (m. in. ŻW, Stołeczna GW). Poza tym uważam, że również w Redakcja Naszej Legii mogłaby szerzej przedstawiać to co się dzieje w sekcji koszykarzy, a nie jedną stronę z opisem ostatniego spotkania i krótkim zaproszeniem na kolejne.

W związku z tym, że powyższe wiąże się, jakby na to nie patrzeć, z poważnymi wydatkami, osobiście uważam, że najlepszym sposobem będzie poprostu zakładanie koszykarskich tematów na legijnych forach (a przecież trochę ich jest), namawianie niezdecydowanych, przyciąganie kumpli i znajomych na kosza.

Zdaję sobie sprawę, że część się nie interesuje, inni mogę nie mieć tych 10 zł na wejście, jeszcze inni mają inne ważne powody i szanuję to, ale z mojego punktu widzenia wierzę, że znalazłoby się w Wawie 200-300 osób chcących uczestniczyć w dopingu wspierającym występy koszykarzy. Wystarczy na przykład przypomnieć sobie sezon przed awansem do PLK!

BTW:

a co do tego co napisał beny to pierwszy artykuł zgadnijcie kto napisał

To Ty byłeś tym gościem piszącym coś na kolanie? '8

Gacek
20-10-2003, 13:36
tak to ja. ale wkońcu sie wkurwiłem i poszedłem po statysytki:) Ty pewnie jesteś jednym z tych co siedzieli koło mnie??

Beny
20-10-2003, 13:41
tak to ja. ale wkońcu sie wkurwiłem i poszedłem po statysytki:) Ty pewnie jesteś jednym z tych co siedzieli koło mnie??

Ano, razem z bratem. :)
Pisujesz do e-basketu? Fiu, fiu Pan Redaktor? ;)

Gacek
20-10-2003, 14:07
a no pisze:), to chyba ty siedziałeś na wiśle na literze "A" ???

Beny
20-10-2003, 14:11
a no pisze:), to chyba ty siedziałeś na wiśle na literze "A" ???

Siedziałem, jak i inni siedzieli, drugi rząd od góry... 8)

Gacek
20-10-2003, 14:12
no a ja siedziałem na samej górze, i chyba cie widziałem w autobanie:) jechałem z kumplem

Beny
20-10-2003, 14:19
no a ja siedziałem na samej górze, i chyba cie widziałem w autobanie:) jechałem z kumplem

No, jakoś trzeba z meczu wrócić. Dobrze że, na kosza mam bliżej... '8

Gacek
20-10-2003, 14:21
ja tu i tu mam kijowo-daleko:) a właśnie wpadłem na pomysł może zrobilibyśmy taką grupę z 10-15 osób, taka oficjalną i robili byśmy składki miesiecznie 10 ,- . i np jak by ktoś chciał dołączyć to wpisowe 15 ,- . z tym że zwrócilibyśmy się do klubu o darmowe wejściówki do klubu, dla tej grupy ludzi. kase przeznaczali byśmy na oprawe./ ja i tak właże za darmo:) e-baskecior ze mnie:):):P:P

Beny
20-10-2003, 14:29
Watpię, aby klub na to poszedł. Już w zeszłym sezonie były problemy z darmowym wejściem i wycofano wchodzenia na zaproszenia. Poza tym te 10-20 osób, to jest tyle ile teraz przychodzi, nazwijmy to "w szalach", reszta to pewnie znajomi, czy rodziny zawodników. Przy takiej ilości przychodzących klub, będzie mimo wszystko chciał chyba zarobić te "parę" złotych na opłacenie ochrony, sprzątaczek itp. No chyba, żeby znacznie wzrosła ilość przychodzących kibiców normalnie płacacych za wejście.

Gacek
20-10-2003, 14:32
wiesz ale wtedy było hujowo totalnie w klubie z kasą. a teraz...moża ta hiszpańska firma kiedyś podpisze kontrakt, i by sie zgodzili, trzeba pogadać z Romanowskim na najbliższym meczu lub podjechać na legie w ciągu tygodnia.

bemowiak
20-10-2003, 15:40
8- pojdź raz do szkoły to Wy tu sobie prywate odpierdalacie 8) :)

nawet nikt nieskomętował moich zdjęć :(

Gacek
20-10-2003, 15:47
spox bemowiak tak trzymaj!!

Beny
20-10-2003, 16:31
8- pojdź raz do szkoły to Wy tu sobie prywate odpierdalacie 8) :)

nawet nikt nieskomętował moich zdjęć :(

Spoko Bemowiak recenzja special for you:

Najlepsze zdjęcia to te, na których mnie widać! 8) :oho: A reszta... tyż wporzo! 8)

No i jak pasi? :>

Nie no żartuję ofkorz! Zdjęcia dobre, oczywiście na miarę cyfry, no i kompetentności fotografa... ;)

A co do prywaty, to wiesz kota nie ma, Gacek z Benym... myszkują! '8
Wnioskuję po Twojej prywacie czasami, że rzadko chodzisz do szkoły? :>

bemowiak
20-10-2003, 16:40
Ostatnio miałem urlop ;) ale już zaczynam chodzić bo mi wygrażają jakimiś paragrafami, rozmowami z pedagogiem a z nim to już sie nagadałem w zeszłym roku... :/

Gacek
20-10-2003, 17:58
heh bemowieak ucz sie lepiej:)hyhy no my tu z Benym rządzimy a ty żeś się wcioł:):)