PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję niepełnosprawnego kibica Legii

dorota
16-10-2003, 16:57
Byli na ostatnim meczu z Wisła byli Łukasz i Bartek. Podobno są na każdym meczu Legii.
Jestem z magazynu "Integracja" poswięconego osobom niepełnosprwnym i robimy materiał o kibicach. Poszukuje kontaktu do Bartka lub Łukasza - w czasie meczu romaiwał z nimi nasz dziennikarz - mamy zdjęcia, potrzebujemy troche wiecej o nich informacji i to pilne. Bede wdzięczna za kontakt do któegoś z nich.

dorota@integracja.org

Dorota

Kawa
16-10-2003, 17:55
Proszę tylko bez oczerniania kibiców ;)

Adiq
16-10-2003, 17:57
:hmm:

Kawa
16-10-2003, 18:03
:hmm:
Znaczy żeby nie wyszło znowu, ze kibice zjadają małe dzieci, a po drodze na stadion pala i gwałcą :/

Norbas
16-10-2003, 18:25
Byli na ostatnim meczu z Wisła byli Łukasz i Bartek. Podobno są na każdym meczu Legii.

Skoro podbno są na każdym to się wystarczy na któryś przejśći problem z głowy.....
chyba że to blondynka....

Tuzin...
16-10-2003, 23:31
Niedawno jeden z nich (chyba) byl w "Skazanych..." niestety nie wiem ktory to numer NL. Ale skoro rozmawial z nim wasz reporter to nie mozna bylo sie wypytac o to co was trapi?

P.S. Prosimy w tym programie o pare ladnych ujec oprawy na Lazienkowskiej :>

P.S.2 Kiedy emisja?

Aigel
17-10-2003, 00:02
Juz wyslalem maila do Pani z telefonem kontaktowym. Tak sie sklada ze Bartek to moj bardzo dobry kolega. Chlopak jest ciezko chory ale to prawdziwy fanatyk, wystarczy powiedziec ze jednym z nielicznych slow jakie potrafi napisac na kompie to LEGIA.
A tak przy okazji wielkie dzienki dla Sagana ze dal mu ostatnio swoja koszulke :+:

turi
19-10-2003, 08:20
[quote="Tuzin"]Niedawno jeden z nich (chyba) byl w "Skazanych..." niestety nie wiem ktory to numer NL. Ale skoro rozmawial z nim wasz reporter to nie mozna bylo sie wypytac o to co was trapi?
quote]

ten o ktorym piszesz i myslisz to maciek szumacher ;-) a nie zaden bartek i lukasz. maciek szumacher jest bez kitu kumaty a tamtych 2 nie znam.

Glaca
21-10-2003, 15:20
Znaczy żeby nie wyszło znowu, ze kibice zjadają małe dzieci, a po drodze na stadion pala i gwałcą :/

mow za siebie!
ja w drodze na stadion pale ;) :ganja:

fc Legii z Brodnicy
21-10-2003, 16:01
ja wam powiem ze moj kolega tez na to zasluguje zeby zrobic o nim relacje mimo ze na wozku jezdzi i mu sie wogole w zyciu nie przelewa to tylko jak moze jezdzi na legie 180 km dla mnie to on jest kozak moim zdaniem zasluzyl na to by byc w skazanych na Legie! pozdro

dorota
23-10-2003, 10:02
Dzieki Aigelowi za szybka odpowiedz - bylismy u Bartka - super chlopak, jego mama wspaniala kobieta o wielkiej energii zyciowej. Jestem pod wrazeniem calej rodziny.
Nie bedzie oczerniania kibicow, dlaczego!! Cieszymy sie, ze niepelnosprwni moga chodzic na mecze, ze maja swoje miejsca. są wpuszczani.
Pozdrawaiam kibiców Legii a szczególnie Aigela. Wczoraj byl mecz (widzialam bo bylam na lodowisku na Torwarze) - kto wygral?

Dorota

legart
23-10-2003, 10:11
Dzieki Aigelowi za szybka odpowiedz - bylismy u Bartka - super chlopak, jego mama wspaniala kobieta o wielkiej energii zyciowej. Jestem pod wrazeniem calej rodziny.
Nie bedzie oczerniania kibicow, dlaczego!! Cieszymy sie, ze niepelnosprwni moga chodzic na mecze, ze maja swoje miejsca. są wpuszczani.
Pozdrawaiam kibiców Legii a szczególnie Aigela. Wczoraj byl mecz (widzialam bo bylam na lodowisku na Torwarze) - kto wygral?

Dorota

Legia :)

dorota
24-10-2003, 09:36
Dzieki za zaproszenie - moze sprobuje zobaczyc caly mecz na zywo ale poczekam chyba na kolejny sezon bo teraz to juz chyba za zimno. Swoja droga co pilkarze Legii robia w zimie? Chcialabym chociaz raz byc na meczu a Łazienkowska lubie. Moze za sprawą Bartka i jego rodziny zostane kibicem Legii.

Dorota

Glaca
24-10-2003, 09:47
Dzieki za zaproszenie - moze sprobuje zobaczyc caly mecz na zywo ale poczekam chyba na kolejny sezon bo teraz to juz chyba za zimno. Swoja droga co pilkarze Legii robia w zimie? Chcialabym chociaz raz byc na meczu a Łazienkowska lubie. Moze za sprawą Bartka i jego rodziny zostane kibicem Legii.

Dorota

brawo Dorotka, prawidlowe podejscie :+:
zima pilkarze odpoczywaja, a potem trenuja, aby grac dobrze na wiosne '8
a zimna sie nie obawiaj, sadzac po kolegach, to wielu by sie znalazlo co Cie ogrzeje :buhaha:

Norbas
28-10-2003, 05:48

Dorota

a zimna sie nie obawiaj, sadzac po kolegach, to wielu by sie znalazlo co Cie ogrzeje :buhaha:

:> Glaca!! Ty się kolegami od grzania nie wykręcaj!!

;)

Glaca
30-10-2003, 12:26

Dorota

:> Glaca!! Ty się kolegami od grzania nie wykręcaj!!

;)

a napisalem gdzies, ze sam tez moge ogrzac? :hmm: ;) :rotfl: :rotfl: :rotfl:

MaxyM_
03-12-2003, 18:06
O Bartku był dziś reportaż na TVP1.

ma(L)ek
03-12-2003, 18:43
Kurcze a ja nie widzialem........8- :help

Mrozik
03-12-2003, 20:00
Był przed chwilą na gali transmitowane przez TVP1

Młody
03-12-2003, 20:33
Reportaz byl wlasnie na 1 (jakies swieto niepelnosprawnych jest w sali kongresowej). Szkoda Bartka bo widac ze Legia to jedna z jego radosci w zyciu, ktora daje mu duzo radosci. Pozdro 3-ym sie

Ce
03-12-2003, 21:40
Był przed chwilą na gali transmitowane przez TVP1

i nawet dobrze to wszystko wyszło.

ps. młody Smolarek mówi po polsku tylko troche lepiej niż mój pies.
8-

Aigel
04-12-2003, 11:26
i nawet dobrze to wszystko wyszło.

Tylko szkoda ze nikogo z Legii nie bylo :hmm:

Krzpac
04-12-2003, 20:01
moja siostra ma na imię Dorota ;]

Kamil-Foto
06-12-2003, 13:12
bardzo ładnie z ich storny ze dali chlopakowi obejrzec emcz w Roterdamie!!!!no i oczywsice byl w szaliku Legiunii!!!!

Pozdrawiam Bartka!