PDA

Zobacz pełną wersję : Wisła Płock - Legia

szczepan
13-10-2003, 21:07
ok do meczu pozostalo 5 dni... jest temat w dziale kibice a wiec czas an tematu tutaj...

na poczatek zla wiadomosc...

za www.90minut.pl:

"13 października 2003, 21:22:21 - mogiel
Jacek Zieliński: W Płocku nie zagram

W sobotę z Wisłą Płock na pewno nie zagram. To byłoby zbyt niebezpieczne - mówi Jacek Zieliński, który po zderzeniu w trakcie piątkowego meczu Legii z Iraklisem został odwieziony do szpitala z głębokimi ranami twarzy. W poniedziałek już jednak trenował
- Jak Pan się czuje?

- Dziękuję, dobrze. Opuchlizna schodzi, wszystko się goi. Wczoraj wieczorem byłem u lekarza, który zszywał mnie po meczu z Iraklisem. W piątek zdejmie mi szwy.

- Rano już Pan trenował.

- Tylko trochę pobiegałem. Nie było z tym problemu, ale starałem się nie przesadzać. Nie dodawałem za bardzo gazu, aby za bardzo się nie spocić i nie zabrudzić ran. Byłem jeszcze przed konsultacją z lekarzem i wolałem uważać. Mogłem przecież wieczorem usłyszeć, że jakikolwiek wysiłek jest niewskazany. Z drugiej strony muszę jednak być w formie.

- Podczas piątkowego spotkania zderzył się Pan z kolegą z obrony Adamem Gmitrzukiem. Młody piłkarz powinien mieć wyrzuty sumienia?

- Tak naprawdę to do końca nie wiadomo, z kim się zderzyłem. Trener Brychczy mówił mi, że oglądał tę sytuację na magnetowidzie i jego zdaniem Gmitrzuk znajdował się gdzieś z boku, a najbliżej do mnie miał grecki bramkarz. Ta sytuacja chyba pozostanie do końca niewyjaśniona.

- Jak zapamiętał Pan to całe wydarzenie?

- Pamiętam tylko tyle, że dostałem cios. Najpierw zrobiło się jasno, potem ciemno. A potem upadłem. Nie straciłem przytomności, ale nie wiem dokładnie, co działo się wokół. Dziwne uczucie.

- Jak długo potrwa przerwa? W sobotę Legia zagra w Płocku.

- W tym spotkaniu na pewno nie zagram. To byłoby zbyt niebezpieczne. Zawsze przecież można dostać przypadkowe uderzenie w tłoku. Moje rany są chyba zbyt świeże.

- Może mógłby Pan zagrać w masce na twarzy? Historia futbolu zna takie przypadki.

- Nie wiem, czy to by zdało egzamin. Nie przy tego typu urazach. Maska powoduje, że ewentualne uderzenia zostają rozłożone na większą powierzchnię twarzy. Na pewno jest to jakieś zabezpieczenie. Ale najważniejsze są opinie lekarzy.

źródło: Gazeta.pl"

niestety jak widac sytuacja okazala sie powazna :(

Kempes
13-10-2003, 22:06
Oby obrona bez Zielka poradziła sobie tak samo w miare skutecznie jak z Amicą.

Wszak Płock potentatem ofensywnym nie jest , a taki mecz trzeba wygrac.

Beny
14-10-2003, 05:54
Kurczę zawsze jak brakuje Ziela to mam jakieś obawy co do wyniku... :hmm:

A tak przy okazji osłabień i kontuzji... Co się dzieje z Jarzą? Trochę czasu już mineło. Dochodzi do siebie?

kamyk
14-10-2003, 09:12
szkoda ze zielo nie zagra bo bedzie to oslabienie ale coz po malu musimy sie przyzwyczajc do jego nieobecnosci! mysle ze obrona da sobie rade ! mam nadzieje ze jarza jest juz zdrowy bo byl by sporym wzmocnieniem naszej defensywy!

Cezdor
14-10-2003, 12:31
Zobaczymy jak bedzie. Mnie niepokoi najbardziej to, iż forma Wisły ostatnio idzie w górę oraz fakt, że w meczach z takimi zespołami zawodnicy Legii nie dają z siebie maximum. Obym się myli, ale stawiam na wynik 1:1

Nazgul
15-10-2003, 07:35
A tu jeszcze Vuko narzeka na Achillesa... Drużyna się sypie :(

Joker
16-10-2003, 12:09
Poniewaz ze słabeuszami Legii gra sie ostatnio wyjątkowo cieżko boje sie ze znowu będzie remis. Tym bardziej ze śa problemy ze składem. Obysmy spisali sie troche lepiej niz pogromca Wisły Ventspils (ha ha z Rosenborgiem bilans 1:10) i wygrali. w kazdym razie w Płocku zapowiada sie komplet publicznosci i mecz roku dla płocczan. W końcu to derby Mazowsza!!

Danilo
16-10-2003, 13:12
Ja proponuje zebysmy zaczeli grać w 10 - ostatnio dobrze wychodziło
a 1000 (i Ja) napewno pomoze ;) Jedna wielka INWAZJA NA PLOCK

kamyk
17-10-2003, 10:47
sokol starszy nie zagra i najprawdopodobniej tez sokol mlodszy moze nie zagrac dolegliwosci zoładkowe wiec jak widac sprawa nie wygloda za ciekawe za nich naj zagraja szala na jednej stronie i prawdopodobnie dudek! miejmy nadzieje ze vuko i magik wyzdrowieja i bede w stanie zagrac! taka przerwa byla na repre i nagle tyle kontuzj sie narobilo szlak by trawil :(

maruda
17-10-2003, 10:48
Poniewaz ze słabeuszami Legii gra sie ostatnio wyjątkowo cieżko boje sie ze znowu będzie remis.
Skoro ze słabeuszami Legia gra słabo, to z nami powinna zagrać dobrze.

Raekwon - trochę się mylisz, jeśli chodzi o ilość strzałów - sam Irek Jeleń strzela po kilkanaście razy w meczu!!! I zazwyczaj z raz mu wchodzi!!!

Brak Zielka - to wzmocnienie, on z nami nigdy w Płocku nie błyszczał, chociaż - jako jedyny - grał tu we wszystkich meczach.

Aro
17-10-2003, 13:50
Wg mnie skład na Wisłe będzie wyglądał następująco:

Boruc- Jarza, Choto, Jóźwiak - Szala, Dudek, Vuko, Surma, Kiełbowicz - Sagan, Svitlica

Wstawiłem Jarzę, bo w dzisiejszje GW powiedział, że jest gotów do gry, a że mamy braki w tej formacji to grał bedzie nawet po kontuzji.
Chyba, że Szala będzie w obronie Dudek na prawej pomocy, a do środka wróci Magic.

pozdro
Aro

Kasja
17-10-2003, 15:42
bedzie dobrze...
jeszcze przy takim dopingu :)

no ja stawiam na... hmm... 2:1 dla Nas :P

szczepan
17-10-2003, 18:30
ja licze ze w srodku zagra jeszcze Magiera...

bedzie 0:3 :D

Raffi
18-10-2003, 17:59
GOL!!!
Stanko oczywiście :+: :+:
Nasi zajmują całe sektory A i B (2100 miejsc w sumie) - podobno są prawie pełne.

Beny
18-10-2003, 18:19
GOL!!!
Stanko oczywiście :+: :+:
Nasi zajmują całe sektory A i B (2100 miejsc w sumie) - podobno są prawie pełne.

2 tysiące! 8- Wow! No parę osób pojechało! ;) Dobrze, że Stanko strzelił, bo tak to trochę za dużo nerwów.

Update:

No i bam! :fu: Remis. 8-

Grabo
18-10-2003, 19:01
2-1 dla Płocka. :zly: :fu: :zly: :fu:

Beny
18-10-2003, 19:11
2-1 dla Płocka. :zly: :fu: :zly: :fu:

Przysłali mi esemesa i napisano tam, że to Jóźwiak dał się ograć jak dziecko! :zly:

crolick
18-10-2003, 19:11
boze ale wstyd, przegrac z wisla plock prowadzac 1-0 8- :fu:

gornik-widzew 3:3
polkowice-odra 3:3
amica-groclin 1:0

kamyk
18-10-2003, 19:16
:(((((((((((((((((((((((((((((((( co tu dużo pisac...... jest mi cholernia przykro nie oglodałem meczu ale słuchałem w radiu zeby dac się tak ograc eh:( :fu:

Jackos
18-10-2003, 19:16
Wielkie ZERO :( :fu: :help: Kurde żeby z Wisłą Płock??? nie no to się w pale nie mieści. No nic, ale nie należy się załamywać, to pierwsza porażka, i oby jedyna w tym sezonie

VASCO
18-10-2003, 19:18
Życie jest okrutne..... Dlaczego , ja pytam dlaczego? Po co nam to wszystko, te efektowne zwycięstwa nad amica , wisłą kraków. Nigdy z taką grą na wyjazdach nie zostaniemy mistrzem...

Skanda(L)
18-10-2003, 19:26
:zly: klasowa druzyna musi wygrac na wyjezdzie ze sredniakiem jakim jest Plock jesli juz prowadzi 1:0. takie zwyciestwa z Wisla i Amica nie sa nic warte jak sie potem nie wygrywa ze sredniakami albo wrecz slabeuszami(Polkowice etc.)!
:zly:

jarcyś
18-10-2003, 19:28
ale syf

Jackos
18-10-2003, 19:39
dwie dobre rady dla "Kuby"
- zaczynamy każdy mecz w 10
- nie próbujemy strzelać gola w 1 połowie (patrz mecz z górnikiem)
rada dla działaczy
-starać się w pzpn-nie żebyśmy grali tylko w piątki

Kempes
18-10-2003, 20:42
***** ale kaszana :fu:

ps. widzieliscie ogłoszenie Polonii i zaproszenie na stadion na fete odnosnie założenia reflektorów 8-

Dwie takie reklamy powędrowały dzis wieczorem na tory dworca zachodniego :>

wymych
18-10-2003, 20:55
Płock??? . No nic, ale nie należy się załamywać, to pierwsza porażka, i oby jedyna w tym sezonie
Dużo punktów tracicie na remisach.Z Widzewm przegrają i juz mogąz nikim nie przegrywać ;)

Swierzy
18-10-2003, 20:57
Totalna porazka. Tyle trudu w meczach z Amica i Wisla a tu taki zonk z nedza z Plocka 8o ehh Szkoda slow...

Co do tych ogloszen...sporo ich wisi w Centrum pod KPT.

marecki
18-10-2003, 21:15
ludzie co Wy?! oszaleli? co tak placzecie?
Ja tam wole przegrac z Plockiem ...nize Krakowem ,Poznaniem czy Lodzia ...bywa.

:)

Grabo
18-10-2003, 21:27
ludzie co Wy?! oszaleli? co tak placzecie?
Ja tam wole przegrac z Plockiem ...nize Krakowem ,Poznaniem czy Lodzia ...bywa.

:)
No tak ,ale byc może chodzi bardziej o klase przeciwnika,bo uznać wyższość Branfiłowa i Matusiaka ,to jednak wstyd.

Swierzy
18-10-2003, 21:56
Wole przegrac z klasowym przeciwnikiem niz jakims nie wiadomo czym. Kiedy wreszcie zaczniemy wygrywac z leszczami na wyjazdach?!?!?
Efektowne zwyciestwa u siebie nie dadza nam mistrza. :/

Swierzy
18-10-2003, 22:12
Tak sobie ogladam urywki na Anal+ i mysle ze gdyby nie Boruc to by nas tam ostro powiezli :/ Obrona tragicznie :fu: Karny sluszny. Druga bramka : nic nowego - Jozwiak dal cielska, a Gesior strzelil zupelnie nie kryty.

Aigel
18-10-2003, 22:31
Tak sobie ogladam urywki na Anal+ i mysle ze gdyby nie Boruc to by nas tam ostro powiezli :/ Obrona tragicznie :fu: Karny sluszny. Druga bramka : nic nowego - Jozwiak dal cielska, a Gesior strzelil zupelnie nie kryty.
Na meczu myslalem ze faktycznie Borucc dobrze broni, ale Zarzeczny mial racje wiekszosc pilek mogl zlapac, a nie wybijac przed siebie. Szala to beznadzieja, Sagan tez musi zaczac strzelac.

Beny
18-10-2003, 22:34

Otóż to, niech Kuba zrobi coś z tą obroną, bo na skrótach w C+ wyglądało to tragicznie. A i Boruc miał parę klopsów, fart że nic po nich nie wpadło. 5 punktów straty do lidera to jeszcze nie tragedia, ale mam nadzieję , że drużyna nie wpadnie w jakiś marazm. Teraz PP, Świt i Groclin!

Nazgul
18-10-2003, 22:35
A mnie po prostu smutno :(

kamyk
18-10-2003, 22:36
ja też wlasnie oglądałem skrut w lidze + i jak by nie Boruc to tam mogło byc naprawde żle obrona tragedia Szala to jest totalna pomyłka Jożwiak boże niech wraca Jarza i Zielo bo jest tragedia w obronie !soory ale Sagan mnie zawodzi totalnie jak widze jego sytułacje to mnie szlak trawia jak sie nie wykorzystuje takich sytulacii!

Swierzy
18-10-2003, 22:58
No racja, obrona to kaszana. Szala, Jozwiak won do rezerw. Z perspektywy urywkow w Anal+ Boruc prezentowal sie dla mnie jak mesjasz. Fuckt, fuckteml czesc mogl wylapac a nie wybijac, ale i tak uratowal nam dupe wiele razy. Sagan juz mnie zaczyna irytowac. Jakby wykorzystywal chociaz 20% sytuacji to bylibysmy gdzie indziej w tabeli niz jestesmy teraz. Niestety zbyt duzej alternatywy to nie mamy bo Manuelo.... no wlasnie..Manuelo :/

szczepan
18-10-2003, 23:39
Meczu malo widzialem ale po tych fragmentach ktore udalo mi sie zobaczyc nie wygladalo to ciekawie :/

tool
19-10-2003, 02:30
ja nie wiem, ale wjeżdżali w tą obronę jak w masło- Jóźwiak niech da nam już spokój

Kasja
20-10-2003, 11:34
najbardziej mnie wkurza ze teraz taka Wisla Plock, ktora malo do czego sie nadawala ma cholerna satysfakcje...
ale oprawa byla spoko- duzo kibicow i w ogole fajnie :)
tyle ze wynik chujowy :(

PS no i powrot mialam zajebisty :buhaha:

Yevaud
20-10-2003, 12:07
No racja, obrona to kaszana. Szala, Jozwiak won do rezerw.

No nie! Tylko nie do rezerw! W rezerwach niech gra młodzież, skoro ich Kuba nie chce brać do pierwszego składu. A Jóźwiak do Krakowa, Szala do Poznania. No chyba, że Szala się zmieni nie do poznania. A swoją drogą, to Choto, po piierwszych dobrych meczach, teraz poziomem od Szali i Jóźwiaka też nie odstaje.
Wygląda na to, że Choto nie chce się wyróżniać i gra tak, jak koledzy - gdy byli nimi Jarza z Zielkiem, to grał na odpowiednio wysokim poziomie. Teraz gdy są to Szala z Jóźwiakiem gra na poziomie odpowiednio niskim.

Kasja
20-10-2003, 12:09
no bez kitu... narazie z Szala...
co on tam robil... a raczej czego nie robil :/
szkoda gadac!!!!!! :fu:

BBB
20-10-2003, 12:23
W drugiej polowie Legia praktycznie przestala grac,dziwne to troche bo dotad zawsze to w II polowce zadawali decydujace ciosy przeciwnikowi.Boruc duzo sytuacji Nam uratowal,ale raz mial dosc tragiczna interwencje,jak mu pilka z rak wypadla i odbila sie od poprzeczki.Coz porazki sa wkalkulowane w futbol,lepiej ze teraz przyszla niz pod koniec sezonu.Nie rozumiem niektorych ludzi ,ktorzy po jednej porazce chca juz odejscia Kubickiego,chyba juz im sie troche w glowach poprzewracalo od zwyciestw nad Wisla i Amica :/
Zreszta jak dla mnie mecz rundy bedzie dopiero teraz ,z Widzewem na wyjezdzie 8) ,niech tylko Nasi kopacze wygraja z RTS a wszystko jestem gotow Im wybaczyc :>

szczepan
20-10-2003, 16:55
ok przewrocil sie ale caly zespol gral slabo... Vuko i Surma nie spelnili swojej roli z tego co widze w frag. II polowy to glownie nasze zagrozenie bylo po wrzutkach/podaniach Kielbika a ten sam dochodzil do tych sytuacji a nie to ze ktos mu na skrzydlo pilke poslal...

maruda
20-10-2003, 19:26
najbardziej mnie wkurza ze teraz taka Wisła Plock, ktora malo do czego sie nadawala ma cholerna satysfakcje...

Kasju - słoneczko - Wisła ma cholerną satysfakcję, ale nie ma się co dziwić. Bylismy po prostu lepsi od was przez pełne 90 minut.

Na dowód na to, że my graliśmy bardzo dobrze, a wy nie - fragment wypowiedzi Jerzego Engela:

: Popełniliśmy w tym spotkaniu więcej błędów. Dość powiedzieć, że najlepszym naszym zawodnikiem był Artur Boruc.
Byłem pod wrażeniem gry płockiej Wisły. Szczególnie dotyczy to starszych zawodników – Dariusza Romuzgi, Dariusza Gęsiora i Andrzeja Kobylańskiego. To oni nadawali ton grze. Przy nich z kolei znakomicie wprowadzili się młodzi zawodnicy. Oglądanie Sławka Peszki to prawdziwa przyjemność. Podobnie jest z Radkiem Matusiakiem. Można więc powiedzieć, że Wisła to zespół, przed którym rysują się bardzo interesujące perspektywy.

Myślę, że Wasz dyrektor wie, co mówi - w końcu zna się na piłce nożnej!!!!!

Kasja
20-10-2003, 19:29
najbardziej mnie wkurza ze teraz taka Wisła Plock, ktora malo do czego sie nadawala ma cholerna satysfakcje...

Kasju - słoneczko - Wisła ma cholerną satysfakcję, ale nie ma się co dziwić. Bylismy po prostu lepsi od was przez pełne 90 minut.
wiem... wiem... wiem...
ale wiesz chyba kazdy nastawial sie na zwycieztwo Legii no i zawiedli... :(
zostalo tylko pogratulowac...
hehe ale jeszcze sie odegramy kiedys :P
no i teraz trzeba to przezyc, zapomniec i skupic sie na innych meczach... :)

szczepan
20-10-2003, 19:37
Maruda wedlug mnie Wy graliscie przecietnie a my tragicznie...

Raffi
21-10-2003, 09:10
Leci właśnie w C+ niebieskim!

MaxyM
21-10-2003, 09:12
Imponująco to wygląda 8-

maruda
21-10-2003, 10:50
Najlepiej jakby znalazła się kasa na dobrego obrońcę.
Całkowicie się z tym zgadzam. Dobry obrońca przydałby się wam jak cholera, albo jeszcze bardziej. Szala do Legii pasuje średnio. Jóźwiak i Zieliński to klasa sama w sobie, ale wiek działa zdecydowanie na ich niekorzyść. A jeden Chto nie wystarczy.

MaxyM
21-10-2003, 11:07
Żeby było śmiesznie, to o obronę nigdy martwić się nie musieliśmy.

A teraz, Zieliński (szacunek i w ogóle) ale już zaczyna być cieniem, Jóźwiak też już powinien myśleć o grze w niższej lidze, do Szali to już słów nie mam.

Nie wygląda to za różowo. ::/::

_Bart
21-10-2003, 11:13
obejrzałem sobie teraz ten mecz i moje wnioski są takie

obrona zagrała tragicznie
Jóźwiak sie wkrecił w ziemie jak w pamietnym meczu ze Szczkowinaką, Szala przy pierwszej bramce wykonał zonka a przy drugiej stał i patrzył pod drugie przegrał mase pojedynków głowkowych i 1vs.1, Choto tez za rewelacyjnie nie zagrał w szczegolnosci po karnym :/
Pomoc Sokół starał sie ale niewiele z tego wynikało, Vuko, Surma i Magiera niewidoczni a Kiełbik poprostu nie istniał choc to po jego strzale dobijał Stanko
Atak - Stanko zrobił co zawsze robi, natomiast Sagan niestety gra coraz gorzej :/ Mam tylko nadzieje ze sie obudzi.
Zmiany nic nie wniosły :(

Tak podsumowująć to niestety jesli w obronie mamy takich zawodników jak Szala i Jóźwiak to pomocnicy muszą za bardzo sie koncentrować na obronie a nie na wyprowadzaniu akcji. Chyba trzeba grać 3-1(bardzo mocno defensywny)-4-2 bo ani do 4-4-2 ani 3-5-2 nie mamy grajków :/

Jackos
21-10-2003, 16:32
Może zamiast Jóźwiaka w obronie zagrałby Dudek? on juz nie raz występował na tej pozycji, warto dać mu szansę. Oprócz tego nieźle tez gra w ofensywie (przewrotka z Polonia i bomba z Shalke). Myślę że optymalna obrona to Choto (Dudek), Zielu, Jarza. Można by tez dać więcej szansy Manuelowi (sory ale wedłg mnie 7 minut w Płocku to mało żeby się wykazać), w rezerwach gra ostatnio rewelacyjnie (raz hat-ricka chyba miał, a potem 2 bramki strzelił), może jak trochę dłużej pogra to się chłopak odblokuje, w końcu w sparingach był wyróżniającym się piłkarzem