PDA

Zobacz pełną wersję : Pozdro z Gdańska

Strony : [1] 2 3 4 5 6 7

mp 74
13-10-2003, 21:41
Pozdrowienia dla Warszawki od Lechii. Do Słowika http://www.lechia.gda.pl tu jesteśmy

arczi
13-10-2003, 22:33
Dzięki. Ja osobiście również pozdrawiam Biało-zielonych. Życzę powrotu do elity ;)

Adiq
13-10-2003, 22:39
Pozdrowienia dla Warszawki od Lechii. Do Słowika thttp://www.lechia.gda.pl tu jesteśmy
Witamy na forum i mam nadzieję, że będziesz się tutaj udzielał, bo nie ma tutaj stałego bywalca z Lechii, a rozmowy mogłyby być ciekawe. :]

Siekier
13-10-2003, 22:39
nie pozostaje mi nic innego jak powtórzyć poprzednika : szybkiego powrotu do elity ! stronka nie wchodzi :fu:

Raffi
13-10-2003, 22:41
Już wchodzi 8)
Wydaje mi się, że już paru BiałoZielonych jużż mamy na forum, acz faktycznie nie pisują za często

Foxx
13-10-2003, 22:44
E, tam... mamy T.D. - powiedziałbym, że bardzo konkretnego Biało-Zielonego 8)

Pzdr. dla Lechii

Sharn
13-10-2003, 22:45
Także pozdrawiam kibiców Lechii i życzę powodzenia w powrocie na swoje miejsce.

8)

Adiq
13-10-2003, 22:48

Pzdr. dla Lechii
15 postów przez 1,5 miesiąca to trochę mało jak na stałego bywalca. ;)

Foxx
13-10-2003, 22:52
Ale jakich postów 8)

ems
13-10-2003, 23:01
zabawne, wiekszosc zwiazana z Pogonia :)

rkwa
13-10-2003, 23:06
Pozdrowki dla Bialo-Zielonych.Tak jak poprzednicy zycze szybkiego powrotu do elity.

Dżon Łejn
13-10-2003, 23:11
Pozdrowki dla Bialo-Zielonych.Tak jak poprzednicy zycze szybkiego powrotu do elity.

zapomnieliście dodać że powrót dotyczy elity piłkarskiej bo w kibicowskiej są od dawna

rkwa pzdr

Mazi
13-10-2003, 23:14

Jak już temat o pozdrowieniach , to chciałbym od razi pozdrowić ekipę Portowców :)

Pogoń & Legia :)

Foxx
13-10-2003, 23:20

To prawda. Zauważ jednak, że - w odróżnieniu od wielu typów w eterze - człowiek wie, o czym pisze ;)

Sharn
13-10-2003, 23:27

zapomnieliście dodać że powrót dotyczy elity piłkarskiej bo w kibicowskiej są od dawna

rkwa pzdr

Oni to wiedzą kocie... :)

rkwa
13-10-2003, 23:27

rkwa pzdr

Rzecz prosta i oczywista ze chodzi o poziom sportowy.Pozdro.

ems
14-10-2003, 00:28

To prawda. Zauważ jednak, że - w odróżnieniu od wielu typów w eterze - człowiek wie, o czym pisze ;)

nie sposob mu tego odmowic :) chociaz czasem pisze posty strasznie zagmatwane :)

Foxx
14-10-2003, 00:39
Może masz rację... Ale dedukcja to podstawa :pimp:

T.D
14-10-2003, 20:12
Noooo witam !
Dwa, trzy razy w tygodnu czytam o waszych radosciach i smutkach,wiec bywalcem jestem stalym, inaczej wyglada sprawa pisania:)
Inna sprawa ....jeszcze sie okaze czy "mp 74" bedzie stalym bywalcem i czy aby napewno jest z gdanska.A moze to tylko badanie nastrojow legionistow z zupelnie innego miasta?:)))
Bardzo chetnie pisal bym wiecej,ale jesli ma to polegac na "zgadzam sie z przdmowca" to osobiscie daje na wstrzymanie,calkiem inaczej anizeli osoby "odwracajce kota ogonem"piszace na nieco inny temat,chcac przypomniec stan dnia dzisiejszego:(
Chetnie tez pisal bym na tematy czysto pilkarskie bo jestem ukrztaltowanym w latch 80 (lubie przygode jak i jestem kibicem) moze to zabrzmi smiesznie,ale kiedys jak miales ochote jezdzic na wyjazdy to MUSIALES BYC huliganem,kibicem(spiewac) i ultrasem(czasami zamachac szalikiem) dzisiaj jest powiedzial bym waski podzial.Ale co tu duzo pisac ,kibicuje Wisle,Legii i wszystkim znanym markom,az boje sie ze mistrzem bedzie Amica,Dyskobolia bo to dopiero bedzie kompromitacja,na naszej jak i europejskiej scenie:(
Zreszta juz jest , niemcy nie beda transmitowac meczu,a kibice Herty robili jakies protesty ze po polskich wioskach nie maja zamiaru sie tulac :(((

Ostatnio chcialem cos napisac w temacie "Felieton o Legii" ale skoro Grzywa napisal jak sprawa stoi ,to postow nabijac ochoty nie mialem:)))
Reasumujac-czuwam:)

Ps. Na stronie Lechii grasuje niejaki Jaco(L) pamietajacy przelom lat70/80 mysle ze sporo by dopisal do tematow historycznych ktorymi tak wielu sie pasjonowalo.Niestety werbacje pozostawiam ciekawskim:))

Oczywiscie POZDRAWIAM , bo jest to dla mojej osoby tak naturalne jak ........dzisiejsze czasy dla wielu,wielu tu piszacych obecnie:)))

T.D
14-10-2003, 20:55

Masz racje, troche przesadzilem :fu:

mp 74
14-10-2003, 21:00
Nie jestem z księżyca tylko okolic Gdańska.Pozdrowienia są skierowane do znajomych i nie tylko (byłem na Legia Szalke i poznałem kolesi pozytywnie nastawionych do nas).Adres tej strony dostałem od kolegi z Warszawy w Budapeszcie i stąd moja obecność.Po lekturze tematu widze że więcej nas łączy jak dzieli.Pozdrawiam!

badolog
14-10-2003, 21:00
pozdrowienia dla staszka co kręci najlepsze baty w warszawie, i reszty ekipy co byli w budapeszcie

Dżon Łejn
14-10-2003, 21:02

Masz racje,zaznaczam ze poznalem ich dostateczne dobrze ganianki,polowania,ostre starcia,picie piwa w Paryzu,picie piwa w Wa-wie.
Mam wyrobione zdanie na ich temat i chetnie opisze je, jesli bedzie taki temat.Nic nie poradze ze pamietam nieco dawne czasy,a o Pogoni piszecie dosc czesto :> Piszac aby forumowicze dbali o zdrowie wybierajac sie na Arka-Pogon troche sie rozpisalem..przyznaje,ale mam nadzieje ze dotarlo :look: Chetnie napisalbym o Pol-Ang 93 ale nie macie tego w jadlospisie wiec pisze to co jest :+:

dawaj takie wspomnienia :D
Stone zmontuj może temat w którym T.D i Ty jesteście obeznani

Grochów
14-10-2003, 21:24
Pozdrowienia dla Warszawki od Lechii. Do Słowika http://www.lechia.gda.pl tu jesteśmy
Pozdro dla Lechii ! W tym roku awans do 3 ligi ! Oby tak dalej !
Ps.Właśnie ozdobiłem moja szafke Waszą vlepką :D -pozdro. Malinowy :D

T.D
14-10-2003, 22:07

Pzdr. dla Lechii

Juz ostatnie nabijanie.

Moze niezbyt "jaze" bo jestem po "orce"...hmmmmm nie jestem Tadeuszem !Mamy te same inicjaly,On to wie.Mam nadzieje ze wiesz ze On to nie ja ....no i ten tego...***** zaklopotales mnie :pociesz
Zreszta On zawsze podpisuje sie nazwiskiem ,wiec rozumiesz......
Chyba pojde na dywanik :)

T.D
14-10-2003, 22:22
Nie jestem z księżyca tylko okolic Gdańska.Pozdrowienia są skierowane do znajomych i nie tylko (byłem na Legia Szalke i poznałem kolesi pozytywnie nastawionych do nas).Adres tej strony dostałem od kolegi z Warszawy w Budapeszcie i stąd moja obecność.Po lekturze tematu widze że więcej nas łączy jak dzieli.Pozdrawiam!

Witam i pozdrawiam Tczew !

Foxx
14-10-2003, 22:22
Rzeczywiście zastanawiałem się, czy jesteś Tadeuszem (ale tego nie pisałem, bo to nie moja sprawa), ale nie przejmuj się - moja ocena dotyczyła Twoich wpisów "nieco" odbiegających od średniej sieciowej.

Nikt Ci nie przyklepał "Tadeuszostwa" (a tym bardziej nie zrobiłeś tego Ty), więc myślę, że z dywanikiem nie będzie tak źle ;)

Pzdr.

Dratva
14-10-2003, 23:31
Pozdrowienia z Gdańska dla ekipy z Legii, z która imprezowalismy na meczu reprezentacji w Budapeszcie ;-)))

jarcyś
15-10-2003, 00:25
pozdrawiam Wolne Miasto

MaxyM
15-10-2003, 07:07
Również pozdrawiam Wolne Miasto i oby jak najszybciej znalazło się w najwyższej klasie rozgrywek. :]

Smiglo
16-10-2003, 13:33
:) no to w koncu sie zalogowalem, bo juz nie moglem tak...tylko czytajac:)
Pozdrowka dla wszystkich, ktorzy nas pozdrawiali, pozdrawiaja i beda pozdrawiac:):)

(L) - L - dla mnie bomba :):):):)

MaxyM
16-10-2003, 13:34
Witaj na forum :krol:

pozd.

arczi
16-10-2003, 14:58
Witaj Smiglo.
(L) - L - dla mnie bomba - dla mnie też :>
Pozdrawiam

Smiglo
16-10-2003, 15:26
heyka...bardzo dziekuje za przywitanie:)
hm....alu tu u Was duzo czytania na tym forum...:)
Ale trzeba przyznac, ze porzadeczek jest elegancki...!!!

zaraz tu zwerbuje jeszcze kilku typkow to rozpedzimy jakas pogawedke:):)

Sharn
16-10-2003, 17:01
Bo wiesz wg. przysłowia my Warszawiacy wszystko mamy duże... i wszystkiego dużo :D

mp 74
16-10-2003, 18:57
Tak Tczew kto mie wykumał?

arczi
16-10-2003, 21:30
heyka...bardzo dziekuje za przywitanie:)
hm....alu tu u Was duzo czytania na tym forum...:)
Ale trzeba przyznac, ze porzadeczek jest elegancki...!!!

zaraz tu zwerbuje jeszcze kilku typkow to rozpedzimy jakas pogawedke:):)

Spróbuj ściągnąć tu jeszcze Pawełka i resztę ;)
Było by miło :>

Pozdro dla kumatych :rotfl:

T.D
16-10-2003, 23:11
Gombrowicz i Mrozek, co sadzicie na Ich temat?

Foxx
16-10-2003, 23:15
Narzekaliście, że T.D. się za rzadko wpisywał, to macie :buhaha:

Najlepszego :pijaki:

MaxyM
16-10-2003, 23:25
:]

pozd. :krol:

Dżon Łejn
17-10-2003, 00:11
Narzekaliście, że T.D. się za rzadko wpisywał, to macie :buhaha:

Najlepszego :pijaki:

rozgrzał się na maxa nabijacz jeden :P
właśnie dobija do 0.43 posta dziennie :lo:

pzdr

Adams_
17-10-2003, 03:43
Wspolna sprawa Gdansk-Warszawa jak to kiedys spiewalo sie na baletach. :lz: :nir:

Foxx
17-10-2003, 09:00
T.D. - po raz kolejny mamy doczynienia z perfidną manipulacją i powtórną edycją postów, co zupełnie zmienia ich sens :lepper:

Przypomnę, że post o Gombrowiczu i Mrożku jeszcze wczoraj dotyczył... Totalnej afirmacji herarchicznych układów w grupie.

Od teraz w swoich odpowiedziach wszystkie Twoje wpisy będę cytował i się tak łatwo nie wywiniesz bratku :> ;)

Pzdr.

MaxyM
17-10-2003, 09:17
Dokładnie tak jak Stone napisał.

Wczoraj było tam co innego zawartego i do tego o wiele więcej. 8o

Smiglo
17-10-2003, 12:47
Arczi postaram sie ich tu sciagnac:)
Jak widziales mamy coraz to nowe kontakty Warszawsko - Gdanskie hehe:):) no, ale to nie dziwne...pelno od nas jest u Was na "emigracji" hehe.

Pytanie z innej beczki - czy ktos z Was chodzil na hokej na SMS WWA?
Bylem tam na wyjezdzie w 1998 roku....niezla imprezka byla, a atmosfera - jedna z lepszych jaka widzialem na hokeju.
pozdr

Cezdor
17-10-2003, 14:14
Jak widziales mamy coraz to nowe kontakty Warszawsko - Gdanskie hehe:):) no, ale to nie dziwne...pelno od nas jest u Was na "emigracji" hehe.

Bylem tam na wyjezdzie w 1998 roku....niezla imprezka byla, a atmosfera - jedna z lepszych jaka widzialem na hokeju.
pozdr

Ja nie chodziłem, ale mój kumpel miał tam grać od sezonu, w którym SMS zlikwidowali. Szkoda, bo pewnie jeździłbym na każdy mecz.

Pawełek
17-10-2003, 14:36
Śmigło - mój Biało-Zielony Ziomie, he he, tu Cię przywiało ?!

Wracaj z tej nieludzkiej ziemi...

Fakt, że wybieram się na Lechia - Bałtyk, a Ciebie na tym meczu nie będzie uważam za nie do przyjęcia. Zatem nie zdziw się jak tu zrobimy jakąś intrygę i cofnie Cię na jej podstawie od kraju ichniejsze Biuro Emigracyjne. I to w trybie pilnym ! A jak to nie pomoże do do Królowej się napisze :)))

Szykuje się balecik, a Matad zapewnia, że "To cHyba Coś wypijemy" :)))

Trzym się Brachu!

Jaco
17-10-2003, 14:48
Witam wszystkich kibiców Legii oraz byłych, aktualnych i przyszłych sympatyków klimatu L-L...Pozdrawiam starych i nowych kolegów.
Jeżeli Wam nie przeszkadza, czasami postaram się wtrącić tu swoje 3 grosze ;)

Adams_
17-10-2003, 15:11

pozdr

Stoczniowiec-SMS ... oj wiele o tym slyszalem :) Gorzala lala sie strumieniami :D

(L)eszek
17-10-2003, 15:28
pozdr
ja chodzilem na SMS ale neistety gowniarz bylem i nie dane mi bylo byc na takich imprezkach :D
swoja droga jestem wieeelkim fanatykiem hokeja, szkoda, ze nie udalo sie reaktywowac sekcji w LEgii :-(

pozdrawiam
Leszek

Smiglo
17-10-2003, 16:11
hehe o prosze...Pawelek i Jaco :):)
To cHyba cos Trzeba bedzie niezle haha:):):)zapytaj sie Matada jak sie zakonczyla ostatnia imprezka u Slovika hehe:)

Co SMS WWA to naprawde szkoda, ze wtedy sie nie udalo...niestety byla kicha z kasa, a turniej barazowy byl w ofercie u bukow...Cracovia wtedy wygrala po to, zeby spasc. Gdyby Legia wtedy weszla do ligi bylaby do dzisiaj!

Choc nikt nigdy tego nie powiedzial oficjalnie, ale Stoczniowiec, ktorego jestem fatykiem :):) mial wtedy taki maly ukladzik z Legia (dzieki kontaktom z Lechia oczywiscie hehe). Bylismy chyba jedynymi kibicami, ktorzy wtedy przyjechali do Was na wyjazd....sorry byli jeszcze z Hanysowa Giexa, ale chyba nie do konca obejrzeli mecz hehe:):):) a to co sie dzialo w Gdansku to juz byl max!
Ponad 5 tysiecy luda na meczu, 30 od Was....byla taka impreza, ze chlopaki od Was siedzialy z nami w mlynie na pelnej najebce hehe:):):):)
niezapomniane przezycia:)

..a teraz to czasami mamy wizyte takiego jednego lysego w oku(L)arach i pijemy razem piwero na terenie "Obozu Oksywie" czyli w samej paszczy SLEDZIA :):):)
Pawelek do cholery!!!Jak to moze byc, ze mnie nie ma na tym meczu, a Ty bedziesz????:) Pisz do Krolowej i to szybko!!!:)

Pozdrowka dla wszystkich (L)

Jaco
17-10-2003, 16:27
Śmigło! Pawełek Ci nie odpisuje, bo pisze list do Królowej.
Zajrzyj do niego na LG i dopisz coś. Przyszedł mi do głowy konkursik na najśmieszniejszą hokejową drużynę w historii. Chodzi o nazwiska. jak sądzisz, czy chłopaki sie nie poobrażają?

Smiglo
17-10-2003, 17:15
luzik.....
hehe

byla taki Czech Zaruhal :)

Jaco
17-10-2003, 17:28
No to wystawiam dwie piątki:
Tkacz - Sroka,Szpak - Kaczorek,Kokoszka,Gil
i druga:
Kieca - Jajszczok,Czapka - Płachta,Ruchała,Żurek

A Czech najpierw się Pospiszyl a potem Zaruhal kilka Holecek :-))

T.D
17-10-2003, 21:41
T.D. - po raz kolejny mamy doczynienia z perfidną manipulacją i powtórną edycją postów, co zupełnie zmienia ich sens :lepper:

Przypomnę, że post o Gombrowiczu i Mrożku jeszcze wczoraj dotyczył... Totalnej afirmacji herarchicznych układów w grupie.

Od teraz w swoich odpowiedziach wszystkie Twoje wpisy będę cytował i się tak łatwo nie wywiniesz bratku :> ;)

Pzdr.

Rano wstalem i cos mi zaswiecilo ze poprzedniego wieczora koniecznie chcialem cos napisac.
Widocznie przejolem sie tym 0,4 posta dziennie:)
Niestety..... to byla jedyna sesowna decyzja :hmm:
Ostatno rozmawialem z dobrym kolega na temat wydarzen na pewnej imprezie,a wlasciwie zachowania paru osob.
Plenta jego byla idealna:
A CZY WIDZIALES KIEDYS KOGOS MADREGO PO WYPICIU ?
Podobnie bylo wczoraj,dlatego dzisiaj koncze.

Pozdro

Raffi
17-10-2003, 21:46
A pamiętacie : Copija Kwasigroch? - Samolej :>

Jaco
17-10-2003, 21:52
Grali też kiedyś Kajzerek, Chlebuś i Pieczonka :buhaha:

arczi
17-10-2003, 23:06
Rany Boga... Do czego to doszło. Pawełek i Jaco do NAS zawitali :+:
Witajcie i zaglądajcie tu częściej.
Pozdrawiam WAS baaardzo serdecznie

(L)-L

Foxx
18-10-2003, 00:05

Pzdr.

Rano wstalem i cos mi zaswiecilo ze poprzedniego wieczora koniecznie chcialem cos napisac.
Widocznie przejolem sie tym 0,4 posta dziennie:)
Niestety..... to byla jedyna sesowna decyzja :hmm:
Ostatno rozmawialem z dobrym kolega na temat wydarzen na pewnej imprezie,a wlasciwie zachowania paru osob.
Plenta jego byla idealna:
A CZY WIDZIALES KIEDYS KOGOS MADREGO PO WYPICIU ?
Podobnie bylo wczoraj,dlatego dzisiaj koncze.

Pozdro

Pewnie, że widziałem. W lustrze... Przez chwilę ;)

Pzdr.

mp 74
18-10-2003, 00:06
Widze że moja skromna osoba (dzięki za adres dla słowika) sprowadziła nieco kolegów na stronke. Jest naprawde ciekawa! pozdro!

rkwa
18-10-2003, 00:16
Pawelek - Dogadaj sie z modami to i tu bedziesz mial swoj temacik,w koncu Legionista jestes,a nie ma jak to u Siebie.;)

Pozdrowki dla Lechii i sympatykow.

Jaco
18-10-2003, 09:06
Witam wszystkich w ten uroczy poranek. Po południu Legia zostanie liderem i w związku z tym proszę wszystkich o godne zachowanie wieczorem. Pozdrówki dla Przyjaciół z Gdańska ;) . Arczi! Dzięki! Jakiś gostek Cię poszukuje w necie po wszystkich forach :hmm:

Jaco
18-10-2003, 09:08
Widze że moja skromna osoba (dzięki za adres dla słowika) sprowadziła nieco kolegów na stronke. Jest naprawde ciekawa! pozdro!
Chwalipięta !!!
To Śmigło nas :box: i nie mieliśmy wyjścia ;). A teraz życzę wszystkim miłego dnia i udaję się na urodziny do Koleżki.

kubus
18-10-2003, 20:05
Ja także dołączę się do pozdrowien dla Legii z Gdańska. Niestety, znane nam wydarzenia przyczyniły się do tego, iż sympatia ma dla Legii nie jest już tak duża jak kiedyś. A pamiętam gdy śpiewałem: Legia mistrz, mistrz, mistrz!

rkwa
18-10-2003, 23:48
Musze przyznac ze zajebiscie mnie ciesza wpisy w tym temacie,spodziewalem sie roznych glosow a narazie sa same pozytywne.:)

(L) - L

arczi
19-10-2003, 00:41
Arczi! Dzięki! Jakiś gostek Cię poszukuje w necie po wszystkich forach :hmm:

Hę? Nie zauważyłem. Jaki gostek?

Raffi
19-10-2003, 00:48
Chyba z Korony Kielce

turi
19-10-2003, 08:16
robimy z tego watku drugi
A TU MOZNA POROZMAWIAC Z PAWELKIEM ? :-)
pozdro dla kibicow Lechii

Jaco
19-10-2003, 10:36

Jakiś User z Kielc!
Witaj Turi! Ten topic jest równie sympatyczny, jak na razie, więc jeśli nikogo nie kole w oczka, to czemu nie??? Zresztą jak wiesz, to Pawełek jest liderem.. Nie jestem dziś w formie, bo Legiunia przegrała. Lekko poprawiła mi humor Lechia ( wygrała 2:0 ) no to znowu Tiger przegrał.... Idę na piweńko, czego życzę wszystkim odwiedzającym to forum :pijaki:

rkwa
19-10-2003, 10:51

Jakiś User z Kielc!
Witaj Turi! Ten topic jest równie sympatyczny, jak na razie, więc jeśli nikogo nie kole w oczka, to czemu nie??? Zresztą jak wiesz, to Pawełek jest liderem.. Nie jestem dziś w formie, bo Legiunia przegrała. Lekko poprawiła mi humor Lechia ( wygrała 2:0 ) no to znowu Tiger przegrał.... Idę na piweńko, czego życzę wszystkim odwiedzającym to forum :pijaki:

Moze Ci humor poprawi fakt ze Zaglebie wygralo /2-1/ i caly czas lideruje.

Zdroweczki.

Jaco
19-10-2003, 11:30
Wiem, wiem, to zawsze jakaś pociecha! Wracajcie na swoje miejsce, bracia z Sosnowca ;)

spid
20-10-2003, 12:02
Hehe dostałem namiary że tu drugi temat "Pawełkowy" się rozwija.
Bardzo mnie to cieszy :oho: i ogólnie morda mi się weseli.
Nie bójcie nic czuje w moczu że PP będzie Legii.

A my swoje...http://www.republika.pl/spid0/ultraslechia.gif

Jaco
20-10-2003, 13:00
Spid w dobrym humorku, bo Lechia wygrała :-). Gratulacje!
Idziecie jak Zagłębie! Tak trzymać!! :-)). A Puchar jest nasz.. Puchar do nas należy!! ;) ;) ;)

Smiglo
20-10-2003, 15:03
Sorry Jaco za pozna odp, ale mam troche robotki dzisiaj:):):)

moja ekpia:

Zajac - na bramce kica,
na obronie lataja Gil ze Sroka
na ataku: Twardy Wrobel z Myszka hehe

wszyscy powyzej wymienieni graja obecnie w lidze - bramkarz Tychy - bleeeeee:):):) obrona - Podhale a atak - Stoczniowiec:):):):)

pozdrooooo L-L Squad !!! :):):):)

Pesto
21-10-2003, 01:45
trzymajcie sie lechiści , a za dwa lata was widzę w Sosnowcu ::8::

miejsce Lechii jest przynajmniej w II lidze , a nie w IV

Pesto
21-10-2003, 11:27
ZONK ... ;) co do hokeja , to lubiłem czasem obejrzeć , ale za południową granicą :)

polski hokej prezentuje marny poziom :hmm: dawniej tylko Podhale coś grało , teraz Unia

w bramce Jaworski - w polu Tkocz , Baranyk , Puzon i Copija ;)

a co do innych sportów - jak tam wasze relacje z Wybrzeżem ? Ponoć palili własne flagi po przegranym barażu z Jaskółkami :oho:

arczi
21-10-2003, 11:57
Nie palili własnych flag tylko szale ułozone jeden obok drugiego tworzac "dywan". TVP po raz kolejny wykazała sie brakiem kumacji twierdzac że kibice Wybrzeza palili swoje fany :fu:

Smiglo
21-10-2003, 13:15
ja tam do Wybrzeza nic nie mam...U nas w Gdansku jest pelen luzik, ale mi sie Wybrzeze kojarzy z komuna i milicja - przeciez to Gwardia, wiec tam nie zagladam:):):)

W Sosnowcu mam pelno kumpli, czesto gramy z nimi na amatorskich turniejach w hokeja, bylem tez na kilku meczach...Szkoda, ze Zaglebie tak slabo stoi w hokeju bo to zasluzony klub...

Pozdr

Smiglo
21-10-2003, 13:23
JAco!
Musisz kiedys sie wybrac na hokej, to najlepsza gra pod sloncem:)
Dzisiaj w nocy Czerkawski ze spolka rozpi*** Toronto Maple Leafs...Czerkawski na dzisiaj jest na 2 miejscu w NHL pod wzgledem strzelonych bramek!!!!

kubus
21-10-2003, 13:28
Na żużlu byłem dwa razy. Nudzi mnie ten sport. Do samego Wybrzeża mam stosunek neutralny. Pojawia się oczywiście lokalny patriotyzm - nie podoba mi się, iż spadli do II ligi. Ale nic poza tym.

mp 74
21-10-2003, 23:25
Ja byłem dwa razy na żużlu i nie kumam tego :hmm:

Jaco
22-10-2003, 09:21
A ja, gdy umówiłem się z koleżką, że pójdziemy na żużel na Gwardię, to w ciągu tygodnia zlikwidowali sekcję żużlową :hmm:

Gruby Mario
22-10-2003, 09:50
Witam!
Klimacik (L)-L znany ze strony Lechii widzę tutaj zapanował.

Żużel - chodziłem kiedyś dosyć często żeby .... napić się tzw. "coli żużlowej" (vodka+cola) z kumplami. Można było tam spotkać wielu biało-zielonych kiboli. Ale to było (ostatnio) ze 3 lata temu, kiedy nie było problemu z przemyceniem "coli" na stadion. Klimacik fajny - charakterystyczny smrodek żużlowy i ryk silników.
Nie chodziło się jednak na GKS Wybrzerze jako klub tylko na żużel - jak do kina, do knajpy itp.
Hokej - sorry śmigło, ale nie nadążam za krążkiem :))
Dwa razy wybrałem się na Stoczniowiec i jeszcze nie poczułem klimatu.
Pamiętam, że trzeba obserwować lampkę za bramką żeby się przekonać czy była bramka :))
No ale przerwa zimowa się zbliża, więc spróbuję odwiedzić halę Olivii.
Pozdrawiam!

Śląsk&Wisła&Lechia!

Adams_
22-10-2003, 14:19
zuzel? bleehhhh :box:
hokej? wlasnie! ja chce hokej! :+:

legart
22-10-2003, 14:29
Witam!
Klimacik (L)-L znany ze strony Lechii widzę tutaj zapanował.

Żużel - chodziłem kiedyś dosyć często żeby .... napić się tzw. "coli żużlowej" (vodka+cola) z kumplami. Można było tam spotkać wielu biało-zielonych kiboli. Ale to było (ostatnio) ze 3 lata temu, kiedy nie było problemu z przemyceniem "coli" na stadion. Klimacik fajny - charakterystyczny smrodek żużlowy i ryk silników.
Nie chodziło się jednak na GKS Wybrzerze jako klub tylko na żużel - jak do kina, do knajpy itp.
Hokej - sorry śmigło, ale nie nadążam za krążkiem :))
Dwa razy wybrałem się na Stoczniowiec i jeszcze nie poczułem klimatu.
Pamiętam, że trzeba obserwować lampkę za bramką żeby się przekonać czy była bramka :))
No ale przerwa zimowa się zbliża, więc spróbuję odwiedzić halę Olivii.
Pozdrawiam!

Śląsk&Wisła&Lechia!

Witaj na forum :)

rkwa
22-10-2003, 16:16
Bylem na Polonii 8- ....Pila kiedys /jeszcze jak o mistrza walczyli/na meczu zuzlowym.''Niezly'' klimat,ludzie na stadion przychodzili z takimi krzeslkami jak na ryby,z flasza i z programem do wypelniania.Nie bawia mnie takie klimaty.

Bylem tez na indywidualnych ms /?/ no Gwardii,juz troche inaczej bylo ale tez atmosfera mi do gustu nie przypadla.

Szkoda ze u Nas hokeja nie ma. :(

rkwa
22-10-2003, 16:54
A propos hokeja to nie wiem jak jest w innych klubach,ale martwi mnie sysuacja w Sosnowcu.Dokladnie nie wiem jak sytuacja sie ma na dzien dzisiejszy ale klub nie wpuszcza nawet na mecze kibicow /brak ochrony/ i sekcja chyli sie ku upadkowi /tfu tfu/.Modle sie by do tego nie doszlo.
Jak by ktos pomyslal to przeciez da sie na tym zarobic.Nie wierze zeby ludzie nie chodzili na hokej w Sosnowcu czy Warszawie.

PS.Ile Legia miala najwiecej sekcji /czynnych/ w Swojej histori?Cos mi sie kojazy ze chyba cos ok 40.?

Jaco
22-10-2003, 17:21
Panowie: Polecam stronę Śmigła o hokeju! Naprawdę ciekawa :-).
Własnie ściągam stamtąd fajne atrakcje okołohokejowe.
Hokej dla Warszawy!!!
Ursyn! Strzałeczka! Jak widzisz, Pawełek zrobił postępy w logowaniu :+:
Legart! Bardzo miłe forum.. Pozdrooffki!

Smiglo
22-10-2003, 17:48
Panowie...Jaco przesadza - strona nie jest moja, ale jestem jednym z jej wspoltworcow:):):) co ciekawe jest to jedyny profesjonalny serwis o Polskim hokeju, ktory robimy za darmo....Co kolejke przeprowadzamy relacje na zywo z 1 i 2 ligi. adres WWW.HOKEJ.PL - serdecznie zapraszam!!!

Co do sytuacji w Sosnowcu to jest bardzo bardzo ciezko!!!!Podstawowi zawodnicy odeszli do innych klubow bo Zaglebie stalo sie niewyplacalne:(:( u nas w Stoczniowcu gra duet Zachariasz - Twardy, stali sie ulubiencami kibicow....Wogole trzeba przyznac, ze z Zaglebiem mamy bardzo dobre uklady na linii kibicow....hokeja oczywiscie:):):):)

Panowie, jutro zakladam temat HOKEJ DLA WARSZAWY - co Wy na to???
Bylem u Was na meczu i widzialem, ze to byloby bardziej popularne od czarnuchow co sie rzucaja pomarancza (to taka moja nazwa dla koszykowki) hehehe:):):):)

Pozdrowka!!!!!!

Let the hockey back to CAPITA(L)!!!!! - hm????

Jaco
22-10-2003, 18:14
No i Profesor Smigło zrobił krótki wykład.
Teraz proszę Panowie o ustosunkowanie się do wyżej wymienionego wątku : "Hokej w W-wie". Czy są jacyś sojusznicy w tej sprawie?

Smiglo
22-10-2003, 18:22
hehe profesor:):) na razie magazynier (mgr) hehe:):)

Czekam na glosy (rozsadku) hehe w tej kwestii, ale i tak jutro przygotuje jakis maly text na okolicznosc zalozenia nowego tematu na Waszym forum:)....hehe

Jaco mam taki jeden text, ktory obgadywalismy z kibolami z Sosnowca - chcielismy zrobic nawet flage:) - Duzo nas dzieli, ale jedno laczy - NIENAWISC DO HANYSOOW hehehe:):):):)

Jaco
22-10-2003, 18:41
Tak sobie myślę, panie mgr ( ;) ), że kilka osób z tego forum dorzuciłoby się do takiej flagi :patera:

arczi
22-10-2003, 21:19
... "Hokej w W-wie". Czy są jacyś sojusznicy w tej sprawie?

No ba! Dawaj smiało Smigło ;)

rkwa
22-10-2003, 22:37
Tak sobie myślę, panie mgr ( ;) ), że kilka osób z tego forum dorzuciłoby się do takiej flagi :patera:

Dobrze myslisz. :]

PS.Puchar jest nasz,puchar do Legii nalezy......

Sruba
23-10-2003, 00:19
to ja tez sie przywitam i przesylam pozdrowienia znad morza ;)

kud(L)aty68
23-10-2003, 01:07
A propos hokeja to nie wiem jak jest w innych klubach,ale martwi mnie sysuacja w Sosnowcu.Dokladnie nie wiem jak sytuacja sie ma na dzien dzisiejszy ale klub nie wpuszcza nawet na mecze kibicow /brak ochrony/ i sekcja chyli sie ku upadkowi /tfu tfu/.Modle sie by do tego nie doszlo.
Jak by ktos pomyslal to przeciez da sie na tym zarobic.Nie wierze zeby ludzie nie chodzili na hokej w Sosnowcu czy Warszawie.

PS.Ile Legia miala najwiecej sekcji /czynnych/ w Swojej histori?Cos mi sie kojazy ze chyba cos ok 40.?

Pewnie masz racje, trzebaby bylo policzyc.
W kazdym razie, byl to chyba jedyny klub w Europie, ktory mial tyle sekcji.

zdroowko (krolewskim)

Adams_
23-10-2003, 02:04
No i Profesor Smigło zrobił krótki wykład.
Teraz proszę Panowie o ustosunkowanie się do wyżej wymienionego wątku : "Hokej w W-wie". Czy są jacyś sojusznicy w tej sprawie?

Zawsze! :+:

Adams_
23-10-2003, 02:05
to ja tez sie przywitam i przesylam pozdrowienia znad morza ;)

Witaj! :)

rkwa
23-10-2003, 03:44
Spid - fajne te Twoje skorki tlenowe sa. :)
Uzywam od dawna.

pzdr.

Jaco
23-10-2003, 07:36
Spid - fajne te Twoje skorki tlenowe sa. :)
Uzywam od dawna.

pzdr.
Bo Spid to w ogóle fajny gościu jest :-)))
Co do tych sekcji, to rzeczywiście mogło być ich około 40. Jeśli macie ochotę, to możemy zrobić sobie zabawę i spróbować zsumować :-)))

Hej! Heja! Heja! Legia przyszłością hokeja!!!

Smiglo
23-10-2003, 12:58
zalozylem temat, ale mialem treme jak pisalem...ja wiesniaczek z urodzony w Gdyni....:):):) hehe na forum Legii ....uoooops hehe
Stoczniowiec Lechista z Londynu:):):):):):)

Spiiiiiiid ekstra tapetka, ktora mi podeslales!!!

Jaco
23-10-2003, 19:44
No tak! O hokeju wypowiadamy się w innym wątku, więc propozycja dla kolegów z Gdańska i nie tylko. Wytypujcie najlepszą waszym zdaniem jedenastkę piłkarską, złożoną z aktualnie grających w Ekstraklasie i za granicą byłych piłkarzy Lechii Gdańsk. Pozdrówki.

Smiglo
23-10-2003, 21:01
Jaco prosze Cie...jak wytypujemy to sie okaze ze mistrz to moze nie, ale puchary w zasiegu....

Szamotulski, Bieniuk, Krol, Dawidowski, Zienczuk, Banaczek, Wojciechowski, Mieciel, Waldoch (Stoczniowiec hehe) i Michalski (Stoczniowiec hehe:):) Mila....hm kogo by tu jeszcze???? nie pamietam jutro Wam dopisze bo sie lekko skulem:)

Jaco
23-10-2003, 21:18
Na zdrowie, Śmigło, na zdrowie :pijaki:
Jesteśmy z Tobą duszą i wątrobą :cf2:

kubus
24-10-2003, 10:07
Śmigło Wojciechowskiego wybrałeś do 11? Kiedyś to był wielki grajek, ale obecnie? Nie mam pojęcia gdzie gra, przymieżany był chyba do KP Sopot. A Ty wiesz co ze Sławkiem?

Smiglo
24-10-2003, 12:13
hm...Wojciechowskiego to tak z sentymentu...pamietam jak zadebiutowal w Lechii w wieku 16 lat...tak jak wtedy walil bramy z dystansu.....eh....i znowu tylko te wspomnienia....:):):)
Mieciel....zapomnialem o nim....hehe na kacu zycie wydaje sie jakies prostsze haha:):):):):)

Pawełek
24-10-2003, 17:32
Nie no, Wojciechowski swego czasu to dobry grajek był. Dziwiłem się, że w Legii nie wylądował.

Jego bramy np. z rzutów wolnych czy z dystansu były na miarę Wdowczyka...

Kubus - miło Cię tu widziec :)))

Strzałeczka!

Jaco
25-10-2003, 13:12
O! Pawełek jak żywy! Czy jesteś Pawełkiem - rezerwowym bramkarzem Odry Wodzisław, czy Pawełkiem, którego wszyscy lubimy i szanujemy? ;)

Jaco
26-10-2003, 13:45
Gratulacje dla Lechistów za wyjazd do Połchowa. 600 osób na wyjeździe na 4 ligę powinno budzić szacunek. Pozdrówki!

gdanski 2TM2,3
27-10-2003, 16:37
Pozdrowienia znad pięknego morza, z najpiękniejszego miasta
w Polszcze ;).

Sympatyczna stronka i prawie same znajome mordki :+:

arczi
27-10-2003, 17:51
Równiez witamy Tymoteusz ;)
... w pięknym mieście :>

Zaglądaj częsciej.
Pozdro

Jaco
28-10-2003, 11:13
Siemanko! Tymek! Zajrzyj tu od czasu do czasu. Pozdrowienia z najpiękniejszego miasta w Polsce dla najpiękniejszego miasta w pozostałych częściach kraju :)

gdanski 2TM2,3
29-10-2003, 15:37
[quote="arczi"]Równiez witamy Tymoteusz ;)
... w pięknym mieście :>

Widzę arczi, że jesteś KUMATY :buhaha:

Pzdr

kubus
02-11-2003, 17:14
Lechia dalej liderem. Dziś 3:1 do przodu:D
Może kiedyś ponownie będę miał możliwość dopingowania Biało-Zielonej Królowej na Łazienkowskiej.

Foxx
02-11-2003, 20:14
Gratulacje.

Jaco
03-11-2003, 08:54
Powodzenia w Chojnicach :)

Pawełek
03-11-2003, 15:38
A daj Ci Boże, Kubus !

Ja też chcę tego doczekać i pojechać do Was na rewanż.

Pozdruffki!

kubus
04-11-2003, 01:34
A byłeś Pawełek w 96 na Tragutta? Kiedy to podejowaliśmy Legię?

Adams_
04-11-2003, 01:41
Lechia dalej liderem. Dziś 3:1 do przodu:D
Może kiedyś ponownie będę miał możliwość dopingowania Biało-Zielonej Królowej na Łazienkowskiej.

ee zajebiscie! gratulacje! :+:

Bondek RedStar'sAlcoholic
04-11-2003, 01:43
pozdrowienia rowniez z Gocławia!! liga musi byc mocna kibicowsko!! ...wiec wracajcie!!

Foxx
04-11-2003, 07:43
A byłeś Pawełek w 96 na Tragutta? Kiedy to podejowaliśmy Legię?

Ja byłem 8)

Pawełek
04-11-2003, 08:16
Nie Kubus - wtedy nie byłem. Zameldowałem za to w tym roku dwa razy. No a w maju na meczu z Kolejarzem Chojnice zostałem tak podjety przez Lechistów, że następnego dnia jeszcze dłuuugo nie mogłem prowadzić samochodu :)))

A teraz na Waszych Derbach z Bałtykiem szykuje się "replay". Może sie spotkamy...

Pozdruffki!

kubus
04-11-2003, 12:12
Stone: mojego brata dużo młodszego zabrałem na ten mecz, zwariował! Z chęcią ponownie "przyjąłbym" kibiców Legii na naszym obiekcie. Ale teraz bym oponował za zgoła odmiennym wynikiem.

Pawełek: wiem, że kilku ludzie z (L) wybiera sie na derby. Całkiem możliwe, że się spotkamy. Zapewne obecny na stadionie będę.
Derby z Bałtykiem to niestety przedsmak wydarzenia jakim są mecze z Arką. Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Pawełek
04-11-2003, 13:13
Spoko, Kubus - przyjemności należy stopniować. Na Arkę z pewnością przyjdzie jeszcze czas. Zresztą w czasie Derbów ma być zorganizowana ekspozycja flagi "Arkoholicy", więc jakiś przedsmak będziesz miał :)))

Rozumiem Cię jednak doskonale, bo sam miałem ciśnienie na mecz Legia - Arka w PP. Byłby to wyjazd, który zaliczyłbym bankowo, przezwyciężając wrodzone lenistwo. Niestety - tym razem, jak wiesz, nie wyszło.

W każdym razie - do zobaczenia w Gdańsku !

krzysgd
04-11-2003, 15:07
czyli jak szalik Lechii byłby przy Łazienkowskiej widziany - nie skuliby mi przypadkiem mordki?

Adams_
04-11-2003, 15:16
czyli jak szalik Lechii byłby przy Łazienkowskiej widziany - nie skuliby mi przypadkiem mordki?

zalezy na kogo bys trafil hehehe

kubus
04-11-2003, 17:11
Pawełek, ale Wy z Polonią gracie ostatnio rok w rok. A Lechia z Arką grała, o ile mnie pamięć nie myli cos koło 5 lat temu, w 98 bodajże. A jak już przy tematyce meczów derbowych jesteśmy to pamiętam takie, na których wszystkie trzy siły trójmiejskie były obecne. Graliśmy z Arką przy Tragutta, a Bałtyk się pojawił. To tak na marginesie. I siedział sobie ów Bałtyk między nami, a Arką. W okolicach łuku.

Adams bardzo rozbawiło mnie to "zależy na kogo się trafi". Hue hue hue. Prawda. Mimo, iż z Gdańska jestem zdaje sobie świetnie sprawę z tego, w przeciwieństwie do kolegi Krzysia.

Jaco
05-11-2003, 10:16
Kubus! Jak sam wiesz, różnie to bywa. Ale raczej nie polecamy koledze Krzysiowi przybycia na Łazienkowską w szliku Lechii. Looknij od czasu do czasu w prywatne wiadomości... Pozdrówki.

Mika(L)
05-11-2003, 10:22
Pozdrowienia i tak dalej.... :+: Niskie uklony. Mam nadzieje ze bedziemy sobie tutaj czesto gadac. No i trzymam kciuki za druzyne :rotfl:

Jaco
05-11-2003, 15:10
Pozdrowienia i tak dalej.... :+: Niskie uklony. Mam nadzieje ze bedziemy sobie tutaj czesto gadac. No i trzymam kciuki za druzyne :rotfl:
Witamy serdecznie!
Pewnie, że będziemy miło sobie gadać, bo panuje tu bardzo sympatyczny klimacik. Pozdrówki dla wszystkich bywalców :pijaki:

Smiglo
06-11-2003, 17:57
eh...tak bywaly takie mecze, ze wszyscy byli na jednym stadionie:)
Ja pamietam taki "wyjazd" do Gdyni ze Slaskiem - tam bylo tez milo...mecz gral Baltyk ze Slaskiem, oczywiscie my bylismy wtedy z bracmi z Wroclawia, obecna byla tez Arka....ale w sumie wyszli w drugiej polowie a potem rzucali w SKMke:)

kibol
06-11-2003, 20:25
WItam kibica Lechii udziela sie czesciej na naszym forum
pozdro dla Lechii od Legionisty z Dzia(L)dowa :wielkafl: :zgody:

kubus
07-11-2003, 01:21
Życzę dobrej zabawy na Widzewie.

MaxyM_
07-11-2003, 01:27
Życzę dobrej zabawy w Żydzewie.

Kolego, regulamin złamałeś... Nie obrażamy tu innych klubów i kibiców.

Gruby Mario
07-11-2003, 08:29

To może tak:
Życzę dobrej zabawy w Widzewie.

I wiadomo o co chodzi :)

Pawełek
07-11-2003, 08:41
MaxyM - Kubus chciał dobrze, nie przesadzajmy z tą poprawnością polityczną, bo się nam tu Gazeta Wyborcza zrobi :)))

Za zbyt restrykcyjne przesyrzeganie regulaminu w ramach pokuty - w intencji dzisiejszego meczu z Widzewem - sięgnij po Nowy Testament i dziesięciokrotnie przeczytaj Mateusz 8:24

"Wtem zerwała się wielka burza na jeziorze - tak, że fale zalewały ŁÓDŹ"

Taką samą pokutę mają od wczoraj znajomkowie, co to dzisiejszą imprę zawalili :)))

Pozdruffki!

Jaco
07-11-2003, 09:25
MaxyM - Kubus chciał dobrze, nie przesadzajmy z tą poprawnością polityczną, bo się nam tu Gazeta Wyborcza zrobi :)))

Za zbyt restrykcyjne przesyrzeganie regulaminu w ramach pokuty - w intencji dzisiejszego meczu z Widzewem - sięgnij po Nowy Testament i dziesięciokrotnie przeczytaj Mateusz 8:24

"Wtem zerwała się wielka burza na jeziorze - tak, że fale zalewały ŁÓDŹ"

Taką samą pokutę mają od wczoraj znajomkowie, co to dzisiejszą imprę zawalili :)))

Pozdruffki!
Nie:"zawalili", tylko:"zawalą".
A Mateusz 8:24 kiedyś wisiał na płocie od strony kanałku.
Ja w ramach pokuty wychylę dziś kilka kielichów za klimacik tego topicu. ;)

Pawełek
07-11-2003, 09:36
Dokładnie Jaco, wisiał jak mówisz.
Inspiracją tego transparentu była flaga znana z Mexico'86: "John 3:16" zawierajace jakieś przesłanie o pokoju czy coś wtym stylu.
Pamiętam, że jak dotarłem po meczu do domu i rozszyfrowałem Mt 8:24 - to odrechotałem sobie łeb.

A co do "zawalenia" imprezy to świadomie użyłem przyszły dokonany, bo jeszcze się ona nie odbyła - a już wiadomo, że jej nie będzie :)))

Najlepszego!

T.D
07-11-2003, 09:56
Dokładnie Jaco, wisiał jak mówisz.
Inspiracją tego transparentu była flaga znana z Mexico'86: "John 3:16" zawierajace jakieś przesłanie o pokoju czy coś wtym stylu.
Pamiętam, że jak dotarłem po meczu do domu i rozszyfrowałem Mt 8:24 - to odrechotałem sobie łeb.

A co do "zawalenia" imprezy to świadomie użyłem przyszły dokonany, bo jeszcze się ona nie odbyła - a już wiadomo, że jej nie będzie :)))

Najlepszego!

Flaga"John 3:16" bywala na wielu imprezac jak Olimpiada w Calgary,Seulu itd.

Motyw z ta flaga zaistnial nawet w filmie "Naga bron":)

I pomyslec ze dopiero teraz dowiaduje sie jakie niosla przeslanie :fu:

Jaco
07-11-2003, 10:07
Pawełek jest chodzącą encyklopedią historyczno-piłkarską i nie tylko, więc jeśli go zachęcicie, to wielu ciekawych rzeczy się od niego dowiecie. Polecam.. Sam jestem pod wrażeniem juz od dłuższego czasu :) .
A jaki kompan piwny... Ojojoj!!! ;)

arczi
07-11-2003, 10:12
Pawełek... Zachęcamy :>

Pozdro wariaty

MaxyM_
07-11-2003, 10:13
Pawełek, poprawność pod tym względem musi być... Bo jak widzę gdzieś indziej w sieci przekręcone nazwy Legii, bądź innych klubów, do których mam sentyment, to mnie rzuca po ścianach. ;)

pozd.

Jaco
07-11-2003, 10:16
Arczi! A co się dzieje z Turi? Wkuwa zapewne. pozdrówki dla Waszej grupki ;)

T.D
07-11-2003, 10:17
Pawełek jest chodzącą encyklopedią historyczno-piłkarską i nie tylko, więc jeśli go zachęcicie, to wielu ciekawych rzeczy się od niego dowiecie. Polecam.. Sam jestem pod wrażeniem juz od dłuższego czasu :) .

Wiem!
Ale o ile pamietam, jego pieta achillesowa jest geografia.
Ehhhh ta Lubeka,ruscy tam nie doszli ;)

Pozdro

Jaco
07-11-2003, 10:20
Arczi! A co się dzieje z Turi? Wkuwa zapewne. pozdrówki dla Waszej grupki ;)
T.D - z geografii go nie zachwalałem ;)
MaxyM ! Jasna sprawa. Koledzy z Gdańska nie przepadają za Widzewem, jak my, ale na pewno uszanuja wolę naszych Modów. Po prostu u nich na forum nie ma raczej ograniczeń i troszkę są nieprzyzwyczajeni ;)
Pozdrówki.

arczi
07-11-2003, 10:22
Turi ciężko pracuje na dobro "braci legijnej"
Jej wysiłek i trud w to włożony z pewnością będzie zauważony i doceniony...
ehhh... co ja piszę... Jaco. Gocha ma się dobrze i na pewno się odezwie. Pozdrowię ją od Ciebie ;)
A tymczasem pozdrawiam Ciebie jak i cały (L)-L squad :>

Pesto
07-11-2003, 11:24

a na temat Ukrainy wie tyle , że mógłby zostać ambasadorem RP w Kijowie

Pawełek
07-11-2003, 11:46
He he, łaskawi Waszmościowie jesteście dla mnie aż nadto...

Pesto - z tym Kijowem to może troche za daleko poszliśmy, ale posadę Konsula Generalnego we Lwowie biorę w ciemno. W dowód uznania już masz zaklepaną u mnie jakąś ciepłą posadkę, jakby co :)))

Jaco
07-11-2003, 11:51

Pesto - z tym Kijowem to może troche za daleko poszliśmy, ale posadę Konsula Generalnego we Lwowie biorę w ciemno. W dowód uznania już masz zaklepaną u mnie jakąś ciepłą posadkę, jakby co :)))
To ja się zgłaszam na podczaszego. Będę pełnił tę zaszczytną funkcję honorowo. :pijaki: Wiem, jaki jest ulubiony szalik córki Pana Konsula Generalnego ;)

kubus
07-11-2003, 11:53

Kolego MaxyM śmiem polemizować z Twym stanowiskiem. Nie wydaję mi się, abym złamał regulamin. Żydzi, Śledzie, Hanysi, itp. to nazewnictwo, które to od wielu lat jest używane w środowisku kibiców. Oczywiście owe nazwy maja wydźwięk o nieco pejoratywnym zabarwieniu. Jednakże sami kibice, których to nazwy owe dotyczą zaakceptowali je.
Jeśli po przedstawieniu tej sprawy w innym świetle dalej uważasz, iż złamałem regulamin to.
Dura lex, sed lex. Nie uczynię tego więcej.

MaxyM_
07-11-2003, 11:57
Kubus, wiesz to jest tak, nie lubię jak ktoś piszę L.egła, Śledzie, itd. Mimo, że to też określenia powszechnie znane. :]
Dlatego pozostanę przy swoim zdaniu. :>

Pozdrawiam.

Smiglo
07-11-2003, 15:13
Pawelek...to ja tez chetnie bym sie przeniosl z tego Ladka Zdroju do Lwowa:):)

PS Slyszalem, ze spora ekipka z Legii szykuje sie na derby Lechia - Baltyk:)

Pesto
07-11-2003, 17:04

pewnie zaczniesz agitować ludność , coby przesunąć granicę znad Sanu na Zbrucz ;)

kruca fuks , czemuż ten Lwów nam odebrali :box:

wyobrażacie sobie zgodę Legia Warszawa - Pogoń Lwów - Zagłębie Sosnowiec ? pomarzyć każdemu wolno :]

Misiek88
07-11-2003, 18:16
czy tu wlasciwie jest jakis temat...? Bo to wyglada tylko na luzna rozmowe o niczym

T.D
07-11-2003, 18:38
czy tu wlasciwie jest jakis temat...? Bo to wyglada tylko na luzna rozmowe o niczym

Heheheee,juz sie przyzwyczailem do rozmow starszych chlopcow pod trzepakiem,ewentualnie klatka :hmm:
To taka gra,nie wystarczy tylko czytac :>
A wszystko przez Pawelka ;)

Smiglo
07-11-2003, 19:28
Misiek...tak jak tytul tematu...w sumie nic, a jednak cos...:)
pozdrowka

Jaco
07-11-2003, 20:30
quote="T.D"]

Heheheee,juz sie przyzwyczailem do rozmow starszych chlopcow pod trzepakiem,ewentualnie klatka :hmm:
To taka gra,nie wystarczy tylko czytac :>
A wszystko przez Pawelka ;)[/quote]
Pewnie jak chłopaki będa mieli po tę parę lat i tyle wyjazdów co niektórzy z nas, to docenią te luźne rozmówki...
Misiek! Temat jest cały czas!! Poczytaj uważnie i otrzymasz wiele informacji. Legia to potęga! I ma wielu przyjaciół. Na całym świecie. Bez przesady! Prawda, Śmigło??? I vice versa!!!

Pawełek
08-11-2003, 10:32
Śmigło - będzie nas w Gdańsku kilka osób i wypijemy coś specjalnie w Twojej intencji. A co do Lwowa, to kiedyś już miałem taki film, że prawie mieszkanie tam z kolesiem kupiliśmy... Ale to stare czasy... Odkąd zburzono Warszawę - jest to zdecydowanie najpiękniejsze polskie miasto.

Pesto - jeśli chodzi o zgody we Lwowie to optowałbym za Lechią :)))
Ale jak patrzyłem ze cztery lata temu na opuszczony stadion Pogoni na Łyczakowie, to aż się łezka w oku zakręciła...

Smiglo
08-11-2003, 11:56
Jaco - nic dodac nic ujac!:)

Pawelek gadalem z Tadeuszem, mowil, ze szykuje sie niezla imprezka:)
hehe najlepsze jest to, ze bede mial nawet wklad w oprawe tego meczu:) - mowie Ci - bedzie naprawde niezla:)...4 liga takiego czegos nie widziala!:)

wlasnie lecze kaca....hehe

Jaco
08-11-2003, 12:00
Śmigło! Wieść niesie, że pomogłeś coś załatwić po 15 zł. sztuka. Będziemy podziwiać Twój wkład. I oczywiście wzniesiemy kielicha za Twoje zdrowie ( raczej kufelek ). :-))).

Smiglo
08-11-2003, 15:52
hehe teraz wszyscy pomysla, ze chodzi o jakies dragi hehehe:):):):)
a to tylko "lampki"...a najlepsze jest to, ze zalatwilem to od moich najlepszych "przyjaciol" z GKS Tychy haha:)

Jaco
08-11-2003, 16:25
No to numer wywinąłeś niewąski... Powinieneś im podziękowć na najbliższym meczu w Gdańsku, owijając się w ich sztandar i krzyczeć gromko: "Tychy dziękujemy- lalala!!!"

mp 74
09-11-2003, 16:25
Smutny to dzień bo Lechia 2-3 w plecy z Chojniczanką. ...

Jaco
09-11-2003, 16:38
Smutny to dzień bo Lechia 2-3 w plecy z Chojniczanką. ...
No, lekko to nie ma w żadnej lidze, niestety.. Nie łam się, odkujecie się za tydzień z Bałtykiem. A Gedanii też nie będzie łatwo, bo gra z Orkanem. Za rok będę Was dopingował w III lidze.

kubus
09-11-2003, 18:31
Nie zdąrzyłem wejść na stadion, a już 1:0 w plecy. Z koleżkami nie zdąrzyłem się przywitać, a tu już k.... jego mać 2:0. Na moje oko było nas coś koło 400. Ale i tak III liga jest nasza!

Pesto
09-11-2003, 19:38
Pesto - jeśli chodzi o zgody we Lwowie to optowałbym za Lechią :)))
Ale jak patrzyłem ze cztery lata temu na opuszczony stadion Pogoni na Łyczakowie, to aż się łezka w oku zakręciła...

gdybyśmy kiedyś odzyskali Lwów , to ciekawe zgody mogłyby powstać :

Legia - Pogoń Lwów
Śląsk - Lechia Lwów
Polonia - Czarni Lwów
Widzew - Karpaty Lwów
jagiellonia - Hasmonea Lwów

Jaco
09-11-2003, 20:01
Widzew - Karpaty Lwów
jagiellonia - Hasmonea Lwów

Raczej: Widzew - Hasmonea
i Jagiellonia - Karpaty

:buhaha:

mp 74
13-11-2003, 14:07
Dzięki za sympatyczne choć krótkie przyjęcie w Warszawie po meczu z makaronami! Zapraszamy na Bałtyk! Pozdro.

Adams_
13-11-2003, 22:36
http://widzew.home.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=8509

ooo

(nie chcialo mi sie szukac teamtu z hokejem a i tak nie ma roznicy bo czytelnicy tego zacneto tematu sa fanatykami tego sportu)

Smiglo
14-11-2003, 13:14
dzieki Adams - juz poczynilem pewne kroki....:)

ale to dobrze ze w Lodzi cos robia- jest szansa, ze tak to Was wqrzy moje drogie "Warszawiaki":), ze cos sie w koncu ruszy u Was w tej sprawie:):)

Pozdrowka....
LONDON LEGION

arczi
14-11-2003, 13:25
London Legion... heh... Piękna nazwa. W jakiej formacji grywasz?
Pozdro

T.D
15-11-2003, 21:40
Dojechali i pija,podobna na strowce.
Do poniedzialku jakos dojada...chyba :hmm:
Lechia-Baltyk galeria:

http://www.imagestation.com/album/?id=4288583827&code=7183644&mode=invite

mp 74
16-11-2003, 01:39
A z Bałtykiem 2-1 dla Lechii

Jaco
16-11-2003, 13:34
Dojechali i pija,podobna na strowce.
Do poniedzialku jakos dojada...chyba :hmm:
Lechia-Baltyk galeria:

Oj, działo się... Na Starówce też. :help:
Serdeczne podziękowania dla wszystkich kibiców Lechii za wspaniałe przyjęcie, gościnę, prowiant ;) , oprawę, opiekę i w ogóle za wszystko!
Jesteście zajebistymi kolesiami i na pewno długo będziemy to wspominać.
Dzięki, dzięki, dzięki!!!! :+: :+: :+:
Szacunek dla kibiców Śląska Wrocław za uszanowanie naszych szpakowatych głów...
Kiepsko się dziś czuję, ale było naprawdę wspaniale! Kto nie był, niech żałuje. Pozdrówy dla Turysty. ;)

szczepan
16-11-2003, 13:43
z tego co wiedze po zdjeciach to naprawde suepr oprawa :D znacznie lepsza niz Amici polonii czy niestety Switu :(

Jaco
16-11-2003, 13:58
z tego co wiedze po zdjeciach to naprawde suepr oprawa :D znacznie lepsza niz Amici polonii czy niestety Switu :(
Słuchaj, to są specyficzni ludzie. Fanatycy. Oni za swój klub daliby się pokroić. Na IV ligowe mecze przychodzi co najmniej 2000 ludzi i prowadzą doping non stop + oprawa mimo naprawdę skromnych środków. To trzeba zobaczyć. Nota bene Bałtyk też zaprezentował się całkiem nieźle od strony ultras. 130 osób i dopinga oraz oprawa cały czas... Po przerwie spłonęła na ich sektorze flaga Arki "Arkoholicy".
Zresztą na tych zdjęciach sporo widać. nawet szalik Legii na wierzchu.
Pozdrówki dla Iwony, kibicki Legii spotkanej w pociągu. Iwonko! Kris źle spisał numer telefonu do Ciebie. Jeśli zechciałabyś się odezwać, to daj znaki na priv ;)

PAWE(L)
16-11-2003, 19:12
Witam Jaco, potwierdzam że impreza nie z tej ziemi i niektórym brakowało już sił ;) Myślisz że Iwonka udziela sie na forach? Pozdro

Jaco
16-11-2003, 20:34
Pawe(L)! Iwonka zeznałą, że odwiedza to forum. A Kris, pierdoła źle wklepał telefon. Nic nie zaszkodzi poinformować o tym Iwonkę ;)
Jak Twoja głowa, bo mnie po 6 browcach puściło ;)

PAWE(L)
16-11-2003, 21:17
Najgorzej z głową było wczoraj. Dziś tylko lekko suszyło i kurowałem sie kefirkiem (to chyba przez tą wkretke w pociągu), sokiem z ogórków no i oczywiście piwkiem w skromnych ilościach do meczu. A z tym telefonem to wszystko przez Łyche gdyż za wcześnie pojawił sie na dworcu i Kris nie mógł sie skupić ;) Iwonka 3maj sie. A tak a'propos to po co ona jechała do Gdańska? Pozdro

Jaco
16-11-2003, 21:55
Biedny Pawe(L)! ;) . Matka Iwonki pochodzi z Gdańska. Ojciec jest Warszawiakiem i kibicem Legii, stąd jej szok, że jedziemy na mecz właśnie do Gdańska. Takie życie... Ale Iwonka super kobitka trzeba przyznać :+:

moL
16-11-2003, 21:55
WIELKIE JOŁ DLA GDAŃSKA!!!!! Mam nadzieję, że uda się nam przywrócić dawne stosunki jakie panowały między naszymi klubami i przede wszytkim kibicami!

m84
16-11-2003, 22:18
Patrząc na zdjęcia to meczyk pod względem oprawy naprawdę super :> Brawo dla Lechii,brawo dla Bałtyku. Tak jak napisał Szczepan cześć klubow z"ekstraklasy"nie zrobiłaby takiej oprawy. Jestem pod wrażeniem. Ale to tylko potwierdziło moje zdanie na temat Lechii i mojego stosunku do tego klubu..

Jaco
16-11-2003, 22:22
Patrząc na zdjęcia to meczyk pod względem oprawy naprawdę super :> Brawo dla Lechii,brawo dla Bałtyku. Tak jak napisał Szczepan cześć klubow z"ekstraklasy"nie zrobiłaby takiej oprawy. Jestem pod wrażeniem. Ale to tylko potwierdziło moje zdanie na temat Lechii i mojego stosunku do tego klubu..
I nie mylisz się, Stary, zapewniam Cię. :+:

PAWE(L)
16-11-2003, 22:35
Teraz sobie przypomniałem, że Turysta mi o tym mówił. Ach te luki w pamięci ;) A Iwonka dziewczyna pierwsza klasa [ok]

Jaco
17-11-2003, 10:19
Teraz sobie przypomniałem, że Turysta mi o tym mówił. Ach te luki w pamięci ;) A Iwonka dziewczyna pierwsza klasa [ok]
Pawe(L)! Dobre wieści! Kris zlokalizował namiar na Iwonkę.. 8)
Jak samopoczucie? Bo ja wczoraj lekko się "zaszczepiłem" i dziś już mi lepiej :oho:

Pawełek
17-11-2003, 12:34
Powiem tylko tyle:

Gościnność Lechistów dalece przewyższyła możliwości mojego organizmu :)))

Wielkie Dziękuffki dla Biało-Zielonych !!!!!

arczi
17-11-2003, 14:13
Pawełek... fajne zdjęcie ;)

Pozdro dla (L)-L squad

Jaco
17-11-2003, 14:51
Pawełek... fajne zdjęcie ;)

Pozdro dla (L)-L squad
dzięki Arczi!!! Naprawdę, żałuj, że Cię nie było. Pozdrówki!!! :fu:

PAWE(L)
17-11-2003, 15:48
Dzieki Jaco jakoś tam leci. Z zaszczepianiem musze uważać bo w tygodniu mam kolokwium i inne takie pierdoły więc wypadałoby coś sobie przypomnieć, ale w sobote... 8) ...zaśpiewamy JUTRO NIEDZIELA BĘDZIEMY ZMIENIAĆ PREMIERA!!!. Cały czas żyje jeszcze sobotą i wspomnieniami z wyjazdu do Gdańska. Oj będzie co dzieciom opowiadać. Pozdro

Smiglo
17-11-2003, 16:22
Arczi gram na obronie w LONDON LEGION hehe:) w srode mam kolejny meczyk...a nazwa baaaardzo pasuje do mojej osoby i pogladoow kibicowskich hehe:) bola mnie jedynie barwy bo zamiast bialo zielonych....to mozecie sobie o mnie zaspiewac: Czarna dupa, zolte cyce...hehe:):)

Co do oprawy na derbach to rzeczywiscie bylo super...niestety mam mozliwosc podziwiania tego tylko na zdjeciach....
Jaco - koledzy z Tychow sie sprawdzili hehe i korzystajac z nieobecnosci Lechistow w niedziele w Gdansku nawet byli w 8 osob na meczu Stoczniowca! No wiesz jak to mnie boli....siedze w Londynie i tylko czytam jak to Hanysy mi grasuja po Trojmiescie...200 Ruchu w Gdyni, 8 Tychow w Gdansku....jeszcze czytalem, ze jakis z Szombierek Bytom sie zablakal na LEchii.....no ja juz nie wiem co myslec hehehe

Pawelek albo ktokolwiek inny moj ziom z (L)......teraz pilniej niz kiedykolwiek poszukuje szalika "LOWCY HANYSOOW" moze niedlugo zaczne robic porzadek na tym polu w Londynie, bo z czarnuchami niestety sam nie dam rady....to chociaz Hanysoow wytepie hehe:)

LEchiaaaa, Lechiaaa Warszawa:)

Pawełek
17-11-2003, 16:53
Śmigło - spoko, sprawę szaika "ŁOWCY HANYSÓW" prowadzi nasz niezawodny Turysta. W Gdańsku Wasi go obdarowali lepiej niż Święty Mikołaj - więc nie ma Chłopak wyjścia...

Nie widzę inaczej ! :)))

PAWE(L)
17-11-2003, 16:57
Zdaje sie że kiedys widziałem taki szalik Zagłębia w tej dużej hali przy pekinie.

Jaco
17-11-2003, 17:00
Na pewno takie szaliki są w sklepiku klubowym Zagłębia. Po prostu ktoś z nas, będąc w Sosnowcu zrobi zakup, albo Turysta zorganizuje od Sosnowiczan. Widują się wszak co tydzień ;)

Adams_
17-11-2003, 19:24
http://www.legialive.pl/forum/images/rangi/llsquad.gif <-- hehehe zajebiste

Jaco
17-11-2003, 19:30
http://www.legialive.pl/forum/images/rangi/llsquad.gif <-- hehehe zajebiste
Adams, dzięki! Ale ja jestem Legionistą od zawsze na zawsze i moje sympatie klubowe nie rzutują na moją miłość do Legii :cf3:
Aczkolwiek doceniam i szanują Twój gest! Co do Śmigła, to na pewno będzie szczęśliwy :+:
A swoją drogą, Adams, czy nie sądzisz, że miło byłoby któregoś dnia usiąść sobie z Turi, Pawełkiem, Arczim, Ursynem i innymi i pogadać przy piwku n.p. o pomysłach na oprawę albo o meczach z lat 70-tych i
80-tych???

Smiglo
17-11-2003, 19:58
http://www.legialive.pl/forum/images/rangi/llsquad.gif

bardzo mi sie podoba znak L(L) squad:)

hehe

tak chodzi mi o szalik Zaglebia....zamowie sobie z Sosnowca, bo ten sklep ma moj serdeczny kolega Golab:) Darek K. :)

Pozdroowka

Jaco
17-11-2003, 20:11
http://www.legialive.pl/forum/images/rangi/llsquad.gif

bardzo mi sie podoba znak L(L) squad:)

hehe

tak chodzi mi o szalik Zaglebia....zamowie sobie z Sosnowca, bo ten sklep ma moj serdeczny kolega Golab:) Darek K. :)

Pozdroowka
A nie mówiłem, że Śmigiełko będzie zachwycony??? :)
Niczego nie zamawiaj! Pawełek obiecał, więc będzie 8)
Chyba, że chcesz drugi dla Tyszan :buhaha:

Długi123
17-11-2003, 21:55
Przy okazji zapraszam do postu Promowanie meczów przez kibiców,pomóżcie zapełniać nam stadion na mecz z GKS-em i inne spotkania! :)

Jaco
17-11-2003, 22:01
Przy okazji zapraszam do postu Promowanie meczów przez kibiców,pomóżcie zapełniać nam stadion na mecz z GKS-em i inne spotkania! :)
Mistrzu! Zdziwiłbyś się, gdybyś wiedział ile osób dzięki nam zaczęło znów chodzić na meczyki. A naprawdę nie jest łatwo wyciągnąć z domu 30-latków nie-pikników, którzy prują się przez cały mecz, zawstydzając wielu młodziaków ;) . I będzie ich więcej z każdym meczem, zapewniam Cię :)

Długi123
17-11-2003, 22:03
Mistrzu! Zdziwiłbyś się, gdybyś wiedział ile osób dzięki nam zaczęło znów chodzić na meczyki. A naprawdę nie jest łatwo wyciągnąć z domu 30-latków nie-pikników, którzy prują się przez cały mecz, zawstydzając wielu młodziaków ;) . I będzie ich więcej z każdym meczem, zapewniam Cię :)
Czy ja mówię,że np ty nie wyciągasz?Chwała ci za to,zajżyj na posta co podałem a zrozumiesz iż nie tylko o to chodzi.Ja także wyciągam wiele osób i nie jest to ważne,ważne by zarazić tym kolejnych znajomych i niech tworzy się łańcuszek,po co te nerwy :>
A piknikowcy tez lepiej czasem niech przyjda i zapełnią stadion bo klub na tym zarobi i ładniej będzie wyglądać a paru pikników nie zaszkodzi nikomu,niech sobie z boku siedzą :)

Smiglo
18-11-2003, 13:09
"Biało-zielonych w odniesieniu zwycięstwa gorąco wspierali nie tylko miejscowi sympatycy, ale również kibice Bytovii, Chojniczanki, Czarnych, Gryfa, Pomezanii, Śląska, Wierzycy i Wisły, a także mniejsze fan-cluby."

to cytat ze strony Lechii...powinno byc "na razie mniejsze fankluby"....ale za to jakie prezne hehe:):):)

http://www.lechia.gda.pl/foto/baltyk_03_04/baltyk_34.jpg

Jaco
18-11-2003, 13:21
"Biało-zielonych w odniesieniu zwycięstwa gorąco wspierali nie tylko miejscowi sympatycy, ale również kibice Bytovii, Chojniczanki, Czarnych, Gryfa, Pomezanii, Śląska, Wierzycy i Wisły, a także mniejsze fan-cluby."

to cytat ze strony Lechii...powinno byc "na razie mniejsze fankluby"....ale za to jakie prezne hehe:):):)

http://www.lechia.gda.pl/foto/baltyk_03_04/baltyk_34.jpg
Dla zainteresowanych: Szalik tego Kolesia to nie jest szalik Śląska ;)

Smiglo
18-11-2003, 13:40
ale tam w glebi jest jeszcze taki szaliczek w znajomych barwach ...ale ten to juz Slaska:)

JAco zobacz jaki sobie emblemacik wynalazlem hehe - bialo zielony dresiarz:):):):)

Jaco
18-11-2003, 14:23
Ależ widzę, Michałku, widzę.... ZIELONO-BIAŁEGO dresiarza.
No to zobacz jaką mnie buźkę wstawili nad fotką Kazika ;).
A Ty wyprowadziłeś Lechię przed Olimpię. Popatrz! Tylu za Lechią, a w Gdańsku tylko czterech ludków było :buhaha:
Ten koleś z tyłu w szalu Śląska to Gdańszczanin. Na początku trochę kręcił na nas nosem, ale potem... Wiesz, że z kolegą ze zdjęcia trudno się nie dogadać... :+:

Pawełek
18-11-2003, 14:34
Eeeeeeeeeeeeeee !!! No zaraz, momencik, co jest ?!

A gdzie ochrona danych osobowych ?! :)))

Jaco - na nas ktoś nosem kręcił - no być nie może.... Rzuć jakiś szczególik w tej sprawie, bo takowe wydarzenie mgiełką mi jakby zaszło...

Najlepszego!

Jaco
18-11-2003, 14:39
Eeeeeeeeeeeeeee !!! No zaraz, momencik, co jest ?!

A gdzie ochrona danych osobowych ?! :)))

Jaco - na nas ktoś nosem kręcił - no być nie może.... Rzuć jakiś szczególik w tej sprawie, bo takowe wydarzenie mgiełką mi jakby zaszło...

Najlepszego!
Pawełek... To może przy piwku kiedyś.. Może w sobotę. Nic strasznego. Szlik wzbudził przed meczem lekkie emocje, ale niegroźnie. :hmm:

Raffi
18-11-2003, 14:40
Ależ widzę, Michałku, widzę.... ZIELONO-BIAŁEGO dresiarza.

...ale ma biały kołnierzyk :]

PAWE(L)
18-11-2003, 15:10
Mnie wydaje sie że większe zainteresowanie było szalikiem - samoróbką z herbem Legii który Pawełek również exponował. Pozdro

Pawełek
18-11-2003, 15:17
Ha ! Bo taki sza(L)ik jest tylko jeden w Polsce !

I nie ma na niego ceny...

Smiglo
18-11-2003, 15:24
hm....gdyby kolega ze zdjecia byl z Wroclawia, napewno nic by nie powiedzial, tylko czympredzej piwko postawil:)

Jaco
19-11-2003, 12:43
Ponawiam propozycję wspólnego piffka CFaniaki.. Szczegóły proponuję uzgodnić na privach. Ważne, żeby sygnał przyszedł do przyszłej środy, gdyż maMy w planie małą osobliwość... Może Was zainteresuje ;)

arczi
19-11-2003, 12:53
No ba! :>

dynia
19-11-2003, 13:17
pozdrowienia dla Lechii

Mazi
20-11-2003, 21:09

http://www.imagestation.com/album/?id=4288537979

Tak , a propo tego linku , postanowiłem stworzyć swój album ... mile widziane komentarze .Zdjecia są niestety w odwrotrnej kolejnosci chronologicznej ( jeszcze sie dobrze nie orientuję ), więc klikajci na "previous" .

Jaco
20-11-2003, 21:45
Ponawiam propozycję wspólnego piffka CFaniaki.. Szczegóły proponuję uzgodnić na privach. Ważne, żeby sygnał przyszedł do przyszłej środy, gdyż maMy w planie małą osobliwość... Może Was zainteresuje ;)

Jaco, chociaż teraz u mnie trochę cienko z czasem to coś szybkiego (jak po Groklajnie) pewnie uda się zmontować. Kontakt jakby co ze sobą mamy :)

Pawełek widzę że podróż Cię trochę zmęczyła ;) w końcu kilka kilometrów to jest do przejechania.
Czyżby Żabka? Pawełek był bardzo dzielny! Że on to wytrzymał :+:

janio z I A(L)ei
20-11-2003, 22:17
Byłem ostatnio w Gdańsku i powiem szczerze zamarzyło mi się żeby można było na meczyki przyjeżdżać do tego pięknego miasta. Tak więc życzę szybkiego pojawienia się w gronie najlepszych. Pozdrawiam.

kubus
20-11-2003, 22:49
Byłem ostatnio w Gdańsku i powiem szczerze zamarzyło mi się żeby można było na meczyki przyjeżdżać do tego pięknego miasta. Tak więc życzę szybkiego pojawienia się w gronie najlepszych. Pozdrawiam.

Damy radę. Jeszcze nadejdzie czas, że (L) przegra u nas i to nie raz jeden. Przygotujcie się na ten cios już teraz panowie.

Niestety obecnie przychodzi mi tylko pomarzyć.
Ale...
Pożyjemy zobaczymy.

janio z I A(L)ei
21-11-2003, 08:15
Tak swoja droga Kubus to rzeczywiscie pomarzyc dobra rzecz :buhaha:

Jakos trudno mi jesto to sobie wyobrazic. ze mas tak zlejecie.

Pozdro.

Pawełek
21-11-2003, 09:25
Panowie, jeśli chodzi o wyprawę do Gdańska to doprawdy nie wiem jakim cudem wytrzymałem tą MegaGościnność Biało-Zielonych...

Kubus - może Wam się kiedyś uda ta sztuka, na razie to w sobotę zlaliście nas piwem... Nikt mnie jeszcze tak nie utopił w alkoholu...

O! Kubus - eLkę Ci wkleili przy ksywie - a może zostałeś do nas wypożyczony ? :)))

Pozdruffki!

Raffi
21-11-2003, 09:31
O! Kubus - eLkę Ci wkleili przy ksywie - a może zostałeś do nas wypożyczony ? :)))

Pozdruffki!:>

manolo
21-11-2003, 13:39
To ja się na wstepie ładnie przywitam, pozdrowię gospodarzy forum, i dla pełnego zaakcentowania swojej obecności tutaj wydrę ryja... ;)
Leeeeechiaaaaaa, Lechia -> Warszawaaaa.

Q_(L)
21-11-2003, 13:43
To ja się na wstepie ładnie przywitam, pozdrowię gospodarzy forum, i dla pełnego zaakcentowania swojej obecności tutaj wydrę ryja... ;)
Leeeeechiaaaaaa, Lechia -> Warszawaaaa.

Witaj na forum :krol:

manolo
21-11-2003, 13:55
Dzięki ;)
Poproszę jeszcze o podmiankę eLki pod moją xywką na naszą L-(L)-owską :)

manolo
21-11-2003, 13:56
o fak, moderator-telepata ;)

ems
21-11-2003, 14:06
o fak, moderator-telepata ;)

:oho: trza uwazac ;)

Mazi
21-11-2003, 14:23

Ja jeszcze raz off topic - sorka za rozmywanie .

Wchodzi wam ten link , którego cytuje ?

Raffi
21-11-2003, 14:25
You Must Sign In to View This Album
Hmmmm 8o

Mazi
21-11-2003, 14:51
Hmmmm 8o

http://www.imagestation.com/picture/sraid89/p9acb65fcfe9840fe0dd0631144c265f1/fa832051.jpg.orig.jpg

Ale to zdjecie powinno wam wejść ... kurna , nie wiem jak dać cały album on-line , gdyby ktoś wiedział , bardzo proszę o info na priv .

Chodzi o stronę www.imagestation.com

Grzywa
21-11-2003, 14:54
Niestety obecnie przychodzi mi tylko pomarzyć.
Ale...
Pożyjemy zobaczymy.

Hmm czemu... Są dwie opcje będziecie się piąć do góry a z taką masą oddanych fanów na pewno znajdzie się ktoś z kasą i z wizją wprowadzenia was do Ekstraklasy czego wam życzę z całego serca... Druga opcja chodzą słuchy o bankructwie Legii ;) 8) Jakieś tam zadłużenia czy coś... nie można wykluczyć że w przyszłym sezonie Legia w 3 lidze ;) :cheesy:

hm....gdyby kolega ze zdjęcia był z Wrocławia, na pewno nic by nie powiedział, tylko czym prędzej piwko postawił:)

No chyba że byłby z Krakowa :> to wtedy było by coś mocniejszego ;) :P

A tak żeby nawiązać do tematu dziś w Krakowie operacja "Ziomki z Lechii" 8) a w sobotę operacja "pyry z Lecha"

Mam nadzieje że obydwie będą w pełni fachowe

Ja jeszcze raz off topic - sorka za rozmywanie .

Wchodzi wam ten link , którego cytuje ?

Tak wchodzi i działa

Pozdrowienia dla Gdańszczan

Grzywa
21-11-2003, 14:56
Hmmmm 8o

http://www.imagestation.com/picture/sraid89/p9acb65fcfe9840fe0dd0631144c265f1/fa832051.jpg.orig.jpg

Ale to zdjecie powinno wam wejść ... kurna , nie wiem jak dać cały album on-line , gdyby ktoś wiedział , bardzo proszę o info na priv .

Chodzi o stronę www.imagestation.com

***** Mazi troche to za duże... chyba... http://images.free4web.pl/smilies/pff6.gif

ems
21-11-2003, 14:56
Grzywa, zadluzony jest prawie kazdy polski klub, a Legia ma plynnosc finansowa wiec raczej bankructwo nam nie grozi

a co do roszczen Romanowskiego - dotycza one tylko CWKSu, ktory jest biedny jak mysz koscielna :|

Grzywa
21-11-2003, 15:02
Grzywa, zadluzony jest prawie kazdy polski klub, a Legia ma plynnosc finansowa wiec raczej bankructwo nam nie grozi

a co do roszczen Romanowskiego - dotycza one tylko CWKSu, ktory jest biedny jak mysz koscielna :|

Chodziło mi o Romanowskiego... '8 no cóż to druga opcja odpada... :cheesy: Zostaje tylko pierwsza :)

Jaco
21-11-2003, 15:35
Witamy, Manolo! Witamy w klubie, Grzywa. Właśnie na takie wyważone i konkretne zdania jak Twoje liczymy w tym wątku Można Legii nie lubić ale trzeba się z Nią liczyć..:+: . Miłej zabawy!

Grzywa
21-11-2003, 16:31
Witamy w klubie, Grzywa.

Dzięki za powitanie :) ale za bardzo nie wiem w jakim klubie ;) Jeżeli chodzi ci o L - (L) to wybacz nie skorzystam :lol: ;)

Właśnie na takie wyważone i konkretne zdania jak Twoje liczymy w tym wątku Można Legii nie lubić ale trzeba się z Nią liczyć..:+:

Tak jak i z wieloma innymi "firmami" w Polsce w tym też z Wisłą czy też Lechią.

Pozdro

Smiglo
21-11-2003, 16:44
siemanko Grzywa:)

mi sie podoba tylko pierwsza droga - nie zycze nawet najgorszym Hanysom bankructwa...

Czesc Manolo...ja tez zauwazylem, ze Admin czuwa...i dobrze - przynajmniej porzadeczek tu jest:)

hehe ale wazelina:)

Grzywa
21-11-2003, 16:53
Siemano Smiglo masz racje ja też nikomu czegoś takiego nie życzę :)
Ale jako że z natury jestem wredny i lubię się droczyć to i dopisałem tą druga opcje z przymrużeniem oka oczywiście ;)

Pozdro

Jaco
21-11-2003, 17:35
Siemano Smiglo masz racje ja też nikomu czegoś takiego nie życzę :)
Ale jako że z natury jestem wredny i lubię się droczyć to i dopisałem tą druga opcje z przymrużeniem oka oczywiście ;)

Pozdro
Teraz napiszę całym zdaniem, Grzywa. Witamy w klubie Wrednych Lechiogionistów 8)

kubus
21-11-2003, 19:18
Pawełek nawet nie zauważyłem kiedy "dziwna" (L)ka znalazła się pod moim nickiem. Znaczy ktoś za mnie zadecydował? Ale skąd ta znajomość materii? O wyjaśnienia proszę, kogokolwiek!

A tak w temacie weekendowym to zdobywamy jutro Malbork!
Hej Lechia gol!

A z innej beczki. Łotwa w ME. Nie to, żebym do Turków miłością wielką pałał, ale...
Oko me się za to radowało, jak Pomarańczowi przebiegli się po Szkotach. Lubie cholernie Szkocje, ale reprezentacje Oranje zajmuje specjalne miejsce w mym sercu. Podczas recesji (chyba takowa się nie skończyła) w rodzimym futbolu, z braku reprezentacji naszej na jakichkolwiek większych imprezach, od 88 poczęłem kibicować Holendrom. I tak mi zostało. Pieją nad R. Carlosem, nad Beckhamem, jak to oni genialnie rzuty wolne wykonują. A dla mnie nie narodził się jeszcze żaden, który to by R. Koemanowi dorównał.
To taka mała dygresja.

Przebiegnijcie się po hanysach w sobote. Powodzenia życzyć nie muszę, GKS na pysk pada. Dziurowicz wiecznie żywy.

Jaco
21-11-2003, 21:10
A Wy nie dajcie wydrzeć sobie pozycji lidera i jedźcie tak już do końca rozgrywek. Pomezania-Lechia 0:2.
Legia-Dospel 3:0 ;)

Pawełek
22-11-2003, 09:27
Kubus - najpierw miałeś wklejoną eLkę tradycyjną - dlatego pytałem czy Cię do nas wypożyczyli :)))

Teraz widze u Ciebie eLkę w barwach (L)-L SQUAD'u , czyli ekipy z GD i Wwa, którą łączy pielęgnowanie tradycji dobrych kontaktów wg zawołania "Gdańsk - Warszawa - Wspólna Sprawa". Przde wszystkim cenimy sobie przyjaźń i dobrą zabawę...

Ostatnia próbka naszych możliwości dokonała się w Gdańsku w ub. sobotę przed i po meczu Lechii z Bałtykiem.

Jeśli pasuje Tobie ten klimat - to ten znaczek nie powinien Cię niepokoić.

Powodzenia w Marienburgu !!!

A my sie zajmiemy Hanysami...

Pozdruffki!

Jaco
22-11-2003, 10:00
Pawełek, z Kubusem byliśmy nawet umówieni, ale nie udało Mu się nas namierzyć, gdyż szukał "wedle Tadeusza" a jak wiesz, np. ja Tadeusza nie spotkałem przez cały czas :fu:

Pawełek
22-11-2003, 10:52
No to jak Kubus szukał nas "wedle Tadeusza" - to jest jak na tacy na załączonym wcześniej obrazku: ja siedzę, a obok stoi Dufo, tyle że nie załapał się w całości na fotce...

To lipa z tym namierzaniem, bo "rejestrację" miałem na szyi :)))

He he, Kubus, co tam - może znajdziemy się wiosną w Warszawie...

Strzałeczka!

Smiglo
22-11-2003, 14:30
Grzywa, kazdy na swoj sposob jest wredny hehe:):)
Witamy w klubie.....zadnego Wislaka jeszcze nie mamy.....hm.....to teraz trzeba kogos z Pogoni na dokladke haha:):):):)

Mile slowa koja moje uszy i oczy.....Hanysy musza pasc i lezec dzisiaj....
Wczoraj nasi przyjaciele z gor - Podhale Nowy Targ rozprawilo sie z Tyskim Giekaesem na jego lodzie....to jak miod na moje serce emigranta:):):)

LECHGIAAAAAAA!!!!

kubus
22-11-2003, 17:53
Pawełek początkowo to ja nic nie miałem. Nieistotne w sumie. Podoba mi się ta biało-zielona (L). A co do lokalizacji, to imć Pawełku Dufa na owym meczu widziałem li tylko wchodząc. Później już zlokalizować, pomimo przemierzania stadionu wzdłuż i wszerz nie mogłem. Znaczenia już to nie ma.

A Lechia z małymi problemami, po bardzo dobrej grze pokonala Pomezanie 2:0! Pozycja lidera utrzymana! Do końca już nasza to miejscówka!

Sruba
23-11-2003, 10:15
heh Kubus cieszac sie razem z Toba wynikami Lechijki naszej, w zachwyt popadam nad stylem mowy twojej ;)
niemniej jednak wzmocnienia kadrowe na wiosne by nam sie zdaly, aby spokojnie moc patrzec na zmierzanie druzyny naszej w III ligi kierunku.
graty chlopaki za pokonanie druzyny hanysowej, aczkolwiek innego wyniku jak zwyciestwa Legii warszawskiej spodziewac sie nie nalezalo.
pozdro znad morza

Jaco
23-11-2003, 15:17
Śruba! Dzięki za pozdrówki! Do zobaczenia na forum Spida!
Wracajcie do Ekstraklasy jak najszybciej!

Sruba
23-11-2003, 15:29
Spidowi sie nalezy niezla kratka piwa za to nowe forum. cieszy mnie niezmiernie, ze powstalo, bo pomimo niewatpliwych zalet "starego", nowe jakos bardziej mi sie widzi.

ps. Jaco nie jezdzisz przypadkiem Espero?

Jaco
23-11-2003, 15:32
Spidowi sie nalezy niezla kratka piwa za to nowe forum. cieszy mnie niezmiernie, ze powstalo, bo pomimo niewatpliwych zalet "starego", nowe jakos bardziej mi sie widzi.
No to zaglądaj tam częściej i zapraszaj kolegów. Spid i OWC to niesamowici kolesie. Jestem dumny, że zaliczyli mnie do grona swoich kumpli :)

kubus
23-11-2003, 19:46
Waćpanie Śruba, masz pan całkowitą rację, co do wzmocnień. Przydałoby się kilku dobrych kopaczy, co by spokojnie śledzić wojarze niepokonanej naszej ukochanej! Co nie oznacza, że skład w jakim obecnie Lechia gra, nie obliguje jej do zajęcia pierwszego miejsca w grupie.
Pozdrawiam.

Czemu tak mało, hej Legio, czemu tak mało?
3 punkty są, ale myślałem, ze po hanysach to bedzie lekka przebieżka.
Mistrz na wiosne będzie ten sam:D

Grochów
23-11-2003, 19:56
Czemu tak mało, hej Legio, czemu tak mało?
3 punkty są, ale myślałem, ze po hanysach to bedzie lekka przebieżka.
Mistrz na wiosne będzie ten sam:D
Ważne 3 punkty.Chodź w sumie rozmiary tez są ważne (patrz mecz z Wisła :rotfl: ) .
A co do mistrza to już rozmawialiśmy - szykuj browarki :D :P