PDA

Zobacz pełną wersję : fifa manager

turbodymomen
27-05-2010, 23:26
gra ktoś z forumowiczów, ja zacząłem jakiś czas temu i nawet sympatyczna gierka, a ostatnio ukazał się patch z wiekszością lig europejskich i powiem szczerze że ciężko się oderwać :mf: szczególnie fajną opcją jest tryb kariery w który najbardziej realistycznie oddaje prace managera, naprawde polecam :raca2:

bkt
27-05-2010, 23:32
potrafisz to jakos porownac z FM 2010?

turbodymomen
28-05-2010, 00:13
ciężko porównać, gra jest zupełnie inna, na pewno bardziej rozbudowana, jak dotąd wolałem zdecydowanie fm'a bo fifaM miała jedną ale poważną wadę, baza danych klubów i piłkarzy z słabszych lig typu Serbia, Chorwacja itd nie była dopracowana, ale po tym jak pokazał wspomniany patch za którego twórcą należą się brawa, a uzupełnia on braki w bazie ( poprawne nazwy klubów, piłkarze, herby, rozbudowa Polskiej ligi do 3). Ogólnie w FMie odpowiadasz tylko i wyłącznie za sprowadzenie piłkarza ustawienie go i w sumie to tyle, zaś w fifaM zarządzasz całym klubem ustalasz budżet oczywiście jest nad Tobą zarząd:oczko: , dagadujesz się ze sponsorami, możesz rozbudować infrastrukturę klubową, możesz nawet zorganizować specjala na wyjazd dla swoich kibiców :gwiazda: . Gra bardzo sympatyczna a jej wielkim atutem jest tryb kariery w którym zaczynasz w jakiejś niskiej lidze albo w egzotycznym kraju, podpisujesz kontrakt z klubem i działasz im lepsze Twoje wyniki tym większe zainteresowanie innych klubów Twoją osobą, zdobywasz punkty dzieki czemu Twój poziom rośnie, co więcej zarobione pięniądze możesz sobie przeznaczyć na zakup mieszkania, domu, samochodu czy innych pierdół, możesz grać na giełdzie, a jak już jesteś bogaty to możesz sobie kupić któryś klub i w tym momencie nie ma już ograniczającego Cię zarządu. W skrócie to tyle 8)

bkt
28-05-2010, 15:09
Moze sprobuje.... czasy, kiedy FIFA kojarzy sie z beltem widze powoli mijaja:)

A pamietam FIFE jeszcze 95 na pc 386 :D

turbodymomen
28-05-2010, 17:06
moja pierwsza fifa to 98 pamietam, najlepsza gra jaka byla :) można było na hali grać. A Fifa Menagera 10 gorąco Ci polecam, jak już będziesz w posiadaniu po prostu wejdź na http://www.pl.fifam.info/ i ściągnij sobie patche, bo bez nich tak na prawde gra traci swoją wartość. Pzdr

R.
28-05-2010, 17:44
Kto co lubi. Jednak pod wzgledem realizmu Football Manager jest dalej po za zasiegiem. W Fifa Manager nacisk jest polozony przede wszystkim na mnogosc roznych opcji, z ktorych wiekszosc imo jest nie potrzebnych. No ale mowie, co kto lubi. :)

StilonZKS
16-03-2011, 11:19
Jeśli chodzi o rozbudowany tryb menadżerski to Football Menager bije na głowę fifę pod każdym względem. Jednak fajnie popykać w fifke w trybie kariery menadżerskiej ;) Gra ,a ustawianie zespołu to nie to samo.

Mro
16-03-2011, 13:31
Moze sprobuje.... czasy, kiedy FIFA kojarzy sie z beltem widze powoli mijaja:)

A pamietam FIFE jeszcze 95 na pc 386 :D

Oj na 386 to raczej nie dało rady odpalic. U mnie na 486 z 8 ram chodziło nie do końca sprawnie ;)

Citlivu
16-03-2011, 15:17
Oj na 386 to raczej nie dało rady odpalic. U mnie na 486 z 8 ram chodziło nie do końca sprawnie ;)

Fifa 94 i Pentium 60 z Optimusa... aż łezka w oku się kręci : ]