PDA

Zobacz pełną wersję : Zabawa ;)

Grochów
13-10-2003, 10:37
Temat ten zakładam na podstawie tematu z forum chuligani.prv.pl .
Jako ,żenie porusza się tutaj tematów chuligańskich tamat zejdzie na dziedzine ultras .
Jakby można połączyć niektóre dwie ekipy to która para po połączeniu byłaby najsilniejsza pod względem ultras ?? Ja proponuje takie pary (połączone tak,aby walka była w miare wyrównana i niekiedy regionalnie ) :
1.Legia i Jaga
2.Lech i Pogoń
3.Widzew i ŁKS
4.Wisła i Cracovia
5.Ruch i Zagłębie S.
6.GKS i Górnik Z.

Grzywa
13-10-2003, 10:49
Chyba para numer 1...

Pary które mogły by im zagrozić to myślę że Wisła-Cracovia ale panowie z 2 strony błoń są na porównywalnym lub trochę niższym poziomie niż Jaga a my jesteśmy słabsi od Was... To samo się tyczy Widzewa i ŁKS... Co do Lech-Pogoń Lech ekipa dobra ale Pogoń chyba nie jest za mocna... Gieksa i Górnik... Gieksa się opuściła w porównaniu z tamtym sezonem tak samo Górnik mi się wydaje... Ruch w ogóle jest słabiutki a Zagłębie też nic specjalnego...

Wydaje mi się że para pierwsza...

Ps. Jest to moja subiektywna ocena proszę się nie dopierdalać :cheesy:

m84
13-10-2003, 12:05
Ja też jestem zdania że para numer jest chyba najmocniejsza. Dobra jest jeszcze dwójka Widzew-ŁKS. Moim zdaniem Łódzkie kluby po połączeniu mogły by wymyślić naprawdę cos fajnego. Dlatego bóh o pierwsze miejsce stoczyły by właśnie te grupy..Dalej widzę GKS i Górnik. Dlaczego?Bo moim zdaniem np.GKS ma naprawę często oryginalne pomysły. Może nie robią takich kartoniad jak my czy szarf jak Widzew ale są naprawdę twórczy. Mają naprawdę spoko pomysły. Takie jest moje zdanie. Następne dwie ekipy czyli Lech-Pogoń i Wisła-Cracovia są na podobnym poziomie. W pierwszej parze bardzo mocny jest Lech i na razie dużo słabsza Pogoń. W drugiej proporcje są podobne. Wisła potrafi zrobić niezłą oprawę a Craxa właściwie dopiero zaczyna coś działać...Ostatnia dwójka Ruch i Zagłębie Sosnowiec jest moim zdaniem obecnie najsłabsza..Jednak Fuoco Brigade się dopiero rozwija i na pewno w krótkim czasie dołaczy do czołówki..

BBB
13-10-2003, 12:09
ja bym postawil na pare Gornik Zabrze ,GKS Katowice -ale biorac pod uwage tylko miniony sezon.

kamyk
13-10-2003, 13:02
dlamnie pierwsza para by bylo bardzo mocno nioi moze zani by mogli konkurowac Wisla-cracovia i ŁKS-Widzew mogly by byc to pojedynki bardzo fajowskie pod wzgledem kibicowskim! ale zabawa fajna ale nie realna hee;)

Mazi
13-10-2003, 14:03
hmmm.... sam nie wiem
mysle ,ze my z jagą nie bylibyśmy najlepsi . Z ŁKS-em chocby - już tak ,ale nie z jagą .

Stawiam na :
Widzew - ŁKS

Dżon Łejn
13-10-2003, 14:11
Łodzianie niestety ale obiektywnie.
Myśle że w 1 lidze FB będą już czołówką 8)

Ostry
13-10-2003, 14:18
Czy my z Jagielonią bylibyśmy najlepsi? Chyba nie,chociaż ostatnio Jaga ultrasuje bardzo porządnie.O nas już nie wspomnę :)
Z bólem serca stawiam na Widzew-ŁKS. Bardzo ciekawie wygląda też para GKS-Górnik,ale tylko uwzgledniając formę obu ekip z zeszłego sezonu.

Koko
13-10-2003, 14:22
Obiektywnie to uważam, że Widzew-ŁKS, ponieważ są to dwie ekipy na wyrównanym poziomie. Mając dwa zespoły wyrównane będą się one uzupełniać i wnosić coś ciekawego. Para Legia (świetna) i Jaga (słaba, szczególnie ilościowo) nie byłaby zby ciekawa, bo tylko Legia wnosiła by coś pomysłowego. Podobnie inne pary, dlatego uważam, że najlepiej tam gdzie dwie wyrównane ekipy.

dyha
13-10-2003, 15:03
Podobnie jak niektorzy myśle ze z Jaga nie bylibyśmy zbyt dobrz . Według mnie z par wymienionych Widzew i ŁKS

arczi
13-10-2003, 15:58
Nie widzę sensu w zakładaniu takiego tematu...

Wasil
13-10-2003, 16:23
Moim zdaniem pierwsza byłaby para Łódzka czyli Widzew + Łks. A jeśli chodzi o Nas i Jagę to byłoby ciekawe. Myślę ,że w Białymstoku wszystko idzie w najlepszym kierunku ,brakuje im tylko pojemniejszego stadionu.

Sharn
13-10-2003, 16:34

To tylko zabawa arczi. \
Obstawiam Lecha i Pogoń, jako że nie podano okresu który porównujemy, a wiadomo że każdy ma upadki i wzloty. Tu przeważyła frekwencja która stważa przepotencjał.

elvi
13-10-2003, 17:25
Biorac pod uwage osiagniecia z tego sezonu to chyba Widzew-LKS... Chociaz Jaga tez wcale nie taka slaba...

szczepan
13-10-2003, 17:54
hmmm patrzac na to co robi Jaga... sadze ze para pierwsza '8

Adis
13-10-2003, 18:38
...

Walek_C.Z.K
15-10-2003, 08:11

To tylko zabawa arczi. \
Obstawiam Lecha i Pogoń, jako że nie podano okresu który porównujemy, a wiadomo że każdy ma upadki i wzloty. Tu przeważyła frekwencja która stważa przepotencjał.

Właśnie, jeśli chodzi o tą chwilę, to najlepiej obecnie prezentuje się para Legia-Jagielonia! O naszych wyczynach nie muszę wspominać, a Jaga też wzięła się za solidne ultrasowanie: baloniady, sektorówki, kartony i racowiska! W chwili obecnej Legia-Jaga na pierwszym miejscu... w naszej zabawie oczywiście

(L)eszek
15-10-2003, 13:38
w ankiecie zaznaczylem, ze najlepsza para bylaby para nr 3: Widzew LKS, bo wydawalo mi sie ze Jaga to druzyna srednia z ultrasowaniu. jednak po glebszym zastanowieniu i obejrzeniu kilku fotek Jagi, to juz bym postawil pare: Legia - Jaga, choc obie pary sa w maire wyrownane. natomiast na 3 miejscu dalbym Lecha i Pogon, na czwartym giekse z Gornikiem (gdyby liczyc poprzedni sezon to nawet byliby na 3)

pozdrawiam
Leszek

ps. i tak uwazam ze temat bez sensu, ale mozna ponabijac posty ;-)