PDA

Zobacz pełną wersję : NHL

Zajacc
14-05-2003, 21:24
No wlasnie... widze ze jeszcze nikt takiego tematu nie zalozyl... ale mam nadzieje ze sa tu fani hockeja i bedzie z kim podyskutowac ;)

Finały konferencji trwają i czekamy na finalistów pucharu Stanleya :)
Moj faworyt oczywiscie Anaheim Might Ducks :)

Zachodnia konferencja finały:

Minnesota Wild 0 : 2 Anaheim Might Ducks

Wschodnia konferencja finały:

Ottawa Senators 1 : 1 New Jersey Devils

Kaczory ida jak burza... :) wygrali 2 mecze na wyjezdzie i sa na najlepszej drodze do finalu. Mam nadzieje ze w finale zmierza sie z NJ Devils...

Harcerz
15-05-2003, 00:10
W finale spotkaja sie Mighty Ducks z NJ Devils i cos czuje ze Diably pogonia Kaczorki ;) .Wyglada na to ze New Jersey bedzie mialo swoje druzyny w finalch NHL i NBA. Devils i Nets maja swoich przysieglych kibicow ale w porownaniu z innymi druzynami niema ich zbyt wielu,
Diablom natomiast kibicuje wielu Polakow zamieszkalych w NJ i sporo z nich regularnie chodzi na mecze.

Legioman
15-05-2003, 10:53
też stawiam na taki finał ale z innym skutkiem to "Potężne" Kaczory popędzą Diabły najbardziej żałuje że mój ulubiony klub Colorado Avalange miało słaby sezon ale molwi se trudno Kaczory też lubie.

Zajacc
16-05-2003, 14:02
Minnesota Wild 0 : 3 Anaheim Mighty Ducks

Ottawa Senators 1 : 2 New Jersey Devils

NJ Devils wygralo 1:0
Anaheim wygralo 4:0

Jak na razie wszytsko po mojej mysli ;) a moj ulubieniec Paul Kariya strzelil 2 bramy ;)

PS: oj cos nie mam zbyt wielu osob do dyskusji :(

Adis
16-05-2003, 22:34
No na pewno o Stanley Cup zagrają Kaczki a zkim?? Mysle, ze z Devils'ami...
Kaczory nie były brane tak bardzo pod uwage w tym sezonie a tu...??
Ale Duck's mają ŚIETNEGO goalie'sa!! Co oni by bez niego zrobili??
BRAWO GIGUERE!! :+: Zobaczymy czy bedzie miał czwarte SO w Play-Off.

A za rok nr.1 NHL to Chicago BlackHawks :)

Zajacc
17-05-2003, 18:55
No i mamy! Kaczorki w finale! :) tracac tylko jednego gola w finale konferencji :)

Minnesot Wild 0 : 4 Anaheim Might Ducks

:)

Adis
17-05-2003, 23:50
No i mamy! Kaczorki w finale! :) tracac tylko jednego gola w finale konferencji :)

Minnesot Wild 0 : 4 Anaheim Might Ducks

:)

Już 1-3... dla Diabłów z New Jersey :/

Zajacc
01-06-2003, 16:35
Finał pucharu Stanleya:

New Jersey Devils 2 : 1 Anaheim Mighty Ducks

1. NJ 3:0
2. NJ 3:0
3. ANA 3:2

nastepny mecz jutro...

to pierwsze przegrane mecze Anaheim w Play Off'ach... ale jestem dobrej mysli :)

PS: witam po przerwie 8)

Harcerz
01-06-2003, 23:09
W historii finalow Pucharu Stanleya do tej pory tylko 3 razy druzyny ktore przegraly pierwsze dwa mecze zdolaly odrobic straty i zdobyc Puchar,ostatnio chyba w 1948 roku Montreal Canadiens,tak ze Kaczory maja raczej male szanse na zwyciestwo ;) .

Zajacc
01-06-2003, 23:11
A pokaz mi druzyne w historii NHL ktora nie przegrala meczu w Play Offach az do finalu 8) jak widac Kaczorki potrafia bic rekordy... takze i tym razem sobie porwadza ;)

Harcerz
01-06-2003, 23:29
A widziales bramki jakie Brodeur puscil w trzecim meczu?
Pierwsza to po lodzie kolo lyzwy,lekki strzal(szmata)
Druga to raczej samoboj , krazek nie lecial nawet w swiatlo bramki i odbil sie od kija.Musze sie pochwalic ze przewidzialem to zwyciestwo Kaczorow,mowilem tez ze bedzie minimum 5 bramek :) .

Ps.A tak wogole to ja kibicuje Rangersom .

Harcerz
06-06-2003, 02:42
I z 2-0 zrobilo sie 2-2 ,za chwile nastepny mecz tym razem w NJ ,
stawiam na 3-1 dla Diablow :)

Harcerz
06-06-2003, 05:58
I z 2-0 zrobilo sie 2-2 ,za chwile nastepny mecz tym razem w NJ ,
stawiam na 3-1 dla Diablow :)

skonczylo sie 6-3 dla Diablow :)

Zajacc
09-06-2003, 13:40
hehe no i mamy 3:3 :)

szosty mecz Ana wygralo 5:2 :)

no i dzisiaj wielki fianal... :>

Harcerz
10-06-2003, 04:01
Wielki final trwa , po dwoch tercjach Diably prowadza 2-0 :)

Harcerz
10-06-2003, 04:50
Po raz 3 w ciagu ostatnich 9 lat Puchar Stanleya zdobyla druzyna NJ Devils
Mecz sie zakonczyl wynikiem 3-0 , bramki Rupp i Friesen dwie,
MVP dla bramkarza Kaczorow Giguere

Zajacc
10-06-2003, 16:16
:( no coz... w nastepnym sezonie sie uda :) ale chociaz MVP nalezy do zawodnika Anaheim :)

Harcerz
10-06-2003, 20:43
Giguere zaraz po koncowym gwizdku , stal oparty o bramke i plakal jak Bobr moze dlatego dostal ;) A tak powaznie to niezle bronil :)

Legioman
11-06-2003, 14:46
no i Kaczorki przegrały :fu: :fu: :fu: ale cóż w następym sezonie będzie lepiej 8).

MaxyM
23-06-2003, 00:25
18-letni napastnik Podhala Nowy Targ Marcin Kolusz został wybrany w drafcie NHL przez Minnesotę Wild - czwarty zespół ostatniego sezonu. Wcześniej mówiło się, że stara się o niego Edmonton Oilers.

Kolusz, najlepiej punktujący zawodnik ostatnich MŚ grupy B do lat 18, został wybrany przez zespół z Minneapolis w 5. rundzie draftu, z nr. 157. To trzeci Polak w najlepszej hokejowej lidze świata. W 1991 r. z nr. 106 trafił do Boston Bruins Mariusz Czerkawski (obecnie w Montreal Canadiens), a w 1993 r. z nr. 65 do New Jersey Devils Krzysztof Oliwa (dziś Bruins).

Zespół Wild to finalista Konferencji Zachodniej (przegrana 0:4 z Anaheim Mighty Ducks), który w play off wyeliminował jednego z faworytów rozgrywek - Colorado Avalanche - i jeden z najlepszych zespołów sezonu zasadniczego, Vancouver Canucks.

Dla Gazety

Marcin Kolusz

napastnik Podhala Nowy Targ

To dla mnie spełnienie marzeń, choć zdaję sobie sprawę, że na razie mam nikłe szanse na grę w Wild. Zapewne trafię do zespołu farmerskiego, być może nawet z ligi juniorskiej, gdzie będę musiał się sprawdzić. O mojej przyszłości dowiem się 5 lipca, gdy polecę za ocean. Mam nadzieję, że w przyszłości - przy odrobinie szczęścia i dzięki własnej pracy - zajdę w NHL najdalej jak tylko można.

not. rim