PDA

Zobacz pełną wersję : Pub juz otwarty

szczepan
12-10-2003, 23:21
juz o tym bylo ale w ramach promocji warto przypomniec:

za www.legialive.pl:

"20:11 - Pub na Legii
Jak już wcześniej informowaliśmy, w piątek na stadionie Legii otworzono pub. Przed meczem z Iraklisem wpuszczano tylko zaproszonych gości, ale od soboty może tam wejść każdy. Lokal jest otwarty codziennie od godz. 9:00. "Prawdopodobnie to pierwszy pub na polskim stadionie" - mówi rzecznik klubu Piotr Strejlau.
Autor: Fumen
Na podstawie: Gazeta Wyborcza"

1)no czyli juz wiem gdzie bede wpadal na piwko :D

2)skoro nic nie ma o abonamentach to znaczy ze ten glupi pomysl ze tylko abonament z krytej pozwala wejsc upadl :D

3)Pan rzecznik chyba nie byl na Okeciu :D tam jest pubo/kawiarnio/restauracja '8 Edelmaister za 5 zeta :D

Luk@s
13-10-2003, 09:07
na Hutniku tez maja browarki...
to trza miec karnet czy nie zeby tam wejsc?

m84
13-10-2003, 15:16
juz o tym bylo ale w ramach promocji warto przypomniec:

za www.legialive.pl:

"20:11 - Pub na Legii
Jak już wcześniej informowaliśmy, w piątek na stadionie Legii otworzono pub. Przed meczem z Iraklisem wpuszczano tylko zaproszonych gości, ale od soboty może tam wejść każdy. Lokal jest otwarty codziennie od godz. 9:00. "Prawdopodobnie to pierwszy pub na polskim stadionie" - mówi rzecznik klubu Piotr Strejlau.
Autor: Fumen
Na podstawie: Gazeta Wyborcza"

1)no czyli juz wiem gdzie bede wpadal na piwko :D

2)skoro nic nie ma o abonamentach to znaczy ze ten glupi pomysl ze tylko abonament z krytej pozwala wejsc upadl :D

3)Pan rzecznik chyba nie byl na Okeciu :D tam jest pubo/kawiarnio/restauracja '8 Edelmaister za 5 zeta :D

1)To nie jest głupi pomysł! Też tam czasem wpadnę, na pewno będzie fajna atmosfera

2)To GŁUPIE trzeba podkreślić. Bo jakby mogli wchodzić ludzie tylko z karnetami to ten pub dużo by stracił na uroku. A tak jak mogą wchodzić wszyscy jest o wiele lepiej!!

3)Szczepan co racja to racja:) Jak sie babki zapytaliśmy czy nie ma Królewskiego to powiedziała że Edelamister jest najlepszy! Buahaha:)A tak na marginesie to ta babka z mężem<tak mi się wydaje!>chyba długo tam już handlują. Przynajmniej tak wyglądali

Agusia!
13-10-2003, 18:28
tzn jak to ??
macie pub na stadionie ??
mam rozumiec to tak ze kibice Legii bedac mogli ogladac mecze swej druzyny saczac browarka ?? :>

Afgan
13-10-2003, 18:33
tak normalnie mamy pub na stadionie na srodku murawy :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Agusia!
13-10-2003, 18:36
tak normalnie mamy pub na stadionie na srodku murawy :rotfl: :rotfl: :rotfl:

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Raffi
13-10-2003, 18:43
No i na Gwardii też jest takowy, przy parku maszyn :]
Ale dobre wzorce trzeba powielać :]

Guma
13-10-2003, 19:39
Teraz jak Królewskie jest sponsorem to powinni zrobić tanie piwko w tym pubie.

Kempes
13-10-2003, 21:36
tzn jak to ??
mam rozumiec to tak ze kibice Legii bedac mogli ogladac mecze swej druzyny saczac browarka ?? :>

hehe fajnie by było ,ale zapewne w dniu meczu nie będzie otwierany albo... tylko na niedługi czas

a moze sie myle ? :oho:

Mrozik
14-10-2003, 21:35
tzn jak to ??

hehe fajnie by było ,ale zapewne w dniu meczu nie będzie otwierany albo... tylko na niedługi czas

W czasie meczu chyba mają alkoholu nie sprzedawać :hmm: ... Tak gdzieś słyszałem

Beny
14-10-2003, 21:47
tzn jak to ??

W czasie meczu chyba mają alkoholu nie sprzedawać :hmm: ... Tak gdzieś słyszałem

Też tak słyszałem. Mam tylko pytanko czy wie ktoś czy to jest decyzja klubu, czy w Polsce mamy takie prawo, które zabrania picia Kró(L)ewskiego na stadionach?? :hmm:

A nie podlega to pod regulamin stadionu i przede wszystkim ustawę o organizacji imprez masowych? :hmm:

szczepan
14-10-2003, 22:14
pub jest bardzo fajny... Krolewskie z beczki 6 PLN... wystroj ok... brakuje tylko szali...

emde
14-10-2003, 23:04
pub jest bardzo fajny... Krolewskie z beczki 6 PLN... wystroj ok... brakuje tylko szali...

juz tam byles??

szczepan
14-10-2003, 23:10
dzisiaj :D no a jak moglbym nie byc :D

yusta
14-10-2003, 23:57

I Marlborasków zielonych :zly: Ale tak poza tym jest całkiem miło i przyjemnie w środku ;)

MaxyM
15-10-2003, 07:15
Trochę przesadzili z ceną, choć jak na Warszawę to w miarę tanio. Mimo wszystko, pub na Legi, Królewskie sponsorem... No ale może obawiają się, że jakby było po 3 złote, to mieli by samych chlorów w środku.

Beny
15-10-2003, 08:58
tzn jak to ??

Też tak słyszałem. Mam tylko pytanko czy wie ktoś czy to jest decyzja klubu, czy w Polsce mamy takie prawo, które zabrania picia Kró(L)ewskiego na stadionach?? :hmm:

A nie podlega to pod regulamin stadionu i przede wszystkim ustawę o organizacji imprez masowych? :hmm:

Koncerty to chyba też imprezy masowe, a bro tam jest. W Czechach niby niedaleko, a już można sobie mecz oglądać przy zimnym bro .

Polska to bardzo dziwny kraj... '8 :hmm:

arczi
15-10-2003, 09:21
... W Czechach niby niedaleko, a już można sobie mecz oglądać przy zimnym bro

Bo tam inna kulturka jest. U nas jeszcze przed rozpoczęciem meczu pół Żyletki była by już najebana. Kto by wtedy kartony podniósł? :>

Kempes
15-10-2003, 15:18
... W Czechach niby niedaleko, a już można sobie mecz oglądać przy zimnym bro

Bo tam inna kulturka jest. U nas jeszcze przed rozpoczęciem meczu pół Żyletki była by już najebana. Kto by wtedy kartony podniósł? :>

Była by ruchoma kartoniada '8

Glaca
15-10-2003, 15:28
Była by ruchoma kartoniada '8

i moglibysmy powiedziec, ze jestesmy prekursorami czegos okreslanego jako ruchada :rotfl:

marecki
15-10-2003, 18:31
ej ,zajebisty jest ten pubik ,piwko 6zeta ,wiec cena ok. Myslalem ,ze bedzie drozej. Fryteczki 4zł ,za naprawde duza porcje :] .Cola 3 zł ...i domowa atmosfera :)

ostatnio tam bywam codziennie ;)

Adiq
15-10-2003, 18:45
ej ,zajebisty jest ten pubik ,piwko 6zeta ,wiec cena ok. Myslalem ,ze bedzie drozej. Fryteczki 4zł ,za naprawde duza porcje :] .Cola 3 zł ...i domowa atmosfera :)

No coż... wiem, że jak na PUB to tanio, ale 6 zeta to 1,5 litra Królewskiego ze sklepu... :/ Mogliby zrobić jakąś zniźkę jako nasz sponsor... Co do wystroju to jeszcze dużo do zrobienia. 8)

szczepan
15-10-2003, 19:50

no Marecki ja tez :D :D

a frytki za te 4 zeta sa zajebiscie duze... tzn porcja jest zajebiscie duza :D a atmosfera bardzo spoko :D