PDA

Zobacz pełną wersję : Informacja dla czytelników "DL"

aaaaaa
24-05-2010, 09:51
Witam.

Mam prośbę do adminów by temat mógł spokojnie sobie "zlecieć na dół" gdyż jest to JEDYNA mozliwość przekazania informacji czytelnikom. Miałem ich zarejestrowanych 90 i byli to w 3/4 kibice Legii, wiem, że duża część osób czytała też bez rejestracji.
Otóż na mój blog ("DL") włamał się jakiś pieprzony brudas i jako, że była to darmówka wszystko poszło się pierdzielić. Shakerowali ją i dane prawdopodobnie nie zostaną odzyskane.
Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Już trwają prace nad całkiem nową odsłoną, pod całkiem nowym adresem - wreszcie na HTMLu, normalnym serwerze. Jak już stało się tak, a nie inaczej to blog powróci w bardziej profesjonalnym wyglądzie!

Także powrót to kwestia czasu.

Proszę o zamknięcie tematu - jak skończą się prace poproszę admina o otworzenie i zamieszczę nowy adres. Do czasu zamkniecia proszę nie komentować, a pytania na priv.

Z góry dzięki za wyrozumiałość i sorki za zaśmiecanie forum, ale jak wspomniałem - nie wymyśliłem innej możliwości poinformowania ludzi, którym to info się należy za czytanie moich pierdoł. Pozdrawiam!

aaaaaa
26-05-2010, 19:02
Nowy adres bloga to:

www.drogalegionisty.fuckpc.com

Dzięki za wyrozumiałość i proszę o ponowne zamknięcie. Pozdrawiam!

PS: Nie - w "fuck PC" nie chodzi o pierdolenie peceta tylko o pierdolenie politycznej poprawności: Fuck Political Correctness. Tak to sobie właściciel serwera wymyślił.