PDA

Zobacz pełną wersję : 6-0 z Łomiankami!!!-awans tuż, tuż...

dj marco
12-10-2003, 18:29
Nasze rezerwy wygrały 6-0, a 3 bramki strzelił... :+: Manuel :+: Garcia :+: !!! Wielkie brawa!!! Czy awansujemy w tym sezonie do 3. ligi??? Ja sądzę, że tak!

R@dek (L)
12-10-2003, 18:33
Rezerwy poczynają sobie bardzo dobrze ale nie awansują bo im się to nie opłaca :)

1) III liga to są większe koszty i działaczom na tym za bardzo nie zależy
2) Po co zbierać baty w III lidze (bo tak pewnie będzie ) jak w IV można wygrywać
3) W tym roku Żbik Nasielsk awansuje do IV ligi i ja chce zobaczyć Legie na naszym stadionie (prywatny powód ;) )

kamyk
12-10-2003, 19:39
nio ja mam nadzieje ze awansuja nasze rezerwy !CHLOPAKI graja jak widac 2 druzyne w pyl rozmiataja a Manulel czyzby zaczal odzyskiwac skutecznosc i wrescie zaczyna sie przyzwyczajac do polskiej pilki!

Raffi
12-10-2003, 19:46
1) IV liga to marnowanie czasu dla niektórych zawodników
2) bodaj 3 lata temu rezerwy pod wodzą Kubickiego "awansowały" do 2 ligi - tyle że regulamin rozgrywek takiej możliwości nie przewiduje :)
Rok potem te same rezerwy pod wodzą Gawary zleciały do 4. ligi......
3) W IV lidze jest sporo ciekawych kibicowsko klubów :) pół Warszawy tam gra :)

R@dek (L)
12-10-2003, 19:50

Wiem Żbik nie tak dawno grał w czwartej lidze ale ostatni komplet (czytaj ścisk ) na trybnach i durze zainteresowanie zanotowałem na Legii :) wiadomo marka mówi za siebie :+:

m84
12-10-2003, 20:09
Moim zdaniem Legia II awansuje. Nikt nie bedzie tego rozpatrywal pod wzgledem wydatkow..Legia bedzie grala tak jak jej to bedzie wychodzilo jesli okaze sie ze awansowali to bedzie dobrze. Na pewno nie beda robili tak zeby specjalnie nie awansowac...Dlatego ja widze nasze rezerwy w 3 lidze w przyszlym roku..

crolick
12-10-2003, 20:16
2) bodaj 3 lata temu rezerwy pod wodzą Kubickiego "awansowały" do 2 ligi - tyle że regulamin rozgrywek takiej możliwości nie przewiduje :)

jak na mnie ten przepis jest debilny. jak 2 zespol jest na tyle silny to niech i gra w drugiej lidze, a co za problem... rozumiem ze nie moga grac dwa zespoly w tej samej lidze, a o klase nizej, czemu nie?!?

Kasja
12-10-2003, 20:34
jak im sie nalezy to awansuja :)
ja tam trzymam kciuki... :)
w koncu III liga to III liga i lepiej jest byc w III- grac moze i z lepszymi, ale zawsze jakos "sie rozwijac", a nie "marnowac" w IV... :P
a wydatki... no coz... wszedzie sa, ale chcialabym zeby nie stanowily problemu...

Sharn
12-10-2003, 20:48
Ja zwracam na formę Dudka. Rozstrzelał się nam komandos... 8-

Afgan
12-10-2003, 21:50
mam w szkole typka z Lomianek ktory gra w 1 skladzie w pomocy i zapewnial mnie ze Legie to oni zmiota :rotfl: :rotfl: :rotfl: wiec jutro bede mial z neigo polewke hehe 8)

Mrozik
12-10-2003, 22:10
Teraz Manuel się musi w 1 lidze pokazać 8)

Nazgul
12-10-2003, 22:48
1) IV liga to marnowanie czasu dla niektórych zawodników

Ad 1) Jasne, niech nie grają wcale. Na formę sportową przyda się jak znalazł...
Ad 2) Co uwypukla różnicę w fachowości między Kubickim a Gawarą.
Ad 3) A to inna sprawa :D

Jaaaa
16-10-2003, 22:26
ja mam nadzieje że Legia II awansuje :D a co do ostatniego meczu to najlepszym graczem był ofkoz Maniek Garcia !!! wiedziałam że wkońcu zacznie strzelac bramki, bo to bardzo dobry zawodnik.. teraz tylko niech zacznie takie hattricki strzelać w I lidze, a to pewnie niebawem nastąpi.. kto wie może na meczu z Wisłą... dobrze że przyszedł do Legii to na pewno wyjdzie drużynie na dobre! do końca rundy jeszcze bodajże pięć meczy i mam nadziej że w którymś Maniek wejdzie na boisko od 1minuty tylko nie wiem za bardzo za kogo mógł by wejść, bo i Sagan i Stanko są w dobrej formie! Maniek na króla strzelców ;)