PDA

Zobacz pełną wersję : Flaga

Koko
12-10-2003, 16:16
Chciałbym was poprosić o radę. Na wiosnę chcę zrobić flagę i mam kilka pomysłów. Jednak im więcej osób tym więcej pomysłów. Gdybyście mieli jakieś fajne pomysły to napiszcie. Fajnie by było wykorzystać jakiś oryginalny tekst. Z góry dzięki.

m84
12-10-2003, 16:20
A ja mam tylko prosbe zeby nie byla to flaga z nazwa dzielinicy. Bo inaczej to ta flaga nie bedzie fajna...Lepiej zrobic flage z jakims fajnym haslem niz z nazwa miasta czy dzielnicy...A w ogole to napisz mi na privie jakie masz na razie pomysly jesli mozesz.Jestem ich ciekawy i przy okazji powiem Ci ktory z nich moim zdaniem jest najlepszy.

Koko
12-10-2003, 16:35
To nie będzie flaga dzielnicowa. Chcę zrobić flagę o Legii, a nastepnie przekazać ją dla tych którzy zajmuja się flagami. To ma być flaga dla wszystkich, a ja po prostu chciałbym ją zrobić, ponieważ chcę jakoś wspomóc mój klub. A tak się składa, że będę miał trochę pieniędzy i część z nich chciałbym przeznaczyć na flagę.

m84
12-10-2003, 16:39
No to bardzo dobrze.Oby takich kibiców było więcej. Napisałeś że masz kilka pomysłów..Co to za pomysły? Wymyśliłes jakieś ciekawe hasła?

Koko
12-10-2003, 16:49
Mam kilka pomysłów, ale wole ich nie ujawniać. Jak zbiorę wszystkie do kupy to przedstawię na forum i razem wybierzemy naljepszy projekt. Do wiosny jeszcze sporo czasu więc na pewno coś fajnego się trafi. Póki co czekam na pomysły.

Adiq
12-10-2003, 16:54
Koko lepiej tych propozycji na forum nie ustalaj. Jak już będziesz chciał ją robić to wybierz sam albo przeprowadź małą ankietę na privach.

Grzywa
12-10-2003, 17:00
Koko lepiej tych propozycji na forum nie ustalaj. Jak już będziesz chciał ją robić to wybierz sam albo przeprowadź małą ankietę na privach.

A czemu nie ? :hmm:

Nie chce się wcinać ale w podobnych ankietach wyszły pomysły na flagę "Tylko przed Bogiem" oraz "Wierność"

Adiq
12-10-2003, 17:03

Nie chce się wcinać ale w podobnych ankietach wyszły pomysły na flagę "Tylko przed Bogiem" oraz "Wierność"
Nie ma to jak element zaskoczenia. ;)

m84
12-10-2003, 17:08

Nie ma to jak element zaskoczenia. ;)

Popieram Adiqa:)Lepiej niech Koko przeprowadzi mala sonde na privach a nie normalnie na forum...Wlasnie chociazby dla zaskoczenia wiekszego.

E_L_K_T_R_Y_K
12-10-2003, 17:17
jeszcze zeby ta flaga nie miała za duzo bajerow kolorów i innych badziewii

PRASKI
12-10-2003, 17:52
JA jakbym miał kase i chciał wspomóc klub kibicowsko to bym przeznaczył to na Panorame 8)

ale jeśli już chcesz zrobić flagę, to nie zamieszczaj projektów w necie...
tak na wszelki wypadek

HOOLSHWDP
12-10-2003, 18:07
JA jakbym miał kase i chciał wspomóc klub kibicowsko to bym przeznaczył to na Panorame 8)

tak na wszelki wypadek

Na panorame wystarczą zbiórki z trybun (tak mi sie wydaje :hmm: ). A na naszym stadionie dawno już nie było nowej, ładnej flagi takiej jak np. Wielkie Księstwo Warszawskie.

Koko
12-10-2003, 18:36
Co do Panoramy to wpłacałem już pieniądze (nawet dwukrotnie), a chodzi o to, że chciałbym zobaczyc kiedyś flagę na meczu i mieć świadomość, że przyczyniłem się do jej stworzenia.

R@dek (L)
12-10-2003, 18:39

tak na wszelki wypadek

Na panorame wystarczą zbiórki z trybun (tak mi sie wydaje :hmm: ). A na naszym stadionie dawno już nie było nowej, ładnej flagi takiej jak np. Wielkie Księstwo Warszawskie.

Na aż taką flage to go chyba nie stać ;) dobrze by było jak by zrobł coś w stylu Wild West czyli coś ciekawego i orginalnego :)

A propo to czy ty sam robisz tą flagie czy masz jakąś ekipe ??

Koko
12-10-2003, 18:39

tak na wszelki wypadek

Niestety, chyba aż tak duża to ona nie będzie, bo nie wiem czy będę miał tyle pieniędzy, ale na pewno będzie ładna i efektowna.

Grochów
12-10-2003, 19:36
Masz już może gdzie robić?? Jeśli nie,to najlepiej zrób u typka z Bytowa - polecam ! Jak będą jakieś projekty i mała ankietka to dajcie znać,też jestem ciekaw :P :D

PRASKI
12-10-2003, 19:44
Masz już może gdzie robić?? Jeśli nie,to najlepiej zrób u typka z Bytowa - polecam ! Jak będą jakieś projekty i mała ankietka to dajcie znać,też jestem ciekaw :P :D

dołączam sie :) i czekam :+:

dyha
12-10-2003, 20:13

Albo Jaro z Lecha , ten od naszej flagi :D

Grochów
12-10-2003, 20:16

Nie !
Widziałeś ,jakie on ma ceny ..?!
Z tego co wiem to Wy robiliście po znajomości,jak dostałem od niego cennik to myślałem,że pierdolne .Ceny ma z kosmosu !!!

M_I_G
12-10-2003, 20:37
tu byl prjekt falgi ale nie ma i nie bedzie :d

M_I_G
12-10-2003, 21:04
to nie miala byc niespodzianka bo to tylko pomysl ktory nigdy nie bedzie zrealizowany tylko moze byc czyms w rodzaju inspiracji dla tego kto bedzie cos probwal uszyc :d

Grzywa
12-10-2003, 21:06
to nie miala byc niespodzianka bo to tylko pomysl ktory nigdy nie bedzie zrealizowany tylko moze byc czyms w rodzaju inspiracji dla tego kto bedzie cos probwal uszyc :d

Ufff bo już myślałem że cie Adiq z m84 za jaja powieszą :buhaha: :rotfl: :> ;)

Koko
12-10-2003, 21:21
Co do miejsca wykonania, to słyszałem również od kibica Zagłębia o gościu z Piekar Śląskich, który flagę "Fuoco Brigade '03" zrobił za 500zł.
Jednak mam jeszcze sporo czasu (gdzieś do stycznia) więc znajdę jakieś dobre miejsce. A póki co ślijcie jakieś projekty. Może trafi się coś fajnego i to wykorzystam.

Grzywa
12-10-2003, 21:23
Co do miejsca wykonania, to słyszałem również od kibica Zagłębia o gościu z Piekar Śląskich, który flagę "Fuoco Brigade '03" zrobił za 500zł.
Jednak mam jeszcze sporo czasu (gdzieś do stycznia) więc znajdę jakieś dobre miejsce. A póki co ślijcie jakieś projekty. Może trafi się coś fajnego i to wykorzystam.
Widziałem tą falge i mi osobiście wykonanie jej nie podoba... porównywalną jakość do tych z Bytovii posiada gościu z Łodzi z tego co pamiętam ale on sobie z tego co słyszałem woła więcej...

Endrju
12-10-2003, 21:24

CZyli mamy ci słać projekty?? NP. jak ja coś zaprojektuje to ci podesłać ??

Koko
12-10-2003, 21:28
Tak. Im więcej propozycji tym lepszy efekt końcowy. Nie zależy mi na tym, żeby to był mój projekt, tylko żeby był fajny.

Grochów
12-10-2003, 21:44
O nie ! :D
Jeszcze gorzej !
Stanowczo odradzam .

dyha
12-10-2003, 21:54

Nie !
Z tego co wiem to Wy robiliście po znajomości,jak dostałem od niego cennik to myślałem,że pierdolne .Ceny ma z kosmosu !!!

wrzuc cennik bo niemam :D:D

aaadamm
12-10-2003, 22:38

Nie !

??????? masz złe dane

zadnej znajomości z Jarem nie mamy...dostalismy cynkod Apcia ,że taka osob robi flagi i na tym sie skonczylo :)

dyha
12-10-2003, 22:43

Nie !

??????? masz złe dane

zadnej znajomości z Jarem nie mamy...dostalismy cynk od Apcia ,że taka osob robi flagi i na tym sie skonczylo :)

Tak Ci się wydaje ! :D Ja wiem swoje .

Koko
13-10-2003, 20:23
Jak możecie to ślijcie konkretne prace, moze trafi sie cos fajnego.

E_L_K_T_R_Y_K
14-10-2003, 15:55
zrób fajną flage HWDP ;)

Porter
15-10-2003, 08:31
my mamy pomysł zeby zrobic flage cos w stylu Eastside Fans ;) ;)
jeszcze jest to w fazie planowania , ale sadze ze na wiosne cos powinno wyjsc.... jak bede miał jakis projekt do dam ci znac...
3m sie i oby wiecej takich kibicó jak ty :rotfl: