PDA

Zobacz pełną wersję : Juventus - Real Madrid

MaxyM
14-05-2003, 17:42
Mam nadzieję, że bóbr z Raulem rozniosą makaronów z 8 - 0 i pokażą im jak się powinno grć w piłkę - jak malma przejdzie dalej to będzie oznaczać koniec futbolu.

Adams_
14-05-2003, 18:05
Juve campione! Do boooju bedzie 3:1 (2:1,1:0)

yakuza
14-05-2003, 18:28
FORZA JUVE :box: !!! 3:0 !!!

jarcyś
14-05-2003, 18:31
Smutny dzień dla fanów Juventusu , których drużyna zostanie upokorzona w Turynie przez wielki Real .

Dla fanów Juve : skoro jesteście tacy bojowi to pewnie chętnie przyjmiecie zakład o browar , że wasza drużyna awansuje 8)

czekam :>

Luqas
14-05-2003, 18:37
mam nadzieję, że Real wygra dzisiaj i wygra całą tą ligę mistrzów bo nie mogę patrzeć na grę włoskich drużyn :fu:
tak więc 1:2 dla Realu i tyle ;)

P.S.heh widzę MaxyM, że nie przepadasz zbytnio za Ligą Włoską (to podobnie jak ja :))

yakuza
14-05-2003, 18:40
Smutny dzień dla fanów Juventusu , których drużyna zostanie upokorzona w Turynie przez wielki Real .

Dla fanów Juve : skoro jesteście tacy bojowi to pewnie chętnie przyjmiecie zakład o browar , że wasza drużyna awansuje 8)

czekam :>
Awansowac bedzie im ciężko ale wygrać są w stanie więc ja sie nie bede jednak zakladał '8

MaxyM
14-05-2003, 19:18
Borek z Kołtoniem właśnie się wydzierają na murawie w Turynie, nareszcie ktoś pokazuje LM jak powinien.

Makarony zostaną przegotowane, i wylane z wodą do ścieku przez wielkiego Cooka Reala Madrida :rotfl: (Dojlidy, Dojlidy i mam zwidy).

MaxyM
14-05-2003, 19:58
:o :zly: :lepper: :lala: :help:

Mrk
14-05-2003, 19:58
Goooooooooooooooooooooooooooooooool

Juve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sam nie wiem, który klub bardziej kocham Milan, czy Juve!!!!!

mam nadzieję, ze rozniosą pieprzonych gwiazdorków z madrytu!!!!
Juve powtórzcie Mallorkę!!!

MaxyM
14-05-2003, 20:27
:* :* :* :zly: :help:

Mrk
14-05-2003, 20:28
Alex!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja pierdziele - sam nie wierzę w to co się stało!!!!!!!!!!! Ale jestem szczęśliwy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapowiada się finał moich 2 ulubionych drużyn!!!!!!!!!!!! :raaaca:

jarcyś
14-05-2003, 20:28
nie wkurwiajta mnie

Mrk
14-05-2003, 20:30
nie wkurwiajta mnie
widzisz jarcyś, że liga włoska jest najlepsza na świecie!!!! Zawsze tak twierdziłem! Real jest do bani ;)

Zajacc
14-05-2003, 20:30
panowie z Realu moga sie tylko uczyc jak sie bramki strzela ;) Forza Juve! :)

MaxyM
14-05-2003, 20:31

To będziesz wygrany jak makaroniarze.

MaxyM
14-05-2003, 20:32
:o ale przyznam, że Real to chyba jakiś aitzhaimer z paraliżem złapał.

Mrk
14-05-2003, 20:34

To będziesz wygrany jak makaroniarze.
Ale to jest niesamowite! Jak się rozpoczynała LM chciałem, żeby wygrał ktoś z dwójki Milan (na pierwszym miejscu), Juve (na drugim). Jak tak dalej pójdzie to już przed rozegraniem finału będę zwycięzcą! '8

Ale jednak wolę Milan.

Adiq
14-05-2003, 20:38
Ale jednak wolę Milan.
Na starym forum mówiłeś, że Juve to twój ulubiony klub... :hmm:

Ja wiem na pewno, że Juventus jest moim ulubionym Europejskim klubem i cieszę się niesamowicie z takiego wyniku do przerwy!

Jarcyś: zakład nadal aktualny? :lo:

:+: ! ! ! FORZA JUVE ! ! ! :box:

jarcyś
14-05-2003, 20:41

aktualny. o 1 browar .

Real - my wierzymy :box:

Cube
14-05-2003, 20:44
:zly: :box: pieprzone Juve :zly: graja makarony mecz zycia - prawie kazdy zawodnik.........
Mam nadzieje ,ze Ronaldo wjedzie i ich rozmontuja - marzy mi sie dogrywka i porazka Juve na wlasnym stadionie po dogrywce i bramce straconej w 120 minucie :>

Do boju Królewscy !!!!

Adiq
14-05-2003, 20:45

aktualny. o 1 browar .

Real - my wierzymy :box:
No to zakład stoi! :D

Tomi
14-05-2003, 20:47
A ***** to Juve. Real ich rozniesie w drugiej połowie,. Na wszelki wypadek otwieram sześciopak jakby Real odpadł....

Mrk
14-05-2003, 20:48
Ale jednak wolę Milan.
Na starym forum mówiłeś, że Juve to twój ulubiony klub... :hmm:

Powiem Ci, że kiedyś bardzo lubiłem Real, ale ostatnie lata (miesiące) zmieniły moje upodobania - Milan i Juve już zawsze będą moimi ulubionym klubami na świecie. Oczywiście Legii w to nie wliczam, bo z Legią nikt się nie równa. Można powiedzieć, że jak mecz rozgrywa Milan, to najbardziej kocham Milan, natomiast jak mecz rozgrywa Juve, to najbardziej kocham Juve. Moje uczucia jednak ewoluowały i serce mi podpowiada, że jednak Milan jest na pierwszym miejscu.
Poza tym na starym forum też twierdziłem, że najbardziej lubię Milan! może kiedyś napisałem, że Juve, ale jak pamiętam, w Twoich tematach o ulubionych klubach podkreślałem, że Milan lubię najbardziej. No w każdym razie Milan i Juve u mnie rządzą.
Małe sprostowanie - wczoraj napisałem, że marzę o finale Milan - Real, bo to prawda, ale zapomniałem, ze Juve jest drugim półfinalistą! :P :rotfl:
Z drugiej strony Milan - Real to byłby również wspaniały finał!

MaxyM
14-05-2003, 21:10
O zesz ***** mać!

:o chyba jakas avanti za bramka '8

Mrk
14-05-2003, 21:10
Figo frajerze, ja tobie juz nie uwierzę!!!!!!!!!!1 :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Kurde jestem strzępkiem nerwów!!!!!! Buffon mistrz!

Real na klanach!!!!!!!!!!!!! Nedved

Adiq
14-05-2003, 21:15
3:0!!!!!!!!!!!!! Trafiło Juve frajera!!! :lo:

MaxyM
14-05-2003, 21:15
Marko shut up '8

Mrk
14-05-2003, 21:18
Marko shut up '8
Dobra, nie będę Cię już denerwował ;)

MaxyM
14-05-2003, 21:20
Jeszcze mnie kobieta wkurzyła, gadałem z nią przed meczem i pyta się za kim jestem, a ja że za Realem, a ona to ja za Juventusem i zakładamy się o browar.

Dostałem właśnie smsa: "Zadzwon po meczu pogadamy o tym jakie piwo mi postawisz" :o

Pazerne to takie 8o .

Zajacc
14-05-2003, 21:22
Jeszcze mnie kobieta wkurzyła, gadałem z nią przed meczem i pyta się za kim jestem, a ja że za Realem, a ona to ja za Juventusem i zakładamy się o browar.

Dostałem właśnie smsa: "Zadzwon po meczu pogadamy o tym jakie piwo mi postawisz" :o

Pazerne to takie 8o .

:rotfl:

Oj to juz co poniektorzy na Real wiecej nie postawia nic... ;)

Mrk
14-05-2003, 21:24
Ale z żółtej kartki Nedveda się cieszę - nie zagra preciw Milanowi '8

MaxyM
14-05-2003, 21:30
Italiano intervento gooola pierdolnieto :ronaldo2: .

Bedzie we wloszech zaloba, Madrid bedzie swietowal, beda makarony plakaly, a hiszpanie skakali i dupcie po pijaku ruch ch ch .. .

Jeszcze troche... .

Dojlidy, Dojlidy, Dojlidy, Dojlidy mi sie k..wa skończyły.

:ronaldo2: :ronaldo: - TORPEDA RONALDO!

jarcyś
14-05-2003, 21:31
Zizou zwrócił honor Realowi

MaxyM
14-05-2003, 21:37
:pijok: :pijok: :pijok: :pijok: :pijok: :pijok:

Mrk
14-05-2003, 21:37
Jest awans!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wielki Finał - Juventus - Milan!!!

To już mój ostatni post dziś, żebym nie został posądzony o nabijanie! ;)

Adiq
14-05-2003, 21:38

Pazerne to takie 8o .
Jarcyś jeśli chodzi o mnie to preferuję Królewskie Mocne. 8)

jarcyś
14-05-2003, 21:38
:fu:

ale piękny mecz.

Adiq masz browar.

***** Louis jak mogłeś tego nie strzelić

MaxyM
14-05-2003, 21:44
Oprócz karnego powinna byc jeszcze :red: .

Cube
14-05-2003, 21:44
fuck :fu: no jak nic w Juve kazdy mecz zycia zagral :fu:
jestem zly jak cholera
tylko Nedveda szkoda.

MaxyM
14-05-2003, 21:46
Pepsi sie rozlala i w Anglii i w Hiszpanii. 8o

Mrk
14-05-2003, 21:48
Miałem dziś już nic nie pisać, ale jeszcze jeden pościk :]
Chciałbym to jeszcze raz zobaczyć, ale wydawało mi się, że Ronaldo był na spalonym jak wbiagał w pole karne i został sfaulowany. Dlatego nie powinno być tego karnego!

MaxyM
14-05-2003, 21:50
Miałem dziś już nic nie pisać, ale jeszcze jeden pościk :]
Chciałbym to jeszcze raz zobaczyć, ale wydawało mi się, że Ronaldo był na spalonym jak wbiagał w pole karne i został sfaulowany. Dlatego nie powinno być tego karnego!
Oglądam Polsat Sport, teraz Trzeciak nawija, była analiza - powinna być :red: , bo gość już jedną :yell: miał, a za to druga powinna być.

szczepan
14-05-2003, 22:27
faul napewno a czy kartka? watpie bo przynajmniej dla mnie poporstu z rozpedu noga lekko odbila sie od ziemi i dlatego napewno to nie byl zlosliwy faul... a karny w sam sobie byl kara...

a jezeli sie takich rzeczy nie wykorzystuje no to coz... hasta luego Real!

i bardzo dobrze... :D :+: :+: :+: :+:

Adams_
14-05-2003, 23:02
Wloska liga jest najlepsza na Swiecie bo tam sa fanatycy. Zaden angielski football z japoncami na trybunach czy niemiecki z brudasami obklejonymi dziesiatkami szali. ITALIA! SERIE A! :+:

Wielkie Juve! Wielki Nedved ;( przykro, ze nie zagra w finale. AC Milan zyskal przez to barrdzo duzo.

A co bedzie podczas finalu?
Za jedna bramka popis wlochow, za druga bramka popis wlochow a na glownych trybunach angole z hotdogami i japonce z aparatami.

legart
15-05-2003, 08:14
Czyli potwierdziło się co kiedyś napisałem, że zamiast Bekhama Real lepiej niech jakiś obrońców sobie dokupi, a Hierro powinien dać już sobie spokój z futbolem.

Ader_ZS
15-05-2003, 09:14
hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra FORZA JUVEchociaz nie jestem za juve ale jestem za barca wiec realu nie nawidze
ANTYREAL

kamyk
15-05-2003, 10:34
nio i real odpadl nio niech wiecej gwiaz kupuja sobie bo narzie to obrony to oni nie maja ! del piero i trezege robili z nimi co chcieli! szkoda nedveda bo chlop naparwde zajebiscie w pile gra i niezle charuje na boisku! nio a real niech zdobedzie mistrza hiszpani bo jak tam tez da dupy to bedzie wieszany jak psy!

emde
15-05-2003, 11:45
To byl zajebisty mecz. Juventus rozjebal Real kompletnie. Obnazyl wszystkie ich slabe strony. Szczegolnie rzucaly sie w oczy dwie rzeczy:
1. Real to gwiazdorzy bez serca do walki. Co z tego ze Zidane chcial krecic koleczka jak podszedl Davids i go sprowadzil do parteru? Walka, walka to sila wloskich druzyn.
2. Obrona Realu? Jaka obrona? Trojkat Del Piero- Trezeguet - Nedved po prostu ch osmieszal. Hierro niech lepiej juz zakonczy kariere. Helguera to pomocnik - obronca chujowy. Salgado? Szal juz jest lepszy. Roberto Carlos? To tez raczej pomocnik. No i Casillasowi daleko jeszcze do Buffona.

Real na kolanach!!!

Piekny final sie zapowiada!

yakuza
15-05-2003, 14:05
Piękny to był mecz. Gra Juve to poezja. Nedved i spółka robili co chcieli z obrońcami Realu. Czekam z niecierpliwościa na finał w Manchesterze.
Juve Campione :+:

Ader_ZS
15-05-2003, 15:29
nio i real odpadl nio niech wiecej gwiaz kupuja sobie bo narzie to obrony to oni nie maja ! del piero i trezege robili z nimi co chcieli! szkoda nedveda bo chlop naparwde zajebiscie w pile gra i niezle charuje na boisku! nio a real niech zdobedzie mistrza hiszpani bo jak tam tez da dupy to bedzie wieszany jak psy!
nie zdobede nawet mistrza

Yevaud
15-05-2003, 17:15
Całkiem niedawno okrzyknięto mecz Manchester-Real przedwczesnym finałem. A tu gówno. Okazuje się, że są lepsze drużyny niż te dwie naszpikowane gwizadami.
Real tym razem pucharu Europy nie zdobył, w przyszłym sezonie już na pewno nie zdobędzie, jęsli pojawi się w tej drużynie "panienka" Beckaham...

Luqas
15-05-2003, 17:23
wiecie co skoro niektórzy mówią tu o swoich sympatiach to chciałbym podzielić się moimi odczuciami.przed meczem jako sympatyk Realu stawiałem zwycięstwo, możliwe dlatego gdyż na co dzień nie oglądam włoskiej piłki, i wydawało mi się, że wszystkie drużyny grają tak jak Inter, czyli to catenacio (chyba tak się to pisze).ale jednak z Juventusem jest inaczej.grają najbardziej ofensywną piłkę we włoszech.jak Figo strzelał karnego i nie trafił to powiem wam szczerze ucieszyłem się gdyż już wtedy poczułem, że zrodziła się moja sympatia do Juve.to nie tylko przez ten jeden mecz ale jestem oczarowany Juventusem.za Realem też lubiłem (choć teraz zdecydowanie bardziej wolę Barcelonę) ale teraz to się zmieniło.Real to zbiór gwiazd i tyle a Juve to drużyna, są mocni jak grają wspólnie.już wogóle nie pałam sympatia do Realu :/
teraz mogę powiedzieć Forza JUVE !!!!!
mam nadzieję, że wygrają Ligę Mistrzów bo za Milanem to jednak nie przepadam :/

jarcyś
16-05-2003, 07:54
Real jest wielkim zespołem , a spośród 50 milionów ludzi, ktorzy uprawiają piłkę nożną, Zidane jest najlepszy.

wszyscy dostajecie orgazmu na widok gry Juve - a wystarczył jeden karny , żeby dalej grał Real

PS
po Zidanie jest Nedved

yakuza
16-05-2003, 13:58
Zidane jest zajebistym pilkarzem, moim zdaniem najlepszym na świecie ale to Pavel Nedved zagrał lepiej w tym meczu. Nie dostałem orgazmu poprostu Juventus rozegrał mecz roku a Real zagrał slabiej.

Tomi
16-05-2003, 14:19
Zidane jest zajebistym pilkarzem, moim zdaniem najlepszym na świecie ale to Pavel Nedved zagrał lepiej w tym meczu. slabiej.

Ja jestem fanem Realu i uważam Zidana za jednego z 5 najlepszych pomocników na świecie, ale jeśli brać pod uwagę obecny sezon to Nedvedowi naprawdę trzeba oddać cześć...jest w życiowej formie, tak nie grał nawet będąc w Lazio - to w dużej mierze dzięki niemu Juve doszło do finału LM i wygrało Serie A. Jak dla mnie Juve bez Nedveda traci 1/3 swojej wartości....

szczepan
16-05-2003, 16:58
wszyscy dostajecie orgazmu na widok gry Juve - a wystarczył jeden karny , żeby dalej grał Real

no wlasnie wystarczyl jeden karny! ale go nie strzelili... a nawet jesli to i tak nic nie pokazali... choc i tak pewnie nadal bede uwazani za najlepsza druzyne swiata...