PDA

Zobacz pełną wersję : Lista chętnych do autokaru na Płock

Raffi
10-10-2003, 11:31
Ponieważ robi się mały bałagan, a pewien pozytywny wyjazdowy zapał szkoda by było zmarnować, postanowiłem otworzyć oddzielny temat.
Prosiłbym tu o wpisy (w temacie, na priv) osoby, które są pewne że pojadą(czy nawet mają już bilet) a chciałyby pojechać w miłym forumowym gronie. Jeżeli ktoś z waszych znajomych też jest już pewien, że chciałby jechać w takim autokarze, możecie to też zaznaczyć. Gdy będzie odpowiednia ilość osób, sądzę, że można by wtedy poszukać łatwiej jakiegoś transportu za pośrednictwem 'osób kompetentnych' '8 .

Aktualny licznik:
1. Siekier
2-5. Vit +3 kolegów
6-7. Fred18 +1

Siekier
10-10-2003, 12:14
biletu jeszcze nie mam ale jade na Legie kupić w we wtorek ! I do Płocka jade na sto procent więc pisze się na autokar ! daj znać co i jak jak będzie już wszystko wiadomo ! eLo

Lakers
10-10-2003, 13:25
witaka ja dzis bede rozmawial z ludzmi odemnie i prawdopodobne jest to ze 7 os od nas czy 8 ....
dam znac po dzisiejszum meczu

Dziubek
10-10-2003, 14:21
Ja jade z dwoma kolegami (jak narazie) może sie grupa powiększy, ale wtedy bede pisać!!!

Lakers
10-10-2003, 14:29
a jaki chajs przygotować ... ?

vit
10-10-2003, 15:16
Ja razem z moimi kolegami tez sie pisze na ten autokar! Jest nas 4 (slownie:czterech). Kontakt: gg 3352402

BBB
10-10-2003, 15:25
Wstepnie bylbym zainteresowany,jesli bede mial kase na bilet w przyszlym tygodniu to kupie.
Do kiedy ostatecznie trzeba byloby sie zadeklarowac na ten autokar?Jakby co to kontakt na mnie :havelock@poczta.onet.pl

plus jeszcze jeden kumpel by jechal

Długi123
10-10-2003, 16:13
Chciałbym się dowiedzieć o jakiś namiar na autokar gdyż sam mam straszną liczbę chętnych a nikt nie chce wynajać :fu: .Najwyżej pojadę autem

Cypis
10-10-2003, 18:17
Mam juz bilet i z checia zalapie sie do autokaru.Czekam na rozwiniecie tematu na gg lub priv.Jade na 100%

Muranowiak
10-10-2003, 18:20
]Ja jade do płocka na 754% z waszym autokarem , czy bez niego, także na waszą propozycję sie piszę :poeta: . Ze mną 2 kumpli. Radze jednak sie pośpieszyc :rider: z organizacją bo potem ludzie sie bedą wykruszać :pijany: :piwo2: :pijaki:

-=CoReY=-
10-10-2003, 21:55
jaki jest całkowity koszt takiej imprezy? Chodzi mi o bilet i autokar

Dziubek
10-10-2003, 22:47
No włąsnie podaj cene tej przyjemności, bo wszytsko inne podałeś!!!

Raffi
10-10-2003, 23:23
Ja nie jestem organizatorem :/
Chodziło mi o zrobienie listy osób, wtedy już nie byłoby takim problemem zorganizowanie transportu...

Siekier
10-10-2003, 23:37
Ja nie jestem organizatorem :/
Chodziło mi o zrobienie listy osób, wtedy już nie byłoby takim problemem zorganizowanie transportu...

?? to jak to będzie lista się zrobi a autokaru nie będzie ?! ja mam nadzieje że ktoś go wynajmnie ! ja już zrezygnowałem z innego transportu i mam nadzieje że się wybierzemy tym autokarem bo jeżeli nie to będzie lipa z moim dojazdem na Wisłe ! :fu:

Dziubek
11-10-2003, 00:24
Tak czy inaczej cała zbiórka będzie o 14:00 w sotote w dniu wyjazdu i tam się popakują ludzie jak tutaj nie zrobimy tego autokaru!!! Na pewno wszsyc jakoś dojada na ten mecz 8)

Bonhart
11-10-2003, 10:52
Ja bym chetnie pojechal, ale tez najpierw chcialbym znac cene tej
przyjemnosci.
Czy pod stadionem jest gdzie zaparkowac (ale tak zeby niezadowolony
z wyniku petrowiec nie wyzyl sie na samochodzie)? Bo jak nie autokarem,
to moze sprobuje fura.

fanatic wola
11-10-2003, 12:15
to jak cos to ja zgłaszam do autokary 6 osób.legiunia@wp.pl

Mrozik
11-10-2003, 12:16
to jak cos to ja zgłaszam do autokary 6 osób.legiunia@wp.pl
A na www.legia.net już masz bana?? :rotfl:

Siekier
11-10-2003, 12:35
"Stowarzyszenie Sympatyków Legii Warszawa organizuje 2 autokary do Płocka. Cena biletu wynosi: 20zł (za przejazd) + 15zł (bilet na mecz). Informujemy jednocześnie, że bilety na autokar będą mogli kupić jedynie posiadacze wejściówek na mecz.
We wtorek, między 14 a 17 bilety na autokar kupować będą mogli wyłącznie członkowie Stowarzyszenia. W środę i czwartek prowadzona już będzie sprzedaż "otwarta". Ilość miejsc w autokarach ograniczona: 96."

to jest ten autokar na który my się piszemy czy to co my organizujemy to jest co innego ? i będziemy mieli swój ?

Mrozik
11-10-2003, 12:40
"Stowarzyszenie Sympatyków Legii Warszawa organizuje 2 autokary do Płocka. Cena biletu wynosi: 20zł (za przejazd) + 15zł (bilet na mecz). Informujemy jednocześnie, że bilety na autokar będą mogli kupić jedynie posiadacze wejściówek na mecz.
We wtorek, między 14 a 17 bilety na autokar kupować będą mogli wyłącznie członkowie Stowarzyszenia. W środę i czwartek prowadzona już będzie sprzedaż "otwarta". Ilość miejsc w autokarach ograniczona: 96."

to jest ten autokar na który my się piszemy czy to co my organizujemy to jest co innego ? i będziemy mieli swój ?
Przecież masz napisane, że to Stowarzyszenie organizuje

Grochów
11-10-2003, 14:22
Ja się wstepnie pisze,ale nie daje stu %,bo może furą pojade...
Wpisz mnie na liste + 4 osoby. Jeśli coś się zmieni to dam znać ;) .

Siekier
11-10-2003, 14:39

Przecież masz napisane, że to Stowarzyszenie organizuje

tylko tak na wszelki wypadek pytam żeby nie było nie jasności 8)

m84
11-10-2003, 19:53
ja plus na pewno moj jeden kumpel bym sie pisal na ten wyjazd z Wami. Tylko ze szkoda ze niewiadomo jakie beda koszta autokaru..Jak np. 15 zl to jade bez zastanowiena...Raffi nie mozesz sie jakos dowiedziec szczegolow?

rkwa
11-10-2003, 22:01
Autokar wyjdzie pewnie 25zl.Obok stadionu jest gdzie zaparkowac.
Ja jede na stuwe ale na ten autokar jeszcze na razie sie nie przybijam.

Raffi
12-10-2003, 00:06
Niestety nie uda mi się jednak pojechać do Płocka :fu:
Autokar miałby zapewne szansę wyjśc przy odpowiedniej liczbie osób, ale trzeba by się było konkretnie tym zająć zaś ja akurat nie jestem w stanie

Długi123
12-10-2003, 00:11
Stary,ja ci moge załatwić zapełnienie autkaru,chętnych jestv pełno tylko ciężko aotokar załatwić,sam szukam bo mam tylu chętnych ale jest problem,wstępnie się dogadałem ale nie wiem czy to wypali.Więc nie myśl o osobach bo to pryszcz,myśl o autokarze

Siekier
12-10-2003, 00:24
no to jednym słowem lipa z tymi busami ! zastanawiam się teraz czy tam jechać bo w ciemno to mi się zabardzo nie widzi ! kuxwa

Długi123
12-10-2003, 00:38
Starajcie się o busy i autokary.Nie rozmawiałem jeszcze z tymi firmami,macie strony internetowe: http://www.rentbus.republika.pl ; http://www.wigra.com.pl :http://www.supertrans.pl .Zawsze możecie powiedzieć,ze jedziecie np na zjazd studentów czy coś.Wpłacicie zaliczkę,gość przyjedzie,dacie mu reszte kasy i wyboru miec nie będzie ;)

m84
12-10-2003, 18:23
hehe to sprawdz sobie ta strone i oferte na niej-->
http://www.ztisze.pl/autobusy/?op=1&aut=1

Do Jelcza wejdzie 48 osob a zobacz jaki tani jest:)Poza tym ta firma jest Warszawska...

Koko
12-10-2003, 19:45
To w końcu będzie tan autokar, bo nie wiem czy mam się deklarować czy kombinować inny dojazd do Płocka.

Grochów
12-10-2003, 20:37
Ja jednak odpadam. Jade furą.
Z tego,co wyliczyłem to ten jelcz ze strony,którą podał m84 wyjdzie ok.10-12 zł na osobę,napewno nie więcej niż 15,można sie chyba dogadać,a i osób więcej skręcić...50 osób spokojnie może jechac...

m84
12-10-2003, 21:25
Właśnie dlatego podałem adres tej strony bo to była najtańsza oferta w necie jaką ja osobiście znalazłem. Tylko że ja nie wiem jak ten Jelcz wygląda:) i czy dana firma by zawiozła nim kibiców. No ale jak ktoś chciałby zorganizować autokar to może spróbować właśnie z tej strony bo jest naprawdę tanio...Więc kombinujcie coś i zróbmy wszystko żeby Nasz sektor byl pełniutki a nawet lepiej:) pozdro!

Długi123
12-10-2003, 21:31
Dawajcie dawajcie,autokar nie ważne jak wygląda,ważne by jechał.Niech ktoś się tego podejmie i bieerze znajomych,znajdzicie przecież 40 osób.Ja sam załatwiam inny autokar więc się tym nie zajme ale niech ktoś wezmie się do roboty tylko dbajcie o porządek.Musi to być tak zorganizowane by kierowca miał ochotę pojechać potem znów na mecz,ja staram się tak robić,musimy wspólnie dbac o porządek.Jak ktoś chce być wieśniak to proszę bardzo,niedaleko Warszawy jest (jeszcze) 1 ligowy klub z piękną krytą trubuną a i maszty od paru miesięcy robią,może nawet kiedyś do nich prąd doprowadzą bo na wsiach kradną kable elektryczne z słupów :buhaha:

Grochów
12-10-2003, 21:44
Dawajcie dawajcie,autokar nie ważne jak wygląda,ważne by jechał.Niech ktoś się tego podejmie i bieerze znajomych,znajdzicie przecież 40 osób.Ja sam załatwiam inny autokar więc się tym nie zajme ale niech ktoś wezmie się do roboty tylko dbajcie o porządek.Musi to być tak zorganizowane by kierowca miał ochotę pojechać potem znów na mecz,ja staram się tak robić,musimy wspólnie dbac o porządek.Jak ktoś chce być wieśniak to proszę bardzo,niedaleko Warszawy jest (jeszcze) 1 ligowy klub z piękną krytą trubuną a i maszty od paru miesięcy robią,może nawet kiedyś do nich prąd doprowadzą bo na wsiach kradną kable elektryczne z słupów :buhaha:
Skołować te 50 osób to raczej nie bedzie problem.Kierowca wcale nie musi wiedzieć,że jedziecie na mecz,jak nikt nie będzie siał przypału to bedzie dobrze. Tam jest zdjęcie tego autokaru -- wygląda dobrze .
Więc jesli naprawde duzo osób stąd chce jechać,a nie ma transportu to próbujcie ! ! !

m84
12-10-2003, 21:52
No racja racja jest zdjęcie tego Jelcza. Ja nawet nie przylukałem. Tu jest link jakby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda ten autokar http://www.ztisze.pl/autobusy/?op=1&aut=3

Moim zdaniem jak ktoś chce zorganizowac autokar to tu wychodzi naprawde tanio

pijak
12-10-2003, 22:41
*****... panowie, ja nie wiem czy pojazde ale postaram sie zorganizowac ten ****** autokar (-y) z Przemem od jutra sie tym zakrecimy powazniej, dziś napisalem do 2 firm, czekam na odp. od nich...
jeżeli koszt autokaru zamknie sie w 20zika to jade..
tyle w tym temacie
a co do jakosci autokaru to mnie to jebie, byle by sie dotelepał :)
mapisze do tych ludków c podał m84... i jutro powiem co i jak...

pijak
12-10-2003, 22:45
m84 ta strona z republiką odpada bo to max 16+2 wiec mało... wiec drogo...
ale jak coś znajdziesz to tu wżucaj a ja sie mailem/teklefonem pobawie...

m84
12-10-2003, 22:54
z republika?ja mowilem o tej stronce-->

Wejdz tam i zobacz jaki tani jest Jelcz T-120 i jest w nim 48 miejsc takze sporo. I jak ktos juzwyliczyl to by wyszlo kolo 12 zloty za osobe. Moim zdaniem warto sie cos wiecej dowiedziec bo jakby naprawde byla taka niska oplata to nawet na przyszlosc bedzie wiadomo...Wiec jak chcesz pijak to sprawdz ta strone..

Misiek88
12-10-2003, 22:56
Moge probowac cos zalatwic, ale musze wiedziec czy jeszcze jest sens cos kombinowac

Misiek88
12-10-2003, 22:58
Jezeli sa jeszcze chetni ktorzy nie maja transportu niech dadza znac na maila: legia.88@wp.pl. Sprobuje w jednej firmie transportowej, ale nie daje 100% gwarancji... Wszystko wyjasni sie jutro

pijak
12-10-2003, 23:12
z republika?ja mowilem o tej stronce-->

Wejdz tam i zobacz jaki tani jest Jelcz T-120 i jest w nim 48 miejsc takze sporo. I jak ktos juzwyliczyl to by wyszlo kolo 12 zloty za osobe. Moim zdaniem warto sie cos wiecej dowiedziec bo jakby naprawde byla taka niska oplata to nawet na przyszlosc bedzie wiadomo...Wiec jak chcesz pijak to sprawdz ta strone..
oka to ta strona jest moja, Przemo obczaja też inne wiec jutro po południu coś wiedzieć bedziemy, jutro tam dzwonie i wypytam, ok. 13 już powinienem wiedzieć, o ile ta firma istnieje jeszcze :)

*PRZEMO*
12-10-2003, 23:19
spokojna jak sa chetni to i autokar sie znajdzie, jutro bedziemy z pijakiem cos organizowac i nabierzaco informowac o poczynaniach :D

Długi123
12-10-2003, 23:51
Pokręcicie się po gazecie wyborczej.Ja znalazłem tam ogłoszenie i jest duża sznsa,że pojedzie autokar 40 osobowy i to strasznie tanio,zapłacimy po 15 zł od osoby,niestety mam już tylu chętncy więc chyba nikogo nie wezmę,jak coś dam znać,ale was namawiam byście porozmawiali z prywatnymi osobami.Najwyżej ściemniajcie z celem wycieczki,zapłacicie zaliczke albo z góry za wyjazd i kierowca nie będzie miał wyjścia a być na meczu trzeba!!

pijak
13-10-2003, 14:24
no wiec dobra wiadomość: jest opcja bo gadalem z typem, wstepnie zglosilem zapotrzebowanie na 46 osob-takie autokary najlatwiejźć, ew. moge zmienić na 48 lub takie tam, ale to kwestia dogadania. Koszt jaki byśmy ponieśli za 46 osób, to ok. 800zł + 7% VAT
jak pytalem to cena na głowe nie bedzie wieksza niż 20zł, przy pelnym autokarze, wiec zglaszajcie sie na priv i jakieś listy osób, bedzie wolne ok. 30 miejsc bo tyle zostanie jak przydziele znajomkom... narazie EOT i jakby co piszcie tutaj ale mądze żeby nam Polonia wjazdu nie zrobiła :>

Długi123
13-10-2003, 14:35
Brawo stary!!Ja staram się też o autokar jednak mam komplet już.Ze swojej strony dodam byście wszyscy utrzymali jak najlepszy porządek,nie może byc śmieci ani tym bardziej zniszczeń.Podaj najlepiej tutaj swój nr gg,meila i komórkowy lub domowy tel. to łatwiej wam będzie dotrzeć!A mam pytanko,z jakiej firmy ci się udało?Jak możesz napisz.
Pozdro

Siekier
13-10-2003, 17:12
no wiec dobra wiadomość: jest opcja bo gadalem z typem, wstepnie zglosilem zapotrzebowanie na 46 osob-takie autokary najlatwiejźć, ew. moge zmienić na 48 lub takie tam, ale to kwestia dogadania. Koszt jaki byśmy ponieśli za 46 osób, to ok. 800zł + 7% VAT
jak pytalem to cena na głowe nie bedzie wieksza niż 20zł, przy pelnym autokarze, wiec zglaszajcie sie na priv i jakieś listy osób, bedzie wolne ok. 30 miejsc bo tyle zostanie jak przydziele znajomkom... narazie EOT i jakby co piszcie tutaj ale mądze żeby nam Polonia wjazdu nie zrobiła :>

na ja się pisze bardzo chętnie ! daj znać co i jak tak konkretnie jak będzie wszystko wiadomo ! Jutro jade kupić bilet ! jakbyś mógł to wyślij mi na Priva potwierdzenie czy coś takiego żebym spał spokojniej :) eLo

Shorin
13-10-2003, 18:14
http://www.legia.net/forum/viewtopic.php?p=29138#29138

Raffi
13-10-2003, 18:15
Panowie! to jest na poważnie! Jeżeli ktoś chce jechać, niech wali na priva do pijaka bądź *PRZEMO* , pośpiech jest wskazany. Także osoby, które wcześniej się wpisywały, proszone są o potwierdzenie tego u ww. osób, o ile już tego nie zrobiły. W międzyczasie przydałaby się lista :>

awes
13-10-2003, 18:34
ja + dwóch moich kolegów na 100 % jedziemy do płocka, ale nie mamy koncepcji w jaki sposób więc jeśli to nie przekroczy 30zł na osobe to napewno się piszemy na ten autokar. jest jeszcze 3 kumpli ale oni nie są jeszcze pewni. w jaki sposób moge sie upewnić ze bede miał miejsce w tym autokarze?

*PRZEMO*
13-10-2003, 18:49
odnosnie busa bedzie wiadomo ok 21 wiec cos sie wtey napisze
panowie nienerwowo 8)

vit
13-10-2003, 20:14
PRZEMO czekam, czekam. Pale jednego za drugim i...czekam na happy end :)

Siekier
13-10-2003, 20:59
PRZEMO czekam, czekam. Pale jednego za drugim i...czekam na happy end :)

to tak jak ja :)

*PRZEMO*
13-10-2003, 21:36
A wiec sprawa wyglada nastepujacao!!
pijak gadał z typkiem typ sie wykrecił powiedział ze nie załtawi autokaru zostawił ze 20 telefonow, jutro bedziemy dzwonic i bedziemy szukac mozliwosci tak zeby nie zostac na lodzie.

jutro sam bede dzwonił i cos sie mnoze załawi naraize mamy pewne na 1000% 20 osob (siekier tez jestes vit ty + 4 twoich kumpli) reszte ma załatwic długi ale narazie to zsostawmy na boku poniewaz mysle ze osoby sie uzbieraja :)

skład narazie na boku zostaje, najwazniejszy autokar :D jutro bede dzownił jak juz mowiłem pijak i długi trez uruchomili kontakty wiec moze cos do piatku sie załatwi a narazie pozdrawiam i nienerwowo poniewaz chorubstwo jakies złapiecie '8 8) ;)

sory za błedy ale sam sie denerwuje :help:

Lakers
13-10-2003, 22:56
no ja sie pisze z 7 osobami !
musze tylko wiedzec czy na 100% bedze autokar wiec prosze o priva jak cos bedze wiadome

m84
13-10-2003, 23:55
Ja już gadałem z pijakiem i podobno trzyma dla mnie 2 miejsca. Ja bym się na to zdecydował tylko że muszę jakoś jutro jak najwcześniej wiedzieć czy ten autokar w końcu będzie. Bo jeśli tak to ja jade plus mój kumpel i jakby się udało to jeszcze jedno miejsce...Czyli po prostu potrzebuję 3 miejscówek...Tylko jutro powiedzcie dokładniej co i jak.

Długi123
14-10-2003, 00:18
Chłopaki staramy się o autokar ja,Pijak i Przemo i za wszelką cenę chcemy by on był.Jak macie jeszcze paru kolesi to chętnie,to wezmiemy 2 autokar z Shorinem bo on ma 20 osób.Kołujcie ludzi a my pracujemy nad transportem i w jakiś sposób dostaniemy się wszyscy do tego Płocka!!

pijak
14-10-2003, 06:49
na teraz to bedziemy lookać kto sie pierwszy zgłosił... chyba jescze nie ma kompletu jeśli chodzi o ten planowany 46 osobowy, po prostu dziś sie podzwoni w kilkanaście miejsc i sprawdzi... chlopaki dzis sa caly dzien w domu wiec piszcie do nich (Przemo, Dlugi...) na E-Legia juz nas chcieli banowac :) za rozpindalanie im busika... :)
żaluje ze tak puźno sie ten nasz pomysł urodził, to jest najwiekszy blad
wszedzie kwestia rozbija sie o wolny autokar... ale ludzie chcacy zarobic coś wynajmują już swój sprzet na dlugo przed kursem-z tąd nasze problemy...

*PRZEMO*
14-10-2003, 10:34
Udało sie!! mamy autokar gosc z którym rozmawiałem zgodził sie zawiesc grupe kibicow. na mecz :D teraz kwestia zapełnienia listy. autokar jest 50 osobowy. lista

1przemo
2pijak
3-11 nasi znajomi
12 siekier
13-16 długi z znajomymi
17 cypis
18-22 vit z 4 kumplami
23 fred18
24-26 m84 z dwoma kumplami

reszta na chwile dizsiejsza jest wolna..
prosze o zgłaszanie sie do mniena GG badz na priv.

tylko!!!!zeby nie było ze ktos nie przyjdzie!! osoby ktore sie do mnie zgłaszaja maja byc na 13000% pewne zeby nie było wtopy

mijjsce podstawienia autokaru pozniej sie ustali i bede kazdemu pisał na GG badz priv.pozdrawiam
*PRZEMO* 8)

a bajwazniejsze koszt biletu to 20pln

*PRZEMO*
14-10-2003, 10:42
no teraz zrobułem tak sobie liste tak zeby nie bło nie domowien..

wpisuje tylko ja :D wiec zemna prosze sie kontaktowac

1. *PRZEMO*
2. pijak
3. radek
4. iwaszko
5. przemek
6. przemek
7. kumpel przmka
8. siekier
9. wacha
10. czumak
11. kowal
12. haszek
13. długi
14. goski siostra
15. kumpel długiego
16. kumple długiego 2
17. cypis
18. vit
19. kumpel vita
20. kumpel vita2
21. kumplevita3
22. kumpel vita4
23. fred 18
24. mb84
25. kumpel mb 84
26. kumpel 2 mb84

p.s autobus to jakies volvo wiec ***** nie zniszczyc kontakt moze przydac sie na pozniej
punkt pierwszy z regulaminu!!!
pijemy tylko Kró(L)ewskie 8)

legionista2
14-10-2003, 11:04
Udało sie!! mamy autokar gosc z którym rozmawiałem zgodził sie zawiesc grupe kibicow. na mecz :D teraz kwestia zapełnienia listy. autokar jest 50 osobowy. lista

1przemo
2pijak
3-11 nasi znajomi
12 siekier
13-16 długi z znajomymi
17 cypis
18-22 vit z 4 kumplami
23 fred18
24-26 m84 z dwoma kumplami

reszta na chwile dizsiejsza jest wolna..
prosze o zgłaszanie sie do mnie na GG badz na priv.

tylko!!!!zeby nie było ze ktos nie przyjdzie!! osoby ktore sie do mnie zgłaszaja maja byc na 13000% pewne zeby nie było wtopy

miejsce podstawienia autokaru pozniej sie ustali i bede kazdemu pisał na GG badz priv.pozdrawiam
*PRZEMO* 8)

a najwazniejsze koszt biletu to 20pln

dopisz do tej listy 7 osób od lakersa bedziemy na 100 procent!!!!!! trza jakas zaliczke wplacic?? Napiszcie szczegóły i dodajcie nas do listy!! Chce wiedziec czy na 100 procent jestesmy juz w tym autokarze

legionista2
14-10-2003, 11:09
przemo i dlugi nie ma was na gg narazie ja jestem caly dzien dzis to sie z wami skontaktuje mam nadzieje p.s po raz kolejny powtarzam od nas 7 osób Lakers któremuś z was wczoraj wysyłał liste bedziemy na 10000000 procent

szczepan
14-10-2003, 11:13
przemo i dlugi nie ma was na gg narazie ja jestem caly dzien dzis to sie z wami skontaktuje mam nadzieje p.s po raz kolejny powtarzam od nas 7 osób Lakers któremuś z was wczoraj wysyłał liste bedziemy na 10000000 procent

sproboj zlapac ich na priv'a 8)

Długi123
14-10-2003, 13:06
Ok panowie,to razem jest nas już 33,zostało tylko 17 miejsc więc się spieszyć,prawdopodobnie z Shorinem załatwimy 2 autokar bo 17 miejsc to ja sam już potrzebuje.Przemo odezwij się na gg lub zadzwon.
1. *PRZEMO*
2. pijak
3. radek
4. iwaszko
5. przemek
6. przemek
7. kumpel przmka
8. siekier
9. wacha
10. czumak
11. kowal
12. haszek
13. długi
14. goski siostra
15. kumpel długiego
16. kumpel długiego 2
17. cypis
18. vit
19. kumpel vita
20. kumpel vita2
21. kumpel vita3
22. kumpel vita4
23. fred 18
24. m84
25. kumpel m84
26. kumpel 2 m84
27.goście od Legionisty2
28.goście od Legionisty2
29.goście od Legionisty2
30.goście od Legionisty2
31.goście od Legionisty2
32.goście od Legionisty2
33.goście od Legionisty2

Niko
14-10-2003, 13:36
2 miejscówki dla mnie prosze! Pisałem priv do Przema, mam nadzieje, ze miejsca sa. Wiec dziekowa i do zabaczenia w Płocku!

pzdr
*JKL*

Lakers
14-10-2003, 13:46

dzieki chce powiedzec ze bedzemy mieli jeszcze jedna osobe ale to sie wyjasni wieczorem do konca

awes
14-10-2003, 15:08
Ja tez chciałbym być na tej liście, oraz moich 4 kolegów. Na sto procen wszyscy chcemy jechać do Płocka ale nie mamy jak, Jak moge się dopisać do tej listy?

*PRZEMO*
14-10-2003, 15:22
1. *PRZEMO*
2. pijak
3. radek
4. iwaszko
5. przemek
6. przemek
7. kumpel przmka
8. siekier
9. wacha
10. czumak
11. kowal
12. haszek
13. długi
14. goski siostra
15. kumpel długiego
16. kumple długiego 2
17. cypis
18. vit
19. kumpel vita
20. kumpel vita2
21. kumplevita3
22. kumpel vita4
23. fred 18
24. mb84
25. kumpel mb 84
26. kumpel 2 mb84
27. koko
28. lakers
29. kumpel lakersa
30. kumpel2 lakersa
31. kumpel3 lakersa
32. kumpel4 lakersa
33. kumpel5 lakersa
34. kupel 6 lakersa
35. nikos
36. kumpel nikosa
37. znajomy pijaka :D
38. znajomy2 piajka :D

lista przedstawia sie nastepujaco!
zeby zapisac sie prosze na priva. prosze o osoby takie ktore na 1100% jada i nie sa zapisane na inne autokary badz busy,
przewiduje wpłate zaliczki wiec moze sie spoktkamy w czwartek bbadz piatek zeby czesciowo zebrac fundusze ale to jeszcze sie dokonaca pozniej ustali :)
pozdrawiam :D

pijak
14-10-2003, 16:14
jeżeli w NASZYM autokarze będzie komplet ( a będzie ) to ofiarowuje zainteresowanej osobie kontakt na firme, ktora gotowa jest podjąć sie realizacjii kursu do Plocka... cena oscyluje w okolicach 20 zika za łebka, wiec jest to cena jak najbardzie przystępna... wiec jakby co wkrecać znajomych i robic dod. autokar...
ma nas tam być sporo
do grupy dołącza kolejny ziomek od Przemka=liczba miejsc sie kurczy :)

vit
14-10-2003, 17:15
Pieknie panowie,po prostu PIEKNIE!!! :+:

*PRZEMO*
14-10-2003, 18:41
Panowie u nas juz jest komplet :D

osoby z forum czyli: vit, cypis, fred, lakers, mb84, koko, nikos przyniesli hajc na zaliczke. piszcie na priwa to wam powiem gdzie :D

pijak
14-10-2003, 18:43
do M_I_Ga i innych chetnych : to jest mail do firmy ktora mi napisala ze są w stanie zorganizowac transport...: wigra@wigra.com.pl
niech jakas 1 osoba sie podejmie kontaktu z w.w. firmą, i ZORGANIZUJE 2 gi AUTOKAR!!! to jest kwestia dobrych chęci, bo jak masz transport to chetnych na 100% znajdziesz!!! dużo osób sie wacha ze wzg. na brak transportu... M_I_Gu może Ty sie podejmij... u nas jest już komplet (ave PRZEMO)
tylko ustalcie kto sie podejmie negocjacji z tą firmą, napisali że koszt calkowity BRUTTO!!! 850 zł do podziału na jadących (ok. pojemność 46-50 osób)

M_I_G
14-10-2003, 18:45
do M_I_Ga i innych chetnych : to jest mail do firmy ktora mi napisala ze są w stanie zorganizowac transport...: wigra@wigra.com.pl
niech jakas 1 osoba sie podejmie kontaktu z w.w. firmą, i ZORGANIZUJE 2 gi AUTOKAR!!! to jest kwestia dobrych chęci, bo jak masz transport to chetnych na 100% znajdziesz!!! dużo osób sie wacha ze wzg. na brak transportu... M_I_Gu może Ty sie podejmij... u nas jest już komplet (ave PRZEMO)
tylko ustalcie kto sie podejmie negocjacji z tą firmą, napisali że koszt calkowity BRUTTO!!! 850 zł do podziału na jadących (ok. pojemność 46-50 osób)

ni ***** nie da rady chocby ze wzgledu ze jestem "jeszcze" niepelonoletni :/

no i taki **** :zly:

pijak
14-10-2003, 19:03

ni ch** nie da rady chocby ze wzgledu ze jestem "jeszcze" niepelonoletni :/

no i taki ch** :zly:
to nie jest istotne, najwazniejsze zlapać kontakt z firmą :) zrozum że tam nikomu nie chodzi o Twoj wiek, podasz Swoje dane osobowe jako kontaktowe, a opiekuna pełnoletniego najwyżej dostaniesz od nas z autokaru :D (o ile nie bedzie pelnoletniej osoby- w co wątpie w Waszej ekipie)
w ostateczności zg[list]oś sie do Shorina, organizował jakiś bus, ale naprawde gorąco polecam zkombinowanie kolejnego autokaru!!! tak wyjdzie najtaniej

pijak
14-10-2003, 20:46
dla osób zainteresowanych jutro pogadam z Wachą, on mial jakieś namiary na busa ok. 19 osobowego z tym że cena takiego jest wyższa bo przy ugodzie z przewoźnikiem 25-30 przy komplecie...
jakby co mam już jednego chetnego na taką podróż... zglaszajcie sie wiec na forum, i zrobcie ew. liste chetnych, jak bedzie spora ilość, to można pomyśleć o autokarze.
narazie jednak staram sie zobaczyć czy bus by sie zapełnił...
LISTA NA BUSik:
1) Robert

pijak
14-10-2003, 21:13
ok wiec busik sie poszedl serdecznie pierdolić...
jedyna opcja to autokar... jak ktoś chętny niech sie wpisze... jak dziś nie bedzie min. 10-15-20 wpisów to ja sie wylączam...
1) Robert......

pijak
14-10-2003, 21:45
oka najświerzsze wieści :
powinien być transport jest ok. 15 miejsc wolnych
bo już nam sie sporo osób zglosiło, wiec MIG jak chchesz to sie śpiesz :)
ten busik w ktorym mamy wolne 15 miejsc cena max. 25zł jest busem od Dlugiego... ja pośrednicze bo mu sie net zpierdolił

Kaba(L)
14-10-2003, 22:01
pijak, a jak mozna sie zapisac? bede potrzebowal 3 miejsca, i o ktorej jest zbiorka/odjazd?

pijak
14-10-2003, 22:22
pijak, a jak mozna sie zapisac? bede potrzebowal 3 miejsca, i o ktorej jest zbiorka/odjazd?
mówisz i masz...
narazie wiem tylko tyle ze jutro ok. 9 bedzie Długi wiedzial czy busik wypali... narazie masz 3 miejsca, jak bedzie duże zapotrzebowanie to ew. rozpatrzymy możliwość kolejnego busa :D
co do odjazdu to bedziemy sie umawiali jak bedzie sie na co umawiać... narazie mamy 1 autokar ustawiony i zaklepany, a kombinujemy busa na 28 osób, w ktorym po Twoim poście zostało ok. 12 miejsc... ;d

pijak
15-10-2003, 08:34
oka to odemnie Długi bedzie jeszcze jeden typ...
1) Robert
2) Kaba(L)
3) Kaba(L)
4) Kaba(L)
5) Wrobel ( z tym ze on ma prace w sob. i by musial sie zwolnic bo o 14 konczy, dzis da znac cz sie udalo...)
widze ze MIGa zwerbowala E-Legia :P

pijak
15-10-2003, 18:51
AWES!! i KABA(L) zgłoście sie do mnie na GG 1611878

*PRZEMO*
15-10-2003, 21:08
o to aktualna lista osoby ktore sa z forum proszone sa o przybycie na spotkanie 8) wazne! tego kogo nie bedzie to niech da mi znac na koma. poniewaz moze stracic miejsce !!!!

1. *PRZEMO*
2. pijak
3. radek
4. iwaszko
5. przemek
6. przemek
7. kumpel przmka
8. siekier
9. wacha
10. czumak
11. kowal
12. haszek
13. Kabala1
14. Kabala2
15. Kabala3
16. kumpel Pijaka1
17. cypis
18. vit
19. kumpel vita
20. kumpel vita2
21. kumplevita3
22. kumpel vita4
23. fred 18
24. mb84
25. kumpel mb 84
26. kumpel 2 mb84
27. koko
28. lakers
29. kumpel lakersa
30. kumpel2 lakersa
31. kumpel3 lakersa
32. kumpel4 lakersa
33. kumpel5 lakersa
34. kupel 6 lakersa
35. nikos
36. kumpel nikosa
37. pijaka znajomy
38. pijaka znajomu2
39. kumpel Pijaka2
40. Awes
41. kumple Awesa
42. kumple Awesa
43. kumple Awesa
44. kumple Awesa
45. kumple Awesa
46. T.Patorski
47. T.Patorski
48. T.Patorski
49. T.Patorski
50. Olo

Bus:
1.Długi
2.Marta
3.Myćka
4.Duri
5.Konrad
6.Kolega Konrada
7.Marty Znajomi
8. Marty Znajomi
9. Marty Znajomi
10. Marty Znajomi
11. Marty Znajomi
12.kolega Myćki
13. kolega Myćki
14. kolega Myćki
15.Czosnek
16.Czosnek

Cipciuś
15-10-2003, 21:24
....
50. Olo

8-

Jakias znajoma ksywa :D

*PRZEMO*
15-10-2003, 21:27
kumpel grochowa :)

pijak
15-10-2003, 22:01
nie chce nic mowić ale jestem dumny z Przema i Dlugiego :) chlopaki zrobili sporo żeby to sie udało, wielkie dzieki, jak już bedziemy w Plocku to po browarku macie :D bo nie chce zapeszyć :D
pomyśleć że 2 dnie temu wszytsko było w powijakach, a jeszcze dziś sporo sie wyjaśniło... jeszcze raz wielkie :+:

*PRZEMO*
15-10-2003, 22:22
nie mow hop poki niebedziesz siedział w busie, zeby sie nie okazało ze koles pojedzie sobie bez nas ;)

Siekier
15-10-2003, 23:26
nie chce nic mowić ale jestem dumny z Przema i Dlugiego :) chlopaki zrobili sporo żeby to sie udało, wielkie dzieki, jak już bedziemy w Plocku to po browarku macie :D bo nie chce zapeszyć :D
pomyśleć że 2 dnie temu wszytsko było w powijakach, a jeszcze dziś sporo sie wyjaśniło... jeszcze raz wielkie :+:
niebądź taki skromny ty też miałeś z tym dużo wspólnego ! :+: dla organizatorów

pijak
16-10-2003, 00:09
jak sie nie uda pojechać (tfu tfu) to mamy avanture 63:3 :rotfl:
może jakieś konfetti potniemy/porwiemy... ja rozdam śpiewniki i bedę Was ***** cała drogę katował... jeszcze możecie zrezygnować :)

vit
16-10-2003, 18:01
PRZEMO!! Jest awaria! Odemie bedzie jednak 3 a nie 5!!!! Zwalniają sie 2 miejsca w autokarze. Nie przewidziane klopoty natury osobistej!!!! ZWALNIAJA SIE 2 MIEJSCA W AUTOKARZE!!!!

Shorin
16-10-2003, 18:48
to ja z kumplem jestesmy chetni na miejsca od vita!!

Shorin
Otul

Jesli znadja sie te miejsca to prosze o kontakt jeszcze dzisiaj.

Łysolek
16-10-2003, 20:01
Chłopaki pilnie dwa miejsca potrzebuje !!!!!!!!!!! JAde z dziewczyną , zapewniam zajebista zabawę :D:D
DAJCIE ZNAĆ !!!!!!!!

pijak
16-10-2003, 20:04
Chłopaki pilnie dwa miejsca potrzebuje !!!!!!!!!!! JAde z dziewczyną , zapewniam zajebista zabawę :D:D
DAJCIE ZNAĆ !!!!!!!!
Łysy masz miejsca :) 2 :) zapraszam po szczegóły : GG 1611878

*PRZEMO*
16-10-2003, 20:12
ehh co ja moge powiedizec bylismy dzis z długim i pijakiem no i troche osob było ale myslałem ze wiecej bedzie :D wypizdziło nas strasznie, wiec dlatych co nie przyszli :krzeslo: ;) a dlatych co sie zjawili to uznanie :) 8)

Łysolek
16-10-2003, 20:28
dzięki za autokar :+:

*PRZEMO*
16-10-2003, 20:44
you are welcome 8)

emde
16-10-2003, 21:04
jade do plocka z pijakiem :lolo:

legionista2
16-10-2003, 21:05
dzięki za autokar :+:

No to jedziemy adas razem 8) Rożek ;)

Siekier
16-10-2003, 21:24
już się nie moge doczekać soboty ;) wypizgało mnie dzisiaj nie miłosiernie ! w sumie to dzisiaj na legii spędziłem z 2,5 h :fu: ale i tak było warto

pijak
16-10-2003, 21:30
Kaba(L) nie wiem co z Tobą... dziś byla zbiórka a nie było Ciebie... odezwij sie, koniecznie...

pijak
16-10-2003, 21:37
to ja z kumplem jestesmy chetni na miejsca od vita!!

Shorin
Otul

Jesli znadja sie te miejsca to prosze o kontakt jeszcze dzisiaj.
więc u nas jest komplet...
Kaba(L) i Shorin... zostały miejsca stojące, i tylko te osoby niestety... dla reszty już jest lipton, wiec czekan na priva od Was Kaba(L) i Shorin...

vit
16-10-2003, 21:44
Dobra robota chlopaki :+:

*PRZEMO*
16-10-2003, 21:44
jade do plocka z pijakiem :lolo:

ty.. '8 i zemna tez 8) ;)

:look: juz 800! dosc nabijania:D

*PRZEMO*
16-10-2003, 21:48
aa własnie ci co sie zpisali jescze to jutro spotkanie w wyznaczonym miejscu o wyznaczonej porze :D 8) nie zapomniec :)

Koko
16-10-2003, 21:58
aa własnie ci co sie zpisali jescze to jutro spotkanie w wyznaczonym miejscu o wyznaczonej porze :D 8) nie zapomniec :)

Jakie spotkanie?

pijak
16-10-2003, 22:02
Jakie spotkanie?[/quote]

Jakie spotkanie?
Przemo sie zagrzał, chodzi o osoby które nie wpłaciły jeszcze, Ty masz luzik jutro :D

Siekier
16-10-2003, 23:29
Jakie spotkanie?

Jakie spotkanie?
Przemo sie zagrzał, chodzi o osoby które nie wpłaciły jeszcze, Ty masz luzik jutro :D[/quote]

hehe to tak jak ja :rotfl: hyba :>

Łysolek
16-10-2003, 23:30
mnie bedzie reprezentowac Natalia :D

Kaba(L)
16-10-2003, 23:38
wyjasnilem osobiscie wszystko z pijakiem,

narka, pozdrawiam

pijak
16-10-2003, 23:44
Siekier.. Siekier... hmmm nie mam Cie na liście...
nie no żartuje :) Kaba(L) sie wycofał, wiec jak ktoś reflektuje to ja jutro do 14 przyjmuje ew. zamówienia mamy jeszcze ok 3 miejsc siedzących :D

Jastrząb
17-10-2003, 13:16
Kupiłem bilet, potrzebuję miejsca gdziekolwiek - autokar, bus, auto. Kontakt na maila albo tel ******* :fu: :help:

MaxyM
17-10-2003, 13:20
Majas - zedytowałem ci numer telefonu - nie podawaj takich rzeczy na forum. ::o::

Jak ktos bedzie mial miejsce to sie z toba skontaktuje przez gg lub przez prywatna wiadomosc.

pozd.

*PRZEMO*
17-10-2003, 17:43
Słuchajta ludy!!!! ;)
wszyscy wiedza skad autokar odjezdza i o ktorej!! wiec prosze sie stawic punktualnie! :)

odprawiac nas bedzie pewnie baba z PTTK :/ ta ktora nam autokar wynajmuje (pytała sie o sprzet w plecakach :buhaha: )
wiec wejzcie ze soba dowod osobisty badz legitymacje, (edzie ona wpisywała nas na liste, nie wiem po co ale tak chciała)

niech nikt mi nie przyjdzie nawalony!!!!!! poniewaz to moze sie dla niego zle skoczyc, ;)

prosze zabrac ze soba prowiant...
no i najwaznijesze zachowywac sie kulturalnie jak na kibicow LEGII WARSZAWA przystało!!!!!!

powrot planowany jak najszybciej, a wysiadka to nie wiem tam gdzie bedzie wygodnie 8)

Łysolek
17-10-2003, 22:18
oki :D jestem chory wiec pić raczej nie będę :/

m84
18-10-2003, 10:50
Ja miałem też jechać ale we już w poniedziałek miałem ostre bóle brzucha a we wtorek okazało się że to wyrostek i miałem operację. Dlatego z dużym żalem ale nie jade do Płocka chociaż bardzo chciałem..Tym co jadą życzę super meczyku..Łysolek pozdro:)

*PRZEMO*
18-10-2003, 12:15
no coz mb84 szybkiego powrotu do zdrowia :)

a meczyk mam nadzieje ze bedzie spoko :D a konkretnie to ma byc doping na maxxxxaaaaaa :999:
Legiiaaaaaaaaaa Golll 8)
ale sie nakreciłem :D:D:D::D:D:D:

m84
18-10-2003, 12:22
hmm czemu piszesz mb84?:) w moim nicku nie ma b:) taka mała uwaga..A co do meczu to ja jestem wręcz pewien że bedzie super i dlatego z każdą chwilą coraz bardziej żałuję ze nie jadę. Ale naprawdę nie dałbym rady. Jak mi sie ciężko chodzi a jak bym dostał nawet przypadkowo i wcale nie mocno w operowane miejsce to nie czułbym sie za dobrze...Bawcie się dobrze chłopaki i dziewczyny w Płocku:)Ten mecz musi przejść do historii...

Tupcia
18-10-2003, 14:06
ŁEeeee... już pojechaliście!!!!!
A ja kurna tez mialam jechać... Bilet miałam, a teraz jego szczęsliwą posiadaczka jest Natalia...
******* - czy zawsze musze być chora wtedy kiedy nie trzeba????

szczepan
19-10-2003, 00:41
spotaklem ekipa autobusowa pare pare razy po drodze mam nawet foty :D

Grochów
19-10-2003, 00:53
spotaklem ekipa autobusowa pare pare razy po drodze mam nawet foty :D
Wrzuć jakieś foto ... :P

Łysolek
19-10-2003, 10:41
zajebisty wyjazd , dzięki dla organizatorów autokaru :+:

*PRZEMO*
20-10-2003, 19:01
zajebisty wyjazd , dzięki dla organizatorów autokaru :+:

łysy to my ci dziekujemy za utrzymanie pozadku :+: gdyby nie ty to by było kiepsko 8)

szczepan zapodajwa fotki jakies :D

a siekier tez ma ich od ch** i ciut ciut wiec niech tez zapodaje :D