PDA

Zobacz pełną wersję : Okęcie - Olimpia

Lolek
10-10-2003, 08:37
Nikt o tym jeszcze nie napisał, więc ja to zrobię. Jutro na Okęciu grają nasi ziomale z Olimpii. Dla niekumatych - ulica Radarowa, godzina 13. Byłoby fajnie, gdyby wreszie zjawić się tam przyzwoitą liczbą, bo ostatnio nam to średnio wychodzi.

Raffi
10-10-2003, 08:47
Dodam, że najlepszy dojazd jest autobusem 189 - zarówno od strony Jelonek jak i metra (Slużew). Można też dojść parę metrów od Al. Krakowskiej

Kasja
10-10-2003, 08:50
ja nie moge...
a szkoda... :/

W kazdym razie 3mam kciuki za Olimpie, zwlaszcza ze ostatnio po meczu z Amica poznalam kilku spoko kibicow z Elblaga ;)

Łysolek
10-10-2003, 09:05
będę 8) i to nie sam 8)

m84
10-10-2003, 12:18
Ja tez postaram sie byc:) Mysle ze warto byloby sie wybrac na Olimpie i ich wspomoc..troche marnie ze graja tak wczesnie bo moge sie nie wyrobic ale sie postaram

Dyer
10-10-2003, 19:01
Jestem kibicem Okęcia i bedę na tym meczu !!!!
Bilety ulgowe są po 5 zł

Czy ktos idzie na ten mecz jako kibic Okęcia czy wswzyscy idziecie pomagac Olimpii ???

BBB
10-10-2003, 19:08
wydaje mi sie ze raczej na jedno wychodzi(ale oczywiscie moge sie mylic :> ).Jesli jestes kibicem Okecia to na jakies 99% jestes Legionista,a jak jestes Legionista to i pewnie powinienes lubic Olimpie Elblag.

Mini
11-10-2003, 12:06
no ja nawet grałem 2 mce w Okęciu jak miałem...10 lat ale niestety musze sie leczyc żeby w poniedziałek isć do szkoły.

Siekier
11-10-2003, 15:01
no ja nawet grałem 2 mce w Okęciu jak miałem...10 lat ale niestety musze sie leczyc żeby w poniedziałek isć do szkoły.

no ja też grałem w Okęciu i to z 6 lat ale kibicowałem (telepatycznie) Olimpii ale rezultaty wszyscy znamy ! heh

Kasja
11-10-2003, 15:29
jak bedziecie znac wynik to piszcie :D

Endrju
11-10-2003, 15:32

3-0 niestety Olimpia dostała w plecy

PS. To jest na głównej czyżbyś odwiedzała tylko forum :>

Kasja
11-10-2003, 15:33

sorka, ale jakos tak teraz tylko na forum weszlam- dopiero przyszlam do domu i jakos tak wyszlo :)
zaraz sobie wszystko na glownej przejrze ;)
pozdr

Endrju
11-10-2003, 15:36

sorka, ale jakos tak teraz tylko na forum weszlam- dopiero przyszlam do domu i jakos tak wyszlo :)
zaraz sobie wszystko na glownej przejrze ;)
pozdr

Spox ja mam często tak samo że wszystkiego sie z forum dowiaduję

pozdro

szczepan
11-10-2003, 15:48
bylo Nas troche... nie jakos specjalnie ale wisialy dwie flagi... ogolnie sielska atmosfera... aha no i Ems dostanie za pare lat nobla :+: :+: :rotfl: :buhaha: :oho:

m84
11-10-2003, 15:56
no troche Nas bylo. A z Toba Szczepan to nawet jechalem autobusem:) Troche zdziwila mnie Olimpia ze praktycznie w ogole nie wpadla? Podobno jedna osoba od Nich byla?To zart?!

szczepan
11-10-2003, 15:58
no troche Nas bylo. A z Toba Szczepan to nawet jechalem autobusem:) Troche zdziwila mnie Olimpia ze praktycznie w ogole nie wpadla? Podobno jedna osoba od Nich byla?To zart?!

miales na sobie bluze Natolin? tak wlasnie z Lysym sadzilismy ale jak chcialem podejsc na koniec to juz gdzies znikneles :D ogolnie w drugiej polowie bylo jakos tak smieszniej... :D pozdrawiam :D

m84
11-10-2003, 16:05
hehe bluze Natolin mial moj kumpel z ktorym ja bylem:) ja mialem na sobie niebieska bluze i szare spodnie dresowe:) jezeli widziales mojego kumpla to mnie tez musiales. Ja tez zastanawialem sie czy nie zagadac do Was ale w koncu zrezygnowalem. Ale szkoda ze Wy nie podeszliscie. Racja w drugiej polowie bylo jakos smeiszniej. Ja tez pozdrawiam!

szczepan
11-10-2003, 16:09
hehe bluze Natolin mial moj kumpel z ktorym ja bylem:) ja mialem na sobie niebieska bluze i szare spodnie dresowe:) jezeli widziales mojego kumpla to mnie tez musiales. Ja tez zastanawialem sie czy nie zagadac do Was ale w koncu zrezygnowalem. Ale szkoda ze Wy nie podeszliscie. Racja w drugiej polowie bylo jakos smeiszniej. Ja tez pozdrawiam!

widzialem widzialem :D jakos tak sie nie zgadalo :D ale nastepnym razem to trzeba sie juz dogadac i moze jakies piwko czy cus :D

m84
11-10-2003, 16:13
Szczepan nie mam nic przeciwko jakiemus piwku:) Wrecz przeciwnie-uwazam ze to bardzo dobry pomysl!! Hehe wlasnie strzelil bramke Niedzielan i Polska wygrywa:)moze nie bedzie tak zle?:)

Porter
11-10-2003, 17:23
gorące pozdrowienia dla 5 chłopaków z Elbląga , którzy przyjechali do warsdzawy i wczoraj byli na iraklisie mimo deszczu...

P.S wie ktos moze czy w koncu dotarli na mecz olimpii , na który de facto przyejchali?? :) :) :)

ems
11-10-2003, 19:06
dotarli, o ile to ci co mysle. Co to za bzdurne info ze tylko jeden Olimpijczyk byl ?!

Legia i Olimpia Olimpia i Legia!