PDA

Zobacz pełną wersję : Iraklis

Pshemek
09-10-2003, 19:50
Czy są jeszcze bilety na Iraklis?? jeśli tak to kiedy możne jeszcze je kupić?? ;)

Kawa
09-10-2003, 19:53
A ten znowu....
Bilet napewno jeszcze sa, kupic możesz przed meczem w kasach na Legii. Nie potrzeba identyfikatora, karty wyjazdowej ani nieczego takiego.

bemowiak
09-10-2003, 19:53
8- to są chyba żarty...

Adiq
09-10-2003, 19:56
Pshemek ja słyszałem, że już wszystie poszły... :/

Podobno Mięciel maczał w tym palce... :co:

Mrk
09-10-2003, 20:07
Poszły w przedsprzedaży.. :rotfl:

Kawa
09-10-2003, 20:33
Poszły w przedsprzedaży.. :rotfl:
Grecy wykupili :>

Siekier
09-10-2003, 20:34
8- no nie wiem może być ciężko o bilety ja jak byłem wczoraj to kupowałem już ostatnie :rotfl: a u koników to po 100 już lecą :buhaha:

HOOLSHWDP
09-10-2003, 20:40
O ku :* wa nie kupie sobie biletu jak już nie ma. :fu: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:
Zainteresowanie pewnie będzie takie samo jak na Partizanie :* . Już 2 godz. przed meczem nie było miejsca :rotfl:

Tupcia
09-10-2003, 21:06
Ej, kurna, w ogole bez sensu sa takie mecze...
Ja nie mogie... mogłby być fajnie, gdyby np. wpuszczali na karnety! Tak to niech się liczą, że osób będzie po prostu baaaardzo mało!

Lipaaa... dzis 15 na płock poszło, nie mam na iraklis. Stanę sobie pod stadionem:D:D

Porter
10-10-2003, 13:32
:/ :/ :/
nie no co wy mówicie , zaraz wsiadamy w saMOCHÓD i przybywamy do stolicy mając nadzieje ze bilety beda , lub wejdziemy na łuk tak jak na amice....

BEDĄ W OGÓLE BILETY NA ŁUK CZY ZNOWU TYLKO GRUPY ZORGANIZOWANE????????? :/

Raffi
10-10-2003, 13:39
Bilety są i będą!! Jak będziecie, to dostaniecie bilety na pewno! Gdziekolwiek.

Siekier
10-10-2003, 17:52
piszcie co i jak z tego meczu bo niestety ja nie mogłem iść :fu: a jestem ciekaw jak to wyglądło czy tak jak na Partizanie (piknik) czy jednak lepjej

Dziubek
10-10-2003, 20:22
O k...wa!!! Pierwsza połowa to nudy!!! :fu: :fu: Lało i praktycznie nic się nie działo, natomiast druga połowa to istne jaja!!! Jak są te parasole duze Pepsi to wzięte zostały trzy i zostały postawione na Żylecie!!! :buhaha:
I cały czas śmiechy z tych parasolek ale dobrze bo chociaż nie padało!!! Będą fajne zdjecia z tego bo brali także stoły!!!
Sam stałem pod Parasolem na "G" :buhaha:

_Bart
10-10-2003, 20:52
nareszcie było Legia Gol aleale ....
cała kryta chyba podłapała
ja byłem na żylecie na I pod parasolem i razem ze Szczepanem i społką tez to zarzucalismy ale efekt był taki sobie na zylecie :/ to co było na krytej było zajebiste

natomiast aejejaeja Legia Warszawa juz chyba sie przyjeło bo duzo ludzi spiewało

ładny gest działaczy którzy pozwolili wejsc na kryta kibicom z Żylety za friko naszczecie nie wszyscy skorzystali i było fajnie

pozdrówki dla młodego i nic nie bój bedzie lepiej My i tak wiemy ze to Twój brat chiał iść na krytą :rotfl: (pozdro dla kumatych)

_Bart
10-10-2003, 21:08
a ten tenor :fu: :fu: :fu: :box: kurva to było gorsze niz hymn Edyty G.
mam nadzieje ze to juz sie nie powtórzy na meczu oficjalnym 8-

Dziubek
10-10-2003, 21:12
Bardzo dobrze że nie wszyscy poszli na Krytą, bo po co!!! Na Żylecie było zaj.....ście!!!! Parasolki, Parasolki...... :buhaha:
Takie jazdy to są tylko na sparingach a ze tkai mały deszczyk to nikomu nie przeszkadzał!!!

Kanapek
10-10-2003, 21:12
Najlepiej to było pod koniec meczu jak kryta śpiewała non stop Legia gol aleale, zajebista piosenka :D

Dziubek
10-10-2003, 21:15

Co ty gadasz Włodek był zaj...sty!!! I tak nikt go nie słyszał, bo każdy śpiewał swoje!!! Lepsze to niż puszczanie z płyty tej nagranej w studio pioseneczki :fu: :fu: To jest dopiero PORAŻKA!!!! :fu:

_Bart
10-10-2003, 21:18

Co ty gadasz Włodek był zaj...sty!!! I tak nikt go nie słyszał, bo każdy śpiewał swoje!!! Lepsze to niż puszczanie z płyty tej nagranej w studio pioseneczki :fu: :fu: To jest dopiero PORAŻKA!!!! :fu:

to chyba naprawde go nie słyszałeś bo to była porażka

melodia jakas koscielna a wrecz pogrzebowa
dla mnie to była profanacja :*

Dziubek
10-10-2003, 21:21

dla mnie to była profanacja :*'

Dla mnie prafanacją jest nagranie "Mistrzem Polski jest..." w studio. Powinno to być nagrane na meczu i puszczane a nie ktos wołą grupke osób biorą ich do studia i jadą!!!
Mało mnie to obchodzi jak on to wykonał ważne ze to wykonał i że jazdy są ajk Włodek wkracza na murawe :buhaha:

_Bart
10-10-2003, 21:23

dla mnie to była profanacja :*'

Dla mnie prafanacją jest nagranie "Mistrzem Polski jest..." w studio. Powinno to być nagrane na meczu i puszczane a nie ktos wołą grupke osób biorą ich do studia i jadą!!!
Mało mnie to obchodzi jak on to wykonał ważne ze to wykonał i że jazdy są ajk Włodek wkracza na murawe :buhaha:

jazdy jazdami ale to było tragiczne i nie chce aby on nastepnym razem dał dupy przy kibicach gosci 8-

ruud
10-10-2003, 21:24
Mecz przyjaźni, cztery żółte kartki i jublitat zniesiony z boiska :> Ale generalnie jeden ze smieszniejszych meczów na jakich byłem. Stałem pod drugim parasolem, a teksty które lecialy z pierwszego były zajebiste ("(...) twoje życie jest jak film") :+: . Do tego rumcajs na gnieździe. Z tego wszystkiego nawet deszczu nie zauważyłem.

_Bart
10-10-2003, 21:26
Mecz przyjaźni, cztery żółte kartki i jublitat zniesiony z boiska :> Ale generalnie jeden ze smieszniejszych meczów na jakich byłem. Stałem pod drugim parasolem, a teksty które lecialy z pierwszego były zajebiste ("(...) twoje życie jest jak film") :+: . Do tego rumcajs na gnieździe. Z tego wszystkiego nawet deszczu nie zauważyłem.

Leo Leo co ty w sobie masz
Leo Leo pokaz swoja twarz
Leo Leo czym zaskoczysz dziś
Leo Leo twoje życie jest jak film 8)
:buhaha: :rotfl:

a z Zielkiem lipton na maxa 8o

Dziubek
10-10-2003, 21:33
No trzeba przyznać i współczuć że Zielu miał takie ch...owe urodziny. Ale baramke strzelił!!! To tak na pocieszenie!!! :/

Tuzin...
10-10-2003, 21:34
A co to byl za typ na gniezdzie w pierwszej polowie? :D

Dziubek
10-10-2003, 21:39
A co to byl za typ na gniezdzie w pierwszej polowie? :D

A kto to byłten koleszka z brudką "dzaidek" na koniec meczu co na gnieźdize siedział? :hmm:

HOOLSHWDP
10-10-2003, 21:47
Na krytej było nieźle :rotfl: . Najlepszy był Tulipan i jego zachęta do śpiewania po angielsku (come on) :buhaha: . Lepsze od słynnego wyp :* ierdalać do Bangladeszu :> . Swoją drogą to Tulipan przy takim stanie i tak się dobrze trzymał :+: . No ale ostatnie 10 minut gdzie cała kryta śpiewała Legia gol aleale wypasione na maxa. Oby tak dalej :>

Raffi
10-10-2003, 21:53
Stoliki były jeszcze lepsze od parasoli :rotfl:
Doping dobry przez ostatnie 15 minut. Pierwsza połowa - ech - tuż za mną siedziało 2 gości z małymi dzieciakami ktorę deły (mi do ucha) w trąbki 8o . Na szczęście w 2. połowie jeden sobie odpuścił.

Swoją drogą to Tulipan przy takim stanie i tak się dobrze trzymał
Śpiewał za dwóch, a nawet wtedy, kiedy nikt nic nie śpiewał 8-

A co to za gość na samym dole w białej kurtce był (ten co zarzucał "tum tum tum tu ru rum tum tum...")?

A oto nowe znaczenie słowa "młyn":
http://www2.legialive.pl/photos4/04iraklis1_f26.jpg
http://www2.legialive.pl/photos4/04iraklis1_f25.jpg
I frekwencja na krytej:
http://www2.legialive.pl/photos4/04iraklis1_f28.jpg

szczepan
10-10-2003, 23:57
ogolnie to bylo smiesznie... pierwsza polowa nudy ale w drugiej pelne jaja i tutaj :+: :+: :+: :+: dla Barta :D :+: :+: :+: ktory dzielnie kierowal przeniesieniem pierwszego parasola a za nami poszla reszta :D

a Leon zostal naszym ulubiencem :D poprostu maksymalne jaja :D

aha no i wielkie wielkie brawa dla Janka ze i tak wytrzymal te 20 minut :+: :+: kumaci wiedza o co chodzi '8 '8

Bart ale piosenka mnie rozwaliles :D

Guma
11-10-2003, 08:52
Ogólnie było zajebiście. Podziękowania dla Tulipana za doping.

P.S. Nie ma ktoś albo nie widział małej czerwonej trąbki z którą biegał w czasie drugiej połowy Tulipan?

CywiL
11-10-2003, 12:19
Ja byłem z tych co przeszli na Krytą i nie żałuję bo ostatnie 15 minut była jechanka takim hitem....
Dziękóweczka Szczepan za bilet..

"LEGIA GOL ALLE ALLE!!!"

Porter
11-10-2003, 14:47
jak dla mnie cały wyjazd (!!! z LUBLINA !!!) na wczorajszy mecz był udany
zostalismy zajebiście ugoszczeni przez kolezke z Wołomina i Bogusza z Rembertowa , impreza swietna , szacunek dla chłopaków
a co do meczu to weszlismy na zylete gdzies po 30 minucie , jak było juz 1:1...
Spiewy takie sobie kazdy to powie , ale jak dla mnie liczyło sie to ze mimo przejebanej pogody i tak zjawiliśmy sie na łazienkowskiej i potrafilismy chociaz w najmniejszym stopniu wytworzyc atmosferę....
ZAJEBISTE OSTATNIE 10-15 minut w wykonaniu krytej
"LEGIA GOL ALE ALE" :)

szczepan
11-10-2003, 15:52
Ja byłem z tych co przeszli na Krytą i nie żałuję bo ostatnie 15 minut była jechanka takim hitem....
Dziękóweczka Szczepan za bilet..

"Legia GOL ALLE ALLE!!!"

zaden problem :D

"LEGIA GOL ALLE ALLE" to byl hit numer dwa! numer jeden to kawalek o Leonie :D :buhaha:

a tak wogole to trzeba bylo zostac mielismy pozniej parasol...

Porter
11-10-2003, 17:16
heh , Leon tez był niezły :)
Najlepsze wariaty : " Nasz parasol najlepszy w polsce jest"

WARIATY ;)

kamyk
11-10-2003, 19:09
widze ze niezle loty byly na meczu parasole na zylecie to cos nowego hehe! wiedze ze nowa piesn na naszym stadionie wrescie zalapala powazny sprawdzian dla ludzi ktorzy przychodza na Legie bedzie mecz ze Switem na ktorym bedzie duzo piknikow i zobaczymy jaki efekt bedzie tej piosenki zeby byl zajebisty! a widze tez ze nowym naszym idolem zostal Leo hehe:)