PDA

Zobacz pełną wersję : Kibice Legii zagrają z Polonią...

bemowiak
09-10-2003, 15:31
Do niecodziennego meczu dojdzie za dwa tygodnie w Warszawie. W spotkaniu V rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu mazowieckiego drużyna kibiców Legii Warszawa - grający w klasie A Legion zmierzy się z IV-ligowymi rezerwami Polonii Warszawa!
Gospodarzem spotkania będzie obchodzący niedawno dwulecie istnienia Legion, dla którego dojście tak wysoko w Pucharze Polski jest największym sukcesem w historii. Przypomnijmy, że Legion powstał w sierpniu 2001 r. jako reprezentacja Ligi Fanów Legii zorganizowanej przez tygodnik "Nasza Legia" i rozpoczął oficjalne rozgrywki od Klasy C. W pierwszym sezonie istnienia dzięki reorganizacji rozgrywek awansował aż o dwie ligi - do Klasy A, a w minionych rozgrywkach zajął czwarte miejsce. Obecnie po ośmiu kolejkach rozgrywek lideruje mając na koncie siedem zwycięstw i jedną porażkę.

Rezerwy Polonii natomiast są spadkowiczem z trzeciej ligi i po dziesięciu kolejkach IV ligi zajmują dopiero 13. lokatę z jedenastoma punktami.

Spotkanie V rundy Pucharu Polski pomiędzy Legionem a Polonią II odbędzie się w środę 22 października o godzinie 15:00 na boisku przy ulicy Łabiszyńskiej 20 (dawny stadion Poloneza Warszawa).

Aigel
09-10-2003, 15:35
:rotfl: :rotfl: :buhaha: :rotfl: :rotfl:
To dobre, a mialem dzisiaj taki beznadziejny dzian, ale dzienki bemowiak poprawiles mi chumor :)

kamyk
09-10-2003, 16:20
niezle hehe :buhaha: i powinien im Legion dokopac i dalej awansowac szkoda tylko ze ten mecz bedzie kolidowal z meczem Legia-Korona ale moze wczesniej zostanie rozegrany tzn godzine chodzi! nio dobra wiadomosc kibice Legii dokopuja Polonii :ml: :banan: :armia: im dokopie!

m84
09-10-2003, 16:52
Hehe to faktycznie niezly mecz sie zapowiada:) Legion niezle myka nawet:) Mam nadzieje...tfu...jestem pewien ze pokonaja Polonie II i przejda dalej.Mysle ze to jest jak najbardziej mozliwe...

bar
09-10-2003, 17:53
kibice Legii im dokopią. :]

Kawa
09-10-2003, 18:52
Może sie jakos z forum wybierzemy 8)

Raffi
09-10-2003, 19:22
Mecz z Koroną jest tego samego dnia o 18.30, więc trzeba byłoby nieźle gonić 8o Ale jest to możliwe :)

Swierzy
09-10-2003, 19:37
Da sie zrobic ;)
Ja sie wybieram na Brooklyn. Ktos jeszcze z forumowiczow bedzie jechal?

Kawa
09-10-2003, 19:40
Da sie zrobic ;)
Ja sie wybieram na Brooklyn. Ktos jeszcze z forumowiczow bedzie jechal?
Moze ja 8)

yusta
09-10-2003, 20:21
Ciekawa jestem ile czerwonych bedzie w tym meczu '8

Siekier
09-10-2003, 20:41

no może być sporo ta Polonia to brutale same :rotfl:

yusta
09-10-2003, 20:50

Z tego co wiem to Legion też sporo czerwonych do tej pory wyłapał, więc może być ciekawie. Tak na marginesie, ostatnio czerwień wyłapał jeden z lepszych defensorów Legionu, jak bedzie musiał pauzować w tym meczu to lipa :/

C_D_R
14-10-2003, 08:19
APEL DO WAS(NAS) KIBICÓW LEGII!!!!!!:
Prosze was o jak najliczniejsze stawienie sie na tym meczu!!!
POMÓŻCIE NAM WYGRAĆ!!!LEGION to nie tylko drużyna moja czy innych w niej zawodników grajacych, to jest NASZA drużyna, KIBICÓW LEGII!!!
My rówmnież gramy z eLką na piersi!!!Również reprezentujemy Legie!!!
Prosze WAS jeszcze raz o jak najliczniejsze przybycie na Łabiszyńska.
Z Ursynowa dijeżdza tam autobus 416, ktory ma przystanek przy stacji metra Stokłosy.
Dojście do tej rundy pucharu tysiaca drużyn to najwiekszy sukces Legionu, pomóżcie nam przejść do nastepnej rundy!!!
Zapraszam także na nasza strone(tam są wypisane autobusy, ktore tam dojeżdżaja): http://kplegion.w.interia.pl

C_D_R
14-10-2003, 08:22

Z tego co wiem to Legion też sporo czerwonych do tej pory wyłapał, więc może być ciekawie. Tak na marginesie, ostatnio czerwień wyłapał jeden z lepszych defensorów Legionu, jak bedzie musiał pauzować w tym meczu to lipa :/
nie bedzie musial juz pauzowal(w ostatnim meczu nie gral), owszem czerwone kartki nas nekaja w tym sezonie, ostatnio MZPN odebral nam tez pkt. po wygrany meczu i z 1 spadlismy na 3!!!Jak zwykle wszystko przeciwko nam.
Ale sie nie poddajemy i wywalczymy w tym sezonie awans do wyzeszj klasy rozgrywek, mam nadzieje ze od czasu do czasu bedziecie nam w tym pomagac!!!

Adis
14-10-2003, 14:43
...

Raffi
14-10-2003, 14:51
Po zakończeniu meczu jest 1 h 40 żeby odtrzeć na Legię - 416 do przystanku Saska na TRasą Łazienkowską, a stamtąd 2 czy 3 przystanki do Legii, można dojechać w 30-40 minut

Kawa
14-10-2003, 16:21
Nie zebym się czepiał, ale na stronce legionu pisza, że mecz napewno nie odbedziesie na Poloniezie.

C_D_R
14-10-2003, 20:54
Nie zebym się czepiał, ale na stronce legionu pisza, że mecz napewno nie odbedziesie na Poloniezie.
Jest due prawda podobieństwo ze ten mecz wogole sie nie odbedzie...wzgledy finansowe, ktorym Legion nie sprosta

emde
14-10-2003, 21:43
CDR a wpadasz na mecz nami (Piaseczno II) ? 11 listopada w Piasecznie, zapraszam. Szkoda ze obydwaj obejrzymy ten mecz najwyzej z trybun.

ps. Powodzenia w meczu z ksp

yusta
14-10-2003, 23:04
nie bedzie musial juz pauzowal(w ostatnim meczu nie gral), owszem czerwone kartki nas nekaja w tym sezonie, ostatnio MZPN odebral nam tez pkt. po wygrany meczu i z 1 spadlismy na 3!!!Jak zwykle wszystko przeciwko nam.
Ale sie nie poddajemy i wywalczymy w tym sezonie awans do wyzeszj klasy rozgrywek, mam nadzieje ze od czasu do czasu bedziecie nam w tym pomagac!!!

Dobrze, że Bartek będzie mógł zagrać, chociaż widze że są problemy z tym meczem :/

22 października (środa) Legion podejmować będzie Polonię II Warszawa. Nie wiadomo jednak gdzie odbędzie się mecz. Na pewno nie zostanie rozegrany na stadionie przy ul. Łabiszyńskiej. Gospodarz obiektu nie chce brać na siebie ryzyka zwiazanego z tym spotkaniem. W chwili obecnej trwaja rozmowy w sprawie wynajęcia innego stadionu.

Trochę szumu w mediach zrobiło swoje :(

Nazgul
14-10-2003, 23:44
22 października (środa) Legion podejmować będzie Polonię II Warszawa. Nie wiadomo jednak gdzie odbędzie się mecz. Na pewno nie zostanie rozegrany na stadionie przy ul. Łabiszyńskiej. Gospodarz obiektu nie chce brać na siebie ryzyka zwiazanego z tym spotkaniem. W chwili obecnej trwaja rozmowy w sprawie wynajęcia innego stadionu.

Trochę szumu w mediach zrobiło swoje :(

A na Łazienkowskiej się nie da?

C_D_R
15-10-2003, 06:21
Nie bo Legia gra wtedy tez swoj mecz, przynajmniej tak slyszalem.
Chcecie to pomeczcie Engela czy innych to moze cos uda sie wykombinowac :/

Raffi
15-10-2003, 10:11
Mecz Legii jest o 18.30. A boczne?

Glaca
15-10-2003, 10:55
Mecz Legii jest o 18.30. A boczne?

nie musi byc czasem udostepnione dla druzyny gosci w dniu meczu???

Sharn
15-10-2003, 23:05
Raany, będe na Bródnie wtedy... ale w pracy... :fu: Może uda mi sie urwać...

(L)eszek
17-10-2003, 09:38
info od mojego kumpla z Legionu: mecz odbedzie sie bez kibicow. zawodnicy o miejscu rozgrania meczu zostana powiadomieni na godzine przed meczem...

pozdrawiam
Leszek

yusta
17-10-2003, 19:06
info od mojego kumpla z Legionu: mecz odbedzie sie bez kibicow. zawodnicy o miejscu rozgrania meczu zostana powiadomieni na godzine przed meczem...

pozdrawiam
Leszek

Ku.va przecież to jakaś paranoja 8- Po losowaniu myślałam, że Legion nie mógł trafic lepiej. Zrobiło się głośno w mediach o tej drużynie i spora część ludzi wybierała sie na mecz by wesprzeć Legionistów dopingiem. Teraz wychodzi na to, że trafili najgorzej jak mogli. Mecz bez kibiców, jakieś konspiracje :zly:

Cipciuś
17-10-2003, 19:09

pozdrawiam
Leszek

I tak ich znajdziemy :D

Jackos
20-10-2003, 19:43

pozdrawiam
Leszek

I tak ich znajdziemy :D
Apel do wsztskich forumowiczów, obstawiamy wszystkie boiska pełnowymiarowe w Wawie i jak ktoś oblooka ich to dzwoni po resztę :D

(L)eszek
21-10-2003, 09:29
szbciej chyba bedzie dostac info od kogos z Legionu gdzie jada - w ciagu 30 minut mozna spokojnie wtedy dostac sie na miejsce - chyba, ze rozegraja mecz daaaaleeeeekooooo poza Wawa

pozdrawiam
Leszek

robak
22-10-2003, 12:48
Grają o 14.30 na boisku w Międzylesiu. Info pewne, najlepiej 525 tam dojechać.
pzdr