PDA

Zobacz pełną wersję : Zawodnik Realu w Legii

C@mo
08-10-2003, 16:02
Na testy do Legii przyjeżdża nowy zawodnik. Nazywa się Juan Francisco Leo, jest lewym pomocnikiem, wychowankiem szkółki piłkarskiej Realu Madryt. Kibice będą mogli zobaczyć tego zawodnika już w najbliższy piątek podczas meczu towarzyskiego z Iraklisem Saloniki.

legia.pl

nieźle ciekawe co pokaże

Endrju
08-10-2003, 16:37
Na testy do Legii przyjeżdża nowy zawodnik. Nazywa się Juan Francisco Leo, jest lewym pomocnikiem, wychowankiem szkółki piłkarskiej Realu Madryt. Kibice będą mogli zobaczyć tego zawodnika już w najbliższy piątek podczas meczu towarzyskiego z Iraklisem Saloniki.

Legia.pl

nieźle ciekawe co pokaże

Znając życie to niedużo niestety ... :fu: :fu: :fu:

Dobrze że przynajmniej próbują kogoś znaleźć na ta pozycję

Ostry
08-10-2003, 16:45
Z niecierpliwością czekam co ten Leo zaprezentuje w piątek.Może się okaże jakimś wielkim talentem,kto wie? :)

Kempes
08-10-2003, 16:48
Ja jestem ciekaw ile on ma lat ?

wiecie może ? :hmm:

bar
08-10-2003, 17:06
mamnadzieję że ten z realu nie będzie taki słaby jak manuel garcia

LEGIA MISTRZEM POLSKI

Ultra LW
08-10-2003, 17:15
Leo Bermejo, Juan Francisco 24/8/79

Wiekowo jest chyba ok, ale jeżeli w Realu go nie chcą nawet w trzecioligowych rezerwach to już chyba nie jest aż tak różowo. :hmm:

C@mo
08-10-2003, 17:27

Wiekowo jest chyba ok, ale jeżeli w Realu go nie chcą nawet w trzecioligowych rezerwach to już chyba nie jest aż tak różowo. :hmm:

jak zagra w piątek to sie zobavczy co z niego za grajcar...

*PRZEMO*
08-10-2003, 17:29
To ze jest wychowankiem realu to nie znaczy ze wszytko umie ;) , napewno potrafi duzo ale.... mecz pokaze ::D :)

Ultra LW
08-10-2003, 17:46
"LEO"

http://www.diariofutbol.com/equipos/2b04/e10076/Leo.jpg

Imię: Juan Francisco
Nazwisko: Leo Bermejo
Rok urodzenia: 1979
Waga: 73 kg
Wzrost: 179 cm
Pozycja: "DEFENSA" :hmm: (w oryginale), a miał być lewy pomocnik...

Jego poprzedni klub to Real Jaen
http://www.diariofutbol.com/equipos/2b04/0002jaen.jpg
Tyle, że nic o nim nie piszą

Raffi
08-10-2003, 17:56
w Realu II (to chyba 2 liga?) grał jako...napastnik :) 8-
Był też reprezentantem kadry U-19, w 2001 był w szerokiej kaadrze Realu I, był wtedy m..in. zgłoszony do rozgrywek Ligi Mistrzów, też jako napastnik notabene

jarcyś
08-10-2003, 18:30
wywalili Morientesa , Munitisa , Makalele - teraz kolej na Leo

powariowali w tym Realu :]

Kempes
08-10-2003, 18:33
no to obserwujemy Real...

może jakiś Raul nam wpadnie :rotfl:

m84
08-10-2003, 18:35
Nie duzo mi mowi to nazwisko. Ale jak bedzie dobrze gral w Legii to nie bede mial nic przeciwko:) A poza tym jak to poprawia marke-bedzie u Nas gral zawodnik Realu. Zobaczymy co ten"Krolewski"umie. Miejmy nadzieje ze czegos sie w tej szkolce nauczyl... Aczkolwiek bylbym pewniejszy gdyby byl on ze szkolki Ajaxu-tam chyba nie ma slabych...

Ultra LW
08-10-2003, 18:38
Ale on jest ze szkółki Realu M. Zagrał kilka meczy w rezerwach i jazda z Madrytu. Był w kadrze Villareal ale nic nie grał, wkońcu wylądował w Realu Jaen. Według tego co piszą to on był obrońcą :buhaha:

Kawa
08-10-2003, 18:41
To że sie nie mieścił w rezerwach realu to jeszcze nic nie znaczy. Nijaki Ócze tez nie grał nawet w rezerwach Espanyolu, a u nas kariere zrobił.

m84
08-10-2003, 18:50
To że sie nie mieścił w rezerwach realu to jeszcze nic nie znaczy. Nijaki Ócze tez nie grał nawet w rezerwach Espanyolu, a u nas kariere zrobił.

Co racja to racja! Trzeba byc dobrej mysli na temat tego zawodnika:) Moze w Legii by sie odnalazl jak np.Dickson Choto. Kto wie?:)Pozyjemy,zobaczymy. Tylko cos sie z tymi pozaycjami nie zgadza. Z tego co tu wszyscy pisza to on juz chyba gral wszedzie procz bramki:)

Kempes
08-10-2003, 19:01
Uniwersalny człowiek '8

bądź co bądź jednak na lewa pomoc chyba najbardziej sie przyda.

Grabo
08-10-2003, 20:09
Jak przyjechał na testy do Polski ,to nie może byc gwiazdą....
ale w naszej przaśniej lidze ,to może mimo wszystko być niezły.

yusta
08-10-2003, 20:16
Uniwersalny człowiek '8

Najbardziej to chyba na lewą obronę, bo od czasu Omeljańczuka nie mamy defensora na tę pozycję. Ale na lewe skrzydło też się przyda, bo Kiełbik ostatnio cieniuje :/

Raffi
08-10-2003, 21:06
W sierpniu był testowany w Plymouth Argyle (Division 2), ale okazało się, że jest fizycznie nieprzygotowany po niedawno przebytej ciężkiej kontuzji i z tego powodu odesłano go do Hiszpanii

Paul Sturrock has decided not to make a move for former Real Madrid defender Leo Bermejo after the Spaniard spent the week at Home Park. He believes that Bermejo, 24, who has also played for Real Jaén and represented Spain at several different age-groups, has not recovered from a recent injury, and the Argyle manager was not prepared to compromise himself just because the transfer window closes this weekend. "He's nowhere near full fitness at the moment," said Sturrock. "I've told him to go back to Spain and find himself a Spanish club and, if he still fancies trying England, we will maybe have a look at him when the transfer window opens again."

bar
08-10-2003, 22:03
jak się nie sprawdzi w legii to do goplani go.kibic legii i goplanii z inowrocławia

kamyk
08-10-2003, 22:29
nio nio mam nadzieje ze to jakis talecik i ze w Legii sie rozinie tak jak np. Kalu Ucze !ja mam nadzieje ze ten zawodnik sie sprawdzi i bedzie mogl w LEGII POKAZAC SWOJE UMIEJETNOSCI I BEDZIE POWAZNYM ZMOCNIENIEM DLA lEGII ALE PRZEKONAMY SIE W PIATEK CO UMIE TEN ZAWODNIK ZOBACZYMY.

szczepan
08-10-2003, 22:31
poczekajmy zobaczymy... narazie nic o nim nie mozemy tak naprawde wartosciowego powiedziec...

Kempes
08-10-2003, 23:29
Uniwersalny człowiek '8

Najbardziej to chyba na lewą obronę, bo od czasu Omeljańczuka nie mamy defensora na tę pozycję. Ale na lewe skrzydło też się przyda, bo Kiełbik ostatnio cieniuje :/

W sumie po dojściu do zdrowia Jarzębowskiego myśle że o lewą strone można być spokojnym ,a Szala w czteroosobowym bloku obronnym na prawej obronie nie przeszkadza mi aż tak by trzeba było wielkie roszady ze zmianami pozycji wykonywywać :)

z opisu tego zawodnika wynika ,że może być alternatywą na ....całe lewe skrzydło obrona,pomoc ,a i w ofensywie podobno grał 8)

pozyjem zobaczym
pozdr.

Nazgul
09-10-2003, 00:18
1) Primo: jak ktoś jest do wszystkiego to jest do niczego. We Włoszech jak na siatkarza mówią że jest uniwersalny, to znaczy że ani zagrywki, ani bloku ani ataku - we wszystkim szarak :)
2) Ach, gracz Wielkiego Realu w Legii!! A w Świcie mają graczy Wielkiej Legii i są na szarym końcu tabeli...

Pozyjemy zobaczymy.

bar
09-10-2003, 11:51
myślę że się sprawdzi ten z reulu

MaxyM
09-10-2003, 12:26
myślę że się sprawdzi ten z reulu

[nova]

VASCO
09-10-2003, 18:55
Na razie za duzo nie możemy na jego temat powiedzieć. Mam nadzieję ,że jest to zawodnik przynajmniej dobry. Oby udału mu się udowodnić swoja wartość. Na razie jestem nieco sceptyczny, ale jednak jeśli to prawda ,że grał on w juniorskich drużynach reprezentacyjnych to nie może byc taki najgorszy. Powodzenia....

Nazgul
09-10-2003, 19:31
Na razie za duzo nie możemy na jego temat powiedzieć. Mam nadzieję ,że jest to zawodnik przynajmniej dobry. Oby udału mu się udowodnić swoja wartość. Na razie jestem nieco sceptyczny, ale jednak jeśli to prawda ,że grał on w juniorskich drużynach reprezentacyjnych to nie może byc taki najgorszy. Powodzenia....

Ja się obawiam, że kolo będzie dobry a nasi tego nie zauważą :D

Yevaud
09-10-2003, 22:55

wiekowo, to on jest jak Vukovic, a starszy niż Wróblewski. Więc młodziakiem nie jest. Już lepiej dać choć przez parę chwil pograć naszym naprawde młodym zawodnikom: Kruczkowi, Gmitrzukowi, Fedorukowi...

szczepan
10-10-2003, 00:30
. Już lepiej dać choć przez parę chwil pograć naszym naprawde młodym zawodnikom: Fedorukowi...

ja o tym Fedoruku ciagle tylko slysze wiec moze rzeczywiscie fajnie by bylo go zobaczyc...

calagan
10-10-2003, 14:26
Spokojnie panowie. Nie bardzo wiadomo na jakiej gra pozycji, a wy juz skreslacie go. A jesli to lewy obronca to co - Fedoruka tam wystawicie? Tak bardzo chcieliscie Zganiacza i prosze bardzo. Gra w slabiutkim Swicie i wcale za duzo nie pokazuje. Przestancie patrzec na wiek, a zastanowcie sie nad jego przydatnoscia. Jesli gra dobrze na pozycji z ktora mamy klopot w obsadzie to brac go. Jak jest slaby to nie. Przeciez narazie przyjechal na testy, a wy juz marudzicie. Ciagle tylko jeczycie, zeby Legia mlodych wystawiala, ale jak przegrywaja to juz biadolenie, ze smarkaczy wpuscil. Pamietajcie, ze taki Uche, czy Cantoro tez byli wyciagani z rezerw zespolow hiszpanski i wloskich i to wcale nie klubow czolowych.

Raffi
10-10-2003, 14:56
Będzie dzisiaj grał, to wszyscy zobaczymy.

Dominik
10-10-2003, 15:43
Tylko czy on gra na takim poziomie jak zawodnik rezerwowy Realu?
Jak tak to napewno się przyda. :zyleta:

adamlegiajuvepl
10-10-2003, 18:39
Pewnie jest to kolejny piłkarz z odzysku który się nie sprawdziłw Realu, bo raczej oni by się takiego piłkarza niepozbywali jakby był dobry, ale mam nadzieję że działacze klubu z Madrytu się pomylili i okaże się że bedzie to gwiazda światowego futbolu. Choć pewnie jak by tak się stało to w Legii by sobie długo nie pograł.

szczepan
11-10-2003, 00:43
jakoze gral on w drugiej polowie to jakos malo pamietam :D bo duzo zabawy bylo :D 1 parasol rzadzi :D ale z tych urywek to jakos tragicznie nie wypadl a z tego co slyszalem to z Krytej wygladalo na to ze gra calkiem niezle... jak na sparing

Nazgul
11-10-2003, 22:58
Pozwolę sobie wkleic wywiad, jakiego udzielił Leo dla Radia Dla Ciebie. Wziąłem go z drzewkowego:

Z RDC

Czy mógłby się Pan przedstawić warszawskim kibicom?
Nazywam się Juan Francisco Leo Bermejo. Mam 24 lata. Moim pierwszym klubem był Real Madryt, choć tata i brat zawsze kibicowali Barcelonie. Mam sześcioro rodzeństwa. Najmłodszy z braci ma 14 lat i wielki talent. Już teraz wyróżnia się w młodzikach Realu. Może on też trafi do Legii (śmiech).

Skąd wziął się Pan w Legii?
Po rozwiązaniu kontraktu z Realem Jean szukałem klubu w Hiszpanii i Anglii. Bezskutecznie. Okres transferowy się skończył, kluby miały już ustalone kadry. Dzięki dawnym znajomościom trenowałem gościnnie z drugą drużyną "królewskich". Wtedy odezwał się do mnie mój manager, że jest zainteresowanie z Polski. Oferta z Legii przyszła w odpowiednim momencie.

To dobra oferta?
Legia jest znanym klubem w całej Europie, jedynym rozpoznawalnym z polskich w Hiszpanii. Oglądałem zeszłoroczne mecze z Barcą i chłopcy pokazali się z dobrej strony. Myślę, że tutaj można wyrobić sobie nazwisko. Dlatego długo się nie wahałem. Wsiadłem w samolot i jestem w Warszawie.

Co to znaczy niedługo? Ile czasu trzeba myśleć, by przenieść się do obcego, zupełnie nieznanego kraju?
Dwa dni. Tyle mi wystarczyło.

Zna Pan jakiegoś polskiego piłkarza?
Chyba wasz bramkarz broni w Aston Villa? Poza tym dobry jest ten czarnoskóry napastnik z Olympiakosu. Ojciec gdy dowiedział się, że jadę do Polski opowiadał mi o Bońku i Deynie. Z Polaków znam jeszcze tylko Wałęsę i Papieża.

Celne podania w sparingu i dokładne wrzutki - to zrobiło w Warszawie spore wrażenie.
Tak, nie można narzekać. A przecież nie znam nikogo, nie znam języka, słabo się porozumiewam. Wiem, że może być tylko lepiej.

Kibice liczą, że będzie pan dobry
I będę. Najlepsze mecze jeszcze przede mną. Jestem tego pewien! Kiedy poznam kolegów, to będziemy lepiej współpracować. Z czasem przełamiemy bariery, których jest teraz cała masa. Na pewno jednak legioniści to bardzo dobrzy piłkarze. Zostałem dobrze przyjęty i chciałbym zostać. Zobaczymy jednak, co z tego wyjdzie.

Trzy gole w każdym meczu?
To nie ma znaczenia. Przyjechałem tu zdobyć mistrzostwo Polski i tylko taki cel mi przyświeca.

W Polsce gra się często na zmrożonych boiskach...
Mnie to nie przeraża. Na razie nie ma co o tym myśleć. Kiedy podpiszę kontrakt z Legią, przyjdzie zima, to będę się zastanawiał.

A poza boiskiem? Rozmawiał pan z trenerem, z kolegami?
Tylko z trenerem Kubickim, który dobrze mówi po angielsku, no i oczywiście z Manuelem Garcia, bo on zna hiszpański.

Przydałoby się towarzystwo? Chyba ze swoją południową urodą nie będzie mógł Pan narzekać na nudę?
(śmiech) Polki są bardzo ładne, ale w Hiszpanii czeka na mnie narzeczona. Myślę, że po podpisaniu kontraktu, Conchita przyjedzie do mnie.

Podoba się panu Warszawa?
To bardzo ładne miasto, trochę przypomina mi Compostelę. Niestety, na razie nie miałem czasu, aby je lepiej poznać, ale Manuel (Garcia - red.) obiecał, że w weekend pokaże mi kilka ciekawych miejsc.

Co najczęściej robi pan w wolnym czasie?
Dzwonię do narzeczonej. Jestem zakochany, więc potrafię telefonować do niej nawet dwadzieścia razy dziennie.

A gdy już się nagadacie?
Wtedy... piszę do niej sms-y (śmiech).

Ma pan oryginalne hobby?
Nie sądzę. Lubię czytać książki i to wcale nie te bogato i kolorowo ilustrowane. Fascynuje mnie ambitna literatura.

Jakie są szanse, że Pan w Legii zostanie?
Nie mam pojęcia. Wiem, że chciałbym tu grać. Myślę, że na razie zrobiłem dobre wrażenie. Ale czy to pozwoli mi podpisać kontrakt - nie wiem. Gram i czekam, nic więcej nie mogę zrobić.

Dziękuję za rozmowę.
Dziękuję bardzo

R@dek (L)
12-10-2003, 10:23
Spoko koleś może będzie alternatywą na lewe skrzydło a kiełbik na obrone :)

Yevaud
12-10-2003, 10:45
Spokojnie panowie. Nie bardzo wiadomo na jakiej gra pozycji, a wy juz skreslacie go. A jesli to lewy obronca to co - Fedoruka tam wystawicie? Tak bardzo chcieliscie Zganiacza i prosze bardzo. Gra w slabiutkim Swicie i wcale za duzo nie pokazuje. Przestancie patrzec na wiek, a zastanowcie sie nad jego przydatnoscia. Jesli gra dobrze na pozycji z ktora mamy klopot w obsadzie to brac go. Jak jest slaby to nie. Przeciez narazie przyjechal na testy, a wy juz marudzicie. Ciagle tylko jeczycie, zeby Legia mlodych wystawiala, ale jak przegrywaja to juz biadolenie, ze smarkaczy wpuscil. Pamietajcie, ze taki Uche, czy Cantoro tez byli wyciagani z rezerw zespolow hiszpanski i wloskich i to wcale nie klubow czolowych.

Kiedy wiadomo (wystarczyło poczytać poprzednie wypowiedzi) gdzie on gra. Cantoro był kapitanm młodzieżówki Argentyńskiej, a Uche jest jednak młodszy niż Leo.

Jeśli Leo do tej pory nic nie osiągnął, to znaczy, że jest zawodnikeim najwyżej solidnym. Coś w rodzaju Kiełbowicza. Czy warto w takiego inwestować?

Inna sprawa - w Wiśle postawiono na Uche i co wyszło? Gdzie jest teraz Uche? Jeśli zawodnicy prezentują podobny poziom to lepiej stawiać na Polaków, szczególnie takich, po których można się spodziewać przywiązania do barw klubowych - czyli naszą młodzież.

ems
12-10-2003, 14:41
wybic sie w wielkim Realu wcale nie jest latwo. Jezeli wystepowal w jego (teraz chyba II ligowych?) rezerwach to znaczy ze wcale sie na **** nie nadaje. zobaczymy

Koko
12-10-2003, 15:05
Z Iraklisem grał nieźle, więc może warto go zatrzymać.

szczepan
12-10-2003, 18:08
Emsior ale czy on przypadkiem nie gral w rezerwach Realu B? czyli rezerwy rezerw?

Raffi
12-10-2003, 18:25
Nie. Po drugie - on na razie wraca do Hiszpanii i wraca ewentualnie zimą, z tego co wiadomo z konferencji prasowej.

R@dek (L)
12-10-2003, 19:28
Głupia gatka Grał czy nie trzeba mu dać szanse :)

Nie widziałem jak się spisał w sparingu ale napewno przyda się na zmiane Kiełbika na lewą strone bo coraz gorzej mu tam idzie :/

szczepan
12-10-2003, 23:27
za www.legialive.pl

"20:13 - Leo wrócił do domu
Hiszpan Francisco Leo, który wystąpił w barwach Legii w sparingowym meczu z Iraklisem wrócił do domu. "Trener Kubicki powiedzial, ze jest ze mnie zadowolony. Teraz i tak nie mógłbym przejść do warszawskiego zespołu, bo skonczyło się okno transferowe. Legia to dobra drużyna. Jadę do domu i czekam na sygnał od Legii. Być może będzie mi dane tutaj wrocić" - powiedział zawodnik, który już w sobotę odleciał do Hiszpanii. "Będziemy go obserwować. Może nawet pojedziemy na mecz jego drużyny" - powiedział trener Kubicki.
Na podstawie: Gazeta Wyborcza"

hmmm a ja nie wiem co o nim sadzic... z tego co wiem na sparingu nie wypadl zle... no ale to byl sparing... sadze ze mimo to warto szukac dalej...