PDA

Zobacz pełną wersję : Swit

lider
08-10-2003, 14:48
Czy kibice eLki maja w planach wpasc do nowego dworu na mecze jakies jak juz bedzie u nas oswietlenie? Dzieki za odpowiedz, mam nadzieje ze to dobre miejsce na forum...

Adiq
08-10-2003, 15:06
mam nadzieje ze to dobre miejsce na forum...
Teraz już tak. 8)

brevery
08-10-2003, 15:21
Ja napewno przyjade,na jakiś "dobry" zespół
Pzdr Brevery

Ultra LW
08-10-2003, 15:22
a może i ja sie wybiorę... 8o

Grochów
08-10-2003, 15:55
Czy kibice eLki maja w planach wpasc do nowego dworu na mecze jakies jak juz bedzie u nas oswietlenie? Dzieki za odpowiedz, mam nadzieje ze to dobre miejsce na forum...
Jak nie bedzie to kolidowalo z naszymi meczami lub dobrymi meczami zgód to napewno sie na cos dobrego do Was wybiore ;)

Mini
08-10-2003, 16:04
może kiedyś jak wyzdrowieję i jak mnie Hadaj przestanie denerwowac tekstami Świt to filia Legii.
qrwa spierdalam z powrotem do łózkabo mi zimno. do zobaczenia w płocku.

lider
08-10-2003, 17:15
nio to good:D zapraszam w imieniu naszych kibicow i do zobaczenia w wwce ;) :cf0:

Ulthran
08-10-2003, 21:19
Hmm, na taki meczyk z Polonią Widzewem, lechem czy Wisłą to bym sie wybrał :D troszkie sobie :zgody: :P

rkwa
08-10-2003, 21:41
Ja napewno nie pojade,uwazam ze takie kluby jak Swit,Amica czy Groklajn /bez tradycji,kibicow/ nie zasluguja nia 1 lige i tylko zajmyja miejsce zasluzonym klubom.

Dziubek
08-10-2003, 21:50
Można pojechać na takie mecze z: Widzewem, Wisłą, Polonią, przecież to jest bardzo blisko!!!

ems
08-10-2003, 21:57
Ja napewno nie pojade,uwazam ze takie kluby jak Swit,Amica czy Groklajn /bez tradycji,kibicow/ nie zasluguja nia 1 lige i tylko zajmyja miejsce zasluzonym klubom.

nie obrazaj naszego FC

Sharn
08-10-2003, 22:01
Ja się pojawie na jakimś rekonesansie... Pewnie połącze to z alkopatrolem :D

rkwa
08-10-2003, 22:17

nie obrazaj naszego FC

Nie obrazam tylko wyrazam swoje zdanie.Czy Swit dlatego ze jest naszym FC jest lepszy np. od Amici czy Lecznej?

Lolek
08-10-2003, 22:18

Heh, mecze z Wartą Poznań i Garbarnią Kraków na pewno byłyby bardziej interesujace. ;)

rkwa
08-10-2003, 22:24

Heh, mecze z Wartą Poznań i Garbarnią Kraków na pewno byłyby bardziej interesujace. ;)

Nie pisalem tylko o tradycji ale rowniez o kibicach.Wiem ze niemozliwa jest selekcja klubow pod tym wzgledem ale licze na to ze doczekam ligi zlozonej z samych klasowych klubow.

Lolek
08-10-2003, 22:35
Nie pisalem tylko o tradycji ale rowniez o kibicach.Wiem ze niemozliwa jest selekcja klubow pod tym wzgledem ale licze na to ze doczekam ligi zlozonej z samych klasowych klubow.

Wiem o tym, dlatego dałem ;) Cóż, taka liga na pewno byłaby ciekawa, chociaż ja ze swojej strony dodam, że jest kilka klasowych klubów których nie chcialbym zobaczyc w ekstraklase.

Grochów
08-10-2003, 22:42

nie obrazaj naszego FC

Nie obrazam tylko wyrazam swoje zdanie.Czy Swit dlatego ze jest naszym FC jest lepszy np. od Amici czy Lecznej?
Heh,a nie??
Oczywiście,że tak.Wole w extraklasie Świt,niż Amice czy Polkowice,bo tak jak większość tu przejade się pewnie na jakiś ciekawy meczyk Świtu,jeśli będzie czas...:>
Poprostu w tym jest lepszy,że to także kibice Legii i zawsze lepiej,jak taki Świt jest w 1 lidze,niż takie Polkowice... ;)
Ty to jesteś strasznie zaborczy(?)(sam nie wiem jak to nazwać)...(tak jak z Pogonią)...
Pozdrówka dla Ciebie !!!
Acha,i pozdro dla kumatych :rotfl:

rkwa
08-10-2003, 23:01

nie obrazaj naszego FC

Heh,a nie??
Oczywiście,że tak.Wole w extraklasie Świt,niż Amice czy Polkowice,bo tak jak większość tu przejade się pewnie na jakiś ciekawy meczyk Świtu,jeśli będzie czas...:>
Poprostu w tym jest lepszy,że to także kibice Legii i zawsze lepiej,jak taki Świt jest w 1 lidze,niż takie Polkowice... ;)
Ty to jesteś strasznie zaborczy(?)(sam nie wiem jak to nazwać)...(tak jak z Pogonią)...
Pozdrówka dla Ciebie !!!

Kibice Gwardii,Olimpii,Dolkanu,Drukarza itd tez sa kibicami Legii,wiec tez chcesz te druzyny w 1 lidze? :>

Grochów
08-10-2003, 23:04

nie obrazaj naszego FC

Heh,a nie??
Pozdrówka dla Ciebie !!!

Kibice Gwardii,Olimpii,Dolkanu,Drukarza itd tez sa kibicami Legii,wiec tez chcesz te druzyny w 1 lidze? :>
Chcę tylko Drukarza,bo to team z Grochowa :rotfl:
A tak na powaznie - ja nie mówie,że chce tutaj Świt,ale tak to już jest,że to nie kibice grają i zawsze będzie jakaś wiocha w lidze,bo tak dziwnie się w tym kraju porobiło,że inwestuje się duuże pieniądze w takie klubiki (Groclin,Amica)...:/ zamiast pompowac w kluby z kibicami i tradycjami,takie jak Legia czy Lech,gdzie zyski pewnie byłyby o niebo większe...:>
Więc jak juz ma być jakaś wiocha w extraklasie to wole,żeby był to Świt,niż takie Polkowice :/

rkwa
08-10-2003, 23:11

nie obrazaj naszego FC

Heh,a nie??
Pozdrówka dla Ciebie !!!

A tak na powaznie - ja nie mówie,że chce tutaj Świt,ale tak to już jest,że to nie kibice grają i zawsze będzie jakaś wiocha w lidze,bo tak dziwnie się w tym kraju porobiło,że inwestuje się duuże pieniądze w takie klubiki (Groclin,Amica)...:/
Więc jak juz ma być jakaś wiocha w extraklasie to wole,żeby był to Świt,niż takie Polkowice :/

Polkowica moze nie ale Leczna zdecydowanie bardziej wole w 1 lidze od Switu.Przynajmniej na dzien dzisiejszy.
I tak jak napisalem wczesniej mam nadzieje ze doczekam ligi zlozonej z klasowych klubow i nie jest to nadzieja bezpodstawna bo wiekszosc klubow przechodzi teraz przekrztalcenia wlasnosciowe i zaczynaja dzialac na zdrowych zasadach.

Grochów
08-10-2003, 23:19

nie obrazaj naszego FC

Heh,a nie??
Pozdrówka dla Ciebie !!!

A tak na powaznie - ja nie mówie,że chce tutaj Świt,ale tak to już jest,że to nie kibice grają i zawsze będzie jakaś wiocha w lidze,bo tak dziwnie się w tym kraju porobiło,że inwestuje się duuże pieniądze w takie klubiki (Groclin,Amica)...:/

Polkowica moze nie ale Leczna zdecydowanie bardziej wole w 1 lidze od Switu.Przynajmniej na dzien dzisiejszy.
I tak jak napisalem wczesniej mam nadzieje ze doczekam ligi zlozonej z klasowych klubow i nie jest to nadzieja bezpodstawna bo wiekszosc klubow przechodzi teraz przekrztalcenia wlasnosciowe i zaczynaja dzialac na zdrowych zasadach.
Dokładnie!
Lechia pnie się w góre,jest obecnie druga w 4 lidze,ale to jest już praktycznie pewne,że awansują.
Nasze Zagłębie idzie jak burza,za rok 2 liga,najpóźniej 2006(setna rocznica) awans do extraklasy!!!(ale feta).Śląsk może w barażach da rade...
Z drugiej ligi wejdzie Pogoń i Craxa...
Więc wszystko idzie w dobrą strone... ;)

*PRZEMO*
08-10-2003, 23:22

8- mocne słowa ;)
moze nie zasługuja ale graja, czyli zasługuja :)
zasłuzone kluby ale jednak nie graja w ekstraklasie...
:)
zycze szybkiego powrou do ekstraklasy "tym" kluba aby liga była bez dziur... :)

Mini
09-10-2003, 11:24
moze nie zasługuja ale graja, czyli zasługuja :)
zasłuzone kluby ale jednak nie graja w ekstraklasie...
:)
zycze szybkiego powrou do ekstraklasy "tym" kluba aby liga była bez dziur... :)

o sposobie awansu nie wspominając

lider
09-10-2003, 15:50
Moze nie jestesmy w tej chwili zajebiscie dobrzy, moze nie mamy zylety 4 tysiecznej na kazdym meczu i zbyt duzych grup wyjazdowiczow, ale jesli sie utrzymamy w 1 lidze, to za rok bedzie znacznie lepiej ;)

BBB
10-10-2003, 20:54
tez bym sie wybral na jakis mecz Switu,akurat mam dzialke blisko NDM wiec nie bedzie to zaden problem.
A mam pytanie kiedy maja Wam zalozyc w Nowym Dworze oswietlenie?

Pesto
11-10-2003, 00:26
III liga to właściwe miejsce dla Świtu.

I nie porównujcie ich do Łęcznej , bo śmiech bierze ... Łęczna to bastion futbolu na Lubelszczyźnie , 5 tys. widzów na meczach , całkiem niezłe rezultaty.

A Świt jest zupełnie zbędny w ekstraklasie. Z mazowieckich drużyn zasługuje na nią tylko Legia (i od biedy Płock).

PS Kumaci twierdzą , że Drukarz to ulubiony zespół Fijarczyka i Słupika :D