PDA

Zobacz pełną wersję : Petycja przeciwko Europride 2010 w Warszawie

el_fanatico
24-02-2010, 17:51
Petycja

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawa
Radni Miasta Stołecznego Warszawa

W dniach 9- 18 lipca bieżącego roku, środowiska homoseksualne planują w stolicy naszego kraju imprezę pod nazwą Europride 2010. Jej kulminacją ma być zaplanowana na 17 lipca parada ulicami Warszawy. Zgoda władz na to zgromadzenie, jest według nas jawnym nieliczeniem się z opinią mieszkańców Warszawy i całego kraju. Niezależnie od naszej oceny zjawiska homoseksualizmu, uważamy że ulice naszej stolicy nie są miejscem, w którym na masową skalę powinno się manifestować swoją seksualność. Uważamy, że impreza ta nie tylko nie stanowi właściwej reklamy dla stolicy naszego kraju, ale może tylko spowodować poważne niepokoje społeczne. Dlatego apelujemy do Państwa o niedopuszczenie do organizacji tej parady w stolicy naszego kraju.

Mamy nadzieje że w roku wyborów samorządowych nie zapomną Państwo, ze urzędy swe pełnicie z woli obywateli i w celu realizacji ich oczekiwań. Gwarantujemy, że my stając przed wyborczą urna będziemy pamiętać tych, którzy swoją postawą wobec tego wydarzenia nie spełnią oczekiwań społeczeństwa. W zbliżającej się kampanii przypomnimy wszelkimi dostępnymi środkami, nazwiska tych, którzy pełniąc swoje stanowiska zapominają o głosie swoich wyborców.

Mamy nadzieje, że zdecydowana reakcja władz Warszawy uniemożliwi przeprowadzenie parady, której organizacja, może stać się tylko przyczyna zgorszenia i zakłócenia ładu społecznego. Niech w obliczu zbliżającego się Euro 2012, ulice Warszawy kojarzą się z normalnością i spokojem.

Link do petycji: http://stopeuropride2010.wikidot.com/

Nawet jeżeli ktoś nie ma żadnych uprzedzeń co do homoseksualistów to niech podpisze ta petycję dla ich bezpieczeństwa, bo w ten sposób też tak na to można patrzeć.

Warszawiak
24-02-2010, 22:31
Brawo :brawo:

Niech podpisuje, kto może.

ps. czy ktokolwiek planuje zbieranie podpisów poza rzeczywistością wirtualną?

Może uda się zatrzymać to badziewie...

Magik2501
25-02-2010, 22:01
Jak nie uda się petycją to trzeba działać inaczej. Póki co wysyłać wszystkim! Reklamować! czasu dużo nie zajmie, a jeśli ma najmniejsze szanse coś zdziałać to warto!

PeCe
25-02-2010, 22:55
Wszystko fajnie, ale ta opcja komentarz jest raczej zbędna, tymbardziej, że jeśli to ma być poważna petycja, to raczej nie powinny tam być określenia typu " ***** pedałów ". Z całym brakiem szacunku, ale nie powinno :)

PeCe
14-03-2010, 21:36
Odświeżam temat. Strona jest ateistyczna, ale znalazłem link, w którym są zdjęcia z poprzedniego?/poprzednich? EuroPride. To tak w imię tolerancji, jak ktoś jeszcze nie wiem, co będzie się działo w lipcu w naszym mieście. Tekstu nie czytałem, ale zdjęcia pokazują chyba dobitnie wszystko.
http://www.ateista.org/?p=107

SPQR
14-03-2010, 21:48
Podpisane.

:rzut: pedałów!

:chees:

legart
15-03-2010, 09:18
Odświeżam temat. Strona jest ateistyczna, ale znalazłem link, w którym są zdjęcia z poprzedniego?/poprzednich? EuroPride. To tak w imię tolerancji, jak ktoś jeszcze nie wiem, co będzie się działo w lipcu w naszym mieście. Tekstu nie czytałem, ale zdjęcia pokazują chyba dobitnie wszystko.
http://www.ateista.org/?p=107

Strona jest raczej piętnująca ateizm oraz wszelakie deformacje duchowe współczesnego świata...

miaski
02-06-2010, 19:38
Wiadomo coś nowego?

m4_pusty_stadion
12-07-2010, 16:33
Jeszcze jeden taki debilny post i będzie m4_ban_na_forum.