PDA

Zobacz pełną wersję : Wisła P. - Legia (kibicowsko)

Strony : [1] 2

Cypis
06-10-2003, 18:40
Mam pytanko ale nie chce zakladac nowego tematu.Czy do Płocka bedzie organizowany jakis pociąg lub autokary?i czy bez tej karty wyjazdowej wejde?

brevery
06-10-2003, 18:57
Jeszcze nic nie wiadomo a co do karty wyjazdowej to od pół roku nikt jej nie rządał a chyba w Płocku ekscesów chuligańskich nik sie nie spodziewa :> (chociarz w niedziele też sie ich nikt nie spodziewał :rotfl: :rotfl: )Ja jade,i wejde bez karty 8)
Pzdr Brevery

szczepan
06-10-2003, 19:17
mam nadzieje ze duzo biletow bedzie :D

marecki
06-10-2003, 19:18
podobno jest duuuzo :D

szczepan
06-10-2003, 19:19
podobno jest duuuzo :D

a to zajebiscie :D

czy znow bedzie tak ze Stowarzyszenie ma pierwszenstwo?

Cypis
06-10-2003, 19:20
Hadaj na Amice mówił cos chyba o 1000 ale nie jestem pewien.Nawet nie wiem czy pomiesciliby nas tam.

bemowiak
06-10-2003, 19:20
czy znow bedzie tak ze Stowarzyszenie ma pierwszenstwo?

Pewnie tak,tak jak zwykle.

marecki
06-10-2003, 19:22
pewnie tak ,to jeden z przywilejow bycia w SSLW.

biletow ponoc 1000 ,ale nigdy nas tam wiecej jak 800 nie bylo. Wiec wojny o bilety nie przewiduje

szczepan
06-10-2003, 19:23

biletow ponoc 1000 ,ale nigdy nas tam wiecej jak 800 nie bylo. Wiec wojny o bilety nie przewiduje

ja i tak bede staral sie byc wczesnie...

bemowiak
06-10-2003, 19:23

Jak tysiąc biletów to spoko myśle że pewnie wszystkich nawet niewykupimy,ale kto wie :hmm:

brevery
06-10-2003, 19:25
To jak pojade w środe na otwarcie to mi nie sprzedadzą???

HOOLSHWDP
06-10-2003, 20:11
Mam obawy w związku ze specjalnym po ostatnim wyjeździe. Może być ciężko. Ale mam nadzieje że Stowarzyszenie zoorganizuje bo połączenia są beznadziejne (kazde połącznie z przesiadką :zly:).

P.S

Jakby ktoś organizował autokar lub busa to prosiłbym o info na priv jakby były wolne miejsca :>

Raffi
06-10-2003, 20:53
Jak dobrze wszyscy wiecie szykuje nam się świetny wyjazd do Płocka,Wisła przydzieliła nam 1000 biletów!!Stawmy się tam w takiej sile,dojazd nie jest trudny,można namówić znajomych z samochodem,można wynająć autokar lub busa,koszty są niewielkie,jak bilet na Legie prawie!!Bilet na mecz 15zł kosztuje,a benzyna nie przekroczy tez 15 zł przy samochodzie 5 osobowym który pali 10 litrów na 100!!Namawiam gorąco!!ZRÓBMY NAJZAD NA PŁOCK!!

*PRZEMO*
06-10-2003, 21:47
Moze jakis specjalny autobs dlaforumowiczow?! '8 ostatnie spotkanie pokazało ze jestesmy dosc zorganizowana grupa 8)

bemowiak
07-10-2003, 07:32
Jednak do Płocka niejade,w tym samym dniu jest mecz w kosza... :/

Kto tak układa te terminarze :fu:

Grochów
07-10-2003, 11:10

Wolisz kosza niż piłe??:> I z kim gra Legia w kosza 18 ??

bemowiak
07-10-2003, 11:12

Wolisz kosza niż piłe??:> I z kim gra Legia w kosza 18 ??

Nie niewole kosza niź piłki tylko poprostu to mnie taniej wyjdzie, na koszykarzach jest trudno o dobrą frekwęcje więc ja ją zawyżam :]
A 18 Legia gra z Turowem Zgorzelec,dobra drużyna z ambicjami na PLK.

Pozdro

Adiq
07-10-2003, 13:55

:rotfl: :buhaha: :rotfl: :buhaha: Pozdro dla kumatych. ;)

Nie niewole kosza niź piłki tylko poprostu to mnie taniej wyjdzie, na koszykarzach jest trudno o dobrą frekwęcje więc ja ją zawyżam smik2.gif
A 18 Legia gra z Turowem Zgorzelec,dobra drużyna z ambicjami na PLK.

Pozdro

Bemowiak ja słyszałem, że na KSP potrzebna jest frekwencja. :rotfl:

Dziubek
07-10-2003, 14:20
A ile się tak do Płocka jedzie??

Adiq
07-10-2003, 14:43
A ile się tak do Płocka jedzie??
2 - 2,5 h.

brevery
07-10-2003, 14:53
Adiq podał czas z długimy postajami ;) a furą to chyba z godzine...

Adiq
07-10-2003, 14:57
Bez przesady... Ja podałem czas autokarowy. :]

Zajacc
07-10-2003, 15:21

Eee... ja nie jade bo... bo... bo musze wyjsc z psem i zjesc obiad...

:rotfl: 8- :help:

PS: wybaczcie ale nie moglem sie powstrzymac... :P

bemowiak
07-10-2003, 15:31
Bemowiak ja słyszałem, że na KSP potrzebna jest frekwencja. :rotfl:

***** to se tam możesz zapierdalać! wole obejrzeć drużyne która coś walczy w lidze niź ***** bande pedałów (mówie o Płocku i Zgorzelcu)

bemowiak
07-10-2003, 15:39

to miało być śmieszne czy co?

***** ja rozumiem że was *** obchodzi czy istnieje sekcja koszykówki czy nie, ale mi na tej sekcji zależy jeżeli to jest dla was powód to żartów to trudno...

Mrozik
07-10-2003, 15:43
Autokarowy ale z postojami na :piwo4: :pijok2: :lz: :pijany: :piwo2: :piwo: :pijok:
DLatego mimo wielu innych obowiązków :buhaha: :buhaha: ( Pozdro dla kumatych :P ) jade

bemowiak
07-10-2003, 15:50
Autokarowy ale z postojami na :piwo4: :pijok2: :lz: :pijany: :piwo2: :piwo: :pijok:
DLatego mimo wielu innych obowiązków :buhaha: :buhaha: ( Pozdro dla kumatych :P ) jade

***** kolejny ***** :fu:

Mecz w Płocku jest o 18:15 (tak podaje legialive) a mecz kosza o 17 lub 18 mecz kosza trwa 2 godziny czyli do 19 lub 20,więc jeżeli uważacie że po jego zakończeniu dojade na mecz w Płocku to gratuluje.

a zresztą po co ja sie będe wysilał jak tu piszecie o spacerach z psami i o polonii.. :/

Mrozik
07-10-2003, 15:54

*cenzura* kolejny ***** :fu:

Mecz w Płocku jest o 18:15 (tak podaje legialive) a mecz kosza o 17 lub 18 mecz kosza trwa 2 godziny czyli do 19 lub 20,więc jeżeli uważacie że po jego zakończeniu dojade na mecz w Płocku to gratuluje.

a zresztą po co ja sie będe wysilał jak tu piszecie o spacerach z psami i o polonii.. :/
A co ja takiego napisałem :zly:

bemowiak
07-10-2003, 15:54

A co ja takiego napisałem :zly:

"pozdro dla kumatych :P" ....

Mrozik
07-10-2003, 16:01
To Maxym pisząc "Pozdro dla kumatych" w temacie o swoim powrocie też jest debilem :> Chyba nie :>

bemowiak
07-10-2003, 16:01
To Maxym pisząc "Pozdro dla kumatych" w temacie o swoim powrocie też jest debilem :> Chyba nie :>

tam chodziło o coś innego...

brevery
07-10-2003, 16:09
Qurwa ja sie tylko martwie żebym na autokar sie nie spózniej te 15 min... :>
:rotfl: :rotfl:
Pzdr dla kumatych

Adiq
07-10-2003, 16:10

Sam jesteś ***** *****, bo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Dziubek się spytał ile czasu się jedzie do Płocka więc wywiązała się na ten temat dyskusja, a ty się wpierdalasz ze swoją koszykówką i wyzywasz innych od debili.

Raffi
07-10-2003, 16:14
RUHE!!!!!!!!!! :box:

bemowiak
07-10-2003, 16:16

Sam jesteś *cenzura* *****, bo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Dziubek się spytał ile czasu się jedzie do Płocka więc wywiązała się na ten temat dyskusja, a ty się wpierdalasz ze swoją koszykówką i wyzywasz innych od debili.

tak faktycznie...

nabijanie frekwęcji na meczach polonii jest związane z autokarami do płocka...

Adiq
07-10-2003, 16:18

Sam jesteś *cenzura* *****, bo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Dziubek się spytał ile czasu się jedzie do Płocka więc wywiązała się na ten temat dyskusja, a ty się wpierdalasz ze swoją koszykówką i wyzywasz innych od debili.

tak faktycznie...

nabijanie frekwęcji na meczach polonii jest związane z autokarami do płocka...
8- :oho: Pffff.... po prostu nie wiem co odpisać. 8-

Zajacc
07-10-2003, 16:19

to miało być śmieszne czy co?

E nie, nie tak jakos mi sie powiedzialo...

*cenzura* ja rozumiem że was *** obchodzi czy istnieje sekcja koszykówki czy nie, ale mi na tej sekcji zależy jeżeli to jest dla was powód to żartów to trudno...

nie pier.ol ze nam nie zalezy, bo staram sie byc na kazdym meczu kosza, tak jak i Ty...

Wybacz, ale powodem do zartow nie jest sekcja koszykowki tylko Twoje smieszne wymowki ( jak tu sie powstrzymac od smiechu? :) ) typu: nie przyjde na mecz bo nie mam sznurowadel... :rotfl:

bemowiak
07-10-2003, 16:21
akurat fakt że tamto było głupie ale co jest śmiesznego w tym że niepojade do Płocka bo chce iść na kosza... :hmm:

Zajacc
07-10-2003, 16:22
radzilbym przyhamowac z wyzywaniem innych od debili...

bo po co?

bemowiak
07-10-2003, 16:24
radzilbym przyhamowac z wyzywaniem innych od debili...

bo po co?

sorry ale sie wkurwułem nieodpowiedziałeś mi na pytanie.

Zajacc
07-10-2003, 16:24
akurat fakt że tamto było głupie ale co jest śmiesznego w tym że niepojade do Płocka bo chce iść na kosza... :hmm:

no nic przeciez napisalem ze nic...

pozdro dla kumatych :P :P :P

Adiq
07-10-2003, 16:46
OK to ja ci odpowiem. Dla mnie jest to coś dziwnego, bo tego dnia jest fajny wyjazd na piłkę i to przedostatni w ciągu najbliższego półrocza. Mecze u siebie w kosza będziesz miał przez całą zimę. Poza tym wyjazd to wyjazd. To jest mój punkt widzenia i oczywiście ty możesz mieć inne zdanie, podejście, hierarchię tych wydarzeń itd. Nie mam zamiaru w to ingerować. Dziwi mnie tylko to, że gdy jest temat o jakimś wyjeździe to ty piszesz w nim najwięcej postów po czym stwierdzasz, że nie jedziesz... bo kolega którego wysłałeś po bilet nawet po niego nie pojechał ( 8- ) i w sumie nie za bardzo możesz teraz jechać i takie tam i jesteś wielce oburzony. (vide Korona). Gdybyś naprawdę chciał pojechać, to byś takich problemów nie miał. Z tym wyjazdem jest to samo i po prostu po pewnym czasie robi się to śmieszne/denerwujące stąd te nasze posty. Po co pisać, za każdym razem z pewnością, że się jedzie skoro z góry nie traktujesz tego poważnie?

bemowiak
07-10-2003, 16:57
Jak chodzi o Korone to jest to prawda nie udowodnie ci tego (tyle że on niepojechał po bilety a nie niego-jak to literówka to sory)
.Poprostu sobie już ten mecz darowałem.
Co do Płocka,to wole obejrzeć drużyne która jest dobra i umie grać a Wisły po pucharach niemam już takiej wielkiej chęci oglądać,jeżeli by prezętowali lepszy poziom to bym pewnie starał sie jechać.
Masz podejście jak większości osób mecze kosza są w zime to po co na niechodzić,wyjazdy też będe miał całą zime ... na kosza.Chciałem jechać do Płocka bo to bliski wyjazd itd.Ale dopiero wczoraj zobaczyłem że tego samego dnia jest mecz kosza.To tak jak ja bym sie oburzał/denerwował/śmiał.Z kogoś kto np niemoże iść na mecz bo jest chory,jedzie do rodziny itd. a wcześniej mówił że idzie napewno.
A jeszcze jedno moge sie z kogoś śmiać że boji sie przyału przed starymi...

sory za składnie

Mrozik
07-10-2003, 17:03
Jak chodzi o Korone to jest to prawda nie udowodnie ci tego (tyle że on niepojechał po bilety a nie niego-jak to literówka to sory)
.Poprostu sobie już ten mecz darowałem.
Co do Płocka,to wole obejrzeć drużyne która jest dobra i umie grać a Wisły po pucharach niemam już takiej wielkiej chęci oglądać,jeżeli by prezętowali lepszy poziom to bym pewnie starał sie jechać.
Masz podejście jak większości osób mecze kosza są w zime to po co na niechodzić,wyjazdy też będe miał całą zime ... na kosza.Chciałem jechać do Płocka bo to bliski wyjazd itd.Ale dopiero wczoraj zobaczyłem że tego samego dnia jest mecz kosza.To tak jak ja bym sie oburzał/denerwował/śmiał.Z kogoś kto np niemoże iść na mecz bo jest chory,jedzie do rodziny itd. a wcześniej mówił że idzie napewno.

sory za składnie
My chcemy pojechać zobaczyć Legie :)

bemowiak
07-10-2003, 17:04
My chcemy pojechać zobaczyć Legie :)

Niewątpie,ja też wole zobaczyć Legie tyle że inną sekcje.

Adiq
07-10-2003, 17:16
Nie musisz udowadniać. Wierzę ci.

Tutaj mnie z deczka załamałeś. Wydawało mi się, że na wyjazd jedzie się przede wszystkim zobaczyć mecz w wykonaniu swojej drużyny. 8-

To tak jak ja bym sie oburzał/denerwował/śmiał.Z kogoś kto np niemoże iść na mecz bo jest chory,jedzie do rodziny itd. a wcześniej mówił że idzie napewno.
No widzisz ja dzień przed meczem z Amicą połowę nocy spędziłem nad kiblem, na meczu miałem Matrix we łebie, sporą gorączkę, a mimo wszystko byłem, bo MI NA TYM ZALEŻAŁO. Rozumiem jednak, że są choroby, które mogą przekreślić wyjazd, ale np. to co podałeś, czyli wyjazd do rodziny to dla NAPRAWDĘ CHCĄCEGO pojechać, żadna wymówka.

To chyba nie o mnie było?

Nie mam zamiaru więcej pisać, bo widzę, że i tak nie dojdziemy do porozumienia...

E_L_K_T_R_Y_K
07-10-2003, 17:23
DAJTA SPOKÓJ ! ;)

bemowiak
07-10-2003, 17:30

Tutaj mnie z deczka załamałeś. Wydawało mi się, że na wyjazd jedzie się przede wszystkim zobaczyć mecz w wykonaniu swojej drużyny. 8-No bo tak jest ale czy to jest trudne do zrozumienia że ja wole zostać i zobaczyć koszykarzy?

Nie mam zamiaru więcej pisać, bo widzę, że i tak nie dojdziemy do porozumienia...
to fakt.

Cypis
07-10-2003, 17:34
Czy po bilet do Płocka musze jechac i kupic go osobiscie? Spisuja przy za kupie jakies dane?Ma ktos miejscowe w autokarze?

HOOLSHWDP
07-10-2003, 17:44
Czy po bilet do Płocka musze jechac i kupic go osobiscie? Spisuja przy za kupie jakies dane?Ma ktos miejscowe w autokarze?

No właśnie ja też poszukuje miejsca w czym kolwiek. Sprawdziłem już wszystkie drogi do Płocka. Pks odpada, nie ma powrotu ale dojazd jest wyśmienity :/ . Z pociągiem jest tak samo chociaz brak dobrego dojazdu i powrotu :fu: .

Afgan
07-10-2003, 17:47
jak dla mnie tlumaczenie Bemowiaka jest jakies dziwne :O

bemowiak powiniennes zostac koszykarzem :rotfl: 8)

nie ma lepszej rzeczy jak obejrzec mecz Legii na wyjzdzie :+: :+: :+:

"jestesmy zawsze tam gdzie nasz Legia gra!!!"

pozdro :)

Ultra LW
07-10-2003, 17:51
Ale macie ludzie chore akcje. Chłopak woli koszykówke - jego sprawa, nie rozumie czym jest wyjazd (bo dla mnie na pewno nie ogladaniem piłkarzy wisły płock w akcji) - jego sprawa, lubi sie ponapinać - też jego sprawa. I tyle na ten temat.
Co do pociągu o który ktoś tam wczesniej pytał to z tego co wiem to z Warszawy nie ma połączenia do Płocka :buhaha:
Jadziem do Płocka i niech nas bedzie ten 1000, w końcu to najblizszy wyjazd (chyba, że Świt i polonia to "wyjazdy" '8 ) a i dla tych co nigdy nie byli to dobry place na debiut. A więc jedziemy :armia:

bemowiak
07-10-2003, 17:51
Niechce dalej ciągnąć tej dyskusji to odpowiem na to

bemowiak powiniennes zostac koszykarzem :rotfl: 8)

Starałem sie ale niestety szkoła mi to utrudniała i już jestem za stary.

Shorin
07-10-2003, 17:53
kumpel: szukam chetnych na podroz do Plocka autokarem badz busem, moznaby sprobowac tez pksem, jak ktos wie to jaki tam koszt tego wyjazdu, chetnych do wyjazdu prosze o tel. 606894989

brevery
07-10-2003, 18:47
Słuchajcie...po co sie rozwodzić?Adiq mówiłeś nie na temat(Wyjazd do Płocka!)... '8 :rotfl: . Jeśli bemowiak woli zobaczyć koszykówke-JEGO SPRAWA!Nie musisz sie nikomu chłopie tłumaczyć.Twoja sprawa.My wybieramy Płock Ty-kosza.Co do wyjazdu to nadal niewiem jak z tymi biletami?Chciałem jechać po nie jutro i niewiem czy jest sens wogóle...

E_L_K_T_R_Y_K
07-10-2003, 18:57
Shorin: moze ja byłbym chetny

Shorin
07-10-2003, 19:31
Oki, przydałoby się zebrać grupę ok. 30 osób do np. pks'u, moze jak ktos bedzie cos wiedzial o jakims duzym transporcie (pks lub specjalny autobus) dzwoncie. Otu(L)

E_L_K_T_R_Y_K
07-10-2003, 19:43
a ile osob jest chetnych ?

Kawa
07-10-2003, 21:06
Oki, przydałoby się zebrać grupę ok. 30 osób do np. pks'u, moze jak ktos bedzie cos wiedzial o jakims duzym transporcie (pks lub specjalny autobus) dzwoncie. Otu(L)
Tam jezdzi napewno polski ekspress, ale jeśli miałoby się tamnim jechać tomusi byc mocna grupa gdyż oni zawsze mają komitet powitalny na stacji. A jak bedzieduzo ludzi tolepiej wynając autokar.

Cipciuś
07-10-2003, 21:13
Jakbyscie jednak wynajmowali jakis transport wieksza grupa to mam 2 chetnych 8)

*PRZEMO*
07-10-2003, 21:14
no to tez mowie moze jakis bus zorganizowac?? ;)

Grochów
07-10-2003, 21:26
Co do Płocka,to wole obejrzeć drużyne która jest dobra i umie grać a Wisły po pucharach niemam już takiej wielkiej chęci oglądać,jeżeli by prezętowali lepszy poziom to bym pewnie starał sie jechać
Heh,jeżeli Ty chodzisz na mecze jedynie w celu oglądania piłkarzy to jestem w szoku 8- Tym bardziej wyjazd - jeździ sie przede wszystkim dla przygód itp.dopiero później dla samego meczu(przynajmniej dla mnie i osób,które znam).
A teraz do reszty:
Tak najeżdżacie na Bemowiaka,że ma wymówki,a do większości można się by tak czepić o każdy inny wyjazd :> :/,choć z drugiej strony jest to słaba wymówka...
Na tym proponuje skończyć ten wątek i skoncentrować się tu tylko na wyjeździe do Płoca.

bemowiak
07-10-2003, 21:30
Co do Płocka,to wole obejrzeć drużyne która jest dobra i umie grać a Wisły po pucharach niemam już takiej wielkiej chęci oglądać,jeżeli by prezętowali lepszy poziom to bym pewnie starał sie jechać
Heh,jeżeli Ty chodzisz na mecze jedynie w celu oglądania piłkarzy to jestem w szoku 8- Tym bardziej wyjazd - jeździ sie przede wszystkim dla przygód itp.dopiero później dla samego meczu(przynajmniej dla mnie i osób,które znam).

To jest trudnie do zrozumienia że chce iść na kosza? czekałem na ten mecz od zakończenia poprzedniego sezonu (od maja) teraz jak jeszcze nie będzie meczu z Wisła i nieuda sie pojechać do Kołobrzegu to tym bardziej wole iść na kosza.

Tupcia
07-10-2003, 22:22
HALOOOOOO!!! zmienmy temat!!!!!!!!
Bo to jest bardzo ważne - my z Kasją i jeszcze jedną panną chcemy BARDZO jechac do Płocka, ALE MUSIMY wiedziec, czy jet jakis autokar, i czy znalazły by sie dla nas 3 MIEJSCA!!!!

Bardzo prosimy o jakis kontakt czy cuś - powiedzcie, do kogo mamy sie w ogole zglaszać z tą sprawą!
KASJA i TUPA

Kasja
07-10-2003, 22:24
HALOOOOOO!!! zmienmy temat!!!!!!!!
Bo to jest bardzo ważne - my z Kasją i jeszcze jedną panną chcemy BARDZO jechac do Płocka, ALE MUSIMY wiedziec, czy jet jakis autokar, i czy znalazły by sie dla nas 3 MIEJSCA!!!!

Bardzo prosimy o jakis kontakt czy cuś - powiedzcie, do kogo mamy sie w ogole zglaszać z tą sprawą!
KASJA i TUPA
hehe czekamy na priv bo trzeba bedzie cos starszym zaczac sciemniac ;)
pozdr

elvi
07-10-2003, 22:30
Moze bedzie szansa na autokar. Kto chcialby jechac niech da znac na priv...

Adiq
07-10-2003, 22:32
Wszyscy poszukują miejsc w autokarze. Ja proponuję żebyście zaczęli sami myśleć o wynajęciu jakiegoś autokaru. Na tym forum jest pełno chętnych osób. Na Legia.net również więc komplet byłby gwarantowany.

Seba(L)
07-10-2003, 23:56
Najlepiej jakby był specjalny , bo w wiekszej grupie ciekawiej.Jakby był jakiś autokar to ja z kumplem bysmy sie łapali.

Jawor_CDR
08-10-2003, 07:49
Jadziem do Płocka i niech nas bedzie ten 1000, w końcu to najblizszy wyjazd (chyba, że Świt i Polonia to "wyjazdy" '8 ) a i dla tych co nigdy nie byli to dobry place na debiut. A więc jedziemy :armia:

Sam zaliczyłem debiut wyjazdowy w Płocku '8 i bylo kozacko! Polecam bo to niedaleko i w miare wczesnie jest sie w domu (jesli jest sie z Warszawy). Ja z kumplami bylismy okolo 1 w nocy wiec jak ktos jedzie w tajemnicy oprzed rodzicami to moze sciemnic ze np. na impre uderza :banan: :nir: :party: :lz: :lp: :pijaki: :pijok:

Lolek
08-10-2003, 08:28
Może żeby nie robić burdelu, kto jest chętny albo ma sprawdzonych znajomych którzy chcą jechać, niech wyśle maila do jednej, zaufanej osoby, a ta będzie co dwa-trzy dni podawała stan listy. Na tej podstawie będzie można ocenić, czy warto kołować transport, jaki i ew. ile.

Kasja
08-10-2003, 09:01
Może żeby nie robić burdelu, kto jest chętny albo ma sprawdzonych znajomych którzy chcą jechać, niech wyśle maila do jednej, zaufanej osoby, a ta będzie co dwa-trzy dni podawała stan listy. Na tej podstawie będzie można ocenić, czy warto kołować transport, jaki i ew. ile.
i jeszcze chcialabym wiedziec jak to bedzie z biletami...
kiedy trzeba je kupic itp...
bo rozne rzeczy juz o tym slyszalam i teraz to juz sama nie wiem... :/

Grochów
08-10-2003, 09:15
i jeszcze chcialabym wiedziec jak to bedzie z biletami...
kiedy trzeba je kupic itp...
bo rozne rzeczy juz o tym slyszalam i teraz to juz sama nie wiem... :/
Biletów napewno starczy -- dali 1000 !

kamyk
08-10-2003, 10:19
nio widze ze niezla dyskusia tu sie odbywa iletow nam przeznano 1000 wiec z biletami nie powinno byc problemu! jak bym mial fundusze to i ja bym pojechal ale dlamnie wsumie kazdy wyjazd nawet u soiebie jest wyjazdem...

Seba(L)
08-10-2003, 10:27
Ja juz bilety zakupiłem.Jesli chodzi o kolejki to takowych nie zauwazono.
Wynajecie 50 osobowego autokaru do Płocka kosztuje 800 zł+ 7%vat.czyli koszt na głowe nie przekroczyłby 20 zeta.

vit
08-10-2003, 11:10
Ja + 3osoby piszą sie na autokar. Jesli bedziecie cos wiedzieli to uprzejmie prosze o kontakt na gg:3352402. Pozdrawiam. ps. dyskutowac to wy potraficie :buhaha:

brevery
08-10-2003, 14:08
Ja rówienież mam juz bilet.Byłem o 9 pod kasami(zrywka z 2 lekcji) i byłem pierwszy:) W godzine otwarcia było nas jakieś 20 osób.Mam bilecik numer 1001 :hmm: 8)
Pzdr Brevery

Afgan
08-10-2003, 14:31
ja bylem po bilety kolo 12 i bylo pusto nie widzialem nikogo poza kolegami z ktorymi tam pojechalem :>

Grochów
08-10-2003, 14:47
ja bylem po bilety kolo 12 i bylo pusto nie widzialem nikogo poza kolegami z ktorymi tam pojechalem :>
To z jednej strony dobrze,bo ja np.mam jeszcze przed Plockiem dobry wyjazd i bilety kupie dopiero na ostatnia chwile...
W ogóle czemu tak wczesnie zaczeli sprzedarz...??

Ostry
08-10-2003, 16:23
Wie ktos może czy jakaś ekipa miała w Płocku problemy z wejściem ze względu na brak kart ?
Ja myślałem żeby pojechać na ten mecz i zaliczyć w końcu mój wyjazdowy debiut :) ,ale musiałbym tam pojechać z tatą.Samego by mnie rodzice nie puścili.

Kasja
08-10-2003, 16:30
Wie ktos może czy jakaś ekipa miała w Płocku problemy z wejściem ze względu na brak kart ?
Ja myślałem żeby pojechać na ten mecz i zaliczyć w końcu mój wyjazdowy debiut :) ,ale musiałbym tam pojechać z tatą.Samego by mnie rodzice nie puścili.
ja tez chce zaliczyc teraz pierwsza wyjazdowke :P
starzy tez by mnie nie puscili wiec od czego sa sciemy? :)
nie mozesz powiedziec ze jakas impreza czy cos takiego??? :D

*PRZEMO*
08-10-2003, 16:31

to bierz ojca i wyjezdzaj :D
ja jade prawdopodobnie z kumpla wujkiem czy jakos tak ;)

Ostry
08-10-2003, 16:35
ja tez chce zaliczyc teraz pierwsza wyjazdowke :P
starzy tez by mnie nie puscili wiec od czego sa sciemy? :)
nie mozesz powiedziec ze jakas impreza czy cos takiego??? :D

Nie za bardzo chodzę na impezy,aż tu nagle w dniu meczu naszła mnie ochota żeby się jednak przejść :)
Rodzice mają do mnie spore zaufanie,nie chcę go nadszarpnąć.Ale myslę,że tata się zgodzi ;)
Kiedyś nie chciał nic słyszeć o meczach,aż w końcu zabrałem Go na derby z Polonią z mistrzowskiego sezonu,od razu Mu się spodobało.Teraz tata chodzi na Legię z wielką chęcią. Kto wie,może już na wiosnę razem bedziemy jeździli na wszystkie wyjazdy? :D

czesiek
08-10-2003, 17:33
Wszyscy poszukują miejsc w autokarze. Ja proponuję żebyście zaczęli sami myśleć o wynajęciu jakiegoś autokaru. Na tym forum jest pełno chętnych osób. Na Legia.net również więc komplet byłby gwarantowany.
Adiq, ja jestem za. Nie wiem czy będę jechał (ach, ten pierwszy raz '8 ), ale jest u nas na forum kilka osób chętnych, którzy poszukują środka transportu. Nie wiadomo czy będzie pociąg. Poza tym autokar nie jedzie przez Kutno. Kumaci wiedzą o co biega.

vit
08-10-2003, 18:34
Karty wyjazdowe nie będą obowiązywaly,dowiadywalem sie dzis na Legii.Facet od karnetow mowil mi tylko o jakis piecątkach,pewnie chodzilo mu o to ze bilety sprzedawane w Warszawie bedą mialy jakis stempel. No i co z tym autokarem bo ja juz sie spakowalem :/ .pozdro

MTP
08-10-2003, 19:14
Ja jeżdze ze starym(a czasami z braćmi) i mi to ujmy nie przynosi więc biercie Ojców i do Płocka.Raz wybrałem sie sam właśnie do Płocka,w domu byłem koło 12 stara oczywiscie wrzeszczała gdzie byłem a stary jak było na meczu!Założe się że jakby sam nie jeżdził to bym miał prze......!

NORBI
08-10-2003, 19:51
Mogę dać namiar na ośmio osobowego busa.Wychodzi po ok.40zł.za twarz w obydwie strony.

Grochów
08-10-2003, 20:20
Mogę dać namiar na ośmio osobowego busa.Wychodzi po ok.40zł.za twarz w obydwie strony.
Drooogo :/ Ja tam będę kombinował z autokarem(to wyjdzie jakieś 20-25 zł w obie strony)...
A tutaj nikt nie podejmuje sie wynajęcia autokaru...?:>

Dziubek
08-10-2003, 20:39
Właśnie straszny problem z tym transportem!!! Ja jade jak narazie z dwoam kolegami i jakiś tam transport kołujemy. Nie wiem jak to będzie, ale jest jeszcze czas, jest jeszcze czas!!! :)

szczepan
08-10-2003, 21:14
ok okolo 15:30 razem ze Struchem i Jurasem bylismy pod kasami i babka powiedziala ze dzisiaj poszlo zaledwie 100 biletow wiec tyhc napewno nie zabraknie...

ps
czy kazdy z Was ma z tylu Jelenia :buhaha: :buhaha:
wogole te ich bilety mnie rozbily :buhaha: :buhaha:

Seba(L)
08-10-2003, 22:44
Ja tez mam Jelenia z tyłu.A te bilety wogóle nie zły brecht , ni to wpół zgjąć ni to w kieszeń wsadzić.Taka tekturka fajna nie?I jeszcze ta pieczatka sektor e .

Afgan
09-10-2003, 06:35
ja mam bilet z nr 1028... :> '8

Agusia!
09-10-2003, 06:38
z własnych doświadczen wyjazdowych wiem ze podrozowanie busem na wyjazdy nie nalezy do najbezpieczniejszych

ale nie chce rozwijac tego tematu, bo był on walkowany na wielu forach kibicowskich na wiosne 8)

Pesto
09-10-2003, 09:36
Adiq, ja jestem za. Nie wiem czy będę jechał (ach, ten pierwszy raz '8 ), ale jest u nas na forum kilka osób chętnych, którzy poszukują środka transportu. Nie wiadomo czy będzie pociąg. Poza tym autokar nie jedzie przez Kutno. Kumaci wiedzą o co biega.

patrzcie go , kómaty cfaniak ... nikt niewtajemniczony nie wie , że Kutno to widzewskie ćwoki z epoki kamienia łupanego :>

Mrozik
09-10-2003, 13:07
Widze że Płock to pierwszy wyjazd wielu osób :) Mój też :] :banan: że nei trzeba kart wyjazdowych :+:

PRASKI
09-10-2003, 13:09
Ale macie ludzie chore akcje. Chłopak woli koszykówke - jego sprawa, nie rozumie czym jest wyjazd (bo dla mnie na pewno nie ogladaniem piłkarzy wisły płock w akcji) - jego sprawa, lubi sie ponapinać - też jego sprawa. I tyle na ten temat.
Co do pociągu o który ktoś tam wczesniej pytał to z tego co wiem to z Warszawy nie ma połączenia do Płocka :buhaha:
Jadziem do Płocka i niech nas bedzie ten 1000, w końcu to najblizszy wyjazd (chyba, że Świt i Polonia to "wyjazdy" '8 ) a i dla tych co nigdy nie byli to dobry place na debiut. A więc jedziemy :armia:

:D

napiszcie coś o biletach, czy trzeba mieć te karty itp.

Bonhart
09-10-2003, 13:29
Nie wiecie czy sa jeszcze bilety? Bo chyba, wbrew mojej deklaracji
z forumowych "skazanych...", przejade sie na ten mecz.
Jak ktos wie niech da znac.

odp. : BILETY SĄ, KART NIE POTRZEBA.

*PRZEMO*
09-10-2003, 13:56
kufa tak duzo osob jedzie (ja tez :] ) i zadnego specjala?! :hmm: to nie do pomyslenia :/

*PRZEMO*
09-10-2003, 13:58
jak gdzies jest wolne miejsce to ja jestem chetny :D '8 8)

Lolek
09-10-2003, 14:24
Pisałem raz, napisze drugi - niech jedna osoba zbiera dane (wystarczą na początek ksywy) osób, które jadą (jadą a nie chcą jechać). Zacznijmy od tego. Jak będzie odpowiednie zainteresowanie, znajdzie się transport. I tyle.

Seba(L)
09-10-2003, 14:50
Pisałem raz, napisze drugi - niech jedna osoba zbiera dane (wystarczą na początek ksywy) osób, które jadą (jadą a nie chcą jechać). Zacznijmy od tego. Jak będzie odpowiednie zainteresowanie, znajdzie się transport. I tyle.

Ja i kumpel jedziemy na 100% i bylibyśmy zainteresowani.

Bonhart
09-10-2003, 15:20
Ej no ludzie! Sa jeszcze bilety? A jesli tak to po ile?

NORBI
09-10-2003, 15:36
Właśnie wróciłem z Legii.Jak poinformowała mnie miła pani w kasie,na chwilę obecną,zostało sprzedanych ok 200 biletów .Coś mało!! :fu:

Lolek
09-10-2003, 15:41
A do kiedy ma być prowadzona sprzedaż biletów?

bar
09-10-2003, 15:50
kibicujesz legii czy może idzieszna polonię z notecią jestem z inowrocławia kocham legię i noteć.jak pódziesz na kosza to bądż za notecią

NORBI
09-10-2003, 15:55
A do kiedy ma być prowadzona sprzedaż biletów?

Z tego co pamietam to do przyszłego piątku.

Kasja
09-10-2003, 15:57
Nareszcie mam :D
hehe nr 1402 :D
fakt bilet smieszny z tym Jeleniem i w ogole ale wazne ze jest :D

Afgan
09-10-2003, 16:22
z 700 osob nas pojedzie, pewnie bedzie tez taka opcja ze pojada osoby bez biletow i kupia je na miejscu 8)

szczepan
09-10-2003, 17:55
ja mam bilet z nr 1028... :> '8

01052 :D

szczepan
09-10-2003, 17:56
Nareszcie mam :D
hehe nr 1402 :D
fakt bilet smieszny z tym Jeleniem i w ogole ale wazne ze jest :D

noprosze czyli dzisiaj poszlo 400 biletow :D

Mrozik
09-10-2003, 18:45
nie możliwe bo ja byłem o 16.30 prawie pusto było i mam bilet numer 1192

Seba(L)
09-10-2003, 18:47
nie możliwe bo ja byłem o 16.30 prawie pusto było i mam bilet numer 1192

To juz wiemy ze kobita w kasie nie sprzedaje biletów po kolei.

NORBI
09-10-2003, 19:06
Mam podobne odczucie.Kiedy pytałem o ilość sprzedanych biletów ,pani powiedziała (jak wcześniej pisałem ) że ok 200 a była godz.16.15 i ani jednej osoby poza mną.

Kasja
09-10-2003, 19:20
no ja bylam przed 15...
byly tam moze ze 3 osoby jeszcze ale nie w kolejce przy kasie, wiec nie wiem... :P

Sharn
09-10-2003, 19:31
Ja dopiero w Płocku kupię, bo nie mam kiedy jechać na Legię :*

Cypis
09-10-2003, 20:24
To moze ci jutro kupic? Mieszkamy niedaleko wiec nie bedzie problemu.

Tupcia
09-10-2003, 20:56
1401.
o Jeleniu juz nie bede mówić... Jaki przystojniak z niego:D nie no, ssspoko;))
A w ogoel zdziwiłam sie, ze tak wczesniej je juz sprzedaja. Myslę, że częśc się nawet nei zorientowała, ze to juz, w przyszlym tygodniu będa kupowac;))

Taaaaa... jadę, normlanei debiut... SZIT< tylko wezcie jakis autokar zrobice, bitte!

Chester
09-10-2003, 20:59
Trzeba i na legialive popisać! Witam!

Otóż jeśli chodzi o PKP to jest bezposredni pociąg, ale wyjeżdża z wawy przed 18 a wraca następnego dnia :( Inne połączenia nie są nawet tak uciążliwe, ale trzeba liczyć się z przesiadkami choćby w Łowiczu i wspomnianym Kutnie! Nie są złe PKS-y! Bilet studencki kosztuje w granicach 10-12 złotych, ale po meczu nie da rady tym wrócić, bo już nic jeździć nie będzie... Pozostaje jednak zorganizowanie autobusu albo własna furka...

Kasja
09-10-2003, 21:01

Otóż jeśli chodzi o PKP to jest bezposredni pociąg, ale wyjeżdża z wawy przed 18 a wraca następnego dnia :( Inne połączenia nie są nawet tak uciążliwe, ale trzeba liczyć się z przesiadkami choćby w Łowiczu i wspomnianym Kutnie! Nie są złe PKS-y! Bilet studencki kosztuje w granicach 10-12 złotych, ale po meczu nie da rady tym wrócić, bo już nic jeździć nie będzie... Pozostaje jednak zorganizowanie autobusu albo własna furka...
no jak nie?
przeciez w soboty ostatni z Plocka do WWA jest ok 23 wiec lajtowo da sie wyrobic :P

Chester
09-10-2003, 21:14

no jak nie?
przeciez w soboty ostatni z Plocka do WWA jest ok 23 wiec lajtowo da sie wyrobic :P

Jeśli tak to sorry, ale nie wiem czy się wszyscy zmieszczą? ;)

ems
10-10-2003, 01:01
z 700 osob nas pojedzie, pewnie bedzie tez taka opcja ze pojada osoby bez biletow i kupia je na miejscu 8)

mysle, ze bedzie 1000

Sharn
10-10-2003, 09:07
To moze ci jutro kupic? Mieszkamy niedaleko wiec nie bedzie problemu.

Dzięks wielkie.

Raffi
10-10-2003, 10:19
Dzisiejszy PS pod artykułem o kibicach Legii podaje, że w dniu meczu z Wisła P. będzie zbiórka chętnych - tak, aby możliwie dużo pojazdów wyruszyło razem jedną kolumną. Czas- 14.00. Miejsce - pod Torwarem.

Kasja
10-10-2003, 10:21
Dzisiejszy PS pod artykułem o kibicach Legii podaje, że w dniu meczu z Wisła P. będzie zbiórka chętnych - tak, aby możliwie dużo pojazdów wyruszyło razem jedną kolumną. Czas- 14.00. Miejsce - pod Torwarem.
buuuu balam sie ze to bedzie tak wczesnie... ehhh :/
hehe jestem ciekawa jak moim starym wcisne bajke ze ide na impreze o 13 :P

Siekier
10-10-2003, 11:34
hehe powodzenia ;)

Dziubek
10-10-2003, 13:28
A zmiescimy się wszyscy do tych samochodów?? Czy ktos przewidział sytuacje gdybyśmy sie ni pomieścili, bo tak na mój chłposki rozum to tych aut musi być koło 200!!!! Licząc że do każdego wejdzie 5 osób i będzie nas komplet!!!

Lolek
10-10-2003, 13:32
Masz oddzielny watek zalozony przez Raffiego, gdzie wpisuja sie zainteresowani wyjazdem autokarowym. Jesli nie masz opcji na samochod, jest to jakies wyjscie.

Dziubek
10-10-2003, 13:38
Masz oddzielny watek zalozony przez Raffiego, gdzie wpisuja sie zainteresowani wyjazdem autokarowym. Jesli nie masz opcji na samochod, jest to jakies wyjscie.

Tam też sie wpisałem :) , ale tak pytam bo sądziłem że będzie tylko transport samochodowy? :hmm:

Toudi
10-10-2003, 13:49

Możesz powiedzieć że jedziesz do koleżanki na działkę na grilla, powiedz jeszcze że to jest koleżanki 18 stka to da Ci kase na prezent... ;) heheheh... Ja na autokar też sie pisze z kolegą...

HOOLSHWDP
10-10-2003, 13:56
A zmiescimy się wszyscy do tych samochodów?? Czy ktos przewidział sytuacje gdybyśmy sie ni pomieścili, bo tak na mój chłposki rozum to tych aut musi być koło 200!!!! Licząc że do każdego wejdzie 5 osób i będzie nas komplet!!!

To nie sa samochody Stowarzyszenia. Kazdy przyjezdza swoim.

vit
10-10-2003, 14:26

:buhaha: :rotfl:

el majoneze
10-10-2003, 15:58
hmm..ej mam pytanie do kogos kto już byłw Płocku..jak tam sie wjezdza pod sektor gosci?bo ja bede pewnie pozniej samochodem jechał niz o 14..a na tym stadionie kiedys grałem(w sumie to na bocznym boisku ale zawsze:) )i z tego co pamietam to tam nie ma jakiegos odzielnego wejścia..ale jak ktos cos wie to bede wczieczny..:)
TUPA pasuję Ci ten Jeleń nie ma co..:)napewno jedziesz autokarem a nie z nami?

Siekier
10-10-2003, 16:33
cholera mam jakieś dziwne przeczucie że coś z tym przejazdem do Płocka i z powrotem nie wypali ! Jak będzie coś konkretnie wiadomo z przejazdem to dajta ludziska mi znać moje gg.4855230 lub na priva ;)

MTP
10-10-2003, 21:45
Dzisiaj po meczu usłyszałem rozmowe Dmoszyńskiego z jakims kibicem i powiedział że bilety TYLKO w Warszawie a jak zabraknie to przyszlą wiecej.Spoko gość!A z wyjazdem fur to obawiam sie że policjantki mogą się przywalic!
A w Płocku ma królowac Legia gol alez alez

Dziubek
10-10-2003, 21:53
Co się tak wszyscy śmiejecie z mojego pytania, po prostu pytałem sie jak to będzie rozwiązane, bo rzeczą oczywista jest że NIE są to samochody stowarzyszenia tylko noramlnych kibiców!!!!!!

HOOLSHWDP
10-10-2003, 21:55
Dzisiaj po meczu usłyszałem rozmowe Dmoszyńskiego z jakims kibicem i powiedział że bilety TYLKO w Warszawie a jak zabraknie to przyszlą wiecej.Spoko gość!A z wyjazdem fur to obawiam sie że policjantki mogą się przywalic!

A co do tego ma policja. Jesteśmy normalnymi użytkownikami polskich wspaniałych dróg. Poprostu jakoś tak się zebrało że tyle osób chce odwiedzić Płock tego dnia i wszyscy wyruszą o godz. 14.

P.S
Uważajcie na mnie po drodze :rotfl:

Aigel
10-10-2003, 22:21
Dobry pomysl z tym wyjechaniem razem, mam tylko pytanie gdzie te samochody w Plocku beda stac bo nie chcial bym wrocic bez szyb itp

HOOLSHWDP
10-10-2003, 22:25
Dobry pomysl z tym wyjechaniem razem, mam tylko pytanie gdzie te samochody w Plocku beda stac bo nie chcial bym wrocic bez szyb itp

No i tu kolega poruszył bardzo ważny temat. Mój ojciec zna pana Zubrzyckiego (kiedyś ochraniał Legie a teraz Wisła Płock, zajmuje się także COS-em) no i dowiedział się, że w Płocku jest tragedia z parkingami :/ :fu: . No ale trzeba zaryzykować :rotfl: . Do odważnych świat należy :a4: :box:

Kawa
10-10-2003, 22:26

A co do tego ma policja. Jesteśmy normalnymi użytkownikami polskich wspaniałych dróg. Poprostu jakoś tak się zebrało że tyle osób chce odwiedzić Płock tego dnia i wszyscy wyruszą o godz. 14.

P.S
Chyba sam nie wierzysz w toco piszesz. Jak policja bedzie chciała to zrobi co jej sie podoba.

HOOLSHWDP
10-10-2003, 22:27

P.S
Chyba sam nie wierzysz w toco piszesz. Jak policja bedzie chciała to zrobi co jej sie podoba.

Przecież nie zatrzymają wszystkich :hmm: . Tak mi się wydaje. :/ A co im bedziemy przeszkadzac :rotfl:

Tupcia
11-10-2003, 00:19

Jelen - no ba ze mi pasuje :buhaha: :buhaha: No a z tym wyjazdem.. ponoc nie ma juz dla mnie miejsca!!!! Wez- bez kitu, boje sie przypału... Nie wiem - musze jeszcze przemyslec, mowic rodiznei czy nie... bo kurna, z domu bede musiala wyjsc na imrpeze o 12.20 zeby do autokaru dojechac:P

Kasja
11-10-2003, 00:21

Jelen - no ba ze mi pasuje :buhaha: :buhaha: No a z tym wyjazdem.. ponoc nie ma juz dla mnie miejsca!!!! Wez- bez kitu, boje sie przypału... Nie wiem - musze jeszcze przemyslec, mowic rodiznei czy nie... bo kurna, z domu bede musiala wyjsc na imrpeze o 12.20 zeby do autokaru dojechac:P
Tupa pamietaj jaka jest miedzy nami umowa...
nawet nie ma takiej opcji zebys nie pocjechala...
bo wtedy co???
kto mnie przygarnie??? :P

Łysolek
11-10-2003, 00:23
:>

Kasja
11-10-2003, 00:26
no wiem, ze ty chetnie ;)
ale ktos kto jedzie do Plocka... ;)

Cypis
11-10-2003, 02:28
Kasja ja z checia bym Cie przygarnol ale sam szukam transportu :/ Bilecik juz mam

Kasja
11-10-2003, 07:34
Kasja ja z checia bym Cie przygarnol ale sam szukam transportu :/ Bilecik juz mam
no to my z Tupa stoimy na tym samym... Oprocz tego, ze jedziemy i ze jedziemy razem nie wiemy jeszcze nic ;)
Wiec w razie czego mozesz poszukac transportu z nami ;)

NORBI
11-10-2003, 10:26
"
Stowarzyszenie Sympatyków Legii Warszawa organizuje 2 autokary do Płocka. Cena biletu wynosi: 20zł (za przejazd) + 15zł (bilet na mecz). Informujemy jednocześnie, że bilety na autokar będą mogli kupić jedynie posiadacze wejściówek na mecz.
We wtorek, między 14 a 17 bilety na autokar kupować będą mogli wyłącznie członkowie Stowarzyszenia. W środę i czwartek prowadzona już będzie sprzedaż "otwarta". Ilość miejsc w autokarach ograniczona: 96."

PRASKI
11-10-2003, 10:59
"
Stowarzyszenie Sympatyków Legii Warszawa organizuje 2 autokary do Płocka. Cena biletu wynosi: 20zł (za przejazd) + 15zł (bilet na mecz). Informujemy jednocześnie, że bilety na autokar będą mogli kupić jedynie posiadacze wejściówek na mecz.
We wtorek, między 14 a 17 bilety na autokar kupować będą mogli wyłącznie członkowie Stowarzyszenia. W środę i czwartek prowadzona już będzie sprzedaż "otwarta". Ilość miejsc w autokarach ograniczona: 96."

:* , a przejazd pociągiem w jedną strone :25 zeta(przynajmniej tak mi powiedziała baba z informacji)

Tupcia
11-10-2003, 11:17
Taaa... no to super:)
Kasja - w takim razie widzimy się we srode pod stadionem:D
Boże...I znow mam stresy co robic! :fu:

Dziubek
11-10-2003, 11:33
Ale troszke mało dali tych miejsc: 96!!! Powinni conajmnie dać 4 autokary, sądze że spokojnie by się zapełniły!!!

Mrozik
11-10-2003, 11:42
A ja chciałbym zeby wszystkie 1000 biletów poszło :) JAki wyjazd by był :)

Kasja
11-10-2003, 15:29
Taaa... no to super:)
Kasja - w takim razie widzimy się we srode pod stadionem:D
Boże...I znow mam stresy co robic! :fu:
no proste :D
jeszcze sie dzis na imprezce ustawimy ;)

szczepan
11-10-2003, 15:37
DOBRA POSLUCHAJCIE AUTOKARY AUTOKARAMI ALE JEZELI MOZECIE TO KOMBINUJCIE AUTA I AUTAMI JAZDA!!! WIECIE JAKI TO BEDZIE KONWOJ I ZADNE TEKSTY W STYLU AUTOBUSEM WYGODNIEJ! CZY AUTOBUSEM FAJNIE! BRAC FURY!

m84
11-10-2003, 16:15
Ja tam zdecydowanie bym chcial samochodem ale chyba predzej pojade jakims busem albo autobusem. Po prostu ze wzgledu na to ze autem nie mam jak i z kim. Jak ktos ma samochod to nie chce byc kierowca bo ma zamiar np.pic. Dlatego trudno bedzie z samochodem...

Zajacc
11-10-2003, 16:40
Wlasnie... ma ktos miejsce w furze? '8 bo moze i mnie sie uda pojechac... :]

HOOLSHWDP
11-10-2003, 19:25
DOBRA POSLUCHAJCIE AUTOKARY AUTOKARAMI ALE JEZELI MOZECIE TO KOMBINUJCIE AUTA I AUTAMI JAZDA!!! WIECIE JAKI TO BEDZIE KONWOJ I ZADNE TEKSTY W STYLU AUTOBUSEM WYGODNIEJ! CZY AUTOBUSEM FAJNIE! BRAC FURY!

Ja w planach miałem jazde samochodem, ale niestety mój poldek, a dokładnie instalacja LPG zawiodła (spory koszt naprawy) i jade autokarem (taki mam zamiar :> ).

MTP
11-10-2003, 20:01
Ja byłem w Płocku 2 razy i wiem ze jest tam spory parking dla kibiców gości i bezpieczny!Nie ma obaw o szyby!

Bonhart
11-10-2003, 21:22
Sorki, nie wie ktos, czy jutro (niedziela) kasy sa otwarte? I od ktorej
beda sprzedawac bilety w poniedzialek?

PS> Tak a propos - jeszcze tydzien do meczu, a juz zapisane 7 stron
topicu '8 Az strach ile bedzie po meczu :help: :>

Długi123
11-10-2003, 23:20
Właśnie,ludzie darujcie sobie jakieś picie czy coś jak macie samochód,naprawdę ciężko jestdojechac na ten mecz więc pomózcie sobie,nie jedzcie autokarem jak mozecie smochodem własnym z 4 pasażerami,wtedy dzięki wam 5 osób więcej pojedzie,namawiajcie znajomych by brali fury!!

Mrozik
11-10-2003, 23:30
Ale mobilizacjaw naszych forumowych szeregach na ten mecz :)

Siekier
11-10-2003, 23:32

no ta a ja nie mam fury ani prawka (niepełnoletni) i co mam zrobić ?! busem miałem z forum ale teraz się okazało że coś nie wypaliło no i dupa ! Ze stowarzyszeniem tak mi się wydaje że się nie zmieszcze (niecałe sto miejsc zapełni się bardzo szybko) , a nikogo nie znam kto jedzie tam autem więc HELP !
chce jechać :fu: ;(

Długi123
11-10-2003, 23:44
A nie namówisz kogoś?Ojca albo kmpel jakiś może ma ojca kibica,wystarczy go namowić,zabrac jeszcze ze 2 kolegów i jedziecie!!Dla rodziców "innych" jako argument polecam artykuł z piątkowego przeglądu sportowego

Sharn
12-10-2003, 00:05
Denerwują mnie teksty że samochodu niema, prawka albo kierowcy. A pekaes znacie? Jak komuś zależy zawsze dojedzie. :/

Pęknie tysiaczek wg. mnie.

emde
12-10-2003, 00:18
A co z parkingiem? Jest tam jakis przy sektorze gosci czy lepiej zostawic gdzies samochod na miescie?

ems
12-10-2003, 00:24
jest

*PRZEMO*
12-10-2003, 07:34
racja, nie kazdy ma samochod. Ja naprzykład mam ale musiałbym scieme puscic ze jade gdzei indziej ;) no i jeszcze moze by sie mi rozpieprzył poniewaz to taki samochod a co pozniej zrobie zadzwonie do starego ipowiem a wiesz wycieczka z panna mi sie przedłuzyła i znalałem sie w płocku 8- :rotfl:
przeciez autokary i busy rowiez moga jechacw kolumnie samochodow!! 8)

Długi123
12-10-2003, 09:06
Parking jest tam dobry,duży i bezpieczny.Kombinuj auto chłopie,ściemniaj,że gdzies indziej,jak jest możliwość trzeba z niej kożystać bo kibiców mnóstwo nie ma jak dotrzeć!!

NORBI
12-10-2003, 09:46
Jesli ktos będzie kupywał bilet to niech grzecznie zapyta panią w kasie o ilość sprzedanych biletów.I oczywiście napisze na forum.

vit
12-10-2003, 11:21
Jeśli ktos ma samochód ,to niech nim jedzie na mecz.Wkurzaja mnie osoby ktore mają auta ale nimi ie jadą bo to i tamto :fu: ! WIele osób takich jak ja nie ma auta i jedynym sposobem dostania sie do Plocka są autokary stowarzyszenia w ktorych jest tylko 96 mejsc.Wiec uprzejmie prosze osoby z samochodami: NIE ZAJMUJCIE MIEJSC KIBICOM KTORZY NIE MAJĄ JAK DOJECHAC NA MECZ!!! pozdro.

Długi123
12-10-2003, 12:37
Dokładnie tak,jak macie samochody to nie zajmujcie miejsc w autokarach osobom które nie mają innej możliwości dojechania a jak macie miejsce w samochodzie to zabierzcie kogoś z soba,niech da wam 15 zł na wache,ale niech jedzie!!

fc Legii z Brodnicy
12-10-2003, 17:53
mam pytanie-w piatek tez bede mogl jeszcze dostac bilety w wawie do plocka(czy odsylaja je wczesniej?)bo dopiero w piatek bede mogl przyjechac po bilety o ile jeszcze zostana ;) (tak wogole orientuje sie ktos ile jeszcze biletow zostalo?z gory wielkie dzieki za odpowiedz jak mozecie to piszcie codziennie o sytuacji z biletami,a jak jeszcze bedzie mozna dostac bilety w piatek to do ktorej beda kasy otwarte?pozdro!

Raffi
12-10-2003, 18:13
Ktoś tu wcześniej podawał, że sprzedaż prowadzona jest do piątku włącznie(?). Poza tym na meczu z Iraklisem podano, że prezes Wisły Płock zapowiedział, iż każdy kto przyjedzie, zostanie wpuszczony, nawet jeżeli wcześniej nie kupił biletu.

m(L)ody
12-10-2003, 18:51
Chciałem się dowiedzieć czy bilety będą sprzedawane od wtorku czy od środy??? A poza tym czy trzeba osobiście kupować bilety czy może kupić jedna osoba kilka biletów?? I czy trzeba jakieś dane osobiste czy coś???
Z góry dzięki!!!!! :look: ;)

Długi123
12-10-2003, 18:57
Jak macie możliwość jechac autami do je bieerzcie,z autokarami są problemy.Stowarzyszenie załatwia 2,ja staram się o 1 ale jest już pełny jak się go uda załatwić.Próbójcie sami załatwiać autokar.Z tą firmą nie rozmawiałem bo meila nie mogłem wysłać.
Bilety są już w sprzedaży od zeszłej środy,można kupić je bez żadnych dokumentów ile się chce.

m(L)ody
12-10-2003, 19:04
Ja jak będę jechał to na bank samochodem ale mam już komplet, dwie osoby pod torwarem a reszta by była zabrana po drodze!!! o jak pytałem o bilety to mi chodziło w jaki dzień w tym tygodniu zaczyna się sprzedaż bo napewno jutro nie sprzedają, a że można je kupić od zeszłego tygodnia to wiem!

LEGIA MISTRZ POLSKI 2004

PRASKI
12-10-2003, 19:41
a i jeszcze chciałbym sie zapytać o której powrót??

musze wiedzieć co mam mówić starym :>

m(L)ody
12-10-2003, 19:45
pOWRÓT PEWNIE KOŁO 22. TAK MI SIĘ WYDAJE.

HOOLSHWDP
12-10-2003, 19:49
pOWRÓT PEWNIE KOŁO 22. TAK MI SIĘ WYDAJE.

A mi się wydaje że źle ci się wydaje :> . Mecz jest o 18:15 - czas trwania do ok. 20:15, troche przetrzymania na sektorze i wychodzimy ok. 21. Podróż do domu jakieś 2/2,5 h czyli bedziemy ok. 23 - 24.

szczepan
12-10-2003, 21:07
m(L)ody: bilety sa juz w sprzedarzy od zeszlego tygodnia :/

Mrozik
12-10-2003, 21:15
ale on chyba pyta o nadchodzący tydzień 8)

szczepan
12-10-2003, 21:51
ale on chyba pyta o nadchodzący tydzień 8)

czyli od poniedzialku az do piatku/soboty pewnie...

m84
12-10-2003, 22:00
Szczepan jutro na pewno bądą sprzedawali bilety na mecz z Wisła?Nie od wtorku??

Mrozik
12-10-2003, 22:04
zadzwoń jutro do klubu i sie spytaj 8)

szczepan
12-10-2003, 22:09

wedlug mnie jutro normalnie sprzedaja bilety (jezeli kasy sa czynne) natomiast od wtorku to ma byc sprzedac miejscowek do autobusu najpierw SSLW a od srody reszta...

Długi123
12-10-2003, 22:28
UWAGA!!Jest altrernatywa,trochę droższa,ale do Płocka można na mecz pojechać PKS-em np o 13.45 z Dworca Zachodniego(w Płocku 16.18),koszt biletu 16 zł lub pociągiem 12.40 w Płocku 15.46 z 1 przesiadką.A o 21.40(w Wawie 23.35) za 18 zł lub 22.55(wa-wa 00.45) za 20 zł jest powrotny autobus.Skorzystajcie z tej możliwosci,lepiej dołożyć te 16zł(tyle drożej wyjdzie niż autokarem ze Stowarzyszeniem) niż nie być na takim wyjezdzie!!Więcej informacji na stronach http://www.pks.warszawa.pl/ramki.php i http://www.pkp.pl/pl/indexpl.html
Mozna też wracać nocnym pociągiem dla wytrwałych ale jest się ok 6.00 w Wa-wie,polecam PKS!!
Jedzcie!!

Mini
13-10-2003, 07:00
z buta bym na 6 wrócił z Płocka do Warszawy.

Długi123
13-10-2003, 11:17
To śmigaj pks-em :) .Narazie pomnoć sprzedano ok 400 biletów do Płocka,pozostałe będą w sprzedaży w czwartek i piątek w godz. 10.00-17.00

Dziubek
13-10-2003, 20:55
A co oni z tymi biletami tak wymyślili!!! Nie lepiej od razu sprzedawać bilety tylko na ostatnią chwile!!! Wszystko w tym krjau na ostatnią chwile!!!

szczepan
13-10-2003, 20:59
A co oni z tymi biletami tak wymyślili!!! Nie lepiej od razu sprzedawać bilety tylko na ostatnią chwile!!! Wszystko w tym krjau na ostatnią chwile!!!

moj drogi ja bilet mam od dawna wiec to raczej Ty czekales na ostatnia chwile...

Siekier
13-10-2003, 21:47

moj drogi ja bilet mam od dawna wiec to raczej Ty czekales na ostatnia chwile...

kuxwa ja też jeszcze nie zakupiłem i musze zerwać się w czwartek z buty (jaka szkoda) żeby jechać na Legie i kupić ! że też mi się dupska nie chciało wcześniej ruszyć :fu: !

fc Legii z Brodnicy
14-10-2003, 09:20
ale wczoraj sie wkurwilem :box: jechalem 180 km autobusem z brodnicy po bilety na plock a jak juz przyhjechalem to gosciu w kasie mi powiedzial ze beda dopiero od czwartku i to co pisali w internecie bylo przekrecone :fu: jak juz sie go spytalem czy bede mogl dostac bilety na sektor Legii tuz przed meczem w plocku nie byl mi wstanie powiedziec ani tez wytlumaczyc dlaczego na plakacie jest napisane ze bilety mozna nabyc tez 2 godziny przed meczem,na tym plakcie byly tez punkty w plocku gdzie mozna kupic bilety mam wiec pytanie czy otrzmam tam tez bilety na nasz sektor :hmm: gosciu mi mowil ze w sobote tez bedzie mozna kupic bilety ale nie byl w stanie powiedziec do ktorej,powidzcie mi co tu teraz zrobic :hmm: bo pojechac to pojade na 100% ;) tylko nie wiem gdzie bede siedzial mam nadzieje ze nie z nafciarzami :fu: Pozdro

Raffi
14-10-2003, 10:11
Na meczu z Iraklisem podano, że bilety będzie można nabyć "na wejściu" w Płocku.

Tuzin...
14-10-2003, 10:12
fc Legii z Brodnicy: Trzeba bylo isc do budynku klubowego pogadac z kims i powiedziec ze przyjechales z daleka - na pewno by Ci ten bilet sprzedali :fu:

szczepan
14-10-2003, 10:15
jak napisal Raffi:

na Iraklisie Wojtek Hadaj powiedzial ze Dmoszynski jest kibicem Legii i oglosil ze ilu przyjedzie kibicow tylu zostanie wpuszczonych...

pijak
14-10-2003, 15:53
jak ktoś chce, ale to już sam musi sie określić, dam namiar na firme ktora mi odpisala na maila, i zaoferowala transport...
sądze ze zorganizowanie kolejnego aoutokaru nie bedzie problemem... niech osoba zainteresoawana udeży prv.

Glaca
14-10-2003, 17:27
ale wczoraj sie wkurwilem :box: jechalem 180 km autobusem z brodnicy po bilety na plock a jak juz przyhjechalem to gosciu w kasie mi powiedzial ze beda dopiero od czwartku i to co pisali w internecie bylo przekrecone :fu: jak juz sie go spytalem czy bede mogl dostac bilety na sektor Legii tuz przed meczem w plocku nie byl mi wstanie powiedziec ani tez wytlumaczyc dlaczego na plakacie jest napisane ze bilety mozna nabyc tez 2 godziny przed meczem,na tym plakcie byly tez punkty w plocku gdzie mozna kupic bilety mam wiec pytanie czy otrzmam tam tez bilety na nasz sektor :hmm: gosciu mi mowil ze w sobote tez bedzie mozna kupic bilety ale nie byl w stanie powiedziec do ktorej,powidzcie mi co tu teraz zrobic :hmm: bo pojechac to pojade na 100% ;) tylko nie wiem gdzie bede siedzial mam nadzieje ze nie z nafciarzami :fu: Pozdro

kolego z Brodnicy!
sprawdz priva i daj znac!!! :look:

Długi123
15-10-2003, 00:03
Panowie,mamy jeszcze trochę wolnych miejsc w busie,proszę o kontakt na meila fckiepski@o2.pl ,bedziemy jechali prawdopodobnie autokarem,który jest już pewny i busem!!Zostało jeszcze pare miejsc,spieszcie się

Adam-oldboy
15-10-2003, 09:47
Wybieram się bryką do Płocka. Mogę zabrać trzech forumowiczów.
1. Wyjazd ze wszystkimi spod Torwaru.
2. Zrzutka na wachę (parking) ok. 20 zł./os.
3. Powrót po trasie z Wisłostrady na Trasę Toruńską i do Zielonki - w tych okolicach (w granicach rozsądku ;) )mogę odstawić pod chatę/knajpę :) .
Info na priv. do 15 -tej.

emde
15-10-2003, 15:56
a ja napisze tyle, ---nieladnie sie dzis troche zachowali na Legii :> ---

dzisiaj bylem po bilety o 14.40 i w kolejce stalo jeszcze z 20 osob, nagle koles z okienka stwierdzil ze bilety na dzis sie skonczyli i sprzedaz rusza jutro o 10. Ludzie sie ostro wkurwili, niekotrzy zwalniali sie z pracy zeby przyjechac po bilet, ja rowniez przyjechalem wczesniej zeby kupic tez bilet na autokar ze stowarzyszenia. Niestety zostalismy wychujani, nawet interwencja "na gorze" nic nie dala bo koles z kasa pancerna (w niej sa bilety :oho: ) juz sobie poszedl.Tym sposobem jutro juz pewnie nie dostane biletu na autokar bo na 10 nie mam szans przyjechac.

ps. post edytowalem bo sie niektorzy oburzyli...

marecki
15-10-2003, 17:18
Tym sposobem jutro juz pewnie nie dostane biletu na autokar bo na 10 nie mam szans przyjechac. jeszcze raz :* :* :* organizatorowi tej sprzedazy

ja jebie ...z deka niekumaty jestes ...biletow na autokary juz nie ma.
Od jutra od godziny 10 do 17 (tak samo w piatek) beda sprzedawane bilety na mecz.
I zachowuj sie troszke.

NORBI
15-10-2003, 17:22
Czy ktos wie ile na chwilę obecną zostało sprzedanych biletów ?

marecki
15-10-2003, 17:24
Czy ktos wie ile na chwilę obecną zostało sprzedanych biletów ?

malo ;)

emde
15-10-2003, 17:58
Tym sposobem jutro juz pewnie nie dostane biletu na autokar bo na 10 nie mam szans przyjechac. jeszcze raz ch** w dupe organizatorowi tej sprzedazy

ja jebie ...z deka niekumaty jestes ...biletow na autokary juz nie ma.
Od jutra od godziny 10 do 17 (tak samo w piatek) beda sprzedawane bilety na mecz.
I zachowuj sie troszke.

jak nie ma jak mowili ze zostalo jeszcze niecale 30, przy mnie koles kupowal ostatni bilet przed tym jak powiedzieli ze sie skonczyly,

ps.sorry troche mnie ponioslo ale dzis jechalem na drugi koniec warszawy zeby dostac bilet a tu lipa, marecki powinienes to zrozumiec :)

marecki
15-10-2003, 18:00
nie nie rozumiem Twojego zachowania i uwierz mi na slowo ,ze biletow na autokarySSLW juz nie ma.

emde
15-10-2003, 18:30
Czyli nie potrafisz zrozumiec tego ze jesli bilety maja byc sprzedawane od 10 do 17 i ktos przyjedzie o 14.30, zwolni sie z pracy, kombinuje zeby tylko znalezc chwile na przyjazd po bilet a pozniej zamykaja mu okienko przed nosem i mowia ze sprzedaz ruszy nastepnego dnia od 10, to chyba mozna sie troche zdenerwowac, nie? Zazwyczaj nie uzywam tak mocnych slow w necie ale troche sie dzisiaj wkurwilem.

szczepan
15-10-2003, 18:44
DZISIAJ BYLY SPRZEDAWANE TYLKO I WYLACZNIE MIEJSCA W AUTOKARACH OGRANIZOWANYCH PRZEZ STOWARZYSZENIE A WRAZ Z NIMI BILETY NA MECZ!!! NIE BYLO SPRZEDAZY BILETOW NA MECZ DLA OSOB KTORE NIE JADA AUTOKAREM I TO BYLO WIADOMO OD DAWNA! BILETOW ZOSTAO OKOLO 500 WIEC SPOKOJNIE JUTRO BEDZIE JE MOZNA DOSTAC!!!!

emde
15-10-2003, 18:55
Dobra ja juz sie panowie nie kłóce. Wy znacie wersje oficjalną a w praktyce wygladalo to tak ze ludzie kupowali same bilety na Wisle (osobiscie to widzialem), niestety dla mnie i okolo 20 osob dzisiaj juz nie wystarczylo biletow.

pozdrawiam

ps. zakonczmy temat dzisiejszej dystrybucji biletow,
do zobaczenia w Płocku (mam nadzieje)

szczepan
15-10-2003, 18:57
ej stalem tam z tylu za kasa i nie widzialem zeby ktos kupowal same bilety... i tyle...

MTP
15-10-2003, 21:32
Kupowali może bilety ale wcześniej zapewnili sobie miejsca w autokarach.
Aha o bilet też bym się nie martwił bo jeśli nie starczy to Legia wyśle fax do Płocka i będą bilety

szczepan
15-10-2003, 21:59
Kupowali może bilety ale wcześniej zapewnili sobie miejsca w autokarach.
Aha o bilet też bym się nie martwił bo jeśli nie starczy to Legia wyśle fax do Płocka i będą bilety

nie musisz wysylac... bo i tak maja byc na miejscu... tak bylo mowione na Iraklisie...

i nikt wczesniej sobie nie zapewnial miejsc... byly dwie opcje albo kupujesz samo miejsce w autokarze (bo bilet masz albo chcesz kupic jutro lub pojutrze) albo kupujesz miejsce w autokarze od razu z biletem (czyli dla tych co nie maja jeszcze biletu a chca sprawe od razu zalatwic)... nie byl sprzedawane same bilety...

M_I_G
16-10-2003, 09:25
ja bilet zakupilem ok. 9.30

byla kolejka i to nie byle jaka ale wszystko jakos szybko szlo i po 5 minutach mielismy juz bileciki ktore zreszta sa tragiczne :/

marecki
16-10-2003, 09:39
i po 5 minutach mielismy juz bileciki ktore zreszta sa tragiczne :/

oł szit ...jaki esteta :oho:

;)

Adam-oldboy
16-10-2003, 10:10
Ziomek był pod kasami dziś o 10.30. Właśnie dzwonił, że w kasie wisi informacja "bilety wyprzedane" i to samo powtarzają w kasie. O co chodzi?

Grochów
16-10-2003, 10:23
Ziomek był pod kasami dziś o 10.30. Właśnie dzwonił, że w kasie wisi informacja "bilety wyprzedane" i to samo powtarzają w kasie. O co chodzi?
EXTRA !
Choc nie qpie dla koleżki biletu(sam też nie mam) to się ciesze...
Może to jeszcze ktoś potwierdzić ???
Oj pęknie tysiaczek,pęknie ... :+:
I niech nikt si tym nie przejmuje ,tylko JEDZIE ! Kazdy kto pojedzie ten wejdzie ! Poza tym z tego co wiem to bilety beda tez w Plocku.Nikt nie zostanie pod stadionem !

marecki
16-10-2003, 10:58

nie ma co gdybac ,sa nie ma. Trzeba czekac na oficjalne info.
Pozatym WSZYSCY co jada do Plocka i tak wejda!! :) Przecie nie beda trzymac parustowek przed kasami :>

bemowiak
16-10-2003, 11:00
Informujemy, że już nie ma w kasach biletów na mecz z Wisłą Płock. Wszystkie zostały wysprzedane w dniu dzisiejszym. Istnieje możliwość dokupienia jutro biletów w sklepiku "Bosmana" pod warunkiem dowiezienia ich z Płocka. O możliwości i godzinie sprzedaży poinformujemy dzisiaj na naszej stronie.

Joker
16-10-2003, 12:15
Ładnie, ładnie 1200 kiboli Legii!!! Zapowiada sie najazd na Płock!

Kawa
16-10-2003, 12:46
TTo bedzie chyba najlepszy wynik w histrouu wohaży do Płocka. A w morde nie pojade :fu:

Zajacc
16-10-2003, 13:28
TTo bedzie chyba najlepszy wynik w histrouu wohaży do Płocka. A w morde nie pojade :fu:

Czemu nie??

Ja raczej pojade... co prawda nie mam biletu ani transportu. Jak transport sie znajdzie to jade na 100%...

Danilo
16-10-2003, 13:28
A ja jade ze stowarzyszeniem i mam bilet wczoraj o 13 byłem pod kasami stałem ok 1 h w kolejce i dostałem bilet w zestawie ;) trzeba sie orientować panowie trzeba sie orientować!

Kawa
16-10-2003, 13:35
Ehh Zajacc ani kasy ani czasu :hmm: Poprostu dno.

Mini
16-10-2003, 15:08
BĘDZIE KTOŚ Z FORUM JECHAŁ JUTRO PO BILETY? LL podała ze ma być jeszcze 200 sztuk więc jak ja pojade to juz nie bedzie bo moge być pod kasami dopiero o 15
MÓGŁBY KTOŚ NABYĆ BILET DLA MNIE PRZY OKAZJI???
thx

Toudi
16-10-2003, 15:49
Mam takie pytanie. Czy mamy brać konfetti na ten mecz i serpentyny??? Bo ja mam już cała siatkę konfetti a serpentyny można kupić...W sumie zostały tylko 2 dni ale każdy może po parenaście woreczków naciąć.

P.S. Co do biletu, to po meczach z Wisła i Amicą postanowiłem pierwszego dnia kupić i teraz nie mósze się martwić ;)

rkwa
16-10-2003, 16:53
Do tej pory poszlo 1200 biletow.Jutro na 10.00 maja doslac jeszcze 200.W Plocku nie bedzie prowadzona sprzedaz.

Zabowiada sie fajny wyjazd,dawno Nas tylu na wyjezdzie nie bylo.

m(L)ody
16-10-2003, 17:39
;) Ja naszczescie juz mam bilecik!!!
Dzisiaj kupiłem troche zmarzłem ale warto bylo!!!!

PRASKI
16-10-2003, 18:09

Czemu nie??

Ja raczej pojade... co prawda nie mam biletu ani transportu. Jak transport sie znajdzie to jade na 100%...

witaj w klubie :)

ale bądżmy wszyscy dobrej myśli

Madziuleq
16-10-2003, 18:19
To będzie mój pierwszy wyjazd. Sądząc po mobilizacji, liczę że będzie super. i do tego jadę autkiem ;)

m(L)ody
16-10-2003, 18:20
Moim zdaniem powinniscie sprobowac jutro zdobyc bilety! Bo w Plocku podobno maja nie sprzedawac!!! ale jak chcecie!!! Zeby tylko nas bylo jak najwiecej!!!!

Mini
16-10-2003, 18:34
Moim zdaniem powinniscie sprobowac jutro zdobyc bilety! Bo w Plocku podobno maja nie sprzedawac!!! ale jak chcecie!!! Zeby tylko nas bylo jak najwiecej!!!!

niektórzy muszą iść do :box: szkoły :fu: :* :help:

rkwa
16-10-2003, 18:48

Sa pewne priorytety '8 .Zawsze mozna isc na wagary.Choc wiem ocb,nauka tez jest zajebiscie wazna.

Mini
16-10-2003, 18:53

Sa pewne priorytety '8 .Zawsze mozna isc na wagary.Choc wiem ocb,nauka tez jest zajebiscie wazna.

w Lo bym się nie zastanawiał ale moi starsi za moje studia płacą zaaaajebiście duże pieniądze a poza tym nie byłem cały zeszły tydzień i jak teraz musze isć.

i pewnie skończy się weekend meczami Ursus-Hutnik i Legia-Turów
a miało być tak pięknie ;(

m(L)ody
16-10-2003, 19:26
No to bardzo mi przykro !!! Ale ja np dzsiaj w LO mialem 4 lekcje i od razu pojechalem na Legie i na szczescie pomarzlem sporo czasu ale bylem w kolejce jednym z pierwszych i dlatego udalo mi sie kupic bilet. A gdyby nie to bym jutro poszedł na wksy bo Legia jest na pierwszym miejscu !!!

Zajacc
16-10-2003, 19:54
PILNE - moglby mi ktos kupic jutro bilet na mecz z Wislą?

Kase oddalbym w sobote... :help: :help: :help:

Mini
16-10-2003, 20:46
No to bardzo mi przykro !!! Ale ja np dzsiaj w LO mialem 4 lekcje i od razu pojechalem na Legie i na szczescie pomarzlem sporo czasu ale bylem w kolejce jednym z pierwszych i dlatego udalo mi sie kupic bilet. A gdyby nie to bym jutro poszedł na wksy bo Legia jest na pierwszym miejscu !!!

no ale studia to nie Lo

Zając ja byłem pierwszy ;)

Zajacc
16-10-2003, 21:48

no ale studia to nie Lo

Moje juz nieaktualne... :( :fu:

Troyan
17-10-2003, 10:28
Przyjezdzajcie samochodami zapraszamy kamieni mamy pod dostatkiem :buhaha: no bez szyb tez sie fajnie jezdzi to tak prawie jak cabrio :buhaha:

arczi
17-10-2003, 10:38
Zebys sie czasem nie zdziwił :>

Fester
17-10-2003, 10:43
Przyjezdzajcie samochodami zapraszamy kamieni mamy pod dostatkiem :buhaha: no bez szyb tez sie fajnie jezdzi to tak prawie jak cabrio :buhaha:

s fajnie sie s.p.ierdala przed ludzmi wybiegajacymi z samochodow?

maruda
17-10-2003, 10:54

Troyan jest równie głupi, jak facet podpisujący się LEGIA, który na naszym forum napisał "Przyjedziemy spalić naftę".

Mam nadzieję, że świry i ekstrema (jeśli się niechcący, przypadkiem pojawią), będą w zdecydowanej mniejszości w stosunku do NORMALNYCH, UCYWILIZOWANYCH KIBICÓW.

MaxyM
17-10-2003, 11:02

Po twoim poście wnioskuje, że chyba ci koledzy jednym z wielu kamieni przyładowali w potylice.

Idź szczeniaku do szkoły na wychowanie seksualne.

P.S.

Ignorować pachoła.

:ban:

MaxyM
17-10-2003, 11:03

Troyan jest równie głupi, jak facet podpisujący się Legia, który na naszym forum napisał "Przyjedziemy spalić naftę".

Mam nadzieję, że świry i ekstrema (jeśli się niechcący, przypadkiem pojawią), będą w zdecydowanej mniejszości w stosunku do NORMALNYCH, UCYWILIZOWANYCH KIBICÓW.

Miło słyszeć normalnego kibica...

Witaj na forum :krol:

Ostry
17-10-2003, 14:33
Wy tu prawie wszyscy jedziecie do Płocka,a ja będę siedział w domu ;( A to wszystko przez nadopiekuńczość rodziców.
Nic tylko się załamać :/

kokosz44
17-10-2003, 15:01
Witam kibiców Legii. Jestem fanem płockiej WISEŁKI. Jak każdy kibic w naszym mieście nie mogę doczekać się już sobotniego meczu z waszą drużyną. Mam nadziej że stawicie się w takiej liczbie jak tu zapowiadaćie. Uczyni to widowisko jeszcze bardziej ciekawszym. Mam nadzieję że nie przyjedziecie do Płocka wszczynać tylko jakichś zadym, lecz skoncentrujecie się na kulturalnym dopingu. A tak swoją drogą to ten mecz może wygrać tylko jedna drużyna---jest nią oczywiście WISŁA PŁOCK!!!!!!!!!!!!!!! i jestem głeboko przekonany że tak się stanie, a IREK JELEŃ(z którego tak się wyśmiewacie)strzeli wam conajmniej 2 bramki:).
Acha i jeszcze jedno, skoro wyśmiewacie się z wyglądu Irka to spójrzcie na waszego Marka Jóźwiaka:):):):)

legart
17-10-2003, 15:14
Witaj na forum, Jeleń faktycznie groźny jest :)

Mini
17-10-2003, 15:41

no ale studia to nie Lo

Moje juz nieaktualne... :( :fu:

Moje też :banan:

Mini
17-10-2003, 15:42
Witam kibiców Legii. Jestem fanem płockiej WISEŁKI. Jak każdy kibic w naszym mieście nie mogę doczekać się już sobotniego meczu z waszą drużyną. Mam nadziej że stawicie się w takiej liczbie jak tu zapowiadaćie. Uczyni to widowisko jeszcze bardziej ciekawszym. Mam nadzieję że nie przyjedziecie do Płocka wszczynać tylko jakichś zadym, lecz skoncentrujecie się na kulturalnym dopingu. A tak swoją drogą to ten mecz może wygrać tylko jedna drużyna---jest nią oczywiście WISŁA PŁOCK!!!!!!!!!!!!!!! i jestem głeboko przekonany że tak się stanie, a IREK JELEŃ(z którego tak się wyśmiewacie)strzeli wam conajmniej 2 bramki:).
Acha i jeszcze jedno, skoro wyśmiewacie się z wyglądu Irka to spójrzcie na waszego Marka Jóźwiaka:):):):)

no cóż? Irus został rozreklamowany to się można pośmiać. wszystkie bilety są taaaakie czy tylko na specjalne okazje? a poważnie to nawet nie ma jak do portfela schować bo z kazdej strony wystaje

kokosz44
17-10-2003, 15:55
Na tą rundę wszystkie bilety na odwrocie mają zdjęcie jakiegoś naszego zawodnika. Myślę że bilety nie są takie złe. Przynajmniej zostaje jakaś pamiątka(to że są duże i ze sztywnego papieru to uważam jest ich zaletą a nie wadą, przynajmniej tak szybko się nie zniszczą:)). Przecież jak ktoś chce to nawet ten nasz bilet łatwo może zgiąć, chyba macie jeszcze tyle siły żeby zgiąć kawałek tekturki:). Ostatnio byłem u was na meczu ze Świtem, tamte bilety to dopiero była straszna kaszana, nawet polskich znaków na nich nie było.

WISŁA-Legia 3:1 (na tą honorową bramkę może zasłużycie :))

Mini
17-10-2003, 16:17
Na tą rundę wszystkie bilety na odwrocie mają zdjęcie jakiegoś naszego zawodnika. Myślę że bilety nie są takie złe. Przynajmniej zostaje jakaś pamiątka(to że są duże i ze sztywnego papieru to uważam jest ich zaletą a nie wadą, przynajmniej tak szybko się nie zniszczą:)). Przecież jak ktoś chce to nawet ten nasz bilet łatwo może zgiąć, chyba macie jeszcze tyle siły żeby zgiąć kawałek tekturki:). Ostatnio byłem u was na meczu ze Świtem, tamte bilety to dopiero była straszna kaszana, nawet polskich znaków na nich nie było.

a kiedy my ze Świtem graliśmy? poza tym jak chodzisz na mecze regularnie to jeden bilet nie jest pamiątką(może jako wyjazdowy-bo następnej okazji może nie być jak spadniecie :) )

a wynik oczywiscie masz rację.będzie 3-1

w drugą stronę :)

kokosz44
17-10-2003, 16:36

a kiedy my ze Świtem graliśmy? poza tym jak chodzisz na mecze regularnie to jeden bilet nie jest pamiątką(może jako wyjazdowy-bo następnej okazji może nie być jak spadniecie :) )

a wynik oczywiscie masz rację.będzie 3-1

w drugą stronę :)

Kolego czytaj dokładnie, napisałem że to my graliśmy ze Świtem na waszym stadionie, my czyli WISŁA i bilety były żenujące, te nasze w porównaniu z tymi z meczu Świt-WISŁA(ten mecz odbył się na waszym stadionie) to prawdziwe dzieła sztuki :)

m(L)ody
17-10-2003, 17:01
Przed chwila sie dowiedzialem ze "kibice" z Plocka szykuja sie na jkis dym na stadionie!!! Informacje od takiego jednego menela z Plocka , z ktorym bylem kiedys na obozie!!!

HOOLSHWDP
17-10-2003, 17:06
z ktorym bylem kiedys na obozie!!!

pracy :rotfl: :buhaha: