PDA

Zobacz pełną wersję : Wisła P. - Legia (kibicowsko)

Strony : 1 [2]

m(L)ody
17-10-2003, 17:08
Nie nie pracy normalnym!!!! Ale tez sie z tego smialem jak uslyszalem i go calkiem zjechalem bo to jest ***** do kwadratu!!!

Jastrząb
17-10-2003, 17:22
A niech się szykują, i tak przejedziemy sie po nich. [rower] I pozostanie im tylko :wnogi:

_Bart
17-10-2003, 17:26
A niech się szykują, i tak przejedziemy sie po nich. [rower] I pozostanie im tylko :wnogi:

po kiego sie napinasz ???

chcesz sie po nich przejechac ???

sa miejsca w pierwszym szeregu, mozesz je odebrac w dniu meczu (choc i tak pewnie zasiadziesz przed komputerem i napiszesz jak jeżdzisz po Nafciarzach) :/

Tuzin...
17-10-2003, 17:26
Przestancie pierdolic farmazony, tylko idzcie ciac konfetti albo robic cos innego pozytecznego :>

Jastrząb
17-10-2003, 17:42

po kiego sie napinasz ???

chcesz sie po nich przejechac ???

sa miejsca w pierwszym szeregu, mozesz je odebrac w dniu meczu (choc i tak pewnie zasiadziesz przed komputerem i napiszesz jak jeżdzisz po Nafciarzach) :/

Drogi kolego,
No dobra, moja wypowiedź była trochę nieprzemyślana. :/

Zapewniam Cię jednak, że będę jutro razem z Tobą na stadionie. :cf0:
A jeśli przyjdzie taka potrzeba, to na pewno nie opuszczę stadionu chowając sie w mysią dziurę. Choć, jak my wszyscy, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. :tra:
pozdro.

Jastrząb
17-10-2003, 17:44
dobra ludziska, to do zobaczyska jutro.
[kierowca]

yusta
17-10-2003, 18:14
W razie jakby komuś pochrzaniły się plany, to odkupiłabym chetnie 2 bilety :D

Mini
17-10-2003, 19:30
Ostatnio byłem u was na meczu ze Świtem z tego wcale nie wynika że to Wy graliście.nie interesuje się za bardzo meczmai innych drużyn a już takich poteg jak Świt i Wisła w szczególności więc mógł mi umknąć fakt że graliscie w Warszawie. poza tym za mecz Świt-ktokolwiek który NDM gra u nas jako gospodarz nie odpowiada Legia tylko Świt.

a co do tego dymu to :buhaha: miłego oglądania meczów z drzewa jak wam stadion zamkną.poza tym nie chce mi się w to wierzyć i nie wierzę.

kokosz44
17-10-2003, 19:55
naprawdę nie wiem o jaki dym ci chodzi. Przeciaż ja nic takiego nie napisałem.

kokosz44
17-10-2003, 20:06
Ostatnio byłem u was na meczu ze Świtem, tamte bilety to dopiero była straszna kaszana, nawet polskich znaków na nich nie było.

Jeżeli sądzisz że wynika z tego że to wy graliście ze Świtem to gratuluję wyobraźni :). Nie wydaje ci się chyba że jeździłbym do was żeby oglądać Legię, naprawde jest wiele ciekawszych rzeczy do roboty. Skoro napisałem że jestem fanem WISEŁKI to możnabyło się domyślić że to nasza drużyna grała na waszym stadionie(zresztą jakimś strasznie obdrapanym i zasyfiałym, bez obrazy oczywiście, ale takie śą fakty), no ale nie każdy musi być taki błyskotliwy żeby domyślić się oczywistych rzeczy. :) :) :). Acha napisałem już chyba w poprzednim poście, ale naprawde nie wiem gdzie ty wyczytałeś w moich wypowiedziach, że chcemy zorganizować jakąś zadymę

Raffi
17-10-2003, 20:11
Nie, to ktoś inny o tym wspomniał.

PS Mała prośba do dyskutantów, nie skupiajcie się na głupotach :)

Co jutro będzie to zobaczymy. Oczywiście jestem optymistą :]

yusta
17-10-2003, 20:16
Ostatnio byłem u was na meczu ze Świtem, tamte bilety to dopiero była straszna kaszana, nawet polskich znaków na nich nie było.

Jeżeli sądzisz że wynika z tego że to wy graliście ze Świtem to gratuluję wyobraźni :). Nie wydaje ci się chyba że jeździłbym do was żeby oglądać Legię, naprawde jest wiele ciekawszych rzeczy do roboty. Skoro napisałem że jestem fanem WISEŁKI to możnabyło się domyślić że to nasza drużyna grała na waszym stadionie(zresztą jakimś strasznie obdrapanym i zasyfiałym, bez obrazy oczywiście, ale takie śą fakty), no ale nie każdy musi być taki błyskotliwy żeby domyślić się oczywistych rzeczy. :) :) :). Acha napisałem już chyba w poprzednim poście, ale naprawde nie wiem gdzie ty wyczytałeś w moich wypowiedziach, że chcemy zorganizować jakąś zadymę

Kokosz, czy Twoja błyskotliwość przejawia się tym, że komentujesz swoje własne posty? 8-

kokosz44
17-10-2003, 20:21
Człowieku widze że jesteś na tym samym poziomie rozumowania co twój poprzednik. Ja tylko przytoczyłem swoje zdanie, żeby pokazać, że nie wynika z niego że to wy graliście ze Świtem

emde
17-10-2003, 20:22
Człowieku widze że jesteś na tym samym poziomie rozumowania co twój poprzednik. Ja tylko przytoczyłem swoje zdanie, żeby pokazać, że nie wynika z niego że to wy graliście ze Świtem

Troche szacunku dla kobiet :>

kokosz44
17-10-2003, 20:24
Tak poważnie ta skończmy już tą rozmowę bo to naprawdę do niczego nie prowadzi.
Ja także jestem opytmistą :]

yusta
17-10-2003, 20:54

Za to Ty jeszcze nie wskoczyłeś na poziom, który pozwoliłby Ci zrozumieć znaczenie słowa IRONIA.

EOT

szczepan
17-10-2003, 22:04

jak napisal Emde szanuj kobiete... i to jeszcze kibicke Legii na jej forum...

a do tych co sie napinali wyzej... prawda jest tak ze najwiecej robia CI co najmniej gadaja wiec zycze milej nocy przed kompem...

m(L)ody: a skad niby menel ma takie informacje? moze poprostu jabol mu smakowal :buhaha:

szczepan
17-10-2003, 22:34
Kiedy ostatnio był tak liczny wyjazd (1500 + ktoś górką) ?? Jakby jeszcze wszyscy ostro dopingowali, ach co to będzie za mecz. Nieźlę będzie wyglądał ten sznur samochodów z barwami na zewnątrz, a w środku same Kró(L)e.

wiesz jak dla mnie to ten sznur bylby bardzo pofalowany w takim razie :/

BBB
17-10-2003, 22:40
Nic madrego i odkrywczego nie napisze ,ale wiem ze pewnie ten wyjazd przejdzie do historii z racji naszej liczby w Plocku.

rkwa
17-10-2003, 22:40
Kiedy ostatnio był tak liczny wyjazd (1500 + ktoś górką) ?? Jakby jeszcze wszyscy ostro dopingowali, ach co to będzie za mecz. Nieźlę będzie wyglądał ten sznur samochodów z barwami na zewnątrz, a w środku same Kró(L)e.

wiesz jak dla mnie to ten sznur bylby bardzo pofalowany w takim razie :/

Nie sznur a szaliki beda falowaly nad naszymi glowami w gescie zwyciestwa. :>

Mistrzem Polski jest Legia......

Mrozik
17-10-2003, 22:59
Tak apropo fur, to moze ma ktos jakies miejsce??

*PRZEMO*
18-10-2003, 00:49

mrozik sie obudził w pore :oho: ;) :rotfl:

Mrozik
18-10-2003, 06:42

mrozik sie obudził w pore :oho: ;) :rotfl:
To baardzej skomplikowane, niż myślisz :/

Raffi
18-10-2003, 10:37
Panowie, testujcie w autokarze nową piosenkę :)

*PRZEMO*
18-10-2003, 11:24
myslisz Raffi zeby sprawdzac wytrzymałosc szyb na decybele '8

pijak przyniesie pewnie wydrukowane piosenki wiec wszyscy beda spiwac :D

maruda
18-10-2003, 12:58
Madeszła chwila, aby wybrać się na stadion przy ulicy Łukasiewicza. Czas na oddychanie przedmeczową atmosferą, powolne narastanie emocji i to wszystko, co składa się na oczekiwanie na WIELKIE PIŁKARSKIE ŚWIĘTO.
Mam nadzieję, że dzisiejsze zawody takim właśnie świętem będą. Mam nadzieję, że oba zespoły wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności. Oczywiście, będę kibicował Wiśle, ale jeśli Legia wygra zasłużenie, będę potrafił uszanować klasę warszawskiego zespołu. Tym bardziej, że na przełomie lat 80./90. studiowałem w Warszawie i obejrzałem wiele meczów na Łazienkowskiej (nie mam zamiaru twierdzić, że siedziałem na Żylecie, ale na Waszym stadionie każde miejsce ma swoją specyficzną atmosferę). Pamiętam mecze z Widzewem, na których niektórzy kibice wspinali się na maszty oświetleniowe, aby móc cokolwiek zobaczyć, pamiętam boje Legii w europejskich pucharach. Chociaż więć nie jestem fanem Legii, potrafię szanować Wasz klub i jego historię (to a'propos głosu jednego z Fanów Legii, który nazwał mnie "normalnym" kibicem).
NIE MUSIMY SIĘ KOCHAĆ, ABY MÓC SIĘ SZANOWAĆ.
Do zobaczenia na stadionie w Płocku.
Mam nadzieję, że obejrzymy porywające widowisko, które stanie się ozdobą dziewiątej kolejki spotkań (a może i całej rundy), czego i sobie i Wam życzę!!!!!!!!!!

Tupcia
18-10-2003, 13:32
I tak nam dopomóż Bóg! ;)

Raffi
18-10-2003, 19:34
cytat z relacji w Wyborczej:

Na trybunach Legia organizacją dopingu "pobiła" gospodarzy na trybunach. Na boisku było odwrotnie.
frekwencja wg różnych źródeł: od "ponad 1500" wg róznych relacji live w necie do "prawie 3000" wg studia s-13, jednak ta ostatnia liczba jest chyba zawyżona, biorąc pod uwagę to, że nasi zajmowali ok. 40% miejsc na 6,2 tys trybunie. Niemniej ze 2 tys. z górką mogły być.

CZekamy na relacje powracających z meczu :] Szkoda że przegranego.. 8o

wymych
18-10-2003, 20:47
Ciężko wam się bedzie z Płocka wracaćpo takim meczu ;)

kamyk
18-10-2003, 21:03
nie ma co się przejmować raz się wygrywa raz przegrywa a z druzyną trzeba byc zawsze troszke szkoda bo nasza duza ilosc w Płocku była inponujaca tylko piłkarze sie nie spisali i do domu pewnie tym co wracaja nie dopisuje szczegolnie chumor ale mam nadzieje ze kazdy kto teraz wraca i tak spiewa o naszym ukochanym klubie .Glowa do góry pannowie juz we wtorek Legia-Korona

Raffi
18-10-2003, 21:24
No i jeszcze opis kibica Petry z ultras.pl :

W Płocku Legii całkiem sporo, ponad 2000?. Wk... nas prezes-sam nie kryjąc się z tym że jest kibicem Legii. Oczywiście nie chodzi o to, że pozwolił przyjechać tylu Legionistom ilu się dało (nie patrząc na %) bo to normalne, nas nie było kompletu. Jednak gdy już przyjechali w liczbie większej niż liczba sprzedanych dla nich biletów, dał im połowę trybuny usuwając naszych kibiców z połowy centralnego sektora gdzie do tej pory był młyn i wsadzając tam białe kaski. Na dzisiejszym spotkaniu na środkowym sektorze stała więc ekipa chuligańska nie było też flag atmosfera była trochę nerwowa chyba były jakieś obrzuty z obu stron, do bójek ostatecznie nei doszło (na meczu). Nie wiem, czy prezes wpuścił nadmiar Legionistów za darmo czy kazał im płacić za bilety ale i tak przegięciem było ściągnięcie spikera-Hadaja. Przyjezdni raczej mieli spokój z wnoszeniem może nie piro, ale kijów do flag (wcześniej przyjezdni w Płocku nie mogli, oby to był stały trend a nie jednorazowy wybryk). My zawsze mieliśmy problemy z wszystkim i nawet nie ma zgody na oficjalne odpalanie pirotechniki bo zawsze komuś tam się coś nie podobało. Jednym słowem - "Dmo" bardziej dba o kibiców Legii a nie swojego klubu.

Goście zaprezentowali się bardzo dobrze. Mnóstwo flag na płot - wywiesili je także na reklamach. Po 2 stronie stadionu (tam był młyn na meczu) było słychać jak goście spiewają - przynajmniej aż do wyrównania .U nas doping w dobry (tak sądzę) ale dopiero po 1:1... Legioniści oprócz małych flag oraz transparentów mieli sporo bengali i rac i chyba trochę strobo, zrobili tez ciekawą kartoniadę i potem układ z pasów-transparentów na 3 sektory jeśli coś przeoczyłem to sorry
U nas oprawa raczej skromna jak na taki mecz ale ogólnie ok jak na nasze możliwości: balony, zimne ognie, pasy materiału, kilkanaście rac+transparenty na 2 kijach z browarami

HOOLSHWDP
18-10-2003, 22:10
Właśnie wróciłem :rotfl: ! Bardzo dobry wyjazd, jednak organizacja ruszania spod torwaru to tragedia, chociaż można zrozumieć, było to po raz pierwszy organizowane na taką skale w Polsce. Do Płocka dojeżdżamy jakieś 1,5 h przed meczem, jednak prewencja wymyśliła objazd i musieliśmy objechać Płock dookoła. Na trybunach meldujemy się jakieś 30 min przed gwizdkiem. Wszystkie sektory wypełnione na maxa. Wcześniej był wjazd z bramą dzięki czemu na trybuny przywędrowało wiele %. 1 połowa w naszym wykonaniu niezła a już ostatnie 15 min. było zaje :* biste (non stop aejaeja Legia Warszawa). Co chwile dochodziło do potyczek z miejscowymi (słowne i butelki), sporo towaru lądowało przy policji i ochronie. Ale ogólnie było spoko. Ptem tylko trzeba było znaleźc samochód i droga powrotna w ciszy i spokoju. Cały czas eskortowały nas psy.

Dziubek
18-10-2003, 22:13
Panowie co to k...a za organizacja :box:
Ja zeby sie dostać do Płocka musiałem prosić najebanego kolege żeby prowadził i żeby po brata dzwoniłzeby mu fure przywiózł!!!
Na tyle osób 5 autokarów!!!!!!!
Co to ma być!!!!!!!!!!!!!!?????????????

HOOLSHWDP
18-10-2003, 22:18
Te autokary nie były dla wszystkich, Nie wiem w czym problem :hmm:

marecki
18-10-2003, 22:18
Ja zeby sie dostać do Płocka musiałem prosić najebanego kolege żeby prowadził i żeby po brata dzwoniłzeby mu fure przywiózł!!!

ę? nie kumam? to na wyjazd chcesz byc lektyka zawiezony? :hmm:

peabe(L)
18-10-2003, 22:20
wlasnie wrocilem
po kolei:
-podroz bardzo przyjemna, w bardzo zabawowych nastrojach, zadnych 'atrakcji' po drodze, chociaz pod stadionem widzialem jedna nasza fure z wyjebana tylnia szyba :/

-o meczu pod wzgledem pilkarskim nic nie pisze, bo gdyby nie boruc (ktoremu zreszta tez bledy sie przytrafialy) to pukneliby nas wyzej

-za to na trybunach istniala tyko Legia. wejscie razem z brama. na dodatkowym sektorze, na ktory sie wbilismy niewiele brakowalo a byłoby gorąco ale jakos sie wszystko rozeszlo po kosciach. Oprawa z naszej strony znakomita, mnostwo flag, jeszcze wiecej malych na kijach, kartoniki, transy, dlugie transy i naprawde sporo pirotechniki. Doping 1 polowa znakomity (zwlaszcza koncowka kiedy jechalismy dobry kwadrans hitem 'aejaejaejaeja Legia Warszawa' 2 polowa tez dobrze, tylko opadl w koncowce. Nie zmienia to faktu ze przez caly mecz slychac bylo tylko nas.

Petrochemia cichutko az do momentu strzelenia drugiej bramki co ich na moment ozywilo. Zadnej flagi ( jakis protest? ) i dwa przescieradla - "Zielone szaliki zdobia smietniki" i drugie z eLka na szubienicy - inwencji tworczej autorow nie komentuje. Odpalaja kilka rac, garstke zimnych ogni i rozciagaja kilka szarf. Mizeria.

I co to ***** za zwyczaj wlaczania muzyki po golach ??

Madziuleq
18-10-2003, 22:23
Wyjazd super, świetna mobilizacja :+: My jechaliśmy na początku inną trasą, ale później połączyliśmy się z konwojem. Gdzie się nie spojrzało to same auta z szalikami, coś wspaniałego. Na sektorze - tyle ludzi.....nie było gdzie flag wieszać, no i siadł doping po 2 bramce nam strzelonej, szkoda straconych punktów ;( A powrót - to dopiero wyglądało! za nami niekończące się białe światła a przed nami czerwone - kosmos!

marecki
18-10-2003, 22:26
to ja od siebie ...nie moglem byc z Wami na meczu...
ale z perspektywy skrotow w c+ ...szok! 2000 min. Legia gol ale ale! ...Legiaaa Warszawa, Legia Warszawa.... Ja kocham Legie lalalalala ...nackane Legionistow wchuj . Z oprawy ,baloniki ,male flagi i kartonida ,ktora naprawde niezle wyszla.

aha darujta sobie opisy o butelkach i innych gownach ,nie to forum ;]

Aigel
18-10-2003, 22:27
Wlasnie wrocilem, wyjazd SUPER chodz troszke zimno mi bylo. Nas mysle kolo 2200, super widok na boisko (przynajmniej z mojego miejsca).
Szkoda tylko ze nie wygralismy :(
Obejrzalem Liga+ i mnie zdziwil Zarzeczny jak sie nami zachwyca :hmm:

HOOLSHWDP
18-10-2003, 22:29
Mam pytanko, komu moge wysłać zdjęcia z tego meczu żeby umieścił na stronie

yusta
18-10-2003, 22:30
Do Płocka dojechałam ok 20 min przed meczem. Byłam bez biletu i wypatrywałam kontrolerów, ale ich nie wypatrzyłam '8 Podobno na początku ostro trzepali, sprawdzali bileciki itp, ale potem chyba dali sobie na luz, widząc ile ludu jeszcze nadciąga, otworzyli bramę i każdy wchodził bez problemu.
Wchodze na stadion i widzę coś zajebistego. Nasz sektor wypchany pod brzegi, flagi, śpiewy. Rewelka. Postalismy trochę na nasypie i potem jak zrobili nam trochę miejsca na nastepnym sektorze, tam się wbiliśmy.
Doping do straty bramki super, potem troszkę siadł :/ Co do liczby Legionistów, to stawiam że było nas koło 2,5 tys. Mniej na bank nie, ewentualnie więcej.

Mrozik
18-10-2003, 22:34
Też właśnie wszedłem, wyjazd SUPER, Oprawa SUPER, tylko wynik nie taki :P

Mrozik
18-10-2003, 22:35
Do Płocka dojechałam ok 20 min przed meczem. Byłam bez biletu i wypatrywałam kontrolerów, ale ich nie wypatrzyłam '8 Podobno na początku ostro trzepali, sprawdzali bileciki itp, ale potem chyba dali sobie na luz, widząc ile ludu jeszcze nadciąga, otworzyli bramę i każdy wchodził bez problemu.
Wchodze na stadion i widzę coś zajebistego. Nasz sektor wypchany pod brzegi, flagi, śpiewy. Rewelka. Postalismy trochę na nasypie i potem jak zrobili nam trochę miejsca na nastepnym sektorze, tam się wbiliśmy.
Doping do straty bramki super, potem troszkę siadł :/ Co do liczby Legionistów, to stawiam że było nas koło 2,5 tys. Mniej na bank nie, ewentualnie więcej.
Z bramą wjechalismy na ok 45 min przed meczem. CHWDP za zamknięte stacje benzynowe :/

Tuzin...
18-10-2003, 22:40
***** objazd Plocka byl po prostu zajebisty :fu:
a ci co wyjechali ostatni spod torwaru byli prowadzeni na sygnale przez miasto i byli oczywsicie pierwsi na stadionie...

Za to wjazd z brama byl po prostu keeeeeeeewl :>:>

Dziubek
18-10-2003, 22:47

Nie, ale no miała być cała wielka akcja że wszyscy jedziemy a tu jakos sporo osób zostało tak bez transportu a ze byłęm w 4 osoby to tak nie fajnie jechac każdemu osobno.

HOOLSHWDP
18-10-2003, 22:51

Nie, ale no miała być cała wielka akcja że wszyscy jedziemy a tu jakos sporo osób zostało tak bez transportu a ze byłęm w 4 osoby to tak nie fajnie jechac każdemu osobno.

Tak to bywa jak się załatwia transport na ostatnią chwile. Ja nic nie słyszałem o tym że wszyscy jadą, tylko że każdy wejdzie na stadion, ale najpierw trzeba było dojechać :/

Dziubek
18-10-2003, 22:54
Ja nie załatwialem na ostatnią chwile tego transportu!!!
Już na liście byłęm ale miejsc a autobanie nie było!!!
A na osatnią chwile to auto było!!! :/

rkwa
18-10-2003, 22:56
Z wyjadu cieszy niestety tylko ilosc.Oprawa oczywiscie tez,ale doping wola o pomste do nieba.Kiedy wreszcie to ktos ogarnie?Byla okazaja zeby ostro huknac a wyszedl jeden wielki h.u.j.

marecki
18-10-2003, 23:01

byles? nie nazekaj ... korwa sorka ...ale jak ja nie znosze rozkapryszonych "panienek: :| ...ciesz sie ze mogles tam byc!

Swierzy
18-10-2003, 23:04
Nie marudz. Ciesz sie ze byles. Byli tacy co chcieli a nie mogli :/

Dziubek
18-10-2003, 23:08

byles? nie nazekaj ... korwa sorka ...ale jak ja nie znosze rozkapryszonych "panienek: :| ...ciesz sie ze mogles tam byc!

Zaj....ście się ciesze!!! (w końcu pierwszy wyjazd)
Ale troszke miałem lipke z transportem, wiec pisze ze mogł by ktos tym lepiej pokierować!!!
A ogólnie oprawa i to wszytsko zaj....ście tylko wynik :/

rkwa
18-10-2003, 23:10
Jebac tabele dla mnie jest LEGIA na czele....

kokosz44
18-10-2003, 23:16
LEGŁA LEGŁA WARSZAWAAAAAAAA!!!!!!!!! :) :). Piłkarsko to wy naprawde jesteście ciency. O mistrzostwie to wy możecie sobie pomarzyć(z tymi kibicami to tez bym nie przesadzał, była was góra 1800). Ale w piłce najważniejsze są punkty, których wy niestety nie zdobyliście :) :). Cieszcie się że było tylko 2:1. To najmniejszy wymiar kary jaki was spotkał. Tak naprawdę to powinno być 5:1. WSTYD WSTYD. Co to za Legia(ops LEGŁA)
pozdrawiam
TYLKO WISŁA ZKS TYLKO WISŁA ZKS TYLKO WISŁA ZKS TYLKO WISŁA ZKS TYLKO WISŁA ZKS. Wasi piłkarze biegali tak jak by im kije w dupe powsadzali (bez urazy, ale to była żenada w ich wykonaniu) :) :)

arczi
18-10-2003, 23:17
Nie no Dziubek.. sorry... ale daj na luz, bo gadasz farmazony...

Ktoś powiedzial że doping był kiepski... Ja jestem z goła odmiennego zdania. Według mnie było nie zle.
Biletów kupowac w koncu nie trzeba było. Wszedłem pod koniec na sektor (co za ***** wymyslil te parkowanie fur) wyjąłem bilet a tu niespodzianka... Tak więc niech kazdy który zrezygnował z wyjazdu z powodu braku biletu niech walnie się teraz w łeb :>
Mnie osobiscie najbardziej podaobała się droga. Sznur fur w barwach... i do tego kupa ludzi która wychodziła przed domy i nam machała... Serce rośnie :>
Oprawa. Wszystko zostało powiedziane... Dobra robota LP ;)

No i ten widok Rafinerii podczas powrotu. Miasto w mieście :>

*PRZEMO*
18-10-2003, 23:19
powiem teraz pare słow odemnie :D

dzieki łysolek :+: bez ciebie nabawił bym sie nerwicy i pewnie zamknał bym sie w sobie przy takiej bandzie rozkapryszonych kibicow '8

spotkalismy sie na pks marymont i odrazu mielismy miła niespodzianke w postaci pani z PTTK ktora zaczeła nam opowiadac jakies głupoty o krajobrazie przez ktory bedziemy przejezdzac etc. kazała nam zwracac uwagi na jakies pierdoły i tak chrzaniła od rzeczy tu naleza sie uznania dla całej załogi autobusa za zelazne nerwy :D

było duzo piwa i duzo hitow zwiazanych z tym :D a konkretnie pod kazda prawie piosenke Legii mozna było podłozyc tekst "szczac nam sie chceeee" i biedny łysolek interweniował :) wiszac na mikrofonie uspakajajac nas

podroz spokojnie przebiegała, bez specjalnych emocji-promocji :D

ehh duzo tu pisac a noc krótka :P
ide spac :P :rotfl:

Grochów
18-10-2003, 23:19

Chodzi o to,ze chlopak razem z kolegami mieli ZAREZERWOWANE miejsca w autokarze,przyszli elegancko na zbiórke,a tu sie okazuje,ze ktos ich wyhujal !!! Tez bym sie wqrwil ! Przez to musili sie natrudzic,zeby wózek skolowac,poza tym prowadzil pijany typ :rotfl: .
Co do wyjazdu to miodzi ! Zajebisty ! Liczba mistrzowska ok.2000 moze ,oprawa tez super,inne "atrakcje" tez ;) .Oby wiecej takich . Teraz Lodz.Z tego co slyszalem to moze wpuszcza nas na ta stara trybune dla gosci za bramka<Niciarka chyba>,czyli 3000 biletów ! ! ! Musi nas byc jeszcze wiecej niz w Plocku ! ! !

Tuzin...
18-10-2003, 23:20
LEGŁA LEGŁA WARSZAWAAAAAAAA!!!!!!!!! :) :). Piłkarsko to wy naprawde jesteście ciency. O mistrzostwie to wy możecie sobie pomarzyć(z tymi kibicami to tez bym nie przesadzał, była was góra 1800). Ale w piłce najważniejsze są punkty, których wy niestety nie zdobyliście :) :). Cieszcie się że było tylko 2:1. To najmniejszy wymiar kary jaki was spotkał. Tak naprawdę to powinno być 5:1. WSTYD WSTYD. Co to za Legia(ops LEGŁA)
pozdrawiam
TYLKO WISŁA ZKS TYLKO WISŁA ZKS TYLKO WISŁA ZKS TYLKO WISŁA ZKS TYLKO WISŁA ZKS. Wasi piłkarze biegali tak jak by im kije w dupe powsadzali (bez urazy, ale to była żenada w ich wykonaniu) :) :)

co za wiesniak...

Mrozik
18-10-2003, 23:21
pozdrawiam
A co powiesz o waszych kibicach?? 1 barwówka, 5 transparentówi 15 rac :/

rkwa
18-10-2003, 23:21
, była was góra 1800).

To rozumiem malo nas bylo.Ciekawe czy Wy do Nas chociaz w 1/6 tego podbijecie.Nie napinaj sie tak chlopcze bo takiego wyjazdu /ilosciowo/ to tylko pozazdroscic mozecie.

Dziubek
18-10-2003, 23:22
Ja to bym prosił o jakiegos bana dla kokosza44 niech sobie na swoim forum takie rzeczy pisze!!!
Prsoiłbym takze o skasowanien tego postu po wczesniejszym przeczytaniu!!!

c_zary
18-10-2003, 23:24
pozdrawiam
Nara :ban:

rkwa
18-10-2003, 23:31
Bitetu nie mialem,.na sektor sie wbilem za free,bez zadnej kontroli - normalnie sie wbilem,nikt mnie nie sprawdzal,bez problemu moglem wniesc siatke piwa albo kamieni.;)Takich osob tylko ode mnie bylo ok 20.:) Tak ze tak jak napisal Arczi niech zaluje ten kto niebyl /choc w sumie nie ma czego/,i nastepnym razem jechac bez biletow.:)

szczepan
18-10-2003, 23:45
pozdrawiam

Wasze miejsce w tabeli mowi co innego :D to nie nam punkty urwala cholernie cienka jak barszcz polnia... :D a tak wogole to ja jestem ciekaw czy byles na meczu czy moze znow napinales przez net... a moze przypadkiem byles tak z godzine przed meczem w centrum Waszej mysiej dziury?? bo jak dla mnie WSTYD to dopuszczenie zeby w swoim miescie dopuscic do glosnych spiewow obcej druzyny... no ale coz...

Mini
18-10-2003, 23:48
JESTEŚMY ZAWSZE TAM.....!!!!
ciekawe kiedy następną raża będzie nas tylu!

szczepan
18-10-2003, 23:49
sadze ze Nas bylo od 2000 do 2200 tego nikt nie zbada bo ogranizacja bramki byla fatalna... wpuszczanie takiej liczby osob przez jedna mala bramke to jest przegiecie...

co do dopingu to pod koniec slabszy ale i tak tylko my jestesmy na stadionie... przez caly mecz male flagi i transparenty, na poczatku race plus bengale (tak ze 100) i chyba swiece dymne potem po bramce pare rac na druga polowe kartoniada z racami pozniej pojawiaja sie transy w barwach a na koniec 15 bengali w rzedzie...

Wisla slabo... 2 flagi (tyle widzialem) doping marny jak szale szly w gore to strasznie malutko jeden zalosnie przygotowany z zalosnym haslem transparent w 1 polowie bodajze z 20 rac (co do czasu moge sie mylic) transparenty z piwa (ale chyab tylko 5 !!)...

moge powiedziec tak: My jako kibice zrobilismy swoje i ten mecz wygralismy 10:0 :D

Cypis
18-10-2003, 23:50
Pijak Przemo wielkie dzieki za organizacje transportu :+: Lysolek dla Ciebie dzieki za trzymanie porządku w tym dyliżansie.Bez Ciebie mógł byc niezly jubel.

Siekier
19-10-2003, 00:19
właśnie wróciłem z meczu !
oj się działo ! nie którzy z przodu autokaru mieli troche roboty ale jakoś z tego wybrneli i chwała im za to ! co do wyjazdu to z Wawy nie było problemów ale to dlatego że nie ustawialiśmy sie pod Torwarem tylko gdzie indziej dzięki czemu omineliśmy korki ! do kawalkady aut dołączyliśmy na trasie ! Zajebisty widok !!! Wszystkie samochody przystrojone barwami chyba z 8 autokarów i wszyscy na Płock prawdziwa inwazja !!! I tylko co chwile "szczać nam się chce" lub też coś z grubszego kalibru :buhaha: ! ilość wypitych Królewskich nie zliczona ! na żadnej stacji praktycznie już tej marki piwa nie było ciekawe czemu :hmm: :> troche zamieszania na wejściu na sektor ! Aż tak dziwnie bez jakiej kolwiek kontroli i tp. oby było tak wszędzie (chyba nierealne) ! mecz od strony piłkarskiej - szkoda gadać natomiast od strony kibicowskiej pełna rewelka ! było nas tak na moje oko ponad 2 000 ! Mnóstwo flag na płotach balony , kartony , race , bengale , konfetti , serpentyny , transparenty , flagi na kijach , duże transparenty (zielone białe czerwone) !!! doping - 1 połowa b.dobrze , 2 dobrze ale mogło być lepiej ! a co do kibiców Wisły szkoda gadać jedna flaga na płocie , kilka rac z 5 transparentów i pasy materjału ! Powrót troche smutny i cichy ale nie dokońca ;) a i te objazdy co za cymbał to wymyślił !!! generalnie więcej takich wyjazdów pod względem kibicowskim natomiast piłkarskim wręcz odwrotnie no ale cóż "Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham Cię .."

Cipciuś
19-10-2003, 01:17
No ja pare minut temu dotarłem :D
Było wesolo - podroz udana gdyby nie awaria autokaru, ktora zostawila nas na pastwe losu w jakiejs dziuurze w drodze powrotnej - 2h przymusowego postoju (i tu Szacunek dla Yankesa ktory umilal czas :D pzdr!) "A postoj trwaaaaaaa..... lalalalaaaaa..." Na meczyku tez kozak bylo :] szkoda tylko tego wyniku bo oprawa kozak - jak macie jakiejs wlasne foty to wrzucajcie koniecznie (i ty Szczepan tez dawaj foty :P)
no nic wiecej moze jutro bo padam z nog. trzymajcie sie

Adams_
19-10-2003, 01:20
ja nic nie mowie bo troche narozrabialem po meczu :rotfl:

ems
19-10-2003, 02:03
;) :box:

turi
19-10-2003, 08:11
[quote="kokosz44"] Ale w piłce najważniejsze są punkty, których wy niestety nie zdobyliście :) :)

a mi sie wydaje, ze najwazniejsze jest byc ze swoja druzyna na dobre i na zle. jestesmy zawsze tam gdzie nasza Legia gra !
kolezko z Plocka - zenade to wy odwaliliscie na trybunach - a co do naszego mistrzostwa nic sie nie martw, odszczekasz to juz w maju :)
i jeszcze jedno - zdobedziemy mistrza chociazby dlatego zeby np. wisla plock nie kompromitowala nas w pucharach VENSPILS cos tam Ventspils cos tam aeaeaeo :) hihi
pozdrowka
bylo zajebiscie :)

turi
19-10-2003, 08:15
[quote="marecki"][quote=Dziubek]
Chodzi o to,ze chlopak razem z kolegami mieli ZAREZERWOWANE miejsca w autokarze,przyszli elegancko na zbiórke,a tu sie okazuje,ze ktos ich wyhujal !!! Tez bym sie wqrwil ! Przez to musili sie natrudzic,zeby wózek skolowac,poza tym prowadzil pijany typ :rotfl: .

ale czy to wina organizatorow ?
wszyscy kibice, ktorzy zapisali sie na autokary stowarzyszenia mieli miejsce. jesli zapisal sie na autokar ktory organizwal prywatnie jakis kibic musial liczyc sie z tym, ze ten autokar zwyczajnie sie nie pojawi. bo z kibicami malo kto (nad czym ubolewam) ma chec i odwage jezdzic--> pozostalosci dawnych czasow ;-). z drugiej strony byl 1 raz wiec skad mial wiedziec ze 50 prcent busow nigdy nie dojezdza na miejsce zbiorki :P lub spierdala widzac gosci w szalach.
pozdro,

rkwa
19-10-2003, 08:45
Wszyscy chwalicie ilosc /bo rzeczywiscie konkret/,wizualnie tez wygladalismy zajebiscie,ale jakos nikt nie zauwaza ze przy takim potencjale doping byl lipny.Stalem przy Petrocheni,w 1.polowie na dole,w 2. na gorze i glosno bylo tylko momentami.Niewiem,moze w innych miejscach to inaczej wygladalo.

PS.Wrocily wszystkie male flagi?

pc(ZKS)
19-10-2003, 09:00
Gratuluję wyniku (liczby na wyjeździe oczywiście , bo to forum kibicowskie) - było to oczywiście możliwe dzięki naszemu "wspaniałemu" prezesowi - podziękujcie mu ;)

Kokosz czy mógłbyś się już przestać wpisywać z takimi tekstami? idź sobie na forum oficjalne i pisz takie głupoty ale nie kompromituj nas na obcym forum błagam

maruda
19-10-2003, 09:24
Liczba waszych kibiców na trybunach musi budzić szacunek!!!!!!!!!
Przygotowanie do meczu (transparenty, flagi, kartoniada, efekty świetlne itp) - pierwsza klasa
Doping - nieźle, chociaż stać was na więcej. Po golu na 2:1 dla nas - kiszka.
Totalny syf po meczu - garstka świrów wparowała do naszego budynku klubowego i zrobiło niezły dym (udało im się nawet rozwalić pancerną szybę). Agresja w miejscu, w którym tak wiele było kobiet, dzieci (także malutkich - w wózkach) oraz osób starszych - to totalna kompromitacja, która będzie pamiętana w Płocku dłużej, niż wasze (prawie) wzorowe zachowanie na trybunach. Naprawdę szkoda, że tak się stało, chociaż Wojtek Hadaj tak bardzo starał się, aby było wszystko ok, a Giller na konferencji prasowej podkreślał, że gospodarze byli tak bardzo dobrzy dla przyjezdnych kibiców i tak wiel zrobili, aby ci mogli obejhrzeć mecz w dobrych warunkach.

rkwa
19-10-2003, 09:24
Gratuluję wyniku (liczby na wyjeździe oczywiście , bo to forum kibicowskie) - było to oczywiście możliwe dzięki naszemu "wspaniałemu" prezesowi - podziękujcie mu ;)

Kokosz czy mógłbyś się już przestać wpisywać z takimi tekstami? idź sobie na forum oficjalne i pisz takie głupoty ale nie kompromituj nas na obcym forum błagam

Dlaczego flag nie wywiesiliscie?

Siekier
19-10-2003, 09:27

święte słowa ! nic ująć nic dodać

pijak
19-10-2003, 09:32
no jedną flage zlowil Łysy :) to wiem na pewno.
Mi bardzo sie podobała akcja już pod stadionem, jak do jednego typa dzwoni starsza, i przjeżdża po niego w połowie meczu, zabierając go do WAW...

Mrozik
19-10-2003, 09:35
Mi bardzo sie podobała akcja już pod stadionem, jak do jednego typa dzwoni starsza, i przjeżdża po niego w połowie meczu, zabierając go do WAW...
Jak to 8-

Łysolek
19-10-2003, 09:54
jechaliśmy po trasie i na ulicy leżała , kazdy po niej przejeżdżał :/ My jako autokar nie mogliśmy sie zatrzymac natomiast samochód osobowy mógł , niestety nikt tego nie zrbił i udało mi sie wspomnianą flage zdobyc , gdy przyczepiła się do podwozia jakis krawaciarzy z Warszawy :rotfl: Było trzeba widziec ich minę jak wyleciałem z, autokaru zacząłem im napierdalać w samochód i krzyczec , co Wy ***** flage Legii szamoczecie po ulicy ?? Typy mało w gacie nie narobiły , a flage siłą wyrwałem z pod podwozia , jest trochę porwana i brudna , ale mam ją w domu , lecz nie jest to flaga z 1000 flag , bo jest wieksza ( takie bodajże swego czasu można było kupić w Pelcowiźnie ) wiec jesli ktoś zgubił flage to niech sie nie martwi :> jest w dobrych rekach :D
pozdro

rkwa
19-10-2003, 10:04
jechaliśmy po trasie i na ulicy leżała , kazdy po niej przejeżdżał :/ My jako autokar nie mogliśmy sie zatrzymac natomiast samochód osobowy mógł , niestety nikt tego nie zrbił i udało mi sie wspomnianą flage zdobyc , gdy przyczepiła się do podwozia jakis krawaciarzy z Warszawy :rotfl: Było trzeba widziec ich minę jak wyleciałem z, autokaru zacząłem im napierdalać w samochód i krzyczec , co Wy *cenzura* flage Legii szamoczecie po ulicy ?? Typy mało w gacie nie narobiły , a flage siłą wyrwałem z pod podwozia , jest trochę porwana i brudna , ale mam ją w domu , lecz nie jest to flaga z 1000 flag , bo jest wieksza ( takie bodajże swego czasu można było kupić w Pelcowiźnie ) wiec jesli ktoś zgubił flage to niech sie nie martwi :> jest w dobrych rekach :D
pozdro

Porozmawiac by sie przydalo z poprzednim wlascicielem.Niektorzy najwyrazniej nie rozumieja ze barwy sa swiete.

E_L_K_T_R_Y_K
19-10-2003, 10:08
widziałem tą flage :/

pc(ZKS)
19-10-2003, 10:15
Dlaczego flag nie wywiesiliscie?

Osoby mające flagi nie wywiesiły ich może byli zajęci innego typu działalnością a może... dobrze wiem, że cokolwiek nie napiszę, i tak pewnie zabrzmi śmiesznie... :hmm: jeśli liczysz na to że ktoś wymyśli jakieś usprawiedliwienie to się mylisz - nie było flag co chluby nam nie przynosi i tyle

Łasiu
19-10-2003, 10:24
Gratuluję najazdu na Płock. Naprawdę budzi respekt...było was więcej na wyjeździe niż ogólnie kibiców na niektórych meczach 1 ligi :)

szczepan
19-10-2003, 10:31
kto na poczatku 2 czy na koniec 1 odpalil fajerwerki te co lecialy w gore bo nie wiem czy to bylo z naszego skrajnego sektora czy juz z Wisly?

Łysolek
19-10-2003, 10:31
to był nasz sektor Szczepciu :>

rkwa
19-10-2003, 10:33
Gratuluję najazdu na Płock. Naprawdę budzi respekt...było was więcej na wyjeździe niż ogólnie kibiców na niektórych meczach 1 ligi :)

Dzieki,milo sie czyta takie rzeczy.

ZKS - nie chce uslyszec usprawiedliwienia czy tlumaczen,po prostu to troche dziwne ze na jednym z bardziej prestizowych meczow wywieszacie tylko jedna flage.Na poczatku nawet myslalem ze to moze jakis protest czy cos.

szczepan
19-10-2003, 10:37

ZKS - nie chce uslyszec usprawiedliwienia czy tlumaczen,po prostu to troche dziwne ze na jednym z bardziej prestizowych meczow wywieszacie tylko jedna flage.Na poczatku nawet myslalem ze to moze jakis protest czy cos.

rkwa z tego co ja widzialem mieli 2 flagi i jeden transparent...

kamyk
19-10-2003, 10:39
zazdroscic moge tylko wam takiego wyjazdu i żałowac ze mnie tam nie było oprawa wysmienita i ta ilosć w Płocku normalnie szok! niech kto ma wżuca tu fotki! chciałbym zobaczyc szczegulnie ta kartoniade bo w CANAL= pokazali tylko chwile a na filmikach na Legilive sa te filmiki z naszego sektora wiec bardzo nic nie widac jesli ktos ma zdięcja to niech tu je wrzuca! tak Jak Zarzeczny powiedział w lidze + ze na niektórych stadionach 1-ligi nie ma tylu kibiców co za Legią pojechało do Płocka i tu prawdę powiedział.

rkwa
19-10-2003, 10:53

rkwa z tego co ja widzialem mieli 2 flagi i jeden transparent...

Ja widzialem jedna /za lawka rezerwowych/ i 2 transparenty po lewej na koncu./obytwa dotyczace Legii/.

ZKS - Macie moze zdjecia naszego sektora robione od Was?

szczepan
19-10-2003, 11:04
2?? to jaki byl ten drugi bo ja widzialem tylko ten dlugi z marnym rysunkiem po srodku...

Łysolek
19-10-2003, 11:04
2?? to jaki byl ten drugi bo ja widzialem tylko ten dlugi z marnym rysunkiem po srodku...
L na szubienicy :/

Danilo
20-10-2003, 11:34
:+: Szacuneczek dla kierowcy z autobusu dla niepalących ze Stowarzyszenia :+:

OJ szacunek szacunek jak bedą autokary stowarzyszeniowe na wyjazd do Łodzi to tez Sie zapisze.... Było wybornie! Tylko zastanawia mnie pewna wzmianka na legialive o 30 miejscowych i 3 naszych mozecie coś wiecej o tym powiedzieć???

BBB
20-10-2003, 12:16
Kurcze dopiero teraz sie wpisuje bo chyba cos sie zwalilo z forum,nie wiem czy tylko u mnie czy u wiekszej liczby osob.
Ten wyjazd zapamietam chyba do konca zycia.Pod wzgeldem kibicowskim bardzo udany,widok na trasie i aut i autokarow naprawde budzil wrazenie,chyba sie nawet dzieki nam korek w Plocku zrobil.Doping dobry to byl tylko przez jakies 20 minut pod koniec pierwszej polowy,tak to dosc sredni wedlug mnie,ale co tam nie ma co narzekac :P .Wedlug mnie niepotrzebne bylo to rzucanie butelkami i innymi rzeczami,juz nawet nie wnikam kto zaczal.A jeszcze najlepsze bylo ze niektorzy rzucali prawie pelnymi,gdy inni nie mieli nic do picia i umierali z pragnienia-ot taki paradoks.
Za oprawe szacunek CF -nie wiem co wam napisac ;) ,naprawde ogromny szacunek dla Was!
Co do Wisly Plock,mialem do nich szacunek,ale troche mnie zdziwily ich zwyczaje kibicowskie,uslyszalem od nich osobiscie tylko dwie piosenki:"jebac L..." i "Legia to stara..."dosc dziwne jak dla mnie :/ nawet po drugiej bramce dla Nich nie spiewali o wlasnym zespole...
Troche pecha mialem z powrotem,autokar sie zepsul gdzies pod Plockiem ,w samym polu :/ .Trzeba bylo czekac z 2,3 godziny aby jakis serwis przyjechal z Plocka,dziwne zeby kierowca nie mial przy sobie nawet srubokreta 8- .Przez ta awarie Nasz autokar wracal chyba jako ostatni do Wawy,ale co tam swietna zabawa byla :>
PS.mam jedno pytanie do tych co byli,jestem ciekaw czy duzo aut od nas stracilo szyby,osobiscie widzialem jedne audi bez tylnej??

m84
20-10-2003, 12:27
Nie tylko Tobie forum nie chodziło bo ja miałem podobny problem:) Ja co do wyjazdu to chciałem napisać że żałuję że mnie nie było. Ale tak wyszło z przyczyn niezależnych ode mnie. Taki wyjazd może się długo nie powtórzyć. Super oprawa i za to wielkie brawa dla tych co sie tym zajęli. Jeszcze raz pokazaliśmy że LEGIA jest po prostu najlepsza. Myślę że każdy noramlny kibic nawet przeciwnej drużyny przyzna że Legia pokazała sie naprawde imponująco jeśli chodzi i o ilość i o oprawę. Oby więcej takich wyjazdów. Wtedy może ja juz będę mógł pojechać! pozdro

Jaco
20-10-2003, 12:40
Brawo dla wszystkich, którzy byli w Płocku!! Jeszcze przyjdzie czas sukcesów na boisku. Tylko piłkarze muszą zrozumieć, że każdy przeciwnik jest groźny. Pomóżmy im to zrozumieć juz na meczu z Koroną. :)

Aigel
20-10-2003, 12:43
Jak juz wszyscy w Polsce wiedza wyjazd byl genialny. Ale warto by sie bylo zastanowic co spowodowalo taka liczbe fanow z Wawy?:
No nie watpliwie liczba biletow przeznaczona dla nas.
Znosna odleglosc
No i moim zdaniem paradoksalnie bak polaczenia kolejowego. Dlaego mysle ze do Lodzi nie pojedzie juz tyle ludzi, w korku rozmawialem z ludzmi w samochodach i duza czesc ludzi zdecydowala sie tylko dlatego na ten wyjazd gdyz mogla jechac swoim samochodem, poprostu nie kazdy lubi atrakcje zwiazane z PKP, a tu swoim samochodzikiem, bezpiecznie bo w takiej grupie no i w ogole, parking strzezony, itp.
Ja sporadycznie jezdze na wyjazdy, ale od paru ladnych lat w Lodzi jestem obowiazkowo, ale moja podroz wyglada tak:
.................................................. ......................
Przez to koszty wyjazdu rosna, ale ja rowniez nie lubie jezdzic pociagami specjalnymi. Wiec jak by mozna bylo taka akcję "Autem do Lodzi" zorganizowac bylo by suer (oczywiscie na mniejsza skale niz w Plocku)

Fester
20-10-2003, 14:13
i po co tu opisujesz jak jedziesz?? eeeeeeeeeeh...

zdjecie kartoniady z Legialive:

http://www2.legialive.pl/oko/341.jpg

eLka troche nie wyszla ale jak na nasza pierwsza i robiona na szybko i tak nie wyszla zle...

Adiq
20-10-2003, 14:18
No właśnie. Kartoniada jest zasługą Legijnych Patriotów więc to im należą się brawa. :+:

Aigel
20-10-2003, 15:04
[quote="Fester_LP"]i po co tu opisujesz jak jedziesz?? eeeeeeeeeeh...
quote]
Juz ci mowie po to by pokazac jak ciezko jest sie dostac osoba nie jadacych pociagiem i dlatego jestem za takimi zorganizowanymi jazdami samochodow, jezeli natomiast chodzi ci o to ze ktos z Lodzi moze to przeczytac to skasuje tamten watek, ale nie sadze zeby byla to jakas wielka tajemnica.

tato
20-10-2003, 15:27
kto na poczatku 2 czy na koniec 1 odpalil fajerwerki te co lecialy w gore bo nie wiem czy to bylo z naszego skrajnego sektora czy juz z Wisly?
Jak mawial Onufry Zagloba: Jam to nie chwalac sie sprawil. 6 rakiet za cale 3 zety. Wygladaly calkiem niezle, tylko nastepnym razem bede mial troszke wiecej. Zdecydowanie bardziej jestem zadowolony ze swojej flagi na wedce. Najwieksza frajda jak ludzie dookola mowili przez telefon, ze sa obok najwiekszej flagi.. ;)

Gruby
20-10-2003, 15:49
hehehe tato stalem centralnie za Toba :D
-Dawaj zarzucimy cos
-To jedziemy
-Ilu was bedzie w Warszawie , ilu was bedzie?
-Mniej niz zeeeeeeeeeeeerrrrrrooooooooooooo

heheh

PRASKI
20-10-2003, 15:49

taa :buhaha: :buhaha: ale wyjazd zaliczony... :rotfl:

Juz ci mowie po to by pokazac jak ciezko jest sie dostac osoba nie jadacych pociagiem i dlatego jestem za takimi zorganizowanymi jazdami samochodow, jezeli natomiast chodzi ci o to ze ktos z Lodzi moze to przeczytac to skasuje tamten watek, ale nie sadze zeby byla to jakas wielka tajemnica.

no tak, teraz będą mieli łatwiej (komitety powitalne itd.) :/

do wszelkich pochwał sie oczywiście dołączam :+: :+: :+:

PS. zróbmy coś z tym dopingiem !!!
PS 2. oby więcej flag na wędkach :rotfl: :buhaha:

pijak
20-10-2003, 15:53
zazdroscic moge tylko wam takiego wyjazdu i żałowac ze mnie tam nie było oprawa wysmienita i ta ilosć w Płocku normalnie szok! niech kto ma wżuca tu fotki! chciałbym zobaczyc szczegulnie ta kartoniade bo w CANAL= pokazali tylko chwile a na filmikach na Legilive sa te filmiki z naszego sektora wiec bardzo nic nie widac jesli ktos ma zdięcja to niech tu je wrzuca! tak Jak Zarzeczny powiedział w lidze + ze na niektórych stadionach 1-ligi nie ma tylu kibiców co za Legią pojechało do Płocka i tu prawdę powiedział.
poszukaj na E-Legia... wyjątkowo im sie udało coś fajniejszego nakręcić :D (żartuje)

tato
20-10-2003, 16:19
http://www2.legialive.pl/photos2/03wisla1_f7.jpg
Pozdrawiam wszystkich, którzy stali obok mnie i za mną i którym zasłaniałem flagą. Pomysł wędki teleskopowej spisał się na medal. Mimo, że załapałem się jeszcze na kontrolę przy wchodzeniu, to kołek-ochroniarz nie protestował i bez problemu wniosłem najdłuższą sztycę na stadion. Szkoda tylko wyniku, ale ile taki Wojtek Szala musi spartolić, żeby wreszcie zajął pozycję, na której czuje się najlepiej - środkowa ławka. Niestety ten płock jest dla mnie pechowy- dwa wyjazdy i dwa razy w plecy. Więcej tam nie jadę to może Legiunia wygra. ;)

tato
20-10-2003, 16:21
http://www2.legialive.pl/photos2/03wisla1_f7.jpg

Niko
20-10-2003, 16:28
No o meczu już zostało napisane wszystko, więc nie ma co dodać ani ująć. Ja ze swojej strony dziękuje Przemo i Pijakowi za zorganizowanie transportu i Ł. za trzymanie porządku! :+: No i wszystkim tym którzy, przyczynili się do oprawy i dopingu! :+: JESETŚMY NAJLEPSI!

Legia gol alle alle!

pzdr
*JKL*

Bonhart
20-10-2003, 18:09
Ja rowniez dorzuce swoje 3 grosze :)
Dla mnie to rowniez pierwszy wyjazd i przyznam, ze atmosfera bardzo
mi sie udzielila. Dawno juz nie zdzieralem tak gardla - przez 1 polowe
prawie non stop ( z 2 przerwanmi na papieroska). Ludzi masa, fajnie
ze ostatnio tyle osob angazuje sie w kibicowanie. Spiew... no coz
znowu sie powtorze :/ - ryczenie bez ladu i skladu jest bez sensu.
Trzeba czasem sluchac co spiewaja inni, bo naprawde lepszy efekt
daje ciszej i razem niz glosno i kazdy swoje. Bardzo liczylem na kolesia
z bebnem, ktory stal na jednym z sektorow, ale sie przeliczylem...
I jeszcze slowko o dzentelmenach zmagajacych sie z plotem na poczatku
meczu - Panowie, zastanowcie sie, wszyscy pracuja aby kibice Legii
mieli jak najlepsza renome, aby pisano o nich w samych superlatywach.
Prezesi z Plocka robia wszystko aby Warszawiacy mogli w dowolnej
liczbie i w dobrych warunkach obejrzec mecz. A wy odwalacie tego typu akcje. Dzisiaj w Wyborczej znowu przeczytalem o frustratach w szalach Legii wszczynajacych awantury w trakcie meczu, a po jego zakonczeniu
buszujacych po klubowym budynku i siejacych poploch wsrod kobiet z dziecmi na rekach. Dramat i wstyd. :/

NORBI
20-10-2003, 18:54
Jeśli mówisz o bębnie Czeraników Fans
to się rozp.... w pierwszej połowie.Pękła mebrana.Ale ja słyszałem jeszcze jeden.

BBB
20-10-2003, 19:07

Co do wyjazdu to miodzi ! Zajebisty ! Liczba mistrzowska ok.2000 moze ,oprawa tez super,inne "atrakcje" tez ;) .Oby wiecej takich . Teraz Lodz.Z tego co slyszalem to moze wpuszcza nas na ta stara trybune dla gosci za bramka<Niciarka chyba>,czyli 3000 biletów ! ! ! Musi nas byc jeszcze wiecej niz w Plocku ! ! !

Sorry ze troche nie na temat ale mam pytanie do Ciebie,a nie chce mi sie zakladac nowego tematu:
Jaki tytul nosi piosenka ,ktora masz zacytowana w podpisie?
PS mam nadzieje,ze moderatorzy mi wybacza :>

maruda
20-10-2003, 19:13
Co do Wisly Plock,mialem do nich szacunek,ale troche mnie zdziwily ich zwyczaje kibicowskie,uslyszalem od nich osobiscie tylko dwie piosenki:"je*** L..." i "Legia to stara..."dosc dziwne jak dla mnie :/ nawet po drugiej bramce dla Nich nie spiewali o wlasnym zespole...

Dla mnie też jest to dziwne :hmm: :hmm: :hmm: , ale cóż - niektórzy płoccy kibice muszą jeszcze troszkę podrosnąć, aby nauczyć się, że najlepszą formą pomagania swojej drużynie jest gorący i głośny doping, a nie wyzywanie rywala :fu: Ciągle jednak wierzę, że doczekam czasów, gdy nawet kibice, którzy sie nie lubią będą w stanie pokazać, że się przynajmniej szanują!!!

MTP
20-10-2003, 19:20
[quote="Tuzin"]*cenzura* objazd Plocka byl po prostu zajebisty :fu:
a ci co wyjechali ostatni spod torwaru byli prowadzeni na sygnale przez miasto i byli oczywsicie pierwsi na stadionie...

Nie ostatni spod torwaru bo nie bylismy nawet pod torwarem.Po prostu wjeżdzaliśmy na parking dla dziennikarzy główną bramą.Po prostu kilka fur się dołączyło.25 minut przejeżdzała kawaklanda.Po za tym że od bengali mam kilka wypalonych dziur w kurtce i wyniku to było good

Siekier
20-10-2003, 19:24
heh mam już te fotki z wyjazdu do Płocka jak chcecie żebym je wam wysłał wyślijcie mi na priva swoje E-maile (dodyczy to oczywiście tylko tych osób które podróżowały naszym autokarem organizowanym przez Przema) eLo

*PRZEMO*
20-10-2003, 20:23
heh mam już te fotki z wyjazdu do Płocka jak chcecie żebym je wam wysłał wyślijcie mi na priva swoje E-maile (dodyczy to oczywiście tylko tych osób które podróżowały naszym autokarem organizowanym przez Przema) eLo

i pijaka 8)

ja proszem zdjecia :D:D:D:

Kawa
20-10-2003, 20:25
Co wam się w tym autokarze działo, ze az łysolekmusiał dzialac 8- Tak to jest jak sieobych zabiera 8)

emde
20-10-2003, 20:44
Siekier siedziales kolo mnie wiec ja chyba pierwszy powinienem dostac te zdjecia, prawda? ;)

No dobra lysy kierownik wycieczki moze byc pierwszy... 8) :rotfl:

md84@wp.pl

*PRZEMO*
21-10-2003, 13:27
ogladajac zdjecia az sie łezka w oku kreci, ja chce wiecej :P kiedy nastepny wyjzd :rotfl: autokarowy of korz :D

emde
21-10-2003, 20:49
siekier jak ty zes robil te zdjecia ze mnie na zadnym nie ma?! ktos powie ze mnie w Plocku nie bylo. :) Pewnie za maly uroslem...

;) :rotfl: ;)

szczepan
21-10-2003, 20:50
siekier jak ty zes robil te zdjecia ze mnie na zadnym nie ma?! ktos powie ze mnie w Plocku nie bylo. :) Pewnie za maly uroslem...

Przemo ma moje zdjecia dla Was... i tam jestes pisz do niego :D

marecki
22-10-2003, 13:34
http://wisla-plock.pl/index.php?akc=full&nid=152 8-

ja jebie! bydlo! warszawskie bydlo! :rotfl: :buhaha: :rotfl:

najlepsza i najbardziej obiektywna relacja jaka czytalem :D

8-

:buhaha:

Siekier
22-10-2003, 13:43

heh tak wyszło '8 a zobacz na ilu ja jestem !! Na jednym :/ ! Następnym razem foty robi ktoś inny bo znowu będę na jednej fotce a tak może na więcej ! Tylko fotki pykałem a zapomniałem o sobie :/ 8-

Grochów
22-10-2003, 13:51
http://Wisła-plock.pl/index.php?akc=full&nid=152 8-

ja jebie! bydlo! warszawskie bydlo! :rotfl: :buhaha: :rotfl:

najlepsza i najbardziej obiektywna relacja jaka czytalem :D

8-

Doszły mnie słuchy,że ktoś chciał spaliś stadion,ale zapałek zapomniał ! To Ci bandyci z Warszawy,ale bydło ! :D Przecież te 2 tysiaczki jechały pod dom starców,ale psy nas zawróciły na stadion :/ .
A w łodzi to pewnie Widzewa będzie ze 2 tysiące max.bo już się boją,jak zobaczyli jak bijemy stare baby w Płocku :rotfl: .
Co za idiota to pisał?! :fu:

*PRZEMO*
22-10-2003, 14:10
a co wy na to? '8
z interii

Sobotni mecz o mistrzostwo pierwszej ligi Wisły Płock z Legią Warszawa był wielkim świętem piłkarskim w Płocku.

Niestety skompromitowali się płoccy działacze, którzy zakpili sobie z płockich kibiców. Żeby nie było niejasności i niedomówień postaramy się uzmysłowić włodarzom klubu, gdzie popełnili błędy.

Na żadnym stadionie w Polsce spiker drużyny przeciwnej nie zachęca przyjezdnych szalikowców do dopingu. Niestety, w Płocku tak się stało i był to policzek wymierzony w miejscowych kibiców. Zdanie to podzielali rozmówcy, którzy uznali ten "gest" płockich działaczy jako skandal. Dziennikarz Polskiego Radia krótko skomentował ten incydent -To już lekkie przegięcie, które pokazało, że jesteśmy zaściankiem.

Zapytani o sens oddania mikrofonu panu Hadajowi przed meczem odpowiedzieli: Marek Janicki przewodniczący rady nadzorczej SSA - Człowieku, o co ci chodzi? Legia kupiła 2,5 tysiąca biletów. Żeby nie było zadym, wykonaliśmy ten ruch ze spikerem.

- Widzę, że kolega jasno wytłumaczył ci wszystko (śmiech) - powiedział jeden ze współtwórców słynnego przed laty magazynu kibica. - Na prośbę policji daliśmy dojść do głosu Hadajowi - powiedział prezes Krzysztof Dmoszyński

Przepisy PZPN mówią o określonej liczbie miejsc dla kibiców drużyny przyjezdnej. Na meczu Wisła - Legia było 2,5 tysiąca kibiców z Warszawy. Ilu funkcjonariuszy policji musiało zabezpieczać tak liczną grupę przyjezdnych fanów? Ile lokali (stacje benzynowe) zostało zdemolowanych przed i po meczu? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy być może w policyjnych statystykach.

Apel spikera, żeby miejscowi kibice siedzący na słynnej "Petce" zrobili miejsce dla wciąż przybywających gości ze stolicy, wywołały gwizdy na widowni. Ciekawe, jakby zareagowali na takie słowa kibice siedzący na warszawskiej "Żylecie"?

Zrobienie z boiska treningowego numer 2 parkingu dla samochodów gości ze stolicy wydaje się kolejnym nonsensem. Tłumaczenia, że boisko będzie poddane renowacji nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Podobnie można zasiać na nim zboże, by jeszcze przed renowacją skosić i wypiec dorodny bochen chleba.

Po meczu, ludzie schodzący z loży VIP, przy wyjściu z budynku klubowego zostali zaatakowani przez dwudziestoosobową grupę kibiców Legii. - Ludzie chodu Legia idzie - rozległy się głosy przestraszonych uczestników tych zajść.

Tadeusz Roczniak i Krzysztof Pędzierski przekonali się na własnej skórze o brutalności napastników. Panika spowodowała, iż przez chwilę powiało grozą. Żony piłkarzy z małymi dziećmi, w obawie o swoje pociechy, schroniły się w sekretariacie klubowym. Znany obserwator piłkarski, który skrzętnie rysował w swoim zeszycie szkic odpalania rac świetlnych w sektorze płockich kibiców, głośno krzyknął - Czy ktoś ma telefon do szefa policji. Kibice Legii wdzierają się do budynku.

W kawiarence klubowej doszło do słownej utarczki kilku jegomości, której słowa nie nadają się do druku. Gdzie w tym czasie była ochrona, która miała zapewnić dziennikarzom wykonywanie swoich obowiązków służbowych, a kibicom bezpieczne opuszczenie stadionu?

Czy wydarzenia po meczu Wisła Płock - Legia Warszawa, opisane zaledwie szczątkowo, można nazwać czepianiem się. Swoje zdanie na ten temat wyrazili dosadnie kibice na meczu piłki ręcznej w PZP okrzykiem - Chcemy Hadaja, Dmoszyński, chcemy Hadaja. Przykre, ale prawdziwe.

*PRZEMO*
22-10-2003, 14:14
ile w tym prawdy :/ a ile wyobrazni reportera :/ ehh

Dziubek
22-10-2003, 14:15
Jak się ma takiego przesa to są takie efekty!!!
A kibice Legii mogli tylko korzystać, bez żadnych konsekwencji. A pretensie do policji kierwoać ze nas tak szczelnie upilnowali !!! :buhaha:

Siekier
22-10-2003, 14:31
no prosze w końcu komuś się spodobał Hadej !! już chcą go u siebie :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Bonhart
22-10-2003, 18:36
Ta relacja to oczywiscie bredzenie nawiedzonego (szczegolnie te liczne
zdemolowane stacje benzynowe). Ale prawda jest tez to, ze nawet gdyby co poniektorych usadzic na stadionie na skorzanym fotelu z darmowym
piwem w garsci, to i tak szarpaliby sie z plotem, rzucali czym popadnie w policje a po zakonczeniu spotkania poszliby straszyc do klubowego budynku. I faktem jest, ze dzialacze Wisly zachowali sie w stosunku do nas bardzo OK, a niektorzy odplacili im wyrywajac pare krzeselek i robiac bydlo po meczu. :zly: A tekst w stylu "policja nie upilnowala" przemilcze. Mnie jakos nikt nie musial pilnowac. Wystarczy minimum kultury.

szczepan
22-10-2003, 20:11
wez ten ktos kto pisal opisa na tej stronie to chyba caly mecz przesiedzial przed kompem... interent pelen jest baranow... :box:

BBB
24-10-2003, 16:21
Ta relacja to oczywiscie bredzenie nawiedzonego (szczegolnie te liczne
zdemolowane stacje benzynowe). Ale prawda jest tez to, ze nawet gdyby co poniektorych usadzic na stadionie na skorzanym fotelu z darmowym
piwem w garsci, to i tak szarpaliby sie z plotem, rzucali czym popadnie w policje a po zakonczeniu spotkania poszliby straszyc do klubowego budynku. I faktem jest, ze dzialacze Wisly zachowali sie w stosunku do nas bardzo OK, a niektorzy odplacili im wyrywajac pare krzeselek i robiac bydlo po meczu. :zly: A tekst w stylu "policja nie upilnowala" przemilcze. Mnie jakos nikt nie musial pilnowac. Wystarczy minimum kultury.

podpisuje sie pod tym obiema rekami.Dotad mam w pamieci zachowanie niektorych :/ ze az mi wstyd za nich...