PDA

Zobacz pełną wersję : Jedenastka września C+

Yevaud
06-10-2003, 08:08
Canal + wybrał jedenastkę września. Znalazło się w niej 3 legionistów:
Zieliński, Surma i Sokół. Brawo chłopaki. Cieszy szczególnie fakt, że Surma wygrał rywalizację z Szymkowiakiem '8

Prócze tego znaleźli się zawodnicy z Wronek: Szamotulski, Zieńczuk, Kryszałowicz
Z Grodziska: Sobolewski
Z Krakowa: Żurawski i Baszczyński
oraz Czereszewski i Kościelniak

Beny
06-10-2003, 08:27
A gdzie nasz Dixi? :) Tyż był dobry! 8)

:+: dla Ziela, Surmy i Sokoła!

PS. Jaką ksywkę w klubie ma Surma? :hmm:

Pesto
06-10-2003, 08:28
A co oznacza imię Dickson ? Angielskie tłumaczenie wychodzi dość wulgarnie :]

Nazgul
06-10-2003, 08:47
Zastanawia mnie tylko w czym Czereszewski był we wrześniu lepszy od Svitlicy że został wytypowany do jedenastki miesiąca?

Siekier
06-10-2003, 09:14
Zastanawia mnie tylko w czym Czereszewski był we wrześniu lepszy od Svitlicy że został wytypowany do jedenastki miesiąca?
a mnie tam zamiast Czereszewskiego to brakuje Sagana !

Yevaud
06-10-2003, 10:01

No może w tym, że Svitlica zagrał we wrześniu jeden doskonały mecz - z Górnikiem, i jeden dobry - z Wisłą. Poprzednie mecze mu nie wychodziły.

kamyk
06-10-2003, 10:08
a dodac trzeba ze trenerem wrzesnia zostal Dariusz Kubicki! WIEC wrzesnien byl udany dla Legionistow!

MaxyM
06-10-2003, 10:11
Szymkowiak to za Reprezentacje dlugo nie dostanie nominacji 8)

Brawo dla naszych i redakcji C+, ktora od momentu ogloszenia tej jedenastki bedzie posadzona o kibicowanie Legii. ::/::

szczepan
06-10-2003, 15:47
Ja tam nie wiem co tam robi Baszczynski ale dobra... Zienczuk? hmmm no ok sadze ze w 11 pazdziernika powinnien znalesc sie Vuko (za Surme) oraz Stanko i Choto...

Yevaud
06-10-2003, 17:51
No nie wiem, czy Vukovic się za Surme powinien pojawić. W sumie to Surma organizuje grę Legii. Każda piłka przez niego przechodzi. On je rozrzuca na lewo i prawo. Vukovic też jest dobry, ale zupełnie inny to rodzaj piłkarza. Vukovic może kogoś przedryblować, zagrać z klepki, przejść do przodu i zrobić przewagę, nawet krótkim celnym podaniem uruchomić napastnika. To dwa różne typy. Jeden obok drugiego mógłby być w jedenastce października, a nie jedn zamiast drugiego.

W jedenastce października powinien się znaleźć z całą pewnością Stanko.
Choto z Amicą jakoś nie zachwycił - dobry był w poprzednich meczach. Oby w październiku dorównał do wysokich wrześniowych lotów.

Baszczyński i Zieńczuk, bo nie było lepszych. Lepszy od Zeińczuka nie był Kiełbowicz. Od Baszczyńskiego lepszy nie był też Szala, ani nikt inny.

Joker
07-10-2003, 21:53
A co oznacza imię Dickson ? Angielskie tłumaczenie wychodzi dość wulgarnie :]

Nie no rozwaliłes mnei teraz. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :rotfl: :buhaha: :rotfl: chyba sie trzeba zapytac Dicsona. A moze on pochodzi ze Skandynawii??? :/

Gratulacje dla Legionistów, którzy dostali sie do jedenastki. chociaz wiadomo ze wszelkiego rodzaje konkursy to rzecz subiektywna i cięzko porównywalna, to mimo wszystko :+: :+: :+: :+:

Jawor_CDR
08-10-2003, 07:18
A gdzie nasz Dixi? :) Tyż był dobry! 8)

No wlasnie! Choto prezentowal sie bardzo dobrze i moim zdaniem powinien sie znalez w tym zestawieniu.

KISIE(L)
06-11-2003, 17:17
Tylko tak dalej chłopaki. Brakuje mi tu Svitlicy i Sagana.

Kempes
06-11-2003, 17:51
W sumie kandydatura Kryszałowicza mnie nie dziwi , on chyba najlepiej spisywał sie ze wszystkich napastników natomiast co do naszych bombardierów ... moim zdaniem Svitlica jednak bardziej zasługuje na kandydature do jedenastki miesiąca...przegrał z Żurawskim..cóż taka decyzja canalu.

Mianowicie Baszczyński.... czym tem gracz sie wyróżnił ? z września zdecydowanie bardziej wg.mnie na wyróżnienie zasługują defensorzy Groclinu , Amiki czy nasz Dickson.

Luqas
06-11-2003, 19:18
Brawo dla chłopaków którzy załapali się do tej "11" :+:

Dziwi brak Svitlicy a tym bardziej obecność Czereszewskiego w tej jedynastce 8-
Nie rozumiem też nominacji Baszczyńskiego bo nie wydaje mi się, aby się wyjątkowo wyróżniał :hmm:

Swierzy
06-11-2003, 19:37
Szczerze mowiac to ciekawi mnie za co Sagan mialby trafic do tej 'jedenastki'. Przeciez on w ogole nic nie strzela, a za samo bieganie nie przyznaja nagrod. Mysle ze predzej powinien tam sie znalezc Stanko.
Czereszewski? Ponad miesiac temu gral calkiem znosnie, ale chyba nie az tak dobrze.

domber
06-11-2003, 19:55
a Stanko gra prawie zawsze stoi na spalonym a ze strzela to juz i duzo tez w tym farta a Sagan jest waleczny

Swierzy
06-11-2003, 20:10
Napastnika rozlicza sie z bramek a nie za bieganie. W tym drugim wypadku taki Wroblewski bylby bogiem.
Niewazne czy fartem czy nie, wazne ze wpada. Zreszta nie sadze zeby bramki Svitlicy byly fartowne. Sagan we wrzesniu nie strzelil ani jednej bramki w lidze wiec dlaczego mialby niby znalezc sie w tej 'jedenastce' skoro taki Kryszalowicz czy nawet Zurawski grali o wiele lepiej.

oo.. 1:0 dla M.C. :D

domber
06-11-2003, 20:32
mysle ze rozlicza sie go za caloksztalt a za strzelanie raczej zostaje sie krolem strzelcow ja i tak stawiam na Sagana

Swierzy
06-11-2003, 20:43
Masz prawo do wlasnej opini, aczkolwiek mysle ze dopoki nie zacznie regularnie strzelac bramek to nie ma co liczyc ze dostanie sie do '11' kolejki

Mokotowianka
09-11-2003, 20:36
Gratulacje ogromne dla pilkarzy LEGII ktorzy znalezli sie w 11 :+: :+: :+:

Nazgul
10-11-2003, 00:07
Ja tam nie wiem co tam robi Baszczynski ale dobra... Zienczuk? hmmm no ok sadze ze w 11 pazdziernika powinnien znalesc sie Vuko (za Surme) oraz Stanko i Choto...

Vuko? A z jakiej paki? Toz on gra tragedię ostatnio a mecz z Widzewem to już było dno...

szczepan
10-11-2003, 00:09

Vuko? A z jakiej paki? Toz on gra tragedię ostatnio a mecz z Widzewem to już było dno...

popatrz Andrzej kiedy to bylo pisane! to byla prognoza!