PDA

Zobacz pełną wersję : Szala out!

Joker
03-10-2003, 23:42
Moim zdaniem ten koleś powinien dać se spokój!! Czekam na argumenty które odwiodły by mnie od tego zdania. A zepsute dośrodkownie pod koniec pierwszej połowy doprowadziło mnie do szału. ten koleś nic nie umie!!! kiedy on strzelił jakiegos gola???? kiedy zadecydował o zwycięstwie??? zrobcie cos z nim ;)!!!

Nazgul
03-10-2003, 23:50
Moim zdaniem ten koleś powinien dać se spokój!! Czekam na argumenty które odwiodły by mnie od tego zdania. A zepsute dośrodkownie pod koniec pierwszej połowy doprowadziło mnie do szału. ten koleś nic nie umie!!! kiedy on strzelił jakiegos gola???? kiedy zadecydował o zwycięstwie??? zrobcie cos z nim ;)!!!

Zapytam tak samo, tylko o Kiełbowicza... Zagrał dobre 3 minuty z Lechem - i już enough... Wróbel przynajmniej umie z rogu zacentrować...

*PRZEMO*
03-10-2003, 23:53
zgadzam sie szala dzis sie niczym nadzwyczajnym nie popisał, a jeszcze w dodatku zauwazyłem dwa fatalne błedy oby tylko dwa ;) zostawił całe skrzydło nie kryte, dzieki temu miedzy innymi pad ła bramka:/ moze powinien odpoczac? :)

Bonhart
03-10-2003, 23:57
zgadzam sie szala dzis sie niczym nadzwyczajnym nie popisał, a jeszcze w dodatku zauwazyłem dwa fatalne błedy oby tylko dwa ;) zostawił całe skrzydło nie kryte, dzieki temu miedzy innymi pad ła bramka:/ moze powinien odpoczac? :)

Wojtek Szala jest baaardzo cienkim pilkarzem i chyba tylko brak
klasowych obroncow zmusza Kubickiego do wystawiania go w skladze.
Strach pomyslec co by bylo gdyby nie sporwadzono Choto. Brrr...

Raffi
04-10-2003, 00:02
Zgadzam się właśnie z ostatnim przedmówcą. I tak za Szalę nie ma nikogo lepszego na tą pozycję, a i nie wszystkie dośrodkowania szły Panu Bogu w okno.

*PRZEMO*
04-10-2003, 00:07
ja rowiez uwazam iz Legia ma skład godny mistrza jak nie podwojnej korony 8)
ale szala dzis zawiodł mnie i to bardzo, jeden dwa błedy ale było ich wiecej ;)

Joker
04-10-2003, 00:15

Przecież jest Dudek!! moim zdaniem bardziej by sie nadał niz Szala. Ten człowiek myli sie notorycznie. ja rozumie pomylic sie raz na jakis czas. Ale u niego to sie zdarza w kazdym meczu. Nie dosc tego on nigdy nie wygrał zadnego meczu.
Pozdro. mimo wszystko nadal walczymy o mistrza.
PS Kiełbowicz grał dzis traki piach ze szkoda gadac ;)/ ale na razie go odpuszcze.

m84
04-10-2003, 00:25
Mnie tez denerwuje gra Szali i uwazam ze gra bardzo kiepsko. Jednak stwierdzilem ze trzeba go zostawic. Jakby nie bylo jest zawodnikiem Legii i nalezy mu sie szacunek. Reprezentuje barwy Naszego klubu i naprawde sie stara. To ze mu to niebardzo wychodzi to juz inna sprawa. Moim zdaniem on naprawde gra ambitnie tylko jakos nie moze sie przelamac. Najwazniejsze ze Legia wygrywa i nie ma co krytykowac pojedynczych zawodnikow. Jest jak jest. Moze Szala wreszcie sie odnajdzie?

Mrozik
04-10-2003, 00:28

Strach pomyśleć co by było gdyby Stanka sprzedali :/

Kempes
04-10-2003, 00:32
Wg. mnie pierwszym do wymiany powinien być Jóźwiak i przypuszczam ,że Kubicki równiez to dostrzega i dla berete w 4-4-2 zabraknie miejsca.

Co do Szali , może was zdziwi moje zdanie ale wg mnie dzis zagrał poprawne spotkanie.

Mimo braku u niego potencjału do gry w ofensywie to jednak biegał sporo do przodu , sciagając nieżadko jakiegoś ludka z Amici na siebie.

Pozatym dzis zadziora był w obronie , wiecej niz zwykle miał udanych intwrwencji.

nie wiem może to przez mój optymizm nie potrafie na niego nic złego dzis powiedzieć ,ale tak wypadl w moich oczach po dzisiejszym meczu. :oho:

yusta
04-10-2003, 00:48
Wg. mnie pierwszym do wymiany powinien być Jóźwiak i przypuszczam ,że Kubicki równiez to dostrzega i dla berete w 4-4-2 zabraknie miejsca.

Co do Szali , może was zdziwi moje zdanie ale wg mnie dzis zagrał poprawne spotkanie.

Mimo braku u niego potencjału do gry w ofensywie to jednak biegał sporo do przodu , sciagając nieżadko jakiegoś ludka z Amici na siebie.

Pozatym dzis zadziora był w obronie , wiecej niz zwykle miał udanych intwrwencji.

nie wiem może to przez mój optymizm nie potrafie na niego nic złego dzis powiedzieć ,ale tak wypadl w moich oczach po dzisiejszym meczu. :oho:

hmmm..... ja nie jestem zwolenniczką tego piłkarza, ale własnie oglądam sobie powtórkę na Canale i jak narazie Szala, moim zdaniem, gra poprawnie. Ładnie włącza się do akcji ofensywnych i jest szybki. Troszkę dośrodkowania dwa spartolił, ale w sumie pierwsza połowa nie jest aż tak tragiczna w jego wykonaniu by wywalać go ze składu. Bardziej wkurzał mnie dzisiaj Beret.

szczepan
04-10-2003, 01:17
czy ktos dzisiaj widzial zeby Szala gral jakos tragicznie?

musi cwiczyc wrzutki ale napewno nie byl gorszy od np.: Jozwiaka

Joker
04-10-2003, 10:12
Heh własnie tez ogladam powtórke na Anal +. Pare rzeczy zrobił dobrze ale przy bramce to on nie zdąrzył za Zieńczukiem, i moim zdaniem to tez jego wina. chociaz tu cala obrona zawaliła, to w tym wypadku Szala odpowiadał za Zieńczuka jako prawy obrońca. Powiem tak dopóki wygrywamy to jest dobrze, ale... no wlasnie ale. Moze za duzo wymagam od tego Szali i bym chciał zeby był od razu mistrzem swiata??

PS Ale nie odpowiedzieliscie mi kiedy Szala wygrał jakis mecz?? Albo strzelił gola??? Legia Mistrz 2004!!!

Bonhart
04-10-2003, 10:59
Heh własnie tez ogladam powtórke na Anal +. Pare rzeczy zrobił dobrze ale przy bramce to on nie zdąrzył za Zieńczukiem, i moim zdaniem to tez jego wina. chociaz tu cala obrona zawaliła, to w tym wypadku Szala odpowiadał za Zieńczuka jako prawy obrońca. Powiem tak dopóki wygrywamy to jest dobrze, ale... no wlasnie ale. Moze za duzo wymagam od tego Szali i bym chciał zeby był od razu mistrzem swiata??

PS Ale nie odpowiedzieliscie mi kiedy Szala wygrał jakis mecz?? Albo strzelił gola??? Legia Mistrz 2004!!!

Bez przesady z tym wygraniem meczu i golem! Przeciez to obronca.
Choto tez nie strzela, co nie przeszkadza mu fantastycznie panowac
nad pilka, swietnie odbierac ja przeciwnikom i idealnie podawac.
Szala moze i sie stara, ale nie wychodzi mu notorycznie i wlasnie
dlatego nalezy go zmienic najpozniej w przerwie zimowej. Legia
grajac futbol ofensywny powinna miec pewna i szczelna obrone.

Swierzy
04-10-2003, 12:02
Mysle ze na dzien dzisiejszy nr.1 do wymiany to Jozwiak. To co ostatnio wyprawia to jest straszne. Potem Szala. Jak juz wzmocnimy ta defensywe to bedzie pora szukac zmiennika za Kielbowicza. Ale narazie trzeba szukac obroncow, bo niedlugo to i Zielek odejdzie i bedzie jeszcze gorzej.

Mini
04-10-2003, 14:00
Przemo w golu najwiekszy udział miał Jóźwiak bo to po jego stronie był rajd i dośrodkowanie.
a jak juz chcemy wymieniać piłkarzy to trzeba by zrobic to z Szalą Jóźwiakiem! i Kiełbikiem. tyle że tego ostatniego to nie na Wróbla tylko na Sokoła I a Sokół drugi na prawej.
to był chyba mecz/szansa dla młodego Sokoła która wg mnie wykorzystał.
i już niedługo zaśpiewamy hej Sokoły!

aaaaale w tej chwili nie ma ani kasy ani pomysłu na to kim ich zastąpić więc dajmy sobie z tym spokój bo pomimo błędów nie jest tak źle jak to sobie można było wyobrażac przed sezonem.

Choto :+:
z niego to dopiero będą ludzie

szczepan
04-10-2003, 15:21

hmmmmmm ale to nie Szala za niego odpowiadal tylko Sokolowski II bodajze... albo I... ale napewno nie Szala... i nie bylo bledu obrony poprostu zawalila pomoc ktora dopuscila do zabojczej kontry... skoro widziales mecz w TV to chyba widziales jak w prosty sposob 3 podaniami mozna zabic obrone a wszystko wina pomocy...

jarcyś
04-10-2003, 16:04
ja natomiast zgadzam się z założycielem tego tematu

w wariancie 3-5-2 obronę chciałbym widzieć w zestawieniu :

Choto -Zielu - Jarza

a w 4-4-2 :

Kiełbowicz- Choto- Zielu-Jarza

kontuzja Jarzębowskiego zawęża pole manewru ale po jego powrocie myślę że Wojtek powędruje na ławkę.

yusta
04-10-2003, 18:00

Choto -Zielu - Jarza

a w 4-4-2 :

kontuzja Jarzębowskiego zawęża pole manewru ale po jego powrocie myślę że Wojtek powędruje na ławkę.

Czyli zgadzasz się z takim stwierdzeniem? -

Moim zdaniem ten koleś powinien dać se spokój!! Czekam na argumenty które odwiodły by mnie od tego zdania. A zepsute dośrodkownie pod koniec pierwszej połowy doprowadziło mnie do szału. ten koleś nic nie umie!!! kiedy on strzelił jakiegos gola???? kiedy zadecydował o zwycięstwie??? zrobcie cos z nim

Przy grze trójką z tyłu, widzę skład podobnie do Ciebie. Tyle, że potrzebny jest tez jakiś zmiennik, a kolega Joker chce go już wywalić na zesłanie do A-Klasy. Szala nie jest idealnym zawodnikiem, ale pisanie, że niczego nie umie to lekka przesada. Wczoraj zagrał poprawnie, a bramkę sprokurował glównie Beret bo pozwolił Dębińskiemu na dośrodkowanie. Zresztą ta Nasza lewa strona, w ogóle była wczoraj do bani, bo i Kiełbik grał straszny piach.

Joker
04-10-2003, 19:03
Choto -Zielu - Jarza
a w 4-4-2 :

Moim zdaniem ten koleś powinien dać se spokój!! Czekam na argumenty które odwiodły by mnie od tego zdania. A zepsute dośrodkownie pod koniec pierwszej połowy doprowadziło mnie do szału. ten koleś nic nie umie!!! kiedy on strzelił jakiegos gola???? kiedy zadecydował o zwycięstwie??? zrobcie cos z nim

Przy grze trójką z tyłu, widzę skład podobnie do Ciebie. Tyle, że potrzebny jest tez jakiś zmiennik, a kolega Joker chce go już wywalić na zesłanie do A-Klasy. Szala nie jest idealnym zawodnikiem, ale pisanie, że niczego nie umie to lekka przesada. Wczoraj zagrał poprawnie, a bramkę sprokurował glównie Beret bo pozwolił Dębińskiemu na dośrodkowanie. Zresztą ta Nasza lewa strona, w ogóle była wczoraj do bani, bo i Kiełbik grał straszny piach.

Koleżanko Yusto, albo po prostu Yusta :)! W żadnym wypadku nie chce wywalac Szali na jakiekolwiek zeslanie do A-klasy, nic takiego nie powiedziałem. Szanuje go jako zawodnika Legii. Nie potrafie po prostu zrozumiec dlaczego Kuba i Okuka darza go takim zaufaniem kiedy to bardzo przecietny zawodnik. Jarza czy Dudek to przy nim mistrzowie świata. Piszesz ze potrzebny jest jakis zmiennik. zgadzam sie i proponowałem juz Dudka który ma serce do walki, a dodatkowo potrafi strzelic bramke (Schalke, Polonia z przewrotki). Piszac słowa o Szali zagotowałem sie przyznaję, ale po prostu nie moge patrzec na jego nieporadność. Psuje mnóstwo dosrodkowan, po jego błedach padaja bramki (vide Górnk np). Ogladałem ten mecz z Amicą 2 razy i nie zgodze sie ze to nie była jego wina w tym wypadku. jako prawy obrońca był odpowiedzalny za jedynego ofensywnego pomocnika Amici na tej stronie w tym momencie czyli za Zieńczuka. Zieńczuk tymczasem wział go na plecy, wyprzedził i strzelił gola (przypomina to sytuacje kiedy zawalił Jop a wyprzedził go Svitlica, tyle tylko ze w tym wypadku pojedynek biegowy Szali i Zieńczuka trwal praktcznie od połowy boiska). NIe zgodze sie ze to tylko i wyłacznie wina Józwiaka. w takim razie w zadnym meczu nie było by zadnych dosrodkowan gdyby obrońcy wszystkie wrzutki blokowali. To co w takim razie powiedziec o obroncach Amici kiedy piłka po dosrodkowaniach Legii latała w ich polu karnym jak meteor??? Obronca ma prawo czasem nie zdązyc zablokowac podania. sek w tym zeby pozostali obroncy potrafili przeciac te podania, i wyprzedzic rywala. Szala tego nie spełnił biegnac za Zienczukiem jakby chciał a nie mógł. No ale tyle sie rozgadałem o jednej akcji (ale ten futbol jest wciagajacy). Moim zdaniem Szala to solidny rezerwowy, który porchu nie wymysli i działcze Legii na jego strone powinni szukac alternatywy. Pozdro Yusta!

yusta
04-10-2003, 19:18
Koleżanko Yusto, albo po prostu Yusta :)! W żadnym wypadku nie chce wywalac Szali na jakiekolwiek zeslanie do A-klasy, nic takiego nie powiedziałem. Szanuje go jako zawodnika Legii. Nie potrafie po prostu zrozumiec dlaczego Kuba i Okuka darza go takim zaufaniem kiedy to bardzo przecietny zawodnik. Jarza czy Dudek to przy nim mistrzowie świata. Piszesz ze potrzebny jest jakis zmiennik. zgadzam sie i proponowałem juz Dudka który ma serce do walki, a dodatkowo potrafi strzelic bramke (Schalke, Polonia z przewrotki). Piszac słowa o Szali zagotowałem sie przyznaję, ale po prostu nie moge patrzec na jego nieporadność. Psuje mnóstwo dosrodkowan, po jego błedach padaja bramki (vide Górnk np). Ogladałem ten mecz z Amicą 2 razy i nie zgodze sie ze to nie była jego wina w tym wypadku. jako prawy obrońca był odpowiedzalny za jedynego ofensywnego pomocnika Amici na tej stronie w tym momencie czyli za Zieńczuka. Zieńczuk tymczasem wział go na plecy, wyprzedził i strzelił gola (przypomina to sytuacje kiedy zawalił Jop a wyprzedził go Svitlica, tyle tylko ze w tym wypadku pojedynek biegowy Szali i Zieńczuka trwal praktcznie od połowy boiska). NIe zgodze sie ze to tylko i wyłacznie wina Józwiaka. w takim razie w zadnym meczu nie było by zadnych dosrodkowan gdyby obrońcy wszystkie wrzutki blokowali. To co w takim razie powiedziec o obroncach Amici kiedy piłka po dosrodkowaniach Legii latała w ich polu karnym jak meteor??? Obronca ma prawo czasem nie zdązyc zablokowac podania. sek w tym zeby pozostali obroncy potrafili przeciac te podania, i wyprzedzic rywala. Szala tego nie spełnił biegnac za Zienczukiem jakby chciał a nie mógł. No ale tyle sie rozgadałem o jednej akcji (ale ten futbol jest wciagajacy). Moim zdaniem Szala to solidny rezerwowy, który porchu nie wymysli i działcze Legii na jego strone powinni szukac alternatywy. Pozdro Yusta!

Chyba zachwycasz się Dudkiem troche na wyrost. Sympatyczny z niego chłopak, ale piłkarz równie przeciętny jak i Szala, a Jarza ma kontuzję więc nie rozumiem o co Ci chodzi. Czy Kubicki miał wystawić kontuzjowanego Jarzę, żebyś był usatysfakcjonowany?
Co do obrońców kuchenek, to dlaczego mam nie powiedzieć, że spisali się fatalnie? Jeżeli pozwolili tak hasać piłce po ich polu karnym to są do dupy i tyle.
Btw, jak niby Twoim zdaniem Szala miał przeciąć podanie do Zieńczuka?
Strasznie jestes do niego uprzedzony i widzisz tylko jego złe zagrania.
W obecnej sytuacji personalnej nie ma lepszego gościa na prawą obronę i chyba Kubicki ma lepszy przegląd sytuacji od Ciebie.
Dudek dostał w tym sezonie kilka szans pokazania się i niczym nie zachwycił.

jarcyś
04-10-2003, 19:48

Choto -Zielu - Jarza

a w 4-4-2 :

nie stawiałbym sprawy tak radykalnie jak Joker , co nie zmienia faktu , że wolałbym nie oglądać Szali w pierwszej jedenastce. Niech wchodzi na zmiany ( kartki , kontuzje)

Legia zaczyna grać bardzo ciekawą piłkę i moim zdaniem szkoda trzymać na murawie typowego przeszkadzacza, ktory nie potrafi grać konstruktywnie , na jeden kontak , stwarzać zagrożenie pod bramką przeciwnika.

Joker
04-10-2003, 20:29
Chyba zachwycasz się Dudkiem troche na wyrost. Sympatyczny z niego chłopak, ale piłkarz równie przeciętny jak i Szala, a Jarza ma kontuzję więc nie rozumiem o co Ci chodzi. Czy Kubicki miał wystawić kontuzjowanego Jarzę, żebyś był usatysfakcjonowany?
Co do obrońców kuchenek, to dlaczego mam nie powiedzieć, że spisali się fatalnie? Jeżeli pozwolili tak hasać piłce po ich polu karnym to są do dupy i tyle.
Btw, jak niby Twoim zdaniem Szala miał przeciąć podanie do Zieńczuka?
Strasznie jestes do niego uprzedzony i widzisz tylko jego złe zagrania.
W obecnej sytuacji personalnej nie ma lepszego gościa na prawą obronę i chyba Kubicki ma lepszy przegląd sytuacji od Ciebie.
Dudek dostał w tym sezonie kilka szans pokazania się i niczym nie zachwycił.
1) Nie zachwycam sie Dudkiem. Po prostu uwazam ze jest lepszy. Z Polkowicami zagral bardzo dobrze. Jest skuteczniejszy w obronie (nie przypominam sobie jakiegos jego kiksu) poza tym jest skuteczniejszy w ataku i strzela bramki czego nie mozna powiedziec o Szali.
2)Jarze porównałem piłkarsko z Szalą nie mówiłem o nim nic w kontekscie wczorajszego meczu. (jest obrońca i tez potrafi strzelic bramke i wypracowac sytuacje np z Lechem)
3)Jak mial przeciac to podanie?? Powinien biec na równi jezeli nie przed Zienczukiem i po prostu wybic tą piłke. W momencie podania nie była dla Legii szansy zeby złapac go na spalonym. trzeba było byc szybszym i sprytniejszym lepiej przewidywac. Ale tu mozna obciazyc cała obrone legijna, przy czym to jednak Szala by odpowiedzialny za Zieńczuka wtym momencie
4) Jezeli mówisz ze jestem do niego uprzedzony i wypominam tylko jego złe zagrania, to musze ci powiedziec ze mial w tym meczu kilka niezłych wrzutek. Co z tego skoro te niezłe wzrutki to procentowo jakies 50% dosrodkowan. troche to mało.
5)A skoro jestes tak wielka jego oredowniczka i tak popierasz Szale to przekonaj mnie ze on jest dobry, nieprzecietny ze robi cos lepiej niz inni zawodnicy Legii np Dudek, który uwazasz ze jest tylko miłym chłopcem. Daj mi przykład zagrania, bramki czegokolwiek czym Szala zachwycił w ostatnich latach. Tylko krowa nie zmienia zdania i jezeli mnie przekonasz i "nawrócisz" bede ci wdzieczny.

PS.Jarcys zgadzam sie z Toba w 100% i nie polemizuje.

Joker
05-10-2003, 02:40
Przy której zawinił?? Przy pierwszej, jak Zielu podał Sikorze?? Może przy drugiej, jak Zielek z Borucem biegli do piłki??
A Choto nie mógł go asekurować??
Szalala nie jest moim faworytem, ale trochę obiektywizmu. Wojtuś jest po prostu średniej klasy zawodnikiem. Szybkości też wielekiej nie rozwija (chyba jest jednak ciut szybszy niż kiedyś).

Piszesz o niecelnych dośrodkowaniach. Zapomniałes wspomnieć też o Wróblu, Vuko ... Wychodzi na to, że Kiełbik ma najlepszy procent, bo on chyba nic nie dorzucał(może się mylę).

Legii trzeba lewego pomocnika(nawet niech zagra ktoś młody z rezerw lub Wróbel)

Heh podoba mi sie ta dyskusja :):):). bardzo rzeczowa.
1)Przy pierwszej mógł sie zachowac lepiej bo dał pretekst sedziemu do podyktowania karnego. Zreszta to Szala powinien byc tym pierwszym "od" bramki a był nim Niżnik, stad wynikla ta przepychanka. Tu broni Szale bład sędziego przyznaje bez bicia.
2) Choto mógl sie lepiej zachowac ale co to wnosi do tego tematu??? :hmm:
3) heh Wróbel to kolejny rozdział ale w tym wypadku Kuba na dobre rozeznanie i Wróbel jest tylko rezerwowym wchodzi na koncówki. A propo tego meczu to akurat dosrodkowywał bardzo dobrze vide gol Saganowskiego ale to tez chyba nie na temat :hmm:
4) Z prawej strony tez ktos by sie przydał.

Po chwili zastanowienia zgadzam sie ze za duzo wymagam od Szalali. Zgadzam sie tez z toba ze jest przecietny. a poza tym staram sie byc obiektywny.

Yevaud
05-10-2003, 10:34
Szale jest drętwy, al;e nie aż tak, jak tu piszecie.
Przy golu dla Amici winnych było conajmniej 4 zawodników.

Przypomnę, że Zieńczuk grał cofnięty - za jego pilnowanie powinien odpowiadać nie Szala, a Sokołowski II.

Szala oczywiście biegł spóźniony.
Choto stał w miejscu.
Jóźwiak wogóle nie zaatakował podającego.

A Szala w ostatnich meczach nie grał tak źle. Raczej dobrze czyścił pole, a także ruszał do przodu, i choć może niewiele piłek z przodu dobrze zagrywał, to na pewno absorbował obrońców dzięki czemu więcej miejsca było dla innych.

Wcześniej wszyscy skreślali Magierę. Mecz z Wisłą pokazał, że Magiera jednak jest w stanie zagrać barzo dobre spotkanie.

_Bart
05-10-2003, 10:38
ja tam tez jestem przeciwko Szali ale nie az tak bardzo

wg mnie on byłby swietnym rezerwowym (wchodził by na podmeczonego przeciwnika i wtedy jako boczny obronca moglby wlaczac sie do akcji ofensywnych z jakims efektem a nie tak jak teraz)

Bro(d)War
05-10-2003, 15:04
Nie wiem czemu co niektórzy czepiają się Kiełbika.
Uważam że jest jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy Legii.
robi czarną robotę , nieraz strzeli ładną bramę z wolnego , walczy na całej długości przez 90 i więcej minut , a nikt go nie żałuważa.
Ale cóż , są gusta i guściki.
Co do Szali , ... jeśli będzie okazja do pozyskania innego zawodnika na tą pozycję , straci miejsce w składzie na długo , a może i na zawsze.
Pozdro.

Siekier
06-10-2003, 10:19

Widze że nie tylko ja W.Szale nie zabardzo "lubie" !!

yusta
06-10-2003, 17:16
5)A skoro jestes tak wielka jego oredowniczka i tak popierasz Szale to przekonaj mnie ze on jest dobry, nieprzecietny ze robi cos lepiej niz inni zawodnicy Legii np Dudek, który uwazasz ze jest tylko miłym chłopcem. Daj mi przykład zagrania, bramki czegokolwiek czym Szala zachwycił w ostatnich latach. Tylko krowa nie zmienia zdania i jezeli mnie przekonasz i "nawrócisz" bede ci wdzieczny.

Nie jestem wielką orędowniczką Szali, co więcej drażni mnie 1500 razy w sezonie, ale pisanie po meczu z Amicą "Szala out" uważam za lekką przesadę. Ja w przeciwieństwie do Ciebie staram się patrzec troszke realniej na możliwości manewru Kubickiego na tej pozycji.
Co do dobrej gry Dudka z Polkowicami, to jak dla mnie nic specjalnego nie pokazał. Wyrózniał się przede wszystkim faulami, a chyba nie o to chodzi. Wydaje mi się też, że w ogóle za dużo wymagasz od obrońcy. Ma blokowac dostęp do własnej bramki, super dośrodkowywać i strzelac gole.... nie za dużo?

robi czarną robotę , nieraz strzeli ładną bramę z wolnego , walczy na całej długości przez 90 i więcej minut , a nikt go nie żałuważa.

Wydaje mi się, że Kiełbik bardziej nadawałby się na lewego obrońcę, bo na skrzydle częsciej wkurza niż zachwyca.

Joker
06-10-2003, 17:45
Nie jestem wielką orędowniczką Szali, co więcej drażni mnie 1500 razy w sezonie, ale pisanie po meczu z Amicą "Szala out" uważam za lekką przesadę. Ja w przeciwieństwie do Ciebie staram się patrzec troszke realniej na możliwości manewru Kubickiego na tej pozycji.
Co do dobrej gry Dudka z Polkowicami, to jak dla mnie nic specjalnego nie pokazał. Wyrózniał się przede wszystkim faulami, a chyba nie o to chodzi. Wydaje mi się też, że w ogóle za dużo wymagasz od obrońcy. Ma blokowac dostęp do własnej bramki, super dośrodkowywać i strzelac gole.... nie za dużo?

No widzisz nie zgadzamy sie w pewnej kwestii Yusta i nie ma co dluzej na ten temat dyskutowac bo chyba nie dojdziemy do kosensusu. Dla mnie Szala to drewienko. A poniewaz nie masz argumentów by zmienic moje zdanie.... to proponuje daj mi buziaka i bede optował za tym zeby Szala grał w reprezentacji Polski. Za dwa buziaki bede za ty zeby grał w Realu Madryt :) :) ;) :) za trzy buziaki itp. he he ;). Pozdrowienia Yusta. :+:

szczepan
06-10-2003, 17:51
no ale Joker napisz mi w punktach krotko zwiezle czego wymagasz od Szali?!

Nazgul
06-10-2003, 18:02
Ale cóż , są gusta i guściki.

Śpieszę wyjaśnić:
Kiełbowicz jest pozbawionym umiejętności technicznych drewniakiem, do tego także totalnie bezmyślnym - każda jego akcja to jest do linii końcowej i kop w stronę pola karnego jak wyjdzie. Rzuty wolne i rożne też już zapomniał jak się wykonuje. Czy pamiętasz który jego rzut wolny czy rożny przyniósł realne zagrożenie dla bramki rywala? Bo ja nie... Na drzewkowym po meczu z Lechem jeden z dyskutantów (Wolak chyba) zapytał mnie jak mi się podobała gra Kiełbowicza bo ja już znany z tego jestem że z Kiełbiem jadę jak z dziką świnią. Odpowiedziałem dyplomatycznie, ale wtedy Kiełb zagrał na tyle, na ile pozwolił mu jego vis a vis Madej - a Madej zaliczył wtedy KATASTROFALNY występ - przynajmniej jeżeli chodzi o defensywę. Z Wisłą (przeciwko Paterowi) Kiełbiowi było trudno, z Amicą mając za bezpośredniego przeciwnika Sobocińskiego - nie istniał i został zmieniony na początku drugiej połowy czyli o całą pierwszą połowę za późno. O ile Wróbel to straszny zapaleniec (pamiętam akcję z Boras kiedy to Wróbel odebrał piłę Kucharskiemu, kiwnął go i zalutował Szwedom w okienko) :D :D :D o tyle Kiełb to piłkarz drugoligowy co najwyżej. Wypromowała go Polonia, bo i w Siarce Kiełb był nikim i w Widzewie Kiełb był nikim - chyba ze ktoś wypomni że strzelił bramkę Fiorentinie (odiła się od niego piłka i wpadłą do bramki Fiorentiny o ile pamiętam... A Polonia nie zdobyła mistrza z Kiełbowiczem - zdobyła go POMIMO Kiełbowicza :)...
Mam nadzieję, że może znajdzie się na Kiełbia jakis klient i Legia go opchnie bo ja już na niego patrzeć nie mogę tak, jak nie mogłem patrzeć na Murawskiego i jego rozegrania, podania i strzały. Legia jest za mocną i zbyt markową drużyną żeby tacy goście mieli w niej miejsce...

Co do Szali - nie jest geniuszem, ale i nie jest totalnym dnem. Jest twardy, w miarę szybki i potrafi pociągnąć do przodu. Ma swoją kiwkę (toporna ale jednak, paru kolesi się na nią złapało) i widzi na boisku więcej niż Kiełbowicz. Oczywiście że są lepsi od niego, ale pomimo iz nie jest Maldinim ze swoich zadań wywiązuje się poprawnie i nie pamiętam kiedy ostatnio coś zawalił - chyba że mecz z Dyskobolią wiosną, ale wtedy wszyscy grali piach...

yusta
06-10-2003, 18:11
No widzisz nie zgadzamy sie w pewnej kwestii Yusta i nie ma co dluzej na ten temat dyskutowac bo chyba nie dojdziemy do kosensusu. Dla mnie Szala to drewienko. A poniewaz nie masz argumentów by zmienic moje zdanie.... to proponuje daj mi buziaka i bede optował za tym zeby Szala grał w reprezentacji Polski. Za dwa buziaki bede za ty zeby grał w Realu Madryt :) :) ;) :) za trzy buziaki itp. he he ;). Pozdrowienia Yusta. :+:

Widzisz Joker, problem jest taki, że ja mam argumenty, tyle że one Ciebie nie przekonają tak samo jak nie przekona Ciebie dobry występ Szali w jakims meczu. Nie lubisz go i już, zauważasz tylko jego błędy i nikt Cię nie przekona że jest inaczej.

Poniżej fragment posta Andrzeja:

Co do Szali - nie jest geniuszem, ale i nie jest totalnym dnem. Jest twardy, w miarę szybki i potrafi pociągnąć do przodu. Ma swoją kiwkę (toporna ale jednak, paru kolesi się na nią złapało) i widzi na boisku więcej niż Kiełbowicz. Oczywiście że są lepsi od niego, ale pomimo iz nie jest Maldinim ze swoich zadań wywiązuje się poprawnie i nie pamiętam kiedy ostatnio coś zawalił - chyba że mecz z Dyskobolią wiosną, ale wtedy wszyscy grali piach...

Nic dodać, nic ująć. Taki jest Szala. Ty wolisz myśleć inaczej i wieszać na nim psy.
pzdr

PS. Buziaczki mam komu dawać i nie lubię Szali aż tak bardzo by się poświęcić i dawac je Tobie '8

Yevaud
06-10-2003, 19:07
Jak dla mnie to Szali zaszkodziła runda jesienna. którą rozgrał rok temu. Z konieczności grał na pozycji prawego pomocnika, bo kontuzjowany był Sokół, a konkurent do miejsca na prawej pomocy nazywał się Rudi Gusnic, o którym można powiedzieć mniej więcej tyle dobrego, co o Romanie Oreszczuku.
Prawa pomoc jednak nie była dla Szali. Grając w linii pomocy trzeba nie tylko być solidnym obrońcą i dobrze biegać, ale od pomocnika wymaga się jeszcze celnego zagrania, więcej niż podstawowych umiejętności technicznych i mocnego strzału. Umiejętności, które nie potrzebne są obrońcy. A Szala to nie Roberto Carlos i na pozycji pomocnika sobie radził co najwyżej przeciętnie. Wydaje mi sie, że na ocenę Szali dziś wpływają jeszcze jego występy sprzed roku. Wtedy wyrobiono sobie o nim zdanie, które nie zostało zmienione do dziś. Dlatego jeśli Szala zagra tak samo jak np. Zieliński, to Zielińskiego i tak będziemy cenić, a Szali pamiętac występy sprzed roku, gdzie grał, przypomnę, na nie swojej pozycji.
Ale jak sobie przypomnę, co zagrał rok temu Dudek na prawej pomocy, to mam nadzieję, że jednak Szala będzie u nas w zespole.

Joker
07-10-2003, 10:43

1. Jako od bocznego obroncy przede wszystkim tego zeby nie dawal sie za czesto mijac. Niech bierze przykład z Choto ktory jest nie do przejscia.
2. Więcej koncentracji i mniej nonszalancji.
3. Zeby Wiecej myslał na boisku
4. Zeby przynajmniej 75% jego dosrodkowan dochodziło w pole karne przeciwnika i stanowiło dla niego zagrozenie.
5. jeden, dwa gole w rundzie? jak na obrońce byłoby przyzwoicie

Mysle ze tego nalezy wymagac od kazdego bocznego obroncy w polskiej lidze, nie tylko od Szali.

Joker
07-10-2003, 10:52
Widzisz Joker, problem jest taki, że ja mam argumenty, tyle że one Ciebie nie przekonają tak samo jak nie przekona Ciebie dobry występ Szali w jakims meczu. Nie lubisz go i już, zauważasz tylko jego błędy i nikt Cię nie przekona że jest inaczej.
Poniżej fragment posta Andrzeja:

Nic dodać, nic ująć. Taki jest Szala. Ty wolisz myśleć inaczej i wieszać na nim psy.
pzdr

PS. Buziaczki mam komu dawać i nie lubię Szali aż tak bardzo by się poświęcić i dawac je Tobie '8

Hmm w tej dyskusji nie przypominam sobie zebys przytoczyła choc jeden sensowny argument mimo ze kilkakrotnie pytałem Cie o konkrety np dobry mecz Szali itp, nie chce juz do tego wracac. Nawet w tym poscie wyreczasz sie fragmentem postu Andrzeja jakbys nie miala własnego zdania.

Widze ze podchodzisz do tego tematu bardzo emocjonalnie. Szala Ci sie podoba albo to Twoja rodzina?? I nie wieszam na nim psów tylko wyrazam swoje zdanie od tego jest chyba Forum. Za wyjatkiem pierwszego mojego postu który przyznaje był bardzo emocjonalny, później starałem sie pisac rzeczowo i dawac przykłady, argumentowac. jak widze Ciebie tez moje argumenty nie przekonały, wiec pozostaniemy przy swoich zdaniach.

PS Co do buziaczków to był to żart jesli zdażyłaś zauwazyc. Nie wymagam od Ciebie az takich "poświeceń" Ale ciesze sie ze uwazasz ze "Nie warto umierac za Szale" he he. pozdro Yusta
:+: '8

yusta
07-10-2003, 19:09
Dobra Joker chcesz argumentu to masz. Niech będzie to argument na to, że chrzanisz głupoty:

Podsumowujac ten wywiad i nie tylko to nasuwa sie kilka wniosków. Jezeli chodzi o wywiad to jeden wielki bełkot mam nadzieje ze spowodowany stresem po remisie z Odra. Kubicki nadal chyba pozostanie mistrzem remisów. On chyba nie potrafi po prostu wygrywac meczów. zreszta mamy szczescie ze nie przegralismy akurat tego meczu. Jezeli chodzi o Swierczewskiego to widac syndrom tego ze Kubicki boi sie wpływów Engela który załatwił mu gotowego zawodnika. w dodatku Kubicki boi sie ze bedzie to swoisty kon trojanski, który przyspieszy jego dymisje. ale jezeli to dobry piłkarz to czego tu sie bac!!! Jedyny pozytyw to to, ze kubicki ma jakas tam koncepcje. moim zdaniem błedna, złą i za malo samodzielną, ale jednak jakaś. ale nic z tego (oby nie!!!) nie bedzie. po prostu on jest za słaby i ma ułomny charakter, na taka druzyne. Mam nadzieje ze bede mógl to odszczekac na zakonczenie tego sezonu kiedy Legia pod wodza Kubickiego zdobedzie Mistrza Polski!! Ale Kubie Duzo brakuje do MIstrza OKUKI! na rynku pozostaja dwaj swietni trenerzy Kaczmarek I Żurek!! warto by ich było zatrudnic!! Legia zasługuje na prawdziwego fachowca!

Pasuje?

Co do Szali to podparłam się postem Andrzeja, bo bardzo dobrze go w nim ocenił. Mam swoje zdanie i jest ono podobne do jego, więc po co miałam pisac to samo?
Szala nie jest moją rodziną i jest zupełnie nie w moim typie, co więcej nie przepadam za nim za bardzo, ale uważam że w tej akurat chwili nie ma lepszego na tę pozycję w Legii. Będzie jak wykuruje się Jarza, ale wolę żeby zastąpił na boisku Jóźwiaka.
Aż strach pomyślec co by było gdyby Prezesem Legii był gość o podobnym do Ciebie toku myślenia, który po jednym nieudanym meczu wywalałby trenera z połową drużyny 8-

szczepan
07-10-2003, 19:22

1. Jako od bocznego obroncy przede wszystkim tego zeby nie dawal sie za czesto mijac. Niech bierze przykład z Choto ktory jest nie do przejscia.
2. Więcej koncentracji i mniej nonszalancji.
3. Zeby Wiecej myslał na boisku
4. Zeby przynajmniej 75% jego dosrodkowan dochodziło w pole karne przeciwnika i stanowiło dla niego zagrozenie.
5. jeden, dwa gole w rundzie? jak na obrońce byłoby przyzwoicie

Mysle ze tego nalezy wymagac od kazdego bocznego obroncy w polskiej lidze, nie tylko od Szali.

1)wiesz sadze ze tu jest taki problem ze czesto jest brak asekuracji bo jezeli przy 4-4-2 obronca boczny wychodzi do przodu i ma strate powinnien miec z tylu asekuracje a wedlug mnie tego u Nas brakuje

2)nonszalancji - rajdy skrzydlem to dla mnie nie nonszalancja a taktyka

3)sadze ze mysli ale pamietaj ze to nie rozgrywajacy i to nie od niego zalezy gra zespolu

4)zeby dosrodkowanie doszlo wymagane sa dwa czynniki a)dobra wrzutka b)dobre ustawienie napastnika/pomocnika a wedlug mnie wiekszosc wrzutek Szali za ktore ma sie pretensje do niego to poprostu wina zawodnikow w polu karnym ktorzy nie dosc dobrze walcza o pozycje lub nie nadazaja za akcja... jezeli zawodnik zbliza sie do konca boiska a na plecach ma obronce to w 90% jedynym wyjsciem jakie ma jest wrzutka i wtedy wiecej zalezy od zawodnika do ktorego dochodzi pilka

5)wlasnie wedlug mnie to nie jest tak konieczne ja raczej wolalbym wiecej asyst... zreszta jestesmy w polowie rundy wiec to jest troche na wyrost

Nazgul
07-10-2003, 21:20
A'propos MISTRZA OKUKI i Kuby - zauważyłem, że Lubicki bezpośrednio kontynuuje poczynania Drago, ale lepszy jest od niego pod jednym względem - potrafi zaryzykować. W Zabrzu w końcówce przeszedł na 2-5-3 i nie bał się przyznać, że wpuszczenie Szali za Magierę to był błąd, w Warszawie z Amicą tez wpuścił na boisko trzeciego napastnika, podczas gdy (jestem gotów się zakładać) Okuka z pewnością zmieniłby Sokoła na Dudka. Tak więc nie ma co wyrzekać. I w Zabrzu i w Warszawie mogloby być całkiem do dupy a jest nieźle.

Nazgul
07-10-2003, 21:22

Słusznie. Poza tym niegrzeczny jest i się kłóci :D
Ja zawsze Ci przytakuję więc może dasz mnie? ;)

Joker
07-10-2003, 22:19
Dobra Joker chcesz argumentu to masz. Niech będzie to argument na to, że chrzanisz głupoty:

Podsumowujac ten wywiad i nie tylko to nasuwa sie kilka wniosków. Jezeli chodzi o wywiad to jeden wielki bełkot mam nadzieje ze spowodowany stresem po remisie z Odra. Kubicki nadal chyba pozostanie mistrzem remisów. On chyba nie potrafi po prostu wygrywac meczów. zreszta mamy szczescie ze nie przegralismy akurat tego meczu. Jezeli chodzi o Swierczewskiego to widac syndrom tego ze Kubicki boi sie wpływów Engela który załatwił mu gotowego zawodnika. w dodatku Kubicki boi sie ze bedzie to swoisty kon trojanski, który przyspieszy jego dymisje. ale jezeli to dobry piłkarz to czego tu sie bac!!! Jedyny pozytyw to to, ze kubicki ma jakas tam koncepcje. moim zdaniem błedna, złą i za malo samodzielną, ale jednak jakaś. ale nic z tego (oby nie!!!) nie bedzie. po prostu on jest za słaby i ma ułomny charakter, na taka druzyne. Mam nadzieje ze bede mógl to odszczekac na zakonczenie tego sezonu kiedy Legia pod wodza Kubickiego zdobedzie Mistrza Polski!! Ale Kubie Duzo brakuje do MIstrza OKUKI! na rynku pozostaja dwaj swietni trenerzy Kaczmarek I Żurek!! warto by ich było zatrudnic!! Legia zasługuje na prawdziwego fachowca!

Pasuje?

Co do Szali to podparłam się postem Andrzeja, bo bardzo dobrze go w nim ocenił. Mam swoje zdanie i jest ono podobne do jego, więc po co miałam pisac to samo?
Szala nie jest moją rodziną i jest zupełnie nie w moim typie, co więcej nie przepadam za nim za bardzo, ale uważam że w tej akurat chwili nie ma lepszego na tę pozycję w Legii. Będzie jak wykuruje się Jarza, ale wolę żeby zastąpił na boisku Jóźwiaka.
Aż strach pomyślec co by było gdyby Prezesem Legii był gość o podobnym do Ciebie toku myślenia, który po jednym nieudanym meczu wywalałby trenera z połową drużyny 8-

8- 8- 8- 8- 8- 8- :fu: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :buhaha: :buhaha: :/ Nie wiem czemu wstawiasz mojego posta z innego tematu???, napisanego juz dosc dawno??? wiesz co moge ci jeszcze przesłac mailem moje wypracowania szkolne z podstawówki albo listy do świetego Mikolaja w ktorego kiedys wierzyłem (he he nie no teraz tez wierze) zebys mogła wykazac jaki to jestem niekompetentny. Nadal zero argumentów z Twojej strony bo atakujesz mnie zamiast bronic swojego toku myslenia. Wykaz ze sie myle ale w tym konkretnym temacie, chyba ze znowu sie posłuzysz czyimis slowami. ale niech Ci bedzie ja sie z Toba nie chce kłocic ale skoro Ty chcesz:). zobacz sobie na jakim poziomie mozna pogadac chociazby ze Szczepanem i zawstydź sie chociaz troszeczke.
Gdybym był prezesem Legii, wybudowalbym wspaniały stadion na 50 tys ludzi z rozsuwanym dachem, hotelami, centrum rozrywki itd itp, zatrudnił świetnego trenera, kupił wspaniałych zawodników, a kobiety wchodziły by na Legie ze znizką. :+: W Lidze Mistrzów gralibysmy co rok. jezeli uwazasz ze to byłoby złe to powodzenia. heh ale Yusta rozmyłas temat ;).

Joker
07-10-2003, 22:38
1)wiesz sadze ze tu jest taki problem ze czesto jest brak asekuracji bo jezeli przy 4-4-2 obronca boczny wychodzi do przodu i ma strate powinnien miec z tylu asekuracje a wedlug mnie tego u Nas brakuje

2)nonszalancji - rajdy skrzydlem to dla mnie nie nonszalancja a taktyka

3)sadze ze mysli ale pamietaj ze to nie rozgrywajacy i to nie od niego zalezy gra zespolu

4)zeby dosrodkowanie doszlo wymagane sa dwa czynniki a)dobra wrzutka b)dobre ustawienie napastnika/pomocnika a wedlug mnie wiekszosc wrzutek Szali za ktore ma sie pretensje do niego to poprostu wina zawodnikow w polu karnym ktorzy nie dosc dobrze walcza o pozycje lub nie nadazaja za akcja... jezeli zawodnik zbliza sie do konca boiska a na plecach ma obronce to w 90% jedynym wyjsciem jakie ma jest wrzutka i wtedy wiecej zalezy od zawodnika do ktorego dochodzi pilka

5)wlasnie wedlug mnie to nie jest tak konieczne ja raczej wolalbym wiecej asyst... zreszta jestesmy w polowie rundy wiec to jest troche na wyrost

ad1) zgadzam sie ze to kwestia asekuracji kazda dobra obrona musi sie asekurowac. sek w tym ze teraz gramy 3:5:2 przy którym to systemie miniecie obroncy jest niemalze egzekucja, bo pomóc mu moze tylko srodkowy obronca który jednakze gra dalej od niego. Szala moim zdaniem daje sie zbyt czesto ogrywac czego nie zauwazyłem np przy Jarzy i przy Dudku, którzy w pojedynkach jeden na jeden sa bardzo skuteczni. Szala za czesto oglada plecy przeciwnika
ad2) hmm nie chodziło mi w tym wypadku o rajdy skrzydłami tylko zauwazyłem ze czasami Szala po calkiem niezlym zagraniu (wbrew pozorom on jest niezły technicznie bo widziałem go na paru treningach) potrafi walnąć takiego klopsa ze głowa mała. wydaje mi sie ze wynika to z braku koncentracji i nie przyłozeniu sie do prostego zagrania.
ad3) zgadzam sie ze to nie rozgrywajacy ale sporo jego zagrań jest irytujacych i wydaje mi sie, ze wynika to z tego, ze wybiera on zbyt proste i schematyczne zagrania w mysl zasady "jakos to będzie"
ad4) ja skupiłbym sie głownie na punktcie a) który poruszyłes czyli dobra wrzutka. Dobra wrzutka to czyste soczyste podanie odchodzace badz zmierzajace w strone bramki stwarzajace zagrozenie bramce i obroncom przeciwnika Moim zdaniem Szala ma takich wrzytek zdecydoanie za mało, albo wychodza one w kosmos (były przykłady chociazby na ostatnim meczu z Amicą). Ale na szczescie teraz gramy 3-5-2 wiec ten obowiazek spoczał bardziej na barkach pomocników.
ad5) oki zgadzam sie!! moglyby byc to asysty zmierzajace np do Svitlicy hi hi (Stanko na króla!!), ale odnosi sie to tez do punktu 4, czyli dobrej wrzutki i dosrodkowania. tyle tylko ze przy 3-5-2 bedzie mial mniejszą na to szanse. i faktem jest ze ta runda sie nie zakonczyla wiec moze cos strzeli. ale patrzac na poprzednie jego sezony w Legii ciezko byc optymistą w tym wzgledzie.

pozdro ;)

yusta
07-10-2003, 22:49
8- 8- 8- 8- 8- 8- :fu: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :buhaha: :buhaha: :/ Nie wiem czemu wstawiasz mojego posta z innego tematu???, napisanego juz dosc dawno???wiesz co moge ci jeszcze przesłac mailem moje wypracowania szkolne z podstawówki albo listy do świetego Mikolaja w ktorego kiedys wierzyłem (he he nie no teraz tez wierze) zebys mogła wykazac jaki to jestem niekompentny.

Za wypracowania i listy dziękuję, wystarczy mi Twoja forumowa twórczość.
Tego posta wstawiłam nie po to by wykazać Twoją niekompetencję, tylko po to by pokazac, że chrzanisz.
Kubickiego wywalałes juz po pierwszym meczu. Nie przekonało Cię zwycięstwo nad Lechem, a po remisie z Łęczną nadal utwierdzałeś nas, że masz rację, mimo że Legia nie grała tam źle, brakowało trochę szczęścia w sytuacjach podbramkowych, a że Łęczna to nie żadne ogórki pokazuje ich miejsce w tabeli.
Świerczewskiego przyjąbys do Legii w ciemno, a nie jest on żadnym wzmocnieniem nawet dla Lecha. Kosztuje ich tyle co sześciu grajków i już powoli mają dosyć korzystania z jego usług. Kubicki doskonale wiedział co robi.

Nadal zero argumentów z Twojej strony bo atakujesz mnie zamiast bronic swojego toku myslenia. Wykaz ze sie myle ale w tym konkretnym temacie, chyba ze znowu sie posłuzysz czyimis slowami. ale niech Ci bedzie ja sie z Toba nie chce kłocic ale skoro Ty chcesz:). ;).

Głównym argumentem na obronę Szali jest brak lepszego na tę pozycję w danej chwili. Piszę to po raz enty, tyle że do Ciebie to nie dociera. Szala out i koniec gadki.
Btw, jak masz możliwość obejrzenia jeszcze raz piątkowego meczu to przeanalizuj ile akcji Legii poszło prawą a ile lewą stroną.
Aha, wyrzucasz Szalę i kogo proponujesz w zamian przy obecnych możliwościach finansowych Legii?

Gdybym był prezesem Legii, wybudowalbym wspaniały stadion na 50 tys ludzi z rozsuwanym dachem, hotelami, centrum rozrywki itd itp, zatrudnił świetnego trenera, kupił wspaniałych zawodników, a kobiety wchodziły by na Legie ze znizką. :+: W Lidze Mistrzów gralibysmy co rok. jezeli uwazasz ze to byłoby złe to powodzenia. heh ale Yusta rozmyłas temat ;).

Jasneee! Ciesz się, że za marzenia się nie placi, bo zostałbyś bankrutem.

Joker
07-10-2003, 23:14
Za wypracowania i listy dziękuję, wystarczy mi Twoja forumowa twórczość.
Tego posta wstawiłam nie po to by wykazać Twoją niekompetencję, tylko po to by pokazac, że chrzanisz.
Kubickiego wywalałes juz po pierwszym meczu. Nie przekonało Cię zwycięstwo nad Lechem, a po remisie z Łęczną nadal utwierdzałeś nas, że masz rację, mimo że Legia nie grała tam źle, brakowało trochę szczęścia w sytuacjach podbramkowych, a że Łęczna to nie żadne ogórki pokazuje ich miejsce w tabeli.
Świerczewskiego przyjąbys do Legii w ciemno, a nie jest on żadnym wzmocnieniem nawet dla Lecha. Kosztuje ich tyle co sześciu grajków i już powoli mają dosyć korzystania z jego usług. Kubicki doskonale wiedział co robi.

Głównym argumentem na obronę Szali jest brak lepszego na tę pozycję w danej chwili. Piszę to po raz enty, tyle że do Ciebie to nie dociera. Szala out i koniec gadki.
Btw, jak masz możliwość obejrzenia jeszcze raz piątkowego meczu to przeanalizuj ile akcji Legii poszło prawą a ile lewą stroną.
Aha, wyrzucasz Szalę i kogo proponujesz w zamian przy obecnych możliwościach finansowych Legii?

Jasneee! Ciesz się, że za marzenia się nie placi, bo zostałbyś bankrutem.

Co do Kubickiego to nie mów hop bo sezon sie nie skonczył a my jestesmy w tej chwili dopiero na czwartym miejscu i nawet w pucharach nie gramy. A w nastepnej kolejce znowu mecz z outsiderem ( Kuba mistrz remisów ile to juz ich było w tym sezonie??? oby nie tfu tfu)
Zwyciesto nad Lechem nadal mnie nie przekonuje i nie przekona!! ile punktow ma Lech?? Ile Polonia??? Jak graja te kluby???
Mecz z Łeczna był katastrofa co przyznał kpt druzyny Surma mówiac ze byl to najgorszy mecz Legii od czasu kiedy tu trafił. Brakowalo troche szczescia w tytuacjach podbramkowych??? szczesciem tlumacza sie frajerzy. albo sie jest lepszym albo nie.
co do Swierczewskiego mylilem sie przyznaje bez bicia, ale gra on w tej chwili w tak slabym zespole że nawet Zidane by tam nie poradził. zreszta ktokolwiek gra w Lechu dobrze??
Głownym twoim argumentem na obrone Szali jest to ze nie ma lepszego od niego na ta pozycje w tej chwili a moim zdaniem jest Dudek i nie przekonasz mnie ze tak nie jest. Poza tym mówisz w tej chwili. przeciez Kuba miał swego czasu zdrowego Jarzebowskiego!!! dopiero teraz jest on kontuzjowany a mimo to Szala gral wczesniej.
Moze jak jeszcze beda powtarzali to zobacze ten mecz, ale nie liczy sie ilosc ale jakosc. bramka padła ze strony prawej za ktora odpowiadal Szala. a Kielbik tego dnia by jeszcze slabszy niz Szala stad zmiana w 60 minucie.
Wyrzucam Szale i proponuje obrone Zielinski-Choto-Jarzebowski. (zmiennik Dudek, w ostatecznosci Józwiak, a na srodek zmiennik Magiera)

za marzenia sie płaci!!! I to drogo!! Moze sie kiedys jeszcze o tym przekonasz.

Ozzman
07-10-2003, 23:18
Uważam że pisanie postu Szala out po udanym meczu całe drużyny, a i Szala nie zagrał źle, jest poprostu nie na miejscu. Takie jest moje zdanie uważam podobnie jak przedmówcy że jest najlepszy na tę pozycje z Legii. I może nie pamiętacie jak dobrze zagrał kiedyś w pucharowym meczu z Wisłą (3:0). On jest poprostu w złej formie jak każdy inny piłkarz może być. :look:

Nazgul
07-10-2003, 23:35
Uważam że pisanie postu Szala out po udanym meczu całe drużyny, a i Szala nie zagrał źle, jest poprostu nie na miejscu. Takie jest moje zdanie uważam podobnie jak przedmówcy że jest najlepszy na tę pozycje z Legii. I może nie pamiętacie jak dobrze zagrał kiedyś w pucharowym meczu z Wisłą (3:0). On jest poprostu w złej formie jak każdy inny piłkarz może być. :look:

No, temat nowy nie jest :D

yusta
07-10-2003, 23:55
Co do Kubickiego to nie mów hop bo sezon sie nie skonczył a my jestesmy w tej chwili dopiero na czwartym miejscu i nawet w pucharach nie gramy. A w nastepnej kolejce znowu mecz z outsiderem ( Kuba mistrz remisów ile to juz ich było w tym sezonie??? oby nie tfu tfu)
Zwyciesto nad Lechem nadal mnie nie przekonuje i nie przekona!! ile punktow ma Lech?? Ile Polonia??? Jak graja te kluby???
Mecz z Łeczna był katastrofa co przyznał kpt druzyny Surma mówiac ze byl to najgorszy mecz Legii od czasu kiedy tu trafił. Brakowalo troche szczescia w tytuacjach podbramkowych??? szczesciem tlumacza sie frajerzy. albo sie jest lepszym albo nie.
co do Swierczewskiego mylilem sie przyznaje bez bicia, ale gra on w tej chwili w tak slabym zespole że nawet Zidane by tam nie poradził. zreszta ktokolwiek gra w Lechu dobrze??
Głownym twoim argumentem na obrone Szali jest to ze nie ma lepszego od niego na ta pozycje w tej chwili a moim zdaniem jest Dudek i nie przekonasz mnie ze tak nie jest. Poza tym mówisz w tej chwili. przeciez Kuba miał swego czasu zdrowego Jarzebowskiego!!! dopiero teraz jest on kontuzjowany a mimo to Szala gral wczesniej.
Moze jak jeszcze beda powtarzali to zobacze ten mecz, ale nie liczy sie ilosc ale jakosc. bramka padła ze strony prawej za ktora odpowiadal Szala. a Kielbik tego dnia by jeszcze slabszy niz Szala stad zmiana w 60 minucie.
Wyrzucam Szale i proponuje obrone Zielinski-Choto-Jarzebowski. (zmiennik Dudek, w ostatecznosci Józwiak, a na srodek zmiennik Magiera)

za marzenia sie płaci!!! I to drogo!! Moze sie kiedys jeszcze o tym przekonasz.

Piszesz co to za kluby Lech i Polonia, a przecież Legia wygrała z Amicą i Wisłą ostatnio......chociaż może nie zauważyłeś, bo jeszcze trawiłeś remisy z Łęczną i Górnikiem Z. Kubicki mistrz remisów? Przypomnij sobie ile remisów na początku miał wychwalany przez Ciebie Okuka i założę, się że pewnie na jakims innym forum założyłeś wtedy temat: "Okuka się nie nadaje, kto jest za!"
W dalszej części postu nadal chrzanisz, bo Kubicki przecież stawiał na Jarzębowskiego, dopóki nie wykluczyła go kontuzja, a Szala grał raczej w miejsce obcinającego się co mecz Jóźwiaka. Jarza nie grał własnie wtedy gdy trenerem był Okuka.
Proponujesz Zieliński-Choto-Jarzębowski? Przecież Jarzębowski ma kontuzję. Szala równie dobrze może być wartościowym zmiennikiem, a obrońców w klubie powinno być więcej niż czterech.
Tak na marginesie chodziło mi o akcje Legii, którą stroną więcej ich szło.
Albo jest się lepszym albo nie..... hmm, która drużyna jest w tej chwili Twoim zdaniem lepsza - Valencia czy Castellon?

Yevaud
08-10-2003, 00:09

Moze jak jeszcze beda powtarzali to zobacze ten mecz, ale nie liczy sie ilosc ale jakosc. bramka padła ze strony prawej za ktora odpowiadal Szala. Wyrzucam Szale i proponuje obrone Zielinski-Choto-Jarzebowski. (zmiennik Dudek, w ostatecznosci Józwiak, a na srodek zmiennik Magiera)

Moze mecz z Lechem nie przekonuje, ale już z Wisłą i Amicą powinny. Nie przekonuje cię zwycięstwo nad zespołem słabszym, ale remis z zespołem, który ma punktów więcej uznajesz za katastrofę?

Kuba mistrz remisów, ale też Kuba niepokonany!

Nieprawda, że nie ma nas w pucharach, bo jesteśmy - w ćwierćfinale pucharu Polski. Przypomnę, że zdobycie PP jest wyżej cenione niż drugie czy trzecie miejsce w lidze.

Wróćmy do Szali. Proponujesz w jego miejsce Dudka. Argumentując, że Szala nic wielkiego nie zagrał. A co zagrał Dudek? Jeden poprawny mecz w roli defensyfnego pomocnika (to jego mniejsce), a już na boku to klapa! Dudi na boku obrony jest gorszy niż Szala. A Dudi na boku pomocy to już katastrafoa, a Szala sobie z tym radził może nie dobrze, ale poprawnie.

Kuba jak miał Jarzębowskiego to z niego korzystał. Z Twojej wypowiedzi wynika, jakoby preferował Szalę, a Jarzę odsuwał na bok.

Joker
08-10-2003, 00:30
Przypomnij sobie ile remisów na początku miał wychwalany przez Ciebie Okuka i założę, się że pewnie na jakims innym forum założyłeś wtedy temat: "Okuka się nie nadaje, kto jest za!"

W dalszej części postu nadal chrzanisz, bo Kubicki przecież stawiał na Jarzębowskiego, dopóki nie wykluczyła go kontuzja, a Szala grał raczej w miejsce obcinającego się co mecz Jóźwiaka. Jarza nie grał własnie wtedy gdy trenerem był Okuka.
Proponujesz Zieliński-Choto-Jarzębowski? Przecież Jarzębowski ma kontuzję. Szala równie dobrze może być wartościowym zmiennikiem, a obrońców w klubie powinno być więcej niż czterech.
Tak na marginesie chodziło mi o akcje Legii, którą stroną więcej ich szło.
Albo jest się lepszym albo nie..... hmm, która drużyna jest w tej chwili Twoim zdaniem lepsza - Valencia czy Castellon?

1) Remisów?? To chyba nie pamietasz ale Okuka dostawal becki w kazdym prawie meczu i ustanowił rekord 5 porazek z rzedu który Legia ostatni raz ustanowiła na poczatku lat 50. Młoda jestes a taka skleroza??
2) Przegrałabys zakład bo nie zakladalem takiego tematu na zadnym innym forum. chociaz po wspomnianych 5 porazkach z rzedu nie byłem zwolennikiem Okuki ale zadam pytanie kto wtedy był??? chyba tylko jakis najwiekszy hurraoptymista a pewnie i on z watpliowsciami
3) przeciez nie twierdze ze Kubicki nie stawial na Jarzebowskiego czytaj uwaznie.
4) jarzebowski na nastepny mecz bedzie zdrowy
5) wiecej akcji szło prawa strona ale swietny mecz grał Sokołowski II (strzał w słupek), a poza tym czesto schodził ze srodka na prawo Sokól I stad taka przewaga na tej stronie (przy okazji słaby mecz Kielbika na lewej)
6) obrońców w klubie powinno byc wiecej niz 4 ale bez Szali :)

a poza tym to jestes strasznie niekulturalna. po raz drugi juz mówisz ze chrzanie. poczytaj sobie ksiazke o savoir-vivre przyda ci sie.

Joker
08-10-2003, 00:50
Moze mecz z Lechem nie przekonuje, ale już z Wisłą i Amicą powinny. Nie przekonuje cię zwycięstwo nad zespołem słabszym, ale remis z zespołem, który ma punktów więcej uznajesz za katastrofę?

Kuba mistrz remisów, ale też Kuba niepokonany!

Nieprawda, że nie ma nas w pucharach, bo jesteśmy - w ćwierćfinale pucharu Polski. Przypomnę, że zdobycie PP jest wyżej cenione niż drugie czy trzecie miejsce w lidze.

Wróćmy do Szali. Proponujesz w jego miejsce Dudka. Argumentując, że Szala nic wielkiego nie zagrał. A co zagrał Dudek? Jeden poprawny mecz w roli defensyfnego pomocnika (to jego mniejsce), a już na boku to klapa! Dudi na boku obrony jest gorszy niż Szala. A Dudi na boku pomocy to już katastrafoa, a Szala sobie z tym radził może nie dobrze, ale poprawnie.

Kuba jak miał Jarzębowskiego to z niego korzystał. Z Twojej wypowiedzi wynika, jakoby preferował Szalę, a Jarzę odsuwał na bok.

He he musze uwijac sie jak w ukropie. Ale tu przynajmniej widze rzeczowe argumenty.
Remisu ze Łeczna nie uznaje za katastrofe to były slowa kpt Legii Surmy (co najwyzej duza wpadka bo nie przegralismy). Ale po tym remisie byłem wkurzony na maxa bo Łeczna, nie miala wtedy 19 pkt chciałem zauwazyc, i była beniaminkiem absolutnym który grał 2 mecz w extraklasie.
Hmm samymi remisami nie wiem czy by sie dalo utrzymac w lidze. Ale masz racje Kuba niepokonany!! Tylko lepiej by chyba było zamiast 3 remisów jedne porazka i 2 wygrane ;) wtedy nie bylibysmy niepokonani a zamiast 3 byłoby 6 punktów i jestesmy liderem
Droga do Pucharu Polski jeszcze daleka, zreszta w lidze tez mamy szanse.
swoja droga gdyby nie przypadek to nie wiadomo czy taka kariere zrobiłby Choto, bo nie przypominam sobie zeby Kubicki tak bardzo na niego stawiał.
Masz chyba racje bo przypominam sobie ze rzeczywiscie Dudek na tym boku obrony nie był zbyt dobry. ale pamietaj ze za Okuki obrona Legii grala troche inaczej to było 3-5-2 ale obrońcy kryjacy byli odpowiedzialni za napastników, a teraz ich sobie przekazuja w strefach. w ostanim meczu z Polkowicami Dudek moim zdaniem zagral bardzo dobrze i kilka jego szarży było przednich. Wiec moze zmiana sposobu gry mu sie przysłuzyła. poza tym strzela bramki. Ale to ze nie był za dobry nie musi znaczyc ze teraz byłby gorszy od Szali. kuba nawet tego nie spróbowal.
Nadal obstaje przy tym ze optymalna obrona Legii w tym skladzie to Choto-Zielinski-Jarzebowski to najlepsze co moze w tej chwili byc. a Jarza na Płock powinien byc gotowy.

Yevaud
08-10-2003, 12:09
Nadal obstaje przy tym ze optymalna obrona Legii w tym skladzie to Choto-Zielinski-Jarzebowski to najlepsze co moze w tej chwili byc. a Jarza na Płock powinien byc gotowy.

Nie byłbym tego taki pewien. Jak dla mnie gra czwórką: Jarzębowski, Zieliński, Choto, Szala ww trójac by nie ustępowała. Tym bardziej, że Jarzębowski ma bardzo mocny ciąg na bramkę, co lepiej może być wykorzystane gdy gra 4 obrońców.

Przy grze trójką obrońców potrzebny jest mocny środek pola. Genialnie zagrała 3 pomocników: Magiera, Surma, Vukovic przeciwko Wiśle. Przeciwko Amice i Górnikowi, gdy na środek przeszedł Sokołowski za Magierę już tak różowo nie było.

R@dek (L)
08-10-2003, 15:26
A chciałbym jeszcze przypomieć o takim zawodniku jak Marcin Kuś '8 czy ktoś wie ile jeszcze będzie pauzował ja mam nadzieje że na wiosne coś zagra

Beny
08-10-2003, 15:30
A chciałbym jeszcze przypomieć o takim zawodniku jak Marcin Kuś '8 czy ktoś wie ile jeszcze będzie pauzował ja mam nadzieje że na wiosne coś zagra

Tylko, że niegdzie nie widzałem oficjalnego info, że jest nasz? :hmm:

R@dek (L)
08-10-2003, 15:40
Info widziałem ale co się z nim dzieje to nikt niewie :hmm:

Joker
08-10-2003, 17:16

Nie byłbym tego taki pewien. Jak dla mnie gra czwórką: Jarzębowski, Zieliński, Choto, Szala ww trójac by nie ustępowała. Tym bardziej, że Jarzębowski ma bardzo mocny ciąg na bramkę, co lepiej może być wykorzystane gdy gra 4 obrońców.

Przy grze trójką obrońców potrzebny jest mocny środek pola. Genialnie zagrała 3 pomocników: Magiera, Surma, Vukovic przeciwko Wiśle. Przeciwko Amice i Górnikowi, gdy na środek przeszedł Sokołowski za Magierę już tak różowo nie było.

Hmm wydaje mi sie ze w tej chwili przy tym stanie personalnym Legii nie stac na gre 4 obroncami. Jak dojdzie Kus to obrona Kus-Zielinski-Choto-Jarza byłaby super. Boczni obrońcy mogliby sie angazowac w ofensywie, bo maja do tego predyspozycje. Poza tym wydaje mi sie ze system 3-5-2 jak na razie w Legii sie sprawdza bo bardzo dobrze graja nasi pomocnicy i widac ze z drugiego Sokola tez beda korzysci. Nasza druga linia mimo odejscia Kucharza nadal jes bardzo silna, wiec szkoda chyba oddawac jednego pomocnika na rzecz Szali.

yusta
08-10-2003, 20:12
1) Remisów?? To chyba nie pamietasz ale Okuka dostawal becki w kazdym prawie meczu i ustanowił rekord 5 porazek z rzedu który Legia ostatni raz ustanowiła na poczatku lat 50. Młoda jestes a taka skleroza??
2) Przegrałabys zakład bo nie zakladalem takiego tematu na zadnym innym forum. chociaz po wspomnianych 5 porazkach z rzedu nie byłem zwolennikiem Okuki ale zadam pytanie kto wtedy był??? chyba tylko jakis najwiekszy hurraoptymista a pewnie i on z watpliowsciami
3) przeciez nie twierdze ze Kubicki nie stawial na Jarzebowskiego czytaj uwaznie.
5) wiecej akcji szło prawa strona ale swietny mecz grał Sokołowski II (strzał w słupek), a poza tym czesto schodził ze srodka na prawo Sokól I stad taka przewaga na tej stronie (przy okazji słaby mecz Kielbika na lewej)

a poza tym to jestes strasznie niekulturalna. po raz drugi juz mówisz ze chrzanie. poczytaj sobie ksiazke o savoir-vivre przyda ci sie.

1) A co to za różnica, a może dla Ciebie więcej warta jest porażka Okuki niż remis Kubickiego.
2)Było kilka osób, które tak samo jak w przypadku Kuby pisały że trzeba dac mu troszkę czasu.
3)Napisałeś, że Kubicki miał do dyspozycji Jarzębowskiego a wybrał Szalę, sam czytaj uważniej to co napisałeś.
4) Nie wiadomo i nie wiadomo na jak długo.
5)Na prawej grał tez Szala i kilka razy ładnie wychodził z piłką do przodu.
6)No to kogo Legia powinna sprowadzić w jego miejsce? Nadal nie odpowiedziałeś.
7) Nie odpowiedziałes też na ostatnie moje pytanie, która drużyna jest lepsza - Valencia czy Castellon.

Piszę, że chrzanisz bo chrzanisz, a ja lubię walić prosto z mostu.

Joker
09-10-2003, 10:33

1) A co to za różnica, a może dla Ciebie więcej warta jest porażka Okuki niż remis Kubickiego.
2)Było kilka osób, które tak samo jak w przypadku Kuby pisały że trzeba dac mu troszkę czasu.
3)Napisałeś, że Kubicki miał do dyspozycji Jarzębowskiego a wybrał Szalę, sam czytaj uważniej to co napisałeś.
4) Nie wiadomo i nie wiadomo na jak długo.
5)Na prawej grał tez Szala i kilka razy ładnie wychodził z piłką do przodu.
6)No to kogo Legia powinna sprowadzić w jego miejsce? Nadal nie odpowiedziałeś.
7) Nie odpowiedziałes też na ostatnie moje pytanie, która drużyna jest lepsza - Valencia czy Castellon.

Piszę, że chrzanisz bo chrzanisz, a ja lubię walić prosto z mostu.

ad1) jest róznica bo jestes niescisła
ad2) ciekawe czy by byłas wsród tych osob?? bo po tamtych porazkach pamietam ze atmosfera byla naprawde grobowa. zreszta zawsze znajda sie jakies wyjatki, tych jak to mówisz "kilka osób" na tysiace sympatyków Legii, to chyba nie duzo
ad3) wczesniej mial Jarzebowskiego, nie pisalem tylko o meczu z amica tylko ogolnie
ad6) przyjdzie Kus i uwazam to za strzał w 10, bo znaczy ze dzialacze mysla perpektywicznie, z naszej ligi nadawałby sie jeszcze Kowalczyk z GKS
ad7) to pojecie wzgledne. jak zdefiniujesz pojecie bycia lepszym??? sport ma to do siebie ze przewiduje niespodzianki, teoretycznie słabszy moze pokonac teoretycznie lepszego. czego najlepszym przykładem Kolporter Kielce albo Raków Czestochowa w Pucharze Polski. wszystko weryfikuje boisko. Do tego dochodzi jeszcze dyspozycja dnia. jednazke wszyscy znaja klase Valencii i mozna powiedziec iz jest ona "Teoretycznie" lepsza bo gra w wyzszej lidze i ma lepszych bardziej klasowych zawodników. Ale to tylko teoria wychodzi sie na boisko i wtedy wszystko jest mozliwe.

Oki skoro lubisz walic prosto z mostu to no problemo :):) Zrobie dla Ciebie ten wyjatek. Ale jezeli ja chrzanie to Ty solisz he he.
:rotfl: :buhaha: 8) :bat: :bauns: :zakochany: :lp: :tala: :angar: :zakochany: :kobika: :banan: Pozdro :)
PS dzieki ze pomyslalas ze móglbym byc prezesem Legiuni sam bym na to nie wpadł :) :+: :cmok:

Yevaud
09-10-2003, 17:39
Hmm wydaje mi sie ze w tej chwili przy tym stanie personalnym Legii nie stac na gre 4 obroncami. Jak dojdzie Kus to obrona Kus-Zielinski-Choto-Jarza byłaby super. Boczni obrońcy mogliby sie angazowac w ofensywie, bo maja do tego predyspozycje. Poza tym wydaje mi sie ze system 3-5-2 jak na razie w Legii sie sprawdza bo bardzo dobrze graja nasi pomocnicy i widac ze z drugiego Sokola tez beda korzysci. Nasza druga linia mimo odejscia Kucharza nadal jes bardzo silna, wiec szkoda chyba oddawac jednego pomocnika na rzecz Szali.

ściśle rzecz ujmując, to 3-5-2 sprawdziło się w jednym meczu: z Wisłą, a mecz życia zagrał wtedy Jacek Magiera.
Z Górnikiem już tak fajnie nie było.
Z Amicą Legia zaczęła strzelać jak przeszliśmy na 3-4-3.

szczepan
09-10-2003, 18:47
ściśle rzecz ujmując, to 3-5-2 sprawdziło się w jednym meczu: z Wisłą, a mecz życia zagrał wtedy Jacek Magiera.
Z Górnikiem już tak fajnie nie było.
Z Amicą Legia zaczęła strzelać jak przeszliśmy na 3-4-3.

z tego co wiem to bilans 3-5-2 jest taki ze wygralismy z Wisla i Gornikiem oraz mamy remis z Gornikiem i Korona...

co do Amici to zauwaz ze przed 3-4-3 cyzli jakby bylo 3-5-2 byl slupek i nie uznana bramka...

yusta
09-10-2003, 21:03
ad7) to pojecie wzgledne. jak zdefiniujesz pojecie bycia lepszym??? sport ma to do siebie ze przewiduje niespodzianki, teoretycznie słabszy moze pokonac teoretycznie lepszego. czego najlepszym przykładem Kolporter Kielce albo Raków Czestochowa w Pucharze Polski. wszystko weryfikuje boisko. Do tego dochodzi jeszcze dyspozycja dnia. jednazke wszyscy znaja klase Valencii i mozna powiedziec iz jest ona "Teoretycznie" lepsza bo gra w wyzszej lidze i ma lepszych bardziej klasowych zawodników. Ale to tylko teoria wychodzi sie na boisko i wtedy wszystko jest mozliwe.

Teraz piszesz, że to pojęcie względne, a wcześniej jak napisałam, że remis z Łęczną to wynik braku szczęścia Legii w tym meczu, napisałeś że albo jest się lepszym albo nie :hmm:
Kuś jeszcze nie jest zawodnikiem Legii i nie wiadomo czy nim będzie. W takiej sytuacji działacze nie mogą pozwolić sobie na wywalanie z klubu takich zawodników jak Szala.

Joker
09-10-2003, 22:09
Teraz piszesz, że to pojęcie względne, a wcześniej jak napisałam, że remis z Łęczną to wynik braku szczęścia Legii w tym meczu, napisałeś że albo jest się lepszym albo nie :hmm:
Kuś jeszcze nie jest zawodnikiem Legii i nie wiadomo czy nim będzie. W takiej sytuacji działacze nie mogą pozwolić sobie na wywalanie z klubu takich zawodników jak Szala.

z Łeczna nie zasluzylismy na zwyciestwo, bylismy równorzednym przeciwnikiem dla nich. z tego co pamietam to Łeczna tez miala sytuacje z kontry i mogła wygrac. Szczescie sprzyja lepszym po prostu. a Legia zagrała bardzo słaby mecz wtedy. Sami legionisci to przynawali. zreszta z Polkowicami bylo podobnie.
Ale jest duza szansa ze jednak Kus bedzie.
na wywalanie nie. Ale mozna go nie wystawiac ;) probujac innego ustawienia i innych lepszych moim zdaniem rozwiazan.
ciesze sie ze nie jestes juz tak zawzieta na mnie. masz buziaka ode mnie za To. :cmok: :zakochany: :kobika:

Ozzman
11-10-2003, 23:17
A jak zagrał Szala w sparingu z Iraklisem? Bo ja nie widziałem tego meczu. :help:

Joker
12-10-2003, 00:27
No ja niestety tez nie widziałem wiec zachowuje wstrzemieźliwosc. Słyszalem ze Dudek dał plame przy bramce ale nie widziałem wiec sie nie wypowiadam ;). pozdro

yusta
12-10-2003, 01:26
No ja niestety tez nie widziałem wiec zachowuje wstrzemieźliwosc. Słyszalem ze Dudek dał plame przy bramce ale nie widziałem wiec sie nie wypowiadam ;). pozdro

A ja słyszałam, że bardziej sprawę (niestety) zawalił Surma :/

szczepan
12-10-2003, 18:06
wedlug mnie zawali Jozwiak :/

a co do Szali to faktycznie stwierdzam ze jego duzym minusem jest to ze czasem nie nadaza za zawodnikiem przy wrzutkach w nasze pole karne ale z drugiej strony to gdzie jest jeden pomocnik ktory powinnien asekurwac druga strone od wrzucajacego...

z Iraklisem Szala zagral w miare dobrze...

yusta
19-10-2003, 10:46
heh, z bólem serca muszę przyznać, że Szala zagrał wczoraj tragicznie. Obciął się fatalnie przy pierwszej bramce, tzn poprostu się wywalił w połowie boiska i potem Dickson musiał ratować wślizgiem, po którym był karny. Non stop nie nadążał z kryciem po swojej stronie, a jego podania w przód były fatalne :/
Nie wiem, czy poprawny występ Szali przeciwko Amice był jednorazowym przebłyskiem. Oby nie, ale narazie + dla Jokera :/

Mini
20-10-2003, 13:50
heh, z bólem serca muszę przyznać, że Szala zagrał wczoraj tragicznie. Obciął się fatalnie przy pierwszej bramce, tzn poprostu się wywalił w połowie boiska i potem Dickson musiał ratować wślizgiem, po którym był karny. Non stop nie nadążał z kryciem po swojej stronie, a jego podania w przód były fatalne :/
Nie wiem, czy poprawny występ Szali przeciwko Amice był jednorazowym przebłyskiem. Oby nie, ale narazie + dla Jokera :/

to chyba Cię często boli

Joker
20-10-2003, 17:18

Cóz mozna powiedziec: A nie mówiłem! Fatalnie sie czuję bo Legia przegrała :(:(:( co prawda pewna satysfakcja jest z tego ze moje słowa sie potwierdziły choc w czesci ale .... co z tego. 3 pkt nikt nie odda. ja tylko chciałem ostrzec przed katastrofa której pierwszy akt widzielismy w Płocku. Jóżwiak tez grał fatalnie. Z taka obrona z Szalą i Józwiakiem w składzie to chyba tylko sie mozna bronic przed spadkiem. Całe szczescie ze wracaja Zielek i Jarza w tym nadzieja!! Jest jeszcze Dudek. Mecz z Koroną kielce urasta do rangi meczu który moze dac nam puchary w przyszłym roku. A Kuba jako były obronca powinien wyciagnac wnioski bo moim zdaniem Szala i Józiwak powinni wiekszosc pozostałych meczy ogladac z ławki rezerwowych.
+ dla yusty za obiektywizm. :cmok: To mamy remis w plusach 8). Oby nigdy sie moje czarnowidztwa nie sprawdzały yusta, ale cóz zrobic jak sa tacy zawodnicy jacy sa :(. Ja widze takie drewienko ja mój wspomniany ulubieneic to nie moge milczec :(. Ale spoko jest jeszcze pare meczy do wygrania. wygramy 2 najblizsze mecze oby juz z Zielkiem i Jarza w składzie i humory sie poprawia. Pozdro Yusta. :):);)

szczepan
20-10-2003, 17:33
ja nadal uwazam ze Szala w systemie 4-4-2 sprawdza sie niestety przy 3-5-2 jak sie okazalo jest odwrotnie...

_Bart
20-10-2003, 17:51
a jak dla mnie Szala sie wogole nie sprawdza

pierwszy gol jest jego, ogladajac tylko Lige + (na zywo malo widac bylo)zauwazylem 5 bledow Szali
jutro o 9:iles bedzie powtorka meczu wiec sobie przestudiuje jego gre i polecam to wszystkiom ktorzy jeszcze maja zaufanie dla Szali

szczepan
20-10-2003, 17:59

pierwszy gol jest jego, ogladajac tylko Lige + (na zywo malo widac bylo)zauwazylem 5 bledow Szali
jutro o 9:iles bedzie powtorka meczu wiec sobie przestudiuje jego gre i polecam to wszystkiom ktorzy jeszcze maja zaufanie dla Szali

nie o 9 ale wlasnie teraz sie mecz konczy :P

Bonhart
20-10-2003, 18:46
Zawsze twierdzilem, ze Szala jest drewniany, ale to co wyprawial w sobote
to... ehhh... :* :* :*
Niech obroncy Szali zamilkna na wieki. Pan Wojtek powinien przez jakis
czas odpoczac w rezerwach bo na gre w pierwszym skladzie po prostu
nie zasluguje. A zima prawdziwy test dla Engela - boczny obronca
pilnie potrzebny.

PS> Nad obecnoscia w 1 skladzie Sokola II tez bym sie zastanowil.
Ten clopak ma chyba gorsza kondycje ode mnie. W Plocku starczylo
mu pary na cala 1 polowe :(

Swierzy
20-10-2003, 18:50
Nie tylko z Plockiem. Ja pamietam co on robil w meczu z Amica, a wlasciwie nic nie robil :/

_Bart
20-10-2003, 18:58

nie o 9 ale wlasnie teraz sie mecz konczy :P
ale jutro rano jest powtórka powtórki :)

wiem bo mam jutro wolne (chyba zapalenie płuc po płocku mam) i mam zamiar posłuchać naszych spiewów :)

VASCO
20-10-2003, 20:01
Nie ma już złudzeń, Szala się nie nadaję choć na pewno się stara. To jednak za mało , umiejętności piłkarskie są dla niego barierą nie do przeskoczenia.... Ja naprawdę nic do niego nie mam poza tym ,że słabo gra w piłkę. Ato jakby kluczowa kwestia...

Joker
21-10-2003, 11:12
Zawsze twierdzilem, ze Szala jest drewniany, ale to co wyprawial w sobote
to... ehhh... :* :* :*
Niech obroncy Szali zamilkna na wieki.

Amen! 8)

Pan Wojtek powinien przez jakis
czas odpoczac w rezerwach bo na gre w pierwszym skladzie po prostu
nie zasluguje. A zima prawdziwy test dla Engela - boczny obronca
pilnie potrzebny.

Oby przyszedł Kus!! Bo słyszałem ze Romanowski zaczyna robic problemy. A z Kusiem mozna zaczac grac 4-4-2. Pozdro :)

tato
21-10-2003, 15:54
Mimo, że uważam Wojtka (jako żem sam Wojtek) za poczciwego chłopaka to jednak jego umiejętności piłkarskie, są obiektywnie oceniając, zbyt słabe, aby grać w podstawowej jedenastce Legii. Sam chciałbym grać na Estadio WP, ale wiem, że większość moich zagrań :hmm: budziłaby na trybunach mieszane reakcje :fu: :buhaha: :box: :* . Marzenia pozostaną więc marzeniami i w Legii raczej nie zagram.
Wojtku, wiem, że chciałbyś dobrze, więc albo zostań parę razy "po lekcjach" np. z trenerem Brychczym :bat: . Może poczynisz oczekiwane postępy. Jeśli jednak nie, to wiedz tyle, że w takiej dyspozycji nie ma dla Ciebie miejsca w meczowej 11, więc może poproś dyrekcję o jakiś transfer np. do Świtu.

Joker
22-10-2003, 18:11
Z dzisiejszego wywiadu z Kubą i Wdowczykiem 8- 8- 8- 8- :fu: :fu:
http://legialive.pl/wywiad.php?WywiadID=8719

"Obaj zachowujecie sportowe sylwetki. Może byście dziś zagrali przeciwko sobie?
Wdowczyk: Z tym jest już coraz trudniej, trzeba mieć naprawdę charakter, żeby aktywnie ćwiczyć.
Kubicki: Nie można jednak wciąż powtarzać, chłopakom jacy to my byliśmy kiedyś mocni. Oni muszą być również dowartościowani. Biorąc na przykład możliwości Wojtka Szali, uważam, że jest obecnie przynajmniej o dziesięć procent lepszym zawodnikiem ode mnie . Zmienił się nieco styl gry, zmienili się piłkarze.
Wdowczyk: Chwileczkę Kuba, Szala lepszy od ciebie?
Kubicki: Tak.
Wdowczyk: Bez żartów. Gdyby tak było, to Szala grałby już od kilku sezonów w reprezentacji. Ale masz rację, że nie można porównywać ich do nas. Większość z nich nawet nie wie i nie może pamiętać. Czasami dopytują się naszych współpracowników, jak trener grał i czy faktycznie był taki dobry."

To ja już wiem czemu Szala gra w pierwszym składzie 8- 8-
Bez komentarza Ja chyba śnie! :* 8- :help: :help: :help: :/

legart
23-10-2003, 10:04
Moim zdaniem z Koroną Szala zagrał całkiem poprawnie - przynajmniej nie miał takich kiksów jak Jóźwiak

Nazgul
23-10-2003, 10:14
Moim zdaniem z Koroną Szala zagrał całkiem poprawnie - przynajmniej nie miał takich kiksów jak Jóźwiak

Bo on jest pod każdym względem lepszy od Jóźwiaka - bez dwóch zdań. Ale tekst Kuby o 10% był przezajebisty. :D :D :D

Joker
30-10-2003, 00:53
Czy po dzisiejszym meczu temat powróci?? :> :> :>

Swierzy
30-10-2003, 00:55
Ten temat powraca po kazdym meczu Wojtusia 8o

VASCO
30-10-2003, 06:37
Po meczu z dyskobolią ocena gry Wojtusia nie pozostawia juz żadnych wątpliwości.... Niestety padlina straszna.

Nazgul
30-10-2003, 10:35
Po meczu z dyskobolią ocena gry Wojtusia nie pozostawia juz żadnych wątpliwości.... Niestety padlina straszna.

Ja ku-rwa nie wiem czego wy chcecie.
Jak Szala grał na prawej to Mila sobe W OGÓGLE nie pograł - rozkręcił się, jak Radolsky przesunął go na środek. Szala jak na obrońcę spisał się bardzo poprawnie - dupy dał ten, co go na prawą pomoc ustawił - czyli Kuba. Wojtek jak dla mnie zaliczył udany mecz i gdyby nie kontuzkja Sokoła to zapewne on a nie Jóźwiak grałby na prawej obronie - a czy byłoby to lepsze? Odpowiedzi udzielił sam Jóźwiak, dla którego powinien to być ostatni mecz w Legii. Wojtek Szalala rządzi! Beret out!!!

legart
30-10-2003, 11:42
Szala w obronie z Groclinem całkiem poprawnie zagrał, a że nie umie dośrodkowywać to juz inna para kaloszy. Szala to typowy przeszkadzacz, nieprzyjemny dla zawodnika z którym walczy. Aczkolwiek odnosze wrażenie że jeszcze ze 1,5 roku temu od czasu do czasu wychodziło mu jakieś dośrodkowanie czy rajd skrzydłem (był jednym z najlepszych zawodników w meczu z Wisłą w Pucharze Ligi w Warszawie - abstrahując od pracy jego łokci). Odnoszę jednak wrażenie że kontuzje i próba przekwalifikowania go na pomocnika cofnęła go w rozwoju. Poza tym jest z 8 lat młodszy od Jóźwiaka.

Keleborn
30-10-2003, 12:22
IMO Szala dobry mecz w obronie zagrał, a obrońcą przecież jest a nie pomocnikiem. Na moje oko to on bardziej pasuje do 4-4-2 niż do 3-5-2.

Najazd na Szalę to troszkę polowanie na czarownice. Winny musi być to jest. Myślę że Wojtek jeszcze zagra parę dobrych meczy.

Ozzman
30-10-2003, 16:51
Zgadzam się, i mam nadzieje że jeszcze zagra kiedyś takie mecze jak np. z Wisłą w Pucharze Ligi. '8 A w meczu z Amicą nawet NL oceniła go wyżej niż Choto. :] a to przecież po tym meczu powstał ten topic

Koko
30-10-2003, 19:35
Mnie on trochę denerwuje, no ale myślę że powinniśmy mu dać szansę. Moim zdaniem powinien grać tylko w obronie bo w pomocy to szkoda gadać. :fu:

monar
02-11-2003, 15:07
Tak fakt, nie popisal sie niczym...Siedzialam na krytej z dwoma kolegami...Juz nie moglam sluchac ich komentarz - Szala, zostaw ta pilke ! Plus kilka przeklenstw i tak dalej... :rotfl:

Kapse(L)
02-11-2003, 20:24
Mnie to on sie nigdy nie podobal na pomocy to jest totalne dno ale na obronie daje rade ale jak sobie pojdzie nie bede za nim plakal

Kempes
02-11-2003, 20:40
Mnie to on sie nigdy nie podobal na pomocy to jest totalne dno ale na obronie daje rade ale jak sobie pojdzie nie bede za nim plakal

Może sie nie znają na Polskiej piłce ,ale idiotami chyba nie są :rotfl:

Kapse(L)
02-11-2003, 20:43

Może sie nie znają na Polskiej piłce ,ale idiotami chyba nie są :rotfl:

Kto wie kto wie.....???
Nadzieje zawsze mozna miec

rolnik
04-11-2003, 00:19
Panowie!
Nie uważam Szali za piłkarskiego geniusza ale trochę sprawiedliwości trzeba mu oddać. Drago i "Kuba" nie trenują piłkarzy od wczoraj więc jego obecność w podstawowej jedenastce nie jest przypadkowa. Sam Kubicki niedawno powiedział: Nie wiem kogo wystawić w pierwszym składzie, Szalę czy Jóźwiaka? Teoretycznie ostatnio lepiej idzie Markowi ale co mam zrobić jeśli na treningach zdecydowaie lepiej wypada Wojtek? Często jest najlepszym zawodnikiem w grach kontrolnych - jest wszędzie na boisku i strzela więcej bramek od Svitlicy... '8
Kiedy Wojtek doznaje kontuzji to zazwyczaj wypada na dłuższy czas od treningów. Potem ciężko jest wrócić na boisko i błyszczeć formą... ok można go zostawić na ławie ale czasem sytuacja wymaga żeby grał od razu. I wtedy się zaczyna... Szala to, Szala tamo... nie umie dośrodkować, daje się okiwać jak dziecko itd itd. A Sokołowski cwaj potrafi dośrodkować? Sorry ale jak on dostaje piłkę na skrzydle to w 90% przypadków albo mu ją zabiorą, albo połamie sobie nogi i wybije zęby od tych swoich zwodów albo dośrodkuje... 3 metry za plecy Sagana czy Stanko :fu: :fu: :fu: . To jest pomocnik? :fu: :fu: :fu:
Kolejna kwestia... ludzie nie patrzą na to kiedy Szala dobrze zagrał tylko kiedy coś spieprzył. Niejednokrotnie w NL :look: dawano mu najwyższe noty spośród obrońców.
Sam kiedyś jechałem na niego ale uświadomiłem sobie, że widzę tylko co robi źle. Kiedy zacząłem mu się przyglądać dokłaniej zmieniłem zdanie. Jakbyśmy Sagana ( :+: ) oceniali tylko za spieprzone sytuacje to dawno wyjechałby z Łazienkowskiej na taczce.
Na tym skończę i apeluję o więcej wyrozumiałości.

PS. Na pewno posypią się posty od "antyszalowców" przywołujące mecz w Płocku kiedy Wojtek zaliczył glebę przed Jeleniem i jaki był tego efekt wszyscy wiemy. A czy ktoś widział ile razy leżeli np. Vuko czy Magiera? Boisko było tak cholernie mokre, że każdy z nas wybiłby sobie zęby po 5 krokach. Na dowód tego przypomnijcie sobie jedną z interwencji Artka w 1 połowie kiedy piłka wyślizgnęła mu się z rąk i uderzyła w poprzeczkę (mało nie dostałem wtedy zawału ;) ). LEGIA MISTRZ!

Ozzman
04-11-2003, 15:11
W PEŁNI SIĘ ZGADZAM...

jarcyś
04-11-2003, 15:53
W PEŁNI SIĘ ZGADZAM...

to świetnie ale....

1. nie pisz z Caps Lockiem
2. unikaj tego typu wypowiedzi
3. witaj na forum

Ozzman
05-11-2003, 15:41
1. ok
2. ok
3. cześć
'8

Joker
05-11-2003, 19:01
Sam Kubicki niedawno powiedział: Nie wiem kogo wystawić w pierwszym składzie, Szalę czy Jóźwiaka? Teoretycznie ostatnio lepiej idzie Markowi ale co mam zrobić jeśli na treningach zdecydowaie lepiej wypada Wojtek? Często jest najlepszym zawodnikiem w grach kontrolnych - jest wszędzie na boisku i strzela więcej bramek od Svitlicy... '8

Skoro Kubicki jest tak doswiadczonym trenerem to powinien wiedziec ze treningi i mecz to nie to samo. Sam widziałem Szale na kilku treningach i musze powiedziec ze technicznie jest naprawde dobry i wypada swietnie. Co z tego skoro w meczach partolim połowe sytuacji??

... ale czasem sytuacja wymaga żeby grał od razu. I wtedy się zaczyna... Szala to, Szala tamo... nie umie dośrodkować, daje się okiwać jak dziecko itd itd. A Sokołowski cwaj potrafi dośrodkować? Sorry ale jak on dostaje piłkę na skrzydle to w 90% przypadków albo mu ją zabiorą, albo połamie sobie nogi i wybije zęby od tych swoich zwodów albo dośrodkuje... 3 metry za plecy Sagana czy Stanko :fu: :fu: :fu: . To jest pomocnik? :fu: :fu: :fu:

Co ty chcesz od Sokołowskiego II??? To nie o nim temat. chłopak gra pierwsze mecze w Legii z reguły w niepełnym wymiarze czasowym, poza tym długo leczył kontuzje i nie grał. Dopiero dochodzi do siebie i sie aklimatyzuje. Svitlica tez nie zaczał od razu strzelac gole. a co do tych 90% to nie wiem jak do tego doszedłes? prowadzisz statystyki?? zdecydowana przesada, moim zdaniem Sokól II jeszcze pokaze na co go stac. A szala gra w Legii juz dosc długo bez szans na gwałtowna poprawe.

Kolejna kwestia... ludzie nie patrzą na to kiedy Szala dobrze zagrał tylko kiedy coś spieprzył. Niejednokrotnie w NL :look: dawano mu najwyższe noty spośród obrońców.
Sam kiedyś jechałem na niego ale uświadomiłem sobie, że widzę tylko co robi źle. Kiedy zacząłem mu się przyglądać dokłaniej zmieniłem zdanie.

To w takim razie co Twoim zdaniem robi dobrze?? Kiedy wygrał mecz, strzelił bramke, miał asyste zapisał sie jakos pozytywnie w pamieci kibiców???

Jakbyśmy Sagana ( :+: ) oceniali tylko za spieprzone sytuacje to dawno wyjechałby z Łazienkowskiej na taczce.

Sagan jest napastnikiem a to troche inna pozycja niz bramkarza czy obroncy. Błedy obroncy wiecej kosztuja, bo przez nie cały zespól traci bramki vide bład Szali w meczu z Płockiem. Poza tym pamietaj ze Sagan strzelił wiosna 10 bramek plus 3 w tej rundzie (w lidze). Moi zdaniem to dobry wynik. Napastnik musi miec kilka sytuacji czasami by jedna wykorzystac. Poza tym dzieki niemu wiecej miejsca ma Svitlica i to na niego haruje Sagan.

PS. Na pewno posypią się posty od "antyszalowców" przywołujące mecz w Płocku kiedy Wojtek zaliczył glebę przed Jeleniem i jaki był tego efekt wszyscy wiemy.

nie jestem antyszalowcem. Jestem przeciwny słabobosci Wojtka. gdyby grał dobrze nie byłoby tego tematu i wychwalałbym go pod niebiosa.

A czy ktoś widział ile razy leżeli np. Vuko czy Magiera? Boisko było tak cholernie mokre, że każdy z nas wybiłby sobie zęby po 5 krokach. Na dowód tego przypomnijcie sobie jedną z interwencji Artka w 1 połowie kiedy piłka wyślizgnęła mu się z rąk i uderzyła w poprzeczkę (mało nie dostałem wtedy zawału ;) )

To nie tamt o Vuko i o Magierze. Poza tym graja na innych pozycjach o czym była mowa wyzej. A kazdy z nas zapewne wybiłby sobie zeby. Dlatego nie gramy w piłke i kibicujemy naszej druzynie. I chcemy by grali w niej jak najlepsi zawodnicy.

Legia MISTRZ!

Amen! :+: :+: :+: :+: :+:

R@dek (L)
05-11-2003, 19:12
Oj biedny ten nasz Wojtuś wszyscy się nad nim pastwią :hmm:

A ja mimo wszystko wierze w niego i jego umiejętności ma troche gorszy okres więc niech usiądzie na ławce i odpocznie a nie odrazu go sprzedawać nie mamy aż takiej kadry by się go pozbywać to naprawdec dobry zawodnik.

rolnik
05-11-2003, 23:32
Skoro Kubicki jest tak doswiadczonym trenerem to powinien wiedziec ze treningi i mecz to nie to samo. Sam widziałem Szale na kilku treningach i musze powiedziec ze technicznie jest naprawde dobry i wypada swietnie. Co z tego skoro w meczach partolim połowe sytuacji??
A na jakiej innej podstawie ma wybierać zawodników do pierwszego składu, niż obserwacje w ciągu tygodnia treningów?

Co ty chcesz od Sokołowskiego II???
Podałem jego przykład bo jeden z głównych zarzutów do Szali to to, że nie potrafi wrzucać. On jest obrońcą, a Sokół cwaj pomocnikiem. Od którego prędzej będziesz wymagał umiejętności precyzyjnego wrzucania piłek w pole karne?

a co do tych 90% to nie wiem jak do tego doszedłes? prowadzisz statystyki??
Polecam retransmisje i analizy w C+ bo chyba coś przesłania Ci widoczność na meczach.

To w takim razie co Twoim zdaniem robi dobrze??
W zeszłym sezonie każdą piłkę wywalał na pałę do przodu. Teraz zmienił swoją grę - przytrzymuje piłkę, czeka, aż mu się ktoś pokaże, mądrzej dogrywa i częściej włącza się w akcje ofensywne.

Przykłady Sagana, Vuko czy Magiery przywołałem, żeby dokładniej zobrazować to do czego się odnoszę.

Nie mam zamiaru przekonywać Cię (ani nikogo innego), żebyś założył FC Szali tylko apelowałem o trochę obiektywizmu w ocenach bo jak dla mnie są po prostu zbyt surowe.

LEGIA MISTRZ! tak im dopomóż Bóg.

rolnik
05-11-2003, 23:38
Oj biedny ten nasz Wojtuś wszyscy się nad nim pastwią :hmm:

A ja mimo wszystko wierze w niego i jego umiejętności ma troche gorszy okres więc niech usiądzie na ławce i odpocznie a nie odrazu go sprzedawać ...
To może być jakieś wyjście z sytuacji. Ale ja raczej chciałbym sadzając go na ławę, wyzwolić w nim tzw. sportową złość... tak w zeszłym sezonie zrobił Okuka z Kucharskim i podziałało :)

Joker
07-11-2003, 18:21
1)A na jakiej innej podstawie ma wybierać zawodników do pierwszego składu, niż obserwacje w ciągu tygodnia treningów?

Co ty chcesz od Sokołowskiego II???
2)Podałem jego przykład bo jeden z głównych zarzutów do Szali to to, że nie potrafi wrzucać. On jest obrońcą, a Sokół cwaj pomocnikiem. Od którego prędzej będziesz wymagał umiejętności precyzyjnego wrzucania piłek w pole karne?

a co do tych 90% to nie wiem jak do tego doszedłes? prowadzisz statystyki??
3)Polecam retransmisje i analizy w C+ bo chyba coś przesłania Ci widoczność na meczach.

To w takim razie co Twoim zdaniem robi dobrze??
4)W zeszłym sezonie każdą piłkę wywalał na pałę do przodu. Teraz zmienił swoją grę - przytrzymuje piłkę, czeka, aż mu się ktoś pokaże, mądrzej dogrywa i częściej włącza się w akcje ofensywne.

5)Nie mam zamiaru przekonywać Cię (ani nikogo innego), żebyś założył FC Szali tylko apelowałem o trochę obiektywizmu w ocenach bo jak dla mnie są po prostu zbyt surowe.

ad6)Legia MISTRZ! tak im dopomóż Bóg.

ad1) Zgadzam sie z Toba ze powinien wybierac zawodników na podstawie treningów, ale podkreslam trening to nie mecz. Na tej zasadzie w Legii grałby Chomontek bo z piłka potrafił zrobic wszystko. Sa zawodnicy którzy lepiej wypadaja na treningach niz w meczu i moim zdaniem do nich zalicza sie Szala.
ad2) Precyzyjnego wrzucania wymagam od pomocnika (ale od obrońcy bocznego równiez by sie przydało weż przykład Jarzy który potrafi dorzucic piłke vide bramka z Lechem) moim zdaniem Sokól II jescze nie pokazał w pelni że swietnie potrafi to robic. Bo moim zdaniem potrafi. Na razie bardzo malo grał i ma silnego konkurenta do gry.
ad3) Równiez ogladam transmisje C + i nie zauwazylem tam statystyki z dosrodkowan. te 90 % wziałes z kosmosu.
ad4) Moim zdaniem to troche malo, jak na zawodnika druzyny walczacej o mistrza. A co do lepszego dogrywania to zupełnie sie z Toba nie zgodze.
ad5) Staram sie być wymagajacy i surowy jak ojciec dla swojego nie do konca spełniajacego oczekiwania syna :> :> Niech strzeli dzisiaj gola z Widzewem, i Legia wygra, a jego notowania w moich oczach zdecydowanie się poprawią.

ad6) Amen!! Legia Mistrz 2003-4-5-6......... Do boju!!!

Joker
25-11-2003, 11:37
Jak widac w koncówce sezonu Kuba poszedł po rozum do glowy i Szala grał bardzo mało. efekt w dwóch ostatnich meczach bez straconej bramki.