PDA

Zobacz pełną wersję : Dariusz Marciniak [']

c_zary
06-05-2003, 12:44
Zmarł Dariusz Marciniak

Kalisz - Przykra wiadomość dotarła do nas z Kalisza: w nocy z soboty na niedzielę zmarł w wieku 36 lat na zawał serca były piłkarz reprezentacji Polski, Dariusz Marciniak.

W drużynie narodowej rozegrał pięć spotkań, swoją jedyną bramkę w reprezentacji strzelił w debiucie, w meczu z Węgrami, przegranym przez "Biało-Czerwonych" 3-5, był to mecz rozgrywany w ramach eliminacji ME'88.

Dariusz Marciniak urodził się 30. października 1966 roku. Grał m.in. w Stali Rzeszów, Widzewie Łódź, Zagłębiu Lubin. Za granicą występował w belgijskich Saint Truiden i Charleroi, a także w klubach niższych lig Francji i Niemiec.

Wprawdzie to wiadomosc juz sprzed tygodnia ale mnie caly czas zastanawia: jak duzy wplyw na to ze odszedl tak mlodo mial jego styl zycia?
[']

MaxyM
06-05-2003, 12:49
I znów ciśnie mi się na usta: Sport to zdrowie.

Szkoda chłopa, 36 lat :shock: w morde! Koksował czy jak, w tym wieku się zawału raczej nie dostaje.

:idea:

c_zary
06-05-2003, 13:10
Szkoda chłopa, 36 lat :shock: w morde! Koksował czy jak, w tym wieku się zawału raczej nie dostaje.

Koksowal to nie ale na pewno chlopak potrafil sie niezle bawic. Zreszta z takimi papierami jakie on mial na gre to nie wylewanie za kolnierz na pewno nie pomoglo mu w karierze :roll: Kolejny niespelniony talent. Szkoda go i juz [']

Luqas
06-05-2003, 15:49
szkoda go bardzo ['] taki młody a zginął heh miał jeszcze całe życie przed sobą... [']

dyha
06-05-2003, 18:24
Nie kojarze gościa . Ale ['] dla niego , był młody i miał jeszcze w ciul życia przed sobą .

legart
08-05-2003, 09:47
Niech spoczywa w pokoju. Z tego co pamiętam był najmłodszym członkiem imprezowej paczki Śląska Wrocław - Pękala, Król, Tarasiewicz, Marciniak...

Nazgul
10-05-2003, 12:28
Niech spoczywa w pokoju. Z tego co pamiętam był najmłodszym członkiem imprezowej paczki Śląska Wrocław - Pękala, Król, Tarasiewicz, Marciniak...

A to ten sam Pękala co grał w Lechii Gdańsk (przeciwko Juventusowi)???

Kiju
10-05-2003, 12:37
I znów ciśnie mi się na usta: Sport to zdrowie.

Po prostu wódka.
Darek był jednym z najwiekszych talentów w polskiej piłce.W lidze zadebiutował mając 17 lat,w Widzewie...zabiegalo o niego wiele wielkich klubów.w debiucie w reprezentacji strzelil gola.Kariere reprezentanta skonczyl mając tylko 22 lata...
Szkoda chłopa.Ostatnio sie ustatkowal i byl trenerem w Kaliszu,mal pełno planów,chłopaki z FC Widzewa w Kaliszu rozmawiali z nim jeszcze niedawno i zapraszali na mecz Widzew-Legia.
Obiecał ze będzie...

Ewelina
10-05-2003, 12:40
wodka? to by wszystko wyjasniało bo napewno bez konkretnej przyczyny nie mozna w tym wieku na zawał zejsc...

niech spoczywa w pokoju....

legart
10-05-2003, 13:10

A to ten sam Pękala co grał w Lechii Gdańsk (przeciwko Juventusowi)???

Nie wiem czy to ten sam zawodnik, ten ze Śląska to środkowy pomocnik, reprezentant młodzieżowy kraju, który dobrze zapowiadającą karierę zniszczył sobie wódą.

Nazgul
10-05-2003, 14:45
Nie wiem czy to ten sam zawodnik, ten ze Śląska to środkowy pomocnik, reprezentant młodzieżowy kraju, który dobrze zapowiadającą karierę zniszczył sobie wódą.

To chyba ten sam.